Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-01-2007, 15:21   #321
Lipton'ek
Użytkownik Forum
 
Lipton'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: W domu

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: AL-Kaida
Świat: Arcadia
Poziom: 666
Skille: 666/666
Poziom mag.: 6~
Domyślny

Cytuj:
LaRrYxX
i tak ta wojne wygra vision , umieja grac a taifun to lamer po prostu jak sie gra w 3 braci 24 na h i kiedy mu sie stamina skonczy robi sie sdki to moze sie nabic taki lvl w rok i 3 miech
Jak jestes modry to zrub ten 280 z 3 bracmi
__________________
www.zal.pl <-- look noob's
Lipton'ek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2007, 17:17   #322
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

jedynakiem jestem xD

noi loklem na ta strona noi koles w miesiacu online 500 h a powiedz ile ma miech ?!?! okolo 680 wiec ponad 3/4 czasu siedzi online a to jeszcze nic poniewaz ostatnio stoji z levelm bo wojna jak mial kolo 150 to non stop bbyl online a jesli patrczac na mój cgara to max 200 h na miech i to normalne jest ;>

Ostatnio edytowany przez LaRrYxX - 14-01-2007 o 17:28.
LaRrYxX jest offline  
stary 14-01-2007, 17:22   #323
LaRrYxX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007

Posty: 352
Domyślny

i powiedzcie mi dlaczego bardzo duzo ludzi wpisuje fałszywe dane co do leveli no bo zwidka imargama i polowe vision znam z rl ( nie sa z jednego miasta ale spotykaja sie ;> ) noi oni nie korzystaja z tego forum a juz kilku jest co maja nicki ich pod profilem ;>

Ostatnio edytowany przez LaRrYxX - 14-01-2007 o 17:35.
LaRrYxX jest offline  
stary 14-01-2007, 20:13   #324
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Aż miło patrzeć jak Tai im oddaje
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 14-01-2007, 20:33   #325
Khazul
Użytkownik Forum
 
Khazul's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: WARSZAWA

Posty: 985
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 224
Skille: 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaRrYxX Pokaż post
jedynakiem jestem xD

noi loklem na ta strona noi koles w miesiacu online 500 h a powiedz ile ma miech ?!?! okolo 680 wiec ponad 3/4 czasu siedzi online a to jeszcze nic poniewaz ostatnio stoji z levelm bo wojna jak mial kolo 150 to non stop bbyl online a jesli patrczac na mój cgara to max 200 h na miech i to normalne jest ;>
Taifun Devilry:
2006-12 50h 15m
2006-11 207h 0m
2006-10 254h 0m
2006-09 237h 30m
2006-08 264h 0m
2006-07 314h 45m
2006-06 434h 0m
2006-05 50h 45m
2006-04 46h 45m
2006-03 346h30m

Z reguły każdy miesiąc ma 30 dni, 1 dzień 24 godziny. Miesiąc ma 720 godzin(około, zależy od liczby dni ), Taifun był online max 434 h w miesiącu, a to daje 14h dziennie.
Napisałeś gdzieś, że gra z 3 braćmi po 24h dziennie online:

Taifun Devilry has no Insomniacs Entries!



Do tego niewiem czy wiesz ale jak Ci sie skończy stamina to jedyny sposób żeby ją odzyskac to dać loga, niewiem jak Ty to wykombinowałeś, że Taifun expił 3 dni a poźniej robił SDki i mu się stamina odnawiała

Zajmij się sobą a nie człowiekiem o którym nie masz najmniejszego pojęcia.

Pozdrawiam
__________________
yoo
Khazul jest offline  
stary 14-01-2007, 20:35   #326
Khazul
Użytkownik Forum
 
Khazul's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: WARSZAWA

Posty: 985
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 224
Skille: 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bryza12 Pokaż post
Chciales przykozaczyc ze spoxstera znasz? On nie jest ze slazxka tylko z podlasia. MOjego kolegi brat uczy sie z nim w szkole (juz chyba nie)


omg rozbawiłeś mnie hahahaha, napiszę do Rafała żeby to przeczytał, bo chyba sam nie wie, że zmienił miejsce zamieszkania : O
__________________
yoo
Khazul jest offline  
stary 14-01-2007, 21:18   #327
Pawlinho
Użytkownik forum
 
Pawlinho's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2006

Posty: 24
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 24
Skille: **/**
Poziom mag.: 24
Pawlinho ma numer GG 1734495
Domyślny

YEA, nareszcie padl jeb** lesny a myslalem ze jest najlepszy.
GZZ dla Imigrama i Zwidka
Pawlinho jest offline  
stary 14-01-2007, 21:36   #328
Kenno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Kenno ma numer GG 888572
Domyślny

No i padł.. tylko dziwie się czmu on wszedł w takiego trapa
Kenno jest offline  
stary 14-01-2007, 21:36   #329
Okrutny
Użytkownik Forum
 
