Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Pokaż wyniki sondy: Jaka jest waszym zdaniem najsłabsza profesja w Tibii?
Knight 186 44.08%
Paladin 122 28.91%
Druid 74 17.54%
Sorcerer 40 9.48%
Głosujących: 422. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-04-2007, 12:56   #281
avenmanti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
żeby to stwierdzic, trzeba osiagnac duzo lvl
58 to faktycznie duzo...
Cytuj:
napisz jeszcze o ktorej miejscowce myslisz.
Np. demona bez siochera.
Cytuj:
Knight może pozostaje minimalnie w tyle jeśli chodzi o straty na PG, ale spokojnie może to sobie nadrobić chociażby na OF. A tam, zbierając kasę, radzi już sobie zdecydowanie lepiej niż sorc
Problem w tym ze sorc expi na wrl z zyskiem i nie musi niczego odrabiać.
Cytuj:
Według mnie w tibi wymoite sieje knight na dosc wysokim lvl i z dobrym eq.
Inne profesje są takie se.
Chyba miales na mysli 6 lvl bo wtedy sorc/drut maja 0 many i nie moga uzywac zadnej rozdzki.
Cytuj:
Taka ze bloker dla druida na 120 musi miec przynajmniej 90 lvl bo inaczej jest wiecej zmartwienia z niego niz pozytku, a siocher robi juz sens przy 50-60 lvl
Blokera duzo latwiej znalezc niz siochera.
Cytuj:
Smoki - Kiedys liczylem, wychodzi praktycznie taki sam koszt zabicia smoka rycerzowi i sorcowi...
Tyle ze sorcowi liczyles koszt w hmm'ach a oni expia akurat z visów.
Cytuj:
3. Druid- healer, nie ma zbyt dużo ofensywnych czarow dlatego jest aż na 3 miejscu.
Za to leczy siebie i innych tak tanio i efektywnie ze inne profesje moga o tym tylko pomarzyc.
Cytuj:
4. Palladyn- trening nim to prawdziwa udręka. Na niskich lvl nie expi zbyt szybko. Potrzebny dopiero od 20 lvl na deserta, a potem nieliczni zabierają go na hunty.
Palem wystarczy dotrenić do 35-40 dista a potem zwraca sie podczas expienia np. na guardach. (ja sam expilem na guardach od 41-42 dista) Pozniej juz w ogole nie trzeba trenowac bo dist sam leci podczas expienia. Na niskich lvl expi najszybciej ze wszystkich profesji i najmniejszym kosztem. (np. guardy) Na hunty nie musi chodzic bo jest bardzo dobry w expieniu solo czego na pewno nie mozna powiedziec o knighcie a takze niekoniecznie o sorcu i drucie.
Cytuj:
a taki sorcek?
bez robienia run to zacznie sie bogacic tak od 80lev bo wczesniej bieda...
Sorc expiac juz od 8 lvl wychodzi conajmniej na zero. Fakt, nie zarabia tyle co knight ale nie jest mu to do niczego potrzebne bo nie potrzebuje drogiego eq.

Ostatnio edytowany przez avenmanti - 07-04-2007 o 12:59.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-04-2007, 14:08   #282
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti Pokaż post
ja sam expilem na guardach od 41-42 dista)
a potem obudziles sie spocony i dookola bylo mokro.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 20:44   #283
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
58 to faktycznie duzo...
A mnie ciekawi jaki ty osiągnąłeś lvl. -.-
Cytuj:
Palem wystarczy dotrenić do 35-40 dista a potem zwraca sie podczas expienia np. na guardach. (ja sam expilem na guardach od 41-42 dista) Pozniej juz w ogole nie trzeba trenowac bo dist sam leci podczas expienia. Na niskich lvl expi najszybciej ze wszystkich profesji i najmniejszym kosztem. (np. guardy) Na hunty nie musi chodzic bo jest bardzo dobry w expieniu solo czego na pewno nie mozna powiedziec o knighcie a takze niekoniecznie o sorcu i drucie.
Taaa 42 dista na guardy chyba na otsie x999999.
Ciekawe jak Ci dist leciał skoro z tego co pamietam chmurki nie powoduja wzrostu dista (bez bloodhita na ileśtam uderzeń).
A co to knighta to co masz na myśli mówiąc że on nie jest dobry solo? ma wziąść 2 palków i iść na dragi? i to będzie dobry exp? człowieku właśnie to jest atut knighta że absolutnie nie musli expić w "teamie". ( co również można powiedzieć o całej reszcie profesji)
__________________
Carpe Jugulum
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 21:38   #284
Bald Drah
Użytkownik Forum
 
