Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-05-2009, 11:57   #241
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Divo Pokaż post
ZaJeBiScIe kupie sobie pacca na wakacje i będe grał chyba na premi będe odwiedzał ten temat gz eq loota i lvli ale pamiętajcie tibia to tylko piksele
Premia To NoN-PvP server gdzie jedyna mozliwosc do zabijania ma najwyzsza gildia. Wiec jesli chcesz miec wysoki lvl to idz na normalny NoN-PvP gdzie jest szybki resp i gdzie latwo sie leveluje. A jesli chcesz miec wysoki lvl by cos znaczyc to nie mysl o premi. Mozesz miec 200 lvl a itak bedziesz nikim bo 90% serva to RL top guild. Wiec nie polecam. Na poczatku sie wydaje bardzo fajnie wolne miejsca do expienia malo PA zero PK. Ale potem zacyzna to przeszkadzac nie ma noobow ktorzy skupuja itemy resp jest za wolny (np dla 100 lvl expienie na EDL sie nie oplaca co dopiero dragi ank) a jak wbijesz wysoki lvl i wejdzie Ci na exp jakis noob i zaczniesz go lac pewnie bedziesz musial zaplacic paymenta top Guild. Potem liczysz na jakas wojne kogos zabic kogos trapnac wytestowac twojego highlvla a okazuje sie ze na tym servie nigdy nie bedzie wojny. Wiec znow wracasz na powolny exp ( 2-3x wolniejszy niz na innych PVP) i expisz expisz expisz expisz i wkoncu zdasz sobie sprawe ze to zwylky NoN-PvP i chcialbys walczyc w takich wojnach jak na innych servach

Dla porownania
OF
Premia - 70k/h
inny PVP - 90k/h
EDL
Premia - 60k/h
inny PvP - 100k/h
VDL
Premia - 100k/h
inny PVP - 120k/h
itd itd....

Pamietajcie ze na innych servach PVP sa nooby (150-200 osob) ktorzy zawsze kupia jakies itemy beda cos tanio sprzedawali ale przedewszystkim nawet samym siedzeniem w dp zwiekszaja szybkosc respa.
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~

Ostatnio edytowany przez Koxiu - 03-05-2009 o 12:01.
Koxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2009, 13:18   #242
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dzisiejszy.

niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2009, 00:14   #243
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Najbardziej mnie boli ze polacy to pizdy na tym servie. Nie balem sie poswieci najwyzszego lvl wsrod najtow by wejsc do war tak samo Neo nie bal sie poswiecic 200 rp a wy ciche myszki siedzicie i lizecie dupe VS a nam piszecie jacy to oni sa zli..... Wkurzacie mnie i trace szacunek do was pozdro NoN-PvP gracze.

Zachowujecie sie jakbyscie pierwszy raz wbili takie lvle.... Ciekawe co bedziecie czuli jak wam sie znudzi expienie a wojna sie juz skonczy? Zal, smutek, rozczarowanie ze nie walczyliscie ze nie rozerwaliscie sie? pozdro Harmonia...



May 31 2009, 22:20:23 CEST Killed at Level 278
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~

Ostatnio edytowany przez Koxiu - 01-06-2009 o 14:44.
Koxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2009, 15:04   #244
Wesoly_premijczyk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koxiu Pokaż post
Najbardziej mnie boli ze polacy to pizdy na tym servie. Nie balem sie poswieci najwyzszego lvl wsrod najtow by wejsc do war tak samo Neo nie bal sie poswiecic 200 rp a wy ciche myszki siedzicie i lizecie dupe VS a nam piszecie jacy to oni sa zli..... Wkurzacie mnie i trace szacunek do was pozdro NoN-PvP gracze.
Podpisuję się pod tym, sam dojdę do Pojkar. Mam nadzieje że i TY drogi premijczyku zdecydujesz się na pomoc.

/Jeszcze apel do posiadaczy premium : róbcie postacie i jeżeli możecie starajcie się pomoc!

Ostatnio edytowany przez Wesoly_premijczyk - 01-06-2009 o 15:32.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2009, 16:16   #245
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wiesz, nie każdy kto nie wstąpi do wojny musi być pizdą. Sądzę, że gówno zdziałam 90-tym MSem, po drugie na Premie przyszedłem dla świętego spokoju, wystarczą mi już wszystkie wojny w których uczestniczyłem na Elysii/Iridii...

