Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-11-2005, 14:04   #261
Dragoholikus
Użytkownik Forum
 
Dragoholikus's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 137
Skille: Dist 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
Wiesz dlaczego draz rozpoczol wojne z 50 osobami? bo juz caly serwer miał go dość. nawet comment wanted mowi 1000 słow. draz sobie wbił ze jest taki Stalin i moze z kazdym zrobic co zechce.
a tu nagle swe back i nie do konca tak jest

Drago - wewnetrzne sprawy wanted? los chciał ze akurat miałem pewna okazje poznac układy wewnatrz wanted a i texty Bekasa ktory zaczoł nam płakać ze draz go oszukał, ze ma draza głeboko gdzies i pare niecenzuralnych textów ktorych tu nie zamieszcze, a na końcu poprosił o invita do SF -mówia same za siebie
"sprawy wewnetrzne wanted" --> dobre
Miales okazje ale teraz duzo sie zmienilo
__________________
Regards,
Dragoholikus
_____________________
Hail Wanted
Dragoholikus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2005, 14:26   #262
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

@Drago
Fakt zmieniło sie.- jedeyna zmiana jaka narazie widze jest to ze teraz wreszcie miałem dzień co mogłem isc i bezpiecznie expic
nie musisz udawac wielkich tajemnic bo gadki bekasa juz i tak poleciały na cały serwer ^^


@apropo tej całej dyskusji o PA

mozecie mnie nazywac power abuserem
mozecie Hawka i innych Szawedów tez nazywac power abuserami
mozecie stweirdzic ze draz na naszym tle to aniołek


ale wojne wygra lepszy a nie milszy
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline  
stary 30-11-2005, 14:47   #263
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
Wiesz dlaczego draz rozpoczol wojne z 50 osobami? bo juz caly serwer miał go dość. nawet comment wanted mowi 1000 słow. draz sobie wbił ze jest taki Stalin i moze z kazdym zrobic co zechce.
a tu nagle swe back i nie do konca tak jest

Drago - wewnetrzne sprawy wanted? los chciał ze akurat miałem pewna okazje poznac układy wewnatrz wanted a i texty Bekasa ktory zaczoł nam płakać ze draz go oszukał, ze ma draza głeboko gdzies i pare niecenzuralnych textów ktorych tu nie zamieszcze, a na końcu poprosił o invita do SF -mówia same za siebie
"sprawy wewnetrzne wanted" --> dobre
To, że Draz jest jak Stalin nie zmienia faktu ze nawet moja siostra ma lepsze pe fau pe od Ciebie ;> A co dopiero Draz.

@Pollbull

'"Oglądałem dziesiątki filmów z wojen, czytałem wiele postów etc. wiem co jest grane." zastanawiam sie ...jak glupi moze byc gosc ktory wypisuje takie rzeczy...'

Hmmmmmm, zapytaj się tych robaczków co Ci wyżarły mózg?

'"Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem," naprawde ale to naprawde wiesz bardzo duzo...ale naprawde...a juz w szczegolnosci o azurce...'

O Azurce wiem tyle, że jeśli przypadków podobnych do Ciebie jest więcej to w liście serverów na Tibia.com należy omijać Azurę szerokim łukiem.
patrikozzz jest offline  
stary 30-11-2005, 14:50   #264
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny ;)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polli~
Dawno sie tak nie usmialem czytajac cos na forum ,dzieki ci za to.
"Oglądałem dziesiątki filmów z wojen, czytałem wiele postów etc. wiem co jest grane." zastanawiam sie ...jak glupi moze byc gosc ktory wypisuje takie rzeczy...
"Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem," naprawde ale to naprawde wiesz bardzo duzo...ale naprawde...a juz w szczegolnosci o azurce...
Owned ?
Hm... Czy mi sie wydaje czy ten pan wyzywa ta osobe ? A moze sie myle ?
Ciekawe jak na to administrator zareaguje

