Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 21:31   #341
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

<Meeeep! Meeeep!>
Nie masz racji. Czemu na Owionie? Żeby każdy wiedział, że to żart? Meeep!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 21:35   #342
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

Milan i spółka@
Udawaliście rasowych trolli... hmm... sorry, mi wciąż trudno uwierzyć że teraz nie bronicie się po prostu, wymyślając sobie taką wymówkę "a tak naprawdę chciałeł zrobić fajny kawał i przywrócić rpg do Tibii"

-.-

Poza tym, filk rec można sfake`ować, co kiedyś ktośtam udowodnił... albo można było nagrać na OTSie... jakie mieliście dowody że to nie był ani fake ani OTS? ŻADNE!

Regulamin? Proszę bardzo, skoro trollowaliście, sam się do tego przyznałeś,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia
My wiedzieliśmy - udawaliśmy takich rasowych trolli, noobków.
Cytuję regulamin
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin forum Tibia.pl
8. Rodzaje upomnień
# Rozpowszechnianie fałszywych informacji: 1 do 6 pkt.
# Kretynizm w czystej postaci: 9 do 10 pkt.
# Trolling: 6-10 pkt
Rozpowszechnianie fałszywych informacji Wypisz wymaluj wasz ''żart''!
Kretynizm? Taaak, modek i Support wprowadzający w błąd użytkowników, a) mając określony cel
b) chcąc mieć swoje 5 minut i/lub sławę (stawiam na B )
Trolling? taaaak, sam się przyznałeś!
No to masz 6-10pkt i/lub 9-10pkt i/lub 1-6 pkt

A czy może być modek z punktami karnymi? Jeśli tak, to ja dziękuję.... jeśli nie, Instynkt traci posadę. Przykro nam!

@Wald_kerius
Mylisz się... kiedyś widziałem temat podobny, tyle że o soft bootach poparty screenem i filmikiem z OTSa. Posiedział na forum godzinę, i został skasowany. I przepraszam, ale czy na którymkolwiek z filmów pokazanych tutaj jest pokazany SS w posiadaniu gracza? Bo zostało tylko pokazane jak zniknął z wysepki... SS nie został ani pokazany na trade, ale wogule. Tylko jego zniknięcie, co, jak wiadomo dzięki tibia.wiki~ jest spowodowane tylko pewnym trickiem.
A pierwszy post wyglądał tak
Cytuj:
17:58 Rookguardian de'Bove [90]: 17:58 You see a spike sword (Atk:24 Def:21). It weighs 50.00 oz. Only the humble may touch the Sword of Fury.
Palily sie ognie spike lezal
zgasly Ognie spike nie bylo
Dopiero po chwili user zedytował posta, a po 10 minutach ktoś dał filma, i poszło dalej...

PS: mógłbyś usunąć ten link do obrazka ''Regulamin'' z podpisu? Mam tagi img wyłączone dla bezpieczeństwa, a adres do obrazka rozszerza mi forum na 1,3 (130%) szerokości ekranu....
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d

Ostatnio edytowany przez Always hunted - 26-01-2007 o 21:53.
Always hunted jest offline  
stary 26-01-2007, 21:41   #343
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Always hunted Pokaż post
Milan i spółka@
Udawaliście rasowych trolli... hmm... sorry, mi wciąż trudno uwierzyć że teraz nie bronicie się po prostu, wymyślając sobie taką wymówkę "a tak naprawdę chciałeł zrobić fajny kawał i przywrócić rpg do Tibii"

-.-

Poza tym, filk rec można sfake`ować, co kiedyś ktośtam udowodnił... albo można było nagrać na OTSie... jakie mieliście dowody że to nie był ani fake ani OTS? ŻADNE!

Regulamin? Proszę bardzo, skoro trollowaliście, sam się do tego przyznałeś,

Cytuję regulamin


Rozpowszechnianie fałszywych informacji Wypisz wymaluj wasz ''żart''!
Kretynizm? Taaak, modek i Support wprowadzający w błąd użytkowników, a) mając określony cel
b) chcąc mieć swoje 5 minut i/lub sławę (stawiam na
Trolling? taaaak, sam się przyznałeś!
No to masz 6-10pkt i/lub 9-10pkt i/lub 1-6 pkt

A czy może być modek z punktami karnymi? Jeśli tak, to ja dziękuję.... jeśli nie, Instynkt traci posadę. Przykro nam!

