Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-06-2007, 17:11   #21
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Nie wybieram się za granice w te wakacje , niechce mi się .

No chyba że mnie wyrzucą ze szkoły itp. to będę musiał się gdzieś zaczepić na jakiś czas ^.-
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2007, 18:01   #22
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurier Pokaż post
Hahaha to tylko dowodzi jaki jestes zuczku zalosny
Siedziec w domu i grac zamiast isc na impreze hahaha

Swoja droga avatara bys zmienil bo az strach sie ciebie bac :>


@Topic~ kolejna proba anni~ na Galanie nie powiodla sie
wyjebane mam na to co myslisz o moim avatarze i o mnie ;> a ze na jedna impreze nie poszedlem dla tibi lol srednio chodze co weekend na imprezy wiec czasami mozna odpoczac ale widze ze dla ciebie impreza to wielkie wydarzenie lol get a life retard
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 18:32   #23
Toca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 411
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cataclism Pokaż post
wyjebane mam na to co myslisz o moim avatarze i o mnie ;> a ze na jedna impreze nie poszedlem dla tibi lol srednio chodze co weekend na imprezy wiec czasami mozna odpoczac ale widze ze dla ciebie impreza to wielkie wydarzenie lol get a life retard
Ja mam srednio3 w tygodniu i nie omijam zadnej xD
Toca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 18:48   #24
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

Toca
Piatek, sobota, niedzirela = weekend, w piatek wieczorem mozna balowac. -.-
Poznanski Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 19:19   #25
Kurier
Użytkownik Forum
 
Kurier's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Profesja: Elite Knight
Gildia: Freelancer
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cataclism Pokaż post
wyjebane mam na to co myslisz o moim avatarze i o mnie ;> a ze na jedna impreze nie poszedlem dla tibi lol srednio chodze co weekend na imprezy wiec czasami mozna odpoczac ale widze ze dla ciebie impreza to wielkie wydarzenie lol get a life retard
W zaklad ide ze nie 1dna zes impreze przepuscil dla tibii<lol>
A imreza to wielkie wydarzenie dla kogos kto pracuje/wal srednio 40-60h w tygodniu;] idzie poznac wiele "osob";]
Jedynym "retardem" jestes tutaj ty maly;] Nie potrafisz w matczynym jezyku juz kogos obrazic? az tak sie zeszmaciles?:> Czuje tutaj jak by to nazwac "wannabe~" tylko wannabe czego? wannabe English speaking?? :>
Swoja droga co ma chodzenie na imprezy wspolnego z moim tzw. " brakiem zycia " hahaha
Jakbys mial wyjeb.. na to co o tobie i avatarze mysle to bys nie pisal posta zuczku;] ale masz racje avatar jest slodki- tylko jeszcze rozowym kolorem go podrasowac troszke
Moja dobra rada przestan grac bo i tak juz skonczony jestes.. odejdz jak my wszyscy z malym wyjatkiem - wroc na milosc boska dziecko do szkoly;]
I zabierz ze soba babolka, rumcia(sorry rumek nie postujesz od dawna smieci tutaj, ale musialem cie tez uzyc pamietajac pisownie :>) i reszte niedoukow;]

PS. nie graj twardziela bo zaloze sie ze ostatnio sie moczysz w nocy bo pograc normalnie nie mozesz w tibie
Kurier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 19:43   #26
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ..

Juz tak nie gadajcie o tych imprezach, bo prawda taka, ze trzeba miec bogatych rodzicow albo pracowac zeby chodzic na 3 imprezy w tygodniu, czyli to pierwsze w przypadku toci, chyba ze go po tej zecie wzieli gdzies.

Zeby nie offtop
Rostek zbiera ekipa na POI, chlopak sie poczul wazny na servie/
Poznanski Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 23:30   #27
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznanski Rycerz Pokaż post
Juz tak nie gadajcie o tych imprezach, bo prawda taka, ze trzeba miec bogatych rodzicow albo pracowac zeby chodzic na 3 imprezy w tygodniu, czyli to pierwsze w przypadku toci, chyba ze go po tej zecie wzieli gdzies.

