Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2006, 12:02   #21
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

@Konzbi - mozliwe ze sie wbije na nowy swiat bo od piatku bede mial wolne (wkoncu koniec roboty i upragniony zasilek ) a to mi da czas zeby sobie szybko wbic lvl. Jesli moi znajomi z obsidi sie tam przeniosa to pewnie sie tez tam wbije

@obsidion - nie wnikam kto cie zabijal a kto nie, ja zabijalem debili bez wzgledu na narodowosc i nie uwazam zeby polak ktory pkuje noobow w carlin zaslugiwal na litosc bo jest polakiem. Do szwedow tez nic nie mam , bo sam narod nie jest niczemu winny, mannow i jego paru kolegow widza poprostu dobra zabawe w zabijaniu innych i tu jest problem (to czy to szwedzi czy brazole nie ma w tym wypadku znaczenia) nigdy nie jestem przeciw narodom tylko przeciw ludziom i nigdy z narodami tylko z ludzmi (na obsidi poznalem wielu za***istych ludzi z egiptu , na shiverze z brazylii i wenezueli) Nie zwalczajmy narodowosci tylko powszechna glupote.

@ Slyth a ty czasem dragonslayer nie jestes ?
__________________
"Pamiętajcie, żaden głupi bękart nie wygrał żadnej wojny umierając za swój kraj, wojny można wygrać tylko zabijając innego głupiego bękarta za jego kraj."
George Smith Patton
pitt6ull jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2006, 17:00   #22
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

nie ;] (10 znaków )
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 23:02   #23
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chyba mnie oczy myla... Next Generation sie podzielio....

Czyżby Azared... Dorpaz... Rundo Tejpearn... Hetchachi ... Kiroy Wind... znalezli sie po przeciwnej stronie niz Mannow... Waldorio... Annical... Kleyton ?????????????????????
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 23:19   #24
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Obsidion
Chyba mnie oczy myla... Next Generation sie podzielio....

Czyżby Azared... Dorpaz... Rundo Tejpearn... Hetchachi ... Kiroy Wind... znalezli sie po przeciwnej stronie niz Mannow... Waldorio... Annical... Kleyton ?????????????????????



Podzielili sie ale nie nie beda ze soba walczyc ani nic w tym stylu
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 16:43   #25
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Domyślny

Podzielili się, ale biorą nadal udział w wojnie przeciwko New-Generation. Z tego co wiem (od Azareda) grupa ktora stworzyła gildię Guardian Gods, jednocześnie odłączając sie od Next Generation, miała z swoje powody. Podobno byli zdejenerwowani faktem, iz Mannow, lider gildi, nie loguje sie, a gildia jest nudna ...
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2006, 00:17   #26
Misterio
Użytkownik Forum
 
Misterio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 35

Posty: 844
Imię: Elvinuz
Gildia: Husaria
Misterio ma numer GG Napisz na pm
Domyślny

Powinniscie chociaz zabic kilku wkieszych zeby wiedzieli ze cos mozecie zrobic
__________________
Elvinuz.
Misterio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 21:22   #27
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Cool

Huh xD nie pier***cie...dzis padlsimy, czyli ja Tartarro i Natsu zdobywając tylko 2 fragi ;/ (Skulterpa ba ulpa i jakis 50 sorc z GG). Dzis może nie było wspaniale, ale ostanio idzie nam nieźle, co pokazały fragi: Qaris,Jaloz,Skulterpa ba ulpa, Souls of beck (3x),Zertiloon, Darota, Adricopulos,Christopher Qube (2x), Siffat Long... od nas jak mowilem padlismy dzis we 3 i alkar raz po wysolowaniu Siffat hueuh jak narazie nie mamy zadnych szans w open batltle...ale takie partyzanckie akcjie strasznie denerwuja NG !! gdybysmy teraz policzyli fragi to napewno porowdzimy i to z duzym wyprzedzeniem (Nowo powstała gildia "obsidian partisants"
Jezeli chcecie filmy z akcji to nie ma problemu moge powrzucac
PZDR
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2006, 22:31   #28
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mimo że jestem Polakiem... to jednak życze powodzenia Next Gen i Guardian Good... Niech wam nakopią... Za panowania tych gildii jest super
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 14:17   #29
Czubek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 41
Profesja: Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 13
Poziom mag.: 4
Domyślny

