Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-07-2006, 20:54   #461
Stawiarek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 3
Profesja: Elite Knight
Poziom: 51
Domyślny

Nie ma sensu kwapić sie na jeden temat. Galana jest jaka jest, masz wysoki lvl to sobie pograsz jak nie to wszystko bedzie zalezalo od twojego farta tudzież znajomosci, a nóż nikt cie nie zhuntuje.

A żeby dowiedziec sie jaka naprawde jest galana wystarczy ze przeczytacie pierwszy post tego tematu, a jaka jest atmosfera na serwerze nastepnych pare stron. I to tyle
Stawiarek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2006, 21:02   #462
Balveni
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

omg..
ja ostatnio (dawno,ale wtedy gd się logowałam na chara na galanie xD)
zarobiłam hunta za to że ubiłam gościa (jego noob chara) za to że ubił moją postać z niskim lvl (a chciałam nią sobie nią chwile pograć )xD a jak spłacić? ja akuratnie kase posiadałam ale są też "przyjaciele" ,(respect 4ever) którzy mi zaoferowali pomoc i chcieli zrobić składke na mnie xP ze sprzedawania uh`ów,gfb,etc..
 
stary 31-07-2006, 21:07   #463
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Simi
Gówno prawda.
Co wy gadacie że jak się nie wychylasz to nie będziesz maił hunta?! :O

Wystarczy że w złym miejscu staniesz i masz hunta.
Ziomal na galanie dostał hunta for ever albo 60k od hizopiego za to, że stał przed dp i nawet się słówkiem nie odezwał

Wystarczy że jesteś i możesz mieć hunta, że masz dziwny outfit i masz hunta, że masz nick który się komuś nie spodoba - masz hunta, masz jakiegoś itemka rare na dp i masz hunta, kupujesz jakiegoś drogiego itemka na low lvl - hunt, wejdziesz na expowisko i masz hunta. Powodów jest wiele, można godzinami wymieniać

Taki 60 ek itd to se może pprzed dp stać ale trzeba pierwej ten lvl wbić, a na galanie ni ch**a nie wbijesz nic, bo masz hunta :/

Oczywiście hunta można spłacić, ale skąd u diabła 30lvl ma wiząć for example ot tak 30 tudzież 60k (zależy od sytuacji)
moglbys przestac mocno przesadzac i dramatyzowac? smiac mi sie chce, narzekasz, mocno wyolbrzymiasz, a na zadnym innym serwie pewnie w zyciu nie grales.

hunty za powody takie jak ty wymieniles to dostaja tylko ludzie co od razu jak slysza slowo "hunted" to sraja w gacie, liza komus tylek i blagaja o zycie, tudziesz momentalnie placa. wszystko idzie rozwiazac jak nie przez rozmowe z tym co ci mowi hunted to z jego leaderem badz tez na wiele innych sposobow np forum. przypadki kiedys sie tego nie da zalatwic w sensowny sposob sa RZADKIE!~wiekszosc to sa zarty z noobkow ktorzy tak jak ty od razu panikuja i placa badz ida retired, a po 5 min niekt nie pamieta nawet ze mowil takiemu ze ma hunta, szkoda miejsca na vipie dla takich ;D

chcialbym zaznaczyc ze przykadl z hizopim musi byc bardzo stary bo on od dawna nie gra, a poza tym nawej jak gral to wystarczylo umiec rozmawiac z innymi(i znac angielski) i gowno mogl ci zrobic. pewnie sam nawet tego nie widziales tylko zasyszales jakies ploty wyolbrzymione 10 krotnie. tak czy siak jak sie ktos bal hizopiego i mu placil to sam jest sobie winny xD
moze wpadne do Ciebie moim 8 lev i powiem cio hunted t zarobie darmowe 50k, bo kto wie? moze jestem konda? albo nuskei? i pewnie bys zaplacil XD
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Ostatnio edytowany przez pawlon - 31-07-2006 o 21:39.
pawlon jest offline  
stary 31-07-2006, 21:13   #464
ŻaQ
Użytkownik Forum
 