@Wald_kerius
Mylisz się... kiedyś widziałem temat podobny, tyle że o soft bootach poparty screenem i filmikiem z OTSa. Posiedział na forum godzinę, i został skasowany.
Dobrze mówi ...
n@uriQo. jest offline  
stary 26-01-2007, 21:43   #344
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Dobiłeś mnie. Tak kretyńskiego argumentu dawno nie widziałem. Lepszy już jest 'żal.br'.
Czy Ty wiesz czym jest PROWOKACJA uzgodniona z siłami wyższymi? Nie, nie tylko z Intynktem do którego doczepiliście się jak nie wiem co.
I zdziwisz się, jeżeli to, że ujawnimy prawdę było postanowione wczoraj? Wczoraj 1/666 tego forum miała wątpliwości. Nie byli oni słuchani.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline  
stary 26-01-2007, 21:47   #345
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ej opanujcie się !!! Myślę, że to powinien rozwiązać administrator albo jakaś sonda. Uspokójcie się ! Ja osobiście uważam, że nie powinni być karani ale to jest tylko moje osobiste zdanie ! z obaczcie jaki zamęt teraz zrobił się na forum ! Coś przeczuwam, że teraz w tym dziale już nie będzie tak jak kiedyś.


@UP

No właśnie ! ja pisałem, że to wkręt ale nikt mnie nie słuchał tylko obrzucano mnie bluzgami !
Nie powinniście być karani.

@DOWN

Yhy zawzięty ...

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 21:53.
 
stary 26-01-2007, 21:48   #346
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Dobiłeś mnie. Tak kretyńskiego argumentu dawno nie widziałem. Lepszy już jest 'żal.br'.
Czy Ty wiesz czym jest PROWOKACJA uzgodniona z siłami wyższymi? Nie, nie tylko z Intynktem do którego doczepiliście się jak nie wiem co.
I zdziwisz się, jeżeli to, że ujawnimy prawdę było postanowione wczoraj?
Ja Cię dobiłem? Prosiłeś o wpis z regulaminu-> masz. Są przewidziane w regulaminie kary za 2-3 rzeczy jakie zrobiliście... Po szczegóły odsyłam do mojego post 2 posty powyżej Twojego. A Instynkt się tak przyczepiliśmy bo jest modkiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Wczoraj 1/666 tego forum miała wątpliwości. Nie byli oni słuchani.
I co się okazało? ŻE MIELIŚMY RACJĘ!

up@
Nie trzeba by się opanowywać gdyby nie oni Ale ja zawzięty jestem, no nie?

@Wald_kerius
Efekty już się pojawiły. Temat z filmem z tego tematu w "Filmach", czy temat "Sword of Fury to nie jest legenda, tutaj znajdziesz QS!" w Tajemnicach Rooka i idiotycznym wpisem.... i chyba jakimś jpg

down@
Cóż... fakt, mody siła wyższa, pewnie zaraz mnie któryś zbanuje za 'obrażanie modków' z dopiskiem "trolling"
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d

Ostatnio edytowany przez Always hunted - 26-01-2007 o 21:57.
Always hunted jest offline  
stary 26-01-2007, 21:53   #347
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

"Zostaw ich. Wiecznie optymisci, mysla, ze zmienia swiat. Chodz lepiej na piwo."

Daj już spokój Always~, mimo że masz racje do niczego nie dojdziesz, bo tutaj mod to siła wyższa i należy do forumowej czystej rasy [takie forumowe "Mein Kampf"]. Nie ma co się kłócić o bany, bo nic to nie da, ba kiedyś dostałem bana na miesiąc za posta w temacie "Only Celesta" [bez zdjęcia], a osoba pisząca 2 posty po mnie [tyle, że z supportu] nie dostała nawet punktu karnego, tylko jej post został usunięty. Z władzą nie wygrasz, bo Ci ta władza ręke odrobię, także jak dla mnie szkoda czasu...
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 26-01-2007, 21:56   #348
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