Tartaro wzuc filmy obejze ;p
Czubek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-03-2006, 20:17   #30
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Domyślny

Macie tu pare filmów z naszej akcji :
1)http://rapidshare.de/files/15176325/...tarro.rec.html
2)http://rapidshare.de/files/15176219/Jalozbitch.rec.html
3)http://rapidshare.de/files/15176063/...tarro.rec.html
4)http://rapidshare.de/files/15175942/...alkar.rec.html
5)http://rapidshare.de/files/15175856/...tarro.rec.html
6)http://rapidshare.de/files/15175984/...aggus.rec.html

To narazie te....niektóre z nich...Comment plx
A co do opini Obsidiona...który mowi ze jest wspaniale to niech wbije lvl 100 to przekona sie, jak jest słodko
PZDR
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 12:27   #31
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tartarro o ile sie dobrze orientuje to Ty nie masz 100 lvl i nigdy nie mialeś ne Obsidii... wiec nie wiesz jak to jest

Masz coś około 53 lvl, a uwierz mi jest jest wielu Polaków i nie Polaków którzy maja podobne lvl lub tez wieksze a żyja w zgodzie z NG i GG... Po co sobie utrudniac życie i zawsze miec pod górke ?

Wolfiki i inni nie potrzebnie rozpoczeli wojne z Next - takie jest moje zdanie.... Po za tym nie bylo widac zoorganizowania - po raz kolejny z reszta. Bo gdzie byli Yuni... Katmai... Lord Erus... Xarabek... Myztiq ?

I co to za wojna jak na caly dzień logujecie sie na poł godzinki i latacie po pz ? ( nie mówie tu akurat o Tobie ) Ale np taki Peero

Po co wybijacie mocnych Polaków ? - Cellavi ? Ona nie jest po stronie NG i GG a mogła by być dla was silnym wspaciem ( z tego co wiem miala na innym serwerze 100+ tylko ze zhakowali ja :/ )

I dlaczego sie tak poddajecie ? Po tygodniu New G... juz było w rozsypce

I po co sie teraz wyzywacie na low lvl gdy rozbicie PK?

Ehhh... szkoda słow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 14:19   #32
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

BUHHAHAHAH prowadzicie zabijajac jakies 50 lvle czemu nie przyjdziecie zabic np. mnie :/
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 14:21   #33
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Obsidion
Tartarro o ile sie dobrze orientuje to Ty nie masz 100 lvl i nigdy nie mialeś ne Obsidii... wiec nie wiesz jak to jest

Masz coś około 53 lvl, a uwierz mi jest jest wielu Polaków i nie Polaków którzy maja podobne lvl lub tez wieksze a żyja w zgodzie z NG i GG... Po co sobie utrudniac życie i zawsze miec pod górke ?

Wolfiki i inni nie potrzebnie rozpoczeli wojne z Next - takie jest moje zdanie.... Po za tym nie bylo widac zoorganizowania - po raz kolejny z reszta. Bo gdzie byli Yuni... Katmai... Lord Erus... Xarabek... Myztiq ?

I co to za wojna jak na caly dzień logujecie sie na poł godzinki i latacie po pz ? ( nie mówie tu akurat o Tobie ) Ale np taki Peero

Po co wybijacie mocnych Polaków ? - Cellavi ? Ona nie jest po stronie NG i GG a mogła by być dla was silnym wspaciem ( z tego co wiem miala na innym serwerze 100+ tylko ze zhakowali ja :/ )

I dlaczego sie tak poddajecie ? Po tygodniu New G... juz było w rozsypce

I po co sie teraz wyzywacie na low lvl gdy rozbicie PK?

