Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-04-2007, 14:14   #281
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Tak. To, że przegrywając 0:2 wygrali 4:2 a Everton strzelił sobie samobója nie oznacza, że mieli farta.
Deko Cię poprawie Everton dał se strzelić 3 bramki w taki sposób że się rzygać chcę

Btw w Evertonie Gra brat G.Nevill'a pewnie Gary dał mu do łapy, Phill namącił w obronie i tak to się skończyło xDDDDDDDDD świruje
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-04-2007, 15:12   #282
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Nie zauważyłeś, że po każdym meczu MU lub innej drużyny niż Chelsea mówicie, że miała farta?
Poprosze linki i cytaty wiadomosci w ktorych tak mowilem, Ciekawi mnie liczba mnoga w Twojej wypowiedzi.O kogo Ci chodzi?
Cytuj:
dzieś wcześniej napisałeś, że nie mam prawa Cię oceniać, czy coś w tym stylu. Z łaski swojej sam przestań mnie oceniać
To Ty robisz z siebie eksperta, ja tylko przytakuje.
EOT
Cytuj:
Tak. To, że przegrywając 0:2 wygrali 4:2 a Everton strzelił sobie samobója nie oznacza, że mieli farta.
To Twoje subiektywne zdanie
Chelsea nie miala szczescia i formy wiec stracila punkty, A Manu mialo obie te rzeczy wiec wygrali.Walka o Mistrzostwo Anglii nadal trwa.
Na takim wniosku poprzestanmy.
Cytuj:
Równie dobrze mogę powiedzieć, że w poprzednich sezonach Chelsea wygrywała bo miała farta a we wszystkich meczach, w których Barcelona traciła punkty jej rywal miał farta.
A czy ja mowie ze MAnu zawsze ma farta? Mistrzem jest ten co straci najmniej punktow

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 30-04-2007 o 15:28.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 15:20   #283
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Ukryty tekst:
Poparłem was, bo organizacja Euro 2012 odmieni cały polski futbol. Teraz jesteście zmuszeni do stworzenia tutaj odpowiednich warunków do uprawiania piłki nożnej – powiedział „Gazecie Wyborczej” trener kadry, Leo Beenhakker, który już kolejny raz próbuje uświadomić Polakom, że w obecnych warunkach trudno jest wytrenować dobrych piłkarzy w naszym kraju.
- Dotąd tylko gadaliście i pisaliście o braku stadionów i o koniecznych zmianach, ale przez dziesięciolecia nic się nie zmieniło. Teraz chcecie, czy nie chcecie, musicie wziąć się do roboty. Na razie nie macie niczego. Gdyby nie przyznano wam Euro 2012 pewnie przez następnych 20 lat narzekalibyście na brak boisk, stadionów i zimę, podczas której nie ma gdzie grać. Dlatego tak mocno włączyłem się w walkę o ten turniej w Polsce – dodał Holender.

- Obecnie w Polsce nie ma także żadnych warunków do rozwijania talentów. Mówiłem o tym trenerom na boisku AWF. Na taką nawierzchnię jak tam nie wyprowadziłbym nawet swojego psa w obawie, że zwichnie łapę. Ronaldinho i Zidane nie podaliby tam celnie na 10 metrów. Więc o czym my do cholery mówimy? Robicie plany, snujecie nadzieje, a na koniec… chcecie szkolić młodzież w takich warunkach. Dlatego mówiłem: nie wińmy trenerów, nie wińmy piłkarzy. Wińmy tych, którzy pozwalają, by dzieci i trochę starsi piłkarze trenowali w takich warunkach. To taki sam absurd jak trenowanie pływania w basenie bez wody. Nic was nie tłumaczy. Wiem, że macie srogie zimy, ale dziś technologia sprawia, że perfekcyjne murawy można znaleźć w Rosji, Szwecji czy Norwegii za kręgiem polarnym – zakończył Leo Beenhakker.
http://sport.onet.pl/0,1248713,1527953,wiadomosc.html

