Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-06-2006, 13:24   #21
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
Pragne skomentowac oba ssy ,dla mnie 1 jest prawdziwy i wyglada normalnie ale 2 ssy ktory zrobiony jest z "lotu ptkata" jest po prostu tanim fake ,nie bronie Beleritha ale po prostu jest to zenada ze ludzie wogole w to wierza ... po 1 postacie maja inne outfity, nie jest to zastanawiajace?mi sie wydaje ze tak, po 2 sa inaczej ustawione cuz za pech Phoelerius ale chyba cos ci sie nie udalo no nic porboj dalje udowadniac jakiego to ty masz pecha bo walczysz z oszustami naprawde to jest wzruszajace ale postaraj sie nie oklamywac takich malo rozgarnietych ludzi jak B00ter ktorzy wierza w kazde twoje slowo.
Wyjdź...bo twojej glupoty nie moge już znieść -.-
Nie założyłem tego tematu żebyś tu wchodził i rozpraszał każdego swoim tłumaczeniem, które i tak nie mają sensu


/Navrosky
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2006, 14:18   #22
Altharion
Użytkownik forum
 
Altharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006

Posty: 9
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 15
Skille: Po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rognis
Mathoff mam takie pytanie, czy jak grasz w tibie to naprawde nie masz cos robić? To, że się udzielasz na tym forum jest nie opłacalne, więc zaprzestań robić tego co jest g***o warte , bo twoje wypowiedzi są naprawdę zbędne...

Ty tez nie masz co pisac, a twoje teksty wrecz rozsmieszaja..
Gratuluje dolaczenie do Fanklubu Phoeleriusa-moze zarzuci Ci jakiegos Uh'a...Oh nie!Przeciez zapomnialem,Phoelerius potrzebuje Uh'y na OF!
Ale powracajac do Ciebie Rognis.Ty lepiej siedz na swoich czterech literkach w PZ bo Ci z SaT Cie dopadna i nawet sie nie zorientujesz a bedziesz wachac kwiatki od spodu.
Co do pytania skierowanego do Mathoff'a- tobie sie oplaca bo bedziesz mial specjalne wzgledy u Phoelerius'a!!Moze nawet fri uha!!!


@Phoe~

Phoeleriusie ,Drogi Power Abuserze!Jak tam leci zycie na tluczeniu Orc Spearmanów?Z tego co tu czytam to Ty tez "wielce" sie udzielasz w konflikcie z DS.Przyjdz kiedy do Venore pod Depot a zapewne kilku DS Cie bardzo serdecznie przywita.Wiem ,wiem nie masz czasu , poniewaz musisz nabijac lvl.Rozumiem to.Co do Twojego brata,Ghosta-postaraj sie Go uciszyc bo w koncu zaliczy glebe(pomijajac fakt ze juz kilka razy ja zaliczyl).Nawet Ty , Wielmozny Phoelerius Mu nie pomozesz.Dlaczego?Moze w koncu Cie zabraknac wsród Najwiekszych PA na Antice.Dziwi Mnie jedna rzecz, czemu wtedy jak Pioms i Sattor stali przed depo czekajac na Ciebie i wrecz blagajac (joke ) abys raczyl wyjsc , to Ty jednak tego nie zrobiles.Scared?Moze miales lagi to sie zdarza.Nie wnikam w to.Skoro nie miales odwagi ,aby wyjsc przed depo , aby "pogawedzic" z dwoma starymi kumplami, to jak bedzie wygladalo spotkanie z DS?Jak juz ich spotkasz to prosze wklej tutaj jakiegos screena, bede wdzieczny.

Tylko nie fake'a .Zycze milego expienia na OF'ie.


@BOtter
No i na koniec sekretarka Pana Pholeriusa.
Twoja wiedza o wszystkich wrecz Mnie zatrwaza.Jestes istnie wszechwiedzacy.Wiem, ze chcialbys byc prownywany z Mirkiem no, ale cóz.
A moze jestes na dodatek wszechmocny i wszystkich Twoich wrogów na Twój widok ogarnie wielka trwoga i rozpacz-" Co to bedzie Co to bedzie?!"
Co do tego wypraszania, prosze Cie nie uzywaj takich sformulowan bo chyba nie dorosles do tego , aby byc Moderatorem na tym forum.Co do tego karcenia innych....no sorka , prócz Phoelerius'a.To nie twoje forum i nie tylko twój kraj.Wyjedz do Korei Pólnocnej-tam teraz rzadzi dyktator, mozesz Go zastapic.
3maj sie.



