Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-11-2008, 23:27   #261
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
a naprawdę nie rozumiem o co jest ta afera z sorcem. 50 lvl sorc, ma średnią obrażeń ok. 150 (wand + "exori xxx")
Chodzi o to, że 50MS normalnie bije za np. 150, a ja jako 120MS, po 170.
Xr3 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-11-2008, 00:12   #262
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Chodzi o to, że 50MS normalnie bije za np. 150, a ja jako 120MS, po 170.
50 sorc 45 mlev - 106 avg z exori xx, 92 avg exura, 234 avg exura gran
120 sorc 69 mlev - 163 avg z exori xx, 145 avg exura, 353 avg exura gran

IMHO wartości jak najbardziej słuszne, biorąc pod uwagę że wraz z lev zyskuje się nie tylko dmg power.



Dla porównania,
50 paladyn 65 dist 14 mlev - 83 avg z royal speara, 95 avg z enchanteda, 43 avg exura, 99 avg exura gran
120 paladyn 90 dist 20 mlev - 129 avg z royal speara, 147 avg z enchanted speara, 181 avg z power bolts + arba, 261 avg ass star, 65 avg exura, 139 avg exura gran
Kojotes jest offline  
stary 21-11-2008, 07:12   #263
Triffek
Użytkownik Forum
 
Triffek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2007
Lokacja: malopolska

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kszaczasty
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 40
Poziom mag.: 25
Domyślny

W letnim update beda subclasy epiki i castle siege jupi xD





BTW zegarek wam spieszy o 10 min xD

Ostatnio edytowany przez Triffek - 21-11-2008 o 07:16.
Triffek jest offline  
stary 21-11-2008, 07:51   #264
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

@dopanaktóryciągletugadaowowie...

Po co Ty tutaj w ogóle piszesz? Ciągle wychwalasz swojego kochanego wowa, popatrz na te obie gry z perspektywy neutralnej i dopiero się wypowiadaj...

@topic

Czy wy uważacie, że np. Durin rypie w wowa i tylko zapisuje na kartce co trzeba z niego do Tibii dodać? Ja uważam, że CipSoft ma już na kilka updatów pomysły, ale wprowadzają je małymi ilościami.

Czego nie zrobią mobków i potków od 200lvla? Bo wtedy migiem by się zrobiło na każdym serwie po 10+ 300lvli (bot na demonach to już by lajtem śmigał, a na frostach to profit gigantyczny)... Sami psujecie Tibię ponieważ większość z was botuje, a wy narzekacie na CipSoft.

Powiem wam tak, ostatnio przeglądałem kilka fansitów i tam nie ma takich jęków jakie są TUTAJ! Tam ludzie potrafią się cieszyć z tego co im oferują, ze zmian (nie zawsze na lepsze), ale jednak... Tutaj widzę tylko bandę 12-sto latków, która się lansuje, że gra w wowa i najeżdza na Tibię albo, że 3/4 zmian się nie podoba. Większość z was tylko pisze, że Tibia 7.4 czy 7.6 była taka ekstra, kul i chcecie wrócić do tamtych czasów... Wiecie czemu? Bo updaty są co pół roku, a jeżeli jest bardzo dobry update to ciężko w pół roku się "nagrać" na nim... Teraz, gdyby rl była nadał pod 7.6 licznik online z 50k~ ludzi zapewne by wynosił z 1k~...

I błagam, przestańce w końcu narzekać bo to już jest żenujące...
Kicek jest offline  
stary 21-11-2008, 14:42   #265
KaMiLSpAwW
Użytkownik Forum
 
KaMiLSpAwW's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 243
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipia
Gildia: jest
Świat: sax
Poziom: :<
Skille: eh
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
jak sie czyta takie kretynizmy to aż mało parlamentarne słowa same się cisną na usta, jak ty sobie to wyobrażasz, że przedstawiciel Cipsoftu wyjdzie przed budynek i krzyknie "niechaj nooby przestaną grać w tibie" i nagle sie tak stanie?

