Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-09-2009, 21:05   #221
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

Dostałes robotę i powinieneś ją wykonać porządnie... CO ZA BZDURA!
wy chyba nigdy nie pracowaliście fizycznie, takie o cwaniaczki. To normalne, że ci ludzie opieprzają się i tak jest wszędzie! Nie ma co płakać bo tak samo niemieckie autostrady budowali i tak jest u nas. A takie absurdalne wypowiedzi, że niby miałeś wykonać swoją robotę porządnie to kompletne brednie...
Można to porównać do waszych wyników w szkole. Jak nie patrzeć każdy z was powinien mieć minimum 5 z każdego przedmiotu i nie żalić się, że nauczyciel jest wredny.
Giorio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2009, 21:13   #222
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wykonalismy porzadnie , tyle ze troszke dluzej ;D o sobie tez mysle , wiem ze zrobilem zle ale nikt nie jest idealny i czasem trzeba zrobic cos podlego szczegolnie jak sie kogos nie lubi. ;D
Żeby takiego samego poglądu nie miał lekarz który będzie cię kiedyś operował.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Dostałes robotę i powinieneś ją wykonać porządnie... CO ZA BZDURA!
wy chyba nigdy nie pracowaliście fizycznie, takie o cwaniaczki. To normalne, że ci ludzie opieprzają się i tak jest wszędzie!
Masz jakieś podstawy by tak sądzić? Rok temu byłem na wakacjach w Irlandii, budowa była centralnie przed moim domem. Robota szła tak sprawnie, że aż byłem zszokowany. Choć fakt, tam nie płacą za to jak długo robisz, tylko za to co i jak zrobisz. Logiczne więc że jak skończą tą budowę, to będzie następna, a im więcej takich tym więcej pieniędzy.

Edit: Aha, i pracodawca na pewno nie płacił im za picie piwa.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 04-09-2009 o 21:32.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:24   #223
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Giorio, zgadles, nigdy nie pracowalem ciezko fizycznie, jak narazie nie odczuwam takiej potrzeby. Jednakze, czemu uwazasz to za bzdure? Czy twoim zdaniem, jezeli ktos dostaje za prace pieniadze, nie powinien jej wykonac solidnie? Nie mowie, ze trzeba ja wykonac na 110%, byle, by szlo to w miare szybko i jakos wygladalo po skonczonej robocie.
Napisales o szkole. Rozumiem, choc moim zdaniem, szkola to przywilej, z ktorego nie korzystaja wszyscy. Zazwyczaj do pracy (chyba, moge sie mylic) zglaszasz sie ty, domagajac sie pieniedzy.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:40   #224
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wykonalismy porzadnie , tyle ze troszke dluzej ;D o sobie tez mysle , wiem ze zrobilem zle ale nikt nie jest idealny i czasem trzeba zrobic cos podlego szczegolnie jak sie kogos nie lubi. ;D
czyli policjant/urzędnik do którego przyjdziesz coś załatwić też może cię mieć w dupie bo mu się nie będzie podobała twoja łysina. zonk

co do tego pokoiku to lamusy jesteście jak potrzebujecie 1-2 dni na położenie płyt gipsowych.
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:43   #225
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
tak , ale my tym obijaniem sie nie robilismy nikomu szkody oprucz wlasciciela ktory byl bogaty i wredny ;D a ktos kto ma jakas prace publiczna (urzednik , policjant , lekarz , nauczyciel) juz powinien cos soba reprezentowac itp.
Chłopie,czytam twoje posty i widzę jak puszczasz kłamstwo za kłamstwem,"ale my tym obijaniem się nie robiliśmy nikomu krzywdy,oprócz właściciela który był bogaty i wredny"
Tak napisałeś bo bogaty i nie powinno mu to przeszkodzić,a taka prawda napisałeś tak żeby cie nie jechali,mam na osiedlu takiego bajkopisarza i ma podobny tok myślenia w kłamstwach do ciebie,wy*******aj do szkoły ortografii się uczyć,"oprucz" podstawy ortografii trafić powinny do ciebie już w podstawówce,chociaż pewnie nie miałeś czasu się uczyć bo codziennie na*******ałeś się z 30 dresami i z 70 policjantami.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eura Pokaż post
W sumie 100 level w miesiac... hm, dziwne, ostatnio ziomek w niecałe 24 godziny wbił 230 więc... ;d
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:54   #226
chrupekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2009