/Griini
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2009, 16:31   #246
Wesoly_premijczyk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez niemamnogi Pokaż post
Wiesz, nie każdy kto nie wstąpi do wojny musi być pizdą. Sądzę, że gówno zdziałam 90-tym MSem, po drugie na Premie przyszedłem dla świętego spokoju, wystarczą mi już wszystkie wojny w których uczestniczyłem na Elysii/Iridii...

/Griini
Zacytuję post Koxia : "Ciekawe co bedziecie czuli jak wam sie znudzi expienie a wojna sie juz skonczy? Zal, smutek, rozczarowanie ze nie walczyliscie ze nie rozerwaliscie sie? pozdro Harmonia...", poza tym 90 MSem dość dużo można zdziałać, a jakby każdy myślał tak jak Ty, to taka gildia by nawet nie powstała.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2009, 16:42   #247
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

To, co wymieniłem to tylko kilka rzeczy, przez które nie chcę wstępować do wojny. Następnym powodem może być chociażby moja frekwencja, jak na pskonejott'cie można zobaczyć, średnia mojego bycia online to 1h dziennie. W rok zrobiłem 90 lvl, to samo mówi za siebie. Nawet jeśli chciałbym walczyć to wiele osób sądziłoby, że się boję wychodzić na OB itp, a ja po prostu od jakiegoś czasu BARDZO mało gram w Tibię.
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2009, 15:49   #248
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

hehe. rozbawiliscie mnie tym. To chyba odemnie zalezy jak sobie gram. Czy przylacze sie do wojny czy nie. A co do wspierania polakow. jedyne problemy jakie mialem na premii byly przez polakow.

Wogole od jakiegos czasu w tibii wstyd sie przyznac skad sie jest.
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.

Ostatnio edytowany przez Jagred - 02-06-2009 o 15:54.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2009, 22:08   #249
Jeddie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2008
Lokacja: Chojnice
Wiek: 31

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Jeddie ma numer GG 7444588
Domyślny

Moja sprawa czy dołącze do wojny, czy też nie.
A tak w ogóle - co to za poświęcenie gdy sie ma hunta tak czy siak?

Wojna zupełnie niepotrzebna na 90% każdy zna jej zakończenie.

@Jagred
Tak samo, miałem tylko i wyłącznie problemy przez Polaków, nikogo innego.
Jeddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2009, 23:56   #250
Pelistrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Chyba juz dluzej nie wytrzymam!!!Szlak mnie trafia jak czytam takie pierdoly ktore wciska Koxiu i jak zwykle pewnie znajda sie tacy naiwni ktorzy czytac beda i wierzyc beda. Tak sie sklada ze kto moze cos powiedziec na temat tego belkotu Koxiowego???? No kto jak nie gracz ktory ejst na Premii dosyc dlugo -ktory zna Koxia i innych i ktory cos moze wiecej powiedziec na temat ich sposobu gry oraz co najwazniesze--nie boi sie mowic tego glosno. Otoz moi drodzy ,jak ten slawny Koxiu wbijal level? Otoz nie inaczej jak w 70% botujac np na malpachale nie tylko tam zreszta.Jego char to moze najwyzej 30% jego zasluga--reszta--chwalmy boota bo on ci to sprawil ze Koxiu sie dorobil wysokiego levela.Chcialo sie mordowac bezkarnie? Jest tyle serwow a spokojna Premia tylko 1.Nie trzreba bylo sie pchac tutaj. A teraz o drugim panu ktory tutaj jest wywolany do tablicy.Pan Neo cos tam cos tam ze swoim 200+ levelem ktry jakze by inaczej po czesci zdobyty na boceniu na Yalahar na dragach.Znowu piekna sciema.pan Neo boi sie starcic mimo wszystko swoj level w walce i do walki wprowadzil swojego jakze nedznego 2 chara na poziomie 82 .Chwalicie sie osiagnieciami i checiami mordowania.Oskarzacie nas ze Polacy nie chca brac udzialu w wojnie.Ale czemu Koxiu nie powie tego ze sporo wczesniej dostal hunta razem z Neo.Czemu nie powie otwarcie ze zamarzylo im sie opanowywanie serwera.Ze chcialo im sie rzadzic wszystkimi??Chyba kazdy moze sam decydowac o sobie.Bo czemu mialy sluzyc wielkie plany Neo i Gara jak nie temu by zdobyc mnostwo podwladnych i autorytatywnie nimi zadzic ? Nie kazdemu sie to podoba a kazdy zasluguje na to by samemu sobie swoj zywot na Premii ulozyc

