Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-09-2005, 20:19   #21
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

mi chodziło o to, ze polacy tacy jak tarin, phil, karima itp. raz dedli i uciekaja. a taki tabias dalej gra chociaz go zhakowali. mogl przeciez grac inna postacia, ktora nie ma zrobionych questow (tego sam nie rozumiem ;p).
slammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-09-2005, 20:41   #22
Morrus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005

Posty: 5
Domyślny

Z tym ze Tobias ma 4 ownerow jak nie wiecej gra na nim wiele osob i jakbys nie wiedzial tobias ma eq z Della Escaldado czyli miedzy innymi StoneCatter Axe i inne eq i kase . A Philten , Kari wcale nie padali po 1 razie jakbys tez nie wiedzial Karima nie mogla spokojnie uha wypalic bo na nia polowali a ze padla tylko 2 razy nie znaczy to ze nie probwali jej pkowac . Karima grala jeszcze w sierpniu ale jakbys mial bac sie stac minute afk bo przyjdzie Pirilampu czy Abnadabe to nie wiem czy bys gral dalej.
Morrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 21:57   #23
Iovis
Użytkownik forum
 
Iovis's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 10
Stan: Niegrający
Imię: Iovis
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 21/22
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slammer
taki tabias dalej gra chociaz go zhakowali. mogl przeciez grac inna postacia, ktora nie ma zrobionych questow (tego sam nie rozumiem ;p).
Ale postac Tobias El'Matador to legenda Samery. Ja sam dalbym wiele by móc stac sie legenda jakies serwera czy Tibi (ale to sie raczej nie stanie). Teraz na miejscu graczy z Maceio dalbym wiele aby do gry powrócil Devmox-Awx.

A nawiazujac do questów to poza tym, ze Tobias posiada Stonecuttera Della to nie mial wykonanego Demon Helmeta oraz zapewne skompletowanego HotA.
Iovis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 14:15   #24
TTV
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 09 2005

Posty: 7
Domyślny Lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slammer
mi chodziło o to, ze polacy tacy jak tarin, phil, karima itp. raz dedli i uciekaja. a taki tabias dalej gra chociaz go zhakowali. mogl przeciez grac inna postacia, ktora nie ma zrobionych questow (tego sam nie rozumiem ;p).
KARI PADLA TYLE RAZY ZE Z WARTOPSCIOWYCH REZCZY ZOSTAL JEJ BS!
stracila all oprocz tego sworda...co tu sie dzieje polacy robic chary pacce robic POLAND GULID i jedziemy z maceio z tymi PIOPA**A*A**A* mi no!

PECAE LOVE and ROCK & ROLL

a co do huntow zawsze jest hardcore xD jak idizesz z ekipa przpuscmy 20lvl na voc. to jak przejdzie jakis 30lvl+ czuje sie ta adrenalinke xD WBIJAC! NA ! SAMERE!!
TTV jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 14:39   #25
Gold'Ciaper
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TTV
KARI PADLA TYLE RAZY ZE Z WARTOPSCIOWYCH REZCZY ZOSTAL JEJ BS!
stracila all oprocz tego sworda...co tu sie dzieje polacy robic chary pacce robic POLAND GULID i jedziemy z maceio z tymi PIOPA**A*A**A* mi no!

PECAE LOVE and ROCK & ROLL

a co do huntow zawsze jest hardcore xD jak idizesz z ekipa przpuscmy 20lvl na voc. to jak przejdzie jakis 30lvl+ czuje sie ta adrenalinke xD WBIJAC! NA ! SAMERE!!
Weź się noobie niewypowiadaj masz 19lvl a kupiłeś postac na 18 i przez 3 miesiące grając z 4h dziennie nabiłeś lvl NOOB na ratach expi weź się schowaj.
POzdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 17:36   #26
TTV
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 09 2005

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gold'Ciaper
Weź się noobie niewypowiadaj masz 19lvl a kupiłeś postac na 18 i przez 3 miesiące grając z 4h dziennie nabiłeś lvl NOOB na ratach expi weź się schowaj.
POzdro
lol qpilem na 17 dedles mnie na 16 i z 16 w 2 meisaice nabilem 19lvl lol a mi to zwsia w jakim czasie gram jak chce ale ty jestes n00b bo chcesz mnie hackanc a ze sie neidlaem mnie hu8ntujesz aha amenothep cie zabije ^^ MAT PO*** MAT *** MAT ****A MAT PO*** MAT S****YSYN!
FILO PO*** FILO *** FILO ****A FILO PO*** FILO S****YSYN!

