Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-11-2005, 20:56   #241
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
LOL

Nie bede sie dzielil swoijmi doswiadczeniami na temat wojny tego nie trzeba przezyc zeby wiedzec jak sie prowadzi inteligentna wojne wystraczy porownanie razharm/Cors ent ,odrazu zauwazysz roznice,a co do mojej tozsamosc,to watpe zeby to mialo jakkikolwek zwiazek z tematem,a co huntowac mnie chcesz aaaaaa plz no
Mad'khorn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-11-2005, 21:00   #242
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Dazo nie był neutalny

Wanted zabija naszych znajomych to my zabijamy ich znajomych
takie sa prawa wojny

przychodzi taki czas ze nikt nie jest niewinny ^^

Madkorn jestes zalosny- po co sie wypowiadasz w tematach o ktorych nie masz bladego pojecia? jak nie wiesz nic o wojnach w tibia to po co piszesz?
moze idz sobie na jakies inne forum np o literaturze staro chińskiej - mniemam ze wiadomosci miał bys mniej wiecej równe jak o wojnach na azurze.
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline  
stary 29-11-2005, 21:09   #243
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
Madkorn jestes zalosny- po co sie wypowiadasz w tematach o ktorych nie masz bladego pojecia? jak nie wiesz nic o wojnach w tibia to po co piszesz?
moze idz sobie na jakies inne forum np o literaturze staro chińskiej - mniemam ze wiadomosci miał bys mniej wiecej równe jak o wojnach na azurze.
Nie ja ale to ty ejstes zalosny,jak mzoesz mowic ze nie mam bladego pojecia o wojnach na azuze,powiem ci tyle ze gralem na azurece,widzialem co sie dzialo,widzialem jak swe biegalo po thais i zabijalo niewinne osoby ty tez tam byles cors i to bylo zalosne
Mad'khorn jest offline  
stary 29-11-2005, 21:10   #244
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Jaki Dazo? Ogolnie to wszyscy jestescie jak bezmozgie yeti(Bez obrazy dla tych potworkow)Nie wiecie ze teraz sie wszystko rozmowa zalatwia?Wiem swietnie o tym ze to gra ...ale skoro wy w grze nie umiecie czego ustalic to nie chce waszych rozmow na rl widziec .A ja co mam na sumieniu? nikt nie jest niewinny rownoczesnie prosilbym o rozgrzeszenie i pokute (odmowie na 100%) Idzcie w pokoju.
Mati21pi jest offline  
stary 29-11-2005, 21:29   #245
Dragoholikus
Użytkownik Forum
 
Dragoholikus's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 137
Skille: Dist 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
zwróc uwage na fakt ze te wszystkie fragi zostały zdobyte przed albo tuz po połaczeniu sie. musielismy dograc pare kwesti głownie komunikacyjnych i ideowych z tad te błedy i fragi.

teraz idzie o niebo lepiej i cala wojna zmierza w dobrym kierunku myśle.

Kimś w Wanted Academy? draz pokazał bekasowi jak traktuje włąsnych ludzi a co dopiero wanted academy. sprobujcie zgadnac dlaczeko bekas nie jest juz w wanted

a SF nie grozi podział. nie wiem dlaczego wszystkim sie wydaje ze za pare dni szwedzi maja nas zdradzic albo cos w tym stylu
chcielibyście pobozne zyczenia panowie

btw - tajemniczy " Mad'khorn " moze laskawie powiesz jakim grasz charem zebym mogł cokolwiek odpowiedziec.
kolejny depo stayer który nigdy na oczy zadnej bitwy nie widział a wielce sie wypowiada na temat " inteligencji i sposobów prowadzenia wojen "
podziel sie swoim bogatym doświadczeniem prosze...
Dlaczego bekas wyleciał z Wanted to juz nasza sprawa ale to nie dlatego że padł albo ze Draz~ mial taki kaprys poprostu to juz sa wewnetrzne sprawy gildi
__________________
Regards,
Dragoholikus
_____________________
Hail Wanted
Dragoholikus jest offline  
stary 29-11-2005, 21:40   #246
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

On czesto wylatuje;/ mam nadzieje ze i tym razem nie na długo. Ostatnio to MK mialo wiecej fragow i co z tego? skoro to oni odeszli ,nie na długo jak teraz widac xD
Mati21pi jest offline  
stary 29-11-2005, 21:43   #247
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
Domyślny

