Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-03-2007, 12:29   #461
Vthree
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2007

Posty: 42
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Foto_scr Pokaż post
A po co kupować?
Spójrz w ostatnią linijke mojego podpisu.


Nie ma tak łatwo.

Ja Ci dam wędkę, nie rybę.
PM sprawdź.
Heheh spleen juz nie robi tbi, bo nie oplaca mu sie (wystarczy wejsc na t.org.pl i zobaczyc ile dzieci placze z tego powodu"
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=K-Z3k4IU3q4 mix kuzyna

Cytuj:
y0 all Chcialem o porade.. Chodzi o to że jak grałem kiedyś w Tibie to miałem antyvirusa "Avast" i mi pełno wirusów do kompa wpadło z Tibi i musiałem wymienić twardy dysk, bo już nie było rady I 400zł poszło się walić I teraz chciałem ponownie wejść w świat ten wirtualnej gry I muszę zmienić antyvirusa... Myślę tak nad BearShare, ale nie jestem do końca pewien...

HELP ME !!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Vthree - 05-03-2007 o 12:31.
Vthree jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2007, 14:27   #462
wojtek_12345
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny siema

chcialem sie zapytac jak sie sciaga tibie 7.6 czyli ta normalna tibia jak cos to pisac plz bede wam wdzieczny jak wytlumaczycie mi jak sie sciaga tibie a ja sobie potem ja zainstaluje
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 11:46   #463
Grabadia
Zbanowany
 
Grabadia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 208
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Almost
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: Wypas;p
Poziom mag.: 40
Grabadia ma numer GG 7297024
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
Nom prawda. Ale słuchaj, Jastr. Jeśli mój brat grając na moim koncie i używając TBI może być haknięty. Bo wiesz nie chce żeby moja postać była haknieta
Czyli ten temat nie ma sensu, bo autor rzuca się, że ktoś używa TBI, a on sharuje konto.....ŻaL
Nic dodać , nic ująć

A wy macie jakąś satysfakcję z gry jak botujecie??

Ostatnio edytowany przez Grabadia - 19-03-2007 o 11:49.
Grabadia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 21:29   #464
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

sciagajcie sobie nadal tbi a zobaczycie temple an rooku ;]
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 21:45   #465
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

Ściągajcie dalej UOSU z downloadu, a zobaczycie puste depoty.
Identyczna korelacja IMO.
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2007, 10:22   #466
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

Dlatego ja używam painta
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 00:58   #467
Dr._Lepper
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
nie podoba sie nie uzywal i pomysl jakby TBI mialo keya to czy ktos by go uzywal?

- nie
mysl a nie udawaj giertycha ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 15:18   #468
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

@up
Jedni myślą że ma, drudzy że nie ma...
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 15:48   #469
Foto_scr
Zbanowany
 
Data dołączenia: 23 02 2007
Lokacja: Gdańsk/Płock

Posty: 240
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Dlatego ja używam painta
Szkoda, że mojego posta nie zrozumiałeś.
Foto_scr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2007, 16:08   #470
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr._Lepper Pokaż post
nie podoba sie nie uzywal i pomysl jakby TBI mialo keya to czy ktos by go uzywal?

- nie
mysl a nie udawaj giertycha ...
Misiu Cukrowy, a jakby seks bez zabezpieczeń groził niechcianą ciążą albo załapaniem "czegoś" to czy ktoś by go uprawiał? Tjaaa...
Boty, tak jak gumowe lalki powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony pewnej grupy ludzi. W obu przypadkach są to ludzie, którzy poprostu nie potrafią osiągnąć swego celu w "normalny" sposób. Zamiast ich zwalczać powinniśmy im poprostu współczuć...
mazgier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2007, 21:17   #471
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

Nei czytałem tego, za zwrot przepraszam pier**lenia, bo w du*ie byliście i gó*no widzieliście : ) Na Torgalu siedze już dłuuugo, więc może ja się wypowiem, bo w tym temacię dziesiąt stron wypowiedzi, to teksty noobków, które plują się "chakneli mi mojego 12 dróida, bo urzywalem tbj!11" albo, że TBI to zuoooo i wogóle szatan, ble i fuj. Noo, to wziąłem pierwsze kilka opinii, bo nie będę sie w to zagłębiać. Masz zamiar mnie pojechać? Oszczędź sobie - wisi mi to, mam Cię gdzieś : )