Ehhh... szkoda słow



Dokladnie

Ja mam wkrótce 100 lvl i problemów niemam <rotfl>
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 15:05   #34
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Evul

obsidion jestes glabem ***anym....n/c po 1st ja nie jestem tartarro....to moj bro...po 2) moze nie mialem 100lvla a podaj 1 polaka na obsidi (ktory nie byl z ng) i zyje teraz spokojnie na obsidi z hlvlelem ??? Peero, kiedys Yunichi Ryba the wolf.....oni byli hunted za lvl...a ty kiroy nie w*******aj bajek typu " z ng niema problemow" a ciebie nie zablismy bo sie nie logujesz..przyjdzie czas i na ciebie ;]
I nie piedolcie glupot jak nic nie wiecie'
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 16:27   #35
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
2) moze nie mialem 100lvla a podaj 1 polaka na obsidi (ktory nie byl z ng) i zyje teraz spokojnie na obsidi z hlvlelem ??? Peero, kiedys Yunichi Ryba the wolf.....oni byli hunted za lvl...
Człowieku na jakim Ty świecie żyjesz ? Była wojna Boom przegrało... no i co NG mialo powiedziec ? "Dobra kochani zabawa sie skończyła... nic takiego sie nie wydarzyło... to nie ważne że my wygraliśmy ( UCZCIWIE!!!) - po prostu to było dla jaj" ?? tak ?
Chyba na kazdym serwerze jest tak, że przegrywający albo płaci albo hunted...
Po za tym przeczytaj sobie forum na tibia.com - Maggus the Wolf - "Kiroy Wind is in the same situation as Mannow, hunted forever. " Czy wy nie robicie tak samo ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
a ty kiroy nie w*******aj bajek typu " z ng niema problemow"
Nie tylko Kiroy może tak powiedzieć... inni tez moga to potwierdzic

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
I nie piedolcie glupot jak nic nie wiecie'
Taaak Ty za to duzo wiesz... Pewnie jak braciszek Tartarro sie loguje by zabic w 2 czy 3 jakiegos low lvl to maly Ssreb siedzi i jest baaardzo tym podniecony
Pozatym mógłbys powiedzec że Ty to Maggus The Wolf


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
1st ja nie jestem tartarro....to moj bro...
A brat co... niemowa ? nie moze sam tu czegoś napisac ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
obsidion jestes glabem ***anym....
Witam w klubie ssreb

Ostatnio edytowany przez Obsidion - 11-03-2006 o 16:30.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 17:47   #36
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Domyślny

OMG....dear obsidion...popatrz...mowisz o wojnie..starej wojnie Boom vs NG...chyba nawet nie znasz powodu ktory spowodował tamtą wojne, a jezeli nie wiesz to zapytaj Kiroya ktory po wojnie (od poczatku to bylo wiadome) powiedzial ze Yunichi zostal zabity za level. Bylo *******enie ze Katmai byl od poczatku skreslony ale taka prawda: ng zadzrocscilo im loota i lvli. Hmm Maggus to ja masz tam napisane ;]. Na wojnie wczesniejszej walczylem Berssem teraz dostalem tego chara...to chyba nie jest zadna tajemnica. Obsidion napisz mi chociaż jedną osobe ktora nie trzyma z ng, ma h lvl i zyje spokojnie (100+).... 1 NAME !!! Ludu Scorpion expił szybciej od kleytona i hunted, Yunichi wyprzedzil mannowa hunted, itp itd...wiec nie w*******aj mi bajek ze ng to kozaki ;/ bo Tartarro jest kozakiem..mowisz ze zabija low lvle jak ma zabijac hardsze skoro sam ma 50? Nie rozumiem was... Jedno jest pewne jezeli chcesz bez problemow zyc na obsidi wyliz dupe ng = jak Mentor de'vrie czy lady szikaka :| a Kiroy byl od poczatku z ng na arcani...to dlaczego mialby miec teraz prze***ane?pfff skooro znaja sie juz tyle czasu..;/;/
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 20:43   #37
Obsidion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tak mówie o tej starej wojnie specjalnie bo tej wojny New G. vs Next G. nie można zbytnio nazwać wojna...

Może i zostali zabici za lvl... ale przyznaj ze mieli rowne szanse... po prostu Mannow i spólka byli bardziej zgrani... byli po prostu lepsi...

