Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 21:45   #321
Black Bloody Bear
Użytkownik Forum
 
Black Bloody Bear's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 58
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Trimera
Poziom: 32
Skille: 68/60
Poziom mag.: 5
Domyślny

Nie tylko knighci benda mieli przesrane bo takze inne profesje bo knight nie pujdzie z nikim zeby go okradal wienc inne profejse se nie po hunca tak jak kiedys na fajnych potworkach benda zmuszeni expic na jakis noobowatych potworkach
Black Bloody Bear jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 21:46   #322
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

rzut okiem:

-cipsoft zabil multi player.

Knighci przestana blokowac, bo po co skoro shooter moze ich zrobic w ch**? Sorce beda sobie expic solo nie ogladajac sie na nic, na stworkach ktore moga sami zablokowac i z ktorych beda ciagnac profity ( ewentualnie z zaufanymi blokerami np hydry ). Palkom zycie sie nie zmieni - co ich nie dogoni to zabija i git. Kazdy zacznie grac sam dla siebie, poza nielicznymi wyjatkami zaufanych przyjaciol ktorzy pojda czasem razem na hunta.

-cipsoft zabil pvp

Przewiduje epidemie niskolevelowych sorcow z pojedynczymi bpkami SD, nawet niekoniecznie na main accouncie, jadacych na combo_botach, w ilosci odpowiedniej do zabijania danego levela 1 combosem. Skoncza sie wojny ( bo po co prowadzic wojny skoro bitwy beda sie ograniczac do lazenia kupa i zabijania kazdego kto wejdzie w zasieg ekranu ), skonczy sie expienie podczas wojen, zacznie sie exploit bugow typu 100 ludzi na 1 kratce ( schody, drzwi itp ).

-cipsoft zabil powergaming.

I dobrze, moze brazylijczycy grajacy np Randellem zaczna grac w pilke ?

-cipsoft zabil roznice pomiedzy profesjami

aka knight wreszcie ma vitke na autosendzie.

-cipsoft zabil swiaty pvp.

aka wszyscy beda zyli w pokoju jak cholerni hipisi bo kazdy bedzie sie bal ze jak podpadnie jednemu to przyjdzie 3-4 kolegow i go zabija w 20 sek.
__________________
Vil jest offline  
stary 17-07-2006, 21:49   #323
Koscik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 9
Domyślny

patrzcie: jeslitylko ta osoba ktora najwiecej zadala obrazen moze otwierac stwora, to co z np. hydra huntem, gdzie loota sprawdza przeciez bloker nie? a te 10 sekund ktore trzeba czekaczeby otworzyc to juz kolejna hydra zlurowana bedzie.... strasznie przedluzy sie czas zdobywania exp bo to albo bedzie musiala podchodzic jakas osoba.... to zlodziejstwo fest bedzie... albo trzeba bedzie czekac tyle czasu i sie strasznie znudzi...wedlóg mnie to bezsens jest

druga sprawa... celowanie na battle.... totalna lipa...."nie mozemy wyapac aimbotterów to damy to wszystkim i bedzie good" tak zapewne mysla sobie cip.. no i ma... wg mnie powinny byc osto banowane osoby ktore go uzywaja.. np. widzialem film gdzie jest tak <puff><puff><puff>SD<puff><puff><puff>... a to wszystko w ulamkach sekundy...taki kolo to tylko bana powinien dostac a nie...ech... a co ja tu sie bede rozwodził... LIPA TOTALNA K***A I TYLE..
Koscik jest offline  
stary 17-07-2006, 21:50   #324
jaroch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

to z potworami to spoko, ale z runami a juz wogole z tym zmeczeniem wogole mi sie nie podoba
 
stary 17-07-2006, 21:51   #325
Kornelotia
Użytkownik Forum
 
Kornelotia's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Ośno Lubuskie
Wiek: 34

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 55
Poziom mag.: 52
Kornelotia ma numer GG 3422796
Domyślny

hmm... a ztymi team huntami to nie jest przypadkiem tak że przez 10 sek może otworzyć ta osoba która straciła monsterowi najwięcej hp.... ale po tych 10 sek może otwierać już każdy ??
__________________
Na świecie są ludzie i kaloryfery.....