Co do tej wojny MS vs. SaT.
Ostatnio na forum tibia.com jeden z SaT oswiadczyl wszem i wobec ze moze nastapic pokój , jednak pod warunkiem ,iz MS zaplaca pewna sumke pieniezna.
Widac, ze tym z SaT powoli zaczyna brakowac na Sd.

Hail MS.
Altharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:05   #23
Rognis
Użytkownik Forum
 
Rognis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: OCK

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 151
Skille: 14/21
Poziom mag.: 78
Domyślny

Drogi Panie Altharion widzę, że jesteś osobą niezwykle utalentowaną, i bardzo cieszy mnie fakt, że tak bawią cie moje wypowiedzi. Postaram się żeby się nic nie zmieniło w moich wypowiedziach i zwracam się z proźbą co do twej wspaniałej osoby byś częściaj nas obdarzał swoimi tak cennymi obelgami i pogardliwymi zarzutami. Widzę, że twoi rodzice (Mama-Sattor, Tata-Piomos)byli dla ciebie wystarczająco dobrymi nauczycielami skoro obdarzyli ciebie tak wielką wiedzą o Phoe~ jak i o tej grze.


Pozdrawiam..
Rognis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:30   #24
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Altharion
Ty tez nie masz co pisac, a twoje teksty wrecz rozsmieszaja..
Gratuluje dolaczenie do Fanklubu Phoeleriusa-moze zarzuci Ci jakiegos Uh'a...Oh nie!Przeciez zapomnialem,Phoelerius potrzebuje Uh'y na OF!
Ale powracajac do Ciebie Rognis.Ty lepiej siedz na swoich czterech literkach w PZ bo Ci z SaT Cie dopadna i nawet sie nie zorientujesz a bedziesz wachac kwiatki od spodu.
Co do pytania skierowanego do Mathoff'a- tobie sie oplaca bo bedziesz mial specjalne wzgledy u Phoelerius'a!!Moze nawet fri uha!!!


@Phoe~

Phoeleriusie ,Drogi Power Abuserze!Jak tam leci zycie na tluczeniu Orc Spearmanów?Z tego co tu czytam to Ty tez "wielce" sie udzielasz w konflikcie z DS.Przyjdz kiedy do Venore pod Depot a zapewne kilku DS Cie bardzo serdecznie przywita.Wiem ,wiem nie masz czasu , poniewaz musisz nabijac lvl.Rozumiem to.Co do Twojego brata,Ghosta-postaraj sie Go uciszyc bo w koncu zaliczy glebe(pomijajac fakt ze juz kilka razy ja zaliczyl).Nawet Ty , Wielmozny Phoelerius Mu nie pomozesz.Dlaczego?Moze w koncu Cie zabraknac wsród Najwiekszych PA na Antice.Dziwi Mnie jedna rzecz, czemu wtedy jak Pioms i Sattor stali przed depo czekajac na Ciebie i wrecz blagajac (joke ) abys raczyl wyjsc , to Ty jednak tego nie zrobiles.Scared?Moze miales lagi to sie zdarza.Nie wnikam w to.Skoro nie miales odwagi ,aby wyjsc przed depo , aby "pogawedzic" z dwoma starymi kumplami, to jak bedzie wygladalo spotkanie z DS?Jak juz ich spotkasz to prosze wklej tutaj jakiegos screena, bede wdzieczny.

Tylko nie fake'a .Zycze milego expienia na OF'ie.


@BOtter
No i na koniec sekretarka Pana Pholeriusa.
Twoja wiedza o wszystkich wrecz Mnie zatrwaza.Jestes istnie wszechwiedzacy.Wiem, ze chcialbys byc prownywany z Mirkiem no, ale cóz.
A moze jestes na dodatek wszechmocny i wszystkich Twoich wrogów na Twój widok ogarnie wielka trwoga i rozpacz-" Co to bedzie Co to bedzie?!"
Co do tego wypraszania, prosze Cie nie uzywaj takich sformulowan bo chyba nie dorosles do tego , aby byc Moderatorem na tym forum.Co do tego karcenia innych....no sorka , prócz Phoelerius'a.To nie twoje forum i nie tylko twój kraj.Wyjedz do Korei Pólnocnej-tam teraz rzadzi dyktator, mozesz Go zastapic.
3maj sie.