Ostatnio edytowany przez Pelistrus - 03-06-2009 o 00:07.
Pelistrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 09:30   #251
Plue
Użytkownik forum
 
Plue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2009
Lokacja: Mielec

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lady ****
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Domyślny

witam wszystkich,zaczynam grać na Premi bo bardzo zaciekawil mnie ten server, mam pytanie czy sa problemy cos kupic?hmm np plate seta?
Plue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2009, 18:46   #252
Pelistrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Z itemami dla poczatkujacych roznie to bywa bo zaden H-lvl nie bawi sie w sprzedaz na Trade tego ale warto probowac sie oglaszac gdyz wiele razy mozna trafic na darczynce

Ostatnio edytowany przez Pelistrus - 03-06-2009 o 18:49.
Pelistrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 00:58   #253
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pelistrus Pokaż post
Chyba juz dluzej nie wytrzymam!!!Szlak mnie trafia jak czytam takie pierdoly ktore wciska Koxiu i jak zwykle pewnie znajda sie tacy naiwni ktorzy czytac beda i wierzyc beda. Tak sie sklada ze kto moze cos powiedziec na temat tego belkotu Koxiowego???? No kto jak nie gracz ktory ejst na Premii dosyc dlugo -ktory zna Koxia i innych i ktory cos moze wiecej powiedziec na temat ich sposobu gry oraz co najwazniesze--nie boi sie mowic tego glosno. Otoz moi drodzy ,jak ten slawny Koxiu wbijal level? Otoz nie inaczej jak w 70% botujac np na malpachale nie tylko tam zreszta.Jego char to moze najwyzej 30% jego zasluga--reszta--chwalmy boota bo on ci to sprawil ze Koxiu sie dorobil wysokiego levela.Chcialo sie mordowac bezkarnie? Jest tyle serwow a spokojna Premia tylko 1.Nie trzreba bylo sie pchac tutaj. A teraz o drugim panu ktory tutaj jest wywolany do tablicy.Pan Neo cos tam cos tam ze swoim 200+ levelem ktry jakze by inaczej po czesci zdobyty na boceniu na Yalahar na dragach.Znowu piekna sciema.pan Neo boi sie starcic mimo wszystko swoj level w walce i do walki wprowadzil swojego jakze nedznego 2 chara na poziomie 82 .Chwalicie sie osiagnieciami i checiami mordowania.Oskarzacie nas ze Polacy nie chca brac udzialu w wojnie.Ale czemu Koxiu nie powie tego ze sporo wczesniej dostal hunta razem z Neo.Czemu nie powie otwarcie ze zamarzylo im sie opanowywanie serwera.Ze chcialo im sie rzadzic wszystkimi??Chyba kazdy moze sam decydowac o sobie.Bo czemu mialy sluzyc wielkie plany Neo i Gara jak nie temu by zdobyc mnostwo podwladnych i autorytatywnie nimi zadzic ? Nie kazdemu sie to podoba a kazdy zasluguje na to by samemu sobie swoj zywot na Premii ulozyc
Dziewczynko dostalem hunta wlasnie za to ze rozpoczelismy wojne 2 miechy temu kiedy bylismy wolnymi ludzmi zapragnelismy ozywic ten server wprowadzic pare zmian zabilismy Shakuro na 205 lvl i razem z boondoxami szukalismy ekipe przez ten czas poza tym zobacz ile 200+ dostalo deleta za uzywanie bota nie wiesz co robilem a mnie osadzasz jakos nie dostalem bana za uzywanie bota, wiem kto z polakow dostal bana ale nie mowie tego jasno poco kogos oczerniac? Itak kazdy wie ze stycznosc z botem mialo 90% highlvl nie mam co rozkminiac na ten temat widocznie bardzo ci przeszkadzalo ze bylem lepszy. A jesli nawet jakas czesc jest prawda co mowisz to musisz przyznac ze tak czy siak musialem siedziec po 12-15h na kompie dziennie tak samo jak neo. I nie gadaj glupot bo malo kto byl tacy jak my ze odrazu wbijalismy na kims PZ malo kto moze powiedziec ze nie bronilem moich membersow ile razy cos zalatwialem kogos lalismy przeganialismy, czeste spory z VS na tibi i czeste spory na forum. Nikt nie moze mi powiedziec ze nie bronilem i nie bylem agresywny w moim zachowaniu skoro gdyby nie fakt ze znalem dobrze Miruna padlbym kilka razy za robienie PA. Do tego wojna w ktorej czynnie bralem i obecnie biore udzial. Jesli masz zamiar szukac igly w stogu siana to lepiej wyjdz dla potwierdzenia, dla takich chwil warto bylo grac i sie klocic.
Btw. Neo ma inne powody czemu nie walczy palkiem i dobrze sie z nim zgadzam nie musze Ci ujawniac jakie to powody bo to jest za wysoka strefa dla Ciebie. Plebs tam nie siega. Przykro mi stary ale nie oczernisz nas bo to my walczymy a to inni polacy liza dupe VS. pozdro Elkiro to prawdziwy gracz specjalnie kupuje pacc na chara by pomoc PRAWDZIWYM PRZYJACIOLOM!! Pozdro.