Zeby nie offtop
Rostek zbiera ekipa na POI, chlopak sie poczul wazny na servie/
Nie pracuje , z matką cienko przędziemy jeśli idze o finanse.. mimo to ostatnie 2 tygodnie co 2 dni piany (czasem częściej) , wszystko zależy od zaradności pijących , dzisiaj ja stawiam party wszystkim , następne 3 "razy" inni mi , miłość dla moich ludzi ;*

Żeby nie było offtopa , mam team na Anni łącznie z rezerwowymi , jedyne czego mi brakuje to kilka leveli i chęci na zbieranie kasy .
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2007, 23:47   #28
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

Ja ostatni weekend na 20 zlotych przejechalem, 3 imprezy zaliczylem, i jestem teraz winny siano xD, w wakacje sie zarobi ;] i jak widze jak moja nauczycielka od polskiego zbiera 20 zlotych na teatr

Zeby nie bylo offtopa
Co to za team ;>?
Poznanski Rycerz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 00:23   #29
Ascario
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Askara
Domyślny

Nalewka 5 zl, kubek 10 gr, paczka sloneczniku 1 zl = 6,10 zl i fazunia. Mozna dopic VIPem i jest fajniutko.
Druga opcja Spirytus

litr spirytusu 20 zl =2 litry wodki
2 litry wodki to 4 osoby maja ladna faze, wystarczy sie zlozyc po 5 zl no i na zapitke.

Zeby nie bylo offtopa

Sinid i tak Ci sie nie uda
Ascario jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 00:41   #30
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ascario Pokaż post
Nalewka 5 zl, kubek 10 gr, paczka sloneczniku 1 zl = 6,10 zl i fazunia. Mozna dopic VIPem i jest fajniutko.
Druga opcja Spirytus

litr spirytusu 20 zl =2 litry wodki
2 litry wodki to 4 osoby maja ladna faze, wystarczy sie zlozyc po 5 zl no i na zapitke.

Zeby nie bylo offtopa

Sinid i tak Ci sie nie uda
po pierwsze drogi masz spiryt ;p po drugie trzeba w czyms rozrobic najlepiej woda cytrynowa po trzecie popitka i moze wyjsc okolo 2.5 l bardzo dobrej wodki sprobuj ;p i btw to nie jest post zeby cie pouczac itd po zaraz powiecie ze nic nie wiem itd ;p
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 00:47   #31
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurier Pokaż post
W zaklad ide ze nie 1dna zes impreze przepuscil dla tibii<lol>
A imreza to wielkie wydarzenie dla kogos kto pracuje/wal srednio 40-60h w tygodniu;] idzie poznac wiele "osob";]
Jedynym "retardem" jestes tutaj ty maly;] Nie potrafisz w matczynym jezyku juz kogos obrazic? az tak sie zeszmaciles?:> Czuje tutaj jak by to nazwac "wannabe~" tylko wannabe czego? wannabe English speaking?? :>
Swoja droga co ma chodzenie na imprezy wspolnego z moim tzw. " brakiem zycia " hahaha
Jakbys mial wyjeb.. na to co o tobie i avatarze mysle to bys nie pisal posta zuczku;] ale masz racje avatar jest slodki- tylko jeszcze rozowym kolorem go podrasowac troszke
Moja dobra rada przestan grac bo i tak juz skonczony jestes.. odejdz jak my wszyscy z malym wyjatkiem - wroc na milosc boska dziecko do szkoly;]
I zabierz ze soba babolka, rumcia(sorry rumek nie postujesz od dawna smieci tutaj, ale musialem cie tez uzyc pamietajac pisownie :>) i reszte niedoukow;]

PS. nie graj twardziela bo zaloze sie ze ostatnio sie moczysz w nocy bo pograc normalnie nie mozesz w tibie
ominolem 1 impreze w zyciu przez tibie przez ani~ a kto expil najwiecej ? drugi owner ja nigdy nie lubilem expic wiec poraz kolejny pokazujesz ze gowno wiesz dzieciaku a co do mojej edukacji lol nigdy nie lubilem szkole i nigdy nie bede jej lubil a to jak zyje to moj problem wielki kozaku lol ile myslales nad tym do czego sie przyczepic w moim poscie ? bez kitu wiedz ze nie masz co robic idz lepiej do tej roboty co o niej mowisz caly czas a pewnie nigdy w zyciu nawet nie pracowales i wygladasz jak jakis pypowy lamus ktory siedzi przed kompem cale dnie a co do avataru widze ze nie wiesz co on ukazuje byles kiedys na imprezie ? w dobry klubie ? chyba nie bo widze ze nie masz zielonego pojecia a co do imprezowania 3 razy w tyg wole raz i wydac 70-100 zl w dobrym klubie i miec dosyc na tydzien nie mowie tu o samym alkoholu
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 04:10   #32
Kurier
Użytkownik Forum
 
