Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-11-2008, 16:57   #381
Golden-Sword
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Warszawa taka wiocha
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Świat: candia
Poziom: 5+
Skille: 15/16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaudanin Pokaż post
Anni na rooku :

wymagania:4 osoby,bp life fluidow(nie potrzeba ale lepiej mieć w pogotowiu, a najlepiej więcej nić bp)
Opis:idziemy na poison cave na poziom z tarantulą i walimy na rope place pickiem (nie byłem tam ale powinno być) i idziemy korytarzem po drodze :mino,orc,rotworm,spidery(poison i zwykłe)na poziomie -7 idziemy do tego co jak w prawdziwym Anni i osoba pociąga za dźwignie teleportujecie się do pomieszczenia jak w Anni tylko że są tam :4 orce spearmany i 2 mino gdy zabijemy mino idziemy daleji do wyboru:
-spike sword
-daramian mace
-steel axe
-plate armor

gdy wykonamy questa idziemy schodkami w dół i wchodzimy w teleport i jesteśmy w świątyni
Dwa mino i 4 orce spearmany... I to ma być anni...
Golden-Sword jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2008, 17:15   #382
Pethaf
Użytkownik Forum
 
Pethaf's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Olkusz

Posty: 73
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 32
Domyślny

Anni mi się śni, jeśli już koniecznie chcieli by coś zepsuć dodając questa, to na Boga niech to będzie coś cholernie wymagającego, i ciekawym urozmaiceniem było by zwiększanie trudności danego questa po każdorazowym zrobieniu go na danym serverze. Wtedy doganiał by on poziom doświadczenia Rookstayerów.
Pethaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2008, 17:48   #383
Golden-Sword
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Warszawa taka wiocha
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Świat: candia
Poziom: 5+
Skille: 15/16
Domyślny

taaaa..... no bez jaj. Szczerze to jest banalnie łatwe ze nawet dzieci na 3-5lvl to zrobią.

Ja bym walną po bokach np. Dragon Hatchling a na przeciwko nie wiem hmm... np. Dragon lub nawet dwa(takie same statystyki lecz po śmierci zamienia się w kupkę popiołu, by nie było itemów z niego) Niech to będzie wyzwanie jakieś

Ostatnio edytowany przez Golden-Sword - 28-11-2008 o 17:55.
Golden-Sword jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2008, 12:34   #384
_cineq_
Użytkownik Forum
 
_cineq_'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: Kalisz

Posty: 170
Świat: arcania
Poziom: <10
Skille: 56wbicu
Domyślny

@up
psyhic? chyba chcailes napisac physical
__________________
"Ze świata tego każdy ma tyle. ile sam sobie weźmie."
Giovanni Boccaccio

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@Erverse/Jerkov: to jest temat w dziale Arcania. Nie wiem jak wy, ja zauważyłem, że tutejsze tematy są jakby... w nieco innym świecie. Pełno tu żartów, szyderstw i ironii, których nie rozumiem. Wy, jak widzę, też.
@Browara mu!


Chlopakom z uzi
Biorą do buzi.
_cineq_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2008, 14:25   #385
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

2xUp@
cineq ma racje physical a nie psyhic
quest:
Rookgaard Society Quest

wymagania : PACC, min. 4 osoby(nie trzeba ale mogą być pomocni) ,reszta w opisie questu

Mission 1:

idziemy do Seymoura i mówimy:
my:hi
Seymour:hello <nick>
my:Society
Sey:Society..............?
my:Society
Seyk,ok go to quest?
my: yes
Sey:Yes ok ok
my: bye
Sey: bye bye <nick>
dołączyliśmy do Rook Society teraz już nie ma odwrotu quest rozpoczęty

