Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Czy podoba się wam nowy update?
Tak 92 40.71%
Nie 71 31.42%
Najlepsza rzecz jaką widziałem/am w tibi 14 6.19%
Najgorsza rzeczy jaką widzialem/am w tibi 24 10.62%
Nie mam zdania 25 11.06%
Głosujących: 226. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-08-2004, 20:49   #21
Amaymon
Użytkownik forum
 
Amaymon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 36

Posty: 20
Amaymon ma numer GG 8898864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
ciesze się, że utrudnili zycie palladynom
mnie to akurat nie cieszy
Amaymon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2004, 20:54   #22
bleblek
Użytkownik forum
 
bleblek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Trój Miasto
Wiek: 33

Posty: 26
bleblek ma numer GG 4990327
Domyślny

Ja oddałem głos na "najlepsza rzecz jaką w tibi widziałem" poniewarz tera grafika jest zaje...yyy...fajna i to nowe miasto jestzajefajne i wogule a pozatym tylko nie podoba mie się to że potwory są tak zajefajnie silne
bleblek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 20:56   #23
Ralph Druid
Użytkownik forum
 
Ralph Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Whitestock

Posty: 21
Smutny

Mi update sie nie podoba, jestem palkiem i planowalem od 30 lvl chodzic na poh z bohami a teraz .... Gdzie ja bede expil na wzogorzu cycow? Stanie sie tak zatloczone ze bedzie wiecej ludzi niz potworow. Zmuszony jestem tez wyniesc sie z mojego ulubionego miasta - Venore... Moim zdaniem update dobry jest dla leveli 60+ chociaz tez beda musieli sie wysilic przy ubiciu nieziemskiego gsa ... Nawet przez takiego zerka bede bal sie pojsc na 40 lvl na OF bo jeden biega szybko jeden nie. Ogolem nie wypal, podoba mi sie grafa i nowe potworki CIPs nie powinny zmieniac sily potworkow wtedy bylby wypas no ale cóż trzeba grac dalej
Ralph Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 21:08   #24
ghiron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Mythera , Kapitan Popo

Posty: 135
ghiron ma numer GG 4385328
Smutny

Nie rozumie czemu wszystkie profesje poza pallkami się cieszą że tak osłabili pallów!!???!!!!!??? Przecież teraz knight armor bedzie po 30-40k chodził a k legi po 32-42k :// ach szkoda słów!!! dałem głos na nie Nie dałem kompletne dno!!!! Ale mogli troche by zmniejszyc szybkosc tego gs tak zeby od 45lvl z bohami uciec!!!!!! :///// bo 60+i boh to w *** duża przesada!!!!!
__________________
Kapitan Popo 30 lvl skille 67/66 (grow up) Knight
Obecnie podczas intensywnego treningu
,,Fire never dies alone"
ghiron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 21:19   #25
Ralph Druid
Użytkownik forum
 
Ralph Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Whitestock

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ghiron
Nie rozumie czemu wszystkie profesje poza pallkami się cieszą że tak osłabili pallów!!???!!!!!??? Przecież teraz knight armor bedzie po 30-40k chodził a k legi po 32-42k :// ach szkoda słów!!! dałem głos na nie Nie dałem kompletne dno!!!! Ale mogli troche by zmniejszyc szybkosc tego gs tak zeby od 45lvl z bohami uciec!!!!!! :///// bo 60+i boh to w *** duża przesada!!!!!
Popieram, przeciez knighcik moze sobie isc i zlurowany gs na niego wyskoczy a ponizej 30 levela nie ma szans raczej chyba ze duzo trenil i ma duzo uhow przy sobie. I k-set podrozeje moze nie tak mocno jak kolega mowil ale z 5-10 k napewno, bedzie bardziej oplacalo sie kupowac c-seta lzejszy i w "podobnej" cenie. Widac ze CIPy chcialy oslabic paladynow i to sie im udalo bo beda wolniej expic a co za tym idzie beda slabsi ...
Ralph Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 21:20   #26
Elite Pietras
Użytkownik forum
 
Elite Pietras's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Libiąż
Wiek: 35

