Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 19:10   #301
MixerQ
Użytkownik Forum
 
MixerQ's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Żabno
Wiek: 31

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 8
Skille: 16/16
Poziom mag.: 0+
MixerQ ma numer GG 4090294
Domyślny

Ee, ludziska ja w to nie wierze bo wg. mnie jest tak :

1. Spike Sword jest na Rooku pokazany do dalszej motywacji początkujących graczy
2. Dalibyscie ten filmik na Youtube ??
__________________
Hail Isara!
Hail Rookgaard!
Hail All Rookstayers on Isara!
MixerQ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 19:10   #302
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

To wszystko było tylko jedną, wielką sex-aferą z "Insynkt" w roli głównej , ale nie wierzę, by ktokolwiek spośród biorących udział w tej dyskusji, choć przez minutę nie rozważał możliwości, że wszystko to jest prawdą. (Wtajemniczonych nie licząc)

Panu Klockowi to tylko przyjaciół pozazdrościć - jak ktoś czytał od początku to wie o czym mówię.

P.S Coray - Ciebie popierałem prawie od początku <lizus> ;P
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*

Ostatnio edytowany przez filobossek2 - 26-01-2007 o 19:13.
filobossek2 jest offline  
stary 26-01-2007, 19:12   #303
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak Klocek skłamał i to na łamach forum ... :/

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 19:13.
 
stary 26-01-2007, 19:12   #304
Hitchock
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Muehuehuehuehue.

Ale wy jesteście pojebani...[*]

Krótki skrót:

Milan - Pipka
MvD - Pipa!
Pell- To Pipa!
De'buc - Poniedziałek Pipa , Wtorek Pipa , Środa Pipa , Czwartek Pipa... a w niedziele dla odmiany super-mega-pipo-zwierz

Widać niesprawiedliwość forum. Oni nawet warna nie dostają ;/
 
stary 26-01-2007, 19:16   #305
nosane
Użytkownik Forum
 
nosane's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 96
Domyślny

Nie rozumiem jaki był cel tej "intrygi"... Zwiększenie zainteresowania Tajemnicami Rookgaardu? Bullshit. I co, myślicie, że teraz wszyscy rzucą się za poszukiwanie Spike Sworda?

Równie dobrze mogliście po prostu powiedzieć, że odkryliście jak zrobić, aby Spike Sword zniknął z wyspy. Po co do tego dodawać całe to przedstawienie? Czy w ten sposób można było jakoś przybliżyć do rozwiązania zagadki? Nie. Myślicie, że skoro tyle osób podnieciło się perspektywą Spike'a, to oni wszyscy zaczną go szukać? Nie, wrócą do expienia i innych questów... Stworzyliście tylko temat pełen spamu, kłamstw i domysłów.

W moim odczuciu całe to przedstawienie nie miało sensu, nic nie wniosło, pozwoliło wam się tylko trochę ponabijać z tych wszystkich, którzy w to uwierzyli i poczuć się Tymi Lepszymi Którzy Są Wtajemniczeni.

Cytuj:
Moim (a w zasadzie naszym) zalozeniem bylo przede wszystkim pokazanie Wam, ze
Quest na Spike Sworda prawdopodobnie istnieje.
Nie widzę związku. Jeśli zrobię fake'a, że ze snake'a wypadł mi plate armor, to pokażę wszystkim, że to _prawdopodobnie_ jest prawda? Nie? No właśnie. Można było po prostu pokazać, że odkryto, jak "zniknąć" spike'a. Po co ten cyrk?
Cytuj:
hodzilo o ukazanie latwowiernosci graczy? TAK.
No dobra, ale co to dało? Nic.
Cytuj:
Zdajesz sobie sprawe co teraz ludzie o tobie pomysla? TAK. Czytaj wyzej. Dorzuce, ze posty typu "Ty K...o"/"Oszukalas
Nas"/"Mialas moj szacunek i go stacilas"/.... beda powtarzac sie jeden za drugim i wcale mnie nie zdziwia. Od zawsze
spotykalam sie z ponizaniem ze strony innych w tej grze. Wasze wypowiedzi pokaza, czy potraficie ocenic krytycznie samych
siebie (dalem sie porobic), czy macie poczucie humoru, czy potraficie zachowac kulture w takiej sytuacji. Podsumowujac -
dostane ciegi no ale przynajmniej przez 1 dzien glosniej bylo o Rookgaardzie niz Mainie =]
Mówisz tak, jakby nie zależało Ci na szacunku innych. Powiem tylko jedno - takich rzeczy się nie powinno robić. Gdyby np. Twój najlepszy przyjaciel/przyjaciółka Cię oszukał/a, a później powiedział/a "Eee, myślałem, że umiesz się krytycznie ocenić i masz poczucie humoru". To później zaufałabyś mu bez mrugnięcia okiem? Wiem, że to zupełnie inny wymiar i trochę to podkolorowałem, ale mniej więcej o to chodzi.