Mission 2:

idziemy do Cipfriedka i mówimy:
>hi
>Society
>bye

idziemy do Amber mówimy to samo co do Cipfriedka idziemy po kolei do: Seymoura,Hyacintha,Al Dee,Dixi,Obi na koniec wracamy do Cipfriedka
i mówimy:
>hi
>NPC'S
>bye

daje nam zepsutą magic light wand która jest potrzebna do następnej misji


Mission 3:

idziemy na mino hell i mówimy do mino maga:
>hi
>wand
>bye

idziemy do seymoura i mówimy:

>hi
>wand
>bye

wand jest naprawiony zostawiamy go dla siebie lub możemy u blind orca wymienić na spike sworda

Mission 4:

idziemy do Amber i mówimy:

>hi
>quest
>Society(jest jeszcze quest z pamiętnikiem Amber)
>bye

idziemy na Pacc arena do mnicha Louie'go i mówimy:

>hi
>rabbits
>cipfried
>yes
>bye

idziemy do cipfriedka i mówimy:

>hi
>Louie
>yes
>bye

dostaliśmy miecz który musimy dać Louie'mu idziemy do niego i mówimy:

>hi
>sword
>kill rabbits
>yes
>bye


on go uświęca i musimy zabić wszystkie króliki mieczem od Louie'go w dziurze koło góry z niedźwiedziem

gdy zabiliśmy wszystkie króliki wracamy do Louie'go i mówimy:

>hi
>kill rabbits
>yes
>bye

dostaliśmy od niego carrot of doom i idziemy do Cipfrieda mówimy:

>hi
>carrot of doom
>yes
>bye

dostajemy serpent sword( jest to nagroda)


Mission 5(ostatnia):

misja jest trudna bo trzeba walczyć w niebezpiecznych miejscach jak rot hell idziemy do Dalheima i mówimy


>hi
>minotaur
>dead
>tarantula
>yes
>bye

idziemy do mino hell i mówimy do mino maga :

>hi
>Dalheim
>yes
>bye

następnie do ghoula i mówimy:


>hi
>Dalheim
>yes
>bye


potem do tarantuli i mówimy:

>hi
>Dalheim
>yes
>bye


następnie idziemy do Dalheima i mówimy:

>hi
>monsters
>bye

idziemy do toma i mówimy:


>hi
>monsters
>leathers
>bye

musimy zdobyć:

50 mino leathers

50 chicken feathers

50 bears paws

50 wolf paws

gdy zbierzemy wszystko wracamy do Toma i mówimy:

>hi
>leathers
>yes
>bye


na koniec idziemy do Seymoura i mówimy:

>hi
>quest
>Society
>yes
>complete
>yes
>bye


idziemy do pokoju treningowego odsuwamy coala na środku areny i schodzimy i mamy nagrodę do wybrania:

plate armor
plate legs
beholder shield
morning star

koniec questu
__________________

Ostatnio edytowany przez Gormitas - 13-12-2008 o 19:18.
Gormitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2008, 19:16   #386
Picq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 21
Skille: 19/21
Pergamin

Direnx Quest

Nagrody:Spike Sword
Wymagany poziom: 50+
Potrzebne rzeczy:Premium Account,100 cc,2 osoby,
Uwagi:Można robić tylko 1 raz na serverze przez tydzień