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khazar Pokaż post
z keyloggerem to nie bedzie zadne wmawianie, tylko w 99% prawda. przeciez czlowiek potrafiacy napisac taki program napewno potrafi umiescic w nim wirusa tak, by te prostsze i starsze antyviry go nie wykryly. najbardziej to nad tym powinienes ubolewac Ty, chyba ze masz oddzielnego kompa tylko dla siebie, gdyz zagrozone jest nie tylko jego ale i Twoje konto - jak mniemam, uczciwego gracza.
Raz, jeśli by to zrobił, to na org.pl zostałoby kilkuset użytkowników. Dwa, po co? Miałby tysiąc kont ponad, dodatkowo kilak tysięcy z OTS'ów, więc powiedz mi łaskawie, kur*a, kto by się logował i sprawdzał. Trzy, musiałby mieć konto na KAZDYM serwerze, żeby hijackniente konta grabić, dodatkowo kazde konto=8 lvl +, co daje nam w przybliżeniu, strzelam około 60 kont, czyli ~260k xp na rook'u. Dżołk? Cztery, na org.pl nie siedza sami debile, jest kilka inteligentniejszych osób, które by to zauważyły + chyba tylko TY masz starego antywira, ja mam najnowszego : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
Jak sam nie wiesz, to na chol*rę piszesz? : ) Tak, wmawiajmy, a każdy uwierzy takiemu de*ilowi, jak Ty =D Cóż, imho Cipsoft ma to gdzieś, nie potrafi tego sprawdzić, a teraz zaczyna się era botów - nic nie poradzisz, a Twój żałosny "apel" jest z góry skazany na śmierć. I tyle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr Pokaż post
oczywiście dodanie do programu takiego jak (TBI) kilku linijek kodu odpowiedzialnych za dodanie nowej zmiennej typu string która zapisywałaby accnumber i password następnie wysłała te dane do serwera w postaci małego pliku lub po prostu dane to dla człowieka który stworzył TBI kaszka z mleczkiem Ktoś tu mówi że go zna i że wie że on jest uczciwy hehe dobre więc twierdzisz że ktoś siedzi kilkadziesiąt godzin rozgryzając klienta + kombinuje jak by ułożyć program robi to wszystko zupełnie za darmo następnie dzieli się ze wszystkimi graczami bo ma "dobre serce"(nie twierdzę że tak nie jest)ale musisz przyznać że bardziej prawdopodobna jest 2 wersja (w programie jest te kilka linijek kodu a właściciel nie używa accontnumber i hasła odrazu tylko po miesiącu 2 i już się nie skapujesz czemu byłeś haknięty pomyślisz jakiś haker)Zastanówcie się więc 2 razy zanim użyjecie jakiejś "pomocy " w tibi (no chyba że sami napiszecie tą pomoc)
Nie, robi to dla reputów i dla samego treningu : ) Już wyżej napisałem, co o tym sądzę : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
Nom prawda. Ale słuchaj, Jastr. Jeśli mój brat grając na moim koncie i używając TBI może być haknięty. Bo wiesz nie chce żeby moja postać była haknieta

Nooo, bo Twój 14 druid, to iwul pr0 konto, i jakby ktoś je hjaknoł, to by miał fajne ajtemki.


Sorry ludzie, naprawdę żal mi Was, jak przeszkadza Wam TBI - to po prostu go nie używajcie, a nie pieprz*cie o niczym, nic nie wiedząc.

@UP No, rzeczywiście, osoby na 120 lvl'u + grają GORZEJ od Ciebie ^.^ I c*uj, że masz niby 105. Każdy może używać, po prsotu kogoś mogła znudzić ta gra i uznał, że bot troszkę mu pomoże. Poza tym skillowanie 200h, żeby zadawać o 3 większe obraażenia jest DNEM tej gry.

Ostatnio edytowany przez Cellin - 27-03-2007 o 21:39.
Cellin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2007, 22:30   #472
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

@up
Nie rozumiem, prowadzimy tu dyskuję o "zwalczaniu", nie chodzi mi o to czy jakby ktoś haknął mojego druida na 14lvl (który obecnie posiada 53) to by miał fajne itemki. Spójrz, kiedy ja to pisałem Nie cytuj tekstów, sprzed ~1 roku (?)
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 09:25   #473
Zdjecia_rar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
po prostu niczego nie potrafisz uargumentowac i walczyc o swoje.


