Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-05-2006, 19:46   #21
Michaluza
Użytkownik forum
 
Michaluza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Imię: ---
Profesja: Sorcerer
Świat: Ketlera
Poziom: 25+
Poziom mag.: 28
Domyślny

Ale z was to idioci wiecie co powinna powstac nie lista polskich rookstayerow tylko lamusów, idiotow i noobów na czele z Hybrydą, tym smiesznym Jordanem, Mavericem (chciaz ten czasmi napisze do rzeczy ... ) i paroma innymi ... Jestescie tacy glupi ze szkoda kliknięc na klawierce !!! tylko krytykujecie i naskkujeci lamy z was i czego sie czepiacie tego stonogi on chciaz cos robi a nie jak wy glupie lamy tylko krytykuje ... a ty Hybryda nie frajeruj tylko zamknij ta swoja nie wyparzona bużke !! Admin poweinie zamknąc ten temat bo te lamy beda tylko glupoty pisac... moze raczej poweinien ich wszystkich zbanowac to bylo by lepsze ale szkoda ze tak nie bedzie oni nadaja sie tylko do ....no comment!!!
Michaluza jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-05-2006, 19:48   #22
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Widzialem wiele przypadkow takich jak ten. Wytlumacze ci nowicjuszu (bo chyba jestem jedynym , ktory wie o co chodzi). Tak wiec jezeli ktos trenuje z potworkiem to ten potworek tez sie trenuje. W tym przypadku moglo byc podobnie poniewaz ktos z pewnoscia trenil z minosem (to pardzo prawdopodobne poniewaz to ciche miejscie ta gurka). Minos sie wytrenil i zaczal go pozadnie lac wtedy koles uciekl, i on tam siedzial (ten mino). Dlatego taki twardy ten minotaur byl.... A to ze sie tak szybko zrespil to mi sie wydaje ze przez to trenowanie chyba ???

Tam ktos u gury mowil ze potworki sa slabsze i silniejsze. To bedzie prawda kiedy potworka wytrenisz.

Jezeli nikt mi nie wiezy radze poszukac. Byly takie tematy o tym ze potworki sie trenuja.
Jak by ktos mial watpliwosci to prosze pozadnie wysilic mozgownice i pomyslec dlaczego cipsoft tak zrobilo ??? Z pewnoscia po to zeby ludzie nie afkowali i zarazem trenili ....

@to creater topic
Naucz sie jezyka polskiego prosze bo twoj teamat zwalil mie z krzesla plx .

Ostatnio edytowany przez janek@ - 05-05-2006 o 19:51.
janek@ jest offline  
stary 05-05-2006, 20:02   #23
billy1993
Użytkownik forum
 
billy1993's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 14
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
billy1993 ma numer GG 5620949 Send a message via Skype™ to billy1993
Domyślny

A wiecie kto tak naprawde jest noobkiem? Nikt inny jak wy... jesli nie wie to tzreba mu pomóc a nie go ktytykować...
billy1993 jest offline  
stary 05-05-2006, 20:58   #24
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Domyślny

Taaak - trzeba pomóc. Dam sobie rękę uciąć że te osoby które krytykują w tym topicu też niezanają odpowiedzi na jakieś proste pytanie lub\i też było kiedyś newbie. Ja przyznaję jakieś 2 lata temu BYŁEM newbie. Niewiedziałem co to katana i pakowałem cluby do baga zeby sprzdawac. A tak w ogóle to źle go zrozumieliście. Tylko wspomniał że raz wypadła mu łopata a raz chain armor a tak naprawde to chodziło mu o to że raz zmarnował na niego 4lf a raz 2lf! Przypatrzcie się uważnie jego postowi - czytać ze zrozumieniem! Tu bardzo widoczna jest mała psychologiczna błahostka. Otóż człowiek w wypowiedzi innego człowieka dostrzega to co chciałby powiedzieć i skrytykować. To najczęściej występuje u ludzi zdenerwowanych noobowskimi postami - jego myśli układają się w ten sposób aby dowieść że kolejny post też jest taki. U ludzi którzy próbują się dopatrzeć czegoś normalnego widzą to na opak. Jaśniej niemogę wytłumaczyć.
Dallheim jest offline  
stary 05-05-2006, 21:31   #25
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
buehehe ty masz dałna czy co?
Co mnie to K***wa obchodzi ze ci szpadel wypadł?
jak Cię to nie obchodzi to po jasną cholere się wypowiadasz? :/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
....a ten twój zakichany 9 level....to zaden rookstayer,takie cos to ja w kilka godzin zrobie.
kilka = 3+
naprawdę nie masz się czym chwalić... >.>

