Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-10-2008, 21:52   #21
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

co to kurwa, jakis brudny gałgan pierdoli cos nad uchem, fryzure ma jak jebany jaskiniowiec,spoko rozumiem forum dla kazdego, ale bez takich akcji...
spam do wyjebana
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-10-2008, 22:18   #22
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
Nie każdy musi być łysy, słuchać hip hopu i mieć włosy na żelu kozaku internetowy Na prawdę, swoją wypowiedzią dajesz świadectwo samemu sobie.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 22:27   #23
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
@up
Nie każdy musi być łysy, słuchać hip hopu i mieć włosy na żelu kozaku internetowy Na prawdę, swoją wypowiedzią dajesz świadectwo samemu sobie.
Uderzył łysy grzywą o parapet.? Dobrze, że Ty dajesz lepsze świadectwo.

@topic

Dno.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 22:32   #24
Asunul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 33

Posty: 1,164
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guardia
Domyślny

a co ma do tego hip hop? czy kazdy kto slucha jest lysy? albo ma wlosy na zel?! 1 wyklucza 2...
Asunul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 22:37   #25
FighterKamil
Użytkownik Forum
 
FighterKamil's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007
Lokacja: B-B ??

Posty: 368
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

wyłącz bota kurwa jaki ty jesteś zjebany to jest kurwa normalnie nie możliwe no kurwa idiota xDDD

exiva pauza exiva chuj xddddd
__________________
http://www.*********.pl/polecam:14172
fajne nagrody klikac
FighterKamil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2008, 22:40   #26
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Dobrze, że Ty dajesz lepsze świadectwo.
Bardzo dobrze.

Cytuj:
a co ma do tego hip hop? czy kazdy kto slucha jest lysy?
Tak. W dodatku twierdzi, że każdy kto ma inne przekonania, musi dostać wpie*dol.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 21:10   #27
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Tak. W dodatku twierdzi, że każdy kto ma inne przekonania, musi dostać wpie*dol.
I wlasnie dlatego zmieniles sie z manieczkowego techno chlopaka* w durnego pozera ktory musi wszystkim pokazac ze ma styl i jezdzi na desce i w ogole skosiem or daj i ze slipknot rzondzi?

*zapozyczone z Twojego slownika btw. zakladam ze mowili tak do Ciebie rowiesnicy ze szkoly sredniej ktorzy posiadali swoj poglad

Pamietaj ze nie mowie to po to aby rozpoczac kolejna klotnie (haha) w pewnym momencie zaczales sie robic niezle upierdliwy doczepiac sie ludzi bez stylu (dyskryminujesz czyli dokladnie tak jak twierdzisz ze robia to ludzie lysi i co sluchaja hiphopu wychodzi na to ze jestes lysym hipo~ ( : ) czego wczesniej nie okazywales w ogole imo sam nosisz bezstylowe wloski na zelu z czego pamietam. Zrobiles z siebie Gelt'a '.!' ( o
Wrocmy do wlosow glownego aktora
Co was to interesuje czy ma dluzsze/krotsze wlosy czy rozowa grzywke czy jest czarny czy bialy. Zajmijcie sie soba a zaczepliwe opinie najlepiej zachowajcie dla siebie.

Ostatnio edytowany przez Vasth - 07-10-2008 o 21:19.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2008, 22:28   #28
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Subkultura nie zawsze świadczy o jej członku. Tyle.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 11:27   #29
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Jak to fajnie, że temacik o filmiku przerodził się w dyskusję o włosach pana w filmie <mwahahahahaha!>
Co do filmu, za bardzo mnie nie rozśmieszył. Może dlatego, że skończyłem z Tibią ? O.o
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!
qq2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 13:28   #30
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
I wlasnie dlatego zmieniles sie z manieczkowego techno chlopaka
Cytuj:
imo sam nosisz bezstylowe wloski na zelu z czego pamietam.
Od pierwszego roku życia słuchałem różnych odmian metalu i rocka. Nigdy nie przeszło mi przez łeb, aby nażelować sobie włosy, albo chodzić w kolorowym swetrze. Na temat techno również mogę się wypowiedzieć, gdyż dowiedziałem się nieco od manieczkowych gejów z mojej szkoły, którzy bezskutecznie usiłują mnie nawrócić na manieczkowizm i zaciągnąć na balety.