Cellin, ty masz konto na torg? wyslij mi swojego nicka na pm, jak bylbys tak mily.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 17:10   #474
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ja sam prowadze taka akcja


wiecie co ja robie ??

mowi do mnie kolega


hahaha ustawilem bota na noc i mam skile 80/80
a ja muwie nie ty masz tylko bot muwie mu ze nie ma satyswakci i ze w moichoczach to nie jest jego postac tylko postac bota duzo ludzi juz tak nawrucilem
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 19:20   #475
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus Pokaż post
@up
Nie rozumiem, prowadzimy tu dyskuję o "zwalczaniu", nie chodzi mi o to czy jakby ktoś haknął mojego druida na 14lvl (który obecnie posiada 53) to by miał fajne itemki. Spójrz, kiedy ja to pisałem Nie cytuj tekstów, sprzed ~1 roku (?)
...bo jak mam czytać 50 stron dyskusji, powiedzmy sobie wprost - w większości noobów, które nie wiedza, co to FireFox i dobry antrywirus i płaczą, bo im filmik w formacie ****** nie działał, to mi się nie chce. Zresztą wytłumaczyłem to, że nie będę czytać całego tematu, bo imho nie ma sensu, bo jest cały czas to samo. Więc jeśli prowadzimy dyskusję o zwalczaniu, to ja się włączę jako osoba z zewnątrz próbując Wam wmówić, że to nie ma sensu (fakt faktem jest). Tak, jak Wy próbujecie wmówić nam, że TBI jest zueee, iwól i wogóle haknom nam nasze kąta11 Cóż, są boty, do których po prostu się wirusów nie wkłada, bo nie znam człowieka, który by przeglądał po trzech dniach kilka tysięcy kont. Teraz pomyśl: "botowcy" mają swoje konta na różnych światach, plus to, że grają na różnych... serwerach prywatnych, ale nie zagłębiajmy się w to Teraz... TBi używa na mojo oko coś 2k użytkowników (pomijając to, że nie ma wersji na nową Tibię). W tych 2k użytkowników jest pewnie 1k noobów, które musza grać na "innych" serwerach, zeby się dowartościować. Szukając takiego serwera, zakładają często po kilkanaście kont dziennie. Więc ile w ciągu JEDNEGO dnia domniemany hjakjer miałby passów...? Coś koło 4k...? A to jest tylko TBI, którego w 99% używają polacy. Jest jescze TA, NG, Black~... Zagranicznych botów (jest to pewne) używa o WIELE więcej osób. Więc... Albo musieliby sprawdzać każde passy RĘCZNIE albo napisać dość skomplikowany skrypt, który logowałby się za nich i "wysączał" tylko te chary, gdzie jest jakiś np. 20 lvl+. Następnie musieliby mieć knoto na KAŻDYM serwerze. Wiadomo, kwestia kilu godzin botowania, narażając się na bana itp. Następnie w Tibię nie grają tlyko dwunastoletnie dzieci walące z aksa, ale też informatycy, programiści, studenci informatyki (itp) oraz różni inni, którzy śledzą strukturę botów. Więc sądzę, że wirus zostałby wykryty paręnaście godzin po publikacji, tak, jak dziury w Windowsie i IE.

I teraz wmawiajcie ludziom, że boty są złe. Mimo tego, że można robić chary na botach, sprzedawać na allegro itp. Jest to prosta metoda, na dorobienie sobie troszkę kaski, żeby coś kupić. Pokusa jest więc wielka. I co teraz myślisz...? Że podejdziesz np. do 50 EK, powiesz mu, że przez TBI może mieć ewul chacka, a on szybko wykasuje bota z pc i zmieni pass'y? Nie sądzę, uważam, że po prostu by Cię wyśmiał i tyle byś z tego miał.

No, troszkę się rozpisałem, ale co tam. Tak więc uważam, iż Wasza kampania nie ma sensu, bo większość osób myśli "Czemu ja mam nie używać botów, kiedy farma UHmakerów stojących obok mnie używa...? Czemu ja mam grać fair, jeśli inni nie grają...?". Póki Cipsoft czegoś z tym nie zrobi, to Wy NIC na to nie poradzicie.

Pozdrawiam : )

@UP Super, ja Cię w imie Ojca, Syna i Ducha Świętego nawracam na Worda, ewentualnie słownik ortograficzny : ) Bo mam problemy, ze zrozumieniem Twojego posta : )

@DOWN Hhuahuauauh, dobre! ;d

Ostatnio edytowany przez Cellin - 28-03-2007 o 21:49.
Cellin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-03-2007, 19:36   #476
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cellin Pokaż post
@UP Super, ja Cię w imie Ojca, Syna i Ducha Świętego nawracam na Worda, ewentualnie słownik ortograficzny : ) Bo mam problemy, ze zrozumieniem Twojego posta : )
ale word jest zuuyyy bo jak napisze posta w wordzie to nie bedzie to jego post tylko post worda i on nie bedzie miał satysfakcji z napisania jego i w moich oczach to nie bedzie jego post tylko post worda;/
btw. w wordzie jest wbudowany keylogger nei odpalać tego!!

