Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2006, 20:13   #241
Nephar
Użytkownik Forum
 
Nephar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oprycznik
Dobra, dla mnie Tibia nie jest realna. Weź sobie młotek rozwal ściane albo siekiere rozwal drzwi. Rozwiązanie mże być równie absurdalne jak ktoś chce to niech sobie nad tym siedzi siedzi i siedzi bo ja nie mam ochoty . I tak nie uzyska żadnej nagrody bo ludzie patrzą sobie na rozwiązanie a co ich opchodzi autor. Ale dla dobra wspólnego jak ktoś lubi albo chce się w agenta zabawić to proszę. .
Ale ludzie mają zero szacunku jak ktos chce to niech se szuka ale i tak bedzie gowno z tego mial. DSL
Ja tam się tym nie interesuje
To po co piszesz? Po co zaśmiecasz topic? Po co Spamujesz? Mordka na kłutkę i nie wypowiadaj się jeśli nie masz nic do powiedzenia.

A może ktoś kto kiedyś wykryje jakiegoś mega buga dostanie od Godów jakiegoś teleporta do skarbca? Jak dla mnie nie możliwe jest żeby tam się dało wejść, a może jak się wejdzie jakoś z odpowiedniej strony jest wejście i bramka lvlowa np. dla 300+? Quest na zdobycie ładnego eq za taki lvl(normalnie 2 Anni~ ) Niestety my zwykli gracze możemy jedynie gdybać chyba że ktoś znajdzie jakąś zapomnianą bibliotekę krasnoludów w której jest opisane jak tam wejść.
__________________
Nephar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2006, 23:54   #242
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Nie wiem, czemu się łudzicie, że ten quest można rozwiązać. Wiem, że kiedyś ludzie głowili się nad annihilatorem, tak jak teraz wy nad tym... "questem" (?), a byli tacy jak ja teraz, że nie wierzyli, że annihilatora da się wykonać.
Ale z annihilatorem było inaczej! Tam nie było pomieszczenia z dziesiątkami rzeczy, których nie da się zdobyć.

A tak btw. Czemu wszyscy się uwzięli na ten skarbiec, a nie np. Mino Mage/Ghoula na rooku? Spike sword na rooku? Itemy u ślepego orka/spoconego cyklopa? I dlaczego twierdzicie, że basilisk jest połączony z tym "questem"? No i jeszcze na koniec: BASILISK JEST NPCem! Dlaczego? Jak weźmiecie look, np. na dwarfa, to widzicie: "You see dwarf.", jak na trolla, macie "You see troll.", na demona "You see demon.", a na basiliska "You see Basilisk.". A jak weźmiecie look na, np. Al Dee, to widzicie "You see Al Dee.", na Obiego "You see Obi.".
__________________
Wpadłem na chwilę



Ostatnio edytowany przez Nikast Shynix - 07-07-2006 o 23:56.
Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 21:52   #243
Astat
Użytkownik Forum
 
Astat's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 67
Stan: Aktywny gracz
Imię: Astat
Profesja: Paladin
Astat ma numer GG 7957694 Send a message via Skype™ to Astat
Domyślny

Dobre rozumowanie, a co do tego skarbca, dodam, że kiedyś mój kumpel spekulował, że bazyliszek teleportuje cię/daje ci klucz do niego, ale to może tylko plotki. A Kruzak każe Ci zabić Basiliska, niewiadomo co jest nagrodą Tyle że Bal jest NPCem :/
__________________
www.gotrpg.prv.pl <-Gothic RPG - Wejdź i pomóż naszej ekipie!
Astat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 22:07   #244
Nieugiety
Użytkownik Forum
 
Nieugiety's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 295
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astat
Dobre rozumowanie, a co do tego skarbca, dodam, że kiedyś mój kumpel spekulował, że bazyliszek teleportuje cię/daje ci klucz do niego, ale to może tylko plotki. A Kruzak każe Ci zabić Basiliska, niewiadomo co jest nagrodą Tyle że Bal jest NPCem :/
Drobna lecz jak wazna pomylka znajduje sie w twojej wypowiedzi.
Kruzak chce skóre bazyliczka, nie jego smierci.
Wiec da sie go oszukac i dac mu falszywą skore.
Nieugiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2006, 23:51   #245
Loron
Użytkownik Forum
 
