Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2006, 22:50   #301
Einstein15
Użytkownik Forum
 
Einstein15's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 168
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Aj ludzie stekacie jaka to nudawa profesja knight a ja wam powiem ze tak nie jest.Oczywiscie po wbiciu skilli 70/70 np to knight wymiata a blokowanie czegos mocnego to dla mnie cos ekscytujacego
Einstein15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-11-2006, 14:32   #302
Arkadio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Nowy sącz

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 32
Skille: 65/66
Poziom mag.: 4
Arkadio ma numer GG 1275309
Domyślny

knight wcale nie jest ubogi... z minosków można wyciagnąć na 20 lvlu 10k w 2 godzinki czy coś kolo tego już nie mowiac o wyższych lvlach XD

Ostatnio edytowany przez Arkadio - 07-11-2006 o 14:34.
Arkadio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 09:20   #303
Zomin8601
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Polska :P

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 9+
Skille: po/co?
Poziom mag.: 2+
Cool

Knight wydaje troche kasy na np. explo/uh's ale też średnio zarabia,natomiast sorc zbiera dużo kasy ale wiecej wydaje na runki typu sd/gfb/uh/ih(na mniejszych lvlach)i manasy ale za to ma duzo czarów i nie wpada w sam środek np. ataku Demona bo Knight go bloczy wiec Knighty raczej radze osobom tym które mają szybką ręke ponieważ trzeba sie uhać bardzo szybko,więc raczej sorc i knight to samo bo mają prawie tyle samo kasy,jak juz mówilem to sorc dużo zarabia ale wydaje więcej kasy na runy a knight mniej zarabia ale idzie mniej kasy na nie (sry za błedy gramatyczne )

Ostatnio edytowany przez Zomin8601 - 08-11-2006 o 09:24.
Zomin8601 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 09:29   #304
Cristiano Lisek
Zbanowany
 
Cristiano Lisek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 107
Stan: Aktywny gracz
Imię: Manu Lisek
Profesja: Knight
Świat: Chimera
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126 Pokaż post
hmmmm ... ja gram terasz knnightem szczeze muwiac po okolo 3 tygoniach grania doszlem do 28 lev i nudzi mi sie knight , jak bym mial grac od zera wybral bym sorka b oknight to bardzo nudna profesja ale jak jest dobry lev i skile to az taka nudna niejest ( np drag liczac na knighta 30 lev skile 65/65 i sorc 30 lev m lev 40 to wiadomo ze sorc szybciej go dednei i bardzej mu sie to bende oplacac bo knight bendzie walil z miecza i hmm pomagal a sork z razy z sd i drag dead i nawet jesli sorc miale by expic na dragach bardszej sie oplaca poniewasz :
knight - 4 uh = 400/500gp na jednego
sork - 4 mana fluid = 220gp przywolujemy 2 ds i wlanczamy mana shield i ds wykanczaja z bliska my uciekamy walimy hmm i ruszczka


BENDE GRAL SORCEREREM !!!!
smieszny jestes jak sie grac nie umie to sorc tez bedzie nudny
PS:slowniki ponoc stanialy
Cristiano Lisek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 12:31   #305
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

@ luba126
1-kup sobie slownik.
2-tym sposobem zrobisz mniej expa na dragach niz taki knight na rotach, i jeszcze pewnie padniesz.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2006, 20:48   #306
Gegnan
Użytkownik forum
 
Gegnan's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Guardia
Gegnan ma numer GG 7326261
Domyślny

