Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2008, 21:07   #21
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Jak się nie opłaca? Gdyby zaczeła się wojna Rosja - USA to główny powód - rosyjska ropa i inne zasoby naturalne. Oczywiście oficjalny powód - "Pomagamy Gruzji".

Imo ofc.
A Ty myślisz, że Rosja jest bezbronna i nie ma dużej armii? Mamy przykład Iraku, gdzie wspaniali Amerykanie oswobodzili do z rąk Saddama!
Wynik? Wydobycie ropy, które za czasów Saddama było na niskim poziomie, teraz jest niewiele wyższe. Teraz wyobraź sobie taką wojnę w Rosji, ale z prawdziwą armią i potęgą.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2008, 21:13   #22
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
A Ty myślisz, że Rosja jest bezbronna i nie ma dużej armii? Mamy przykład Iraku, gdzie wspaniali Amerykanie oswobodzili do z rąk Saddama!
Wynik? Wydobycie ropy, które za czasów Saddama było na niskim poziomie, teraz jest niewiele wyższe. Teraz wyobraź sobie taką wojnę w Rosji, ale z prawdziwą armią i potęgą.
A USA wojska nie ma? Poza tym nie chodzi o to ile się wydobywa, a o kontrole nad jednymi z największych złóż ropy naftowej.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 21:16   #23
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

@Dragon-Fly
Zauwaz, ze Rosja juz nie ma tak poteznej armii jak kiedys. Owszem gdyby doszlo do wojny USA ponioslo by znaczne straty
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 21:27   #24
Wzorek
Użytkownik Forum
 
Wzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wzorek
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Rosja wkracza do Gruzji, Amerykanie oraz ich sojusznicy (czyli między innymi My) odpowiadają Rosji

A ruscy jak tu uważacie że są słabi jesteście w wielkim błędzie, mają wiele elitarnych jednostek które są najlepsze na świecie w tym co robią choć by można zaliczyć cały Specnaz szkolony do akcji dywersyjnych.

Nie pamiętam już dokładnie ale była akcja 95 +/- żołnierzy Specnazu vs. (tego właśnie nie pamiętam ale ok 1000 jakiejś bojówki) z tego ocalało 6 ze Specnazu a reszta gryzła glebę.
Wzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 21:29   #25
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A USA wojska nie ma? Poza tym nie chodzi o to ile się wydobywa, a o kontrole nad jednymi z największych złóż ropy naftowej.
Dobra zioms, ja Cię tu muszę uświadomić w temacie.
Wojna na pewno nie wyniknie. USA i Rosjanie już wiele, wiele razy się dogadywali - i będą się dogadywać. Oczywiście nie usłyszysz tego w mediach reżimowych, a ja nie zamierzam przytaczać źródeł.
Popatrz sobie na PKB Gruzji. Saakszawilajika-czy-jak-mu-tam ledwo wygrał wybory ze względu na pewną grupę osób w Gruzji. Jako, iż Osetia jest takim gruzińskim Kosowem - używa siły. Jest bezsilny, gospodarka w kryzysie. Ale spokojnie, 5x-któraśtam rosyjska armia już maszeruje.
Saakszawilijikia sobie znalazł protektora - USA. 5 dni temu Amerykanie sprzedali na kredyt Gruzinom nowe samoloty i karabiny - kapuchyyy nazbieraaaliii... Dlatego wierz mi - nic większego nie będzie, a Amerykanom nie opłaca się wojna i upadek Gruzji!.
Sprawa tej "wojny o surowce". Może i Rosja nie jest już taką potęgą, jak za czasów ZSRR (Zamor, pozdro), to dalej posiada niewyobrażalny potencjał oraz to, co kotki kochają najbardziej - okręty atomowe. Ale jak już pisałem - na pewno się dogadają.
Kolejny raz staram się nie rozpisywać.