This is 10% luck, 20% skill
15% concentrated power of will
5% pleasure, 50% pain
And a hundred percent reason to remember the name!
Kornelotia jest offline  
stary 17-07-2006, 21:51   #326
Gimli From Kazz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 26

Posty: 229
Gimli From Kazz ma numer GG 7208877
Domyślny

ehhhhhh... o każdym nowym uptade mój stosunek do Tibi zmienia się coraz bardziej na negatywny... Nie mam siły pisać jakie to dno... Mam nadzieje że to niesmaczny żart ze strony cip. Tylko możliwość celewonia z battle list można uznać na + ale wtedy to sorce po prostu będą wszystkich zabijali... jak kiedyś... Noo jeszcze pamiętam te czasy
Gimli From Kazz jest offline  
stary 17-07-2006, 21:51   #327
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

No cóż... mam mieszane uczucia.

Z jednej strony sprawa loota. Nieziemsko denerwowały mnie kradzieże loota na non-pvp. Nareszcie będzie szansa na zniwelowanie tego, prawdopodobnie jednak kosztem knightów. Właściwie jeśli teraz nie dodadzą czegoś nowego, pożytecznego knightowi to marnie widzę jego los.

Z drugiej strony sprawa staminy. Jestem PACCem, płace za grę więc oczekuje, że nie będe miał ŻADNYCH limitów w tej kwestii. ABSOLUTNIE ŻADNYCH. A tu CIPSoft odwala taki numer... Jeśli PACC/promo nie będzie szybciej wypoczywał, to czuje, że zyski CIPSoftu z płatnych kont znacząco zmaleją. Może jak mniej sianka wpadnie do kieszeni, to uświadomią sobie, że coś tu jest nie tak.

Celowanie poprzez battle list - dość neutralne jak dla mnie, gram na non-pvp, więc średnio mnie to obchodzi. Mimo wszystko pvp, w mojej opinii, mam całkiem dobre, od czasu do czasu gram na Berylii. Tym samym lekko wkurzające będzie dla mnie to, że pierwszy lepszy dzieciuch z szybką rączką, wytrenowaną zapewne pod kołdrą oraz odpowiednim zapasem run z kasy kupionej na allegro będzie "pwnować".

Podróże - miły bajer, aczkolwiek rzadko kiedy uświadczyłem jakichś kolejek podczas podróży.

Najbardziej obawiam się staminy oraz "A już w środę kolejna zapowiedź zmian w update!". To daje realną nadzieje, że CIPSoft spieprzy coś jeszcze :/
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline  
stary 17-07-2006, 21:53   #328
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

Cipy nas znowu zachwyciły. W sumie ta gra zaczeła sie jeb*ac odkąd wprowadzili te soule....Ograniczyło to ilosc afkerów. Potem robienie run co było kompletną porażką. Uhy od 24 hmm od 25...Dlaczego? Bo cholerny pal na zrobienie hmma potrzebuje 280many, które ma dopiero na 25lvl. Różdżki były ok. Gdy przeczytałem primaaprilisowy zart tibia.pl to myślałem że zawału dostane... A teraz takie cós se strony cipów. Podają nam boty na tacy... Na anni nastawisz bota(chociaż nie wiem po co) I ci gówno udowodnią. Tak samo jak pk... Jakie są szanse knighta. który naprzykład wraca z hunta i nie ma ani uhów ani nic takiego w starciiu z wpełni wyposarzonym sorkiem gotowym na pekowanie. Wtedy dead będzie momentalny, a nie tak jak teraz że jak byłeś dobry to mogłeś slalmomem spokojnie zwiac do dp przed pk... Stamina też do dupy. Z pewnością ograniczy to przypływ gotówki cipom bo poco ktoś bedzie kupował pacca jak np w wakacje nie bedzie mógł poexpic 15h na dobe po po 3-4 dniach bedzie musiał czekac następne 3-4dni na to gówno.
Tak więc zapowiadane zmiany cipów to jeden wielki BURDEL.