Wykonanie : Idziemy do All'de piszemy : Hi,Drinking,fooder,direnx,battle,mission for me,yes,yes,no problem,history sword of fury,yes,yes,bye idziemy zabijamy 12 rotwormow i przynajmniej 1 bieżemy ciało (możliwe że 1 nie wystarczy bo All'de może to ciało przez przypadek spalić w tedy będzie potrzebne 2 ciało ,3 ,4 aż to skutku ale nie może to być takie zwykłe ciało rotworma musi to być ciało zabitego przez Ciebie rotworma jesteśmy przy All'de piszemy Hi,Mission,Certificat, gdy już zaniesiemy All'de zabitego rotworma musimy biec i zabic 21 minotaurów, po zabiciu wracamy do All'de i mówi Hi,killing,no,bye biegniemy do Paula który ma bank, piszemy Hi,All'de,mission for me,yes,yes,bye po dostaniu misji biegniemy, i zabijamy 5-6 kotów które ukradły Paulowi klucz gdy wypadnie nam ten "klucz" biegniemy z nim do Paula i piszemy Hi,key,no problem,yes,bye biegniemy do All'de po klucz który ona nam zrobiła za te ciała po otrzymaniu kluczu biegniemy do pokoju nad Tomem z dzwignią otwieramy kluczem "drzwi"przeciągamy dzwignie i teraz zaczyna się rola 2 osoby, 2 osoba musi mieć te 100 cc, biegnie ona do Poison Cave kładzie pieniądze tam gdzie zabije 1 poison spidera,one znikają biegniemy na miejsce gdzie robi się quest na znikanie spike sworda, gdy już zrobimy tak że on zniknie biegniemy dalej,idziemy do Toma piszemy Hi,Your Mother,history(słuchamy aż skończy trwa to około 30 min. jeśli nie wysłuchamy nie zrobimy zadania.)Gdy wysluchamy go piszemy Thank You,Sorry,bye idziemy do Paula piszemy Hi,Quark,ok,mission,key,yes dostaniemy klucz biegniemy do komnaty minotaura maga otwieramy ją zabijamy minotaura maga wchodzimy w teleport przeteleportuje nas do Ghoula zaijamy go i tam gdzie on zostanie zabity kopiemy pickiem a potem łopatą tam gdzie spadniemy, niżej jest skrzynia w niej jest Spike sword by wyjść z komnaty musimy podejsc do Ognia i położyc spike sworda na niego w tedy pojawi się teleport.Dziękuję za przeczytanie
Może nie jest za super , może jest denne , może o spike swordzie ale cóż zawsze można pomażyć Pozdrawiam tych którym sie podobało a przykro mi z tej sprawym dlatego że komuś sie nie podobało
Picq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 12:37   #387
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

Up@

skąd ludzie by mieli 100 cc na rooku?
__________________
Gormitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 16:29   #388
Picq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 21
Skille: 19/21
Domyślny

nie obrażając Cię głupi jesteś ale popacz... Colin Fletcher którego osobiście znam ma 200cc. Ma 100 lvl:> i gra na rooku
Picq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 17:30   #389
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picq Pokaż post
nie obrażając Cię głupi jesteś ale popacz
Nie obrażając Cię ale nie wiem co on ma zrobić... Jakieś pytania? =)

Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 12-12-2008 o 17:31.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 17:35   #390
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picq Pokaż post
Direnx Quest

Nagrody:Spike Sword
Wymagany poziom: 50+
Potrzebne rzeczy:Premium Account,100 cc,2 osoby,
Uwagi:Można robić tylko 1 raz na serverze przez tydzień