Cytuj:
w durnego pozera ktory musi wszystkim pokazac ze ma styl i jezdzi na desce i w ogole skosiem or daj i ze slipknot rzondzi?
Pewnie, że lepiej, gdybym miał sygnę z "Sensation White", albo "Tiesto", czy inny "Hazel".

Jestem zadowolony z tego, że nie chodzę na balety spizgany dropsami z powykrzywianym ryjem.
Na ogół jestem bardzo tolerancyjny, ale żelowych picusiów nienawidzę. Przede wszystkim za to, że mają zerowe pojęcie o odmiennej dla nich muzyce, a niezwykle poważnie wypowiadają się na jej temat (np. metale=brudasy, manieczki roks). Ja za to, o osobie słuchającej techno nic złego nie powiem, do póki nie zacznie mi wjeżdżać na zainteresowania pod kątem muzyki.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 15:06   #31
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
@up
Nie każdy musi być łysy, słuchać hip hopu i mieć włosy na żelu kozaku internetowy Na prawdę, swoją wypowiedzią dajesz świadectwo samemu sobie.
czyś ty kobieto ochujała?
nie tylko internetowy kozaku bo jak bym ci przypierdolił na rl to padł byś jak kiep i nie pomogło by PZU

swoją wypowiedzią daje do zrozumienia ze w*****ł mnie ten jaskiniowiec z filmu, po co takie coś krecić

I pamietajcie ! łysa głowa to podstawa

ty zresztą tez pewnie masz fryzure po kolana i za*******asz jak ze średniowiecza, wes sie kurwa opanój, ksiażki zacznij czytac, bo tak to co, tibia w głowie i dziury
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 15:25   #32
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

nikt nie zauważył, że to fake?
Swiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 15:30   #33
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja mam normalne wlosy chodze w czapce stoprocent i znam pol plyty gurala na pamiec , jakies pytania?

p.s o piosenkach peji nie wspomne
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 15:53   #34
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZapodajMuze Pokaż post
Ja mam normalne wlosy chodze w czapce stoprocent i znam pol plyty gurala na pamiec , jakies pytania?

p.s o piosenkach peji nie wspomne
słucham hip hopu od 1994 roku, jak ja słyszałem pierwszą plyte kalibra to ty na wieszak chleb mówiłeś, jakieś pytania?
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 16:51   #35
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
ty zresztą tez pewnie masz fryzure po kolana i za*******asz jak ze średniowiecza, wes sie kurwa opanój,
Akurat z miliarda możliwych możliwości, wybrałeś tę nie prawidłową Ty zaś, pewnie chodzisz w brudnym dresie, który mama ci kupiła na gwiazdkę 3 lata temu. Kradniesz dzieciom komórki + ewentualnie zaczepiasz 12 latków i pytasz się ich czy nie chcą wpier*ol. Gardzę nędznymi miernotami, które m.in ty reprezentujesz, jednocześnie brzydząc się subkulturą, do której należysz, gdyż zatrzymała się ona w miejscu i ogranicza się tylko do twojego osiedla z twoimi osiedlowymi "sukami" (jak wy to mówicie), które śmierdzą podobnie jak twój obszmantolony dresik, z tym że one przynajmniej próbują zabić ten odór dezodorantami za 1.50. Konta na epulsie, albo fotce z fakersem do aparatu na zdjęciu zrobionym do lustra w sraczu też czasami nie masz?

Cytuj:
nie tylko internetowy kozaku bo jak bym ci przypierdolił na rl to padł byś jak kiep i nie pomogło by PZU
Ty, czy dwudziestu siedmiu twoich kumpli?

Cytuj:
słucham hip hopu od 1994 roku, jak ja słyszałem pierwszą plyte kalibra to ty na wieszak chleb mówiłeś, jakieś pytania?
Widać, że nic się nie zmieniłeś... Może przez skuny, które na pewno na twój rozwój intelektualny nie wpłyną.

Podsumowując moją wypowiedź... wyglądasz mi raczej na "osiedlowego jełopa", niż na "osiedlowego ziomka". Większość moich znajomych nie widzi różnicy między tymi dwoma rodzajami przeciętnej osoby mieszkającej w joł-bloku. Ja, podszedłem do tego pobłażliwie i podzieliłem was na dwie grupy, które wymieniłem w poprzednim zdaniu.