Cyt. "ale wojne wygra lepszy a nie milszy" by cors Srent

No wiec przygotuj sie odrazu na porazke
muheaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahaha

I prosze was nie piszcie takich *******ow, typu co ty mozesz wiedziec o wojnie... bo ani ty corsie ani ty poll~tez zbytnio duzo o wojnie nie wiecie
P.s.
HAIL WANTED !!!!!!
wr00n jest offline  
stary 30-11-2005, 14:54   #265
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny ;]

A i jeszcze jedno :
Iroxis
Nov 28 2005, 22:05:14 CET Killed at Level 64 by Hawek and by Exmind.

Bylem przy calej sytuacji, padl dlatego bo nie oddal armora...
Corsiku dalej sadzisz ze swe nie sa PA ?? ;/
wr00n jest offline  
stary 30-11-2005, 15:02   #266
Merkyon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

padl bo nie dal armora wd mnie to z jednej strony dobrze , jak oni maja zarabiac kase skoro jest wojna ! Trzeba zrozumiec ze wojna jest jak stajnia Augiasza panuje w niej burdel i szerzy sie PA no cóż padl bo nie dal arma ,no przeciez mial wyjscie z tej sytuacji skoro stwierdzil ze jego armor jest bardziej warty od postaci ....



Hail SF _/

Ostatnio edytowany przez Merkyon - 30-11-2005 o 15:05.
 
stary 30-11-2005, 15:14   #267
Mad'khorn
Użytkownik forum
 
Mad'khorn's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 25
Domyślny

Ad 1 Jedynym nieudacznikiem na tym forum jestes ty
Ad 2 "Watpie"....mocne slowo
Ad 3 Widocznie bekas mial pecha,zeczywiscie jest to informacja kryra zapiera dech w piersi
Ad 4 I tu jest nailepsze nawet jakbym ci powiedzial kim jestem,albo nawet kim bylem to ty swoja gadanina"inaczej pogadamy cwaniaczku"gowno bys zdzialal,powiem tyle ukrywam swoja tozsamosc po to zeby nie robic lipy dla nowego ownera postaci,skonczylem z azura wlasnie przez to ze tacy ludzi jak hawek,cors i reszta sf zabijala 100%nautralne osoby,pewnie powiesz...jesli jestes taki cwany czemu nie walczyles...powiem krotko,za wysoki poziom jak dla mnie.
Ad 5 To juz jest sprawa Draza co on robi lub chce zrobic z runami,ty za nie nie placiles wiedz nie komentuj
Ad6 Wiesz przeczytalem krzyzakow,moze dlatego tak sie udzialam na tym forum
Ad7 Z kad ty to mzoesz wiedzic jak nie alezysz do zadnej ze stron
Ad8 Trzeba bylo byc w perwszych dniach wojny,przed gh Drazharma zobaczylbys kto byl PA
Ad9 Nie bede sie wypowiadal bo tego nie widzialem
Mad'khorn jest offline  
stary 30-11-2005, 15:17   #268
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Wiesz kur... czemu draz rozpoczął wojnę z 70 osobami? Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem, a 70 to deser, ale już więcej niż 50.
15:44 You see a dead human (Vol:10).You recognize Amenhotep. He was killed by Ice'Crow.
Cale Wanted bylo online z wyjatkiem Dragoholikusa, Falzera i Letaxina, po kilku minutach walki , przeksztalcila sie ona w masowa ucieczke Wanted, podczas ktorej jedynie draz probowal pomoc amenowi.