Ogólnie uważam, że poruszacie się po bardzo cienkim lodzie i nie podoba mi się to. Żałuję, że w ogóle byłem świadkiem tej "zabawy"... I chodzi tutaj o coś więcej niż tylko "wkręta 2007". Zresztą, ja tu nie mam nic do gadania.

Pozdrawiam.
__________________
11:52 Oscarius Niveus [38]: you are like a little wood nymph or a rich hobbit
18:36 Gatao-brother [12]: main hunted
12:37 Gamemaster: Hamburger joppie is banished

nosane jest offline  
stary 26-01-2007, 19:16   #306
AzuranskiRookstayerXL
Użytkownik Forum
 
AzuranskiRookstayerXL's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 418
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
AzuranskiRookstayerXL ma numer GG 10162346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
EDITED:
<ciąć>

Klikaj na to szare. Popiół? Klik-klik. Zapaliłem torchem i polałem ładunkiem łatwopalnym czyli krwią oraz skondensowaną wydzieliną odżylną z rodziny pajęczaków czyli slime i nic.

<ciach ciach>
Spike znika - ok. Jeśli ktoś odnalazł sposób na zrobienie mejgic dezintreggrate to kłaniam się nisko.

1.Razem zapaliliśmy i laliśmy
2.Zajrzyj na forum balanced
__________________


Notatka - [email protected]
AzuranskiRookstayerXL jest offline  
stary 26-01-2007, 19:25   #307
Silverman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Świat: Silvera
Domyślny

Ja dopiero dzis godzine temu zobaczylem ten temat i zaczalem go czytac od poczatku pomijajac spam i na poczatku podczas ogladania filmu myslalem a moze jednak...

Ale pierwsze co zucilo mi sie w oczy to to ze film trwal ~17 minut a w temacie ktos tam wymienial te kilka pomieszczen w ktorym byly rozne potworki i porownywal do POI.

Kazdy chyba kto ogladal filmik z POI wie ze nie trwał on 17 minut

Oczywiscie bylo mozliwe ze qest zostal wykonany wczesniej a Instynkt miala tylko zagadac cos do NPC lecz ktos tam na filmiku palnał:
"Soru Halton on Isara [4]: Oby jej lf starczylo. =/
Soru Halton on Isara [4]: Na jej miejscu tez bym nie pisal, tylko sie flowal."

Co swiadczylo jednak ze to nie jest zwykla pogaduch z NPC

A najbardziej co mnie rozbawilo to Pan Klocek jak sie poprostu zbłaznił... zachował się na poziomie naszych polityków trzymających wladze. Wygladało to tak jakby on chcial jedynie zeby mogl cos powiedziec w temacie nie koniecznie prawdziwego. Zeby inni myslieli ze on wszystko wie i ze ma super kolegow ktorzyt tez wszystko wiedza i mu wszytsko mowia. Prawda jednak okazala sie innna
Silverman jest offline  
stary 26-01-2007, 19:26   #308
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

A wiecie jakie jest moje zdanie?
Za taki żart, Instynkt powinna stracić modka. Co z tego że jest ''królową Rookgardu"? Pewna kara musi być. Bycie moderatorem nie oznacza tylko banowania kolesi z keyloggerami, oznacza także pilnowanie porządku na forum, i jest to poważna funkcja. Takie żarty nie są na miejscu, nie dość że dość głupie, ''haha aj got sof, ajm master bat i not szoł ju it" to jeszcze wprowadzają pewien chaos. A tego moderator powinien unikać.

Ja do niej całkiem straciłem zaufanie... podobnie jak wielu innych. Nie będzie można już jej wierzyć, bo kto wie czy to co powie to nie będzie następne wkręcanie?