Loron's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: ;P
Poziom mag.: 35
Domyślny

Jeżeli jest to quest, to najparwdopodobniej jest to jednorazowy quest, czyli że jeżeli jedna osoba go zrobi, to automatycznie quest jest zablokowany, bo jeżeli Kruzak chce skórę basiliska, to po co mu dwie, trzy czy tysiąc skór? Sądząc po zawartości skarbca śmiem myśleć, że stać go na srajtaśmę, więc pewnie tylko raz będzie chciał tą skórę, a potem będzie mówił, że już dostał skórę itp.
To tylko moje przypuszczenia
__________________
Tibia? Brzyyydal ;p
RO rox ;D
www.kdr.net.pl
Loron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 00:59   #246
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

@Up
A czemu Sam (czy jak mu tam) Chce kilka razy swój stary BP?
Michal9000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 03:54   #247
Bamargera
Użytkownik Forum
 
Bamargera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: W łodzi pływam...

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 24
Skille: 66/66
Poziom mag.: 5
Bamargera ma numer GG 1351444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Str4t0s
mysle ze tak trza wykonac ten quest.
Zdobywamy licencje<nie wiem gdzie>kupujemy rota,idziemy do zakopanego bazyla,rot kopie tunel do niego i go zabija<roty nie maja oczu>bierzemy cialo do imperatora kazo i dostajemy jakas rzecz ze skarbca
Moze masz racje? Wkoncu roty kopia tunele i nie maja oczy....
Byl post ze podobno Bubble wykonala ten quest... Mozliwe...
krazy duzo plotek ze Bubble ma DSL ale czy to prawda? Nie wiadomo
A co do Bazyliszka... Watpie zeby to byl NPC :/ Wystraczy ze znasz droge (zeby go zobaczyc) i poczekac chwile... Bazyliszek odpowie jak potwor... A o ile wiem NPC nie gadaja czegos zanim im sie nie powie hi....

EDIT: I jeszcze jedno... Mowicie ze Kruzak (czy jak mu tam) chce skore Bazyliszka.... A skad wiadomo jak wyglada jego trup? Przykladem jest Dark Monk... Po smierci zamienia sie w demona... Moze Bazyliszek po smierci wyglada jak Serpent Spawn? Znalazlem ssa... A najlepsze jest to... ze wszystkie nicki sana tibia com!!!!!! Chyba ze im sie nudzilo i sie na otsie bawili... myslicie ze to prawda?
__________________
Praised by my masters, the Ruthless Seven!


Ostatnio edytowany przez Bamargera - 16-07-2006 o 04:09.
Bamargera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 11:43   #248
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bamargera
Watpie zeby to byl NPC :/
http://img.photobucket.com/albums/v3.../basilisk1.jpg

"You may not attack this person"


@obrazek:

troche zabawy w paintshopie i mozna taki worek wyciagnac z fanfare questa.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2006, 23:54   #249
Loron
Użytkownik Forum
 
Loron's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: ;P
Poziom mag.: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal9000
@Up
A czemu Sam (czy jak mu tam) Chce kilka razy swój stary BP?
Bo jest mułem A tak poza tym chyba Horned Helmet Quest jest jednorazowy (jeżeli to QS to proszę to usunąć )
__________________
Tibia? Brzyyydal ;p
RO rox ;D
www.kdr.net.pl
Loron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2006, 00:34   #250
Lamdar II
Użytkownik Forum
 
Lamdar II's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Płock

Posty: 342
Stan: Niegrający
Świat: Danubia
Domyślny

Odrazu mówie, nie wiem czy ktos juz o tym wspomnial bo nie mam zamiaru czytac wszystkich tych sporow, ale ktos wspomnial o cos o ciele stone golema, a wiec kiedys stone golem byl w skarbcu i normalnie chodzil