Co do tej wojny MS vs. SaT.
Ostatnio na forum tibia.com jeden z SaT oswiadczyl wszem i wobec ze moze nastapic pokój , jednak pod warunkiem ,iz MS zaplaca pewna sumke pieniezna.
Widac, ze tym z SaT powoli zaczyna brakowac na Sd.

Hail MS.
Syn Sattora i Piomosa, czlowiek, który zazdrości dla Phoe...
Ujawń się
Ja już to zrobiłem dawno dawno temu kiedy nazywałeś gówno jedzeniem
Zostaw Mirka w spokoju, nie plątaj go w to...
Nabijasz się z Phoe, że expi na OF'ie, ciekawo gdzie ty byś expił? Guardy rox
Jesteś "wszech wiedzący" i należysz do Sattor i Piomos KlubFan, który jest właśnie klubem dla "wszech wiedzących"
Żal.pl

Kolejny noob, który odnowił wrzawe

/Navrosky
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:31   #25
Altharion
Użytkownik forum
 
Altharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006

Posty: 9
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 15
Skille: Po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rognis
Drogi Panie Altharion widzę, że jesteś osobą niezwykle utalentowaną, i bardzo cieszy mnie fakt, że tak bawią cie moje wypowiedzi. Postaram się żeby się nic nie zmieniło w moich wypowiedziach i zwracam się z proźbą co do twej wspaniałej osoby byś częściaj nas obdarzał swoimi tak cennymi obelgami i pogardliwymi zarzutami. Widzę, że twoi rodzice (Mama-Sattor, Tata-Piomos)byli dla ciebie wystarczająco dobrymi nauczycielami skoro obdarzyli ciebie tak wielką wiedzą o Phoe~ jak i o tej grze.


Pozdrawiam..
Wow...Toz Mi dowalil.
Ja wiem co nieco o Phoeleriusie, bo przez jakis okres bylem z Nim w gildii FOTG, do momentu kiedy Nas opuscil
Zdazylem naprzeczytac sie jego przeróznych wypowiedzi i obejrzec przerózne rzeczy jakie robil.Wiec co laska rekrucie nie mam zamiaru jak Ty zmieniac Mojego stanowiska.
No wiesz co do tych rodziców chcialbym ich miec za nich, no ale ja nie jestem w stylu Noobów od Fri Itanzów.
No ale widac Ty szukasz u Phoe'go pleców które by Cie ochronily w razie czego.
A wiem ze Sattor a przedewszystkim Piomos sa bardzo nieobliczalni.
A jezeli Cie zaatakuja , to nie lec z placzem na forum FOTG albo na channel klanowy.

@BOtter
Ja nie mieszam w to Mirka , tylko Ty , poniewaz w kilku postach mowisz " nie porownujcie Mnie do Mirka" co on ma do tego. Zreszta nikt Cie do niego nie porownuje.Bo zapewne daleko Ci do Niego.
Ja wole byc w Fanklubie Piomosa i Sattor'a niz w jakiejs legarni lizusów oddajacych czesc Phoeleriusowi.
Moze Wy tez bierzecie z niego przyklad , kupujac postacie i itemy za RL kase?


Hail MS!

Ostatnio edytowany przez Altharion - 28-06-2006 o 15:35.
Altharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:38   #26
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Sattor kiedyś mial eq warte 1mln gp, też kupił za rl kase :/
Zbierał puszki ?
P********z bez sensu, idź się prześpij, ochłoń potem coś pisz, bo to naprawde robi się już żałosne -.-

@Edit już nie chcę spamować - nieeee widziałem film jak mu "zabierali eq" Co sie stao? ahhh jak ja bym chciał być na miejscu tego co to zrobił...