Kurier's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Profesja: Elite Knight
Gildia: Freelancer
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cataclism Pokaż post
ominolem 1 impreze w zyciu przez tibie przez ani~ a kto expil najwiecej ? drugi owner ja nigdy nie lubilem expic wiec poraz kolejny pokazujesz ze gowno wiesz dzieciaku a co do mojej edukacji lol nigdy nie lubilem szkole i nigdy nie bede jej lubil a to jak zyje to moj problem wielki kozaku lol ile myslales nad tym do czego sie przyczepic w moim poscie ? bez kitu wiedz ze nie masz co robic idz lepiej do tej roboty co o niej mowisz caly czas a pewnie nigdy w zyciu nawet nie pracowales i wygladasz jak jakis pypowy lamus ktory siedzi przed kompem cale dnie a co do avataru widze ze nie wiesz co on ukazuje byles kiedys na imprezie ? w dobry klubie ? chyba nie bo widze ze nie masz zielonego pojecia a co do imprezowania 3 razy w tyg wole raz i wydac 70-100 zl w dobrym klubie i miec dosyc na tydzien nie mowie tu o samym alkoholu
Ale zabolalo....Ciebie:>
1.Nie dzieciaku dzieciaku jestem ponad polowe dekady starszy niz ty ;]
2.nie lubiles szkoly? ona ciebie pewnie tez nie wiec jestescie kwita..(poziom widac na 1szy rzut oka:>)
3.Nie chcialbys tyle przepracowac co ja bedac w moim wieku a wczesnie sie zaczelo;]
4.Zdefinuj dobry klub a pokaze ci ze nie wiesz co to znaczy;] protektor? Energy2000? nawet pewnie nie wiesz co to..
5.Lamus.. hmm... tu mnie zagiales... tak chyba w latach 80tych na starszych mawiali.. zgadlem?:>
6.nie o alkoholu? no tak wejscie 2 dychy do twojego "dobrego" kluby taniej nie moze byc bo to "dobry" klub :> ale przed wejsciem cos zjesc kolejne 2 dychy(zakladam pizze), w klubie posiedziec 30 minut i piwo strzelic pewnie postawic jakiejs malolacie takze piwo/drinka(ok 15 zl) liczac na cos wiecej niz "dzieki" i taxa do domu ok 15zl..:> (moga byc wachania w kwocie :>)
No idealna noc;] Powodzenia;]
A swoja droga smakowalem wlasnie nocnego zycia Edenburga - cos czego znajac twoja milosc do jezykow obcych nigdy nie poznasz;]
Jeszcze cos o imprezach?;]

@edit:Avatar - faktycznie wygladasz kuuuul jak prawdziwy magister klubowicz;] <lol>

Ostatnio edytowany przez Kurier - 05-06-2007 o 04:13.
Kurier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 08:42   #33
Toca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 411
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznanski Rycerz Pokaż post
Ja ostatni weekend na 20 zlotych przejechalem, 3 imprezy zaliczylem, i jestem teraz winny siano xD, w wakacje sie zarobi ;] i jak widze jak moja nauczycielka od polskiego zbiera 20 zlotych na teatr

Zeby nie bylo offtopa
Co to za team ;>?
Po pierwsze nie skonczylem jeszcze sredniej szkoly.
Po drugie trzeba pic z glowa, czyl i nie piwo marki "lech" tylko np "Vip lub Fasberg"
Po trzecie mozna tez cos z nalewka pokombinowac. Tylko cos moj organizm ostatnio odmawia.
Po czwarte Najlepszym wyborem jest spiryt, bo nie dosc ze z kultura to jeszcze tanio

~;*
Toca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 10:21   #34
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurier Pokaż post
Ale zabolalo....Ciebie:>
1.Nie dzieciaku dzieciaku jestem ponad polowe dekady starszy niz ty ;]
2.nie lubiles szkoly? ona ciebie pewnie tez nie wiec jestescie kwita..(poziom widac na 1szy rzut oka:>)
3.Nie chcialbys tyle przepracowac co ja bedac w moim wieku a wczesnie sie zaczelo;]
4.Zdefinuj dobry klub a pokaze ci ze nie wiesz co to znaczy;] protektor? Energy2000? nawet pewnie nie wiesz co to..
5.Lamus.. hmm... tu mnie zagiales... tak chyba w latach 80tych na starszych mawiali.. zgadlem?:>
6.nie o alkoholu? no tak wejscie 2 dychy do twojego "dobrego" kluby taniej nie moze byc bo to "dobry" klub :> ale przed wejsciem cos zjesc kolejne 2 dychy(zakladam pizze), w klubie posiedziec 30 minut i piwo strzelic pewnie postawic jakiejs malolacie takze piwo/drinka(ok 15 zl) liczac na cos wiecej niz "dzieki" i taxa do domu ok 15zl..:> (moga byc wachania w kwocie :>)
No idealna noc;] Powodzenia;]
A swoja droga smakowalem wlasnie nocnego zycia Edenburga - cos czego znajac twoja milosc do jezykow obcych nigdy nie poznasz;]
Jeszcze cos o imprezach?;]

