Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-06-2008, 09:06   #21
Ashua123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez projekt89 Pokaż post
Masz ochote expisz, nie masz ochoty.. ogladasz TV i robisz runki proste..

Sorce nie maja jakiegos tam wyznacznika.. kiedys stawialo sie bota na cala noc.. i trzaskalo mlvl.. i mieli 35/40 mlvl na 20-30lvl
Kiedyś na 20 lvelu to mieli 50 magici... przed soulami (mój kumpel taki miał magic na 25 lvelu i wcale nie jechał na bocie) - to było jakoś tak: druid = uhy = MEGA KASA
Ashua123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2008, 11:56   #22
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Mlvl nie musi być taki sam jak lvl, nie musi być wyższy, nie musi być niższy, nie musi stanowić 3/4 lvla ani 5/6 fishing.
Bo jest to TWOJA prywatna sprawa i dopóki twój mlvl ci wystarczy, jest on dobry.

Ale z własnego doświadczenia.
Kiedy expiło się runami (tak, bo były czasy, gdy tydzień biło się roty i robiło runy, by potem móc z hmm poexpić parę godzin), to mlvl faktycznie był dość ważny i rzadko kiedy widywało się sorców/druidów z mlvlem mniejszym od lvla poniżej 50~ lvla. Teraz, kiedy expi się praktycznie tylko wandem/strike'ami, mlvl jest również ważny, ale wbija się go o wiele łatwiej, ponieważ expiąc zużywamy ogromne ilości potionów, co sprawia, że mlvl leci nam o wiele szybciej niż przy klepaniu run pod depo.
Zatem - expimy z manasami i olewamy mlvl, a jeśli nam nie pasuje, to albo kupujemy softy i robimy sdki/uhy/icicle, albo wastujemy parędziesiąt k na manasy (co jest debilizmem, bo lepiej iść na ancienty i mieć jeszcze paręset k expa) i wtedy mlvl jest 'cacy'.
Mój ms na 45 lvlu ma 40 mlvl i wyciągam nim bez problemu 70k/h, więc nie wiem, po co miałbym marnować parędziesiąt godzin, by zwiększyć to tempo o 5~k/h, skoro mogę wbić w tym czasie dodatkowo 5 lvli i expić szybciej o 10~k/h.

Trochę chaotycznie, trochę uogólniam, może nawet trochę ściemniam, ale powinieneś zrozumieć.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 12:12   #23
projekt89
Użytkownik Forum
 
projekt89's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35

Posty: 41
Imię: Spethr
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Mój ms na 45 lvlu ma 40 mlvl i wyciągam nim bez problemu 70k/h, więc nie wiem, po co miałbym marnować parędziesiąt godzin, by zwiększyć to tempo o 5~k/h, skoro mogę wbić w tym czasie dodatkowo 5 lvli i expić szybciej o 10~k/h.
gdzie wbijasz 70k na h.. ms'em na 45 lvl?
projekt89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 13:40   #24
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
gdzie wbijasz 70k na h.. ms'em na 45 lvl?
Przeciez napisal, ze na Ancientach (w sumie nie slowo w slowo, ale mozna sie domyslec...)
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 11:32   #25
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez projekt89 Pokaż post
gdzie wbijasz 70k na h.. ms'em na 45 lvl?
Tak jak napisał Freezy Eddie - na Ancient Scarabach. Sądzę, że mógłbym i do 75k/h spróbować pociągnąć, ale musiałbym być bardziej skoncentrowany na expieniu, a nie na rozmowach.
Liczone exp counterem, nie na oko, żeby nie było wątpliwości.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 22:34   #26
Spoilerek
Użytkownik Forum
 
Spoilerek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2007
Lokacja: biedronka

Posty: 161
Stan: Na Emeryturze
Świat: Monitor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paatryk13 Pokaż post
Witam!
Od paru dni zaczęła się moja przygoda jako Elder Druid.
Expie i cały czas używam magi żeby trenowac magiczny level.
I otoz mam pytanie
Mam 28/9 lvl i moje pytanie czy 27 mlvl to dobrze czy źle?
najlepiej jak bedziesz dalej cwiczyl mlvl - nie ma ograniczenia wbijaj mlvl tyle ile mozesz, a zobaczysz obrazenia z tych czarow typu exevo frigo hur i exori frigo otaz innych run, mlvl zwieksza obrazenia zadawane z nich im wiecej zadajesz obrazen tym lepiej.Takze cwicz ile mozesz a zobaczysz, ze ci sie to oplaci
__________________
óWoLnIc TrÓl3! ón3 t3sZ kCóM RzYć!
Spoilerek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 05:58   #27
Grindenhald
Użytkownik Forum
 
Grindenhald's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2008
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: :]
Poziom mag.: :P
Grindenhald ma numer GG 6404648
Domyślny

Na mniejszym lvl i tak sie mlvl praktycznie nie przydaje, bo ciagle walimy z rozgi. Ja osobiscie jak mi sie niechce expic, albo robie cos innego to zawsze wejde na postac ustawie ja gdzies w kacie i klikam co te parenacie minut F1..proste
__________________
Grindenhald jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 10:27   #28
Inix
Użytkownik Forum
 
Inix's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 35
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Konvicted
Świat: Lucera
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Inix ma numer GG 9232686
Domyślny

Ciągle walimy z rózgi? a exori, a frigo hur? a flam hur? Czasem gdy czekam na wolną miejscówkę np. mam zajętą za 1h to robię runy, mam 29ed z 30mlvl i gitnie jest.

Niektórzy uważają że na niskim poziomie trudno się biję. Ale potem na wyższym bardzo trudno dobić mlvl bo masz mały i będziesz bił to bardzo długo, najlepiej do 50 lvla mieć mlvl jak lvl.

You Welcome
Inix
Inix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 13:29   #29
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Niektórzy uważają że na niskim poziomie trudno się biję. Ale potem na wyższym bardzo trudno dobić mlvl bo masz mały i będziesz bił to bardzo długo, najlepiej do 50 lvla mieć mlvl jak lvl.
Litości.

Przy robieniu run wbijasz albo tyle samo mlvla co przy expieniu, albo mniej, bo expiąc zużywasz mana potiony. Zatem po tygodniu grania możesz mieć (przykładowo oczywiście) 20 lvl i 30 mlvl, albo 30 lvl i 30 mlvl. Wydaje mi się, że nie ma wątpliwości, który char jest lepszy.

A jeśli już MUSISZ robić te runy, to przynajmniej bij przy tym roty/mino z melee.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 17:42   #30
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Zgadzam się z ripperem w 100%. Zrozumcie, że nie ma znaczenia na jakim lvlu masz jaki mlvl a ile czasu zużyłeś na wbicie swojego mlvla.
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:27.


Powered by vBulletin 3