Posty: 21
Elite Pietras ma numer GG 1419970
Domyślny

Widze ze w ankiecie najwiecej osob jest na nie - i wszyscy doskonale wiedza dlaczego !! PACC !! Wszystko co zostalo zrobione to dla nich, no moze z wyjatkiem ulatwienia sprzedawania loota. Cipsoft mogl sie postarac i ulatwic Faccom zycie
Elite Pietras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 02:21   #27
Ganc'u
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2004

Posty: 17
Problem

Wiecie ja sie wypowiem w ten sposób jak z reszta wszyscy inni
Upate hmmm jak pierwszy raz zobaczylem to wszystko mowie super
nowa grafika<ulepszona> nowe rzeczy ale jak sie dowiedzialem ze gs
biega 2x szybciej <a jak i z tamtym mialem problemy w ucieczce to co mowic o tym ;/> to mowie Ooooo poh to sie stanie obcy dla mnie calkowicie a jeszcze beholdery na ktore chodzilem zawsze poexpic niby wysysaja mane .
Na poczatku nie wierzylem ale jak sie okazalo ze to prawda to ZALAMANIE
nie dosc tego ze zawsze mialem malo many na exure vite to teraz moge jej nie miec wogule heh to nie moze tak byc::JESLI MA BYC JAKIS NOWY UPATE TO TYLKO Z PRZYWROCENIEM DAWNYCH POTWORKOW::
Teraz to nie jest gra pojdziesz na poh spotkasz gsa i koniec nie uciekniesz!!
Czy czlonkowie CipTeamu nie pomusleli o niskolevelowcach ktorzy chodza na poh aby nabic expa!!! moze niech poh ogrodza murem i postawia bramke expa!! dla mnie to jest kompletne >>gowno<< tylko grafika moze zostac

Mysle ze sadzi tak wielu oburzonych tibijczykow TRZEBA COS Z TYM ZROBIC!!!!!!!!!

Lord
Azura 29 lv
Druid 40 mlv
JESTEM OBURZONY TYM WSZYSTKIM JAK ONI MOGLI
Ganc'u jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 07:22   #28
Drich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Bialystok

Posty: 31
Drich ma numer GG 5381828
Domyślny

mmmm te przyspieszenie gsow takze "dotknęło" druidow/sorcow bo wiekszość z nich po 30 lvl na pewno expowalo na poh a tera nie ma szans ;/ zeby CIPy zmienily wszsytkie grafiki a nie tylko kilku przedmiotów to nawet fajnie by bylo a tak... lipa moj glos-nie ,chociaz jestem pacc
__________________
)
Drich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 07:27   #29
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

opis valkirii amazonki i draga
wczoaj bedac lekko w stanie wskazujacym na spozycie troszke fragowalem
akurat zapedzilem sie na amazonki niedaleko northport
i tak:
amazonki z dystansu wala mocniej ale latwiej je zabic
valkirie to samo, ale za to lepszy loot (2 p-arm z dwoch zabitych valkirii w ciagu 30 sekund), dodam ze podczas mojego calego zycia tibijskiego (ponad rok) ani razu z valkirii mi p-arm nie wypadl, a huntowalem na nich czesto

drag: solowalem palkiem, f-wave ma wiekszy rozmiar ale ma mniejszy def i szybciej go zabilem, przed update uzywalem 1 uh, teraz samymi exura vita, i loot jakby wiekszy, wiecej kasy, wiecej d-hamow, wiecej przedmiotow w loocie takich jak xbow, stell shield etc

dzisiaj ide na dluzszego hunta na guardy do kopalnie to powiem wieczorem jak sie expilo
__________________
MayGyver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 08:01   #30
Wopahos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Secura->Thais->Nazwa Wopahos

Posty: 9
Wopahos ma numer GG 6459951
Problem Update do D**Y

Wszyscy spodziewali sie lepszego Upadatu . Jakies nowe mage itp. A tu cipowie dali tylko nowe miasto i do dla pacc . A co maja powiedziec facc. praktycznie tylko garafa zostala. A reszta to utrudnienia . nie rozumiem po co beholder wysysa mana rozumie aby byl mocniejszy ale po co ma wysysac mane (kompletne dno). Albo ten gs co chodzi jak 60 lvl w bohach. To to Cipom sie nie udalo ponieważ utrudnili zycie palokom(to jest jedyny plus bo kto to widzial palek 30 lvl i gs-a zabija a knigh 60 i sie męczy) ale z drugiej strony na kazdym swiecie jest sporo osob (ludzie powyzej 70 lvl) co zluruja a wtedy idzie jakis koles (slabszy) i co ma do powiedzenia? Tyko dead i skile slabsze i mniej expa kto mu za to wroci nikt. Poprostu tibia teraz to wielki szut i mi sie nie chce grac jestem 37 lvl.