Bald Drah's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 1

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bald Drah
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 18
Skille: 00\000
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cenarius Pokaż post
A mnie ciekawi jaki ty osiągnąłeś lvl. -.-

Taaa 42 dista na guardy chyba na otsie x999999.
Ciekawe jak Ci dist leciał skoro z tego co pamietam chmurki nie powoduja wzrostu dista (bez bloodhita na ileśtam uderzeń).
A co to knighta to co masz na myśli mówiąc że on nie jest dobry solo? ma wziąść 2 palków i iść na dragi? i to będzie dobry exp? człowieku właśnie to jest atut knighta że absolutnie nie musli expić w "teamie". ( co również można powiedzieć o całej reszcie profesji)


Nie koniecznie ja na skilu 45 zabilem guarda kilka ale potem mnie ubil otoczyl mnie guard i soldier sold walnal mi za 25 a potem uz tylko guard dokonczyl a ja nie wzialem exury gran! Jedynie to jets mozliwe przy farcie duza strata run i w ogole nie oplaca ssie!


sorrki za otrografie ide sie wlasnie myciu!

A co do knighta dobry jest z potworami ktore wala z bliska ataki fizyczne bo np hunter moze ubic najta na okolo 20 lvl no moze troche mniej!
__________________
Lol, tibia schodzi na psy.
Bald Drah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 21:48   #285
Kreda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fanfan007 Pokaż post
Każda profesja ma jakieś wady i zalety , każdy preferuje inną .Moim skromnym zdaniem palladyn jest najsłabszy ponieważ gdzieś sobie expi np:Cyce i tu kick, laag Cyc go dopada i You are Dead .Sorcerer najwolniej expi omg .Jeżeli ma już się z 50 lvl na karku to exp leci szybciej niż woda w toalecie.Pozdrawiam.
"Kazda profesja ma swoje wady i zalety" <--- debilu nie spamujcie tego w kazdym temacie ktos raz powiedzal i co drugi temat "KAZDA PROFESJA MA WADY I ZALETY BLALBALBLABLBALBLLBA" uslyszales i powtarzasz , wiesz ze tak powstaja plotki?(to cos w tym stylu ja uslysze ze britney spears(dzida) zrobila laske mojemu koledze a powiem komus ze robila mi to taki przyklad)..