My nie potrafimy się przyznać? Patrz: Oszukałem wielu ludzi, kłamiąc, że jestem w posiadaniu Spike Sworda, starając poprzeć się to PRAWDZIWYM filmem, który tak naprawdę nie udowadniał niczego. Chcecie mnie karać? Proszę bardzo - czy gdziekolwiek napisałem, że nie zasługuję na kare, albo prosiłem o jakąś litość, czy przebaczenie? Jeśli ktoś uzna, że należy mi się kara, to mi ją da, bez względu na to, czy powtórzysz to jeszcze 30, 40, czy 50 razy w kolejnych postach. I jak? Przeszło mi "przez gardło"? To teraz czekam, aż wszyscy, którzy nie śpiąc przez noc kombinowali, jak zdobyć ten miecz, a teraz mówią "O wrzystkim od poczontku wiedziałem, pszejżałem was na wylot" i nie chcą się przyznać, że też dali się nabrać i ciągle mieli wątpliwości, w końcu się przyznają.

Cytuj:
Aha, i przyznaliście się hmmmm, kiedy większość już nie wierzyła...
Więc mieliśmy w pierwszym poście dać filmik, a już w kolejnym się przyznać? Przyznanie się, było równoznaczne z wygadaniem wszystkiego, a nam chodziło o coś zupełnie odwrotnego. No i lepiej późno, niż wcale, prawda?
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 26-01-2007 o 22:19.
- Prodigy - jest offline  
stary 26-01-2007, 21:57   #349
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

@Nethalis
pewnie sam sie wkręciłaś a teraz ci głupio....


i teraz pojawiają sie ludzie którzy nabijają posty w stylu "hehe nice joke " dobrze że modki i admy szybko działają (ale pewnie to nic dziwnego ruch tu dziś niesamowity )
__________________
jerrry jest offline  
stary 26-01-2007, 22:00   #350
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

@Hunted:
Nie widziałem Twojego posta, który by twierdził, że to pic. Użyłem tego argumentu w stylu: nie wiedzą, że to nie jest prawda, nie musimy się bać. A jednak postanowiliśmy, że napiszemy prawdę.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-01-2007 o 22:02.
Milan ognia jest offline  
stary 26-01-2007, 22:03   #351
Guest 1900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Mego miasta sie nie wstydze

Posty: 215
Stan: Niegrający
Świat: Została pustka
Poziom: Czy
Skille: ToWazne
Poziom mag.: ??
Domyślny

Ktoś musil byc naprawde poraniony wymyslajac to tak "wogÓle" to powinni ponieść konsekwencje swoich czynów ... modki nam sie o byle jajco do dupy doczepia to niech oni tez zostana osądzeni jak reszta... rozumiem kawał czy dowcip zrobić ... ale to przerosło tych co to wymyslili i nie zdołali tego ogarnac ... i nie piszcie mi ze to samo tak sie zrobilo ze ludzie zaczeli spamowac ... naważyliście sobie piwa to pijcie to teraz do DNA !!
Guest 1900 jest offline  
stary 26-01-2007, 22:07   #352
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

No to może inaczej... Niech ktoś pokaże ss'a ze naprawde sof jest.. Nie jakis tam fake, tylko prawdziwie zdiecie od posiadacza tej właśnie broni .. Nie potrzebna jest kłótnia na kolejne 30 stron... Nie prosze by pokazać co i jak zrobić by miec sof'a, lecz prosze w imieniu całego forum (części niewierzącej) o jakiś dowód...

@up
taaa, zgadzam się w 100%

@milan
jeżeli to miał być jakis niewinny żart, a teraz uciekł wam z pod kontroli to wystarczy powiedzieć "tak, to był żart" i po kłopocie no chyba ze to jest prawda to chce jakieś dowody !

Ostatnio edytowany przez n@uriQo. - 26-01-2007 o 22:10.
n@uriQo. jest offline  
stary 26-01-2007, 22:09   #353
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n@uriQo. Pokaż post
No to może inaczej... Niech ktoś pokaże ss'a ze naprawde sof jest.. Nie jakis tam fake, tylko prawdziwie zdiecie od posiadacza tej właśnie broni .. Nie potrzebna jest kłótnia na kolejne 30 stron... Nie prosze by pokazać co i jak zrobić by miec sof'a, lecz prosze w imieniu całego forum (części niewierzącej) o jakiś dowód...
<zaraz mnie zaleje krew mode on>
CZŁOWIEKU INSTYNKT SIĘ PRZYZNAŁA, ŻE GO NIE MA I ŻE TO BYŁ KAWAŁ !!!!!!!!!!!!11111oneone -.-''

jak się wypowiadasz w jakimś temacie to czytaj go od początku lub przynajmniej 5 stron wstecz

