Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-09-2006, 15:21   #341
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

oO Paker Laska hunted by Ania?xDD przecierz to drugi char Rethrona z tego co wiem...
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-09-2006, 16:16   #342
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

Ta.. kiedys pamietam ze druidek kirek cos tam dzialal, ze potem go chcieli lac i nawet chcialem go bronic.. aff.. bylo minelo, ale zeby goralka chcieli lac to nie pamietam.. Pamietam tylko ze Vakosoj nie przepadal strasznie za ktoryms tam goralkiem, bo stwierdzil ze odkad nabil 40 lvl zaczal kozaczyc strasznie, to za jego namowa poszlismy go trapnac na zamku XD 2 minosy i na waskim murze stanelismy i beka byla Co do druidka to tez tak twierdze ze ma innego chara, tak samo mysle o ojczulu pacanie, ktorego ostatnio w carlin widzialem pod depo..
Master-Sarevok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 16:20   #343
Junior Dardos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Broken
Świat: Xantera
Poziom: 53
Skille: 86/86
Poziom mag.: 6
Junior Dardos ma numer GG 9438300
Domyślny

A czy ja kiedy kolwiek prosiłem lub chociaż pisnełem słówko że chciałbym wejść do takedy?? Bo nie przypominam se. NIgdy nie rozmawiałem z Malem,Toba i członkami na temat dołączenia do was, więc nie mów teraz mi że mnie takeda nie chciała bo ja nigdy nie prosiłem byście mnie przyjeli. Radziłem sobie bez niej i nadal będę radził.Jestem dumny z guild w jakich byłem i jakiej jestem. I gdy bym mógł cofnąć czas zrobił bym dokładnie wszystko to samo.


P.S to że mnie Adii nie lubisz to wiem,nie musisz tego ukrywać...
Junior Dardos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 19:14   #344
Puzii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ;)

Witam, widze że dość ciekawy temat o Xantera powstał.
Ciekaw jestem czy ktos z tu piszących kojarzy dawnego Puziolka?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 20:52   #345
Kasprzakos
Użytkownik Forum
 
Kasprzakos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2005

Posty: 45
Domyślny

No to przynajmiej się wydało jak z was fałszywe dwulicowce ( bez adiego bo go nie znałem ) . Goralek wielka pokrzywdzona hmm ja tam nigdy nie prosił żeby Cię ktoś lał. Jak byłem Kirke to wszyscy ostro mi dupe lizaliscie bez komentarza może po za Reinem ale Sarevok to co mu nie powiedziałem to robił bez gadania. To samo Vesper czy nie jaki Knight Malina ,ale Malina był najlepszy ten to mi PACC kupił żeby mieć pro u Mala <lol2>

Sarevok spłaciłem Cię dałem CI 20k crown armor i fire axe a byłem Ci winny 40k nie całe.

Goralek w sumie do Ciebie nic nie miałem tylko to twojego lamowatego synalka.

Teraz poznajcie wszyscy prawde...

Wyjazd Malardiana moja siostra mówi że sobie robi przerwe ,ale Malardian prosi ją żeby mu odkładała codziennie jedene bp uh , więc grała sobie . JA jej zaoferowałem pomoc wzamian za to że sobie pogram jej postacią.Ostatni miesiąc to ja grałem ,więc i ja rządziłem Takedą.Musiałem już to skończyć i chciałem coś z tego uszczypnąć ,więc skorzystałem z pomysłu Otako Chana z którym zyłem dobrze.Sprzedawałem PACCe sprzedałem ich około 12 za zarobiłem troszke kaski dlatego Sarevokowi oddałem to co ukradłem bo i w sumie on wydawał się wporządku... wydawał się. Chciałem okraść jeszcze GH ,ale sobie pomyślałem że w sumie to jednak moja gildia ludzie którzy mi zaufali . I za tydzień jakąś dostałem hacka ,ale nie miałem nic już na tej postaci. Wkurzyłem się i rozwiązałem Takede.

Wiem ,że moja siostra gadała z Malem jakiś czas potym i skoczyli ze sobą ,gdyż obawiali się znowu takiej sytułacji.