NIE SPAMUJCIE TEGO -.-
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2007, 21:55   #286
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
Nie koniecznie ja na skilu 45 zabilem guarda kilka ale potem mnie ubil otoczyl mnie guard i soldier sold walnal mi za 25 a potem uz tylko guard dokonczyl a ja nie wzialem exury gran! Jedynie to jets mozliwe przy farcie duza strata run i w ogole nie oplaca ssie!
Tylko że w twoim przypadku można mówić o "solowaniu" Guarda a nie o huncie że idziesz i siekasz setki
__________________
Carpe Jugulum
Cenarius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 00:12   #287
avenmanti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
A mnie ciekawi jaki ty osiągnąłeś lvl. -.-
50 elite knight
47 drut
38 sorc
35 knight
33 pal
Więcej nie osiagnalem nie dlatego ze nie umialem ale po prostu nie widze sensu klepania dalej w piksele kiedy jest 100+ lepszych mmorpg'ów a praktycznie tibię już całą poznałem. Nicki moge podac na pw jak ktos nie wierzy. Są to chary z real tibii, w przeciwienstwie do twojego ots'owego 96 druta. Btw: podaj nick druta. Zaraz się pewnie okaze ze jestes kolejnym noobkiem (po goburu) ktory sobie wpisal chara ktorego nie ma.
Cytuj:
Taaa 42 dista na guardy chyba na otsie x999999.
W pierwszej jaskini o ósmej rano mozna expic nawet 10 palem z 35 dista bo szybkość spawnu wynosi 1 guard na minutę albo i wolniej. (jesli chodzi o pala to gram na swiecie pvp gdzie jest wtedy 200-250 osob online) Pierwszy full spawn wybija sie ropując poziom wyzej potwory. Z 42 dista zabijalem guarda 10-15 strzalami, a on mnie w ogole nie hitał o ile nie było 2+ guardow na raz ale wtedy uciekalem do gory roppointem i ropowałem zabijając po jednym na górze i też nic nie traciłem.
Cytuj:
Ciekawe jak Ci dist leciał skoro z tego co pamietam chmurki nie powoduja wzrostu dista (bez bloodhita na ileśtam uderzeń).
Pograj troche paladynem to zobaczysz ze z 40 dista trafia sie okolo 3/4 uderzen a kazdy bloodhit sie liczy za dwa. I kazdy hit sie liczy do skilla, nawet nietrafiony. Jak nie wierzysz to ci moge zrobic screena przyrostu skilla po uderzeniu chybionym.
Cytuj:
A co to knighta to co masz na myśli mówiąc że on nie jest dobry solo? ma wziąść 2 palków i iść na dragi? i to będzie dobry exp? człowieku właśnie to jest atut knighta że absolutnie nie musli expić w "teamie". ( co również można powiedzieć o całej reszcie profesji)
A no pewnie ze moze expic solo ale jest wtedy najgorszy ze wszystkich profesji. Taki 150 sorcek pojdzie na wrl i ma exp 150-200k/h i zysk w kasie a jak knight tam pojdzie to ma exp 70-80k/h i waste. Pal pojdzie na co innego (wrl dla niego nieprzyjazne) i tez bedzie robil o jakies 10k wiecej niz knight bo bolty sie szybciej przebijaja przez def i do tego mniej zaplaci bo bolty kosztuja smieszna kase w porownaniu do wielkiej masy uhow jaka knight traci na kazdego troche lepszego potwora.

Ostatnio edytowany przez avenmanti - 08-04-2007 o 00:16.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 00:42   #288
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

Palki radzą sobie dużo lepiej od knightów na WRL ;>

Gwizdki + explo, na yellow exura vita (zamiast UH'a u knighta)

Btw.

Tak, sorc na 150lvlu totalnie ownuje każdą inna profesje i mysle ze kazdy sie z tym zgodzi
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•

Ostatnio edytowany przez Raditz Saiya-jin - 08-04-2007 o 00:44.
Raditz Saiya-jin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 00:44   #289
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti Pokaż post
I kazdy hit sie liczy do skilla, nawet nietrafiony.
odrozniaj hity nietrafione od zablokowanych.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti Pokaż post
Taki 150 sorcek pojdzie na wrl i ma exp 150-200k/h i zysk w kasie a jak knight tam pojdzie to ma exp 70-80k/h i waste.
150 levelowy rycek moze sobie np poexpic w tombach robiac 200-250k/h w zaleznosci od tego jak duzy waste chce miec, z warlockami tez chyba nie powininen miec problemow, 150k/h to rozsadny szacunek. Behe - ok. 150k/h tez wyniesie.

##
Milo sie nagina rzeczywistosc do swoich teorii, gorzej jak ktos ci ja naprostuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti Pokaż post
Pal pojdzie na co innego (wrl dla niego nieprzyjazne) i tez bedzie robil o jakies 10k wiecej niz knight bo bolty sie szybciej przebijaja przez def i do tego mniej zaplaci bo bolty kosztuja smieszna kase w porownaniu do wielkiej masy uhow jaka knight traci na kazdego troche lepszego potwora.
Bedzie robil wiecej tak dlugo jak bedziemy mierzyli melee vs bolty i nie bedzie sie musial wracac po amunicje ( co skutecznie ogranicza srednia pod warunkiem ze jest sie rozsadnym i nie liczy sie jej z 5 min expienia tylko z kilku godzin hunta ). Jesli zalozymy najszybsze znane mi tomby, bedzie robil to samo co knight, minimalnie mniejszym kosztem.