ŻaQ's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Osiril
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 32
ŻaQ ma numer GG 5600838 ŻaQ ma login Tlenu zaq_13@tlen.pl
Domyślny

Wiesz pawlon... Nie masz racjii do konca ;]. Pamietam ze kiedys mialem hunta od shizopiego za to, ze mialem bohy xD. Klepal mnie kilka razy, za kazdym razem uciekalem bez problemu. Jakis tydzien pozniej wpada hizopi na roty gdzie wbijalem soula i zaczyna mnie bic xD. Zwialem ofc... Powod? - hizopi twierdzil ze chcialem ubic shizopiego xD. Jednak pozniej wszystko zostalo wyjasnione, zaczalem sie kumplowac ze shizopim... a pozniej mial haka i przestal grac :/
__________________
... Theo? Soon...

ŻaQ jest offline  
stary 31-07-2006, 22:28   #465
Simi
Użytkownik Forum
 
Simi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Wiek: 35

Posty: 25
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 40+
Domyślny

Pawlon, przepraszam Cię, czy ja na Ciebie wrzucam??
Skoro ty jesteś taki wielki gracz to po co wogóle piszesz na tym forum. Idź lepiej poganiać paru noobków, to może w końcu będziesz miał to 50k -.-

Mówię tak bo wiem i widziałem co i jak, i tyle. Nie powołuję się na usłyszane historie, bo to raczej nie ma sensu.

Dziękuję, to tyle z mojej strony.
Simi jest offline  
stary 31-07-2006, 23:17   #466
Stawiarek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 3
Profesja: Elite Knight
Poziom: 51
Domyślny

Pawlon, a gdzie simi napisal ze on zaplacil? to tak btw

Po czesci popieram Pawlona ze wiekszosc huntow to jest wyolbrzymianie noobkow ale to racze Ty, drogi Pawlonie, robisz z tego wielkie halo ;-) (bez urazy oczywiscie)

Z noobkow takich sklada sie nijako wiekszosc Galany wiec nie ma tez co przesadzac. Tak sie sklada ze mam doswiadczenie z innych zerwrow i jest to wiecej niz 2 :-) i niegralem tam tylko postaciami 'nisko' lvlowymi bedocymi na rooku ale takze tymi troszke 'high'. Nie wszystkie sa oczywiscie takie cudne i miodne bo sa swiaty z wiekszym PA niz na galanie wiec tutaj rozniez nie ma co wyolbrzymiac. Mimowszystko odnosze wrazenie ze galana jest typowym zlepkiem tego co moze byc zle w userach grajac w tibie, a ostatnimi czasy jest to Power Abusing. Grajac na Saphirze czy Hibernie łatwiej jest sie zaklimatyzowac grajac od takiego 'noobkowego' (czyt. niskiego) lvla. Na galanie jest on poprostu odpychany, wybluzgiwany itp. itd. A nie raz slyszalem(czytalem) teksty typu: "Ooo... brakuje mi 20 - 40 - 60k na cos tam, musze shuntowac jakiegos 20 - 30 - 40 lvla" i po klopocie. Wg. mnie nie jest to sposob na kase a raczej na 'chodzenie na skroty', bo w sumie po co sie tyle meczyc?