ONI SIĘ PRZYZNALI, ŻE TO BYŁ ŻART !!!
</zaraz mnie zaleje krew mode off>

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 22:15.
 
stary 26-01-2007, 22:16   #354
Always hunted
Użytkownik Forum
 
Always hunted's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Thais depot...
Wiek: 32

Posty: 600
Stan: Niegrający
Imię: Petersaber
Profesja: Druid
Gildia: Silver Cross
Świat: Julera
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 49
Always hunted ma numer GG 8078836
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@Hunted:
Nie widziałem Twojego posta, który by twierdził, że to pic. Użyłem tego argumentu w stylu: nie wiedzą, że to nie jest prawda, nie musimy się bać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ja sam
20:38 Rookguardian de'Bove [90]: 17:58 You see a spike sword (Atk:24 Def:21). It weighs 50.00 oz. Only the humble may touch the Sword of Fury.
Czy nie powinno nie być tego opisu?

A przecież już kiedyś zrobiono fake rec movie, to mogli i tym razem
Hmmm.... nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy....
Tak wyglądał mój pierwszy post w tym temacie... czy nie widać w nim że wam nie wierzę?
Aha, i przyznaliście się hmmmm, kiedy większość już nie wierzyła...
__________________

Już skopiowałem, w końcu pomysł był mój ;d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez plafdzifego mloka
Mroku (21-03-2007 18:31)
hyba nie zaówarzyłeś ,rze to byl joke -.-'
Mroku (21-03-2007 18:31)
mash problem
Mroku (21-03-2007 18:31)
metalOOffcu?
Mroku (21-03-2007 18:32)
iks.IKS
PS: Dzięki za reklamę ;d
Always hunted jest offline  
stary 26-01-2007, 22:24   #355
Silverman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Świat: Silvera
Domyślny

Podsumowywujac powyższe argumenty...... po prostu na tym forum sa rowni i rowniejsi. I w obecnej sytuacji nie ma szans zeby ci "równiejsi" za złamanie punktów w regulaminie zostali w jaki kolwiek sposób ukarani. A wiecie dlaczego?? Bo zawsze sie znajdzie jakis kolega admin/mod tego co powinien zostać ukarany i bedzie go bronił a w takim wypadku nikt nie bedzie ryzykował ze może podpaśc wiekszej liczbie osób z ranga.

@Wald_Kerius-moderator

Swoimi wypowiedziami odźwierciedlsz obecna sytuacje na forum... i tym samym jestes tak samo beznadziejny popierając to oszustwo jak autorzy przedstawienia o ktorym mowimy.

Ostatnio edytowany przez Silverman - 26-01-2007 o 22:25.
Silverman jest offline  
stary 26-01-2007, 23:33   #356
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Modków powaliło... Zablokujcie i spokój...
Kshaq jest offline  
stary 26-01-2007, 23:53   #357
Instynkt
Użytkownik Forum
 
Instynkt's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 92
Domyślny

Heyah

Nie spodziewalam sie, ze wiekszosc z Was mimo wszystko potraktuje to wszystko jako zart. Mile zaskoczenie, zwlaszcza, ze oberwalo mi sie od niektorych.

