Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-10-2006, 12:30   #21
Kurnafix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

OTS'y są legalne, ale nielegalne jest logowanie się na nie za pomocą klijenta Tibii. Ażeby nie czpiano się największych OTS'ów ktoś zrobił własnego klijenta. Problem w tym (z tego co wiem), że owy program jest niepraktyczny i prosty. Nie ma wielu funkcji. Wnioskiem z tego jest to, że gra na OTS'ie nie jest zła (o ile nie korzystasz z klijenta Tibii do logowania się na nie) , ale jej nie polecam. Sam nigdy nie grałem. Brakuje im tego "czegoś" co ma normalna Tibia

Ostatnio edytowany przez Kurnafix - 21-10-2006 o 12:31.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-10-2006, 10:53   #22
seoy
Użytkownik forum
 
seoy's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Susso
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 18+
Skille: 60+/40
Poziom mag.: 7
seoy ma numer GG 7600666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Legion ferri Pokaż post
Na większości OTSów nie działa system depo

Mylisz sie na 15% niedziala system depo;]

a moze ty na otsie grales (zakladca tematu)
seoy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 18:34   #23
Ceapoznan
Użytkownik Forum
 
Ceapoznan's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Forever ToS
Świat: Galana
Domyślny

Jest taka opcja, ze jeśli się nie wsadza przedmiotów do skrzyneczki, która widzi sie po otwarciu Depo, to owe przedmioty znikną jeśli ktoś zawali cię odpowiednią ilością parceli. Dzieje się to tak, że parcele zajmują miejsce a przedmioty schowane są widoczne dla tych, ktorzy podejda miejsca w depo, w ktorym ostatnio je chowales
Ceapoznan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 18:50   #24
Kondzio K-ce
Użytkownik forum
 
Kondzio K-ce's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Lokacja: Kozienice
Wiek: 34

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sunver
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

@Ceapoznan
Nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Chodzi Ci, że jak walnie ktoś itema na dp i czymś go zakryją to zniknie, czy jak nawrzucaja parceli pod ciebie to ten aktywator dp sie wyłączy i itemki poznikają? Jeśli to drugie to napewno tak nie jest bo byłby to bardzo poważny bug i Cip napewno by sie nim zajął już dawno.

@topic
Jeśli te znikniecia to nie wasze wymyśly i złudzenia, to najprawdopodobniej albo kolega doznał cofki serwera(powinien mieć wszystko tak samo, jak o godz 8.00 poprzedniego dnia) albo ktoś w jakiś sposób zdobył jego acc # i pass, nie zmienił hasła i pasożytuje na jego charze. Proponuje zapisywac godziny logowan się do gry i sprawdzić, czy aby przypadkiem nie ma jakiejś daty Last Login innej niz te zpaisane.
Kondzio K-ce jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 19:58   #25
Succo
Użytkownik Forum
 
Succo's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 50
Skille: Hacked.
Poziom mag.: 55
Domyślny

A co powiecie na to: Ide sobie do bot (bank of Tibia) w Thais.Pisze "hi" "change gold" "3" "yes" i co nie mam ani gp ani platynek. Wkur** sie i dalem reloga, po Relogu otwieram bp i co widze? moje 3 platynki i rope co nosze zawsze na wypadek ,ale jeszcze i 1 bp którego nie mialem, więc go otworzylem i zobaczylem ze tam jest jeszcze jedna lina. I co powiecie???
Succo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2006, 20:23   #26
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Succo Pokaż post
A co powiecie na to: Ide sobie do bot (bank of Tibia) w Thais.Pisze "hi" "change gold" "3" "yes" i co nie mam ani gp ani platynek. Wkur** sie i dalem reloga, po Relogu otwieram bp i co widze? moje 3 platynki i rope co nosze zawsze na wypadek ,ale jeszcze i 1 bp którego nie mialem, więc go otworzylem i zobaczylem ze tam jest jeszcze jedna lina. I co powiecie???
Dupe bug ^^
Zylkolak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 17:03   #27
Bobcio
Użytkownik Forum
 
Bobcio's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 75
Domyślny ..