Teraz mozna mniej wiecej ocenic, jak bedzie wygladala wojna jezeli SF bedzie aktywne ;-)
------

http://img387.imageshack.us/my.php?image=amendog0le.jpg - dead amena : d
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 30-11-2005 o 15:27.
Gimlos jest offline  
stary 30-11-2005, 15:17   #269
Koszmar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005

Posty: 14
Domyślny

heh po przeczytaniu tych postow poprostu oglupialem.Co poniektorzy probuja wam zrobic wode z mozgu i musze przyznac, ze dobrze im to idzie lecz prawda predzej czy pozniej wyjdzie na jaw....jak dla mnie to obie strony nie sa bez winny lecz wszystko sie zaczelo od konfliktow pomiedzy poznaniem, a elblagiem o ktorym tu cors sie nie wypowiada hmmm ciekawe czemu wiec doszedlem do wniosku, ze porusze ten temat.... a wiec tak od samego poczatku poznan dazyl do tego by miec wojne z elblagiem.Jedyna przeszkoda , ktora stala im na drodze bylo to, ze ludzie z poznania jak i z elblaga byli w Wanted co uniemozliwialo im rozpaczecia tej wojny.Po malej naradzie comanderow z Wanted doszli do wniosku, ze jezeli sprawa nie ucichnie to beda zmuszeni wziasc sprawe w swoje rece i tak sie stalo...Adi i jego team dal na luz wiedziac, ze ta wojna nie ma sensu lecz poznan nie dawal za wygrana i gdy Drazharm probowal im przemowic do rozumu poznan odparl "zeby sie nie wpier..... bo to sprawa pomiedzy poznanien, a elblagiem"Sprawy zaczely sie konfikowac codzienne klutnie, ktore sie konczyly na wyzwiskach.Pewnego dnia doszlo do klutni pomiedzy Dragoholikusem a Corsem i nie tylko....(patrz str. 1)Drago poszedl z Corsem na taki uklad , ze jezeli zostanie przeproszony to zapomna o tej calej sprawie lecz Cors buntownik nie poszedl mu na reke i nie przeprosil go co sie skonczylo tym ze zostal zabity chwile pozniej.Wybuchla wielka afera czemu Cors zostal zabity i na tym sie nie skonczylo.Pare dni pozniej Corsowi znowu cos O D J E B A L O, a mianowicie wyrzucil wszystko z domku Urbexxa ktory dazyl go szacunkiem i sie czegos takiego po nim nie spodziewal bo czym mu zawinil??moze zawartosc jego domka nie byla duzo warta ale chodzi o sam fakt.Drazharm byl tego swiadkem wiec na nic nie czekajac zaczal atakowal Corsa...po paru minutach zjawilo sie okolo 15 osob z Dofu oraz DB i i zczeli bic Draza....Draz nie zastanawiajac sie uciekl przed banda noobow, ktora go gonilaPo 30 minutach Cors wpadl na pomysl zeby kogos zabic niefortunnie cellem byl syn Minavanda o czym Cors wiedzial.Fraga nabil Aboleth, ktory mial za to zaplacic swoja smiercia.I tak sie stalo wanted wyruszylo w poszukiwaniu Aboletha lecz napoktali na drodze czlonkow Dofu jak i Db, ktorzy zaczeli atakowac Wanted(walka na darashi)niestety skonczylo sie to kleska ze strony dofu.Dof z desperacji doszedl do wniosku zeby polaczyc sily z odwiecznym wrogiem.Co bylo najwieksza glupota z ich strony.I tak sie rozpetalo pieklo na azurze.Wiec nawet nie probuj nam tu wciskac, ze Wanted bylo prowokatorem tej zasranej wojny nie mowie, ze wanted jest swiete ale przynajmiej wiedza co robia w porownaniu do was.I wiedz ze Draz tak naprawde nie chcial tej wojny mozesz mi wierzyc albo i nie juz mnie to chu... obchodzi.A tak pozatym to chyba zapominacie kto was poprowadzil do zwyciestwa za czasow kadencji Hawka-.- I jestem ciekaw, ktory z was by sie wybil gdyby nie wygrana wojna przez stare SF, ktore Draz poprowadzil do zwyciestwa!! Hail Drazharm-Hail-Wanted-Hail Friends.