/Navrosky
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 28-06-2006 o 15:49.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:43   #27
Altharion
Użytkownik forum
 
Altharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2006

Posty: 9
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 15
Skille: Po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BOtter
Sattor kiedyś mial eq warte 1mln gp, też kupił za rl kase :/
Zbierał puszki ?
P********z bez sensu, idź się prześpij, ochłoń potem coś pisz, bo to naprawde robi się już żałosne -.-

/Navrosky


Slowo "zalosne" bardzo czesto wystepuje w twoich postach...
Czyzbys masz blokade umyslowa lub nie potrafisz zamienic je na inne slowo?
A co do tego eq Sattor'a . pytales sie Go?
Altharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:54   #28
Rognis
Użytkownik Forum
 
Rognis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: OCK

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 151
Skille: 14/21
Poziom mag.: 78
Domyślny

@Altharion
W przeciwieństwie do Ciebie ja się nie boje ujawnić tego kim jestem i nie wypowiadam się tym forum z konta jakiegoś ciecia. Skoro jesteś taki ostry w swych wypowiedziach to przedstaw mi się, jakoś mnie interesuje kim jesteś bo jak narazie te twoje wypowiedzi są jak Opowieści z dupy "Pamiętanik Gówna".
Rognis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:22   #29
Sattor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Imię: Sattor
Profesja: Druid
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 58
Domyślny

Rognis za te slowa drogo zaplacisz ,ja moge wiele napewno wiecej od Ciebie slonko a wracajac do tego ssa to i tak jest fake i zdania nie zmienie: ) i B0oter jesli moje tlumaczenia nie maja sensu to ty juz dawno nie powinienes tu psaic bo twoj kazdy posat jest ebz celu i bez sensu i to jest prawda ze tylko podlizujesz sie Phoeleriusowi.
Sattor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:22   #30
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Altharion nie wysilaj sie...botter to ciota..phoe~ tez.,.Botter smial sie ze mnie ze gram na securze..

Name: Navrosky
Sex: male
Profession: Knight
Level: 64
World: Secura

)
Botter cały czas broni phoe~
2ss to fake.
No i to wszystko ;p
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:28   #31
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
Rognis za te slowa drogo zaplacisz ,ja moge wiele napewno wiecej od Ciebie slonko a wracajac do tego ssa to i tak jest fake i zdania nie zmienie: ) i B0oter jesli moje tlumaczenia nie maja sensu to ty juz dawno nie powinienes tu psaic bo twoj kazdy posat jest ebz celu i bez sensu i to jest prawda ze tylko podlizujesz sie Phoeleriusowi.
Bedziesz huntowal go w grze za to ze ktos kontem Rognis pisze posty na tibia.pl?-.-
Forum tibia.pl nie ma nic wspolnego z Tibia...
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:32   #32
Sattor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Imię: Sattor
Profesja: Druid
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 58
Domyślny

Bede a co nie moge?zabronisz mi?
Sattor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:42   #33
Mayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Sunrise Festival

Posty: 38
Stan: Niegrający
Imię: -secret-
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana/Aldora
Poziom: 103
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
Pragne skomentowac oba ssy ,dla mnie 1 jest prawdziwy i wyglada normalnie ale 2 ssy ktory zrobiony jest z "lotu ptkata" jest po prostu tanim fake ,nie bronie Beleritha ale po prostu jest to zenada ze ludzie wogole w to wierza ... po 1 postacie maja inne outfity, nie jest to zastanawiajace?mi sie wydaje ze tak, po 2 sa inaczej ustawione cuz za pech Phoelerius ale chyba cos ci sie nie udalo no nic porboj dalje udowadniac jakiego to ty masz pecha bo walczysz z oszustami naprawde to jest wzruszajace ale postaraj sie nie oklamywac takich malo rozgarnietych ludzi jak B00ter ktorzy wierza w kazde twoje slowo.
HAHAHAHAAH co za IDIOTA OMG HAHAHAHA juz dawno sie tak nie usmialem ... 2 SCREEN SHOT JEST ZROBIONY PO TO ZEBY LUDZIE MOGLI ZOBACZYC ZE KOLES MIAL AIMBOTA I NORMALNIE NIE MOGL W NIEGO TRAFIC JEST TO CELOWO ZROBIONE PRZEZ NOOB CHARY...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
a wracajac do tego ssa to i tak jest fake i zdania nie zmienie

YOU MADE MY DAY HAHAHA


P.S sorry za tego idiote ale nie moglem wytrzymac =P
Mayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 16:45   #34
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Rognis... co ciekawego twoje posty wniosły do tematu...?
Ps: gówno też coś warte jest.

i... może przestańmy się już klucić, bo to można robić w grze.
A to jest temat o wojnie... chyba. I to wcale nie wojnie między polakami...
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 17:50   #35
FKoD
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Wawa/Olecko
Wiek: 39

Posty: 4
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 102
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

Sattor spokojnie, te screeny to nie fake (pierwszy zostal zrobiony z filmiku, ktory na bank nie jest modyfikowany, drugi to - jak juz ktos wspomnial - screen wyjasniajacy o co chodzi w pierwszym ).