Nie ma co sie rozpisywac na entemat (chociasz juz troche udziergalem %-) )
Moim zdaniem Galana jest swiatem ktory od dnia w ktorym powstal schodzi na psy, ale kto wie, moze kiedys bedzie lepiej :-P

PS. Panowie, nie ma co sie kłócić, forum nie jest od tego, na forum powinno sie jedynie wyperswadowac komus swoja opinie ale bez przesady ;p
Stawiarek jest offline  
stary 31-07-2006, 23:47   #467
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

no dobra, sorka jak ktos sie poczul urazony, nie mialem zamiaru nikogo obrazac, ale naprawde przesadzacie, wiem bo tez sporo gralem i na innych serwach i na galanie juz dlugo tez gram(rozne levele mam zaleznie od profesji)

napisaliscie ze kto powiedzial ze on placil hizopiemu, no i o to chodzi, oni glownie zeruja na tych ktorzy sie wystrasza i zaplaca zanim sproboja cos z tym zrobic, bo jak juz sie wezmiesz za rozwiazywanie tego problemu to sie bardzo czesto okazuje ze ten co cie ma zamiar "huntowac" to tak naprawde nei ma do tego "mocy". zawsze mozna tez probowac rozzwiazac problem tak jak pisalem na forum gdzie czesto mozna uzyskac pomoc i wsparcie jakiegos wyzszego levela(no ale tu trzeba znac jezyk angielski + rzeczywiscie trzeba miec racje po swojej stronie). najwazniejsze to nie panikowac, nie tracic glowy i zabarc sie do sprawy z rozsadkiem. oczywiscie bez znajomosci angielskiego sprawa jest abrdzo utrudniona, ale nie nie mozliwa do wykonania.

PS: jedyna rzecza co trzeba zmienic to nastawienie playerow, glownie polskich, pk ejst i zawsze bedzie ale sami PK to maly %, reszta to cwaniaki co szukaja latwej kasy albo maja zabawe psujac gre innym. skoro widzisz ludzi piszacych "brakuje mi 30k ide sobei kogos zhuntowac to bede mial" to czemu nie zwrocisz im uwagi? level tu nie ma znaczenia, zawsze mozesz poprosic kogos z wyzszym levelm bo im na to uwage zwrocil, takie zachowania nalezy PIETNOWAC i to jest to od czego trzeba zaczac.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 01-08-2006, 01:57   #468
Simi
Użytkownik Forum
 
Simi's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Wiek: 35

Posty: 25
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 40+
Domyślny


Pawlon nareszcie!!

Żeby więcej było graczy z takim podejściem to Tibia byłaby o wiele przyjemniejsza dla każdego
Simi jest offline  
stary 01-08-2006, 02:34   #469
Wapivos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiek: 41

Posty: 76
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wapivos
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 85
Skille: 87/66
Poziom mag.: 19
Wapivos ma numer GG 6160558
Domyślny

Heh...
Jesli chodzi o PA na Galanie to spotkalo mnie to pare razy ale od jakiegos czasu nie mam z tym problemow Raz pamietam jak zaliczylem missclicka na Vecci. Crown Helmet poszedl walem W sumie to jak ktos w dp nawija tekst pt "Mam malo kasy ide kogos ubic" albo cos w tym stylu to po pierwsze look na goscia. Patrze czy mam cos do powiedzenia. Jak nie za bardzo moge mu zagrozic to raczej staram sie nawinac kogos higher na temat. Jak moge cos zrobic to... No coz... Siedze chwilke w dp i nawijam na guild chacie czy ktos nie ma ochoty dorobicna peku po czym udaje sie z exiva na ustach w blizej nie ustalonym kierunku;] Nie ma z tego kasy i loot raczej kieprawy ale mam satysfakcje z tego ze pomoglem kolejnemu graczowi (troche tego bylo)
C ya in game Maybe u will need some help to

@Admins
Me wanna dwarf "smile"!!! xD
Wapivos jest offline  
stary 01-08-2006, 02:43   #470
Dragon86
Użytkownik Forum
 
Dragon86's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 54
Skille: rox/rox
Poziom mag.: 58
Domyślny

Co jak co to ma pawlon racje powino sie pietnowac takie zachowanie ja w/w.
ale czasami ludzie sie boja podejsc tak do tego, dobrze wiem ze "pkowanie" nie jest dla zabawy (bo malo jest pk co pkoja by zabijac se) wiekszosc takich ludzi chce poprostu zrobic latwa kasa na czyims nieszczesciu

