Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2007, 21:47   #21
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

dzis z powodu wielu rozkmin nie mam sily nic robic wiec zaczalem sie bawic w manipulacje fotkami troche. efekt gdzies w 1 poscie.
uzywalem photoshopa
tylko deformacji i tych tooli do rozjasniania is sciemniania.
mile byloby zobaczyc jakis komentarz tak btw bo malo ich zawsze ;s

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:27. Powód: ogarniam syf ciag dalszy ;s
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-05-2007, 21:58   #22
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Po tym co tu zobaczyłę, to aż strach pomyśleć co za mroczne myśli ci się po głowie plączą
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2007, 15:52   #23
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

cos z nowszych rzeczy: Buffons
takze w poscie 1.

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:37.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 20:00   #24
Zupka_Chinska
Użytkownik Forum
 
Zupka_Chinska's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2006

Posty: 193
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Masz talent...
Do tego czasu najbardziej zachwycały mnie zwyczajne normalne prace with ołówken. Teraz ze ździwieniem patrze, jak pięknie wyglądają prace przerabiane na komputerze. Kombinuj nad czymś podobnym jak z tym aniołem, bo wychodzi Ci to pięknie. Jednak dalej nie podobają mi się prace robione tylko komputerowo ( czyt. praca 2 w 1-szym poście).
Btw. W ostatniej pracy to cos przypominające nos :-S niezbyt wygląda ciekawie.
__________________
9% ludzkości ma gen głupoty, dobrze, że należę do pozostałych 71%.

Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości. - Carl Orff
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym. - Phil Bosmans

Ostatnio edytowany przez Zupka_Chinska - 04-06-2007 o 20:02.
Zupka_Chinska jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 00:20   #25
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

nowe prace, a takze z zeszytu od angielskiego wiec sa na kratce niestety... ale zycie nie wszedzie mozna miec biale kartki.
tez trafily do 1 posta.

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:43.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 17:51   #26
lisek93
Użytkownik Forum
 
lisek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Lubin

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 50
Skille: ---
Poziom mag.: --
Domyślny

post wyslal sie 2 razy :/ ... gdyby bylo mozliwe ... prosze o kasacje
__________________


Nawet ludzie o sercach z kamienia unikają ognia desperatów, gdyż od płomieni ludzi słabych pęka najtwardszy głaz...

Lisek Gallery : http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=122396

Ostatnio edytowany przez lisek93 - 05-06-2007 o 17:53.
lisek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 17:52   #27
lisek93
Użytkownik Forum
 
lisek93's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Lubin

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 50
Skille: ---
Poziom mag.: --
Domyślny

to tak :

Twarz tej postaci (pierwsza pracka ) bardzo ladnie Ci wyszla fajnie dobrane efekty

2. pracka...hm...pomyslowe przejscia, ale w niektorych czesciach rysunku sa jakies ,,niedopracowania,, ... np. ,,rekojesc noza wbitego w ,, galezio - reke ,,( ) jest nieco za ,chuda , w porownaniu do ostrza ...itp. ,ale to takie hm...pierdoly ... ogolnie praca bardzo ladna

3. prace olowkowo - dlugopisowe ... hmm...czyzby kolejna lekcja jezyka obcego? ...
slonik ( czy co to jest ) -- fajny pomysl na ywkonanie ale linie konturowe wydaja sie rysowane od niechcenia ...
druga pracka--ladne cieniowanie, wszystko OK ...tylko ta pilka obok w zasadzie niepotrzebna ,
waz--- very funny ! ...
4. pracka --- fajnie ,ulozyles, poduszke , niektore gwiazdki nieco kulawe ...
piata praca--- tak jak przy ,wezu, --- very funny ...
kolejny rysunek...w zasadzie nie ma sie do czego przyczepic ... ladny
przedostatnia pracka -- hmm... eXtra
ostatni --- fajny pomysl, ladne wykonanie ...

tak sie zastanawiam... moze by jakas przerobka w PS pracek nr : 3,5,6,7 i (ostatni ,,szczesliwy,, numerek too) 8

jeszcze ostatnie ,,3 grosze,, ( a moze i nawet 4 ) :
praca z Twojego poprzedniego postu : naprawde swietny pomysl i wykonanie =)

hmm... no to...We Want More (!)

