Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-03-2008, 11:58   #281
Agnus
Użytkownik Forum
 
Agnus's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2008

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

A z jakiej niby pały facc ma mieć więcej niż ma teraz?
Oni mają grę za darmo, nic za nią nie płacą a i tak dodano nowe expówki pod thais, coś w rodzaju tomby...
Ja jestem za tym, że powinno się zakazać tego
Pacc za grę płaci, więc powinien mieć coś więcej, co nie?
__________________
Nie ocenia się ludzi po wyglądzie, kolorze skóry czy narodowości, ocenia się człowieka według jego zachowania, charakteru, takim jaki jest...
Agnus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-03-2008, 06:47   #282
M4yhem
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Wrocł██w

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Bulletproof
Świat: Secura
Poziom: 72
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
M4yhem ma numer GG 6969237
Domyślny

HaH !
Założe się iż te 180 głosów oddanych na "nie", to byli właśnie facc !
Żalą się że nie dostają niczego ? To niech oni coś dadzą, to działa tak ; coś za coś = coś(pacc) za coś(update)..
Nie ma niczego za darmo..
__________________
;]
M4yhem jest offline  
stary 09-03-2008, 20:50   #283
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja odpowiedziałem TAK, choć jestem FACC.
 
stary 10-03-2008, 15:13   #284
markus269
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2008

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Świat: Galana
Domyślny

Wg. Mnie powinno się zakazać ;] Chociaż sam jestem Facc
Zresztą co do tematu. Co to by z tego było? Komu by się chciało sprawdzać kto ma PACC a kto nie ?
markus269 jest offline  
stary 10-03-2008, 19:03   #285
Nie_a_ty
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Macie głos mój i mojego starego.
 
stary 13-03-2008, 21:11   #286
Viva'Rookman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Rookgaard :D

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphira
Poziom: 30+
Skille: 21/28;]
Domyślny

Moim zdaniem trzeba
Viva'Rookman jest offline  
stary 13-03-2008, 21:33   #287
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A ja uwazam ze ten temat jest do niczego niepotrzebny. No chyba ze ktos chce poczuc sie lepszym od innych (faccow).
Exodus jest offline  
stary 17-03-2008, 19:40   #288
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up: Moim zdaniem najpierw pomyśl, poczytaj temat a potem pisz.
Erhion jest offline  
stary 27-03-2008, 21:58   #289
viv0
Użytkownik Forum
 
viv0's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Lublin

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Re Mo
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 15
Skille: 61/50
Poziom mag.: 7
Żarówka .\/.

@Bloodwin

Wow, ale jestes fainy moge cie dotknonc plx?!1one

@Topic

Czemu mamy sie nie żalić? Co to za sorc, co nie ma czarów i z SD wali. Jaki to blocker, gdzie potworek atakuje shootera?

Przepraszam, ale na Tibia.com i nie tylko pisze: Free MMoRPG Game. Podkreślić wam Free? Tak Free. Więc FACC to nie demo.

Wczoraj pohuntowałem sobie na PACC'ach, a dlaczego?
Ponieważ zasłużyli:

108EK mnie zabił dlatego, że jestem FACC.
32MS mnie zabił dlatego, że mam RS'a i jestem FACC.
Grupa 8lvl mnie goniła po całym mieście i przezywała od debili bo jestem FACC.

Tibia to darmowa gra, FACC to nie demo. Co to za "darmowa" gra gdzie w pojedynku 100MS vs 100S Masta walnie combo, UE zanim Sorcerer FACC zdąży się zhealthować/zmanasować?

Dla was jako PACC to jest sprawiedliwe - Płacicie, ale my nie jesteśmy gorsi! Jesteśmy takimi samymi graczami, a Tibia miała być darmową grą, a nie "Ale iesteś głópi bo nie puacisz".

