Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-05-2007, 14:48   #21
Lechuguitas
Użytkownik Forum
 
Lechuguitas's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005

Posty: 46
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 152
Skille: 103/101
Domyślny

Damoona nie kupil egicpjanin tylko moj kumpel z bahraimu za moim posrednictwem z michalem ( old damoonem ) co do frika i michala to sharowali damoona michal mial rk a frik dar do pg i pa michalowi odjebalo i sprzedal chara
Lechuguitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-05-2007, 15:22   #22
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

bahraim,egipt to chyba itak jedna pustynia?albo coś z pogranicza afryki z azją?mm?skąd Ty go wytrzasnąłeś,lawl
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 16:49   #23
Lechuguitas
Użytkownik Forum
 
Lechuguitas's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2005

Posty: 46
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 152
Skille: 103/101
Domyślny

to moj dobry ziomek z rubery
Lechuguitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 21:11   #24
Santa Claus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006

Posty: 29
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
Dobra teraz ciag dalszy :
Damoon-na początku grał nim Frik,wbił wysoki lvl,nie pamietam dokładnie ile 120?czy 130.I zaczął jak to frik i pobratymcy z jego miasta(Dulib i bulba-kradli co się dało,i kogo się dało;p.nie wyłączając w tym samych siebie) wałkować,niby mass pk,zabił tetuni,ban na tydzień,odbanowali go i ban na miesiac,potem sprzedał postać ,na wojnie Ez vs Dpft grał nim Xamox o ile się nie mylę.Od pewnego czasu kupił go jakiś Egipcjanin i jedzie dalej z lvl;P.Jako pierwszy zaczął dream challenge questa na Arcani:<
Sheriff woody-niezłe pg,wiecznie bohaterował,a jak przychodziło co do czego siedział w pz,choćby mass NG na edron,Ng biło ekipe z Dpft,dpft wołalo wszystkich żeby przybiegli(przed wojną ez vs dpft),ja miałem 92lv,a Sheriff 97,polazłem ich lac;p...a sheriff w depo.tak samo wszystkie bitki w EZ(sądze ze nie dochodziłby do wojny,gdyby nie ultimatum fosfika,że ma oddac d-helmet(wtedy jakieś 600k).Na wojnie też żadko walczył,ogólnie gdyby nie oddawał chara shyanowi to chyba nigdy by nie miał fragów.Co do tego czy grał od zawsze ten sam owner to spekuluję,ale może...
Osób które obecnie graja(pierwsi ownerzy) nie wiem czy mam opisywac ich historię(moimi oczami?)-tzn.Alunira,Fosfika,Sua Mea,Leszcza etc.wsumie Oni sami mogą opowiedzieć o swojej historii.
nie wiem,no jak o kimś chcecie wiedzieć to mówcie,napisze swoje 5 groszy.
zapomniales dodac buza ;p ,ktory mial troche do powiedzenia na poczatku
Santa Claus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 21:16   #25
Eti
Użytkownik Forum
 
Eti's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Krakoff
Wiek: 37

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zueniaks
Świat: Hiberna
Poziom: 280
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
Co do tego czy grał od zawsze ten sam owner to spekuluję,ale może...
Hah to mi zart Lf ten sam owner :d
oni na impreze to chyba utobusem jezdzili
co nieznaczy ze nie umieli grac ale czym wiecej ludzi tym wiecej problemow :/
__________________
Jan 09 2007, 17:15:40 CET Died at Level 156 by a Tibia bug
Eti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 23:47   #26
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

To teraz coś ode mnie, może nie jest to jakaś historia z czasów enigmy ale mam nadzieje równie ciekawa.

Pewnego dnia ..

Jakiś czas temu wraz z kilkoma kolegami postanowilismy pogadać o starych i teraźniejszych czasach Arcani, dyskusja była niezwykle ciekawa i owocna. W*****eni tym, że teraz byle kto może sobie kupić protekcje u wysokiego levela postanowiliśmy zabijać ludzi i mieć to w dupie czy ktoś ma pro czy też nie. Skolekcjonowaliśmy noobchary i pozabijaliśmy troche 30 + sorców, nie dawało nam to jednak dużej satysfakcji chcieliśmy zabijać coraz to większe i większe levele . Mając dużą ilość noobcharów powyżej 25 lvla ustaliliśmy aby robić mass sd. Zarządzanie ludzmi było bardzo trudne, mało kto (nikt?) miał pacca, nie można było zrobić private channel ani sprawdzać na guildcheck.net kto jest aktualnie zalogowany a o Ventirlo przy takej ilości osób to nie wspomne. Załozyliśmy gildie i tak powstała Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej czyli [GUILD]ORMO[/GUILD] !