No akurat on napisał to zapewne w znaczeniu ironicznym a Ty takie komenty? Wiesz nie wszyscy graja w "tipje" ;D A po drugie czego sie spodziewać w klimacie tibi jak tam graja same 10-15 latki hmm? Bo np w WOWa se nie zagraja bo nawet zrobienie konta jest trudniejsze ;P Cipsoft robi all na odpierdziel , update jakies co polroku dodaje jakeis nowe potworki questy z 2 i mysla ze sa fajni bo dziecki kupuja " pacce", w wowie 1 kraina do update jest przygotowana duuuzo wiecej czasu , dlatego update sa lepsze i wyszly tylko 2 dodatki ;]
__________________


Only WoW
KaMiLSpAwW jest offline  
stary 23-11-2008, 15:19   #266
ti-rex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
50 sorc 45 mlev - 106 avg z exori xx, 92 avg exura, 234 avg exura gran
120 sorc 69 mlev - 163 avg z exori xx, 145 avg exura, 353 avg exura gran

IMHO wartości jak najbardziej słuszne, biorąc pod uwagę że wraz z lev zyskuje się nie tylko dmg power.



Dla porównania,
50 paladyn 65 dist 14 mlev - 83 avg z royal speara, 95 avg z enchanteda, 43 avg exura, 99 avg exura gran
120 paladyn 90 dist 20 mlev - 129 avg z royal speara, 147 avg z enchanted speara, 181 avg z power bolts + arba, 261 avg ass star, 65 avg exura, 139 avg exura gran
Hmmm.... Ja mam 35 palka i hitam rsami (ze skilami 75) na lajcie od 100-210 + exori san (~od 40-70)
I uwierz mi że palek wydając kasę na rsy nie wyjdzie gorzej niż sorc.

110 sorcem hitam jak mówiłeś 170 (w podatne potwory) a przeciętnie po 150.

Uwzględnij jeszcze fakt iż mag jest/był postacią ofensywną
ti-rex jest offline  
stary 23-11-2008, 15:30   #267
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
Mój 40 palek (60 dista) nie kiedy potrafi uderzyć po 180. MSem na Frostach z visa 140-170. 190 to prawie święto...
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 17:12   #268
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

A ja swoim druidem (41 level, 48 mlev z itemami) robię na ASach średnio 200 dmg na turę (average 132 z flama i 68 z hailstorma). Paladynem na 140 lev i 101 diście - mniej (140 rs average, 160 enchanted spear average, 193 power bolt average).

I co teraz?


Podobnych absurdów można mnożyć w setki.

Chodzi o to, że paladyn jakby się nie starał, nie zrobi nigdy 1kk/h, nie będzie na 40 lev expił na ASach z profitem, na 120 nie będzie bił demonów i HFF'ów tak tanio jak sorc. A na 35 lev nie wysoluje djinn towera. W przeciwieństwie do sorca.
Kojotes jest offline  
stary 23-11-2008, 18:17   #269
Fenkh
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 08 2008
Lokacja: Konin
Wiek: 31

Posty: 8
Stan: Początkujący
Imię: Alco Hol
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 26+
Skille: 50+/50+
Poziom mag.: 3
Fenkh ma numer GG 4983089 Send a message via Skype™ to Fenkh
Domyślny Imho

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korule Pokaż post
Mi sie ten update bedzie podobał. Osobiście nie zdziwiło mnie to że ulepszyli knighta, ale palka? to przesada, pallek w tej chwili to chyba najlepsza profesja assasinki wymiataja, a ci jeszcze chca go ulepszac :/
Ale tych ich runek to chyba każda profa będzie mogła używać więc Pallek będzie miał nowe źródło zarobków. To wszystko.

Ogólnie update zapowiada się bardzo dobrze. Wszyscy twierdzą że to kopiowanie z WoW'a ale to świadczy o tym że CipSoft się wzoruje na elicie wśród MMORPG i za to mają u mnie +. Stary klimat Tibii będzie zachowany i to będzie ok, choć fakt faktem smutne jest to że większość h-lvli to zwykli sharerzy, boterzy i inne takie zło. Ale cóż zrobić. Mi się podoba że Tibia się jednak rozwija a dwunastoletni gracze długo się nie utrzymają bo zwykle są to po prostu głupie dzieciaki bez skilla i gracze tacy jak ja(nie przechwalam się, nie mam wysokich osiągów w tej grze) wyprą ich. W końcu osoba która ma 16-17 lat o wiele lepiej ogarnie wszystko w tej grze niż 12-sto letni dzieciak, prawda? Bądźmy cierpliwi i skoro narzekamy na gówniarzy w top listach to zamiast zrzędzić, i pisać bzdury(takie jak ta xD) to expijmy. Oczywiście z umiarem. Ja myślę że Tibia nadal będzie miała ten swój fajny klimat.
See you in Tibia!
Fenkh jest offline  
stary 24-11-2008, 18:01   #270
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ti-rex Pokaż post
Hmmm.... Ja mam 35 palka i hitam rsami (ze skilami 75) na lajcie od 100-210 + exori san (~od 40-70)
I uwierz mi że palek wydając kasę na rsy nie wyjdzie gorzej niż sorc.