Dziwie się, ze nie zmienili nazwy Tibii Free MMoRPG Game -.-. Dziwie się, że to forum nie jest only PACC, skoro tak PACC'e się żalą, że FACC'e się żalą, że dzieje sie nie sprawiedliwość. Przeciez to Free MMoRPG Game, mamy prawo czegoś wymagać!
viv0 jest offline  
stary 28-03-2008, 02:26   #290
motorolka164
Użytkownik Forum
 
motorolka164's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Zabrze

Posty: 152
Stan: Niegrający
Imię: Magda
Świat: Polska
Poziom: 21
Domyślny

@up
rozpoczeniam swojego postu przekreslasz powazne traktowanie ciebie. Mialam facc dlugo ale teraz 4 pacc bedzie szedl i nie zaluje.
Pacc to 80zl przez tibie.com (90 allegro). Taka cena i 90 dni grania. Gra z sklepie 100+ zl pozadna a po max miechu ja odkladasz. Wiec w porownaniu do tego jest prawie darmo! No moze przesadzilam. Ale porownujac gra w sklepie a facciem widac polaczenie. Na facc i w zwykla gre da sie grac do pewnego momentu.
Aj bujam zawile... niech ci co sie zala sobie wyobraza ze dostaja taka gre fajna jak w shopie za 100+ zl za darmo. Graja graja. Kazda gra sie konczy i tak jest z facc. Nie da sie grac po pewnym momencie tak jak zwykla gre sie przechodzi. A wy chcecie byscie za darmo mieli nie konczaca sie gre? Za darmo dostawac dodatki do niej by grac jak najdluzej bez znudzenia sie nia?
Jasne
motorolka164 jest offline  
stary 28-03-2008, 09:30   #291
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

viv0, ty chyba żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, bo mnie w ciągu ~3 lat gry ( w tym tylko 6 miechow pacca) NIKT NIGDY nie obraził (tymbardziej zabił o.0 ) tylko dlatego ze bylem facc
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 28-03-2008, 13:28   #292
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
viv0, ty chyba żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie, bo mnie w ciągu ~3 lat gry ( w tym tylko 6 miechow pacca) NIKT NIGDY nie obraził (tymbardziej zabił o.0 ) tylko dlatego ze bylem facc
No bo przecież w tym temacie chodzi o to żeby pokazać jacy to Facc są pokrzywdzeni że nie mają tyle co Pacc.

Żałosne, jak bija cie na pvp z powodu że jesteś FAcc to przejdź na npvp (mimo to podejrzewam że albo cie nie ublil albo ubili cie bo ich wyzywałeś).
Voon jest offline  
stary 28-03-2008, 14:57   #293
viv0
Użytkownik Forum
 
viv0's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Lublin

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Re Mo
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 15
Skille: 61/50
Poziom mag.: 7
Domyślny

-.- wiesz sorry, ale niestety ich nei przezywał ani sobie tego nie wymyśliłem. Przed dostaniem bana z PK doszedł do mnie piękny liścik z ofertą zrookowania. Do moich przyjaciół (FACC) też od tego uroczego 102EK doszedł liścik. Wczoraj mi na gg pisał kolega, że już nie gra w tibie - został zrookowany a powodu nie musze chyba mówić.

Akurat ja po miechu nie odkładam gry na półkę, bo kupuję ciekawe gry, albo z multiplayerem. Tibia nie jest tego warta, żeby na nią wydawać 80zł, gdyż to wg. mnie za dużo jak na parę pixeli i naukę o kulturze polskiej -.-.

OFC, każdy ma swoje zdanie.
viv0 jest offline  
stary 28-03-2008, 15:19   #294
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viv0 Pokaż post
Tibia nie jest tego warta, żeby na nią wydawać 80zł, gdyż to wg. mnie za dużo jak na parę pixeli i naukę o kulturze polskie
I na tym polega tibia - najpierw wciąga, zaczynasz grać coraz dłużej, chcesz szybciej expić, kupujesz pacc, zauważasz że bez pacca expi sie wolniej, kupujesz następnego, pacca sie konczy, kupujesz nastepnego, idt. Życie.