(nie chdozi mi o filona na forum pl bo to ja xD)
TTV jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-09-2005, 18:04   #27
Gold'Ciaper
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TTV
lol qpilem na 17 dedles mnie na 16 i z 16 w 2 meisaice nabilem 19lvl lol a mi to zwsia w jakim czasie gram jak chce ale ty jestes n00b bo chcesz mnie hackanc a ze sie neidlaem mnie hu8ntujesz aha amenothep cie zabije ^^ MAT PO*** MAT *** MAT ****A MAT PO*** MAT S****YSYN!
FILO PO*** FILO *** FILO ****A FILO PO*** FILO S****YSYN!

(nie chdozi mi o filona na forum pl bo to ja xD)
Ostrzeżenie dla tego pana " MAT PO*** MAT *** MAT ****A MAT PO*** MAT S****YSYN!
FILO PO*** FILO *** FILO ****A FILO PO*** FILO S****YSYN! " chyba widać jakie wyrazy tu miały być
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 15:11   #28
kolek92
Użytkownik forum
 
kolek92's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 8
kolek92 ma numer GG 7138205
Domyślny

Samera to wyrabane w kosmos swiat jest malo polakow ale jak juz jest jakis polak to jest zaden noob spoko gosc sam gram na tym swiecie mam 24 lvl
kolek92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 03:34   #29
Silver'Cefk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gram na samerze mam 51 lvl bylem swiadkiem wileu wydarzen na tym beznadziejnym serverze nie bede wspominal juz o Karimie i Philtenie tylko o wspanialym graczu chyba o najlepszym polskim Sorcerze na samerze Fossils'Master ktory zostal wrecz wygoniony z Samery przez Pirlampu naprawde mimo ze jestem przywiazany do tego servera nie polecam na nim grac bo jest to server prywatny br'ow jest to przykre ale jest to prawda wkoncu ktos by m,ogl zrobic porzadek na samerze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 13:29   #30
Iovis
Użytkownik forum
 
Iovis's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 10
Stan: Niegrający
Imię: Iovis
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 21/22
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Silver'Cefk
wkoncu ktos by m,ogl zrobic porzadek na samerze
Ale kto? Byla próba - Resistance mimo, ze mieli wiecej fragów w wojnie majac mniej high leveli, nie udalo im sie zaprowadzic porzadku. Zlepki ludzi ze swiata i róznych miast nie pokonaja nigdy silnej ekipy, która zna sie z rl i maja wypracowana juz taka potege. Do puki czolówka Samery sie nie rozpadnie. Do puki Maceio nie przestanie grac razem pokonanie ich jest niemal nie mozliwe. Trzeba odejsc, albo nauczyc sie grac z nimi. Ja bym chyba nie umial.

Down Maceio
Iovis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 22:16   #31
Bvbb
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Daleko Od Warszawy

Posty: 8
Imię: Moravovos
Profesja: Elite Knight
Świat: Samera
Poziom: 56
Skille: 83/83
Poziom mag.: 6
Bvbb ma numer GG 5452624 Bvbb ma login Tlenu Narazie nie mam Adres Jabbera do Bvbb
Domyślny

hehehe
Witam Wszystkich Potępiaczy Br
Ja Chciałbym Żebby Wreszcie Była Wojna
Br Vs. Poland
i Jeśli Znajdę Ekipę To Będe Się Bił
Narazie Jesteśmy Zasłabi Ale z Czasem Będzie Lepiej
Tylko Pewnie Jak z Wykle Polacy Nie Będa Brali Udziału A (szczegulnie h lv polacy) bo Będą Się Bali hehehe Że Ich Biją Mocno
Wielu Polaków z Większymi Lv Odeszło (Philten,Fossil Master,Karima)
No Nic Ciekaw Jestem Ilu Polaków Brało By Udział w Wojnie
Bo Czas Zwyciężyć


Edit:
Świetujmy i Płaczmy Odszedł Demones Hunter Prawdopodobnie Został Zhackowany Chciaż Mówił Mi Że Odchodzi Według Mnie Był On Jednym Z
Nielicznych Fajnych Br

Ostatnio edytowany przez Bvbb - 25-09-2005 o 22:27.
Bvbb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 18:09   #32
Iovis
Użytkownik forum
 