ps.Cors sprobuj tylko skrytykowac mojego posta, a wiedz, ze pofatyguje sie i pojade do tego waszego P I E R D O L N I K A zapakuje cie w parcel i wysle do Iraku bo tam jest twoje miejsce dzielny wojowniku

OVER and OUT.
Koszmar jest offline  
stary 30-11-2005, 15:23   #270
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merkyon
padl bo nie dal armora wd mnie to z jednej strony dobrze , jak oni maja zarabiac kase skoro jest wojna ! Trzeba zrozumiec ze wojna jest jak stajnia Augiasza panuje w niej burdel i szerzy sie PA no cóż padl bo nie dal arma ,no przeciez mial wyjscie z tej sytuacji skoro stwierdzil ze jego armor jest bardziej warty od postaci ....
Hail SF _/

Twoja filozofia mnie rozp******, gdyby zrobil tak draz czy ktos z wanted odrazu bys pisal, ze sa PA... A jak widac ze swe go ubili to piszesz, ze ma wala. Nie wszyscy maja takie lvl jak cors czy reszta z SF i jezeli ktos gra, zarabia sam na swoje rzeczy to, to jest chamskie, jak ktos niszczy twoja prace
wr00n jest offline  
stary 30-11-2005, 15:54   #271
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Kiedys to SF biło sie z szwedami ,a teraz SF to szwedzi i polacy .Poznan wygra i zostanie stolica Polski? czy moze zamiast carlin zrobicie Poznan?
bo na zwyciestwo Elbląga sie nie zapowiada ich jest za mało.


Po co do wogule ta wojna?Niektorzy by chcieli expic a nie padac bo Jakiemus zlemu czlowiekowi skonczyly sie runy.Ja rozumiem wojna wydatki ,ale runy sa w sklepie drogie bo drogie ,ale jak dobrze wiadomo wojny zawsze sa drogie
Mati21pi jest offline  
stary 30-11-2005, 15:58   #272
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Name: Amenhotep
Profession: Royal Paladin
Level: 96
Nov 30 2005, 15:44:40 CET Killed at Level 97 by Pollbull
and by Ice'Crow

Jak ktos chce zobaczyc gdzie jeden z mistrzow PvP dal cie trapnac podczas krotkiej bitwy to prosze bardz link: http://img387.imageshack.us/my.php?image=amendog0le.jpg

Kolejny udany dzionek ? Coraz lepiej ? niemozliwe...

Cheers~ yours Push Master
Polli~ jest offline  
stary 30-11-2005, 16:09   #273
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Gratuluje ,ale powiedz mi :O co ta wojna i po co??
I czemu skoro to wasza wojna Zawolaliscie szwedów? bo sami nie przyszli ktos ich zawolal i to napewno nie byl nikt z wanted
Czyzbysie obawiali sie ze sami nie dacie rady??

Ostatnio edytowany przez Mati21pi - 30-11-2005 o 16:15.
Mati21pi jest offline  
stary 30-11-2005, 16:10   #274
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

A kto Ci powiedział, że to jeden z mistrzów PvP?
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline  
stary 30-11-2005, 16:16   #275
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985
A kto Ci powiedział, że to jeden z mistrzów PvP?
Cytujac Patrikozzza
Cytuj:
Bo on i osoby z obecnego Wanted mają takie PvP że walka nawet z 50 takimi jak Wy nie jest dla nich wyzwaniem, a 70 to deser, ale już więcej niż 50.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 30-11-2005, 16:21   #276
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

15:44 You see a dead human (Vol:10).You recognize Amenhotep. He was killed by Ice'Crow.