A się Leo zdenerwował. Może za jego sprawą coś się zmieni. Cóż, ma rację. Choćby boisko przy podstawówce u nas w śremie. Uczą się grać na niej przyszli piłkarze Warty Śrem, którzy być może pójdą dalej- w świat, ale... nie da się tam dobrze grać. Trawiaste kępy uniemożliwiają skuteczną gre.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 30-04-2007 o 15:23.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 17:24   #284
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Deko Cię poprawie Everton dał se strzelić 3 bramki w taki sposób że się rzygać chcę
Dał sobie strzelić 3 bramki bo jest słaby a nie dlatego, że MU ma farta.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Poprosze linki i cytaty wiadomosci w ktorych tak mowilem, Ciekawi mnie liczba mnoga w Twojej wypowiedzi.O kogo Ci chodzi?
To nie było skierowane bezpośrednio do Ciebie, tylko do wszystkich, którzy gadają o farcie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
To Ty robisz z siebie eksperta, ja tylko przytakuje.
Bo powiedziałem, że znam się na siatkówce? Hoom jest wielkim fanem koszykówki nie od wczoraj i założę się, że zna się na tym lepiej niż my razem wzięci a ja grałem w siatkę parę lat, jestem wielki fanem tego sportu i uważam, że znam się na tym. Mój problem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
To Twoje subiektywne zdanie
Powinienem napisać: "To, że przegrywając 0:2 wygrali 4:2 a Everton strzelił sobie samobója nie oznacza od razu, że mieli farta." Może wtedy do każdego by dotarło, co miałem na myśli.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 17:40   #285
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Hoom jest wielkim fanem koszykówki nie od wczoraj i założę się, że zna się na tym lepiej niż my razem wzięci
na polskim koszu - owszem, uwazam ze znam sie calkiem niezle. Na zagranicznym juz ani troche. Anyway, na waszym miejscu bardziej bym sie skupil na tym co bedzie, a nie na tym co bylo, bo mimo wszystko nawet gdyby Chelsea jednak wygrala, to maja w nastepnej kolejce Arsenal, a wiadomo, ze Arsenal to nie ManCity i akurat oni w derbach beda grac o cos wiecej niz najmniejszy wymiar kary. Ciekawie jest tez w Primera Division i Bundeslidze, tam nawet po 3 kluby maja szanse na mistrza. No i nie zapominajmy ze trwaja Mistrzostwa Swiata w snookerze, juz znamy pierwszych cwiercfinalistow
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 19:42   #286
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
No i nie zapominajmy ze trwaja Mistrzostwa Swiata w snookerze, juz znamy pierwszych cwiercfinalistow
Sporo niespodzianek w tym roku
Ronnie O'Sullivan jest bliski odpadniecia z bedacym na fali Robertsonem, Stephen Hendry odpada z bardzo ciekawym mlodym Anglikiem Ali Carterem.
W formie sa Ali Carter, Higgins czy Murphy.
Jestem ciekaw kto zostanie mistrzem, aczkolwiek chcialbym zeby wygral Carter. Fantastycznie rozbil Hendrego
Cytuj:
Anyway, na waszym miejscu bardziej bym sie skupil na tym co bedzie, a nie na tym co bylo, bo mimo wszystko nawet gdyby Chelsea jednak wygrala, to maja w nastepnej kolejce Arsenal, a wiadomo, ze Arsenal to nie ManCity i akurat oni w derbach beda grac o cos wiecej niz najmniejszy wymiar kary.
Arsenalem ebde sia martwic jezeli Chelsea wygra u siebie Z MAnu Jednak Arsenal bez Henry to nie ten sam Arsenal.
@Bastash
Dyskusja o farcie - EOT
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 20:03   #287
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

mialem juz przygotowanego ladnego posta z analiza poszczegolnych zawodnikow, ale oczywiscie hoomiczy fart zadzialal i ten jeden raz na pol roku kiedy wysypuje mi sie FF nastapil wlasnie przed chwila... dlatego napisze tylko ze imo bedzie final Higgins - Carter, gdyz tych dwoch zawodnikow prezentuje obecnie najrowniejsza forme.

A tymczasem... Anwil 42:33 Prokom Trefl po pierwszej polowie hehehehehehe. Widac, ze sa to polfinaly rezerwowych - u nas Ljubotina, Koszarek i Roszyk, w Slasku Tomczyk, w Anwilu Zbyszek Bialek, w Prokomie Filip Dylewicz... w tej chwili to jednak Turow ma rezerwowych w superformie, dlatego nie dziwie sie, ze coponiektorzy tzw. eksperci niesmialo zaczynaja typowac mujmuj team jako faworyta do tytulu MP. Pozyjemy, zobaczymy, najpierw trzeba postawic kropke nad "i" i w sobote dojechac Slask, a potem kibicowac Anwilowi, bo ich awans da nam przewage parkietu w finale. Go go Turow Zgorzelec, go go Anwil Wloclawek (nigdy nie sadzilem ze to powiem, a jednak ;])!