Iovis's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 10
Stan: Niegrający
Imię: Iovis
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 21/22
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bvbb
(...)
Ja Chciałbym Żebby Wreszcie Była Wojna
Br Vs. Poland
i Jeśli Znajdę Ekipę To Będe Się Bił
Narazie Jesteśmy Zasłabi Ale z Czasem Będzie Lepiej
Tylko Pewnie Jak z Wykle Polacy Nie Będa Brali Udziału A (szczegulnie h lv polacy) bo Będą Się Bali hehehe Że Ich Biją Mocno
Wielu Polaków z Większymi Lv Odeszło (Philten,Fossil Master,Karima)
No Nic Ciekaw Jestem Ilu Polaków Brało By Udział w Wojnie
Bo Czas Zwyciężyć
Chcesz wskrzeszac bunt i wojne? Skoro Ci sie znudzilo granie na tej postaci to krzyz na droge i powodzenia. Najpierw zacznij rozgladac sie za serwerem gdzie pójdziesz a potem mozesz zaczac zbierac ekipe na wojne. W sumie jaka wojne? To bylby nierówne strzelanie do kaczek. Kaczkami by oczywiscie byli Polacy. Radze grac spokojnie i miec nadzieje, ze nie spotka Cie hunt.
Iovis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 19:00   #33
Gold'Ciaper
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bvbb
hehehe
Witam Wszystkich Potępiaczy Br
Ja Chciałbym Żebby Wreszcie Była Wojna
Br Vs. Poland
i Jeśli Znajdę Ekipę To Będe Się Bił
Narazie Jesteśmy Zasłabi Ale z Czasem Będzie Lepiej
Tylko Pewnie Jak z Wykle Polacy Nie Będa Brali Udziału A (szczegulnie h lv polacy) bo Będą Się Bali hehehe Że Ich Biją Mocno
Wielu Polaków z Większymi Lv Odeszło (Philten,Fossil Master,Karima)
No Nic Ciekaw Jestem Ilu Polaków Brało By Udział w Wojnie
Bo Czas Zwyciężyć


Edit:
Świetujmy i Płaczmy Odszedł Demones Hunter Prawdopodobnie Został Zhackowany Chciaż Mówił Mi Że Odchodzi Według Mnie Był On Jednym Z
Nielicznych Fajnych Br
Z chęcią pomógł bym ale mam 21lvl master sorcerer to slabo , po drugie szkoda niszczyc stosunki moje z br , raz swoim sp. knightem 32lvl wypowiedzialem wojne w ab br
zostalem z knightem na 18lvl xD
pozdro.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 22:29   #34
Kofe
Użytkownik Forum
 
Kofe's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2005
Wiek: 32

Posty: 26
Domyślny Fakt

mi tam maceio moze byc mam plecy nic mi nie robiom demones to byl ( i jest)spoko ziom a w szczegolnosci lubie szefa maceio Yomyaelz Sanctum -a spoko ziom i odpowiada do kazdego =]
Kofe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 23:04   #35
Volli
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Wiek: 31

Posty: 9
Volli ma numer GG 1213390
Domyślny Wojna

Sam z chęciom bym walczył z br lecz ta wojna by nie miała sensu, hyba ze byli gracze by wszli na swoje postacie z samery o ile ktos je zachował i walczył o pokuj na samerze, a komu nie odpowiada to no to cuż mam do niego 2 dobre rady, graj na niskich lvl lub zmien serwer, ja sam chce byc w elicie i chce walczyc o niepodległość dla polaków
Volli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 16:50   #36
Pekezu
Użytkownik forum
 
Pekezu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: www.tibia.org.pl

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Domyślny Musialem dac edita

-EDIT- ehh za bardzo zareagowalem xD zaraz editne znow i podam filmik xD Samera AB nic ciekawego ale krotki film o polakach z samery ^^ grajcie...aha...jak zaczniecie grac jush na mainie na roku w sumie tesh to napiszcie do mnie dam jakis item ; ]
-EDIT2-Jak mowielm tak zrobie oto film na rapidshare http://rapidshare.de/files/5597546/polakowao.rec.html
NIe ma wira jak cos to ze skanuj ktos

Instrukcja jak sciagnac jedziemy an du nastepnie kilkamy Free,Potem czekamy znow jedzemy na do i czekamy lub jesli jest link to odrazu sciagamy plik ^^ Milego ogladadania xD

Ostatnio edytowany przez Pekezu - 27-09-2005 o 18:29.
Pekezu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 21:37   #37
Nvm
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

humm.. a moim zdaniem wszyscy dup**ycie ja tam nie mam duzych problemow z BR ,wzielibyscie sie do gry a nie
ze w wczesniejszych postach koles gada ze robi 2 miesace z 17 na 19 lvl , albo wam przeszkadza ze dziela konto... wy tesh tak mozecie jezeli chcecie miec tak szybko wysoki lvl , lecz to niezmienia faktu ze Samera jest sux Serwerem i nigdy nie beda rzadzic tu polacy Moravovos to juz by chcial z nimi wojne prowadzic lol.. wystarczyl by 1 h-lvl i by wszystkich pozabijal , wiec jedyne co pozostalo to tylko bic lvl i skille i przede wszystkim nie Pkowac na niskich lvl bo najczesniej za to ma sie Hunted