@Admin
I please for Dwarf "smile" too
Dragon86 jest offline  
stary 01-08-2006, 11:48   #471
Blooc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Hawaii

Posty: 3
Imię: Blooc
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 100
Domyślny

Buehehe, co wy wogóle gadacie, ja robiłem zawsze te wszystkie złe rzeczy co tu piszecie i nigdy nie miałem prawdziwego hunta. buehhe

Trzeba umieć radzic se w życiu jak i w Tibi, a jak ktoś se nie radzi to trudno.
Life is brutal.

Signed,

// Blooc, Zizorah
Blooc jest offline  
stary 01-08-2006, 12:24   #472
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

blooc@
bo zawsze chowales dupe za corlicem ktory przewaznie trzymal sie z gildia u wladzy? i nie ruszales ludzi ktorzy by mogli miec wyzej postawionych znajomych, to zes cwaniakowal...
.. ale poczekaj, nosil wilk razy kilka...
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 01-08-2006, 12:29   #473
Darknes Byku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Lokacja: Lodz

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 50
Poziom mag.: 52
Domyślny ...

Co wy piepszycie?!!
Grałem na galanie dlugo praktycznie od samego poczatku, i takiego PA jak tutaj nigdy niewidzialem pamietam gdy powstalo Patriots zabijali kazdego albo dla loot albo dla zabawy.Moge przytoczyc jeden fakt ktory sam widzialem na oczy gdy to Kirdian bezdusznik zrobil sculla bodaize zabil jakiegos zlodzieja i oczywiscie zaraz wpadl Konda Etc. wtedy juz bylo mozna mowic o wielkim PA
potem bylo coraz gorzej jesli niemiales dobrych kumpli w PAtriots albo niebyles jakims providerem niemogles sobie spokojnie pograc.
I taka jest Smutna prawda o Galanie ale no coz trzeba wiezyc ze bedzie lepiej
Pozdro for all kto zostal na Galanie
Darknes Byku jest offline  
stary 01-08-2006, 14:47   #474
Habadaja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 30+
Skille: --/--
Poziom mag.: 42
Domyślny

Czy tu da sie spokojnie pograc?? Czy chociaz PA sie pomniejszy wątpie! Oto dowody jak Ho'en i Latrop Regdod pkowali przed dp, z trudem wszedlem do dp.
oto ss:
1.
2.
3.
i jak podoba sie>?
Habadaja jest offline  
stary 01-08-2006, 15:48   #475
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Latrop Regdod z tego co wiem moze miec hunta od pare high leveli, zdaje sie np od tharrina i kogos tam jeszcze, wiec next time mozesz probowac do niego pisac i sie zapytac, bo nie jestem pewien, a jesli mam racje to z pz lcokiem nie wyzyje jak tharrin bedzie on line

PS: czego sie spodziewasz mieszkajac w carllin?
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 01-08-2006, 19:50   #476
Dragon86
Użytkownik Forum
 
Dragon86's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 54
Skille: rox/rox
Poziom mag.: 58
Domyślny

Znowu zaczynacie z tym PA? na kazdego przychodzi w koncu pora mozes se robic PA ale tak czy siak w koncu przesadzisz i bedziesz miec problem..

@Darknes
Sadze ze na kyrze panuje 5x wieksze PA niz na galanie(wiem bo tez tak gram choc zadko) a ty tuaj masz hunta z paru powodow kturych sam sobie jestes winien
Dragon86 jest offline  
stary 01-08-2006, 23:17   #477
vego8
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: w domu

Posty: 14
Imię: Artureczek
Profesja: Royal Paladin
Gildia: brak
Świat: Galana
Poziom: 67
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
Latrop Regdod z tego co wiem moze miec hunta od pare high leveli, zdaje sie np od tharrina i kogos tam jeszcze, wiec next time mozesz probowac do niego pisac i sie zapytac, bo nie jestem pewien, a jesli mam racje to z pz lcokiem nie wyzyje jak tharrin bedzie on line