Pozdrawiam

PS: osoby, ktore wkurzaja sie o zbyt wielka ilosc ,,usmieszkow,, w poscie--- przperaszam .... przyzwyczajenie ;-)
__________________


Nawet ludzie o sercach z kamienia unikają ognia desperatów, gdyż od płomieni ludzi słabych pęka najtwardszy głaz...

Lisek Gallery : http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=122396

Ostatnio edytowany przez lisek93 - 05-06-2007 o 17:55.
lisek93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 17:35   #28
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

owszem to tez jest teraz w poscie1

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:45.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 01:29   #29
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

bump.

@down no i co z tego? tu ich nie pokazywalem no ale widzisz roznice co pokaze tutaj? i tak nikt nie skomentuje bo poza MTA to banda cykorow znajaca sie na niczym no ewentualnie na "ale fajna sygnaturka" xd ;s pozatym tylko dragon byl z micha temu reszta jest nowasza =P

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:47. Powód: bo tak
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 10:27   #30
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Lol. Prace były miesiąc temu na mta.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2007, 23:05   #31
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

cos nowego

@ 9-NINE - idz sie pochlastac nie zamierzam zatrzymywac. to byla zwykla manipulacja i wcale nie najlepsza gdyz poki co chyba tylko Ty na nia zwrociles uwage.
Szklanka z natury byla raczej watpie by ktos umial sobie ot tak o z glowy narysowac z tym calym cieniowaniem.. no chyba ze by patrzal na te szklanki dzien w dzien xD
odnosnie tych tylych budynkow to racja dopiero teraz spojzalem ;/ wygladaly jak te z przodu ale chyba zle cos wartwy laczylem po kolei bo musze przyznac ze wyglada nie najlepiej chyba otworze jeszcze raz psd i zlacze inaczej.
@ Radix te sklanki sa wporzo xD mam je juz z 10 lat chyba =P nie zrozumialem o co kaman z odbieganiem od siebie denka i gory ale pewno masz racje ^^ btw no mam swoj swiat i swoje kredki ;f

No i od linijki nie rysowalem ;s moze wydawac sie troche krzywa ze wzgledu na cieniowanie ale nie wiem kiedys sprawdze linijka na rysunku =p

Ostatnio edytowany przez Extermis - 04-11-2007 o 12:50.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 15:34   #32
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Extermis Pokaż post
i tak nikt nie skomentuje bo poza MTA to banda cykorow znajaca sie na niczym no ewentualnie na "ale fajna sygnaturka"
Idę się pochlastać.

A tak na serio:
Szklanka pogięta jakby z masła była, rysowane z głowy czy z natury?
Trochę poszarpane krawędzie maja te budynki, nie za ładnie to wygląda, podobnie z ich ogólnym kształtem, są jakby wyklepane na złomowisku.
Wersja pokolorowana jest znacznie lepsza, ale dalej straszą krawędzie. Wychodzi tu też na wierzch kolejna rzecz-chmury- a dokładnie to wyłanianie się z nich budynków.
O ile te na pierwszym planie są niezłe pod tym względem, to te dalej wyglądają jakby były przecięte i lewitowały w kawałkach.
Trzecia wersja natomiast, no cóż, jest po prostu przesadzona pod kątem efektów.
Wpierw ładny rysunek i kolor, potem ewentualnie efekty.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2007, 17:05   #33
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Hmm... mamy takie same szklanki ;p
Jesli chodzi o maslo, a szklanke - malo kto potrafi narysowac idealnie prosta kreske. Mogla sie tez wydawac taka pogieta ze wzgledu na cieniowanie, ktore tworzy pewnego rodzaju iluzje. Sadze, ze rysowane z natury i praca nawet nawet. Zobacz jednak jak bardzo odbiegaja od siebie denko i gora. Miasta nie opisuje, bo Ty masz swoj swiat, a ja sie nie znam
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2007, 22:32   #34
Evinio
Użytkownik forum
 
Evinio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Wiek: 36

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 58
Poziom mag.: 63
Evinio ma numer GG 6359872
Cool