PS. mozna jakos cipom do dac do zrozumienia ze 99% graczy chce tak jak bylo przed update?
Wopahos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 08:30   #31
Piwo
Użytkownik forum
 
Piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Elblag

Posty: 20
Strzałka Czy możemy liczyć na zmiany update 7.3

Chciałbym, ale nie ma szans. Ten update był po to, żeby wyeliminować jaknajwięcej FACCów, zeby mniej ludzi grało i odciążyło serwy. Widzieliście statsy na serwach ? Wczoraj na Trimerce - zaledwie 600 osób po godz 19...byłem w szoku.

Chcą też, zeby było więcej PACCów ? mi się to nie podoba - było dużo ciekawiej jak było ich mniej. Dojdzie to tego, ze na Faccu sie nie da grać w tibie...bzdura...

P.S. Powtorze sie - mam paccka, ale nie podba mi sie to, że taką totalną komerchą zajezdza, robią wszystko, żeby płacic za te gierke (chyba sie wkurze i nie przedłuże)
Piwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 09:10   #32
Lord Czaja
Użytkownik Forum
 
Lord Czaja's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2003
Lokacja: Bytom
Wiek: 33

Posty: 246
Lord Czaja ma numer GG 4649461
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ganc'u
Ooooo poh to sie stanie obcy dla mnie calkowicie a jeszcze beholdery na ktore chodzilem zawsze poexpic niby wysysaja mane .
Na poczatku nie wierzylem ale jak sie okazalo ze to prawda to ZALAMANIE
nie dosc tego ze zawsze mialem malo many na exure vite to teraz moge jej nie miec wogule
Jak grasz na Eternii sprzedam Ci kilka bronze amuletów
Lord Czaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 09:10   #33
Allatar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 187
Domyślny

Ja, moim magiem jak byłem w świątyni niedaleko thais mało nie zginąłem. Widze 3 orc spermenów, mówie sobie: "Co za problem, zawsze ich odrazu kładłem", patrze a oni mi hita: 35, 43, 38, 41. Cholera, ledwo co uciekłem.

A ogólnie wygląd nowych grafik nawet fajny, szczególnie lepsze są drzewa.

CIPy przez to, że dodają cały czas nowe serwery, miasta tylko dla ppac itp, chcą tylko więcej i więcej zarobić, taka komercja, że ja wysiadam :-(
Allatar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 09:49   #34
Lord Sublokator
Użytkownik Forum
 
Lord Sublokator's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Szczecin- Pogodno
Wiek: 34

Posty: 45
Lord Sublokator ma numer GG 2611669
Domyślny

Według mnie ten Update jest z*****y poprostu niedośc ze sie naoglądam co inni piszą ze sie boje na czym bede expic jak uruchome Tibie bo niekktóre potwory sa podobno o moc silniejsze .

<ModEdit> zalozyles osobny temat z tym co ci wyciolem, to po kiego jeszcze tu pisales ? czy jest to temat, który nazywa się "problemy z tibia po update"? NIE. Wiec trzymaj sie tematu z laski swojej

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 13-08-2004 o 11:39.
Lord Sublokator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 10:26   #35
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Jestem paladynem i update całkowicie mi się podoba Gsy szybsze lepsze nowe potoworki miasto,Ceny wzrosną zawsze na to czekałem i nie lubie tych co ceny zaniżają No i brak spamu i selowanie 100itemów na raz G.I.T
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 11:03   #36
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 35