To było już dawno temu. Zrozumiałem się że wobec siostry zachowałem się jak łajza i ona mi wybaczyła. Chcem teraz was przeprosić . Was wszystkich którzy odemnie coś wycierpieli których okradłem itd.
Kasprzakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 20:58   #346
Flory of xantera
Użytkownik forum
 
Flory of xantera's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: K-ce
Wiek: 34

Posty: 27
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 67+/54+
Poziom mag.: 10
Flory of xantera ma numer GG 2376586
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goralek Pokaż post
Kto mi questa z kluczem na quardki w do wiezienia kazz pokazal!!a to było ok mojego 30 lvl...ale faktycznie mozliwe jest ze to nie ty szalałeś jak Padłą kirke..tylko komu Mall sie kazał nią opiekować , kto sie przyzna???
Tego questa to ja ci pokazałem -.- i dam sobie ręke uciąć
Flory of xantera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 21:23   #347
Kasprzakos
Użytkownik Forum
 
Kasprzakos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2005

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Tak, jak Mall perwszy raz wjechał pamiętam jak druidka kirke szalala w takedzie i pamiętam ze moje dziaeciaki z cafe ja trapnęły..i pierwszy raz sie nie burzylam za cos tak wstretnego..bo mialam jej serdecznie dość wszyscy "jej" wierzyli nawet moja przyjaźń z Adiim została nadszarpnięta
Taa coś się Pani pokiełbasiło. I niech już Pani nie robi z siebie bohaterki bo wie Pani jakbyło. 10 minut po trapie Pani i Pani synek siedzieliście w depo a w Carlin czekało na was pół Takedy. Pani nic nie groziło ,ale i tak Pani w depo siedziała i gdyby nie Pani to by wszyscy Nika do tej pory nie grali. Ja szalałem? OMG BO hantowana była cała Pani kawiarenka? Lechu nawet zabulił ,a Pani synek tak się bał że zapłacił i mi 50k i 50 k dla kolesia co odkupił od Adiiego postać...Na żadnym zamku Pani nie biłem napewno .
Kasprzakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 22:32   #348
Mial Nika
Użytkownik Forum
 
Mial Nika's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: W budzie
Wiek: 33

Posty: 60
Stan: Niegrający
Świat: Xantera
Poziom: :P
Skille: 300/900
Poziom mag.: 10
Mial Nika ma numer GG 4976525
Domyślny

hahahah Kirke Ty noobku pamietasz jak mi placiles pozniej? ja ci niby zaplacilem 50k haehueshuasehuaeshu smieszne... a ten co odkupil od adiego postac to byl Cuprun Mehusahuehusahue ktory cie strapowal MEAUHSEHUehue inna postacia ;-p jednak noobek z ciebie .... pozniej po tym zdazeniu codziennie mi dawales kase.... i tak ja i cupers 2 razy cie sfragowalismy :* Noob plx =P A niezpominajcie ze do 60lv gral goralkiem moj mlodszy brat 8letni ;-P czego sie spodziewac.... Kirke Noob Plx
__________________
Follower The Old Pvp
Mial Nika jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 22:43   #349
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

czy ja robie z siebie bohaterke, śmieszny jesteś wyraźnie chyba napisałam ze stłukli mi tyłek i tylko dzieki Agilityz i Buwemowi przetrwalam trapa na zamku..
I mówie o trapie gdzie byli prawie wszyscy polacy a nie dwie osoby.. jak sobie przypominam było 5 albo 6 osób którzy zapłacili za to Agi i Buwemowi.. Ciebie tam na pewno nie było..wszystkich faktów nie pamietam bo nie zawsze siedziałam przy moim malym synku..zaczynałam grać inna postacia a jaka wszyscy wiedzą.

Co do paker laski.. tak dlugo go meczyli br az oddal to co ukradl.. teraz już rozumiem powód dla którego rethron nie jest dla mnie za miły^^

Poza tym tak sie poniżac i udawac dziewczyne to zwykle kur...stwo .. wysyłać buziaczki i inny shit , pewnie ci to zostało do dziś^^
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 22:47   #350
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

Ania jest zla.. XD lepiej jej nie wchodzic w droge.. ;] Mnie w tym trapie na bank nie bylo I logaj sie szybko na xantere, bo wiesz co mialo byc wieczorem.. XD
Master-Sarevok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2006, 23:07   #351
Lord'Nesteloo
Użytkownik Forum
 
Lord'Nesteloo's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 42
Skille: 21/23
Poziom mag.: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord'Nesteloo Lord'Nesteloo ma numer GG Top Secret Adres Jabbera do Lord'Nesteloo
Domyślny

Huum a co wlasciwie Paker Laska ukradl? bo nie do konca w temacie jestem ;S
Pozdro Ania, tak trzymaj ;d;d
Lord'Nesteloo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 00:07   #352
Adii Getes
Zbanowany
 
Adii Getes's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: Scotland/Aberdeen or Elbląg/Poland
Wiek: 34

Posty: 318
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adii Getes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 110
Skille: 99/76
Poziom mag.: 20
Adii Getes ma numer GG 7010707
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Junior Dardos Pokaż post
A czy ja kiedy kolwiek prosiłem lub chociaż pisnełem słówko że chciałbym wejść do takedy?? Bo nie przypominam se. NIgdy nie rozmawiałem z Malem,Toba i członkami na temat dołączenia do was, więc nie mów teraz mi że mnie takeda nie chciała bo ja nigdy nie prosiłem byście mnie przyjeli. Radziłem sobie bez niej i nadal będę radził.Jestem dumny z guild w jakich byłem i jakiej jestem. I gdy bym mógł cofnąć czas zrobił bym dokładnie wszystko to samo.