Na jednym z mass sd zabiliśmy troche ludzi takich jak [CHAR]Pumatigerr[/CHAR], [CHAR]Lisek-Bandits[/CHAR] czy [CHAR]Moroki[/CHAR]. I to przyczyniło sie miedzy innymi do powstania wrogiej nam gildi - [GUILD]Uważajcie Pkjemy[/GUILD]. W pierwszych dniach po powstaniu UP Wielki Kibel (lider UP) zadeklarował nam wojne. Na naszym guild-chacie zrobiła sie miła atmosfera - wrescie mogliśmy dokopać tym przydupasom co piszą "muwie" maja po 10 lat a tibia to ich "rzycie". Na następny dzien UP napadło na jednego Ormowca i zabili go. Nie mogliśmy tego tak zostawić i w ten sam dzień a raczej noc zabilismy 5 osób z UP . Takie "masslogi" zwykle kończyły się zwycięsko dla Ormo . Fragów było więcej i więcej ... gdy mieliśmy już znaczącą przewage lider i kilku vice UP postanowli pokazać swój brak honoru. Mianowicie kiedy Ormo zabiło kogoś z UP oni logowali sie na swoje main chary (70 lvl +) i nas zabijali. Kiedy spytałem sie czemu to robią dostałem odpowiedz "Było przeciez muwione ze liderów sie nie leje". Skopiowałem to na guild-chat i Ci co padli to smiali się najgłosniej

Pierwszy Open Battle (ostatni)

Prawowitym liderem Ormo oraz dowódcą podczas walki był [CHAR]Kulawy Xardas[/CHAR]. UP chciało się ustawić na Open Battle wybrali czas a my mieliśmy wybrać miejsce . Wybraliśmy Swamp Trolle niedaleko Venore. Bitwa ta była jedną z ostatnich walk jakie miały miejsce, po takiej porażce UP zniechęciło się do walki było bowiem 25~ do 75 ~ we fragach. Czemu taki wynik ? Jest to wynikiem ludzkiej głupoty i brakiem doświadczenia.

Druga wojna - Drum Team i szalony dziewięcio latek !

Niedługo po tym jak pokonaliśmy UP gildia [GUILD]Drum Team[/GUILD] wypowiedziała nam wojne . Dużo z nas miało małe wątpliwości czy walczyć czy nie w Drum Team bylo dużo dośc wysokich lvli. Gdy pewnego razu Arcy Filu stał sobie pod venorskim depo spotkał lidera Drum Team - [CHAR]Erathes[/CHAR]. Był on osobą niezwykle inteligętną gdy zobaczył Arcy Fila zamiast go bić, ten zaczął operować takimi zwrotami jak "twoja stara to kurwa" czy innego rodzaju takie rzeczy. Wtedy uswiadomiliśmy sobie jedno - Wojna jest nasza.

Na razie jest 1:0 a Ormo sie nudzi i pilnuje porządku w Venore ;-)

Filmiki oraz ciekawe zdjęcia :

Dead Pumatigerra - http://www.filush.yoyo.pl/pumacostam.JPG
Dead Moroki-ego - http://www.filush.yoyo.pl/moroki.JPG
Dead Liska Banditsa - http://www.filush.yoyo.pl/lisek.JPG

Filmy z MassSD oraz OpenBattle można zobaczyć na TibiCams.

Odnosnie ludzi z UP : nie każdy był tam idiotą było tam kilka normalnych i lubianych osób (Halama itp).

Aha i żeby nikt nie powiedział, że mam sie za jakiegoś masta pvp oraz niesmiertelnego - Ormo też miało swoje kryzysy.
Wg mnie to była wojna na wysokim poziomie (jak na noobchary) to nie było coś w stylu "Polacy mezo nas jednoczy bijemy hiszpanów !" .

Pozdr ;]
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.

Ostatnio edytowany przez Filush - 13-05-2007 o 02:56.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 00:04   #27
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Double ...
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 02:32   #28
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

mnie osobiscie wkurze pking na noobcharach jak ktos jest kozak niech pkuje n rl charze a nie sie ukrywa... bo to nie problem zebrac 15+ osob na 20 lvlach i ubic kogos
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 02:51   #29
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
mnie osobiscie wkurze pking na noobcharach jak ktos jest kozak niech pkuje n rl charze a nie sie ukrywa... bo to nie problem zebrac 15+ osob na 20 lvlach i ubic kogos

Raz, że nikt sie nie ukrywa. Dwa, masz racje nie problem zebrać 15+ osób na 20 lvlach - dlatego to robimy .