Wykonanie : Idziemy do All'de piszemy : Hi,Drinking,fooder,direnx,battle,mission for me,yes,yes,no problem,history sword of fury,yes,yes,bye idziemy zabijamy 12 rotwormow i przynajmniej 1 bieżemy ciało (możliwe że 1 nie wystarczy bo All'de może to ciało przez przypadek spalić w tedy będzie potrzebne 2 ciało ,3 ,4 aż to skutku ale nie może to być takie zwykłe ciało rotworma musi to być ciało zabitego przez Ciebie rotworma jesteśmy przy All'de piszemy Hi,Mission,Certificat, gdy już zaniesiemy All'de zabitego rotworma musimy biec i zabic 21 minotaurów, po zabiciu wracamy do All'de i mówi Hi,killing,no,bye biegniemy do Paula który ma bank, piszemy Hi,All'de,mission for me,yes,yes,bye po dostaniu misji biegniemy, i zabijamy 5-6 kotów które ukradły Paulowi klucz gdy wypadnie nam ten "klucz" biegniemy z nim do Paula i piszemy Hi,key,no problem,yes,bye biegniemy do All'de po klucz który ona nam zrobiła za te ciała po otrzymaniu kluczu biegniemy do pokoju nad Tomem z dzwignią otwieramy kluczem "drzwi"przeciągamy dzwignie i teraz zaczyna się rola 2 osoby, 2 osoba musi mieć te 100 cc, biegnie ona do Poison Cave kładzie pieniądze tam gdzie zabije 1 poison spidera,one znikają biegniemy na miejsce gdzie robi się quest na znikanie spike sworda, gdy już zrobimy tak że on zniknie biegniemy dalej,idziemy do Toma piszemy Hi,Your Mother,history(słuchamy aż skończy trwa to około 30 min. jeśli nie wysłuchamy nie zrobimy zadania.)Gdy wysluchamy go piszemy Thank You,Sorry,bye idziemy do Paula piszemy Hi,Quark,ok,mission,key,yes dostaniemy klucz biegniemy do komnaty minotaura maga otwieramy ją zabijamy minotaura maga wchodzimy w teleport przeteleportuje nas do Ghoula zaijamy go i tam gdzie on zostanie zabity kopiemy pickiem a potem łopatą tam gdzie spadniemy, niżej jest skrzynia w niej jest Spike sword by wyjść z komnaty musimy podejsc do Ognia i położyc spike sworda na niego w tedy pojawi się teleport.Dziękuję za przeczytanie
Może nie jest za super , może jest denne , może o spike swordzie ale cóż zawsze można pomażyć Pozdrawiam tych którym sie podobało a przykro mi z tej sprawym dlatego że komuś sie nie podobało
Średnio mi się podoba.. Wydaje się jakbyś pisząc to spieszył się do toalety (mam nadzieję, że zrozumiałeś).
__________________
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 18:31   #391
Picq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 11
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 21
Skille: 19/21
Domyślny

a żebyś wiedział że trafiłeś i zrozumiałem
Picq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2008, 18:41   #392
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Picq Pokaż post
nie obrażając Cię głupi jesteś ale popacz... Colin Fletcher którego osobiście znam ma 200cc. Ma 100 lvl:> i gra na rooku
taaaa

ale chodzi o ludzi bez 100 levelu bo quest jest od 50 levelu

EDIT:

mnie obrażasz a sam nie umiesz pisać
__________________

Ostatnio edytowany przez Gormitas - 13-12-2008 o 13:17.
Gormitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 00:22   #393
MarTheBless
Użytkownik forum
 
MarTheBless's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Nie znajdziesz -.^ Ranga: Stary Wyjadacz
Wiek: 29

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

The : ,,Soldier Helmet Quest"
Misja 1.
Idziemy do cipfrieda,piszemy :
Hi
-Hello
Secret
-Whhhaat? You know?...
Secret
-Ahh..i cant help you..
Secret
-Okey! You must go to minotaur mage and...
Secret
-AND say to him ,,eahsud has ashdu soldier"
Bye

Idziemy do mino maga i mowimy to co wyzej xd
Mino mage wali nas przez sciane do 5hp,w tym czasie teleportuje nas do pomieszczenia z 10 waspami wiec musimy sie szybko wypotkować.
Po zabiciu waspów..

Dostajemy teleporta do komnaty mino maga,tylko ze nie z 1 mino magiem ale z jego kolezkami (5-8 minosów,appertice sheng,2-3 hieny,minotaur mage)
gdy jakims cudem to ubijemy przechodzimy do TP za drzwiami,tp nas teleportuje do pokoju TAKIEGO SAMEGO JAK DEMON HELMET QUEST! tylko że zamiast banshee i demonów sa tam Dragon Hatchlingi i 3 appertice shengi. Po zabiciu WYSZSTKIEGO lecimy z kuferka wziąść soldier helma.. i wchodzimy w tp i jestesmy w temple : P.
KOMENT PLXPLX
MarTheBless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 02:28   #394
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