110 sorcem hitam jak mówiłeś 170 (w podatne potwory) a przeciętnie po 150.

Uwzględnij jeszcze fakt iż mag jest/był postacią ofensywną
<hahaha> gralem msem, gralem rp, msem ciagle gralem liczac kazde gp zeby starczylo mi na exp bo od kad knightci moga sami huncic robia to sami za pomoca bota co sie z tym wiaze nie biora na hunty sorcow ewentualnie jakiegos edka a co za tym idzie nie ma kasy nie ma expa. Co do pala na 60 lvlu mialem juz mialem full seta i sporo kasy jeszcze do przewaszczenia. Wiec prosze cie nie pisz o tych rsach.
Co do ofensywy postaci magicznych rzeczywisice maja one lepsze pvp jednakze duzo latwiej jest sie zlozyc chyba ze mowimy tu o 170+ magu (sorcu lub druidzie) gdzie postac ma na tym 171 lvlu 1 k hp to wtedy rzeczywisice expic bez wiekszego waste czy tez ciezko kogos takiego ubic.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 24-11-2008, 18:09   #271
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
A ja swoim druidem (41 level, 48 mlev z itemami) robię na ASach średnio 200 dmg na turę (average 132 z flama i 68 z hailstorma). Paladynem na 140 lev i 101 diście - mniej (140 rs average, 160 enchanted spear average, 193 power bolt average).

I co teraz?


Podobnych absurdów można mnożyć w setki.

Chodzi o to, że paladyn jakby się nie starał, nie zrobi nigdy 1kk/h, nie będzie na 40 lev expił na ASach z profitem, na 120 nie będzie bił demonów i HFF'ów tak tanio jak sorc. A na 35 lev nie wysoluje djinn towera. W przeciwieństwie do sorca.
Djinn tower quest jest od 40 lvla ^,^. Dajmy ze ten 40 sorc gdyby solowal towera to i tak mialby waste wielkosci byczych jaj. Postac ta nie posiada nawet 1 ue ani nawet sd. Pall moze robic takie wieksze pg z blockerem od 55 gdzie ma p bolty np frosty, przy czym rzeczywiscie ten mag na 45 lvlu gdy ma sd przy czym majac duze waste bo bp pb kosztuje 12k a bp sd 5 a obliczajac ilosc uderzen z ktorych moze skozystac pall jest nieporownywalna czyli i tak ma mniejsze waste dopiero w przypadku magow h lvlowych ta kalkulacja jest inna bo wtedy juz potrafia zarobic sami na siebie.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 24-11-2008, 20:30   #272
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91]
<hahaha> gralem msem, gralem rp, msem ciagle gralem liczac kazde gp zeby starczylo mi na exp bo od kad knightci moga sami huncic robia to sami za pomoca bota co sie z tym wiaze nie biora na hunty sorcow ewentualnie jakiegos edka a co za tym idzie nie ma kasy nie ma expa.
Learn2play. Wystarczy trochę pomyśleć i kasa będzie.

I to samo mogę powiedzieć o upie rok temu, kiedy magowie przestali praktycznie potrzebować blokerów.