Co do jej ostatniego postu, to mi to bardziej wygląda na przemyślaną obronę swojej reputacji po tym jak ''mały dżołkas'' wyszedł na jaw. Po prostu nie wierzę że to co tam napisała to prawda (mam na myśli jej cele:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
1. Chodzilo o zrobienie z graczy blaznow? NIE.
2. Chodzilo o zdobycie slawy? NIE.
3. Chodzilo o ukazanie latwowiernosci graczy? TAK
Co do pierwszego... noo, tutaj nie wiem.
Ale co do drugiego punktu, odpowiedź na pewno brzmi TAK. Chciałaś zdobyć sławę jak pierwsza osoba która zdobyła SS w queście, ale stety nie wyszło, pomyślałaś nieco, i napisałaś przemowę. Heh, widziałem już takich, od Bazyliszka, MLS, Excalibuga, DSL... widziałem już takich kłamców, i Twoje zachowanie jest bardzo podobne, podobnie jak Twoich przyjaciół zamieszanych w żart.
Co do trzeciego... na pewno TAK, ale z innego powodu niż napisałaś (patrz punkt wyżej)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt
6. Dlaczego Nas oszukalas? Nigdy na Forum nie napisalam, ze posiadam SS. (...) Moj text - Ju si Spajk Słord - byl jedynym
zonkiem
Jak nie napisałaś? W tym swoim podałaś wagę i opis własny, które widać TYLKO kiedy dany przedmiot masz w ekwipunku/leży na sąsiednim sqm. To JEST równoznaczne z posiadaniem danego przedmiotu.

Jeśli o mnie chodzi, to myślę że Instynkt powinna zostać pozbawiona modka jako sprawca zamieszania i kłamczyni. Która/której broniła się/broniono do końca, aż się przyznała. Ale to, że się przyznała, bynajmniej nie zmniejsza jej winy.
Osoby z Supportu, który w tym uczestniczyły, też powinny stracić swoją pozycję. Wszyscy zdegradowani do zwykłych userów.
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d
Always hunted jest offline  
stary 26-01-2007, 19:31   #309
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Azuranski
A co tam się dzieje? Dobra nie odpowiadaj.

Myślałem, że skończy się na jakiejś wieeelkiej awanturze ro(o)ku i dlatego napisałem mój poprzedni post. xD Ale oczywiście znów tak mnie zakręciliście (jak i innych), że bardziej chce mi się śmiać niż gniewać/bluzgać/itd. Był taki plebiscyt chyba, na najlepszy temat, użytkownika, i jakieś coś tam... nie pamiętam. Jeśli nadal trwa to ten mógłby wygrać! Tak na serio to wkręciliście ponad 80 osób jeśli nie więcej. xD Widzicie co może zdziałać lvl i klejące się słówka?

Chyba mniejszość gniewa się na Niebieski Jeep. Więc chyba w tej sytuacji bardziej na miejscu byłoby uznanie (nie wiem jak wy ale ja nie umiem "zniknąć" Spike). xD Dobrze, że cała ta parafiada się odbyła. Osłodziliście gorzki dzień baaardzo dużej ilości Rookstayerów. Ja jak debil do końca wierzyłem, choć koledzy mnie upewniali, że nieeee, nieeee. Jak nie będziecie słuchać zdrowego rozsądku kolegów to skończycie w jaskini Trolli podlewając popiół krwią i trucizną. ^^
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 26-01-2007, 19:32   #310
Volshio
Użytkownik Forum
 
Volshio's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: Siemianowice

Posty: 212
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jest :)
Świat: Morgana?
Poziom: 8
Skille: kto to?
Domyślny Lolz

1. Zdobywasz Spike Sworda.
2. Idziesz sobie zabic Ghoula (Ale tylko na nijm uzywasz Spike'a).
3. Idziesz do Toma i po zabiciu Ghoula masz dostęp do dzwigni pod wiaderkiem, przesuwasz ja i otwieraja sie dzwi do Mino Maga.
4. Idziesz sobie do Mino Maga i go sobie swoim Spike Swordem zabijasz.
5. Wchodzisz do teleportu kolo Mino Maga.
6. Pojawiasz sie w Swiątyni i Spike jest juz na zawsze twój!!!
7. I poco to komu? (wszystkie zagadki rozwiązane, czekamy az CIPki dodadza nowe)
8. Joke
__________________
Pomogłem? Nie.. Szkoda
Dzieki Za Wysłuchanie
Sorka Za Błędy


Siemianowice Śląskie - To Miasto Jest Nasze
Ruch Chorzów
Volshio jest offline  
stary 26-01-2007, 19:44   #311
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Przyznam cały temat śledziłem od początku i nawet uwierzyłem ^^ w ten "żart" chociaż już dziś na Aureańskim rooku rozwikłaliśmy zagadkę .