A co do tego kolesia to i tak i tak Ci nie wierze. A jeśli już - pomyśl jaki on musi być zepsuty życiowo.
Voon jest offline  
stary 30-03-2008, 08:27   #295
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
@Bloodwin

Wow, ale jestes fainy moge cie dotknonc plx?!1one
Niestety ale nie daje się dotykać chłopcom.

Żartujesz czy co?

Cytuj:
Przed dostaniem bana z PK doszedł do mnie
Najpierw bawisz się w PK...

Cytuj:
piękny liścik z ofertą zrookowania. Do moich przyjaciół (FACC) też od tego uroczego 102EK doszedł liścik.
Potem jesteś zdiwiony, że ktoś chce cię zrookować, bo pewnie zabiłeś nie te osobę co trzeba i ona nasłała swojego pro na ciebie. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Cytuj:
32MS mnie zabił dlatego, że mam RS'a i jestem FACC.
Boże człowieku co ty gadasz! Zabił cię, bo miałeś RS. Też bym cie zabił czy z Facc czy z Pacc. Myślisz, że jakbyś miał Pacc to by cię nie zabil?

Ty nie wiesz co mówisz.

Cytuj:
Akurat ja po miechu nie odkładam gry na półkę, bo kupuję ciekawe gry, albo z multiplayerem. Tibia nie jest tego warta, żeby na nią wydawać 80zł, gdyż to wg. mnie za dużo jak na parę pixeli i naukę o kulturze polskiej -.-.
No to co się czepiasz ludzi z Pacc? Ty kupujesz swoje gry, my pacc. Zrozumcie wreszcie prostą rzecz:

TO, ŻE TY NIE KUPUJESZ NIE ZNACZY, ŻE INNI TEŻ MAJĄ NIE KUPOWAĆ, BO TO JEST NIBY NIE UCZCIWIE. TO JEST SPRAWA OSOBISTA CO KTO KUPUJE.

Cytuj:
Tibia to darmowa gra, FACC to nie demo. Co to za "darmowa" gra gdzie w pojedynku 100MS vs 100S Masta walnie combo, UE zanim Sorcerer FACC zdąży się zhealthować/zmanasować?
A co to za życie, GDZIE JA MAM 16 lat i mega super bogaty nie jestem a ktoś inny w tym wieku podciera się dolarami, bo ma bogatych starych?

Cytuj:
Przepraszam, ale na Tibia.com i nie tylko pisze: Free MMoRPG Game. Podkreślić wam Free? Tak Free. Więc FACC to nie demo.
A podkreślić ci Free z możliwością kupna konta premium? Free w tym przypadku oznacza, że możesz w nią grać, ALE NIGDZIE NIGDZIE NIIIIIIIIIIGDZIE NIE MA NAPISANE NA TIBIA.COM, ŻE COŚ SIĘ FACC NALEŻY WIECEJ.

Cytuj:
Dla was jako PACC to jest sprawiedliwe - Płacicie, ale my nie jesteśmy gorsi! Jesteśmy takimi samymi graczami, a Tibia miała być darmową grą, a nie "Ale iesteś głópi bo nie puacisz".
Każdy jest takim samym graczem. CO z tego, że tibia miała być darmowa? Dalej jest, tylko ci się wydaje inaczej. Nie musisz kupować pacc by grać, wiec jest darmowa. Samochody też powinny być za darmo - bo co to za równość skoro ja mam fiata a ktoś najnowsze ferrari.