@autor topica:
Formy twoich wypowiedzi nie skomentuje, ale może w jakiś sposób Ci pomogę. Otóż na podstawie licznych eksperymentów zostało udowodnione iż do bazowego Armora (ilości otrzymanych obrażeń jakie mogą absorbować) potworów doliczany jest arm noszonej przez niego zbroi. Tj. jeżeli w minosa wchodzą Ci podejrzanie niskie hity, możesz spodziewać się właśnie Chain armora.
P.S
Nie wiem czy to tyczy się również Defa i Ataku
styku jest offline  
stary 05-05-2006, 21:32   #26
Smokik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dallheim
Taaak - trzeba pomóc. Dam sobie rękę uciąć że te osoby które krytykują w tym topicu też niezanają odpowiedzi na jakieś proste pytanie lub\i też było kiedyś newbie.(
No to ja to życze miłego życia bez jednej ręki ponieważ ja noobem na pewno nie jestem gram w tibie okolo 2 lat i wiem z 90 % rzeczy o tibi więc nie mów że ja i inni tutaj ludzie są noobami

Cytuj:
Ale z was to idioci wiecie co powinna powstac nie lista polskich rookstayerow tylko lamusów, idiotow i noobów na czele z Hybrydą, tym smiesznym Jordanem, Mavericem (chciaz ten czasmi napisze do rzeczy ... ) i paroma innymi ... Jestescie tacy glupi ze szkoda kliknięc na klawierce !!! tylko krytykujecie i naskkujeci lamy z was i czego sie czepiacie tego stonogi on chciaz cos robi a nie jak wy glupie lamy tylko krytykuje ... a ty Hybryda nie frajeruj tylko zamknij ta swoja nie wyparzona bużke !! Admin poweinie zamknąc ten temat bo te lamy beda tylko glupoty pisac... moze raczej poweinien ich wszystkich zbanowac to bylo by lepsze ale szkoda ze tak nie bedzie oni nadaja sie tylko do ....no comment!!!
i kto tu jest noobem żeby nie wiedzieć takich rzeczy :/ i się o to pytać i innych od noobow wyzywac :
Cytuj:
Czesc to moj pierwszy post na tym forum
Jestem Rookstayerem na Ketlerze!!! i odkrylem cos nie wiem czy to cos waznego ale mnie sie wydaje dziwne tez sie zajmuje tymi zagadakami na rooku ss i mino mag ... ale to mnie zadziwilo:
CHodzi mi tutaj o mino ktory znajduje sie na gorze blisko SS spawa jest taka ze normlna walka z mino zajmuje mi ok 2 minut i nie mam problemow z jego zabiciem ... otoz poszedlem do tego mino oczywiscie z skrzynkami zeby wejsc i zobaczylem ze on nie ma juz poloy zycia tzn ze ktos z nim walczyl ale chyba zrezygnowal bo Ciala tez nie bylo ... niewazne ... no i atakuje normalnie tego mino myslalem ze sobie z nim normalnie poradze mam 9 lev i malem cale zycie i wyobrazcie sobie ze walka trwala ponad 4 prawie 5 minut i do tego musialem zurzyc 2 life fluidy zeby przezyc czy to nie dziwne?oki to nic zabilem go mial chain armor no i poszedlem popatrzec na SS sobie i czekalem a sie zrepamuje ten mino no i co dziwne dlugo nie czekalm i juz byl 2 poszedlem i zabilem go w 2 minuty bez wiekszych strat... mowie sobie zbieg okolicznosci dostalem tym razem szpadel niewazne ... poczekam kolo znowu SS az znowu sie zrespamuje nastepny mino i czekac musilem tym razem z 5 minut gdy juz sie pojawil znowu go wale a tu on nic ledwo mu pol zycia rozwalilem i przy tym zurzylem 3 life fluidy i i tak go nie zabilem zostalo mu troszke mnie niz pol zycie dziwne !!! nie moglem go zabic i wrocilem do miasta i co bedzie dalejk napisze bo ide go zabic chociaz spobowac .... dal bym screen ale nie wiem jak ?