@Up i inni
Przyłóżcie się do tego bardziej, bo niedługo przestane to czytać.
__________________
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 02:43   #395
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 30
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarTheBless Pokaż post
The : ,,Soldier Helmet Quest"
Misja 1.
Idziemy do cipfrieda,piszemy :
Hi
-Hello
Secret
-Whhhaat? You know?...
Secret
-Ahh..i cant help you..
Secret
-Okey! You must go to minotaur mage and...
Secret
-AND say to him ,,eahsud has ashdu soldier"
Bye

Idziemy do mino maga i mowimy to co wyzej xd
Mino mage wali nas przez sciane do 5hp,w tym czasie teleportuje nas do pomieszczenia z 10 waspami wiec musimy sie szybko wypotkować.
Po zabiciu waspów..

Dostajemy teleporta do komnaty mino maga,tylko ze nie z 1 mino magiem ale z jego kolezkami (5-8 minosów,appertice sheng,2-3 hieny,minotaur mage)
gdy jakims cudem to ubijemy przechodzimy do TP za drzwiami,tp nas teleportuje do pokoju TAKIEGO SAMEGO JAK DEMON HELMET QUEST! tylko że zamiast banshee i demonów sa tam Dragon Hatchlingi i 3 appertice shengi. Po zabiciu WYSZSTKIEGO lecimy z kuferka wziąść soldier helma.. i wchodzimy w tp i jestesmy w temple : P.
KOMENT PLXPLX
Już lepiej zrobić z tego crown/steel helmet quest.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 13:12   #396
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MarTheBless Pokaż post
The : ,,Soldier Helmet Quest"
Misja 1.
Idziemy do cipfrieda,piszemy :
Hi
-Hello
Secret
-Whhhaat? You know?...
Secret
-Ahh..i cant help you..
Secret
-Okey! You must go to minotaur mage and...
Secret
-AND say to him ,,eahsud has ashdu soldier"
Bye

Idziemy do mino maga i mowimy to co wyzej xd
Mino mage wali nas przez sciane do 5hp,w tym czasie teleportuje nas do pomieszczenia z 10 waspami wiec musimy sie szybko wypotkować.
Po zabiciu waspów..

Dostajemy teleporta do komnaty mino maga,tylko ze nie z 1 mino magiem ale z jego kolezkami (5-8 minosów,appertice sheng,2-3 hieny,minotaur mage)
gdy jakims cudem to ubijemy przechodzimy do TP za drzwiami,tp nas teleportuje do pokoju TAKIEGO SAMEGO JAK DEMON HELMET QUEST! tylko że zamiast banshee i demonów sa tam Dragon Hatchlingi i 3 appertice shengi. Po zabiciu WYSZSTKIEGO lecimy z kuferka wziąść soldier helma.. i wchodzimy w tp i jestesmy w temple : P.
KOMENT PLXPLX
taka słaba nagroda na taki trudny quest? lepiej popraw zrób że nagroda to spike sword z kryształkami (tymi co może dać moc np. ziemi) ,crown helmet i bohy
__________________
Gormitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 16:26   #397
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up & @2up

Crown Helmet? Bohy? Sorry, ale co to za dział? Tajemnice rookgaardu? Tak? Na rooku takie itemy?Hmm... Odrazu dajcie MMS, MPA, GOLDEN LEGS, DH...

@topic:

Powiem tak: dawwno nie było ciekawie napisanego questu. W którym NIE zdobywamy jakiś uber itemów (crown helmet itp)... W questach powinna się liczyć fabuła oraz czy jest możliwy do wykonania. Po za tym troche głupio się czyta "ubij 3 ap". Od kiedy mino mag ma 3 uczniów? Błedów rzeczowych w questach jest za dużo. I tu mój apel do "questo wymyślaczy": Jak już coś piszecie to nie róbcie z tego OTSa i pomyślcie czy coś takiego mogło by wogóle zaistnieć". Thank's for attention.

Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 16:37   #398
Gormitas
Użytkownik Forum
 
Gormitas's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008

Posty: 303
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sachees
Profesja: Knight
Gildia: szukam
Świat: Refugia
Poziom: 9
Skille: ni wiem
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post
@up & @2up

Crown Helmet? Bohy? Sorry, ale co to za dział? Tajemnice rookgaardu? Tak? Na rooku takie itemy?Hmm... Odrazu dajcie MMS, MPA, GOLDEN LEGS, DH...
ty weź pójdź na takiego questa bijesz dzieci dragona i 3 As'y po głupią nagrodę którą jest soldier helmet
__________________

Ostatnio edytowany przez Gormitas - 13-12-2008 o 16:52.
Gormitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2008, 22:06   #399
Jarus_noobek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Dup*a

Posty: 71
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Chrouer
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 28
Skille: 60/55
Poziom mag.: 3
Domyślny P-legs quest

1.Idziesz do NPC Norma i mówisz
G:Hi
N:Hi<gracz>
G:Fuck Le Dele
N:I can...
G:OK, Can I help you?
N:Yes, you go to Le Dele and say: Normafucker...
2.Idziesz do Le Dele i mówisz mu:
G:Hi Normafaker
LD:Oh yes. I can
G:Can i help you?
LD:Yes. You munt go to Norma and say: Le Delefucker...
3.Idziesz do Normy i mówisz:
G:Hi Le Delefucker
N:Hi . He can?
G:Yes
N:Thank you!
4.I właśnie dostałeś swoje piękne P legsy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
OD BOTA MALEJE PRZYRODZENIE !!!
Jarus_noobek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2008, 00:26   #400
dawidoss112
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Karistees
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Pewien strażnik rookgardu, gdy stracił swego Spike Sworda dowiedział się gdzie jest jego oręż, ale sam nie wyruszy na tą wyprawę oraz nie powierzy tej misji byle komu. W nagrodę śmiałek będzie miał okazję władać tym mieczem. Oto jego opowieść:

Gdy na rooku pojawiła się tarantula Mino Mage został zaniepokojony tym, że może stracić swą pozycję. Stworzył drugą komnatę na wzór swojej oraz uwięził tam sych podwładnych, a po co? Nie chciał stracić swego skarbu, który zdobył przez głupotę niektórych mieszkańców miasta. Mag magicznym sposobem zaczarował zwój, który był kiedyś w posiadaniu minosa na "górce". Teleportował ten papier do jaskini tarantuli. Pająk niczego nie wiedział i nie podejrzewał, że koło niego znajduje się potężna moc.
Podobno Tom poszukuje zwłok ucznia maga i dziesięciu skór minotaura. W zamian ma klucz do swego pokoju na górze, ponieważ nie ma go komu wynająć. Mówi, że tamta dzwignia powoduje pojawienie się teleportu w tymże pokoju, ale bał się do niego wejść, bo było czuć z niego truciznę.
Wie on też, że pewien mag na wyspie zna sposób do dostania się do pewnej komnaty, ale nie zna zaklęcia, które zapewne jest w jaskini Tarantuli...

By zostać teleportowanym do tarantuli trzeba mieć minimum 40 lvl.

Final room: 5 orców, 2 minotaury, 2 spearmany--->schody w dół--->długi korytarz, a po drodze 5 hien i później dragon hatchling. Na końcu TP do którego można wchodzić tylko pojedyńczo, a w nim Mino Mag(po śmierci teleportuje sie do swej komnaty w mino hell) i jego sługa wraz z 3 skeletonami.

Nagroda to: cudowne Brass Armor, Dice(mino mag wykradł ją Santiago), broken spike sword, którego można naprawić u Toma po osiągnięciu 45 lvl,
możliwość wymieniania u toma skóry minosów na Platinum coins.

Ostatnio edytowany przez dawidoss112 - 14-12-2008 o 00:28.
dawidoss112 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin 3