Okrutny's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 206
Okrutny ma numer GG 2232732 Okrutny ma login Tlenu orbes@o2.pl
Domyślny

Imagram i Zwidek już ubici, i żeby dostali jeszcze bardziej, od serca im życze. Vision suxxxxx.
__________________
Cytuj:
11:03 Ghart: no to najlepiej przebywac jak najdalej od lagow
11:04 Okrutny: wiesz z co to jest lag?
11:04 Ghart: no potwor pisali w poradniku ale jaki to nie wiem
Gram dla przyjemności - play 4fun. Tibia to tylko gra.
Okrutny jest offline  
stary 17-01-2007, 01:02   #330
Bryza12
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yachtman
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 38
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Bryza12 ma numer GG 3644830
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khazul Pokaż post


omg rozbawiłeś mnie hahahaha, napiszę do Rafała żeby to przeczytał, bo chyba sam nie wie, że zmienił miejsce zamieszkania : O
Umiesz czytac. pisalem juz ze mi sie chary pomylily
Bryza12 jest offline  
stary 17-01-2007, 20:50   #331
Neevald
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 19
Poziom mag.: 30
Neevald ma numer GG 3285666
Szczęśliwy

A ja sobie pozwole zabrac glos ; ))
Przeczytalem pare stron tego tematu i nie sadze , ze jest sens ciagnac dalej ten temat.Chociaz to forum dyskusyjne...

Z tego co wiem to TD (Taifun Devilry) sam wszedl w tego trapa.Probowal on wypchnac Ime~ stamtad , aby pozniej go cala guildia ubila ; )) Niestety zle to rozegral przez swoja glupote , bo zmarnowal mane na vis lux'y , ktore Imie malo robily..Ima okazal sie sprytniejszy(?) od Taifuna i go po czesci strapowal. Ktos na ktorejs stronie pisal , ze Vision mialo to przemyslane..Gowno prawda! Na poczatku przeciez bylo widac , ze ubili jakiegos kolesia..pobiegli tam bo to dobra kryjowka , zeby zniknal pz. Mieli poprostu szczescie , ze Tafiun popelnil blad(moim zdaniem) trapneli go i zabili..to nie sztuka w dzisiejszej Tibi. Nie wiem , jaki jest sens robienia ponad 20 stron off topick'ow..Padl , mowi sie trudno! Napewno odrobi..btw. wszyscy mu zarzucaja PA , acc sharning i inne rzeczy..jezeli by sharowal napewno Cip'soft by go zbanowal..Nie macie dowodow wiec nie mowcie , bo to glupie gadanie a to , ze jest PA , bo jest najlepszym charem na Furorze to normalne.Na kazdym swiecie jest guildia , ktora ownuje serva i robi PA ;| kazdy z was gdyby ownowal serva z kumplami robil by to samo co on! Wiec please stfu! I nie wyzywajcie sie od "pr0 gamerow" bo kazdy z nas byl kiedys takim "pr0" i nie warto krytykowac innych czy tez wyzywac..wytlumaczcie normalnie , a nie wyzwiskami(nikt nie jest doskonaly ) Hail Aldora _/
Neevald jest offline  
stary 18-01-2007, 00:50   #332
Slimamoneko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 168
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up
Całkowicie sie zgadzam:>
No może nie całkowicie co do tych pro gamerów ale z zabiciem tafiuna i jego trapem to prawda
Slimamoneko jest offline  
stary 21-01-2007, 00:35   #333
Ravill
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

"Padasz Kurwo" wymiata.
 
stary 21-01-2007, 00:51   #334
Emfyy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: Aldora

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: CHOSEN ONES
Świat: Aldora
Król :)

niewiem czemu taifun nie myslał i dał sie wbić w trapa ale co tam ...
Emfyy jest offline  
stary 21-01-2007, 01:02   #335
eloelo520
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006

Posty: 196
Imię: Revemen
Profesja: Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ravill Pokaż post
"Padasz Kurwo" wymiata.
lezysz*

...
eloelo520 jest offline  
stary 21-01-2007, 01:19   #336
vojuva
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hehe

bardzo fajnie ze padl, widzieliscie kiedykolwiek jego twarz, jak trup XDD
zamieszczam fotke jakby ktos chcial http://s7.*********.pl/c.php?uid=97712
 
stary 21-01-2007, 13:15   #337
Daxxy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia\Kyra
Poziom: 45+
Skille: tajne
Poziom mag.: xx
Domyślny

Jak Taifun wpadl do tego trapa????????Vision zrobiło piękna zespołowa akcje,jednak Taifun wraz z kumplami zaczynają zabijać all z Vision.
Myślę że gdyby to była otwarta wojna Vision nie mialoby szans.Mam nadzieje ze wojna sie rozwinie i wygra lepsza gildia
Daxxy jest offline  
stary 21-01-2007, 14:14   #338
mysql
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 09 2006