Ostatnio edytowany przez Smokik - 05-05-2006 o 21:38.
 
stary 05-05-2006, 21:39   #27
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Strzałka

Taaak??? No to prosze bardzo jescze dziś odpowiedz na pytania:
1.Wymień dwóch członków rodziny Obiego.
2.Dlaczego Obi jest na rooko?
3.Kto na rooko sprzedaje lf?

Jeśli odpowiesz na 3 - znaczy że jesteś porządnym rookstayerem. Jeśli nie - sam wiesz. Aha ja niemówiłem że ktoś tu jest noobem! Tylko mówiłem że ktoś był kiedyś newbie. Newbie nie równa się noob.

Ostatnio edytowany przez Dallheim - 06-05-2006 o 18:28.
Dallheim jest offline  
stary 05-05-2006, 22:00   #28
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@up
Jeśli już to ROOKSTAYER...

@Smokik
Jeśli ktoś tu jest noobem to właśnie ty, bo gracze o tibi wiedzą ogólnie około 30-50%... Powiesz, że kituje... No to prosze bardzo wyjaśnij mi kilka rzeczy takich jak wywaidy z GM'ami, które były przeprowadzane kilka razy i w końcu GM'owie powiedzieli, że odkrytych jest zaledwie 30% questeów, gracze nie wiedzą o prawie połowie przedmiotów, a niktóre podziemia nie były jeszcze dotknięte nogą playera... Skąd masz mieć pewność, że to prawda, no to poszukaj sobie ss'ów jak Eternal jako jedna osoba w tibi zrobiła questa na Soft Bootsy, na Warlord Sworda, gdzie nagrodą może być również Crystal Mace (tego questa zrobiło więcej osób), jak wyjaśnisz ss'y z hełmami tak róznymi, że jest wprost nieprawdopodobne, że są w tibi, jak wyjaśnisz autentyczne ss'y z questem na Demon Legsy... Kilka osób w tibi wie wiele rzeczy, niestety się do tego nie przyznają i robią tylko fotki wraz z GM'ami, żeby pokazać reszcie playerom, że to coś da się zrobić... Pamiętajcie, Nie ma czegoś, co jest niemożliwe...
Kshaq jest offline  
stary 06-05-2006, 10:27   #29
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michaluza
Ale z was to idioci wiecie co powinna powstac nie lista polskich rookstayerow tylko lamusów, idiotow i noobów na czele z Hybrydą, tym smiesznym Jordanem, Mavericem (chciaz ten czasmi napisze do rzeczy ... ) i paroma innymi ... Jestescie tacy glupi ze szkoda kliknięc na klawierce !!! tylko krytykujecie i naskkujeci lamy z was i czego sie czepiacie tego stonogi on chciaz cos robi a nie jak wy glupie lamy tylko krytykuje ... a ty Hybryda nie frajeruj tylko zamknij ta swoja nie wyparzona bużke !! Admin poweinie zamknąc ten temat bo te lamy beda tylko glupoty pisac... moze raczej poweinien ich wszystkich zbanowac to bylo by lepsze ale szkoda ze tak nie bedzie oni nadaja sie tylko do ....no comment!!!
Kurde czy ja go wyzywałem od noobow powiedziałem tylko o tym że to noobiarski temat (bez urazy) i powiedziałem że różnie sie walczy z potworami . Prosze nie róbcie z tego tematu do wyzywania sie
Jordan rookguardion jest offline  
stary 06-05-2006, 10:43   #30
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Domyślny

Taaak. Weźmy naprzykład takie głupstwo jak język beho. Kto wie może to kluczdo jakiś 20% tibi? Weźmy cokolwiek dziwnego na rooko lub na mainie jestem pewien że nie znasz jakiś 70% Tibi. A więc nie wciskaj ludziom kitów!
Dallheim jest offline  
stary 06-05-2006, 17:57   #31
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michaluza
Ale z was to idioci wiecie co powinna powstac nie lista polskich rookstayerow tylko lamusów, idiotow i noobów na czele z Hybrydą, tym smiesznym Jordanem, Mavericem (chciaz ten czasmi napisze do rzeczy ... )
czuje sie zaszczycony panie noob