Zarzucam Smaczny SS z openki. ))

1- Shevay [EK] Killed at Level 201 by Slikkade Leif and by Maskot
2-Ryanhender [RP] Killed at Level 288 by Erf and by Maskot (Top Lvl Premia)
3 - Ricoo [EK] Killed at Level 204 by Louis Stonefist and by Gurkz
4 - Ricoo [Ek] Killed at Level 203 by Degum and by Despery houz
5- Kiyara [MS] Killed at Level 189 by Louis Stonefist and by Pa Tryckta Benny (Lider zydow)
6- Cassyx Lynn [MS] Killed at Level 171 by Fiends Ambassador and by Viekas Viiksivallu Vilho
7- Proooo PVP M wall by Violent Saints ofc wszyscy moglismy przebiec xD


Masz Problem swedzi Cie to ze bylem lepszy? Ze wbilem szybciej lvl? Boli Cie to ze 150 lvl dla mnie to normalki? My to inny kaliber dzewczynko
( Kyyuo Luke Neo ja) nie udalo mi sie wbic 200 przez hacka ale nie zalamalo mnie to lecz wrecz przeciwnie skoro Kyyuo mial obawy ze go przegonie znaczylo to ze robilo wrazenie.
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~
Koxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 01:06   #254
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jeddie Pokaż post
Moja sprawa czy dołącze do wojny, czy też nie.
A tak w ogóle - co to za poświęcenie gdy sie ma hunta tak czy siak?

Wojna zupełnie niepotrzebna na 90% każdy zna jej zakończenie.