Posty: 26
Gildia: fragarena
Skille: 1000000
Domyślny

a ja pierwszy rok technikum informatycznego, sie zobaczy, jak zwykle wiekszosc byle do weekendu, odbic sobie caly tydzien i gitara
z gim wyszedlem ze srednia 4.5, mam nadzieje ze teraz wydre chociazby 4.0
chrupekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 21:56   #227
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Dawno się tak nie cieszyłem z weekendu! Po 3 dniach i 22 lekcjach jestem tak zdymany, że nie mam już siły nawet wyjść gdzieś wieczorem <3 FERIE BLZ
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:10   #228
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luka$ek Pokaż post
Chłopie,czytam twoje posty i widzę jak puszczasz kłamstwo za kłamstwem,"ale my tym obijaniem się nie robiliśmy nikomu krzywdy,oprócz właściciela który był bogaty i wredny"
Tak napisałeś bo bogaty i nie powinno mu to przeszkodzić,a taka prawda napisałeś tak żeby cie nie jechali,mam na osiedlu takiego bajkopisarza i ma podobny tok myślenia w kłamstwach do ciebie,wy*******aj do szkoły ortografii się uczyć,"oprucz" podstawy ortografii trafić powinny do ciebie już w podstawówce,chociaż pewnie nie miałeś czasu się uczyć bo codziennie na*******ałeś się z 30 dresami i z 70 policjantami.
nikt ci nie każe wierzyć , ja nie mam powodów by kłamać i to tylko twój problem. A jakbyś chciał wiedzieć co robiłem w 1/2 klasie ^podstawówki to powiem ci ze bardziej skupiałem się na czymś z czego mogę się pośmiać i na rysowaniu (już od małego rysowałem w zeszytach itp.).


PS. ja w szkole bylem w srode , i wcale sie nie ciesze bo sie poniedzialku nie moge doczekac


a co do tych plyt gipsowych , to wedlug mnie na maly pokoj (gdzie jest troche takich miejsc gdzie jest troche pier. sie w kawalki) to 1/2 dni powinny starczyc dolicz ze trzeba takie cos z takim czyms przybic zeby do tego visowac plyty.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 04-09-2009 o 22:11.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:13   #229
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a co do tych plyt gipsowych , to wedlug mnie na maly pokoj (gdzie jest troche takich miejsc gdzie jest troche pier. sie w kawalki) to 1/2 dni powinny starczyc dolicz ze trzeba takie cos z takim czyms przybic zeby do tego visowac plyty.
Nie zapominajmy o przerwie na piwo co pół godziny.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 22:45   #230
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a co do tych plyt gipsowych , to wedlug mnie na maly pokoj (gdzie jest troche takich miejsc gdzie jest troche pier. sie w kawalki) to 1/2 dni powinny starczyc dolicz ze trzeba takie cos z takim czyms przybic zeby do tego visowac plyty.
dlatego mówie, żeście lamusy. u mnie połowa dnia wystarczyła na spory pokój.