Ostatnio edytowany przez Lynx - 28-03-2007 o 19:37.
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 00:33   #477
TaifunIII
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Knight~~
Profesja: Knight
Gildia: blade boyss
Świat: Danubia
Poziom: 22
Skille: 65/59
Poziom mag.: 4
Domyślny

Zwalczajmy tibia black ice..?? Wyjdź i nie wracaj, nie wiem czemu ten temat ma aż tyle postów, ale jak to widzę to się żygać chcę. Widać, że to forum zeszło na psy -,-
TaifunIII jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 09:34   #478
abdull1
Użytkownik Forum
 
abdull1's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Thais :)
Wiek: 39

Posty: 36
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post

Używanie macro to jak rybak, który idzie na ryby, po drodze znajduje sklep, kupuje ryby, po czym od razu wraca do domu. Łowienie ryb ma być zabawą, dawać satysfakcję (ten kto nie jest rybakiem nie zrozumie tego). Tak samo w tibii - gra ma dawac satysfakcję, a jaką satysfakcję będę miał, gdy wszystko zrobi za mnie MACRO??


bardzo dobre porównanie to ma być satysfakcja z gry !
wędkarstwo to jedne z moich hobby


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cellin Pokaż post

No, troszkę się rozpisałem, ale co tam. Tak więc uważam, iż Wasza kampania nie ma sensu, bo większość osób myśli "Czemu ja mam nie używać botów, kiedy farma UHmakerów stojących obok mnie używa...? Czemu ja mam grać fair, jeśli inni nie grają...?". Póki Cipsoft czegoś z tym nie zrobi, to Wy NIC na to nie poradzicie.
ja tam nic niema do tych co używają wspomagaczy ale tak jak napisał cytowany wcześniej Shinjix wolę sobie posiedzieć nad jeziorkiem połowić i mieć satysfakcje z tego że mam na kiju piękny okaz a nie jak pan "kowalski" iść do rybnego kupić dużą sztukę i wymądrzać się jaki z niego wędkarz
przyznam się że mnie też kusiło do botów już nawet byłem w dziale download ale jak pomyślałem sobie ile serca włożylem w tą gre i że mogę to stracić (hack/ban) i będzie trzeba zacząć grać od nowa to mi przeszło

ps/ zagrajcie w jakąś gre na swoim komputerze z kodami po 30 minutach gra robi się nudna masz wszystko jesteś najlepszy i wyłączasz gre
__________________

Co ma być to będzie piwo znajdę wszędzie

Ostatnio edytowany przez abdull1 - 29-03-2007 o 09:43.
abdull1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 10:40   #479
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cellin Pokaż post
@UP No, rzeczywiście, osoby na 120 lvl'u + grają GORZEJ od Ciebie ^.^
Co prawda kompletnie nie zrozumiałem o co Ci chodzi w tym zdaniu i jak to się ma do mojej wypowiedzi ale OK, przyjmuję, że coś chciałeś przez to powiedzieć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cellin Pokaż post
I c*uj, że masz niby 105. Każdy może używać, po prsotu kogoś mogła znudzić ta gra i uznał, że bot troszkę mu pomoże. Poza tym skillowanie 200h, żeby zadawać o 3 większe obraażenia jest DNEM tej gry.
A czy ja mówię, ze nie może używać? Poprostu to jest tak jak za zdobywaniem kobiety - jeden będzie się starał, nawiąże znajomość, kupi kwiaty, będzie prowadził inteligentne rozmowy, pójdzie na spacer, zaproponuje kino lub teatr, zaprosi na romantyczną kolację itd. aż do skutku a drugi stwierdzi, że mu szkoda czasu i sięgnie po gadżet z pompką.
Technicznie rzecz biorąc "efekt końcowy" będzie ten sam. Ale napewno nie taki sam.
Chcesz używać bota? Używaj. Jedni wolą dziewczyny, inni owce...
mazgier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 16:02   #480
Cellin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007
Lokacja: Liberty Bay ; )

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Rubera
Poziom: 50
Skille: 15/23
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier
Technicznie rzecz biorąc "efekt końcowy" będzie ten sam. Ale napewno nie taki sam.
Ehhh? No tak, będzie taki sam, ale nie bedzie taki sam ;d Dobra, róbta co chcceta, i tak będę robił UH'y na bocie ;< Bo mi szkoda czasu na wbijanie mlvl'a, dzięki któremu będę miał +2 do vis'a. Nitk Wam nie zabroni tej "krucjaty", tak, jak nam nikt nie zabroni używania botów ;p A co do satysfakcji... Tak czy inaczej nie odczuwam żadnej grając w tą grę, więc gra na bocie jest dla mnie taka sama jak bez. A ostatnie update'y tylko polepszają sprawę. Jeszce tylko cavebot wbudowany w klienta i Tibia sięgnie dna ^^

Ostatnio edytowany przez Cellin - 29-03-2007 o 16:05.
Cellin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:07.


Powered by vBulletin 3