P.S to że mnie Adii nie lubisz to wiem,nie musisz tego ukrywać...
NIe chodzi o to czy cie lubie czy nie, tlko o to ze polacy powinni sie trzymać razem, a ty wchodzisz brazolom w dupe tak, że głębiej sie nie da, myslisz ze oni w razie hunta stanoł w twojej obronie?? hahah dobre sobie Pina czy jakis inny noob powie hunted i masz pograne....bye


Affff....Niech ja tylko dowiem ze nick twojego 2 chara, a masz go napewno ponieważ gdybyś go nie miał nie zaglądałbys na "Wydarzenia z Xantera". Co do twoich przeprosin, przeprosiny to nie wszystko, oddaj kase ktora
gwiznołeś i bedzie cacy.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Flory of xantera Pokaż post
Tego questa to ja ci pokazałem -.- i dam sobie ręke uciąć
No napewno ty Pamietam jak Ania miala z 35+ level i zaprowadziłem ją i Miala na tego questao którym w tamtych czasach mało kto wiedział.

Ostatnio edytowany przez Wald_Kerius - 26-09-2006 o 20:21.
Adii Getes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 01:33   #353
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

A ja wam mowie, ze to ja pokazalem Ani tego questa.. dam sobie.. ekhm.. adiego reke obciac, ze to ja bylem tym 1.. XD hueaheeh, nie macie lepszych powodow do sprzeczek?
Master-Sarevok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 07:21   #354
Kasprzakos
Użytkownik Forum
 
Kasprzakos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2005

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Poza tym tak sie poniżac i udawac dziewczyne to zwykle kur...stwo .. wysyłać buziaczki i inny shit , pewnie ci to zostało do dziś^^
Taaa tylko powiedz mi komu? Bo jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś wiedziała że grałem to postacią jak Mala nie było.

@Mial
Wtedy grała twoja mama więc mi nie wkręcaj. Ja Tobie płaciłem? LOOOL Jak już kłamiesz to rób tak żeby mógł ktoś w to uwierzyć. Jak ja bym tobie miał płacić jak za mną stała cała Takeda i druga Polska gildia Samoobrana już nie mówie o Yetzie czy innych.

@Adii
Nie mam innej postać. Chcesz żebym oddał kase? Rozumiem mam ją oddać br spowrotem?Nawet jakbym chciał to bedzie ciężko bo jej już nie mam ;/
Kasprzakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 13:03   #355
goralek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: PL

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Domyślny

Oj dziecinko... jak byś czytał ze zrozumieniem to byś doczytał że ja grałm z 2 synem a nie miałem..Miał chadzał wówczas swoimi ścieżkami, których nienawidziłam..

A na DSach padliśmy tam obydwoma charakterami z 1 wypadł mi c-armor i oczywiscie bp wiec poszłam goralkiem i tez padlam poprosilam 1 polaka o pomoc i za kilka doslownie minut zjawił sie Paker laska i zawinoł lota stałam tam tym 2 charakterem i to widziałam.. poruszył 2 gildie aby nie oddac tego a c-arm i reszty ,dla mnie wtedy to było bardzo dużo..a ze iceman go bronił wiec nie miałam szans...a BR mi pomogli nie dlatego ze ja ania tylko dlatego ze wiedzieli że zarobią na tym tak też było... wiec dowód na to że walczac miedzy sobą tylko tracimy..
I szczerze mówiąc to nie bardzo wierze w grającą siostrę.. i dziwię się ze nasz wielki Mall sie tego nie dopatrzył.

Na 100% a nawet 1000% Adii mi pokazał tego qesta i poznalismy sie niewiele wcześniej bo ja byłam bolto-zbieracz^^zwyła frajerka...więc średnio adii sie ze mną przyjażnił ..dopiero grając tym charem doznał oświecenia i zakochał się w Anusi bez opamiętania..