Nie wiem za bardzo jak skomentować tego typu twórczość, chociaż "twórczość" to zbyt wielkie słowo dla zaprezentowanych obrazków.
Obrazki te są co najwyżej na ocenę mierną. Pierwszy obrazek, zresztą podobnie jak reszta jest po prostu niespójna, brak tym obrazkom pewnego rodzaju artystycznej harmonii, tego "czegoś" co zainteresuje odbiorcę, na czym skupi się jego wzrok.
Prace rysowane ołówkiem(podobnie się ma z pracami stworzonymi przy pomocy tabletu)... Wygląda to jakbyś rysował je na siłę, bo pani od plastyki każe .
Dla mnie wyglądają one jak rysunki osoby zupełnie pozbawionej zmysłu artystycznego i talentu (pragnącą na siłę zostać artystą), która jadnak po wielu godzinach praktyk próbuje coś nagrezmolić. I grezmoli to coś, w nieznanym stylu, pozbawione jakiejkolwiek wartości estetycznej bądź artystycznej...
Do rysowania trzeba być zdolnym manualnie, a u ciebie jest z tym bardzo cienko, wygląda to tak jakby ci ręka zesztwniała podczas rysowania. Z cieniowaniem też masz problemy (m. in. brzydkie przejścia kolorów), w wyobraźni widzisz chyba co i jak ma być, ale na wyobrażeniu się to kończy i w rzeczywistości wychodzi coś innego. A szkoda.
Co do kolorowania i obróbki rysunków/zdjęć w ps. Tragedia. PS daje ogromne możliwości ludziom, którzy się na nim znają. Ty się nie znasz, a to co stworzyłeś przy jego pomocy jest bardzo prymitywne. Mając PS można stworzyć nieporównywalnie lepsze obrazki.
Nie będę komentować z osobna każdego obrazka, po prostu klawiatury szkoda
Słyszałam kiedyś taki tekst, że tak samo jak ze świni nie zrobi się krytyka filmowego, beztalencia żadnym sposobem nie przerobimy na artystę. Tu chyba słowa te znajdują odzwierciedlenie.
Ale niby liczą się chęci...

Ostatnio edytowany przez Evinio - 08-09-2007 o 22:34.
Evinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2007, 19:35   #35
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Idź się utop
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 15:39   #36
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

o jakas krytyka tylko ze zdeka malo konstruktywna(? o.0) moze cos wiecej?
i nie mam plastyki juz pare lat
nieznany styl? moze lubisz byc sklasyfikowana i ograniczona... nie wiem ja w kazdym razie nie.
brzydkie przejscia kolorow? czyzby na pracach cieniowanych olowkiem na ktore dopiero pozniej nalozylem kolor? a moze w 1 z pierszych prac tabletem ktore powstaly bo go kupilem i chcialem sprawdzic odrazu co to potrafi?
gdzies w innym temacie napisalas ze krytykuje choc sam sie do tego nie stosuje, a tu znowu o krytykach fimowych, odnosnie ich to nie wiem czy uwazasz ze to wlasnie oni tworza najlepsze produkcje filmowe? -.o
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 13:59   #37
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Chciałbym tylko napisać, że z reguły nie komentuje prac tak wnikliwie i nie czepiam się szczegółów, jednak z uwagi na to jak dokładnie Extermis skomentował moje prace nie pozostaje mi nic innego jak uczynić to samo w stosunku do jego. Nie chodzi o zemstę, po prostu chcę pokazać wszystkim jak wiele takich błędów znajduje się na jego obrazkach...
PS. Poniższy tekst jest obiektywny i wszystko jest poparte przykładami...

Pierwszy obrazek na pierwszu rzut oka nie wygląda źle, jednak w kompozycji brak spójności treści, poza tym białe "dymki" na krawędziach wogóle tam nie pasują; bez nich napewno było by łyso, ale z nimi nie jest lepiej. Nie wiem co znajduje sie na policzku tej twarzy, zdaje się, że chciałeś coś w niej zmienić, ale mi to wygląda na jakiegoś robaka albo wrzód.

Drugi obrazek nie wiem co przedstawia, zdaje się że to jakaś abstrakcja, ale na wszelki wypadek nie będę komentował.