A czy to cos zlego że ci których wymieniles trzymaja ze Szwedami ? Bo mi sie wydaje ze to najzupelniej normalne...

Jak widze Szweda w Tibii to sie nie boje ze strzeli mu do głowy jakies PK jezeli nie ma powodu... a Polaczki ?? Heh szkoda gadać... Jak widza ze masz red hp... jak widza ze masz lagi... to zamiast pomóc to cie jeszcze dobija... Albo napisza help i kiedy chcesz pomóc wykorzystuja twoja naiwnośc...

Co do Tartarra ... to po co zabijal Cellavi ?
Ma niższy lvl.. ale przeciez mozna sobie dac rade... Jak na przyklad na Kyrze zabili Tetra A.. On mial 100lvl + a Pk nie wiem cos 50 moze nawet mniej... I co da sie ? da sie ale trzeba miec odwage a nie siedziec w Pz czy latac za low lvl

Ja sie narazie nie zmienie... NIe mam nic do NG I GG bo to spoko ziomy

Pozdro Kiroy... i gz 90 lvl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2006, 22:54   #38
Ssreb
Użytkownik Forum
 
Ssreb's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 48
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Anti NG
Świat: Obsidia
Ssreb ma numer GG 1319509
Szczęśliwy

OOMMGG...praktycznie kazdy teraz bedize dupe lizal ng bo nie maja równch na obsidi...tak zrobili ze wszystkich kto sie wybil odrazu zerowali...i nie mow o szwedach i polakach bo kazdy polak jest inny tak jak i kadzy szwed a w ng nie ma tylko szwedow.. Co do wojny poprzedniej to byli lepsi, to prawa. Ale nie wiem co ma to wspolnego z tym co sie teraz dzieje na obsidi.
Ps. Kiroy, jak wylize ci dupe tak jak obsidion to bede mial spokoj ? -.- n/c chlopaki....bijcie szybko lvle i zobaczymy kto ma racje..to chyba ze wylizecie lepiej od Obsidiona

N/C
__________________
16:38 Kleyton: SELLING BP P LEGS 5K !
Ssreb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 08:46   #39
Czubek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 41
Profesja: Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 13
Poziom mag.: 4
Domyślny

Daje wam linka jak wybijam noobów(Br)
http://rapidshare.de/files/15257809/pk--aerah.rec.html
Czubek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2006, 11:44   #40
Kiroy Wind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Gdańsk

Posty: 187
Imię: Kiroy Wind
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Poziom: 107
Skille: 90+/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ssreb
OMG....dear obsidion...popatrz...mowisz o wojnie..starej wojnie Boom vs NG...chyba nawet nie znasz powodu ktory spowodował tamtą wojne, a jezeli nie wiesz to zapytaj Kiroya ktory po wojnie (od poczatku to bylo wiadome) powiedzial ze Yunichi zostal zabity za level. Bylo *******enie ze Katmai byl od poczatku skreslony ale taka prawda: ng zadzrocscilo im loota i lvli. Hmm Maggus to ja masz tam napisane ;]. Na wojnie wczesniejszej walczylem Berssem teraz dostalem tego chara...to chyba nie jest zadna tajemnica. Obsidion napisz mi chociaż jedną osobe ktora nie trzyma z ng, ma h lvl i zyje spokojnie (100+).... 1 NAME !!! Ludu Scorpion expił szybciej od kleytona i hunted, Yunichi wyprzedzil mannowa hunted, itp itd...wiec nie w*******aj mi bajek ze ng to kozaki ;/ bo Tartarro jest kozakiem..mowisz ze zabija low lvle jak ma zabijac hardsze skoro sam ma 50? Nie rozumiem was... Jedno jest pewne jezeli chcesz bez problemow zyc na obsidi wyliz dupe ng = jak Mentor de'vrie czy lady szikaka :| a Kiroy byl od poczatku z ng na arcani...to dlaczego mialby miec teraz prze***ane?pfff skooro znaja sie juz tyle czasu..;/;/

BUEHEHEH wybacz ale szikaka nigdy nie musiał lizać dupy swe i niebędzie musiał
Kiroy Wind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:39.


Powered by vBulletin 3