1. Spore grono wiedzialo o calym zajsciu ... zarowno Forumowicze jak i osoby z wyzszej polki.
2. Jezeli nawet ktorys z Moderatorow dowiedzial sie o zajsciu "w trakcie", ku mojemu zaskoczeniu przyznal mi racje.
3. Nigdy nie zagladam do dzialu z raportami, a co za tym idzie, nigdy ich nie przegladam. Bedac modkiem 1 dzialu nie widze takiej potrzeby.
4. Po moich "czystkach" w tym dziale otarlam sie o utrate pozycji Moderatora. W naszym gronie panuja identyczne zasady jak na calym Forum. Jezeli zawinisz to ostrzezonko lub cya. Skoro do tej pory zaden z nich nie odniosl sie negatywnie do akcji SS, tzn ze zrozumieli i poparli moje (nasze) intencje.
5. Na tym Forum nie ma rownych i rowniejszych. Podreslilam, ze biore na siebie wszystkie konsekwencje (bez wzgledu co by to nie bylo). Nigdy nikogo nie prosze by stanal po mojej stronie ... ludzie wybierani na Moderatorow sa bezstronni i jezeli ktoremus z nich nie podoba sie zachowanie innego Modka, oglasza to na Prywatnym Forum lub po przez Prywatna Wiadomosc.
6. Jako Moderator nigdy nikomu nie dalam Bana, BA z tego co pamietam moze dalam komus 2 pkt karne. Osadzanie mnie jedynie na podstawie niebieskiego nicku jest zalosne. Szanuje zdanie kazdego z Was - i te dobre i te zle. Twierdzenie, ze za krytyke poleca z mojej strony ostrzezenia i bany, jak widzicie sa nietrafne.
7. Mam wrazenie, ze niektore osoby z pretensjami podchodza do zagadnien zwiazanych z Tibia zbyt emocjonalnie. Czyzby przez ten Film zawalil sie Wam swiat pod nogami? Straciliscie sens zycia? ... Rozumie, ze mozna czuc sie oszukanym. Prawda jest taka, ze codziennie gdy wstaje i otwieram oczy wiem, ze znow polski Rzad robi mnie w ch..
8. Kolejny Temat o SS'ie ... czyzby? Zaden Temat nie poruszyl tej czesci Forum jak ten. Nigdy w tym dziale nie bylo takiego ruchu, tyle spekulacji i rozwazan jednego dnia. Dostaliscie namacalny dowod, nikt nikomu nie wciskal kitu. Kto ponosi wine? Owszem Ja, ale czy aby napewno w 100%?
9. Kilka osob potrafilo podejsc do tego z samokrytyka - tak dalem sie nabrac przyznaje, udalo Wam sie. Czujesz sie zawiedzony? Hmmm ... a co Ja i reszta mamy powiedziec? Widzac komentarz typu "musisz stacic moda, bo tak, jak moglas" od osob, ktore sadzilam, ze maja poukladane w glowie i zanim w cos uwierza to zobacza i dotkna, czulam sie troszke zawiedziona.
10. Sa tez tacy, ktorzy maja pretensje o to, ze nie zostali wtajemniczeni. To byl spontam a nie misternie uknuty plan.

Prosilabym, aby ten Temat nie stal sie scena klotni. Jezeli masz cos do powiedzenia i skrytykowania OK. Ale zrob to jak nalezy ... komentarz i uzasadnienie.

@Pan A: Wszyscy winni powinni dostac bana
@Pan B: Bo co?
@Pan A: Bo jajco, bo tak mowie
@Pan B: Idz i nie wracaj
itp itp itp

Nawet jezeli caly post jest krytyka i obelga niech ma rece i nogi.

-Cesky Sen- ... moze zamiast rzucac miesem wystarczy sie chwile zastanowic i wyciagnac z tego jakies wnioski (tyczy to sie kazdego bez wyjatku).

Fikcja czy nie ... cieszy mnie fakt, ze dzieki temu calemu zamieszaniu wiele osob zaczelo grac na Rookgaardzie badz wznowilo swoja zawieszona dzialalnosc Rookstayera.

PeZet Dr. =]
__________________
Galeria: http://tibiopedia.pl/users/gallery/Instynkt/0,Album-Glowny

"Ważniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"
Instynkt jest offline  
stary 26-01-2007, 23:53   #358
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@up:
Co... a o mnie znowy zapominasz?
Ja nie mam zamiaru nikogo przepraszać jak MvD. Ileż to razy na Owionie był jakiś wkręt z Irca? Teraz pora na nas.
WKRĘT 2007!
Mamy Was!
Sven was od razu rozgryzł, szczwane z was bestie... Gratulacje. Ale 2007? No się zaczął dopiero :>