Cytuj:
... Jestescie tacy glupi ze szkoda kliknięc na klawierce !!!
co to klawierka

Cytuj:
tylko krytykujecie i naskkujeci lamy z was i czego sie czepiacie tego stonogi on chciaz cos robi a nie jak wy glupie lamy tylko krytykuje
Jak ktos zaklada glupi temat...to naskakujemy i sie czepiamy..ze zajmujecie miejsce na forum

Cytuj:
Admin poweinie zamknąc ten temat bo te lamy beda tylko glupoty pisac... moze raczej poweinien ich wszystkich zbanowac to bylo by lepsze ale szkoda ze tak nie bedzie oni nadaja sie tylko do ....no comment!!!
hmmm nierozumiem....ty takze jestes w tym temacie..panie lamo....
i tobie za glupie tematy tesh sie nalezy

Teraz next

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez styku
jak Cię to nie obchodzi to po jasną cholere się wypowiadasz? :/

kilka = 3+
naprawdę nie masz się czym chwalić... >.>
3+.....zeby zrobic 9 lvl??? to ty naprawde noob jestes......rooka przechodzi sie ..w okolo ...2+ godzin a 9 lvl to nie tak duzo...rekordzisci przechodza rooka w 1+ radze zaznajomic sie z forum

next

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dallheim
Taaak??? No to prosze bardzo jescze dziś odpowiedz na pytania:
1.Wymień dwóch członków rodziny Obiego.
2.Dlaczego Obi jest na rooko?
3.Kto na rooko sprzedaje lf?

Jeśli odpowiesz na 3 - znaczy że jesteś porządnym rookslayerem. Jeśli nie - sam wiesz. Aha ja niemówiłem że ktoś tu jest noobem! Tylko mówiłem że ktoś był kiedyś newbie. Newbie nie równa się noob.
Wez wyjdz z tym twoim porombanym Quizem....co to ma za znaczenie ....Rookstayer to ktos kto zo staje na rooku nie koniecznie...zeby odpowiadac na jego zagadki...rotfl....jestem porzadnym rookstayerem..bo
Nauczylem sie trapowac... i znam dobre miejsca na exp....i wszystkie questy dostepne na rooku..
a co do rookslayera....to N/C

next?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dallheim
Taaak. Weźmy naprzykład takie głupstwo jak język beho. Kto wie może to kluczdo jakiś 20% tibi? Weźmy cokolwiek dziwnego na rooko lub na mainie jestem pewien że nie znasz jakiś 70% Tibi. A więc nie wciskaj ludziom kitów!
WYJDZ Z TEGO FORUM! BRACIE STONOGI! ALBO ZASZYJ SIE RAZEM Z NIM W JEGO TEMACIE I NIE WYCHODZ Z TAMTAD!


To tyle bo nie mam sily..


p0zdro
MaveriC jest offline  
stary 06-05-2006, 18:25   #32
Sirblaze
Użytkownik Forum
 
Sirblaze's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 58
Stan: Niegrający
Imię: Sirblaze
Gildia: Brainstorm
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: Forgot
Poziom mag.: jw
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sirblaze Sirblaze ma numer GG Zapomnialem Send a message via Skype™ to Sirblaze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaveriC
czuje sie zaszczycony panie noob



co to klawierka



Jak ktos zaklada glupi temat...to naskakujemy i sie czepiamy..ze zajmujecie miejsce na forum



hmmm nierozumiem....ty takze jestes w tym temacie..panie lamo....
i tobie za glupie tematy tesh sie nalezy

Teraz next



3+.....zeby zrobic 9 lvl??? to ty naprawde noob jestes......rooka przechodzi sie ..w okolo ...2+ godzin a 9 lvl to nie tak duzo...rekordzisci przechodza rooka w 1+ radze zaznajomic sie z forum

next



Wez wyjdz z tym twoim porombanym Quizem....co to ma za znaczenie ....Rookstayer to ktos kto zo staje na rooku nie koniecznie...zeby odpowiadac na jego zagadki...rotfl....jestem porzadnym rookstayerem..bo
Nauczylem sie trapowac... i znam dobre miejsca na exp....i wszystkie questy dostepne na rooku..
a co do rookslayera....to N/C

next?