##

wogole najbardziej bawia mnie 50 levelowe dzieciaki wypowiadajace sie o waste przy szybkim expieniu postaciami 150++ ..
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 08-04-2007 o 00:45.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 03:17   #290
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
odrozniaj hity nietrafione od zablokowanych.



150 levelowy rycek moze sobie np poexpic w tombach robiac 200-250k/h w zaleznosci od tego jak duzy waste chce miec, z warlockami tez chyba nie powininen miec problemow, 150k/h to rozsadny szacunek. Behe - ok. 150k/h tez wyniesie.

##
Milo sie nagina rzeczywistosc do swoich teorii, gorzej jak ktos ci ja naprostuje.



Bedzie robil wiecej tak dlugo jak bedziemy mierzyli melee vs bolty i nie bedzie sie musial wracac po amunicje ( co skutecznie ogranicza srednia pod warunkiem ze jest sie rozsadnym i nie liczy sie jej z 5 min expienia tylko z kilku godzin hunta ). Jesli zalozymy najszybsze znane mi tomby, bedzie robil to samo co knight, minimalnie mniejszym kosztem.


##

wogole najbardziej bawia mnie 50 levelowe dzieciaki wypowiadajace sie o waste przy szybkim expieniu postaciami 150++ ..
No i wlasnie to jest problem, ze 140 sorc bedzie robil 150k/h na demoni i nie bedzie mial waste, a najt wyskoczy na tombe i moze bedzie robil wiecej, ale bedzie wastowal. Z kolei sorc moze robic w ch*j wiecej i tez bedzie wastowal, ale potem pare wypraw na demonie i bedzie do przodu. A najt to musi siedziec na dragach wiele godzin/of wiele godzin by zarobic znowu na tomby i tak w kolko macieju.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 13:09   #291
avenmanti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
odrozniaj hity nietrafione od zablokowanych.
Jestem pewny prawie na 100% ze nietrafione tez sie licza do skilla. Sam widzialem jak mi kiedys po takowym podrosl skill.
Cytuj:
150 levelowy rycek moze sobie np poexpic w tombach robiac 200-250k/h w zaleznosci od tego jak duzy waste chce miec, z warlockami tez chyba nie powininen miec problemow, 150k/h to rozsadny szacunek. Behe - ok. 150k/h tez wyniesie.
Tomby - mega super powah WASTE
Warlocki - lekki waste (sorc=lekki zysk)
Behe - giga WASTE
Z 3 miejsc ktore wymieniles na wszystkich knight ma waste. Powiedz mi jeszcze skad brac kase, czy tak jak ty ma kupowac na allegro ze dzien w dzien robi waste i dalej moze expic? ;o
Cytuj:
Bedzie robil wiecej tak dlugo jak bedziemy mierzyli melee vs bolty i nie bedzie sie musial wracac po amunicje ( co skutecznie ogranicza srednia pod warunkiem ze jest sie rozsadnym i nie liczy sie jej z 5 min expienia tylko z kilku godzin hunta ). Jesli zalozymy najszybsze znane mi tomby, bedzie robil to samo co knight, minimalnie mniejszym kosztem
Tyle samo ale mniejszym kosztem czyli znowu knight wychodzi najgorzej ze wszystkich profesji.
Cytuj:
wogole najbardziej bawia mnie 50 levelowe dzieciaki wypowiadajace sie o waste przy szybkim expieniu postaciami 150++ ..
W takim razie powiedz mi co ty wiesz o expieniu skoro masz 42 lvl? Ja oprocz bezmyslnego klepania JEDNEGO WYBRANEGO POTWORA NA JEDNEJ WYBRANEJ MIEJSCOWCE zwiedzilem praktycznie cala tibie (tam gdzie nie moglem sam to z kumplami) i na pewno znam wiecej miejscowek niz ty, poza tym umiem jeszcze robic questy (solo bo w grupie xx osob to kazde dziecko zrobi), walczyc na wojnie, pkować, huntować itp. Ciekawy jestem jakie ty masz pvp Ktos kto tylko loguje sie zeby zabic 100 warlockow i konczy gre nie jest wcale zadnym autorytetem bo o pozostalych expowiskach nic nie wie o czym wy czesto zapominacie.