Kolejna grafika (drzewo z pnaczami) jest bardzo niewyraźna pod względem kreski. Ciężko jest się połapać co jest czym, a jak się przyjrzeć to gałęzie są zlepkiem różnokolorowych kresek co jest nieudolną próbą pocieniowania. Skała na której się znajduję ów roślina wygląda bardzo płasko a pocieniowanie jej wogole nie jak ma się do światła padającego na drzewo.

Chłopiec ze smokiem... Co on ma na głowie? Wygląda mi to na gogle, jednak są bardzo niechlujnie narysowane (kszywe, a szybki nie odbijaja światła). Gdzie on ma usta?Włosy wyglądają jak sznurki, brak im pomysku (powinieneś mu kupić szampon Elseve ) Na koszulce na jego prawym rękawie narysowałeś jakieś kreski - zdaję się że tak chcialeś pocieniować jego garderobę, jednak nie wygląda to porywająco, kreski powinny oddawać pomarszczenie koszulki a tak nie jest. Spodnie są nawet nieźle pocieniowane, tylko że prawa nogawka jest dużo szersza niż lewa, co psuje efekt. Chłopak wygląda jakby lewitował nawet nie dlatego, że nie ma narysowanego podłoża, ale dlatego, że dymek smoka z jego prawego nozdrza niewiedzieć czemu zawędrował aż pod chlopca, teoretycznie na czymś stojącego (no chyba że on lewituje). Jeśli juz mówimy o siarczystych oparach smoka to nie wyszły Ci. Narysowales je na szybko, leciutko pocieniowales i "walnąleś" rozmowazywanie. Żeby uzyskać przyzwoicie wyglądający dym trzeba nad nim dłużej posiedzieć i napewno tak bardzo nie rozmazywać (nie zawsze efekty programu odwalą za Ciebie prace). Smok jest za ciemny... Porównaj sobie chłopca i smoka... Poza tym narysowałeś mu łuski, ale juz ich nie pocieniowałeś (bo te kilka odcieni szwędajacych się w różnych kierunkach nie jest pocieniowaniem łusek). Poza tym smok ma za wąską szyję - zobacz jaka jest chudzitka w swoim najweższym punkcie... Szary róg na jego głowie za słabo i źle pocieniowany i wogóle wygląda jakby był przyklejony, podobnie pomarańczowawe rogi w górej częśći łba...

Kolejny obrazek: "elf na latarni" przynajmniej tak to wygląda... I oto najlpesze przyklad w którym nie wykorzystujesz mozliwości PS do wykończenia rysunku narysowanewgo w rl. Może nie każdy to widzi, ale ja już na pierwszy rzut oka widzę, że do postaci i latarni zastosowaleś kilka automatycznych efektów. Dokładnie nie powiem Ci ich nazwy, bo ja używam Corel Photo Paint 11, ale u mnie to była by zmiana jaskrawości i kontrastu, ewentulanie jeszcze intesywności koloru na dużo wiekszą, a przecież można bylo ladnie pokolorować, albo chociaż tak rozmazać te kreski kredek żeby przejscia koloru wyglądały przyzwoicie.
Latarni wyciąłeś szybki, które wczesniej na orginalnym rysunku były i powiem Ci że przez to wygląda byle jak, bo światło znajdujace się w środku powinno uwidaczniać szybki, chyba że Twoja latarnia jest taka wybrakowana (może chuligani potłukli )
Kolorowe "confetti" nawet ciekawie wygląda wokół tej wstążki, ale ten krpkowany wzorek, zrobiony jeszcze automatem wogole tam nie pasuje. Już o wiele by to wyglądało gdyby był narysowane recznie, mniej symetrycznie - bardziej dopasowując się do wstążki. W sumie to nie wiem czy to wstążka czy jakiś czar (whatever), tak czy siak wzorkowi mowie NIE. Jeszcze jedna rzecz, która bardzo rzuca się w oczy to twarz postaci. Jakże ona ma wysuniętą szczękę (bardziej niż Jacek Gmoch). Zapewne efekt ten potęguje fakt, że górna część twarzy jest w części zasłonienta wlosami, nie mniej jednak głowa za bardzo odchodzi w lewą stronę (broda równa się z boczną krawędzią ramienia - czy ktoś tak potrafi wyciągnąć brodę?)