//no i hehe Anwil 82:74 Prokom Trefl ;]]]] 26 Zbyszka Bialka, wery najs. Prokom przegral na wlasne zyczenie, jak sie ma 11/26 z osobistych to nie mozna wygrac meczu. Skutecznosc z gry obu zespolow niemal identyczna, wiec to wlasnie osobiste zdecydowaly o wygranej Anwilu. I bardzo dobrze, niech sie tera sopockie putki martwia, troche stresu dobrze im zrobi.

Ostatnio edytowany przez hoomik - 30-04-2007 o 20:52.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 20:53   #288
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Dał sobie strzelić 3 bramki bo jest słaby a nie dlatego, że MU ma farta.
Nom tak słaby że prowadził 2:0 xD
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 21:31   #289
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
na polskim koszu - owszem, uwazam ze znam sie calkiem niezle. Na zagranicznym juz ani troche. Anyway, na waszym miejscu bardziej bym sie skupil na tym co bedzie, a nie na tym co bylo, bo mimo wszystko nawet gdyby Chelsea jednak wygrala, to maja w nastepnej kolejce Arsenal, a wiadomo, ze Arsenal to nie ManCity i akurat oni w derbach beda grac o cos wiecej niz najmniejszy wymiar kary.
Jeśli wykończenia Arsenalu będą takie jak dotychczas, to Chelsea śmiało może grać bez obrony, bo Baptista nie potrafi nawet z 6m trafić do bramki...Reyes, wracaj do nas!
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 23:27   #290
nequs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 13
Domyślny

Szczęście sprzyja lepszym.
nequs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 23:35   #291
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Bastash: Nie wiem czy widziales ale ja to, ze miały fuxa pisałem o żeńskiej drużynie Arsenalu w finale pucharu UEFA xD
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2007, 23:55   #292
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Zgodnie z oczekiwaniami, Ronnie pojechal Neila 13-10 i w cwiercfinale zagra z Higginsem. Bedzie ciekawie, az chyba obejrze wszystkie sesje, bo jak do tej pory to ogladalem tylko wybranych playerow (czyt. Ali Cartera).
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2007, 01:39   #293
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 17

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

moim faworytem od poczatku snookerowych mistrzostw swiata jest John Higgins. To spotkanie pomiedzy O'Sullivanem a wlasnie nim, mimo wszystko widzialbym jako final ;p No ale zobaczymy jak to bedzie, stawiam na Higginsa
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2007, 17:56   #294
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Nom tak słaby że prowadził 2:0 xD
No ja pdolę, mogliby prowadzić i 6:0 a liczy się fakt, że przegrali czyli są słabsi -.-
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2007, 19:10   #295
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

No i Roni po pierwszej sesji 4-4... zgodnie z oczekiwaniami, ida frame za frame. Podobnie Selby - Carter, w tej chwili Selby wlasnie na 4-3 wychodzi. Bedzie ciekawie. A dzis pierwszy rewanz LM, ale jakos nawet nie jestem specjalnie ciekaw wyniku... w ogole w tym sezonie jakas mdla ta Liga Mistrzow imo...
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2007, 19:21   #296
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

I tak w finale zagraja O'Sullivan i Carter. =)
FTSL
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2007, 00:38   #297
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Liverpool w finale ^^'

A co do snooka to zastanawiam się dlaczego Roonie O'sulivan ma tak dużą rzesze sympatyków. (Ja sam gościa lubię, ale nie wiem czemu xD)
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2007, 00:42   #298
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Płakał nie będę, teraz liczę na powtórkę z przed 2 lat tyle że z wygraną Milanu.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2007, 00:53   #299
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Nie no gratulacje liverpool, ale nie ukrywam smutku
Wspaniałe widowisko, trzymało w napięciu do końca, cóż Chelsea nie miała jakoś nigdy szczęście do karnych miałem nadzieję, że to się dziś zmieni, ale jednak nie (((
Smutno w ch*j
Liczyłem na pierwszy finał, ale nie wyszło i tyle.
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2007, 01:08   #300
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post
Nie no gratulacje liverpool, ale nie ukrywam smutku
Wspaniałe widowisko, trzymało w napięciu do końca, cóż Chelsea nie miała jakoś nigdy szczęście do karnych miałem nadzieję, że to się dziś zmieni, ale jednak nie (((
Smutno w ch*j
Liczyłem na pierwszy finał, ale nie wyszło i tyle.
Ale człowieku Mourinho spierdolił zupełnie...Kto wystawia na karne ludzi którzy są zupełnie nie przygotowani psychicznie. Robben nie grał pół roku a Geremi gra co 5 meczy, bez sens.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin 3