#####

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [19]Dudziu[91] Pokaż post
Djinn tower quest jest od 40 lvla ^,^. Dajmy ze ten 40 sorc gdyby solowal towera to i tak mialby waste wielkosci byczych jaj. Postac ta nie posiada nawet 1 ue ani nawet sd. Pall moze robic takie wieksze pg z blockerem od 55 gdzie ma p bolty np frosty, przy czym rzeczywiscie ten mag na 45 lvlu gdy ma sd przy czym majac duze waste bo bp pb kosztuje 12k a bp sd 5 a obliczajac ilosc uderzen z ktorych moze skozystac pall jest nieporownywalna czyli i tak ma mniejsze waste dopiero w przypadku magow h lvlowych ta kalkulacja jest inna bo wtedy juz potrafia zarobic sami na siebie.
Sprawdź może to Wiki zanim napiszesz coś głupiego, ok? Żeby wejść do towera wystarczy level 30.
Ja wysolowałem to swoim druidem na 36 levelu, tak, zgadza sie, 36 level, cały djinn tower (łącznie z 4x? Marid na końcu). Koszt: ~17 run avalanche, 5 bp many i z 10 min dwarven ringa. Kup mi TibiaCAM TV to nagram film. Nie trzeba mieć SD ani UE żeby solować questy czy robić pg.

55 level mag będzie miał lepszy exp z GFB na tombach niż 55 pally na frostach z blokerem. I napewno dużo większe szanse na profit jeśli te runy będą homemade.

Po raz kolejny, zastanów się co piszesz. Bp PB kosztuje 14k nie 12. I nie demonizuj tak tego waste u maga, posiedzi troche na ASach, necro, wyskoczy z kumplem na jakis hunt i kasa nie jest problemem. Zresztą, posiadanie największego potencjału musi mieć swoje 'downside'.

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 24-11-2008 o 20:34.
Kojotes jest offline  
stary 24-11-2008, 21:27   #273
Sir-Babolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2007
Lokacja: Siemianowice
Wiek: 34

Posty: 127
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 175
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Learn2play. Wystarczy trochę pomyśleć i kasa będzie.

I to samo mogę powiedzieć o upie rok temu, kiedy magowie przestali praktycznie potrzebować blokerów.


#####



Sprawdź może to Wiki zanim napiszesz coś głupiego, ok? Żeby wejść do towera wystarczy level 30.
Ja wysolowałem to swoim druidem na 36 levelu, tak, zgadza sie, 36 level, cały djinn tower (łącznie z 4x? Marid na końcu). Koszt: ~17 run avalanche, 5 bp many i z 10 min dwarven ringa. Kup mi TibiaCAM TV to nagram film. Nie trzeba mieć SD ani UE żeby solować questy czy robić pg.

55 level mag będzie miał lepszy exp z GFB na tombach niż 55 pally na frostach z blokerem. I napewno dużo większe szanse na profit jeśli te runy będą homemade.

Po raz kolejny, zastanów się co piszesz. Bp PB kosztuje 14k nie 12. I nie demonizuj tak tego waste u maga, posiedzi troche na ASach, necro, wyskoczy z kumplem na jakis hunt i kasa nie jest problemem. Zresztą, posiadanie największego potencjału musi mieć swoje 'downside'.
Assy od 60 levela w gore daja niezly profit, mniejwiecej 30% z wloznej kasy na mf na plus, do tego przy 600 osob + przykladowo na central / west mozna lekko 85k/h wyciagnac, dragi tez sa profitem na tym levelu, culty na goromie wychodza na 0 +- przy 100k/h wiec niewiem gdzie tu narzekac

Co do tombow, od 45 levela mozna smialo gfbkowac -1 za tp na omrucu, a od 60 spokojnie -2 przy 110-150k/h , ale z zwrotem roznie bywa XD
__________________
Maxu has gone kthxbye

Ostatnio edytowany przez Sir-Babolek - 24-11-2008 o 21:29.
Sir-Babolek jest offline  
stary 25-11-2008, 20:01   #274
Maspi
Użytkownik forum
 
Maspi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2008

Posty: 6
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Libera
Poziom: 165
Skille: 94\90
Domyślny

Channel "Party" może być git a tak to all...
Maspi jest offline  
stary 28-11-2008, 16:28   #275
[19]Dudziu[91]
Użytkownik Forum
 
[19]Dudziu[91]'s Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2008
Lokacja: JaWoR

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie gram;]
Świat: menera
Poziom: 100
Skille: -
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Learn2play. Wystarczy trochę pomyśleć i kasa będzie.

I to samo mogę powiedzieć o upie rok temu, kiedy magowie przestali praktycznie potrzebować blokerów.