co do tych urzędników/policjantów idących twoim tokiem myślenia, nie umiesz już wymyśleć kolejnych bzdur ?
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:24   #231
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

spory pokoj latwiej , bo mniej pier. sie z malymi kawalkami na sciankach
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:49   #232
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Będę musiał iść do kogoś na korki z Niemca. Bo teraz w gim nie mam, a później w liceum podobno przeje****ne jak się wcześniej nie miało :/
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:51   #233
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Dawno się tak nie cieszyłem z weekendu! Po 3 dniach i 22 lekcjach jestem tak zdymany, że nie mam już siły nawet wyjść gdzieś wieczorem <3 FERIE BLZ
o to to to. ja mam już dość LO, mimo że większości to były lajtowe lekcje... a będzie dużo, dużo tragiczniej.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 23:57   #234
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arka_Sath_Wielki Pokaż post
Będę musiał iść do kogoś na korki z Niemca. Bo teraz w gim nie mam, a później w liceum podobno przeje****ne jak się wcześniej nie miało :/
Bullshit, do liceum szedłem umiejąc tylko "aj cwaj draj" i bez problemu mam tą 3, no chyba że myślisz o rozszerzonym niemieckim to może być trudniej. A jeśli nie to nie masz się czego bać i się nie przejmuj
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:02   #235
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Bullshit, do liceum szedłem umiejąc tylko "aj cwaj draj" i bez problemu mam tą 3, no chyba że myślisz o rozszerzonym niemieckim to może być trudniej. A jeśli nie to nie masz się czego bać i się nie przejmuj
pewnie zależy od nauczyciela i od szkoły.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:02   #236
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Bullshit, do liceum szedłem umiejąc tylko "aj cwaj draj" i bez problemu mam tą 3, no chyba że myślisz o rozszerzonym niemieckim to może być trudniej. A jeśli nie to nie masz się czego bać i się nie przejmuj
Zależy od nauczyciela, ja w 1 lo miałem taką jędze, że po roku uczenia się tego co ona wymagała rozmiawiałbym po niemiecku perfect. Ale Bogu dzięki, wyjechała na front wschodni więc jest spokój.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 00:11   #237
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Zależy od nauczyciela, ja w 1 lo miałem taką jędze, że po roku uczenia się tego co ona wymagała rozmiawiałbym po niemiecku perfect. Ale Bogu dzięki, wyjechała na front wschodni więc jest spokój.
Możliwe, u nas babka też ostra bryndza, na początku chciała wszystkich poustawiać i troszkę przymusić do szprechania, ale odpuściła, kiedy dotarło do niej, że w klasie z 5h angielskiego i 2h niemieckiego nikt nie będzie zdawał jej przedmiotu na maturze...
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 11:06   #238
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Zależy od nauczyciela, ja w 1 lo miałem taką jędze, że po roku uczenia się tego co ona wymagała rozmiawiałbym po niemiecku perfect.
jesli myslisz, ze szkola Cie nauczy poprawnego uzywania jezyka obcego to jestes w bledzie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 11:18   #239
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Po trzech pierwszych dniach jest dobrze. Przyznam się bez bicia, że na weekend też bardzo czekałem. Nowi nauczyciele są spoko. Myślałem że będzie niezły zapier... a tymczasem przedmioty zawodowe (układy cyfrowe & analogowe, przyrządy pomiarowe) nie są takie trudne. Tylko trzeba się systematycznie uczyć, ot co. Jedynym minusem jest to, że trzeba samemu kupić narzędzia na warsztaty (hail biedne technikum), co łączy się z kosztami rzędu 400zł.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2009, 11:32   #240
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
Dostałes robotę i powinieneś ją wykonać porządnie... CO ZA BZDURA!
wy chyba nigdy nie pracowaliście fizycznie, takie o cwaniaczki. To normalne, że ci ludzie opieprzają się i tak jest wszędzie! Nie ma co płakać bo tak samo niemieckie autostrady budowali i tak jest u nas. A takie absurdalne wypowiedzi, że niby miałeś wykonać swoją robotę porządnie to kompletne brednie...
Prawda , obecnie ciesze sie ze ide na studia bo przez wakacje dorabialem fizycznie na stolarni , budowie itp i zrozumialem co to jest praca fizyczna (choc opieprzalem sie jak tylko moglem to i tak dziekuje)
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin 3