Jak dla mnie knight to najsłabsza profesja . Ani nie trza skilować ani nic. czarów ma mało. Taka maszynka do zabijania
Gegnan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2006, 21:42   #307
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wiecie... mam knighta 57lv 81.81 skille i i dla sie nie boje od wrl mozna (jak sie umie.. ja nie probowalem ;p) uciec o dragach nie wspominając. Gonił mni 140rp.. Marnie mu to wychodzilo... Ogólnie knight jak to kazdy wie jest bardzo wytrzymaly. Jesli chodzi o pvp to 99 z dlancy w 54rp, a on mnie 89 z sd (test na kumplu ;]) Nie ukrywajmy ze knight jednak ma troszke gorzej, sorc na tym lv moze expic bardzo szybko (90k+/h na tombie za tp, sa filmy na tym forum), uważam jednak ze knightem wcale sie nudno nie gra, rycerze są potrzebni no bo jak sobie wyobrazacie hunty? Hydry, demony, behe, dle...
pozdro
Gatho Gokhinin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2006, 22:58   #308
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gatho Gokhinin Pokaż post
Wiecie... mam knighta 57lv 81.81 skille i i dla sie nie boje od wrl mozna (jak sie umie.. ja nie probowalem ;p) uciec o dragach nie wspominając. Gonił mni 140rp.. Marnie mu to wychodzilo... Ogólnie knight jak to kazdy wie jest bardzo wytrzymaly. Jesli chodzi o pvp to 99 z dlancy w 54rp, a on mnie 89 z sd (test na kumplu ;]) Nie ukrywajmy ze knight jednak ma troszke gorzej, sorc na tym lv moze expic bardzo szybko (90k+/h na tombie za tp, sa filmy na tym forum), uważam jednak ze knightem wcale sie nudno nie gra, rycerze są potrzebni no bo jak sobie wyobrazacie hunty? Hydry, demony, behe, dle...
pozdro
To wszystko mozna huncic solo, potrzeba odpowiedniego lvlu, ale ten rosnie szybko.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2006, 23:27   #309
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gatho Gokhinin Pokaż post
Wiecie... mam knighta 57lv 81.81 skille i i dla sie nie boje od wrl mozna (jak sie umie.. ja nie probowalem ;p) uciec o dragach nie wspominając. Gonił mni 140rp.. Marnie mu to wychodzilo... Ogólnie knight jak to kazdy wie jest bardzo wytrzymaly. Jesli chodzi o pvp to 99 z dlancy w 54rp, a on mnie 89 z sd (test na kumplu ;]) Nie ukrywajmy ze knight jednak ma troszke gorzej, sorc na tym lv moze expic bardzo szybko (90k+/h na tombie za tp, sa filmy na tym forum), uważam jednak ze knightem wcale sie nudno nie gra, rycerze są potrzebni no bo jak sobie wyobrazacie hunty? Hydry, demony, behe, dle...
pozdro
Palek jest równie żałosny co knight. Hydry z vis od 90+ można juz bic, dle tez kolo tego. Behe i Demony to imo strata czasu.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2006, 23:55   #310
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frapper Pokaż post
Palek jest równie żałosny co knight. Hydry z vis od 90+ można juz bic, dle tez kolo tego. Behe i Demony to imo strata czasu.
Powodzenia w vis'owaniu dli na levelu 90 bez manashielda, z manashieldem to waste. ^.- Małe combo i papa, nie wiem jak z hydrami, ale prawdopodobnie też tak.Demony i behe na 200+ sprawują się bardzo dobrze, przynajmniej dla maga/pala.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 07:24   #311
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Behe i Demony to imo strata czasu.
Kolo na chyba 160~ lvlu ciągnął na behe 440k/h.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 08:18   #312
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Kolo na chyba 160~ lvlu ciągnął na behe 440k/h.
Powodzenia na zrobieniu tego na pvp.
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 12:23   #313
dzbanoln
Użytkownik Forum
 
dzbanoln's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: Polska

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Wlasnie teraz trenuje moim knightem... on nie jest ani "biedny" ani "nudny".Im wyzszy lev i skile tym lepsze potwory,szybszy exp,mniej uhow schodzi.Wyprawy na lepsze potwory w celu blokowania wcale nie sa takie nudne a jesli jestes w tym dobry twoja ekipa czuje sie pewniej i chetniej sie z toba na te hunty wybiera.Faktem jest to ze magia jest marna ale (wedlug mnie)nadrobione to jest iloscia hp.Treningi???zawsze mozesz przegladac to forum).Jak wszystkie profesje knight ma wady i zalety.Ja osobiscie nie zaluje swojego wyboru i wiem ze czeka mnie jeszcze duzo frajdy.
dzbanoln jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 12:31   #314
Sercselon
Użytkownik Forum
 
Sercselon's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2006

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dzbanoln Pokaż post
Wlasnie teraz trenuje moim knightem... on nie jest ani "biedny" ani "nudny".Im wyzszy lev i skile tym lepsze potwory,szybszy exp,mniej uhow schodzi.Wyprawy na lepsze potwory w celu blokowania wcale nie sa takie nudne a jesli jestes w tym dobry twoja ekipa czuje sie pewniej i chetniej sie z toba na te hunty wybiera.Faktem jest to ze magia jest marna ale (wedlug mnie)nadrobione to jest iloscia hp.Treningi???zawsze mozesz przegladac to forum).Jak wszystkie profesje knight ma wady i zalety.Ja osobiscie nie zaluje swojego wyboru i wiem ze czeka mnie jeszcze duzo frajdy.
Zrob 80 lvl to pogadamy. Podpowiedz: na 80 lvlu bedziesz expil na tym samym co teraz, predkosc tez prawie taka sama. I nie zabijesz dragon lorda z samej broni. Gram kngihtem i wiem czym to smierdzi wiec mnie nie oszukasz takimi "słodkimi" wypowiedziami.
Sercselon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 12:43   #315
dzbanoln
Użytkownik Forum
 
dzbanoln's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: Polska

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Mowie tylko jakie mam odczucia w tej chwili,nikogo nie chce oszukac.Jak wbije 80 to zobacze i ci odpowiem. na dzien dzisiejszy jest fajnie a jak bedzie za 30 lev??? nie mam pojecia
__________________
22:06 Anras Lavon [15]: WAZNE !!!@KUPIE BLUE ROBE @#NA RATY# &&& PIERWSZA RATA ##3,6 K i 100 spearów + 13 manasów##MSG ME!!!
dzbanoln jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 13:03   #316
Sercselon
Użytkownik Forum
 