Nie będę ukrywał że ta mistyfikacja była świetnie przygotowana i zrealizowana co wcale nie usprawiedliwia "Was". Uważam że cała ekipa powinna dostać co najmniej warna jeśli nie bana. Wiele było tematów "Zdobyłem Spike Sworda" i prawie zawsze kończyła się to banem autora. Nie rozumiem czemu tym razem miało by być inaczej. Jedyne co zrobiliście to wprowadziliście w błąd dziesiątki użytkowników (fakt że w tym procederze uczestniczył mod.. jest żałosny). Jeśli o mnie chodzi i tak niewierze aby osoby winne otrzymały w jakikolwiek sposób chociaż upomniane (te forum schodzi na psy..) dlatego zaglądam tu coraz rzadziej. Z mojej strony wszystkie osoby zamieszane + "Pan Klocek" tracą u mnie szacunek oraz reputacje który zdążyły sobie wyrobić przez czas swojej działalności.

Pozdro (nie będę odpisywał na bluzgi tak w tym temacie jak i na PW)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline  
stary 26-01-2007, 19:45   #312
druidek13
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ładnie to tak ludzi bezczelnie nabierać?

Ale muszę przyznać, że dałem się nabrać Jak za rok będzie wybieranie najlepszego tematu 2007 roku, to na dzień dzisiejszy bym głosował na ten
 
stary 26-01-2007, 19:54   #313
Luke Firemaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 21
Skille: 15/21
Poziom mag.: 19
Luke Firemaster ma numer GG 7970551
Domyślny

Cytuj:
Ja tylko liczę na instrukcję "Jak Zniknąć Spike Sworda"
Umiesz liczyć - licz na siebie. W tym temacie pojawiły się już wystarczające instrukcje. Prawdopodobnie ma to związek z jaskiniami prowadzącymi do Captain Iglue`s Treasure lub Katana Room, ale mnie to nie kręci, gram na mainie. Jakbym miał Rookstayera, może właziłbym w te poisonfieldy jak ostatni debil, nie wiedząc co i jak. ^^

Wkurzają mnie tylko wypowiedzi w tematach Stonogi "a morze to tszeba zagadaci do Dallheima majonc 666 hape?". Knightmare w wielu przypadkach zażartował sobie z graczy, i niektóre rzeczy są na pokaz: od spike sworda, mino maga i ghula, poprzez skarbiec imperatora Kazordoon i ten w Hellgate, aż do boots of waterwalking, które można zobaczyć w Ankrahmun. Według mnie bełkotem jest "język beholderów", po prostu Knighmare zasnął z łbem na numerycznej albo coś w tym stylu .
__________________
'best solo':

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nicka nie podam, ale autentyk, serio
xxx: br?
yyy: no, im human
xxx: ok
[odchodzi]
yyy: ^^
yyy: I think he didn`t understand it

Ostatnio edytowany przez Luke Firemaster - 26-01-2007 o 20:04. Powód: wiedziałem że z tymi jabłakmi coś przesadziłem :P
Luke Firemaster jest offline  
stary 26-01-2007, 19:57   #314
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

[quote=Always hunted]
Jeśli o mnie chodzi, to myślę że Instynkt powinna zostać pozbawiona modka jako sprawca zamieszania i kłamczyni. Która/której broniła się/broniono do końca, aż się przyznała. Ale to, że się przyznała, bynajmniej nie zmniejsza jej winy.
[/hunted]

Po pierwsze to nie Szanowny Instynkt, a my dolewaliśmy oliwy do ognia.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silverman
A najbardziej co mnie rozbawilo to Pan Klocek jak sie poprostu zbłaznił... zachował się na poziomie naszych polityków trzymających wladze. Wygladało to tak jakby on chcial jedynie zeby mogl cos powiedziec w temacie nie koniecznie prawdziwego. Zeby inni myslieli ze on wszystko wie i ze ma super kolegow ktorzyt tez wszystko wiedza i mu wszytsko mowia. Prawda jednak okazala sie innna
Być może wbrew woli pozostałych członków, po kryjomu, po północy... Zdradziłem mu coś. Ale tylko dlatego że zasłużył sobie swoją osobą i swą pokorą. Nie kłamał!!! On nie kłamie.