+ Wracajac do Kazo z Venore postanowilem isc w druga strone przez kanion, otoz znalazlem tam dziure przed ktora stal posag (lub glaz, nie pamietam), lecz byla to small hole co oznacza ze nie da sie tam wejsc, tak samo jak w The Mines w Kazordoon, lecz moze uzywajac tej dziury cos sie dostaje, rowniez caly ten skarbiec moze pokazywac jak bogatym i tajemniczym miastem jest kazzo, albo nie dokonczona zagadka przez Knightmare.
__________________
Traktuj swoich żolnierzy jak ukochane dzieci, a z chęcią zginą wraz z Tobą.
Lecz jeśli staniesz się dla nich tak łagodny,
że nie będziesz w stanie wysłać ich do bitwy, tak dobry,
że nie bedziesz w stanie nimi dowodzić, tak niepewny,
że nie zdołasz zaprowadzić porządku, staną się bezużyteczni,
jak rozpuszczone dzieci.

Lastfm.pl
Lamdar II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 02:07   #251
Kedziasty
Użytkownik Forum
 
Kedziasty's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Wstretne Bogucice

Posty: 138
Profesja: Elite Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 100
Skille: 85/82
Poziom mag.: 7
Szczęśliwy

Ciekawi mnie fakt jak ten koles wlazl do bazyliszka... czy przez teleport czy byc moze przez dziure - o ile nie jest to fake bo jesli tak to 5 ptk dla goscia ktory go zrobil, osobiscie uwazam ze rozwianie tego questu jest latwe, ale oczywiscie nie bierzemy takiej opcji pod uwage - bo jest zbyt banalana , byc moze sie myle i ten quest jak paradox trwa wiele godzin, a moze nawet dni, tygodni. Tak czy inaczej dopoki te rzeczy tam beda lezec kazdy bedzie rozmyslal - "ku*rwa na bank tam sie da wejsc tylko jak?!". MOZE bazyliszek jest kluczem do tego wszystkiego, albo muzyka, a moze jakies zaklecie typu: "otworz sie sezamie"
Czytalem wiele takich postow, bo zawsze mnie to interesowalo i myslalem ze razem tu cos wymyslicie. Ale jak widac [stoimy] w miejscu Moze wkoncu sie komus uda dojsc do bazyliszka i czesc tajemnicy zostanie rozwiazana. Jesli bazyliszek ma cos z tym wspolnego To bedzie kolejna noc przymyslen dla graczy ktorzy interesuja sie questami niewykonalnymi.

@pamietajcie ze kiedys takie questy jak 'desert quest' czy paradox byly zbyt skomplikowane dla niektorych, ale wkoncu sie udalo rozwiazac te tajemnice, tak jak pisalem: rozwiazanie jest blisko a my go nie dostrzegamy...

"Morze jest glebokie i szerokie!"
__________________
"Dowódcy na froncie dzielą się na dwie grupy: ci, co krzyczą "Naprzód!" oraz ci, co krzyczą "Za mną!""

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"

"Nie ma mowy o odwrocie. Zwycięstwo albo śmierć"

"Zwycięzcy nikt nie będzie pytał, czy mówił prawdę."


http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=133120

Ostatnio edytowany przez Kedziasty - 25-07-2006 o 02:10.
Kedziasty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 04:44   #252
Nuper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 12 2004