WYJDZ Z TEGO FORUM! BRACIE STONOGI! ALBO ZASZYJ SIE RAZEM Z NIM W JEGO TEMACIE I NIE WYCHODZ Z TAMTAD!


To tyle bo nie mam sily..


p0zdro
Podpisuje sie pod tym, forum zaczyna przypominac smietnik i coraz czesciej z czystej niecheci przestaje je odwiedzac, ludzie piszcie o czyms sensownym. Nie mam sily juz czytac historii o NPC ktorzy wyjawiaja tajemnice niezbedne do zdobycia spike sworda lub inne baje etc..
Sirblaze jest offline  
stary 06-05-2006, 18:33   #33
Smokik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Może już zamknijmy ten temat bo z autora sie ponaśmiewaliśmy i sprawa wyjaśniona już a ludzie już zaczynaja na siebie tylko klnąć Dlatego prosze moderatora o zamknięcie tego tematu
 
stary 06-05-2006, 18:41   #34
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Domyślny

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Przyczepiłeś się do mnie dlatego że jestem bratem Stonogi! BUHAHAHAHAHAHAHAHAH! Ty chyba jakiś porąbany jesteś! JESTEM PEWNY ŻE GDYBYM NIENAPISAŁ ŻE COŚ MNIE ŁĄCZY ZE STONOGĄ TO BYŚ TEGO NIEKOMENTOWAŁ! Po prostu chcesz go publicznie osmieszyć - juz mi o to niechodzi ale o to pod uwagę bierzesz wszystko tylko żeby się mścić na Stonodze a nie napisać coś sensownego. Nie no niewytrzymam. Uważasz się za super-extra-potężnego tylko dlatego że potrafisz komuś nawrzucać? To jest ś m i e s z n e. Nie będę tego dalej komentował bo to nie chat.

PS: Na tym forum spotkałem się już chyba z 500 osobami ale z tych wszystkich to chyba tylko Kshaq, Pan Klocek i jescze tam ktoś próbuje utrzymać tu jakiś porządek i ''normalność''.
Dallheim jest offline  
stary 06-05-2006, 19:42   #35
styku
Użytkownik Forum
 
styku's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 375
Domyślny

@Mav~:
Powiedz mi, ty tak naprawdę?

Nie nazywaj mnie noobem, bo bezpodstawne używanie tego określenia wobec innych często inteligentniejszych od siebie (nie mówie tu akurat o mnie) jest typowym objawem głupoty i swojej niewiedzy.
jeżeli dalej nie zrozumiałeś o co mi chodziło, to powtarzam, tłumaczyłem Hybrydzie że KILKA to musi być 3 albo więcej (bo 2 to pare) więc robiąc 9lvl w 3+h nie ma się czym chwalić >.<

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hybryda
....a ten twój zakichany 9 level....to zaden rookstayer,takie cos to ja w kilka godzin zrobie.
Aaaa, zapomniałbym, ktoś na tym forum powinien zamieścić jakiś poradnik pt. "Jak należy używać trzykropka", bo ani Mav~, ani część innych forumowiczów jego praktycznego zastosowania raczej nie zna. A nawet jak zna to nie stosuje.

Ostatnio edytowany przez styku - 06-05-2006 o 19:45.
styku jest offline  
stary 06-05-2006, 20:36   #36
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@Dallheim
Dzięki... Pierwszy raz powiedziałeś coś co jest prawdą...

@MaveriC
Zgadzam się z tobą i Sir Blaze.

@Moderator
Nich jakiś moderator zamknie już ten temat, bo jak widać pełno noobostwa się tu wypowiada...

@down
Dzięki, dzięki...

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 06-05-2006 o 20:59.
Kshaq jest offline  
stary 06-05-2006, 20:48   #37
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

kszaku ^^ nareszcie moge stwierdzic ze wychodzisz na ludzi ^^

@dall...
buhehehheheh po tym poscie i tak stwierdzam zes noob...a to ze jestes spokrewniony z drugim noobem...jeszcze bardziej mnie do ciebie zniecheca
MaveriC jest offline  
stary 08-05-2006, 00:30   #38
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