Ostatnio edytowany przez avenmanti - 08-04-2007 o 13:12.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 13:39   #292
Ofiarazhackowania
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raditz Saiya-jin Pokaż post
Moim zdaniem najsłabszą profesją jest sorcerer. Zadaje najsłabsze hity w potwory, expi najwolniej, jest najsłabszy w pvp, nikt nie chce go brać na hunty :/ To tylko moje osobiste zdanie!

Heh,nie zgadzam się z tobą,wiesz jak sork ci walinie sd to ......,a pozatym bardzo szybko expi chyba nigdy nim nie grałeś,ale to twoje zdanie,moim zdaniemnajgorszy jest knight a palek jest dobry,czy hity na guardzie na 16 lev po 90 to mało,a pozatym palek umie sporo zaklęć.


To tylko moje zdanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 14:20   #293
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kreda Pokaż post
tera pan Vil z tego co pamietam twojego posta "nigdy nie bylem na tombach" jedyne co wiesz o tibi to ,to co ci ludzie na forum powiedza ?(to pytanie ja po tobie nie jade zeby nie bylo)
Bo nie bylem, co nie przeszkadza mi w logicznym mysleniu. Roznica pomiedzy tombami a warlockami polega mniej wiecej na tym, ze wiedzac w jakim stosunku bijesz vampy i mumie mozna oszacowac calkiem niezle koszt expienia, loot z wrl jest na tyle losowy, ze jesli nie expi sie na nich regularnie nie da sie powiedziec ile srednio traci/ zyskuje podczas huntu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti
Tomby - mega super powah WASTE
Warlocki - lekki waste (sorc=lekki zysk)
Behe - giga WASTE
zwyczajowo prosze o cyferki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti
Ciekawy jestem jakie ty masz pvp
oO zebys sie nie zdziwil

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez avenmanti
Jestem pewny prawie na 100% ze nietrafione tez sie licza do skilla. Sam widzialem jak mi kiedys po takowym podrosl skill.
wobec tego pytam sie, na jakiej podstawie stwierdziles ze to nie byl hit zablokowany ? z moich testow wynika ze miss na wzrost skilla nie wplywa...


@Sozemego:

plz oszacuj jakie sa koszty mocnego wyciskania knightem na tombach bo na moje oko nie sa uderzajaco wysokie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 14:37   #294
team_pk_druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Ostrołęka

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 52
Skille: 72/52
Poziom mag.: 14
Domyślny

W 1h rycerz na 120 lvl wybije 62-63 roomy z mumiami/vampami,bonebestami , necro itp. Zakładając srednio 4 strzały z gfb na room + 1uh na room na 1 roomie wastuje: 360gp (2x gfb) + 175gp (1xuh) = 22680 + 11025 + 3k (mf) = 36.7k