A jaka zabawa ;-)
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.

Ostatnio edytowany przez Filush - 13-05-2007 o 02:52.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 03:50   #30
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush Pokaż post
Raz, że nikt sie nie ukrywa. Dwa, masz racje nie problem zebrać 15+ osób na 20 lvlach - dlatego to robimy .

A jaka zabawa ;-)
Ale niektórzy aż się proszą by ich noobkami uwalić, np. typ ma 35 lev i mysli, że jest wielki jak wyjebie ci 12 levela z jakiegoś expowiska. To jest śmieszne xd
Nacpany_Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 19:14   #31
Eti
Użytkownik Forum
 
Eti's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Krakoff
Wiek: 37

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zueniaks
Świat: Hiberna
Poziom: 280
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filush Pokaż post
Raz, że nikt sie nie ukrywa. Dwa, masz racje nie problem zebrać 15+ osób na 20 lvlach - dlatego to robimy .

A jaka zabawa ;-)
hah cos cienko wam szło , zabawa jest isc i zabic 3 knighta w ciagu godziny 100+ i nawet 120+ grając 15-25 lvlami :d to jest majster sztyk dopiero
znajdz sobie filmiki "koleszkowa" chyba nawet na tibia.pl gdzies na forum w dziale filmy byly podane
__________________
Jan 09 2007, 17:15:40 CET Died at Level 156 by a Tibia bug
Eti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-05-2007, 19:33   #32
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eti Pokaż post
hah cos cienko wam szło , zabawa jest isc i zabic 3 knighta w ciagu godziny 100+ i nawet 120+ grając 15-25 lvlami :d to jest majster sztyk dopiero
znajdz sobie filmiki "koleszkowa" chyba nawet na tibia.pl gdzies na forum w dziale filmy byly podane
No fakt, dużych lvli to my nie zabilismy(jeszcze) ale mamy czas ... xD
Zaraz obadam te filmiki.

Pozdr
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.

Ostatnio edytowany przez Filush - 13-05-2007 o 19:37.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 08:47   #33
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

mi sie niechce pisac duzo o przeszlosci arcani tz niemam czasu sie rozpisywac a coniektore uwagi moglby obrazic niektorych,
ale jezeli chcecie rozmawiac o jakiekolwiek przeszlosci arcani i jakiegokolwiek swiata podzielcie to na 2 czesci
przed mana-updatem i po
przed grali ludzie,po graja boty i dzieci morta(bez obrazy dla niektorych ale czesc 100+ lvl magow/drutow niema zielonego pojecia o grze umie tylko wciskac vis/mort i vita

a co do opowiadania lamusa duzo sie zgadza a duzo poprzekrecal
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 13:58   #34
himato
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Wroclaw rulez

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Arcania
Poziom: 95
Domyślny

Sua,

szkoda ze nie chce ci sie gadac urzeklaby mnie twoja historia - to pewnik.

co do podzialu teraz dla old playera zaden problem malym charem rozwalic "dobry lvl", sam wiesz.

hehe pamietam jak 3x z rzedu nie trafilem na siebie uhem i padlem drut mial kiedys przeje.....ne jako postac, teraz to knajt do d..py.

ale w koncu chipek zarabia na paccu a nie zalezy mu na usrednieniu postaci.
himato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 14:27   #35
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

mimo ,ze nie gram na arcani i nie mam wogole z nia stycznosci ,bardzo podoba mi sie ten temat

moze wiecie ,a moze nie ,ale moze was to zaciekawi ,ze Mannow z arcanii ,panuje teraz na serwerze Obsidia ,jest liderem niezwyciezonej dotychczas gildii Next Generation W sumie niedawno padl od rebeliantow <> tj, gildii Last sunrise ,ktora ostatnio daje w kosc chlopakom z ng
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 16:25   #36
Mordor
Użytkownik Forum
 
Mordor's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 166
Skille: 102
Poziom mag.: 23
Domyślny

Jesli chodzi o NG to kilka osob wlasnie przeszlo z arcanii na obsidie, kolejnym przykładem moze byc Dorpaz, który gral Notorious Patrikiem na Arcanii
__________________
I am the man,
who walks alone,
when I'm walikng
in dark road.
Mordor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 16:59   #37
Mr.Mare
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp
Wiek: 38