#####



Sprawdź może to Wiki zanim napiszesz coś głupiego, ok? Żeby wejść do towera wystarczy level 30.
Ja wysolowałem to swoim druidem na 36 levelu, tak, zgadza sie, 36 level, cały djinn tower (łącznie z 4x? Marid na końcu). Koszt: ~17 run avalanche, 5 bp many i z 10 min dwarven ringa. Kup mi TibiaCAM TV to nagram film. Nie trzeba mieć SD ani UE żeby solować questy czy robić pg.

55 level mag będzie miał lepszy exp z GFB na tombach niż 55 pally na frostach z blokerem. I napewno dużo większe szanse na profit jeśli te runy będą homemade.

Po raz kolejny, zastanów się co piszesz. Bp PB kosztuje 14k nie 12. I nie demonizuj tak tego waste u maga, posiedzi troche na ASach, necro, wyskoczy z kumplem na jakis hunt i kasa nie jest problemem. Zresztą, posiadanie największego potencjału musi mieć swoje 'downside'.

Ja mam sie nauczyc grac? Jak masz kase od myslenia to fajnie (wypelniasz druczek idziesz na poczte i kasa jest) mi tak latwo nie przychodzi ona tylko trzeba ja pierw zarobic...Prosze cie masz 140 rp ok gz ale chyba wiem wiecej o magu od ciebie... expiac na softach bez waste lub ze sporym jego ograniczeniem np na takich smiesznych smokach/dlach to w samej kasie dajmy ze sie zwroci ale liczac to co sie lootnie - np woi i dragonke a co to jest woi i dragonka i to przy szczesciu? 7 k ? Co to jest 7 k za przeproszeniem g*wno gdzie pall czy knight w tym czasie moze zarobic duzo wiecej ograniczajac potiony, a potem wez zaladuj softy albo kup mfy na next hunta, a co w przypadku gdy spadnie kilka kusz i np serpent? Nastepna rzecza jest ilosc respow na ktorych moze siedziec mag a pozostale 2 profesje.

Ja wcale nie napisalem ze solo questa jest niemozliwe jednak waste jest spore. Jaki m lvl miales tym druidem? Nastepna rzecz zrob sobie pierw te gfb gdzie knight czy pall juz siedzi na respie bo zaklinanie spearow na tym lvlu mu sie poprostu nieoplaca bo z rsami tez jest sporo na +. Nastepna sprawa naucz sie czytac - ja wcale nie napisalem ze do pg potrzebne sa sd czy ue. One sa bardzo uzyteczna pomoca jednak przy sporej stracie i rownie dobrze mozna expic innymi runami jednak trzeba poswiecic ten czas aby je wytworzyc...

Ok bp pb 14 k pomylilem sie o 2 k i co z tego a bp sd 5-6 k przy 60 ladunkach gdy podliczymy obrazenia jakie w sumie zadaja po wykorzystaniu roznica bedzie miazdzaca. Piszesz o tych huntach z kims wskazujac ze mag musi byc uzalezniony od knighta a wyzej piszesz ze sie usamodzielnil po update rok temu - zeby zarobic kase to czesto potrzebny jest knight a to prawda - a bez kasy nie ma expa proste... wiec sprecyzuj o co ci chodzi.
3@upWiec raczej ty sie zastanow co piszesz...

Ostatnio edytowany przez [19]Dudziu[91] - 28-11-2008 o 16:44.
[19]Dudziu[91] jest offline  
stary 30-11-2008, 22:38   #276
Walyus18
Użytkownik Forum
 
Walyus18's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 52
Domyślny

Drudziu ma racje, masz 60 level, siedzisz na tombach, nie mowie exp magiczny, ale wychodzi ci z kazdego hunta na tombach 1k w dupe. Siedzisz na dragach, tak samo, moze dragi szybko zabijasz, duzo expa, ale waste nie ma tylko jak ci sie poszczesci. Przy używaniu czego kolwiek potrzeba many, moim zdaniem powinni zrobic tak, ze Exori Frigo, Flam, Vis, Mort, tera - zabiera 10 many, a wandy od 19 levela o połowe miej czyli Hail~ rod powinien zabierac 6 many a nie 13, a ten dla 42 druidów powinien zabierac 7 many, a nie 13. odładowanie softów 8k. Bo to już w głowie się nie miesci czesto, nie dosć ze druidem czesto łatwo paść to jeszcze nigdy nie wychodzi w + z zadnego hunta...
Pall - NIC nie traci na tombach przy 2h expia, co wiecej jest w + okolo 8k
wiec, moim zadniem to przesada, albo powinni usunać te Royal spery, i wprowadzić bolty, jak kiedys, albo ziększyć ich wartość zamiast 15 gp, do 50.
Najt- siedzisz na małpach 5h kasy w + do 25k.
Wiec moim skromnym zdaniem tez to przesada, najta powinni inaczej ułożyć, zrobic tak, ze trzeba broń wywoskować, badz cos, i zmiejszyć liczbę boterów.