@UP: Słusznie prawisz. Oni mają potencjał i są przygotowani.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 21:42   #26
Yossarian
Inżynier
 
Yossarian's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Siedlce/WWA

Posty: 130
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Solo
Świat: Pandoria
Poziom: 1xx
Skille: 9x/7x
Poziom mag.: 2x
Yossarian ma numer GG 703431Y
Domyślny

Kolejny lokalny konflikt jakich wiele ostatnimi czasy (podobna sytuacja miała miejsce w 2004). Typowa demonstracja sił, raczej nie przekształci się to w akcję o szerszym zasięgu. Prawdopodobnie pozostanie status quo w regionie tzn. Osetia Południowa będzie pseudoautonomiczną republiką o zapędach separatystycznych. Gruzja będzie za słaba aby cokolwiek zdziałać, nie zdominuje nieposłusznego regionu i dalej będzie prowadzić bezsensowne rozmowy z nimi. A Rosja hmm... chyba ograniczy się do demonstracji sił, podrzucenia paru samolotów, oraz ochotników ze swego kraju, zapewne będzie także potajemnie wspierać separatystów. Scenariusz z osiągnięciem przez Osetię Poudniową pozycji takiej jaką ma Kosowo mało prawdopodobny.
__________________
Lonely Pall
Jeżeli w jakiś sposób moje poglądy lub spostrzeżenia zainteresowały, zaciekawiły lub po prostu zbulwersowały Ciebie, zapraszam do rzeczowej dyskusji.
Yossarian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 21:45   #27
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wzorek Pokaż post
Rosja wkracza do Gruzji, Amerykanie oraz ich sojusznicy (czyli między innymi My) odpowiadają Rosji

A ruscy jak tu uważacie że są słabi jesteście w wielkim błędzie, mają wiele elitarnych jednostek które są najlepsze na świecie w tym co robią choć by można zaliczyć cały Specnaz szkolony do akcji dywersyjnych.

Nie pamiętam już dokładnie ale była akcja 95 +/- żołnierzy Specnazu vs. (tego właśnie nie pamiętam ale ok 1000 jakiejś bojówki) z tego ocalało 6 ze Specnazu a reszta gryzła glebę.
Jesli USA mialo by atakowac Rosje to sa nikle szanse zeby Polska im pomogla. Tak samo jest z tarcza antyrakietowa, od kiedy Rosja zagrozila Polska ciagle oddala decyzje o jej zamontowaniu.
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:17   #28
Wzorek
Użytkownik Forum
 
Wzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2008

Posty: 76
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wzorek
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

@up
Bo Polska to taki bezbronny piesek w obecności dwóch wilczurów
Wzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:37   #29
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
@Dragon-Fly
Zauwaz, ze Rosja juz nie ma tak poteznej armii jak kiedys. Owszem gdyby doszlo do wojny USA ponioslo by znaczne straty

Raczej żadnych..
W ostatnich "kreskówkach" na discovery amerykańce tak się chwalili swoimi nowymi broniami, że po prostu mucha nie siada. >.> Gdyby USA poszła z tym arsenałem na Rosję to desant nie trwałby dłużej niż tydzień. Krócej mówiąc: zmietliby ich z powierzchni ziemi i nawet by oni tego nie zauważyli.
Ja pierdziele, f22 raptor, karabiny pochłaniające odrzut, wyrzutnie zdalnie sterowane, dwiescie tysięcy desantowoofensywnym bezzałogowym maszyn lotniczych, plazmowe niszczyciele okrętów, apache z zdalnie sterowanymi rakietami, altyleria kierowana laserowo 15m celności i inne pierdoły które normalnie miażdzą ten radziecki szajs. ;o

Zapewne pozostają im atomówki, ale kto głupi użyłby jej na terenie "sąsiada"? Przecież jak wystrzelą w kierunku stanow jedną to i tak po drodze zginie... co z resztą odczują obydwie strony w wyniku radioaktywnych "chmur".

Ostatnio edytowany przez janek@ - 08-08-2008 o 22:43.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:40   #30
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Raczej żadnych..
W ostatnich "kreskówkach" na discovery amerykańce tak się chwalili swoimi nowymi broniami, że po prostu mucha nie siada. >.> Gdyby USA poszła z tym arsenałem na Rosję to desant nie trwałby dłużej niż tydzień. Krócej mówiąc: zmietliby ich z powierzchni ziemi i nawet by oni tego nie zauważyli.
Ja pierdziele, f22 raptor, karabiny pochłaniające odrzut, wyrzutnie zdalnie sterowane, dwiescie tysięcy desantowoofensywnym bezzałogowym maszyn lotniczych, plazmowe niszczyciele okrętów, apache z zdalnie sterowanymi rakietami, altyleria kierowana laserowo 15m celności i inne pierdoły które normalnie miażdzą ten radziecki szajs. ;o
To że ruscy nie szpanują arsenałem, tak jak usa, to nie znaczy, że mają mniejsze możliwości, Imho. ]:->
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .

Ostatnio edytowany przez skuug - 08-08-2008 o 22:41.
skuug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:45   #31
Thufir
Użytkownik Forum
 
Thufir's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2008
Lokacja: Płock

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Świat: Astera
Thufir ma numer GG 9165685
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badon Pokaż post
Zanim zabardzo rozwinie sie ten temat... Przeczytajcie albo posluchajcie sobie tego.
http://www.drugadroga.com/blog/archi...-sie-polityka/
Zwykła sofistyka, nie doczytałem nawet do końca.
Thufir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:45   #32
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Stówa, że nie będzie wojny. Jestem pewien, że obie strony zachowają gotowość i będą eksponować swoją potęgę, ale nie dojdzie do wojny. Nie opłaca im się, a Amerykanów pewnie nawet nie obchodzą losy jakiejś tam Gruzyjki.
Może później rozwinę ten skrót myślowy :<.
Tu może nie chodzic o jakąś tam Gruzyjkę, tylko powód do wojny.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:46   #33
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Raczej żadnych..
W ostatnich "kreskówkach" na discovery amerykańce tak się chwalili swoimi nowymi broniami, że po prostu mucha nie siada. >.> Gdyby USA poszła z tym arsenałem na Rosję to desant nie trwałby dłużej niż tydzień. Krócej mówiąc: zmietliby ich z powierzchni ziemi i nawet by oni tego nie zauważyli.
Ja pierdziele, f22 raptor, karabiny pochłaniające odrzut, wyrzutnie zdalnie sterowane, dwiescie tysięcy desantowoofensywnym bezzałogowym maszyn lotniczych, plazmowe niszczyciele okrętów, apache z zdalnie sterowanymi rakietami, altyleria kierowana laserowo 15m celności i inne pierdoły które normalnie miażdzą ten radziecki szajs. ;o

Zapewne pozostają im atomówki, ale kto głupi użyłby jej na terenie "sąsiada"? Przecież jak wystrzelą w kierunku stanow jedną to i tak po drodze zginie... co z resztą odczują obydwie strony w wyniku radioaktywnych "chmur".
Maksiu dobrze napisał. Masz jakieś pojęcie o armii rosyjskiej? Czy w ogóle wyobrażasz sobie, co Rosjanie mogą mieć "na składzie"? Taki stereotyp - jak Rosja, to złom i szajs. Wierz mi, na pewno nie ustępują amerykanom. Więc nie pisz mi tu głupot |:.

@UP: I Rosjanom, i Amerykanom NIE OPŁACA się wojna. Poza tym oni zawsze się dogadują na boku i wszyscy są zadowoleni.

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 08-08-2008 o 22:48.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:54   #34
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Ale żeby zaraz "żeź"? Panowie...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:54   #35
Jacekkkkk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 56
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Raczej żadnych..
W ostatnich "kreskówkach" na discovery amerykańce tak się chwalili swoimi nowymi broniami, że po prostu mucha nie siada. >.> Gdyby USA poszła z tym arsenałem na Rosję to desant nie trwałby dłużej niż tydzień. Krócej mówiąc: zmietliby ich z powierzchni ziemi i nawet by oni tego nie zauważyli.
Ja pierdziele, f22 raptor, karabiny pochłaniające odrzut, wyrzutnie zdalnie sterowane, dwiescie tysięcy desantowoofensywnym bezzałogowym maszyn lotniczych, plazmowe niszczyciele okrętów, apache z zdalnie sterowanymi rakietami, altyleria kierowana laserowo 15m celności i inne pierdoły które normalnie miażdzą ten radziecki szajs. ;o

Zapewne pozostają im atomówki, ale kto głupi użyłby jej na terenie "sąsiada"? Przecież jak wystrzelą w kierunku stanow jedną to i tak po drodze zginie... co z resztą odczują obydwie strony w wyniku radioaktywnych "chmur".
Chyba, ze znajdzie się drugi Zacharski, ktory wykradł tajne plany USA. Chociaz on był "jedynym w swoim rodzaju" szpiegiem, ktory zdobył by tyle tajnych materiałow.
Jacekkkkk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 22:58   #36
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post