Posty: 59
Domyślny

Moim zdaniem do tego skarbca nie da sie wejsc-rozwiazanie byloby juz dawno znane gdyby to bylo mozliwe(no,chyba ze poziom komplikacji naprawde jest niesamowity,nie wierze jednak w to).Ale to nic.Cristal mace jeszcze niedawno tez nie mozna bylo zdobyc.Jesli CipSoft zauwazy ze wiele osob interesuje sie tym questem,w koncu go zrobia.W koncu dodaja coraz wiecej tych questow.Thunder hammer,dawniej nieosiagalne marzenie,teraz juz tez mozna(haha) zdobyc z Orshabaala.Zalezy im na grywalnosci,a ludzie chca rozwiazywac takie zagadki,zdobywac potezne przedmioty.Tylko nie moga dodawac ich zbyt szybko.
Nuper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 10:08   #253
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuper
Moim zdaniem do tego skarbca nie da sie wejsc-rozwiazanie byloby juz dawno znane gdyby to bylo mozliwe(no,chyba ze poziom komplikacji naprawde jest niesamowity,nie wierze jednak w to).Ale to nic.Cristal mace jeszcze niedawno tez nie mozna bylo zdobyc.Jesli CipSoft zauwazy ze wiele osob interesuje sie tym questem,w koncu go zrobia.W koncu dodaja coraz wiecej tych questow.Thunder hammer,dawniej nieosiagalne marzenie,teraz juz tez mozna(haha) zdobyc z Orshabaala.Zalezy im na grywalnosci,a ludzie chca rozwiazywac takie zagadki,zdobywac potezne przedmioty.Tylko nie moga dodawac ich zbyt szybko.
Zależy na grywalnosci ? looool po tym update co bedzie spora liczba osob nie bedzie grala w tibie czlowieku oni robia z tej tibi jakies GTa czy kij wie co aimbot , only 8 godzin grania , masakiera
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 11:50   #254
Loron
Użytkownik Forum
 
Loron's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 88
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 30
Skille: ;P
Poziom mag.: 35
Domyślny

A wiecie czemu Tibia miała takie wielkie osiągi? Bo były w niej tajemnice, miejsca niedostępne, przedmioty, o których można było tylko marzyć. Im więcej rzeczy jest dostępnych, tym mniej atrakcyjna staje się gra. 7.4 to chyba najlepsza wersja Tibii, jeszcze przed różdżkami, przed antylure systemem (12 GSów pod Dwarf Bridge ), to były czasy. A takie rzeczy jak Great Axe, Thunder Hammer, MLS, Blessed Shield, HotS, G Boots i wiele inntch tylko urozmaicały grę. Gdyby zrobili zbroję 20 defa, ahh Basilisk Quest, jeżeli istnieje, to musi być bardzo trudny, inaczej Tibi wogóle straci klimat. Najlepiej, żeby nie istniał. Tak samo jak HotS quest, DSL Quest itp. Tak chyba będzie najlepiej, dla Tibii i dla ludzi.
__________________
Tibia? Brzyyydal ;p
RO rox ;D
www.kdr.net.pl
Loron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 14:21   #255
Kedziasty
Użytkownik Forum
 
Kedziasty's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Wstretne Bogucice

Posty: 138
Profesja: Elite Knight
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 100
Skille: 85/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Zgadzam sie z Toba, lecz musisz pamietac ze w tej wersji wiele osob uzywalo programow ulatwiajacych gre, roznego rodzaju boty sprawialy ze sorkowie (druidow nie wymienie, poniewaz w 7.4 bylo ich strasznie malo) przez noc i caly dzien mogli wypalic ogromna ilosc run co za tym idzie? Oczywiscie magic lvl, CIP[ki] byli zmuszeni do tego update... Skumaliscie ile wazyl ten BP na SS? Ponad 3000 oz, moze to w tej szkrzyni jest ukryty skarbiec imperatora Moze gdy on wszedl do skarbca to go tam przenioslo Moze to byz rowniez fake wiec jakby nie bylo nigdy sie nie dowiemy
__________________
"Dowódcy na froncie dzielą się na dwie grupy: ci, co krzyczą "Naprzód!" oraz ci, co krzyczą "Za mną!""