@edit:Avatar - faktycznie wygladasz kuuuul jak prawdziwy magister klubowicz;] <lol>
to raczej ciebie zabolalo zeby odp na posta o 3 w nocy hrhr a slyszales o klubie arena ? a ze ty jesz pizze to okej haha n/c
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 12:04   #35
Krupnik86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toca Pokaż post
Po pierwsze nie skonczylem jeszcze sredniej szkoly.
Po drugie trzeba pic z glowa, czyl i nie piwo marki "lech" tylko np "Vip lub Fasberg"
Po trzecie mozna tez cos z nalewka pokombinowac. Tylko cos moj organizm ostatnio odmawia.
Po czwarte Najlepszym wyborem jest spiryt, bo nie dosc ze z kultura to jeszcze tanio

~;*
Buczeriooo

Odjeb sie od Lecha bo jest najlepszym piwem , a ze ty piijesz szczochy jak Vip twoja sprawa Nalewki tez nie polecam, mozliwy pawik po pierwszym kubku. Tylko w jednym mozna Ci przyznac racje, spiryt, ale juz go nie bedziesz mial
Krupnik86 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 12:11   #36
Ascario
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Askara
Domyślny

Jak Ty zaprzestaniesz przemytu z wrocka to kto nas bedzie karmil?
Ascario jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 12:34   #37
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 36

Posty: 327
Domyślny

Widze że trzeba was odchamić , nalewka Malinowa , ewentualnie wiśniowa (broń boże przed Czarną pożeczką) , nalewka marki "Lwów Wielkopolski" , litrowa oczywiście , jakies 5,50 zl , do tego 2 litrowa kola Grecja (pasi bo nalewka jest slodka a ta kola nie) , mieszacie w kubeczku lub odrazu , litr alewy + pol litra koli , jazda, jeden taki trunek i jest faza . 7,50 za dobrą zabawe .

A co do Spirytu w Kluczborku drogi
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 12:56   #38
Kurier
Użytkownik Forum
 
Kurier's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Profesja: Elite Knight
Gildia: Freelancer
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cataclism Pokaż post
to raczej ciebie zabolalo zeby odp na posta o 3 w nocy hrhr a slyszales o klubie arena ? a ze ty jesz pizze to okej haha n/c
U kogo 3 w nocy u tego 3 w nocy;]
Zalozeniem bylo ze ty jesz pizze niekumaty dzieciaku :> (you missed the point- jakby to napisac w innym jezyku, ktorego nie rozumiesz)
W zasadze pora konczyc przekomazania niczego porzadnego nie poruszysz..
Nie wiem czego sie spodziewalem po dyskusji z nastolatkiem co mieszka z rodzicami i mysli ze wie cos o zyciu takze i klubowym;]

@Ajron- Lesny Dzban na prezydenta.... stol... xD

Ostatnio edytowany przez Kurier - 05-06-2007 o 12:57.
Kurier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 13:54   #39
Toca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 411
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krupnik86 Pokaż post
Buczeriooo

Odjeb sie od Lecha bo jest najlepszym piwem , a ze ty piijesz szczochy jak Vip twoja sprawa Nalewki tez nie polecam, mozliwy pawik po pierwszym kubku. Tylko w jednym mozna Ci przyznac racje, spiryt, ale juz go nie bedziesz mial
Cwiartson Nie znasz sie na rzeczy, nie powiedzialem ze Lech jest nie dobry tylko ze drogi, a szkoda 20 zl zeby wypic 6 piw... bo po 6 vipach jest faza, a i ile kasy w kieszeni ;] Spiryt zawsze moge miec od kogos innego w takiej butelce jak Twoj

Twoje urodziny...mowiles ze kupujesz jakis spiryt ?

Edit: Lesny dzban nie oplacalny tak samo jak nalewki z cocacola

Ostatnio edytowany przez Toca - 05-06-2007 o 14:00.
Toca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 16:02   #40
Vienek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2006

Posty: 95
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: ^^
Skille: ^^
Poziom mag.: ^^
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toca Pokaż post
Spiryt zawsze moge miec od kogos innego w takiej butelce jak Twoj
Spiryt w plastikowej butelce (podobobnej do butelki od oleju) z żółtym korkiem? ;]


@Cataclism

Nie eksponowałbym tak białych rękawiczek.

Vixa Plax manieczki and dj hazel <lol>

Ostatnio edytowany przez Vienek - 05-06-2007 o 16:04.
Vienek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:19.


Powered by vBulletin 3