A tych środowych zapowiedzi to sie k***a boje
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 17-07-2006 o 21:55.
Cedric jest offline  
stary 17-07-2006, 21:54   #329
Smash-Shady
Użytkownik Forum
 
Smash-Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 215
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury
Najbardziej obawiam się [..] "A już w środę kolejna zapowiedź zmian w update!". To daje realną nadzieje, że CIPSoft spieprzy coś jeszcze :/
Dokladnie...zgadzam sie z toba w 100%..oby CIPki czego nie spartolily...albo to bedzie jakis + 4 knights...ale pozyjemy..zobaczymy
__________________
Prawo Ohma? Nie chodz z jedna tylko z dwoma ;D
Smash-Shady jest offline  
stary 17-07-2006, 21:56   #330
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Opcja czasowego expingu ma jeden plus: zmniejszy się nabów.
Czemu?
Po prostu naby najczęściej chodzą do kafejki, lecz gdy usiądą przy stanowisku, zobaczą z daleka błysk w oku maniaka, który wychodzi po 15h huncie... ;>
Nadrill jest offline  
stary 17-07-2006, 21:59   #331
lethorn
Użytkownik Forum
 
lethorn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Rookgard

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie ma:(
Świat: Inferna
Poziom: 12
Skille: 18/20:P
Domyślny

celowanie zbattle list poraża z tym expieniem tonawet fajnie nie gram za dużo dogonie kumpli maniaków z lootem nawet dobrze wezme toco moje poczekam on wezimie to co swoje i git i tak ten upade mi sie niepodoba
lethorn jest offline  
stary 17-07-2006, 22:03   #332
Dj Fara0n
Użytkownik Forum
 
Dj Fara0n's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Wiek: 33

Posty: 373
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Dj Fara0n ma numer GG 1366594
Domyślny

Do wszystkich tych co boją ze blokerzy nie beda mogli sprawdzac loota: Zapewne w party kazdy bedzie mogl oblookac loota nawet jesli nie drasną potworka.
Co do samego update to w sumie mi to zwisa bo jestem retired. Ale jesli zechce mi sie wrocic to nie bede plakal ani z powodu staminy ,ani z powodu strzelania runkami na battle ,ani wogle .
Dj Fara0n jest offline  
stary 17-07-2006, 22:03   #333
Zimpa
Zbanowany
 
Zimpa's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005
Lokacja: W Polsce

Posty: 135
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 130
Skille: 95/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

ogolnie czytajac proposal board 4 strony o tym ze update smierdzi wyglada ze
1. Loot system bedzie wzbogacony o party<wszyscy w party moga patrzec i dotykac>
2. Stamina przejdzie mimo wiekszego sprzeciwu niz SP po prostu to CIP uwaza za antycheat tool i koniec<nawet jesli to zmniejszy wplywy z PACC-nie zmniejszy a nawet jesli to PACC beda szybciej odnawiac w lozku>
3. Aimbot wbudowany jak wyzej
4. Respy beda bo to jedyne co cieszy sie aprobata grajacych
5. Kapitan nie bedzie dawal trapowac ludzi na statkach
6. Punkty 1-6 starcza
Zimpa jest offline  
stary 17-07-2006, 22:07   #334
[ mz ]
Użytkownik Forum
 
[ mz ]'s Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Na emeryturze
Imię: Juan Soth
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 56
Skille: 21/25
Poziom mag.: 54
Domyślny

Hah, czyli na hydrach bloker nie bedzie moj loota wziasc ;s
__________________
n/a
[ mz ] jest offline  
stary 17-07-2006, 22:07   #335
Iszin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Milowka
Wiek: 45

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 127
Skille: 22/27
Poziom mag.: 70
Iszin ma numer GG 2127557
Domyślny

hiho

Zapowiada sie doskonaly update

1. to shooterzy beda otwierac martwe potworki( ciekawe ilu knightow zlozy mi propozycje... chodz na Demonki