@Jagred
Tak samo, miałem tylko i wyłącznie problemy przez Polaków, nikogo innego.
Nie mialem hunta bylem wrecz dobrze ustawiony na premi. podam jeden przyklad bo nie ma po co wymieniac. Gurra czyli Mirun czy Kiyara lider VS, jest to moj stary ziom z Kyry razem zaczynalismy grac jak powstala Kyra i znalismy sie dosc dobrze. Mialem wystarczajace plecy. Wojna nie jest przegrana przekonasz sie w najblizszym czasie nie znasz srodowiska to sie nie odzywaj. Nie wiesz co sie szykuje nie wiesz co bedzie. Znow uchyle troche tajemnicy. Wodz powiedzial ze nie dolaczy do wojny na forum osobiscie. Po czym po ostatnim znow wygranym openie. Napisal temat "FP FOR BETTER PREMIA !"
A co do samych openow to byly dopiero 2 prawdziwe oba wygralismy 9:1 oraz 11:8. Dwa pozostale to byly mass logi. Chcielismy zrobic snake a jak tylko wbilismy PZ na jakims 200 ek co expil nagle caly ekran swiecil od VS i nasz rozbity team na pol zostal 2x wyciety w pien. Dziekuje dobranoc.
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~
Koxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 02:49   #255
Pelistrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Nie jest moim celem urzadzac pyskówki z Koxiem.powiem tak-ja rozumiem to ze Koxiu sie broni i usprawiedliwia a newet wybiela i chce w oczach premii uchodzic za jednego z nielicznych sprawiedliwych.Niestety-prawda wyglada dosc niepozornie.Wiekszosc logicznie myslacych powie-jaka to zasluga i jaki powod do dumy ze sie boci po 12 godz siedzac przed kompem, dlubiac w nosie albo popijajac piwko i wpatrujac sie w monitor albo i nie.?Zadna.Ty bociles i miales bana wlasnie za to. Mozesz pierdolic swoje glupoty tym ktorzy na Tibie wchodza 1 raz.Kiedy zaczynaliscie gre szukaliscie poparcia nie gdzie indziej a u wielu z VS.Ale o tym juz nikt nie pamieta?Mylisz sie.Pamietaja a ty nie masz prawa zarzucac innym ze liza dupy Vs skoro sami kiedys tak robiliscie.kto was popieral i kto was bronil no chyba nie wy sami.Troche podrosliscie w levelach i zdawalo wam sie ze mozecie podskakiwac i straszyc.Mam w dupie twoje slowa bo prawdy to one zawieraja ile procent?5? Zal naprawde zal.sie zastanawiam po chuj zescie tu przylezli.kilkadziesiat serwow i do tego tez pvp.zachcialo wam sie Premii a teraz wasze zachowanie wskazuje jedynie na to ze nie potraficie byc w symbiozie z nikim.Jesli wladza nie nalezy do was to juz nie pasuje co? Nova/Elysia/Thoria/Silvera i wiele innych.wszedzie tam sa gildie ktore umia trzasc serwem i robia to.Tu przychodza ci ktorzy chca odpoczac i tak powinno byc.Nie podoba sie wam to zegnamy. nikt nikogo tu nie trzyma.Podobno na Iridii polacy sie ostro stawiaja szwedom.Moze tam wam sie powiedzie lepiej.

Ostatnio edytowany przez Pelistrus - 04-06-2009 o 02:51.
Pelistrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 08:24   #256
Plue
Użytkownik forum
 
Plue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2009
Lokacja: Mielec

Posty: 13
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lady ****
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Domyślny

wracajac do tematu,
Plue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 15:40   #257
Koxiu
Użytkownik Forum
 
Koxiu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Imię: I** V***
Poziom: 270
Poziom mag.: 87
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pelistrus Pokaż post
Nie jest moim celem urzadzac pyskówki z Koxiem.powiem tak-ja rozumiem to ze Koxiu sie broni i usprawiedliwia a newet wybiela i chce w oczach premii uchodzic za jednego z nielicznych sprawiedliwych.Niestety-prawda wyglada dosc niepozornie.Wiekszosc logicznie myslacych powie-jaka to zasluga i jaki powod do dumy ze sie boci po 12 godz siedzac przed kompem, dlubiac w nosie albo popijajac piwko i wpatrujac sie w monitor albo i nie.?Zadna.Ty bociles i miales bana wlasnie za to. Mozesz pierdolic swoje glupoty tym ktorzy na Tibie wchodza 1 raz.Kiedy zaczynaliscie gre szukaliscie poparcia nie gdzie indziej a u wielu z VS.Ale o tym juz nikt nie pamieta?Mylisz sie.Pamietaja a ty nie masz prawa zarzucac innym ze liza dupy Vs skoro sami kiedys tak robiliscie.kto was popieral i kto was bronil no chyba nie wy sami.Troche podrosliscie w levelach i zdawalo wam sie ze mozecie podskakiwac i straszyc.Mam w dupie twoje slowa bo prawdy to one zawieraja ile procent?5? Zal naprawde zal.sie zastanawiam po chuj zescie tu przylezli.kilkadziesiat serwow i do tego tez pvp.zachcialo wam sie Premii a teraz wasze zachowanie wskazuje jedynie na to ze nie potraficie byc w symbiozie z nikim.Jesli wladza nie nalezy do was to juz nie pasuje co? Nova/Elysia/Thoria/Silvera i wiele innych.wszedzie tam sa gildie ktore umia trzasc serwem i robia to.Tu przychodza ci ktorzy chca odpoczac i tak powinno byc.Nie podoba sie wam to zegnamy. nikt nikogo tu nie trzyma.Podobno na Iridii polacy sie ostro stawiaja szwedom.Moze tam wam sie powiedzie lepiej.
Przedewszystkim mowie po raz 100 jestes Plebsem wiec niektore strefy sa dla Ciebie zabronione. Nigdy nie lizalem dupy VS zawsze to Neo opiekowal sie mna na poczatku a poem nie potrzebowalem pomocy jak cos to juz do Luke pisalem a nie do szwedow z VS