Zauwaz cors ze bekas nie jest po zadnej ze stron,moze woli byc neutralny?
Mad'khorn jest offline  
stary 29-11-2005, 21:51   #248
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

W tej wojnie najwiecej jest ofiar po stronie:neutralnej. Jesli tak bardzo potrzebujecie wojny to do Iraku chociaz tam juz nie ma za bardzo ,ale doswiadczenia zbierzecie. Dajcie na tym chorym serverze grac kazdemu ! Nie kazdy mogl zaczynac odrazu kiedy azura powstala i nawet jesli dorobil sie tego 70-50 lvla to pada ,a czemu Neutralny (To nie jest gildia) Liczy ktos fragi? chcialbym poznac aktualny wynik
Mati21pi jest offline  
stary 29-11-2005, 22:11   #249
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati21pi
W tej wojnie najwiecej jest ofiar po stronie:neutralnej. Jesli tak bardzo potrzebujecie wojny to do Iraku chociaz tam juz nie ma za bardzo ,ale doswiadczenia zbierzecie. Dajcie na tym chorym serverze grac kazdemu ! Nie kazdy mogl zaczynac odrazu kiedy azura powstala i nawet jesli dorobil sie tego 70-50 lvla to pada ,a czemu Neutralny (To nie jest gildia) Liczy ktos fragi? chcialbym poznac aktualny wynik
po 1 primo mieszkancy iraku nie graja w tibie,bo watpe zeby tam internet mieli moze i maja

btwlacenie dla sf nic nie zmieni,tyle powiem,chyba ze ktos jest bogaty

Ostatnio edytowany przez Mad'khorn - 29-11-2005 o 22:26.
Mad'khorn jest offline  
stary 29-11-2005, 22:21   #250
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Wiem ze nie maja neta ale mi chodzi o prawdziwa wojne nie o gre
skoro tak bardzo lubia wojny -.-
Ja jestem za wanted bo wiem jak gra za swe bedzie wygladac.Hawek jak sie zmienil teraz wola armor a kiedys 20k postepowy jest xD "armor or hunted" to pewnie jeden z hotkejów. Ja proponuje zeby polacy polaczyli sile i wywali swe ,a dopiero potem ta wojne Poznan vs Elblag.Zagrajcie partyjke szachow ,ale pare .Kto wygra,wygra wojne w ostatecznosci polecam bierki ,ale nie te pod wodą
Mati21pi jest offline  
stary 29-11-2005, 22:30   #251
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Przypmnial mi sie film...."Glupi i glupszy"
.......
Polli~ jest offline  
stary 29-11-2005, 22:43   #252
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
LOL

tak wiem ty i cors
Mad'khorn jest offline  
stary 29-11-2005, 22:52   #253
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

dokladnie....
-.-'
Polli~ jest offline  
stary 29-11-2005, 22:54   #254
Merkyon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmmmm............
ad1. Jedynym nieudacznikiem na Azurze jest El Drazito
ad2. Watpie zeby SF prowadzilo styl życia w postaci PA
ad3. Bekas die -- ta wiadomosc rozżażyła me serce
ad4. @Mad'Khorn -- cwaniaczku ujawn swoj nick a inaczej pogadamy, potrafisz dogryzac im ino za kulis ! ujawn swoja tozsamosc i wtedy badz taki twardy.
ad5. Bekas wywalony z Wanted i co z tego, pewnie jutro zas bedzie mial inva ( a moze El Drazito nie chce sie d oniego przyznawac?)
ad6. Jedynym zasranym PA na azurze jest El Drazito (Drazharm) , dzis na pohy wymarnowal kilka bp sd i hmm by pobawic sie z Przemem i Pollem przed temple -.- ( zkad on te runy beirze moze PA ? )
ad6. Osoby pokroju MAd'Khorna niech nie udzielaja sie na tym forum bo szkoda czytac steku tych bzdur ! wez sobie lepiej wypozycz Krzyzakow skoro jestes taki taktyk wojenny
ad7. Ciesza mnie postepy SF , widac coraz lepsze zgranie i zaufanie pomiedzy czlonkami ów gildi oby chłopcy tak dalej ! (pozdro 4 ASARI)
ad8. Nigdy nie zauwazylem PA stosowanego przez czlonkow SF -.- choc mialem kiedys zatarg z Corsem ale jakos sie ugadalismy! (btw z Drazem jaka kolwiek rozmowa nie jest przewidziana reason ? " PAY OR DIE" )
ad9. AKCJA z fragiem Bekasia byla zajefajna poprostu szczyt glupoty Bekasia