~~Hail Pink Party~~
~~Hail Dream Team~~
~~Peace in Samera~~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 22:35   #38
Gold'Ciaper
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nvm
humm.. a moim zdaniem wszyscy dup**ycie ja tam nie mam duzych problemow z BR ,wzielibyscie sie do gry a nie
ze w wczesniejszych postach koles gada ze robi 2 miesace z 17 na 19 lvl , albo wam przeszkadza ze dziela konto... wy tesh tak mozecie jezeli chcecie miec tak szybko wysoki lvl , lecz to niezmienia faktu ze Samera jest sux Serwerem i nigdy nie beda rzadzic tu polacy Moravovos to juz by chcial z nimi wojne prowadzic lol.. wystarczyl by 1 h-lvl i by wszystkich pozabijal , wiec jedyne co pozostalo to tylko bic lvl i skille i przede wszystkim nie Pkowac na niskich lvl bo najczesniej za to ma sie Hunted


~~Hail Pink Party~~
~~Hail Dream Team~~
~~Peace in Samera~~
Taaa wojne, kurde ne wypowiadam się już samera mi obrzydła , dziś dostałem hunta od 100lvl za to ze zamiast jemu sprzedałem komuś innemu uhy eh.. z dp nie moge wyjść
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2005, 19:51   #39
Viil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ema!! Grałem na samerce dosyc dlugi okres czasu i uważam ze serwer jest totalnie do bani!! Mianowicie mialem wiele przygod na tym serwerze tych dobrych i tych zlych niestety pewien czas temu dostawalem hunty.
Cala ta przygoda zaczela sie jak zobaczylem u kumpla ta gre i w pewien nudny wieczor zrobilem se postac na samerce. Z poczatku bylem totalnym noobem nie wiedzialem jak sie w to gra robilem rozne niestwozone rzeczy az pewnego dnia dostalem ivna do guildi polskiej. Tam niejaka rodzinka silverow zaczela uczyc mnie jak w to sie gra . Z zaczelem sprzedawac runki high lvlom a ci proponowali ze beda mnie protektowac. Wszystko sie fajnie ukladalo az pewnego dnia gracz imieniem Silver'clithe poznal kolesia z maceio i ten opowiedzial mu cala historie o tym miescie i graczach. Dowiedzialem sie ze wszystkie high lvle dizela konta po 2 osoby 3,4,5 nawet do 6 osob nie mowiac o Tobiasie El'matadorze ktory jest 24h online. Sa to ci sami playerzy co z della escaldado. Z pewnym okresem czasu jak dostalem jakiegos hunta albo musialem placic okupy za to ze zabilem 10 lvla na ktorym gral jakis high lvl protektorzy nic nie robili mieli to w gdzies . Jak idziesz gdzies na hunta i przyjda w to miejsce gracze maceio odrazu masz deda bo wiedza ze zyskaja z ciebie troche runek i jakis eq a czasem nawet dobry loot czyli PA jest od groma. Hackerow tez jest duzo i hakuja sie nawzajem kumple z maceio. Chcesz sie wybic?? Zapomnij zostaniesz zrownany z ziemia w przeciagu tygodnia. Wiec wszystkim odradzam ten serwer a ci co mowia ze jest super z czasem sie przekonaja. Najlepiej jak najszybciej opuscic ten serwer ci co jeszcze zostali tak jak zrobili to polacy z wysokimi lvlami.

Najgorsze jednak jest to ze polacy na tym serwie nasladuja br i hakuja konta innym polakom albo okradaja albo zabijaja a co najgorsze staja po stronie br. Ja obecnie zaczalem grac na furorze i serwer jest totalnie opanowany przez polakow ale narazie po 2 tygodniach grania malo obeznany jestem co do tego serwa. Pozdro dla silver family i wszystkich moich ziomow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2005, 20:21   #40
Karima
Użytkownik forum
 
Karima's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: z buszu :)))

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: Karima
Profesja: Druid
Świat: Samera
Poziom: 27
Poziom mag.: 40
Domyślny

Widzialam tu kilka sprzecznych opinii na temat naszego ( mojego, Phila i kilkoro naszych przyjaciol ) odejscia z Samery.
Sadze, ze nadszedl czas co nieco wyjasnic, nie bede sie rozpisywac, skopiuje tylko pewna rozmowe, jaka odbylam po 30 minutach od zalogowania sie na ten serwer:

Channel saved at Thu Oct 13 18:32:49 2005
18:28 Karima: hello
18:29 Karima: omg, its possible, Abnadabe talking to me?
18:29 Karima: im only 27 lvl druid
18:29 Abnadabe: Hi!
18:30 Abnadabe: HUNTED
18:30 Abnadabe: =D
18:30 Karima: nice
18:30 Abnadabe: KARIMA = RESISTENCE = HUNTED
18:31 Karima: but i like to be hunted


Chyba nie musze niczego dodawac

Pozdrowienia dla wszystkich znajomkow, ktorzy zostali na Samerce, tesknie za Wami

Wasza Karima

Ostatnio edytowany przez Karima - 13-10-2005 o 20:29.
Karima jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:33.


Powered by vBulletin 3