"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana"

"Nie ma mowy o odwrocie. Zwycięstwo albo śmierć"

"Zwycięzcy nikt nie będzie pytał, czy mówił prawdę."


http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=133120
Kedziasty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2006, 17:40   #256
Pan KoeR
Użytkownik forum
 
Pan KoeR's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006
Lokacja: Oleśnica

Posty: 3
Stan: Na emeryturze
Pan KoeR ma numer GG 1770292
Domyślny

Z tego co wiem od wielu Hide Lvl-ow dowiedizlem sie sie duzo i tak samo od ksiazek w w Kazzo w bibliotece...

Teoria jest taka:

Krasnoludy toczyly bitwe z orcami z poblizszego OF i gdy Orci wdarly sie do pomieszcznie z Imperatorem Kruzakiem (Straznicy nie dali rady ochronic Dzwi do Imperium) i w panice I.Kruzak uciekal tajemnym przejsciem(kazdy je zna ;D ) gdzie podrodze zgobil klucz do skarbca....

Teraz wystarczy szukac tegoi klucza ale gdzie ?!?! napewno w tajemniczych gorach i podziemiach Kazzordon ;D
Pan KoeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2006, 23:01   #257
Legion ferri
Użytkownik Forum
 
Legion ferri's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 62
Domyślny ...

Jak zwykle zaczne że to tylko gdybanie. Ale popatrzcie ile osób gada w tym topicu. Jeżeli w każdym kraju w kturym gra sie w tibie przynajmniej 20 osób by sie tym interesowało to zobaczcie jak wzrasta popularność gry. Jestem przekonany że większość tego typu rzeczy to właśnie sposoby na podtrzymanie klimatu mmorpg. Sam osobiście jak usłyszałem plotke o tym że ktoś sie wkradł do tego skarbca zaczełęm czytać i szukać info ale nic. Tak samo jak z PoI nikt nie widział i nie wie gdzie jest ale jest fotka że ktoś sie dostał. Jeżeli nie ma jakiegoś niezbitego dowodu na istnienie tego nie ma co sie zastanawiać Pozdro
Legion ferri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 10:51   #258
major007
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leito
Hmmm... Na początek małe wprowadzenie. Dostałem sobie bana nudziło mi się więc założyłem nowe konto-ot tak-do pogrania przez ten okres (aż 7 dni!).
Grałem sobie i grałem, ale to nie moja postać, nudno poprostu... Więc postanowiłem zająć się czymś twórczym... I tak to się zaczęło...
Mam pewną teorię dotyczącą tego skarbca, wg. mnie TO JEST QUEST! Tak dobrze czytacie!
Ten quest to (moim zdaniem) pewna zagadka matematyczna...

P.S
Jeśli ktoś zaciekawi się tym tematem, a sam temat będzie się rozwijał to postaram się rozwinąc swoją teorię...