Aha ..... Jesli ktorykolwiek cwe.... ma zamiar krytykowac moje wypociny niech zastosuje cenzure pozdro all

And remember Respect is everything Banit rox !!!!!!!!!!
 
stary 29-11-2005, 23:01   #255
Mr Time
Użytkownik forum
 
Mr Time's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2005
Lokacja: Sky

Posty: 26
Świat: Azura
Domyślny

@Up

Lepiej tego nie mozna bylo skrocic i podsumowac ^^

Nice
Mr Time jest offline  
stary 29-11-2005, 23:38   #256
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polli~
Jak juz wspomniales wczesniej nie grales nigdy na azurce, nie masz pojecia co sie dzialo, co sie dzieje i co sie dziac bedzie...
Nawet jak bys gral na azurze to nie byles wsrod tych ktorzy jak by nie bylo decydowali o jej losach...wiec wytlumacz mi chlopcze co ty mozesz wiedzec o Drazie~, tej wojnie, nas ?
Ladny temat zalozyles i to ci trzeba przyznac...ale juz od komentowania i sadow sie powstrzymaj bo bredzisz...
Jesli sie dluzej zastanowic...to my praktycznie juz bylismy na nowym serwie...tylko i wylacznie zasluga Hawka i jego "pokoj" zatrzymala nas tam w ostatniej chwili, polowa swe~ wyniosla sie na nowe a my mielismy okazje podgonic z lvlkami...i nie wnikajac kto ile zrobil, kogo lepsza taktyka i terefere...to tylko i wylacznie to byl moment dzieki ktoremu jestesmy na Azurce...
Czy sie to komus podoba czy nie ...

Cheers~ Polli~
Oglądałem dziesiątki filmów z wojen, czytałem wiele postów etc. wiem co jest grane. Nom Ty zaje...cie decydowałeś o losach Azury, tak chyba tylko o liczniku zabitych ratów (a później i cave ratów) na statistics w tibia.com. Portret psychologiczny Draza został dokonany przezemnie już dawno, nikim tak bardzo nie gardzę, a zarazem szanuje jak jego xP Co do ladnego tematu to thx. Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem, a 70 to deser, ale już więcej niż 50. Gdyby Draz chciał Was wygonić z serva a nie się zabawić to by poczekał :>




@Nosso - No shit serio Cors chce zabić Hawka? Ja myśle że się mylisz

A co do Draza to faktycznie postawił się szwedom na początku , ale terazs mu odj****o i jest jak jest.

[b]Lmao, to jest przykład że Hawek ma smth lajk 110 lv, a cors miałby "armię" ale z jego pvp by przegrał :<

Nom racja troszkę mu odj****o ale i tak Go kocham, jest on moim wodzem poszedłbym za nim wszędzie :< i jeszcze dalej xD Draz po prostu czerpie przyjemność z gry.
patrikozzz jest offline  
stary 30-11-2005, 00:17   #257
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Wiesz dlaczego draz rozpoczol wojne z 50 osobami? bo juz caly serwer miał go dość. nawet comment wanted mowi 1000 słow. draz sobie wbił ze jest taki Stalin i moze z kazdym zrobic co zechce.
a tu nagle swe back i nie do konca tak jest

Drago - wewnetrzne sprawy wanted? los chciał ze akurat miałem pewna okazje poznac układy wewnatrz wanted a i texty Bekasa ktory zaczoł nam płakać ze draz go oszukał, ze ma draza głeboko gdzies i pare niecenzuralnych textów ktorych tu nie zamieszcze, a na końcu poprosił o invita do SF -mówia same za siebie
"sprawy wewnetrzne wanted" --> dobre
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline  
stary 30-11-2005, 10:06   #258
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez patrikozzz
Oglądałem dziesiątki filmów z wojen, czytałem wiele postów etc. wiem co jest grane. Nom Ty zaje...cie decydowałeś o losach Azury, tak chyba tylko o liczniku zabitych ratów (a później i cave ratów) na statistics w tibia.com. Portret psychologiczny Draza został dokonany przezemnie już dawno, nikim tak bardzo nie gardzę, a zarazem szanuje jak jego xP Co do ladnego tematu to thx. Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem, a 70 to deser, ale już więcej niż 50. Gdyby Draz chciał Was wygonić z serva a nie się zabawić to by poczekał :>




@Nosso - No shit serio Cors chce zabić Hawka? Ja myśle że się mylisz

A co do Draza to faktycznie postawił się szwedom na początku , ale terazs mu odj****o i jest jak jest.