To juz zaczyna sie robic nude czytac jak ludzie sie zarzynaja.
LUDZIE mowcie cos sensownego bo jeszcze te forum zejdzie na psy ! Byscie doradzili czlowiekowi oraz wytlumaczyli, ale jak wy sie klocicie to bania boli. Powiem wam prosto w oczy takich ludzi jak wy (oczywiscie nie porzadnych ludzi) powinno sie wywalac z tego forum raz na zawsze, bo widze ze tematy sa tylko do nabijania postow i czepiania sie innych (bo taki mysli ze jest lepszy :/).
No i po 2 primo.
Co sie tak czepiacie stonogi('nie wiem kto sie czepiaXD) i jego brata???
Przeciez brat nooba nie musi byc noobem (nie mowie o stonodze itp) i jezeli ktos tak uwaza(ze brat nooba jest noobem) lepiej dla niego bedzie jak znajdzie sobie psychologa XD.

Naprawde jest dobry temat (ale nooby tego nie doceniaja), ktory ma rozwiniecie i zakonczenie. Ten przypadek mozna na podstawie walsnych doswiadzczen uzasdnic.

@to down ]
Och! a kiedys byl licznik postow ;]. Stonoga ma prawo ale to juz nie moja brozka . Przeczytaj uwaznie ze koles wymarnowal 4 lf na 9 levcu a jak nie wiedziales tego to trudno kazdy moze sie pomylic XD. Tak tez sadze ze trzeba tepic noobkow ale z mysla a nie odrazu :
O ten zrobil temat ban!
Mowie i bede mowil ze temat ma zakonczenie zwiazane z doswiadczeniem (naszym!!!) i wiedza o tibi.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 08-05-2006 o 14:46.
janek@ jest offline  
stary 08-05-2006, 09:04   #39
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@
To juz zaczyna sie robic nude czytac jak ludzie sie zarzynaja.
LUDZIE mowcie cos sensownego bo jeszcze te forum zejdzie na psy ! Byscie doradzili czlowiekowi oraz wytlumaczyli, ale jak wy sie klocicie to bania boli. Powiem wam prosto w oczy takich ludzi jak wy (oczywiscie nie porzadnych ludzi) powinno sie wywalac z tego forum raz na zawsze, bo widze ze tematy sa tylko do nabijania postow i czepiania sie innych (bo taki mysli ze jest lepszy :/).
No i po 2 primo.
Co sie tak czepiacie stonogi('nie wiem kto sie czepiaXD) i jego brata???
Przeciez brat nooba nie musi byc noobem (nie mowie o stonodze itp) i jezeli ktos tak uwaza(ze brat nooba jest noobem) lepiej dla niego bedzie jak znajdzie sobie psychologa XD.

Naprawde jest dobry temat (ale nooby tego nie doceniaja), ktory ma rozwiniecie i zakonczenie. Ten przypadek mozna na podstawie walsnych doswiadzczen uzasdnic.

Nabijanie postow WTF? Przeciez na tym forum nie ma licznika postow, wiec nikt sobie postow nie nabija tylko wypowiada swoje zdanie

A wszyscy sie czepiaja Stonogi bo zaklada miliony topicow o tym jakie sekrety kryja sie na rook'u i ze zbiera ekipe by je odkryc. Puzniej jakis Newbie/Noob przeczyta taki temat i mysli ze evul Cip Soft co krok rozstawia po drodze jakiegos questa i wszystko jest ze soba powiazane, tak jak w tym temacie gosciu roznie zabijal mino raz szybcie raz wolniej i juz mysli ze ten mino jest magiczny i wiaze sie z jakims questem... zalosne.

Dlatego uwazam ze takich noob'ow nalezy tepic bo ta choroba rozprzestrzenia sie jak wirus trzeba skonczyc z tym jak najszybciej.

Maveric i inni maja racje wiec dajcie juz se spokuj
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 08-05-2006, 15:51   #40
Sam Fisher
Użytkownik forum
 
Sam Fisher's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 15
Brak ikony Buheheheeeheheeheheheheh

To Wy Nie Wiecie, Ze Potworom Tez Sie Trenia Skille??????? Pewnie Jakis Kolo Trenil Sobie Na Tym Minosie, Lecz Zaniechal Gdy Skonczylo Mu Sie Jedzenie.

A Moze To Kosmici Maja Wklad W Tibie... (edit: czy to poprawne zastosowanie trzykropka??)

Ostatnio edytowany przez Sam Fisher - 08-05-2006 o 15:53.
Sam Fisher jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin 3