Posty: 21
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Domyślny

Akcja owszem udana zgrana nic dodać nic ująć ale resza. Zachowanie Ima~ jest już denerwujące sam widziałem jak pk'ował niewinnych np: zato że niechcący w battle wcisnał ktoś na niego było oczywiście coś w stylu "pay or die". Imargam stara się popisać przed całą Furorą jaki on to niejest mistczu. Moim zdaniem koleś się ośmiesza gadkami w stylu "padasz kurwo". Film jako do oglądnięcia polecam ale do naśladowania takiego zachowania nigdy!!
Pozdrawiam mysql.
mysql jest offline  
stary 22-01-2007, 23:30   #339
LesteR
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neevald Pokaż post
A ja sobie pozwole zabrac glos ; ))
Przeczytalem pare stron tego tematu i nie sadze , ze jest sens ciagnac dalej ten temat.Chociaz to forum dyskusyjne...

Z tego co wiem to TD (Taifun Devilry) sam wszedl w tego trapa.Probowal on wypchnac Ime~ stamtad , aby pozniej go cala guildia ubila ; )) Niestety zle to rozegral przez swoja glupote , bo zmarnowal mane na vis lux'y , ktore Imie malo robily..Ima okazal sie sprytniejszy(?) od Taifuna i go po czesci strapowal. Ktos na ktorejs stronie pisal , ze Vision mialo to przemyslane..Gowno prawda! Na poczatku przeciez bylo widac , ze ubili jakiegos kolesia..pobiegli tam bo to dobra kryjowka , zeby zniknal pz. Mieli poprostu szczescie , ze Tafiun popelnil blad(moim zdaniem) trapneli go i zabili..to nie sztuka w dzisiejszej Tibi. Nie wiem , jaki jest sens robienia ponad 20 stron off topick'ow..Padl , mowi sie trudno! Napewno odrobi..btw. wszyscy mu zarzucaja PA , acc sharning i inne rzeczy..jezeli by sharowal napewno Cip'soft by go zbanowal..Nie macie dowodow wiec nie mowcie , bo to glupie gadanie a to , ze jest PA , bo jest najlepszym charem na Furorze to normalne.Na kazdym swiecie jest guildia , ktora ownuje serva i robi PA ;| kazdy z was gdyby ownowal serva z kumplami robil by to samo co on! Wiec please stfu! I nie wyzywajcie sie od "pr0 gamerow" bo kazdy z nas byl kiedys takim "pr0" i nie warto krytykowac innych czy tez wyzywac..wytlumaczcie normalnie , a nie wyzwiskami(nikt nie jest doskonaly ) Hail Aldora _/

Żal mi Ciebie! Ja nie jestem Pro gammerem ale ty chyba nie masz zielonego pojęcia o Wspaniałym Petro Robot Taifunie. Po drógie skąd wiesz, że ten trap nie byl planowany jeleniu, może chcieli trapnąć inne osoby a że wpadł im w ręce Taifun to z korzyścią dla nich. Zresztą zobacz sobie film z trapa zaplanowanego gdzie pada Magrami, Patriarh, kolek i jeszcze ktoś tam, troche im nie wyszło bo padło i Vision ale to przykład że takie trapy robi by zabijać przeciwną gildie...

A jak ma Cip soft odkryć że Taif szmata sharuje? Mają mu wejść na chate xD?


A jeżeli nie znasz historii Taifuna to może dowiedz się co stało się z Draverikiem i Spoxterem, którzy byli dla niego zagrożeniem a przecież byli w tej samej gildi, wypadało by to zrobić zamiast najpierw pisac posta noobku!

Hail Vision -- Hail Sunblade -- Hail Hurricane -- Sam nie wiem ;/
 
stary 23-01-2007, 03:00   #340
Neevald
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 19
Poziom mag.: 30
Neevald ma numer GG 3285666
Domyślny

Po 1. Ja powiedzialem swoje zdanie
Po 2. Widac to ,ze nie byl to zaplanowany trap mieli poprostu szczescie , ze Taifun byl na tyle glupi ,zeby samemu sie tam wpier*olic Nie sadze ,ze ktos jest na tyle glupi ,zeby wj*bac sie w tunel gdzie na dole czekaja ludzie z Vision..niestety znalazl sie taki
Po 3. Nie interesuje mnie co robil. Ten temat jest o jego smierci ,a nie czynach..wiec please stfu

Sa rozne sposoby wykrycia acc sharningu =) btw. nie mam obowiazku studiowania calej histori Taifuna =) Nazywasz mnie noobem?Spoko, jak Cie to podnieca i sie masturbujesz z tego powodu to masz chyba fajnie.. sadze , ze pewnie nie jestes lepszy..myslisz ,ze duzo wiesz , a tak naprawde to gowno wiesz To moj post , moja opinia i moge w niej pisac co chce Nie zabronisz mi tego

Hail Aldora _/
Neevald jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin 3