Nie wiem czy to było bo juz mnie oczy bola od czytania roznych tematow, ale byc moze wlozyles kase np. do dp thais a poszedles do venore.. wiec tej kasy tam nie ma, chociaz prawdopodobne jest ze gdzies tam wsadziles jak pisane bylo wczesniej, a moze miales tak zawalone dp, ze myslales ze wsadziles 2k do dp a tu nie bylo miejsca wiec zostalo na dp a ty sobie poszedles..
Bobcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-11-2006, 22:15   #28
Ceapoznan
Użytkownik Forum
 
Ceapoznan's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 82
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Forever ToS
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kondzio K-ce Pokaż post
@Ceapoznan
Nie rozumiem sensu tej wypowiedzi. Chodzi Ci, że jak walnie ktoś itema na dp i czymś go zakryją to zniknie, czy jak nawrzucaja parceli pod ciebie to ten aktywator dp sie wyłączy i itemki poznikają? Jeśli to drugie to napewno tak nie jest bo byłby to bardzo poważny bug i Cip napewno by sie nim zajął już dawno.

@topic
Jeśli te znikniecia to nie wasze wymyśly i złudzenia, to najprawdopodobniej albo kolega doznał cofki serwera(powinien mieć wszystko tak samo, jak o godz 8.00 poprzedniego dnia) albo ktoś w jakiś sposób zdobył jego acc # i pass, nie zmienił hasła i pasożytuje na jego charze. Proponuje zapisywac godziny logowan się do gry i sprawdzić, czy aby przypadkiem nie ma jakiejś daty Last Login innej niz te zpaisane.

Chodzi o to, ze było tak nie wiem jak jest teraz. Jak podchodzisz do swojej skrzynki i ja otwierasz pojawia sie posrod krateczek taka mala skrzyneczka LOCK. I tam zazwyczaj wszyscy wrzucaja swoje itemy. Bo jak wiadomo jesli sie dostaje parcel to on pojawia sie obok tej skrzynki LOCK. Jednak tam jest ograniczona ilosc tych parceli, ktore mozna otrzymac.

I w momencie, gdy ktos nie wsadza tych itemow do skrzynki LOCK, tylko obok niej, w momencie gdy wysle sie taka ilosc parceli by zapelnic wszystkie kratki dostepnie normalnie, owe itemy pojawiaja sie osobie, ktora podejdzie do miejsca depo , w ktorym dany osobnik poraz ostatni wsadzil swoje itemki.


Nie jestem tego pewien ale o takich przypadkach slyszalem

Your's Pari
__________________
No Islam. No Buddism. No Catholicism
Only One Religion On The World
FOOTBALL
Ceapoznan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2006, 11:50   #29
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Mój koleś sprzedawał crusader helmeta. Wysłał do zioma do kazo a crusader nie dotarl (kupujacy stal w dp).
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2006, 15:40   #30
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawergo Pokaż post
Mój koleś sprzedawał crusader helmeta. Wysłał do zioma do kazo a crusader nie dotarl (kupujacy stal w dp).

napisalem to 10 postow wczesniej chyba
Ten crys byl pechowy bo na kasy za niego tez nie dostalem -.-

hehe
Kasztaniaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2006, 19:24   #31
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilin Pokaż post
mam taki problem mianowicie kiedyś wkładałem kase do depo 2k gdyz własnie sprzedalem noble armor poszedłem poskillowac wrociłem za okolo 2 godziny otwieram depo patrze a tu nie ma kasy??!! niewiem co sie stalo mojemu koledze tez sie to juz przydarzylo. prosze o pomoc?!?!?!?
Aaa .Też tak miałem tylko że wkładałem volcanic rod dałem loga znowu sie zalogowałem poszedłem expić patrze a w dp nie ma volca...
MagField jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:59.


Powered by vBulletin 3