@2down: -.^ mocne słowo, nie został w to wciągnięty bo był offline




Naszym głównym celem, było pokazanie, że Rookgaard to miejsce gdzie jeszcze wiele jest do odkrycia. Knightmare gratulujemy pomysłów, nie mam pojęcia jak na takie coś można wpaść.

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 26-01-2007 o 20:24.
Res Khmer jest offline  
stary 26-01-2007, 20:02   #315
Silverman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Świat: Silvera
Domyślny

@Luke Firemaster

Można jabłko dostaje każda nowa postac na rooku.
Silverman jest offline  
stary 26-01-2007, 20:04   #316
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@2xup
Czyli jesteś sprzedawczykiem xD
 
stary 26-01-2007, 20:18   #317
abdull1
Użytkownik Forum
 
abdull1's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Thais :)
Wiek: 39

Posty: 36
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Otwieram temacik myślę sobie że już są pewnie screeny a tu żarty sobie robią :/
wyszedłem jak Zabłocki na mydle :/

zna ktoś jakieś inne polskie strony o tibii z forum czy to jest największa i jedyna ?
__________________

Co ma być to będzie piwo znajdę wszędzie
abdull1 jest offline  
stary 26-01-2007, 20:25   #318
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Res Khmer Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Always hunted
Jeśli o mnie chodzi, to myślę że Instynkt powinna zostać pozbawiona modka jako sprawca zamieszania i kłamczyni. Która/której broniła się/broniono do końca, aż się przyznała. Ale to, że się przyznała, bynajmniej nie zmniejsza jej winy.
[/hunted]
Lol? Zapraszam na Julerę w takim razie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Res Khmer Pokaż post
Po pierwsze to nie Szanowny Instynkt, a my dolewaliśmy oliwy do ognia.
Ale ona brała w tym udział, więc powinna zostać UKARANA, stratą pozycji moderatora, jeśli nie banem. Jak słusznie Edek Rozprowacz zauważył, inne tego typu tematy były zamykane, a autorzy karani banem. Czemu teraz ma być inaczej? Noo, tym razem to wszysyc uczestnicy powinni zostać ukarani, nie tylko założyciel tematu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Res Khmer Pokaż post
Naszym głównym celem, było pokazanie, że Rookgaard to miejsce gdzie jeszcze wiele jest do odkrycia. Knightmare gratulujemy pomysłów, nie mam pojęcia jak na takie coś można wpaść.
Jasne jasne, broń się dalej... wychodzicie na coraz większych noobów, którzy po tym jak zauważyli ze ich mistyfikacja się nie udała, próbują zasłaniać się szlachetnymi pobudkami... pfff, nupki.
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d

Ostatnio edytowany przez Always hunted - 26-01-2007 o 20:28.
Always hunted jest offline  
stary 26-01-2007, 20:32   #319
Felux
Użytkownik Forum
 
Felux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Kamion
Wiek: 33

Posty: 157
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dram Pokaż post
Gratuluje ! jestem dumny ze Polak jako pierwszy go zdobyl (przynajmniej nie slyszalem zeby kto inny go mial)
Polka a nie Polak
Felux jest offline  
stary 26-01-2007, 20:33   #320
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@2xup
No tak, a ja świętuję, bo od samego początku wiedziałem, że to wałek chociaż o ich przekręcie nie wiedziałem. Więc wynika z tego, że ci którzy po mnie jechali to powinni dostać warny Oczywiście niektórzy przeprosili ... ale to było nie na miejscu. Z drugiej strony podziwiam ich, bo w pewnym momencie wymiękałem ale do ostatniej chwili wiedziałem, że kłamią

@up
Ona go nie zdobyła ...

@down
Miło

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 20:41.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:45.


Powered by vBulletin 3