Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-04-2006, 10:57   #21
Mignus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 52
Domyślny

Mi sie troszke porył kąp ale jak grałem to byłem w Obozie Toraka Moją ulubioną postacią jestem ja xD Pół ork barbażyńca xD Jak sie kupi wędrujące niebo to jest nawalanina )) Ej a tam z tego maga w Targos wypada ta suknia taka to sprzedać ją czy zostawić ??

Ostatnio edytowany przez Mignus - 16-04-2006 o 10:59.
Mignus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-04-2006, 10:21   #22
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 30

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

eh sala gier ori o co w tym chodzi rozwalilem w 60 sekund jakiegos typka i nie wiem co dalej aha ten typek to jakisz czarny feyr czy cos takiego jak mam wygrac? golem rzekl ze opanuje kwadrat czy cos takego
Cor Tibiarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 10:30   #23
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

up

Pogadaj z magiem, golemem oraz poczytaj wszystkie świstki znalezione w zamku. Tam jest opisane co która dźwignia robi. A zadanie jest proste, musisz wygrać kolejnych ileś tam bitew żeby dostać klucz do sypialni jednej z sióstr.

Najlepsza drużyna jaką grałem, hmm. Wojownik, Mnich, Kapłan, Druid/sorcerer, sorcerer i mag - nekromanta. W sumie drużyna kiepska do momentu jak magowie dostaną fireballe (odpowiednio 5 i 6 lvl). A później to już leci. Od momentu kiedy jest ulepszona niewidka znikają wszystkie problemy, później już tylko zawodzenie beanshe i trup ściele się gęsto.

@Resthin twoja drużyna jest do dupy Brak kapłana dyskwalifikuje ją.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 11:40   #24
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
up

Pogadaj z magiem, golemem oraz poczytaj wszystkie świstki znalezione w zamku. Tam jest opisane co która dźwignia robi. A zadanie jest proste, musisz wygrać kolejnych ileś tam bitew żeby dostać klucz do sypialni jednej z sióstr.

Najlepsza drużyna jaką grałem, hmm. Wojownik, Mnich, Kapłan, Druid/sorcerer, sorcerer i mag - nekromanta. W sumie drużyna kiepska do momentu jak magowie dostaną fireballe (odpowiednio 5 i 6 lvl). A później to już leci. Od momentu kiedy jest ulepszona niewidka znikają wszystkie problemy, później już tylko zawodzenie beanshe i trup ściele się gęsto.

@Resthin twoja drużyna jest do dupy Brak kapłana dyskwalifikuje ją.
Zapomniales ze druid ma tez czary leczace ? Btw w jego wachlazu czarow jest duzo ofensywnych. A i przemiana w zwierzaka ( misio ma bodajze 4 ataki na runde ) robi swoje. A kaplan jest przereklamowany.
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 12:20   #25
Knocik
Użytkownik Forum
 
Knocik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Lokacja: Lębork
Wiek: 33

Posty: 63
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Ortografia
Świat: Askara
Poziom: 30+
Poziom mag.: 55
Domyślny

Ja tam gralem w IWD2 jedna postacia ;] Palladyn/Czarownik ;]
__________________
-> regulamin
Knocik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2006, 20:53   #26
vasilij
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Chojna

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Saphira
Poziom: 21
Poziom mag.: 20
Domyślny

Heh, no jedną postacią ciekawie, też kiedyś chciałem, ale się nie zdziw jak zatrzymasz się w fortecy, gdzie właśnie teraz z moją 4-osobową drużyną stoję, gdyż nie daję radę tym goblinom jeźdźcom z kapitanem (masakrycznie dużo ich) plus wzmocniony lodowy troll i kurde szaman z tyłu. Moj team to:
Człowiek-Paladyn 6 poziom, Człowiek-Czarodziej 6 poziom, Człowiek-Łowca 6 poziom i Krasnolud-Wojownik 6 poziom. Plx jakaś pomocna taktyka na tą goblińską kawalerię
vasilij jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2006, 10:05   #27
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Idziesz kims kto ma bron o dalekim zasiegu i rozwalasz bęben. Nastepnie lurujesz po koleji to swinstwo. Easy ..
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 15:01   #28
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 30

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny a ja znowu zwracam sie do waz o pomoc :)

znowu mam pytanie mianowicie jak sie dostac na ten obszar zaznaczony czerwonym kółkiem? Mysle ze trzeba jakos ten most przestawic ale nie wiem jak. Znalazlem tez 2 drzwi ktorych nie moge otworzyc :/ o co w tym chodzi?
Cor Tibiarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 12:30   #29
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 30

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

*BUMP*

sory ze bumpam ale musze
Mam problem w odcietej dloni mianowicie mam wszystkei skladniki do odprawienia rytulalu (chjyba) i nie wiem co mam z nimi zrobic. Klade ja na piedestale przed posagiem ilmatera w wiezy kaplanow i nie wiem jak odczytac ksiege. Moze mam zle kajdany? Bo pisze ze sa to kajdany wiary a nie cierpienia ale sa czerwone i byly w sali tortur wiec pewnie to te! Wiec jak mam odczytac ta ksiege ilmatera bo tam psize tylko ze zakurzona jest itp. plx help
Cor Tibiarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:28   #30
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resthin
Zapomniales ze druid ma tez czary leczace ? Btw w jego wachlazu czarow jest duzo ofensywnych. A i przemiana w zwierzaka ( misio ma bodajze 4 ataki na runde ) robi swoje. A kaplan jest przereklamowany.
No i? Z tego co pamiętam nie ma mass heal, albo ma go dopiero bardzo późno. Czyli żegnamy ozięble.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2006, 11:32   #31
Pabak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004
Lokacja: Ruda Śląska
Wiek: 34

Posty: 90
Stan: Na emeryturze
Wyślij wiadomość przez ICQ do Pabak Pabak ma numer GG 5459497 Pabak ma login Tlenu tuminure@o2.pl
Domyślny

Nie pamiętam co trzeba zrobić . Ściągnij jakiś poradnik, to napewno Ci pomoże .

A tak wogóle to jak ktoś chce to mogę z kimś zagrać przez neta. O dziwo nie trzeba hamachi, wystarczy gamespy arcade .
__________________
Stare gry na PC, stare gry, Old PC Games, download na OPCG.net!
Pabak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 20:15   #32
Draconisos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Icewind Dale jest super

Szczerze mówiąc ta gra nadal mnie pociąga.....dlatego ze nie przeszedlem jej do końca.Nie wiem co dalej robić od momentu "smoczego oka".O co tam biega?????Jak otworzyc to głupie więzienie? O co z tą salą tortur chodzi?Trzeba zrobic miksture, żeby zmienic się w Yuan-ti i zachować pełnię zmysłów?? Szczerze mówiąc zapisy gry mi się skasowały, więc muszę grać od początku, ale i tak informacje przydałyby mi się.... Dalej będe wiedział z pewnością co trzeba robic =)
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.


Powered by vBulletin 3