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Teraz poziom potworów dla średniolevelowych podniósł się dużo.
W szczególności potowrów które biją na dystans.
-Valkiria - z daleka za***iście niebezpieczna, 2 kładą mnie bez problemu (chodzi o walkę mieczem), wcześniej szło bez problemu, w zwarciu również są groźniejsze niż wcześniej. Ktoś tu mówił że plate armor częściej wypada,hmm, zabiłem dzisiaj 5 mieczem (duże straty Hp ale czego człowiek nie robi dla 500gp) i w żadnej nie było więcej niż 10gp
-Amazonki- z dystansu stały się mordercze gdyż chodzą często w grupach po 3-4, a 2 potrafią nieźle obtłuc, w zwarciu jak rzucą nożem potrafią przywalić
-Orc Spearmen- Jeden nie stanowi zagrożenia, 3 już bardzo duże, trzeb lurować pojednynczo gdyż mnie obiły do czerwonego HP
Swoje doświadczenia oparłem na mojej postaci z:
-Crown Helmetem, Plate Setem, Scarf, Dragon Shield, F-Sword
Profesja: Druid 22lvl, 28mlvl, skille 20/23 czyli nie najgorzej. Widze że na valkirie będę chodził z 40lvl

A wracając do tematu to update był średni gdyż aktualnie więcej na nim straciłem niż zyskałem
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 14:03   #37
Wopahos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Secura->Thais->Nazwa Wopahos

Posty: 9
Wopahos ma numer GG 6459951
Evul Cipowie to po***ane kutafony bez rozumu!!!!!!

cipowie kto ich stworzyl chyba Pan Bóg dla chevy aby sie z nich nabijac. cipowie nie maja rozumu sa p***ani a do tego puldupy<hahaha> gdybym ich spotkal to bym ich zabij s****ysunow by polecieli w kosmos. Dzis padlem na archelach po jakiego huaj oni ich ulepszali i nic nie mowia kto mi ****a zwruci 2 levele oraz skile nie mowiac 50k za aola. Cipowie do wyruchane medny pedlaly i ***aki lesne bez rozumu chcialbym pogadac z takim cipem to bym go rozniusl. zamiast cipy mozna na nich mowic CIPY HAHAHA. Mozna z nimi jakos pogadac z tymi s****ysynami???
Wopahos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 14:31   #38
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Zdecydowanie mi sie podoba. Dlaczego? Nowe itemki, nowa grafa, silniejsze potwory, nowe eyglady starych rzeczy no i moze dlatego że nie jestem palladynem .
Spider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 14:41   #39
pahrahk
Użytkownik Forum
 
pahrahk's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 52
pahrahk ma numer GG zastrzeżony
Pergamin ...

Update do bani...dla facc ulepszony wygląd Soldier Helmet i grafika,dla pacc nowe miasta potwory itd.Wczoraj mało nie padłem jak mnie 2 valki dopadły,strach iść do amazon camp.Teraz za każdym razem gdy gdzieś ide,boje sie czy za rogiem nie czycha na mnie megapotężny potwór.A jak spotkam GS'a idąc do venore to najlepiej stane w miejscu i poczekam aż ze mną skończy Na Beholdery boje sie chodzić poexpić,a o upragnionym Bh shieldzie moge pomażyć.Zawsze miałem mało many bo gram knightem,a teraz jak będe miał mało hp i to gówno użyje mana draina to nawet niebęde mógł użyć Exury.Dla low level knighta z kiepskimi skillami zostały tylko te pieprzone dwarfy które mi nosem wychodzą.Na gl teraz nie pójde bo zawsze mam małe trudności jak mnie dopadnie kilka Ghouli,a teraz to wogóle nie pójde bo kto wie,może Ghoul teraz jest mega silny ??? Ulepszenie potworów - najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek mogły cipy zrobić. W skali od 1-10 oceniam na 1/10 (1 za tą grafike )

Ostatnio edytowany przez pahrahk - 13-08-2004 o 14:43.
pahrahk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 14:49   #40
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 35

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spider
Zdecydowanie mi sie podoba. Dlaczego? Nowe itemki, nowa grafa, silniejsze potwory, nowe eyglady starych rzeczy no i moze dlatego że nie jestem palladynem .
Jeżeli podobają ci się mocniejsze potowry (a są w zasadzie dużo moncniejsze) to albo jesteś masochistą który lubi jak go mocnow potwory biją albo knightem (knighci najlepiej wyszli na update'cie) który ma ten 25lvl i dobre skille gdyż on w miarę bierze amazonki/ghoule/valkirie i behelordery (mu mana tak nie potrzebna) i ma z nich niezlego loota
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:09.


Powered by vBulletin 3