[b]Lmao, to jest przykład że Hawek ma smth lajk 110 lv, a cors miałby "armię" ale z jego pvp by przegrał :<

Nom racja troszkę mu odj****o ale i tak Go kocham, jest on moim wodzem poszedłbym za nim wszędzie :< i jeszcze dalej xD Draz po prostu czerpie przyjemność z gry.
Dawno sie tak nie usmialem czytajac cos na forum ,dzieki ci za to.
"Oglądałem dziesiątki filmów z wojen, czytałem wiele postów etc. wiem co jest grane." zastanawiam sie ...jak glupi moze byc gosc ktory wypisuje takie rzeczy...
"Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem," naprawde ale to naprawde wiesz bardzo duzo...ale naprawde...a juz w szczegolnosci o azurce...
Owned ?
Polli~ jest offline  
stary 30-11-2005, 10:35   #259
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

Duzo osob placze, ze gina osoby neutralne z rak Sf, moze by tak sie rozejzec i popatrzec czy Wanted nie wybijalo neutralnych znajonych czlonkow Sf?


Wojna ma dotego, ze pochlania niewinne ofiary i trzeba sie z tym pogodzic, zmenic sie tego nie da, gina ludzie z obu stron nie miejac z tym nic wspolnego za bezsensowne powody, ktorych nie bede wymienial bo smiechu warte...

Ostatnio edytowany przez Qual - 30-11-2005 o 10:38.
Qual jest offline  
stary 30-11-2005, 13:26   #260
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merkyon
Hmmmm............
ad1. Jedynym nieudacznikiem na Azurze jest El Drazito
ad2. Watpie zeby SF prowadzilo styl życia w postaci PA
ad3. Bekas die -- ta wiadomosc rozżażyła me serce
ad4. @Mad'Khorn -- cwaniaczku ujawn swoj nick a inaczej pogadamy, potrafisz dogryzac im ino za kulis ! ujawn swoja tozsamosc i wtedy badz taki twardy.
ad5. Bekas wywalony z Wanted i co z tego, pewnie jutro zas bedzie mial inva ( a moze El Drazito nie chce sie d oniego przyznawac?)
ad6. Jedynym zasranym PA na azurze jest El Drazito (Drazharm) , dzis na pohy wymarnowal kilka bp sd i hmm by pobawic sie z Przemem i Pollem przed temple -.- ( zkad on te runy beirze moze PA ? )
ad6. Osoby pokroju MAd'Khorna niech nie udzielaja sie na tym forum bo szkoda czytac steku tych bzdur ! wez sobie lepiej wypozycz Krzyzakow skoro jestes taki taktyk wojenny
ad7. Ciesza mnie postepy SF , widac coraz lepsze zgranie i zaufanie pomiedzy czlonkami ów gildi oby chłopcy tak dalej ! (pozdro 4 ASARI)
ad8. Nigdy nie zauwazylem PA stosowanego przez czlonkow SF -.- choc mialem kiedys zatarg z Corsem ale jakos sie ugadalismy! (btw z Drazem jaka kolwiek rozmowa nie jest przewidziana reason ? " PAY OR DIE" )
ad9. AKCJA z fragiem Bekasia byla zajefajna poprostu szczyt glupoty Bekasia


Aha ..... Jesli ktorykolwiek cwe.... ma zamiar krytykowac moje wypociny niech zastosuje cenzure pozdro all

And remember Respect is everything Banit rox !!!!!!!!!!
Tak wiec po 1. Draz nie jest nieudacznikiem
po 2.Masz racje nie bedzie prowadzilo ,bo juz prowadzi do ad 6.Draz jest PA ,ale na azurze jest tesh wielu innych Ad.8: Moze nie chcesz widziec?
Mati21pi jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:34.


Powered by vBulletin 3