Posty: 19
Domyślny

Jak Lamus wpadnie do Gorzowa jak obiecywal to pewnie niezle sie strzaskamy razem, wspominajac dawne czasy. Postaram sie nagrac conieco na dyktafon cichaczem xD
Mr.Mare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 21:29   #38
Filush
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: JW
Wiek: 33

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
Imię: Arcy Filu
Profesja: Paladin
Gildia: GTW
Świat: Arcania
Poziom: 20
Skille: 50/34
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop Pokaż post
mi sie niechce pisac duzo o przeszlosci arcani tz niemam czasu sie rozpisywac a coniektore uwagi moglby obrazic niektorych,
ale jezeli chcecie rozmawiac o jakiekolwiek przeszlosci arcani i jakiegokolwiek swiata podzielcie to na 2 czesci
przed mana-updatem i po
przed grali ludzie,po graja boty i dzieci morta(bez obrazy dla niektorych ale czesc 100+ lvl magow/drutow niema zielonego pojecia o grze umie tylko wciskac vis/mort i vita
Lepiej chyba opisać sie tego nie da ..
__________________
Nikt mi nie podskoczy, jestem hakerem.
Filush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2007, 22:08   #39
Achmed_Assassin
Użytkownik Forum
 
Achmed_Assassin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 28
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Poziom: 179
Skille: 104/65
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
Hmm chcialem taki topic zalozyc ale mnie wyreczyles Bartholomew ;D

Co do war Beach - dpft to chyba Ci co są zainteresowani sytuacja na serwerze powinni wiedziec... zresztą nie podobalo mi sie ze dpft wzielo pierw osoby na wojne a pozniej wiekszosc wywalili na zbity pysk... a wiele osob ( stalych z dpft) nie logowalo sie przez caly war... ( Achmed Assassin , Perrymon ( tego nie mam mu za zle bo i tak dobry koles ) i kilka innych ) aczykolwiek tez nie moze byc w gildi 150 osob ( bylo ok. 60~)

Z tego co wiem to Ty tez nie byles zbytaktywny... Mowisz tak bo zalezlismy sobie za skore. Gdyby to odemnie zalezalo bylbym niemal na kazdej akcji, tylko ze podczas tej wojny matka zabrala mi modem, bo mialem wiele nieobecności w starej szkole. Przed kazda akcja Kayetan (:*) dzwonil do mnie i informowal o tym co sie kroi. Nie moglem sie zalogowac bo nie mialem modemu. Dzisiaj wiele sie zmienilo. Przed koncem pierwszego semestru tego roku szkolnego udalo mi sie dostac do wymarzonej szkoly (ogolnokasztalcace liceum lotnicze w deblinie). Zanim jednak tam poszedlem dostalem modem z powrotem. To byl ostatni miesiac wojny, wiec jechalem z lvlem ile sie dalo ale nikt nie spodziewal sie ze to juz koniec. Wyjechalem do szkoly i odtad wracam tylko na weekeny.
to tak na usprawiedliwienie
Achmed_Assassin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 16:37   #40
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Achmed_Assassin Pokaż post
Z tego co wiem to Ty tez nie byles zbytaktywny... Mowisz tak bo zalezlismy sobie za skore. Gdyby to odemnie zalezalo bylbym niemal na kazdej akcji, tylko ze podczas tej wojny matka zabrala mi modem, bo mialem wiele nieobecności w starej szkole. Przed kazda akcja Kayetan (:*) dzwonil do mnie i informowal o tym co sie kroi. Nie moglem sie zalogowac bo nie mialem modemu. Dzisiaj wiele sie zmienilo. Przed koncem pierwszego semestru tego roku szkolnego udalo mi sie dostac do wymarzonej szkoly (ogolnokasztalcace liceum lotnicze w deblinie). Zanim jednak tam poszedlem dostalem modem z powrotem. To byl ostatni miesiac wojny, wiec jechalem z lvlem ile sie dalo ale nikt nie spodziewal sie ze to juz koniec. Wyjechalem do szkoly i odtad wracam tylko na weekeny.
to tak na usprawiedliwienie
Ech... to co zrobilem bylo pomyłką niestety...

co do Twojego usprawiedliwienia to rozumiem... szkola wazniejsza Wtedy nie wiedzialem o tym. Ale to nie zmienia faktu ze w wojnie praktycznie nie uczestniczyles
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:03.


Powered by vBulletin 3