2. skonczy sie lub ograniczy dzielenie kont i nie bedzie rekordu typu 100 lvl w 2 msc. nie bedzie juz robienia 2 mln expa w ciagu dnia przez 20 dni w msc

3. Nie bedzie potrzeby uzywania botow, bo wszystko bedzie tak jak powinno byc czyli hotkeye R O X

4. Strzelanie do graczy z listy battle nie bedzie juz "cudow" typu 70 ms pokonal 120 ms'a

czekam na kolejne propozycje : np. mozliwosc ogladniecia loota prze blockera a niech sobie chlopak popatrzy



pozdrawiam



wieslaw
Iszin jest offline  
stary 17-07-2006, 22:09   #336
Sir Deziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2005

Posty: 66
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zimpa
ogolnie czytajac proposal board 4 strony o tym ze update smierdzi wyglada ze
1. Loot system bedzie wzbogacony o party<wszyscy w party moga patrzec i dotykac>
2. Stamina przejdzie mimo wiekszego sprzeciwu niz SP po prostu to CIP uwaza za antycheat tool i koniec<nawet jesli to zmniejszy wplywy z PACC-nie zmniejszy a nawet jesli to PACC beda szybciej odnawiac w lozku>
3. Aimbot wbudowany jak wyzej
4. Respy beda bo to jedyne co cieszy sie aprobata grajacych
5. Kapitan nie bedzie dawal trapowac ludzi na statkach
6. Punkty 1-6 starcza

Ad.1 Zeby tak sie stalo, blagam ;<
Sir Deziom jest offline  
stary 17-07-2006, 22:09   #337
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Teraz sie bedzie w tibie gralo dla zabawy a nie dla lvla i glownym elementem tej gry bedzie wbijanie sie na resp i pekowanie z kumplami sorcami z sd. Moze i fajnie bedzie chociaz ta gra nie powinna sie juz rpg nazywac bo nie chodzi tutaj o rozwoj postaci.
noobowaty mistrz jest offline  
stary 17-07-2006, 22:14   #338
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iszin
czekam na kolejne propozycje : np. mozliwosc ogladniecia loota prze blockera a niech sobie chlopak popatrzy
ekhm... przeczytaj posta jeszcze raz... ten lvl to na pewno twoj? ciezko uwiezyc z takim czytaniem ze zrozumieniem...
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 22:14   #339
Djurasik
Użytkownik forum
 
Djurasik's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: W domu :)

Posty: 22
Imię: Fiel Theo
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Djurasik ma numer GG 2151190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz
Teraz sie bedzie w tibie gralo dla zabawy a nie dla lvla i glownym elementem tej gry bedzie wbijanie sie na resp i pekowanie z kumplami sorcami z sd. Moze i fajnie bedzie chociaz ta gra nie powinna sie juz rpg nazywac bo nie chodzi tutaj o rozwoj postaci.
DOKŁADNIE - RPG to rozwój postaci a Cipsoft wprowadzając stamine "zakończy ich rozwój" Teraz poprostu 100 level nie ma szans dogonić 120 levela bo nie wygra więcej godzin od tamtego gdy tamten będzie grał tyle ile można wycisnąć. Porażka. Lepiej żeby głosy setek jak nawet nie tysięcy graczy które wpłyną do CipSoftu coś zdziałały bo inaczej Cipki stracą raz graczy facc a dwa pieniądze z Pacc bo jak ktoś to powiedział wcześniej płacąc żądam żadnych ograniczeń bo za to się płaci. Pozdrawiam.
Djurasik jest offline  
stary 17-07-2006, 22:17   #340
atka
Użytkownik Forum
 
atka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004

Posty: 51
Domyślny

A myslalam ,te to tylko brothers Duck potrafia cos zje...bac
__________________
Nick


Stephan "Steve" Vogler, CipSoft GmbH
"Black holes are where god devided by zero." - Steven Wright
atka jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:26.


Powered by vBulletin 3