@Always Hunted i inni
Czego się tak burzycie- dżołkas to dżołkas. Jeśli ukarać Instynkt to i Droma i Hegemmona i wszystkich modów za ich przekręty. Co się tak burzycie to tylko zabawa, oderwanie od monotoni życia /w przypadku modów kasowania naszych bezmyślnych/durnych postów/

edit
Cytuj:
Fikcja czy nie ... cieszy mnie fakt, ze dzieki temu calemu zamieszaniu wiele osob zaczelo grac na Rookgaardzie badz wznowilo swoja zawieszona dzialalnosc Rookstayera.
No faktycznie, może jutro odpale mojego Rookstayera i bobuszuje po rooku, bo szczerze mówiąc po przeczytaniu tego tematu mam taką ochotę
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 26-01-2007 o 23:56.
Dark Sven jest offline  
stary 27-01-2007, 00:26   #359
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

TU JESZCZE SŁÓW KILKADZIESIĄT ODE MNIE!!!

Prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie wierzył to miał nadzieję że za jakiś czas moje miękkie serce pęknie i dam Wam solucje... A tu figa z makiem

Przeszkadza Wam to, że życie Rookstayer'a nabrało znowu kolorytu, że jest znowu coś co można odnaleźć. Jest to ciągle dla was tajemnicą. Mogę się jednak założyć o to że połowa, ba 90 % z Was nawet się stąd nie ruszy, gdyż będzie wyczekiwała solucji. Za przeproszeniem ale każdy kto czeka na jakąkolwiek kolejną podpowiedź to wrzód na honorze polskich rookstayerów. A najgorsi to tacy co myślą już tylko o tibiawiki lub erig.net, gdzie wszystko zostanie wyłożone jak na talerzu.

A ja powiem, że to nie koniec tej tajemnicy, gdyż wiem że Spike Sword'a można z powrotem "włączyć", bo w środę na Elysii został, że tak powiem usunięty 2 razy w ciągu jednego dnia, a normalny jego spwan następuję dopiero po restarcie serwera, i to tym razem nie żart. Aby cokolwiek rozwiązać wystarczy zagadać tu i ówdzie

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 27-01-2007 o 00:36.
Res Khmer jest offline  
stary 27-01-2007, 00:32   #360
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Miałem założenie takie, że nie odezwę się w tym temacie i pozostane bierny.

Jednak potrzeba wygłoszenia mojego zdania coraz to bardziej się kumuluje...

Uważam, że robienie z igły-widły nie ma większego sensu. Tego typu żarty nie są na tej stronie i tym forum prowadzone regularnie - więc czemu miałoby i takowych zabraknąć.
Czujesz się oszukany, że uwierzyłeś i zostałeś wykiwany? Założę się, że gdybyś był zamieszany w tę intrygę, nie puściłbyś pary z ust i sam byś czekał na rozwój sytuacji. Byłbyś dumny, że w sumie elita zaprasza Cię do przedsięwzięcia, o którym będzie przez KRÓTKI czas bardzo głośno.
Nie małe poruszenie zapanowało na wielu serwerach. Wielu Rookerów (zwłaszcza tych z wyższymi lvlami) odczuło niecodzienny przypływ spamu - udokumentowane mam przypadki, że byle nooby skakały po serwarach pytając się każdego, kto był na wyższej pozycji rookstat'u o tematykę spike sworda.

Osobiście uważam, że większego sensu nie ma w wyżalaniu się i mieszaniu z błotem uczestników owego spisku. Wpadli na pomysł zrobienia czegoś niecodziennego i gitara gra. Ale ...

...

... jeżeli chodzi o sprawiedliwość to już inna sprawa. Prawdą niepodważalną jest, że grupka 15 lvli robiąca tego typu wyczyn i próbująca udokumentować go na forum zarobiłaby prawdopodobnie bana.
Podążając tą samą drogą uważam, że obojętnie kto to robił powinien zostać ukarany w taki sposób, jaki został by ukarany każdy inny user. Proszę, nie uważajcie, że w jakikolwiek sposób mszczę się na kimkolwiek - sprawiedliwość tego by wymagała, co nie? Gdyby tak się stało zostałoby udowodnione, że liczyć się z innymi powinien każdy.

Jednak z przyjemnością stwierdzam, że bardzo miło czytało mi się ten temat. Komedia - dramat - horror, wszystkiego po trochu, bardzo miły powiew świeżości, wyłamanie się ze standardów, normalnie forum tibianews.net .

Gratuluję. A smutasom polecam kubeł zimnej wody.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare
Vantage jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin 3