@Topic (Pozdro Tompior, Wieszkok, Mpalar)
Świetny film! Muszę przyznać, że odwaliliście kawał dobrej roboty. Oby tak dalej!

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 08-10-2008 o 17:07.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 17:39   #36
Gaaraa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 77
Domyślny

niestety, również bardzo mylisz sie co do mojej osoby, a swoje słodkie pierdzenie wciśnij ziomkowi ze swojej "sub" kultury.
Gaaraa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 21:30   #37
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Pewnie, że lepiej, gdybym miał sygnę z "Sensation White", albo "Tiesto", czy inny "Hazel".
Niestety nie zrozumiales mojego przeslania. Nic nie szkodzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Od pierwszego roku życia słuchałem różnych odmian metalu i rocka.
ye, na twoim miejscu tez bym sie tak usprawiedliwil ; <

Ostatnio edytowany przez Vasth - 08-10-2008 o 21:34.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 22:09   #38
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 33

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Niestety nie zrozumiales mojego przeslania. Nic nie szkodzi.
Zrozumiałem je bardzo dobrze. O to się nie martw.

Cytuj:
ye, na twoim miejscu tez bym sie tak usprawiedliwil ; <
Nie wiem jak miał bym ci udowodnić, że nigdy nie miałem takiego okresu, w którym słuchałem techniawy i jakoś mi na tym nie zależy.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2008, 22:27   #39
Goners
Zbanowany
 
Goners's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 183
Imię: Gali Melus
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 70~
Poziom mag.: 6
Goners ma numer GG 5157895
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hamerpl Pokaż post
Trochę się uśmiałem.

Czyli Nasze Osiedle gra w Tibię + idziemy do kina?
Sami zobaczcie,

p.s - nie każdemu musi się podobać,
później akcja się rozkręca jak jakiś botter-killer do mnie przyszedł.

http://pl.youtube.com/watch?v=g07J7fR9QVg
ciekawe czy ci dojebal bo wjebales to na jutuba ;D
Goners jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2008, 14:05   #40
Tensz-in
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: 3stewua

Posty: 347
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 150
Skille: 95
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Akurat z miliarda możliwych możliwości, wybrałeś tę nie prawidłową Ty zaś, pewnie chodzisz w brudnym dresie, który mama ci kupiła na gwiazdkę 3 lata temu. Kradniesz dzieciom komórki + ewentualnie zaczepiasz 12 latków i pytasz się ich czy nie chcą wpier*ol. Gardzę nędznymi miernotami, które m.in ty reprezentujesz, jednocześnie brzydząc się subkulturą, do której należysz, gdyż zatrzymała się ona w miejscu i ogranicza się tylko do twojego osiedla z twoimi osiedlowymi "sukami" (jak wy to mówicie), które śmierdzą podobnie jak twój obszmantolony dresik, z tym że one przynajmniej próbują zabić ten odór dezodorantami za 1.50. Konta na epulsie, albo fotce z fakersem do aparatu na zdjęciu zrobionym do lustra w sraczu też czasami nie masz?


Ty, czy dwudziestu siedmiu twoich kumpli?


Widać, że nic się nie zmieniłeś... Może przez skuny, które na pewno na twój rozwój intelektualny nie wpłyną.

Podsumowując moją wypowiedź... wyglądasz mi raczej na "osiedlowego jełopa", niż na "osiedlowego ziomka". Większość moich znajomych nie widzi różnicy między tymi dwoma rodzajami przeciętnej osoby mieszkającej w joł-bloku. Ja, podszedłem do tego pobłażliwie i podzieliłem was na dwie grupy, które wymieniłem w poprzednim zdaniu.


@Topic (Pozdro Tompior, Wieszkok, Mpalar)
Świetny film! Muszę przyznać, że odwaliliście kawał dobrej roboty. Oby tak dalej!
Sam powiedziales co "ty i twoi kumple" myslicie o innych, wiec przestan pierdolic. Wedlug mnie juz lepiej miec wlosy na zel (nie nosze zelu btw.) niz wygladac jak ostatni łach, nieogolony w wyblaklych spodniach i ze 2 kolczyki w penisie by sie jeszcze przydaly. Klutnia wogole o muzyce itd nie ma sensu bo mozna by sie klucic ze 2 lata tutaj wiec na tym koniec.
Tensz-in jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin 3