--------

Jesteś według mnie dzieckiem i nie wiesz co mówisz. Nie powiedziałeś nic nowego w tym temacie. Jak masz zamiar mi odpisać to wysil się nieco, wymyśl lepsze argumenty i nie powtarzaj się, że to niesprawiedliwe, bo nic kurde na tym świecie nie jest sprawiedliwe. Jak tak cię to boli to idź protestuj lub zostań politykiem.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 30-03-2008 o 08:28.
Erhion jest offline  
stary 30-03-2008, 12:18   #296
Undeadzik
Użytkownik Forum
 
Undeadzik's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Wrocłaff

Posty: 447
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ROX
Świat: Menera
Poziom: RLZ
Skille: 999/666
Poziom mag.: 49
Domyślny

Ehhh.....mozna zakazac takie tematy ale do gowno da bo i tak beda powstawaly nowe a modki tylko beda je usuwac (?) i tak na tym forum znajda sie zawsze wyzywajace sie dzieci beda spamowaly i robily tematy: "jak skocyc f tibji" albo " ile moge walnonc f snejka s daggera"
a o upie akie: "aaaaa fajerbal jest dla pacc dla czemu /??1//1/!??!"
lub "czemó nje moge hodzic na rzułwie jak nje mam paka ??/?!?!??"

TO BEZ SENSU !!!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prawie_demon Pokaż post
zamierzam porzegnać sie z wzystkimi pedałami i lumpmi ktouzrz oceniali i nie odpaowiadali na moje posty nie zamierzam jurz wiencej pisac ani przeglondac tych wazyh zjebanyh tematów morze za 3 morze 2 powruce ale nie liczie na to bo to forum ma wyskie stenrzenie dałna dowidzenia zjeby leśne huj wam w dupe a to sockers to była poi pomyłka,,i,,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smierdzikupa Pokaż post
łał!!!!!!!!

dzisiaj se ide w jaskini i patsze a tam za ścianom taki potwór!!!!!!!
takie zombi!!!!!
jak sie tam doztać????????????????!!!!!!!!!!
Undeadzik jest offline  
stary 30-03-2008, 19:44   #297
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

Na co kur** ten FACC nazeka ??
Przeciez to proste ze jesli Cipsoft chce za cos zyc i chce do tego ulepszyc gre MUSIAL ZROBIC COS TAKIEGO JAK PACC gdzie jest latwiej i ciekawiej, poprostu pacc ma all bo PLACI, facc nie ma bo nie PLACI
__________________
AnArAki jest offline  
stary 31-03-2008, 19:21   #298
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up: Ty to rozumiesz ale 80% już nie. Taka smutna prawda.

2Up: Lepiej coś robić niż nie robić nic.
Erhion jest offline  
stary 10-04-2008, 13:00   #299
Synuss
Użytkownik Forum
 
Synuss's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Nie zgadzam się z tobą kolego. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Myślisz,że ludzie, którzy mają premium account się nie żalą na update'y? Owszem- nowe tereny są dla pacc. Cipsoft chce zarobić. Każdemu wolno Ale mogę się z tobą założyć,że nie było takiego upa, w którym facc nie mieli nic nowego.

Nie poniżaj graczy bez premium account!!!!!! Kiedyś też napewno miałeś facc....

@Edit
Jeżeli cię drażni takie żalenie to po prostu nie czytaj tych tematów a oszczędzisz sobie nerwy Szanuj zdrowie

Ostatnio edytowany przez Synuss - 10-04-2008 o 13:03. Powód: P.S.
Synuss jest offline  
stary 10-04-2008, 13:47   #300
Pr0'N
Użytkownik Forum
 
Pr0'N's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2008

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Thoria
Domyślny

Odpowiedziałem Nie, bo po co zabraniać? Narzekający facc zawsze byli i będą. Ja raczej rzadko na update'y narzekam, przynajmniej na forum ;s
No ale po co im zabraniać? Niech się dzieci wykrzyczą.

Tibia i tak będzie taka jaką ją ukształtuje CIPsoft

Ostatnio edytowany przez Pr0'N - 10-04-2008 o 13:48.
Pr0'N jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:40.


Powered by vBulletin 3