Sarevok pysiaczku..czy dziś jest dobry dzień na naszego wielkiego plana? Wczoraj już nie mogłam..
__________________
wale z axa...
goralek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 17:44   #356
Kasprzakos
Użytkownik Forum
 
Kasprzakos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2005

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
dziwię się ze nasz wielki Mall sie tego nie dopatrzył
NO skoro ona grała to jak miał się domyślać? Ja grałem jak go nie było jak już wyjechał ,ale kiedyś się zalogował ( wtedy ogłosił ten konkurs na forum tibia.com ) i już wtedy zaczął się domyślać potem znowu a następnie zapytał mnie jak zawsze na mnie mówi i ja coś palnełem i on powiedział aha i się wylogował a potem to wiecie co się działo . Żałuje że kradłem ,ale cóż stało się i już się nie odstanie.
Kasprzakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 18:16   #357
Master-Sarevok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Ostrów Wielkopolski
Wiek: 34

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: White Eagles
Świat: Xantera
Poziom: 115
Skille: 96/81
Poziom mag.: 19
Master-Sarevok ma numer GG 2729440
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goralek Pokaż post
Oj dziecinko... jak byś czytał ze zrozumieniem to byś doczytał że ja grałm z 2 synem a nie miałem..Miał chadzał wówczas swoimi ścieżkami, których nienawidziłam..

A na DSach padliśmy tam obydwoma charakterami z 1 wypadł mi c-armor i oczywiscie bp wiec poszłam goralkiem i tez padlam poprosilam 1 polaka o pomoc i za kilka doslownie minut zjawił sie Paker laska i zawinoł lota stałam tam tym 2 charakterem i to widziałam.. poruszył 2 gildie aby nie oddac tego a c-arm i reszty ,dla mnie wtedy to było bardzo dużo..a ze iceman go bronił wiec nie miałam szans...a BR mi pomogli nie dlatego ze ja ania tylko dlatego ze wiedzieli że zarobią na tym tak też było... wiec dowód na to że walczac miedzy sobą tylko tracimy..
I szczerze mówiąc to nie bardzo wierze w grającą siostrę.. i dziwię się ze nasz wielki Mall sie tego nie dopatrzył.

Na 100% a nawet 1000% Adii mi pokazał tego qesta i poznalismy sie niewiele wcześniej bo ja byłam bolto-zbieracz^^zwyła frajerka...więc średnio adii sie ze mną przyjażnił ..dopiero grając tym charem doznał oświecenia i zakochał się w Anusi bez opamiętania..

Sarevok pysiaczku..czy dziś jest dobry dzień na naszego wielkiego plana? Wczoraj już nie mogłam..
Od razu mi lepiej jak ktos do mie "pysiaczku" mowi heuaheua XD Jasne ze dobry jest.. ;] A tak btw to to ze ci pokazalem questa tylko dlatego napisalem, zeby zamet wprowadzic maly,. XD
Master-Sarevok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 18:43   #358
Nyfarius-Ronaldus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Śmieszne jest to co mówisz poniewaz gdy była takeda Junior a także ja nie bylismy w zadnej brazylijskiej guild tylko mielismy swoja.Pina nie powie mu hunted bo za nim stanie Illja a oni sa w team.I on nigdy nie wchodzil dla brazolów w dupe tylko normalnie z nimi gadal a ty tego nie potrafisz i masz hunted=D heueheuehe. Proste i logiczne.Ty mowisz ze polacy bija sie o wlasny lvl.Ktos ci broni go bic? jestes zazdrosny bo cie wyprzedzili.Jak jestes kozak to zacznij expic i pokaz co potrafisz a nie tylko kozaczysz na ss.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 20:04   #359
Kasprzakos
Użytkownik Forum
 
Kasprzakos's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2005

Posty: 45
Domyślny

Wiesz do kogo to mówisz?LOL POwkurzaj go jeszcze to zrobi nową postać i jeszcze Cię przegoni z LVL...
Kasprzakos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 20:42   #360
Mial Nika
Użytkownik Forum
 
Mial Nika's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: W budzie
Wiek: 33

Posty: 60
Stan: Niegrający
Świat: Xantera
Poziom: :P
Skille: 300/900
Poziom mag.: 10
Mial Nika ma numer GG 4976525
Domyślny

To juz nie pamietasz jak zajebalismy cie z Adii Of Darkness << Cuprun i Lester Nika? jak nie pamietasz tego jednego razu to przypomnij se kolejne dwa xD =P zaplaciles mi 4 bp uh poniewarz Vesper I Etrius przeszli na moja strone
__________________
Follower The Old Pvp
Mial Nika jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin 3