PS. nie wiedzialem, ze ktos sie na tym forum wypowiada na temat takich "marginalnych" problemow jak konflik SaT/MS, toczacy sie na tak zapomnianym serwerze jakim jest Antica

Hehe, w kazdym razie mysle, ze podobnych screenow przybedzie, Bele nie jest jedynym botujacym SaT, tylko jego jednak udalo sie zlapac. Zreszta po co to udowadniac? Dla CIPow screeny/TibiCam to zaden dowod, a my (MS) i tak wiemy swoje ;-)

Pozdrawiam
Fearless~
FKoD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 19:11   #36
Rognis
Użytkownik Forum
 
Rognis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: OCK

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 151
Skille: 14/21
Poziom mag.: 78
Domyślny

Panie Sattor prosiłbym o nie kierowanie co do mojej osoby takich słów jak "słonko" gdyż ****em nie jestem, a takie słowa możes kierować do swoich wiernych fanów z twojego Fanklubu "Everything is Fake"

@Phoelerius
Jestem jedynym ownerem postaci Rognis w Tibi oraz konta tutaj.

Btw. Sattor proszę cię żebyś nie ścigał mnie w Tibi, skoro chciałeś sam zabić 134 EK to już se wyobrażam co byś zrobił ze mną przy takim PvP
Rognis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 21:47   #37
FKoD
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Wawa/Olecko
Wiek: 39

Posty: 4
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 102
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

@Sattor: sorki, dopiero teraz pofatygowalem sie, zeby przeczytac wszystkie posty. Rognis w zaden sposob cie tu nie obrazil (w kazdym razie nie bezposrednio ), nie widze wiec powodu, dla ktorego mialby "drogo placic" za swoje slowa. W kazdym razie jesli masz jakikolwiek problem z moimi podopiecznymi, prosilbym abys najpierw sie ze mna skontaktowal zanim podejmiesz jakiekolwiek dzialanie :-)

Fearless~
FKoD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 21:52   #38
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rognis
@Phoelerius
Jestem jedynym ownerem postaci Rognis w Tibi oraz konta tutaj.
Zle mnie zrozumniales, chodzilo mi o to ze kazdy mozne zalozyc na tibia.pl konto "Rognis" i pisac z niego co mu sie podoba.
Druga rzecz, huntowanie ludzi za to co pisza na GG/MSN/innych forach niz tibia.com nie jest mile widziane w gildiach RPG(a z tego co wiem Satori wlasnie taka gildia jest).
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 22:35   #39
Sattor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Imię: Sattor
Profesja: Druid
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 58
Domyślny

Rogni zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni...a obiecuje Ci ze ta osoba napewno nie bedziesz Ty...zobaczymy jak wtedy bedzie ci wesolo a po 2 nie powiedzialem ze on mnie obrazil badz wyzywal on sie po prostu wysmiewal...a ze mnie nikt nie mzoe sie wysmiewac...wracajac do osob 3 ktore nigdy nie graly na Antice nie wypowiadajcie sie na ten temat bo i tak nie macie zielonego pojecia kto jak gra sluchacie sie tylko Phoelerisa ktory na 100% bedzie mowil ze SaT uzywa botow bo po prostu nie umieja z nimi wygrac nie twierdze ze oni tego nie robia ale maja tez w swoich szeregach naprawde dobrycg graczy...i Rognis ~See ya on Battlefield~
Sattor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 22:44   #40
Piotrek~
Użytkownik Forum
 
Piotrek~'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2005
Lokacja: Kalisz

Posty: 237
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 60
Skille: 90/91
Domyślny

Kolejny temat i znowu pierwsze skrzypce wiedzie nie kto inny jak Sattor...
Nie broń tu Bele~ bo widać czarno na białym, że "normalnie" z sd trafić nie mógł. Zamknijmy temat Beleritha bo nie tylko o nim jest on (dla nieuważnych to wojna SaT vs. MS). Chyba masz szczęście, że Twoich postów nie czyta wiele osób z Satori, marny byłby Twój los. Fearless Knight of Darkness, dzięki, mniej więcej to samo chcialem powiedziec w sprawie "huntu" na Rognisie ale Sattor i tak tego nie zrozumie
Piotrek~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:24.


Powered by vBulletin 3