Sercselon's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2006

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dzbanoln Pokaż post
Mowie tylko jakie mam odczucia w tej chwili,nikogo nie chce oszukac.Jak wbije 80 to zobacze i ci odpowiem. na dzien dzisiejszy jest fajnie a jak bedzie za 30 lev??? nie mam pojecia
Ja na twoim miejscu bym zaczal sorcem od zera. Ale coz, twoj wybor i twoja strata. Mi nic do tego kim bedziesz gral, co najwyzej moga zasugerowac.
Sercselon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 17:59   #317
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Ja to wiem, ty to wiesz a teraz wystarczy przekonac pozostale 129k ludzi grajacych w Tibie ze SD to tylko fajnie brzmi na niskich lvl a jego wartosc bojowa jest zerowa.


Z blokerem chyba albo z bardzo duzym ryzykiem smierci.


Z blokerem mozna bic: hydry od 50-60, demony od 50, behe od 30, DL od 30.
Samemu mozna bic: hydry od 110 (wczesniej musial bys uzywac ms), demony... 250+?(nie wiem dokladnie,ale na 190 Surufon mowil ze nawet we 2 morterow idzie zdecydowanie za wolno), behe 130-140 (jak podleza 2 to masz przechlapane), DL 120+... faktycznie, roznica prawie taka ze jej nie widac i szybciutko nabijesz ten lvl


HAHAHAHA!!!
Behemot ma 4000 zycia i daje 2500 exp:
Zeby zrobic 440k/h w takim razie behemota musimy zabijac co 19 sekund zakladajac nawet strzal z mort co 1.5 sekundy musial by uderzac z mort srednio 333hp... przy 160 lvl 333hp to jest troche wiecej niz maksymalny strzal z mort.
Juz nie wspominajac o piciu mf, lurowaniu behemotow, zbieraniu loota itp.
200k/h to jest juz BARDZO dobry rezultat na behemotach.
Co do hydr sie zgadzam, zupelnie nie oplaca sie z magic shieldem. Demony - 110 sorce juz chodza solo [czy ja mowilem, ze musi byc bez msa?], behe - i tak waste, wiec glownie bogate sorce chodza [150+ przecietnie] a i btw, mozna wyciagnac ponad 400k/h, zapraszam na tibia.de. Tak, lvl sorcem mozna zrobic bardzo szybko, przynajmniej ja nabijam szybko, a swoje posty opieram na swoich doswiadczeniach.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 18:03   #318
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
200k/h to jest juz BARDZO dobry rezultat na behemotach.
z UE wyciagali spoooro wiecej, raczej nie wychodzac na plus ale jednak ;p



Poza tym proponuje z miejsca usuwac posty floodujacych whinerow walacych po 50 w dragon lorda, nie mogacych zabic knightem 30 levelowego sorca i robiacych jednoczesnie 90k/h drugim charem na takim samym levelu.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 18:17   #319
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

@Gremlin
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/13882
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2006, 20:05   #320
Sercselon
Użytkownik Forum
 
Sercselon's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2006

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
z UE wyciagali spoooro wiecej, raczej nie wychodzac na plus ale jednak ;p



Poza tym proponuje z miejsca usuwac posty floodujacych whinerow walacych po 50 w dragon lorda, nie mogacych zabic knightem 30 levelowego sorca i robiacych jednoczesnie 90k/h drugim charem na takim samym levelu.
W takim razie czekam na film w ktorym pochwalisz sie swoimi hitami w dragon lorda z broni. Bo ja mam chara na 79 lvlu i jakos moja srednia nie przekracza 60 hp. Owszem, zdarzaja sie pojedyncze hity za 200+, ale duzo czesciej od nich zdarzaja sie poofy i sparki. Srednia arytemtyczna z moich hitow to okolo 50-60 hp, w porywach do 65 hp. Ty bijesz mocniej? Ok, w takim razie czekam na film. Pokaz mi jakim to ja noobem jestem ze swoimi hitami i jak mocno bije "prawdziwy" knight na moim poziomie.

PS.
Ciekawe kiedy w koncu ludzie nauczcią sie ze hity w dragon lorda nie wchodzą tak samo jak w beholdera? ;<

Ostatnio edytowany przez Sercselon - 17-11-2006 o 20:06.
Sercselon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin 3