hrhrhr Mina mi dzisiaj światełko zapalił - za 560hp~ - szkoda ze akurat po uhu,

Adi, Draz, Urb, Amen i miejscami Mina - gonili mnie ciskajac sd jak wsciekli od poh temple do mostku pod venore i klapa im wyszła ;P

a co najlepsze - jak przybiegł Mataca ze swoimi ludzimi - to myslałem ze jakas taktyke zaprezentuja - uciekna zbunkrowac sie w HG/ Molts/ Fibula czy cokolwiek
natomiast taktyka była zdumiewająca - mozna ja nazwac krótko " RATUJ SIE KTO MOZE !! "

amenhotep niestety nie mógł
__________________
Cors Ent & Tegax - Yellow Alliance

One of the founders and ex-member of Defenders of Fangorn.
"the swedish one" Warrior of DödsMetal and Vision.

rl boyfriend of Floaterka
Cors Ent jest offline  
stary 30-11-2005, 16:21   #277
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati21pi
Gratuluje ,ale powiedz mi :O co ta wojna i po co??
I czemu skoro to wasza wojna Zawolaliscie szwedów? bo sami nie przyszli ktos ich zawolal i to napewno nie byl nikt z wanted
Czyzbysie obawiali sie ze sami nie dacie rady??

1. To Wanted "zawolalo" swe~ w postaci Jakan Unit
2. Swe~ od ladnych kilku dni chcieli invy~ do DoF ... lub chociaz info~ kiedy robimy massy zeby sie przylaczyc...
3. Po co nam to ? Chyba juz zostalo wyraznie powiedziane..."Drazh~ musi odejsc..."

@Gimli~
Nie chcialo mi sie tej wypowiedzi nawet szukac, wiec bardzo dziekuje ze mnie wyreczyles. Kiss for my m8 :*
Polli~ jest offline  
stary 30-11-2005, 16:23   #278
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny Pa

Pokazuje najwiekszy przyklad PA na swiecie azura
O to historia mojego best frenda, ktora odbyla sie 30.11.2005 :
16:23 ****** : i m hunted? but why ?
16:23 Exmind: You attacked my friend
16:23 Exmind: 40k
16:23 ***:me ?
16:24 ******: name yuor frend
16:24 Exmind: Its up to you if u wanna live
16:24 Exmind: I dont have to name a shit
16:24 Exmind: You have no power what so ever.
16:24 Exmind: If you wanna play azura you pay 40k
16:24 Exmind: Or you can stay in pz all day
16:24 Exmind: I dont care
16:24 Exmind: Its up to you.

Jezeli uwazacie ze to fake, to mam screena... Ale nie umiem go wklejic tutaj ;/

No i jakos widze ze was zamklo to buehaaaaaaaaaaaa

Ostatnio edytowany przez wr00n - 30-11-2005 o 16:29.
wr00n jest offline  
stary 30-11-2005, 16:24   #279
Polli~
Użytkownik Forum
 
Polli~'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 40

Posty: 57
Imię: Pollbull
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 121
Skille: 91-85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent
15:44 You see a dead human (Vol:10).You recognize Amenhotep. He was killed by Ice'Crow.

hrhrhr Mina mi dzisiaj światełko zapalił - za 560hp~ - szkoda ze akurat po uhu,

Adi, Draz, Urb, Amen i miejscami Mina - gonili mnie ciskajac sd jak wsciekli od poh temple do mostku pod venore i klapa im wyszła ;P

a co najlepsze - jak przybiegł Mataca ze swoimi ludzimi - to myslałem ze jakas taktyke zaprezentuja - uciekna zbunkrowac sie w HG/ Molts/ Fibula czy cokolwiek
natomiast taktyka była zdumiewająca - mozna ja nazwac krótko " RATUJ SIE KTO MOZE !! "

amenhotep niestety nie mógł
aaaahahahahah teraz sie usmiechnolem nawet
Polli~ jest offline  
stary 30-11-2005, 16:52   #280
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Name: Vikanu
Nov 30 2005, 17:28:45 CET Killed at Level 80 by Fina Flugan and by Rulabim

Kolejna neutralna osoba.
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:07.


Powered by vBulletin 3