Nie musze mówić ze przez ten czas otwierając same vampy (i zbierajac dusty) necro i zbierając kosci z bonebestów powinna wypaść conajmneij 1 vampka a jeżeli wypadną bohy + vampka to juz jestes na + ...
team_pk_druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 17:37   #295
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
@Sozemego:
plz oszacuj jakie sa koszty mocnego wyciskania knightem na tombach bo na moje oko nie sa uderzajaco wysokie.
Szacowac nie bede, moge tylko wziasc liczby z mojego przykladu. Chodzilem tam najtem do 127lvl najtem (wiecej nie mialem ), bylem na omruc tombie (peninsula) za tp, 2 poziomy. Przewaznie bralem 10 bp gfb, reszta to normalka, ktora nosze przy sobie. Expa robilem...na oko 130-150k/h. Gdzie te gfb starczaly na max 1,5h. Do tego dochodzilo sporo uhow i okazjonalne hmm. Zwrocilo mi sie raz. gdy z necro spadly bohy a z vampa vampirka. Zbieranie loota z wszystkiego znacznie obniza predkosc expa + zbieranie kosci i dustow tez troszke zabiera. Zwroci sie tylko, gdy beda wypadac bohy/vampirki, z reszty zwroca ci sie max 2 bp gfb~. Moze nie robilem tego umiejetnie, czy cos. Nie mowie, ze ten exp jest zly. Jest dobry, szybki po wzglednie niskich kosztach, ale odpada na dluzsza mete.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 21:17   #296
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

Dokladnie, tak jak pan napisał up, te bajki o knighcie który jest w stanie utrzymać się z superszybkiego expienia z gfb na tombie są nieprawidziwe.
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•
Raditz Saiya-jin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 22:50   #297
Atenis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dostrzegłem tu już parę inteligentnych userów ,ale niektóre commenty to normalnie żenada . NIE ma najgorszej profesjii. Jak to już niektórzy mówili. Każdy ma inny gust , i np. jeden wolałby pykać sorcem ,a inny grać Pallem (co do kwestii kosztów można też robić bolty/strzały [ja tak robie] i mlvl rośnie przy okazjii) . Ale jednak mimo wszystko zaznaczyłem Druida . Czemu ?? To , że najwyższym lvlem w Tibii jest druid nie ma nic do rzeczy. Po prostu według mnie jest on najgorszy , lub najmniej przydatny jak dla mnie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2007, 23:13   #298
Sebastian116
Użytkownik forum
 
Sebastian116's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: niemam
Świat: Narana
Poziom: 12
Skille: ?!
Poziom mag.: 6
Sebastian116 ma numer GG 6271091 Send a message via Skype™ to Sebastian116
Domyślny

Według mnie najsłabszy jest Knight. Dlaczego? Nieznam się na Profesiach ,ale Knight ma strasznie mało zaklęć! Ja jestem druidem !
Sebastian116 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2007, 20:48   #299
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebastian116 Pokaż post
Według mnie najsłabszy jest Knight. Dlaczego? Nieznam się na Profesiach ,ale Knight ma strasznie mało zaklęć! Ja jestem druidem !
po pierwsze - skoro nie znasz sie na profesjach, to po co zabierasz glos? a po drugie co z tego ze jestes druidem? masz chociaz pacca? masz chociaz wykupione wszystkie dostepne czary? kiedy ostatnio robiles unded legiona czy wild growa?
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 09:51   #300
avenmanti
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
po pierwsze - skoro nie znasz sie na profesjach, to po co zabierasz glos? a po drugie co z tego ze jestes druidem? masz chociaz pacca? masz chociaz wykupione wszystkie dostepne czary? kiedy ostatnio robiles unded legiona czy wild growa?
Za to knight ma tak naprawde tylko 1 uzyteczny czar - exurę. Resztę mozna o kant dupy rozwalic, nawet te smieszne exori. (koszt=full mana)

Swoja droga: knight z broni tez za mocny nie jest. Mam skille 82/81 i jest wiele potworow ktorych w ogole nie jestem w stanie trafic, a srednia hitow w stosunku do paladyna pozostawia wiele do zyczenia.

Poza tym: na hlvl paladyn jest lepszym blokerem niz knight. Bez exety res da sie spokojnie obejsc na huntach - od tego sa rampy, schody, ropy i inne g*wna, za to koszty huncenia z palem na blocku sa duzo mniejsze niz knightem bo exura vita >>> UH. Wiem co mowie bo sam jak blokowalem swoim 50 ek to niezbyt czesto trzeba bylo uzywac exetę bo praktycznie na kazdym powaznym huncie sa schody niedaleko.

@topic
knight, zdecydowanie...

Ostatnio edytowany przez avenmanti - 10-04-2007 o 10:00.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin 3