PS: czego sie spodziewasz mieszkajac w carllin?
jasne dzis spekowali mojego noob chara co wracal z edron gdzie nabil 29 lv i niebylo szans wiwat update z aimbotem. a po przelogowaniu sie zaczolem ich bic i zgadnijcie co tak wpadło hwl camuch i reszta gdyby nie znajomosci bym padl
a tharrin sie boi hwl wiec nic nie zrobi
vego8 jest offline  
stary 02-08-2006, 01:25   #478
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez vego8
jasne dzis spekowali mojego noob chara co wracal z edron gdzie nabil 29 lv i niebylo szans wiwat update z aimbotem. a po przelogowaniu sie zaczolem ich bic i zgadnijcie co tak wpadło hwl camuch i reszta gdyby nie znajomosci bym padl
a tharrin sie boi hwl wiec nic nie zrobi
hahaa, tak.... to pewnie dlatego thum thum ktory jest i byl od dawna w hwl mu placil za smierc kumpla... pewnie dlatego irlo,slicerz i caly jego team ze 3x wylecial z hwl, pewnie dlatego bil warrior elstara bo ma hunta nawet wtedy kiedy byl w hwl itd... ty jestes tym ktory sie boi postawic, nawet jak cie zbija jak widac jak tylko sie okazalo ze ma tamten kumpli to wolales swoich znajomych zeby ci dupe ratowali, i jedyne co roisz to narzekasz tutaj na forum na pk.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 02-08-2006, 02:46   #479
Wapivos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: Kędzierzyn - Koźle
Wiek: 41

Posty: 76
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wapivos
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 85
Skille: 87/66
Poziom mag.: 19
Wapivos ma numer GG 6160558
Domyślny

Omigosh...
@ vego8
Jak lejesz to do konca. Widze ze w razie dymow z toba wystarczy zawolac kolegow i mam spokoj. No wiec... PAY AND PREY!!! Buhahahaha
Jak grasz na Galanie troche czasu to wypadalo by miec toche znajomych, ktorzy w razie awarii pomoga ci nawet przeciwko hwl. W necie masz duzo komunikatorow wiec skrzykniecie kilku znajomych nie koniecznie pl nie powinno sprawic wiele trudnosci. Poza tymz tego co wiem to w hwl nie za bardzo lubia random pekow. Slicerz i Warrior Elstar polecieli za to a po drodze dostali po tylku od Yupa.
Sprobuj czasem ruszyc glowa. To nic nie boli adaje wieksze efekty niz uzalanie sie nad soba.
Wapivos jest offline  
stary 02-08-2006, 21:28   #480
vego8
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: w domu

Posty: 14
Imię: Artureczek
Profesja: Royal Paladin
Gildia: brak
Świat: Galana
Poziom: 67
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
hahaa, tak.... to pewnie dlatego thum thum ktory jest i byl od dawna w hwl mu placil za smierc kumpla... pewnie dlatego irlo,slicerz i caly jego team ze 3x wylecial z hwl, pewnie dlatego bil warrior elstara bo ma hunta nawet wtedy kiedy byl w hwl itd... ty jestes tym ktory sie boi postawic, nawet jak cie zbija jak widac jak tylko sie okazalo ze ma tamten kumpli to wolales swoich znajomych zeby ci dupe ratowali, i jedyne co roisz to narzekasz tutaj na forum na pk.
lol ja troszcze sie o siebie i lalem go i bym zabil gdyby nie przylecialo hwl mu pomagac wiec nie pitol a najbardziej lubie takich nupuw przez p co chowaja postacie bo potrafia jedynie gadac i nie maja nic w spodniach i spelnic potrafia sie jedynie krytykujac innych
vego8 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.


Powered by vBulletin 3