Anioł... Znów te nieszczęsne włosy zasłaniają twarz. Główną część skrzydeł na Twoim obrazku tworzą "macki" poza tym brakuje mi różnorodności piór, wszystkie mają podobną wielkość - po prostu tak skrzydła nie wyglądają. Nie wiem jak, ale najwyraźniej jest taka możliwośc, żeb w taki sposób trzymać kij. Spójrz w jaki sposób ten anioł ma wykręcone ręce. Nawet jeśli jego ciało jest na tyle wygimnastykowane aby tego dokonać to i tak nie wygląda to dobrze; jak na mój gust to ręce wogóle są za chude...

Resztę skomentuję innym razem...
__________________
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 20:09   #38
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

otoz
1 praca w temacie jest do bani i ma o wiele wiecej bledow byla to zabawa sklejenia paru rzeczy jeszcze za pomoca myszki.
2 praca jak teraz sie przypatrzylem to albo stracila tyle na zmianei na jpg albo musialem to jpg ze zlego psd stworzyc ale to juz przeszlosc wiekszosc psd poszla wraz z formatem wiec tego nie moge nawet sprawdzic.
3 i 4 sa to 1 prace tabletem kiedy chcialem poprostu cos nim narysowac 1 co mi przyszlo do glowy i sprawdzic jak sie tym bawi, niektore rzeczy jakie nazywasz cieniowaniem to dla mnie byly zwykle kreski ktore gdzies postawilem, pozatym zajely one po 10-20 minut gora czystej zabawy i nigdy jakos nie staralem sie do nich wracac i nad nimi posiedziec.
5 elf na latarni
nie nie uzylem zadnych efektow o ktorych mowisz na tym obrazku. Jednakze owszem paru uzylem mianowice guassian blur to byl napewno do niektorych elementow wkolo tej wstegi bo recznie rozmazywanie troche by potrwalo =p, jakies troche swiata wkolo swiecy i zdaje sie ze warstwa z ksiezycem miala jakis efekt dodany (blask zewnetrzy z tego co widze choc jakis jeszcze pewnie). pozatym nul efektow wylacznei praca na warstwach.
tak moja latarnia nie ma szybek, zajumali... juma nie spi.
kropkowy wzorek zrobiony automatem? rotflmao jesli znajdziesz mi cos co zrobi wzorek jak ten to mzoe uwierze ze nie narysowame tego podstawowym brushem na odpowiedznich odleglosciach... nie nie byl to zadny automat.
szczeka nie jest tak do konca wysunieta, tak jak mowisz gorna czesc glowy przykrywaja wlosy jednak jak sie przyjzysz dasz rade dostrzec nie byly ustawione na jakies zabujcze krycie. mimo wszystko glowa w calosci jest wysunieta troche za daleko o te pol ramienia moze troche mniej.

co do aniola to spytaj jakiejs laski czy jest w stanie tak trzymac rece one duzo dziwnych rzeczy potrafia o.0 ... postac ma pochylona glowe dlatego wlosy zwisaja przed nia. jakby byla lysa tez twarzy bys nie zauwazyl co najwyzje nos i lekki zarys ust oczodolow i brwi.

btw chyba nikt nie ma bardziej wyunietej szczeki jak J Gmoch ; P
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2007, 16:26   #39
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

mala aktualizacja
Grim Reaper


3 czesci komiksu inspirowanego nuda na angielskim
1.

2.

3. -> tu inspiracji dostarczyly Eileen i Kenixia =P



Takie tam maski znalezione w starociach a ktorych jeszcze tu nie dodalem


A to zabawa z ostatnich dni. Tutaj tylko olowkiem, bede probowalem cos z tego ciekawszego zrobic na kompie ale jakos srednio mi to idzie poki co.


~150 osob odwiedzilo temat od ostatniego posta i nikt nei odpowiedzial... boicie sie czy co? nie macie wlasnego zdania?

Ostatnio edytowany przez Extermis - 25-11-2007 o 22:17.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2007, 20:46   #40
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

ładna aktualizacja
ja się nie boję
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin 3