Primo


Moj ban otrzymalem go za listy ktore sobie haker wyslal podczas hacka.
Czy wszystko musze Ci pokazywac czy raczej zaakceptujesz to ze nie dorastasz mi do piet? Nic sie nie usprawiedliwiam poprostu fakty sa jasne nie mialem bana za bocenie. Nie byles u mnie w domu nie widziales jak expie wiec nie pierdol ze wybocilem chara. Poza tym boty sa ogolno dostepne zaplac za nie jesli taki problem Ci to sprawia. A jesli bedziesz argumentowal to tym ze zaplacilem to moze wytykaj mi ze tez zaplacilem za pacc i to nie jest fair bo mnie stac na 10000 pacc a Ciebie moze tylko na 100?..... Nie masz czego sie czepiac? grasz 2 lata w tibie ? czy poprostu Ci nie wyszlo na poprzednim servie i obawiasz sie powtorki?

Secundo

Podaj swoj nick jesli taki mocny jestes bo jezeli nadal uwazasz ze wojna jest nie potrzebna i zegnasz mnie z serverem to ja Ciebie pozegnam jak server bedzie nasz.
__________________

Like Bush and Saddam, I'm a find out
Where Em Laden's hiding and bomb him first
It could be much worse, I could be hotter than yo scrubs
Mask and glove, gun hot from burnin ass up
We gon' clap back, we gon' clap back
~~Let's take 'em to war niggaz!~~
Koxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 16:55   #258
Sordek
Użytkownik Forum
 
Sordek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 98
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Sordek ma numer GG 5422333
Domyślny

Koxiu.

Nie znam sytuacji na Premii, ale twoje wypowiedzi brzmią jak byś nie widział niczego innego poza ekranem i pixelem, który ma duże cyferki, pa =*!
Sordek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 17:26   #259
Jeddie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2008
Lokacja: Chojnice
Wiek: 31

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Jeddie ma numer GG 7444588
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koxiu Pokaż post
Nie mialem hunta bylem wrecz dobrze ustawiony na premi. podam jeden przyklad bo nie ma po co wymieniac. Gurra czyli Mirun czy Kiyara lider VS, jest to moj stary ziom z Kyry razem zaczynalismy grac jak powstala Kyra i znalismy sie dosc dobrze. Mialem wystarczajace plecy. Wojna nie jest przegrana przekonasz sie w najblizszym czasie nie znasz srodowiska to sie nie odzywaj. Nie wiesz co sie szykuje nie wiesz co bedzie. Znow uchyle troche tajemnicy. Wodz powiedzial ze nie dolaczy do wojny na forum osobiscie. Po czym po ostatnim znow wygranym openie. Napisal temat "FP FOR BETTER PREMIA !"
A co do samych openow to byly dopiero 2 prawdziwe oba wygralismy 9:1 oraz 11:8. Dwa pozostale to byly mass logi. Chcielismy zrobic snake a jak tylko wbilismy PZ na jakims 200 ek co expil nagle caly ekran swiecil od VS i nasz rozbity team na pol zostal 2x wyciety w pien. Dziekuje dobranoc.
A bijcie się, bijcie. Nie będę w tym uczestniczył, to nie mój żywioł.
Jeddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2009, 18:35   #260
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 38

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

buehehehehehe
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.

Ostatnio edytowany przez Jagred - 04-06-2009 o 18:46.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin 3