@UP: I Rosjanom, i Amerykanom NIE OPŁACA się wojna. Poza tym oni zawsze się dogadują na boku i wszyscy są zadowoleni.
Chyba żartujesz, że Amerykanie grzecznie podzielą się ropą na Akrytce? Baaa, więcej dadzą Rosjanom?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Maksiu dobrze napisał. Masz jakieś pojęcie o armii rosyjskiej? Czy w ogóle wyobrażasz sobie, co Rosjanie mogą mieć "na składzie"? Taki stereotyp - jak Rosja, to złom i szajs. Wierz mi, na pewno nie ustępują amerykanom. Więc nie pisz mi tu głupot |:.
Amerykanie by zmiażdżyli Rosjan. Pomijając cały sprzęt. U.S Army mają większe morale i posiada większe poparcie niż Rosja.
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."

Ostatnio edytowany przez Vavi - 08-08-2008 o 23:03.
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 23:05   #37
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Chyba żartujesz, że Amerykanie grzecznie podzielą się ropą na Akrytce? Baaa, więcej dadzą Rosjanom?
Nie, nie żartuję. Analizuję wypowiedzi wysoko postawionych pułkowników kontrwywiadu.
Nawet sobie nie wyobrażasz, w ilu miejscach na świecie USA i Rosja wspierają się na wzajem. Afganistan. Amerykanie są szkoleni przez Rosjan. Rosjanie zaoferowali śmigłowce do tamtejszych terenów. Dużo by wymieniać.
Wojna o ropę? Po co mają się wyniszczyć walcząc o ropę? Rosja i USA mają swoje wpływy i pilnują ich.
Czy Wy nie rozumiecie, że oba te kraje są porównywalnymi potęgami?

Co do Arktyki: Wizja konfliktu jest realna. Na razie mamy jedynie wyścig techniczny, ale czy nie będzie czegoś więcej?

Cytuj:
Amerykanie by zmiażdżyli Rosjan. Pomijając cały sprzęt. U.S Army mają większe morale i posiada większe poparcie niż Rosja.
Zioms, co Ty wiesz o poparciu, moralach i sprzęcie?

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 08-08-2008 o 23:11.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 23:11   #38
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Amerykanie by zmiażdżyli Rosjan. Pomijając cały sprzęt. U.S Army mają większe morale i posiada większe poparcie niż Rosja.
Skąd wiesz? No z poparciem to się zgadzam, ale sprzęt?
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .
skuug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 23:15   #39
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

A później się ludzie dziwią, że bieda w Rosji jak cały budżet idzie w wojsko.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2008, 23:15   #40
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Ziom, co ty wiesz o polityce międzynarodowej? Nie wiem nic, tylko spekuluję. Podobnie ty, gówno wiesz o tym wszystkim i nie masz prawa nikogo pouczać. Jesteśmy dla 'wyższych' ścierwem i oboje dobrze wiemy, że nic nie wiemy. Jakim więc prawem zwracasz się tak do mnie? Fak ju. Na świecie są rzeczy, które się filozofom nie śniły. Te swoje bajki o bohaterach kontrwywiadu wsadź sobie w dupę, bo to tylko nędzna propaganda. Myślisz, że ktoś tu mówi prawdę? Jesteś naiwny i najzwyczajniej w świecie mało wiesz.



Głupku, czytaj. Proszę cię.
Zawiodłem się. Myślę sobie - o, będzie jakiś kulturalna, na poziomie dyskusja. Że spotkałem kogoś w temacie. No niestety - zawiodłem się .
Naiwny możesz być Ty, skoro wierzysz mediom, czyli 1/5 całej prawdy. Nie wypowiadałbym się, jakbym nie interesował się tematem i nie rozmawiał z kimś, kto się zna na tym lepiej.
Ale po mnie jedziesz... "bajki", "naiwny", "gówno wiesz", "nie masz prawa pouczać" - 4/10, bo takie troszkę prymitywne i kompromitujące.

Sorka, ale z ku**ami nie tańczę :*.

@Down: Kozak. No to cze.
@Down: Szkoda, że poruszasz sferę wieku i wykształcenia. Ja, czytając Twoje posty wnioskuję, że może i masz ukończoną którąś z wyższych szkół, ale nie prezentujesz zbyt wysokiego poziomu kultury osobistej...

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 08-08-2008 o 23:28.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin 3