Ludzi zostawiaja sobie najta na 10h na malpach, nie dość ze jak przyjda to wbije im pól levela, to jeszcze 80k w +. A druidem, to po zal nie boże co oni zrobili z druidami to sie w głowie nie mieść...
Powinni zupełnie zbalansować profesje, bo to jest zal!

Druid traci 20 many, zeby uderzyć 200 z frigo, a najt nic zeby uderzyć 300!
Nie dość, ze druid musi czekać, albo wastować manasy zeby normalnie po expic, to jeszcze robią takie rzeczy, ze dodawaja spelle pallom, najtom.


TO JEST PO PROSTU ZAL!!!!
__________________
17:11 Dalad Brie [102]: ja z pogrzebu niedawno wrocilem
17:11 Dalad Brie [102]: ojciec qmpla padl
17:11 Elite Vlood [126]: na czym?

->Pobyt Robesa w thais

Robes Rame [12]: ja jebie ide po fuda do karlin bo w tym miescie nie da sie polapac
Walyus18 jest offline  
stary 30-11-2008, 22:58   #277
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Learn2play. Wystarczy trochę pomyśleć i kasa będzie.
Skoro jesteś taki mądry i uważasz, że wszyscy magowie, którzy ośmielą się powiedzieć złe słowo o swojej profesji rzekomo nie umieją grać, to ja z chęcią zobaczył bym ciebie w roli MSa, wywożącego tony złota z każdego expowiska.

Powtarzam. Ogarnij się głupcze. Żal dupę człowiekowi ściska, jak się ciebie słucha. Lepiej zostań przy swoim RPku i wypowiadaj się wyłącznie na jego temat. Bynajmniej w kwestii grania MSem, masz najmniej do powiedzenia.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 30-11-2008 o 23:04.
Xr3 jest offline  
stary 09-12-2008, 20:52   #278
kurczak2828
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Lokacja: Nie wiadomo

Posty: 38
Domyślny

Mi się podoba ten party channel a reszta to dziwna jest ale licze ze ten uptade bedzie lepszy od poprzedniego
kurczak2828 jest offline  
stary 10-12-2008, 12:45   #279
Hobler
Użytkownik Forum
 
Hobler's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Lokacja: Sanok

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hollow Point
Świat: Obsidia
Poziom: 150
Hobler ma numer GG 3739150
Domyślny

Nie no,wszystko fajnie,ale za duzu pakuja w rycow/palkow!

Kiedy ostatnio dodali cos NAPRAWDE uzytecznego dla sorca? Chyba przy 7.8.OD tego czasu zostawili magow samym sobie.No prosze was.Dmg z sd mnie przeraza.Wyciagam pod 400 pvm,na 104 lvlu z 63 mlvlem.A o pvp nie wspomne.Pozatym kwestia botow.Ryc jest w stanie byc w 100% wybocony,a sorc juz nie.

Mam nadzieje,ze cos zrobia z tym wszystkim :/
__________________



Lead me,
Follow Me,
Or get the f**k out of my way


21:48 Gondrion Arcus: Maacando roxxando!!!11
Hobler jest offline  
stary 10-12-2008, 13:26   #280
Shamaal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2008
Lokacja: Moskwa

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shamaal
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Soviet Army
Świat: Furora
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Shamaal ma numer GG 13154109
Domyślny Tak jeszcze to !!!

Paladini juz maja tak wysokie skile ze mag ma problemy z zabiciem go !!! Dajcie im wieksze skile RUNY ALL DAJCIE jeszcze zeby plaek mial ue tez dajcie!!!
Shamaal jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin 3