P.S 2
To chyba nie QS?
Hejka wszystkim. Spróbóje pomóc rozwiązać zagadkę z skarbcem imperatora.
Otóż z tego co wywnioskowałem z waszych wypowiedzi, mamy take informacje:
- Imperator pragnie swój śrubokręt, którego niewiadomo jak go zdobyć.
- Bazylisk- być może bazyliski został uwięziony za to, że wykradł klucz do skarbca. Nadodatek możliwe że bazylisk to NPC, któremu trzeba dać jakiś item albo poprostu znim porozmawiać (ponieważ jest samotny) i za taką zasługe odda klucz do skarbca.
- Ciasteczka imperatora- po co były by w tibi jego ciasteczka?? Jeżeli by nie było do czegoś potrzebne??? Dlaczego nie ma ciasteczek królowej Carlin??? Może tu tkwi rozwiązanie. Możliwe, że któryś NPC uwielbia jego ciasteczka i za nie odda śrubokręt imperatora, a imperator wymieni go na jednorazowy klucz do swego skarbca.
- Muzyka, jak pisze na wskazówkach, że to ona jest kluczem. Być może trzeba zagrać komuć lub przed czymś aby otworzyły się drzwi. Albo Może któryś NPC kocha muzykę i dałby pare wskzówek za instrument albo za wykonanie przednim utworu.
- Minotaury; drodzy tibijczycy powiedzcie czemy dwarfy nienawidzą minotaurów i odwrotnie??? Być może ten konflikt jest związany ze skarbcem. Może kiedyś zły monotaur wykradł śrubokręt, albo klucz do skarbca.
- Kopalnie dwarfów; po co kopalnie dla dwarfów??? Być może dwarfy chcą się przekopać do Minotaur Mount. Aby coś im odebrać!!!
- Dragon i różnego rodzaje spidery. Zauważcie to, że bardzo często można spotkać dragona w pobliżu z Minotaurami, a dwarfy z poins spiderami, spideram. Być może, że dragi pomagają dla minotaurów,a spidery dla Dwarfów.Czy ktos widział kiedyś draga i Giant spidera razem walczących ramie w ramie?? Ja tego nie widziałem.
- Guardy i przyciski. Jak każdy wie, że w podziemiach kazo są Gardy i przyciski. Być może guardy powinni wejść na te przyciski. Tylko jak je do tego przekonać ??? Może muzyka??? albo wejść tam i poprostu samemu tam stanąć i wtedy będzie to teleport do skarbca imperatora albo do innego pomieszczenia z bardzo cennymi przedmiotami.
ZAPRASZAM WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY CHCĄ ZE MNĄ POKLIKAĆ NA TEN LUB INNY TEMAT. MOJE GADU_ GADU 5895229
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 11:11   #259
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
- Imperator pragnie swój śrubokręt, którego niewiadomo jak go zdobyć.
a ja myslalem ze to byl Kurik .. Poza tym Rysio z Klanu tez potrzebowal srubokreta, moze z nim pogadac ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
- Bazylisk- być może bazyliski został uwięziony za to, że wykradł klucz do skarbca.
Do bazyliszka dwarfy sie _dokopaly_ i widzac zagrozenie zwialy w gore korytarza ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
Nadodatek możliwe że bazylisk to NPC, któremu trzeba dać jakiś item albo poprostu znim porozmawiać (ponieważ jest samotny) i za taką zasługe odda klucz do skarbca.
skup sie na tym jak tam wejsc a nie co tam zrobic, bo na razie jedyne sensowne dowody na cokolwiek w tej sprawie to dowody ze nie da sie tam wejsc ...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
Możliwe, że któryś NPC uwielbia jego ciasteczka i za nie odda śrubokręt imperatora, a imperator wymieni go na jednorazowy klucz do swego skarbca.
mozliwe, ze trzeba pogadac z Wrinkled Beholderem w 469 i powiedziec mu " Daj srubokret ! ", on da srubokret ktory wymienimy na zlota lopate, ktora podkopiemy sie pod mwalle w EF za ktorymi bedzie czekal teleport do skarbca.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
- Muzyka, jak pisze na wskazówkach, że to ona jest kluczem. Być może trzeba zagrać komuć lub przed czymś aby otworzyły się drzwi.
Przelicz sobie NPCow ktorym mozna zagrac ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
- Minotaury; drodzy tibijczycy powiedzcie czemy dwarfy nienawidzą minotaurów i odwrotnie???
a dlaczego nikt nie lubi orkow ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
Być może ten konflikt jest związany ze skarbcem. Może kiedyś zły monotaur wykradł śrubokręt
antyczny srubokret, jedno z insygniow koronacyjnych dwarfow ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez major007
- Kopalnie dwarfów; po co kopalnie dla dwarfów??? Być może dwarfy chcą się przekopać do Minotaur Mount. Aby coś im odebrać!!!
dwarfy ogolnie lubia kopac, czytales kiedys Tolkiena ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 12:03   #260
paruvkovic07
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2006

Posty: 49
Domyślny

@up: nie naśmiewaj się z niego bo on chce pomóc rozwiązać zagadkę skarbca w Kazo jak zresztą wszyscy w tym temacie.

BTW:Mnie wydaje sie bardzo prawdopodobny pomysł z ciasteczkami i ze śrubokrętem też .
paruvkovic07 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.


Powered by vBulletin 3