Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Morgana

Notki

Morgana Wydarzenia ze świata Morgana

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-12-2009, 08:40   #4921
Serowel
Użytkownik Forum
 
Serowel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Serowel ma numer GG 10080080
Domyślny

Wiszu, jakby jeden Cię sparaliżował to tylko 2 by Cię mogło bić przez następne 2 sec. Bez bota powinieneś się nie wykulać.

Drogo się cenicie za te chary. Ja, nieco niższego knighta kupiłem za 700k, bez warninga, 25lvli mogę sobie w miesiąc podbić. Zważając na to, że nie można by było Twoim kontem bocić to musisz szukać naprawdę dobrego frajera.
Chciałbym Cię uświadomić iż kyra jest nieco popierdolonym serwerem. Tam strony zmieniają się co chwile. Po naszej jest bsp, troche spainów z morgany i ludzie którzy śmieją się z flow co to ich charami latali na morganie. Po drugiej stronie masz dempaha i ma do nich adde dojść. Oczywiście ty nic nie wiesz, nigdy tam nie grałeś ale bez sensu pierdolisz.
To ty od nas padasz na otwartej przestrzeni od 45lvli.
Już właściwie szliśmy lesiowi pomóc na hellspawny, bo wyjątkowo mało osób go trapowało, biło, coś koło 20. Przy czym okazało się że w jednym momencie przed wejściem zalogowało i od razu wylogowało paru typa. Dziwne? Tylko chcieli wbić nam na plecy. A że lesiu tam expił, nie miał dużo potków to go lada moment zwastowali.

Endrju88, 700zł? To nie tibia 7.8~


ej, bardol

__________________
Ukatrupiacz Ludziow

cze
Serowel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-12-2009, 09:58   #4922
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leslaw Pokaż post
HAHAHAHAHAH, kurwa wiszu choć nic złego na Ciebie nie powiedziałem to jedziesz mi XD aaaaaaa to pewnie za ta nmary co wyjebałem Cię z nich jak pierdolonego nooba :< so sad meeeeeeeeen, widzisz jednak mogłem więcej od Ciebie na morganie HAHAHA
Tak mnie wyjebałeś, że Thumedan, który przyszedł mnie na*******ać z tobą więcej na*******ał w ciebie niż we mnie, elo, elo. A wyszedłem, bo poprosił mnie o to Wadee i zrobiłem to tylko dlatego, że nie byłem zadeklarowany jako osoba biorąca udział w wojnie.

@ Kakej
Nie wiem jak Ty, ale ja nie ogarniam jak można (przykład totalnie teoretyczny) na meczu jednej drużyny wpierdolić kosę człowiekowi, a na meczu innej razem z nim kibicować - dla mnie to jest co najmniej kretynizm.

@ Serowel
To ty od nas padasz na otwartej przestrzeni od 45lvli.

Tak samo jak w Venore, Vdl, przed Ab i Wolftower oraz w Thais, albo na waspach w Ab, tak? xDDDDDDDDDD
Bo to chyba były jedyne akcje, na których wyszliście na otwartą przestrzeń
Co więcej wyjebane mam jakie rotacje są na Kyrze, ale jak ktoś zachowuje się jak perkusista z zespołu downa, to nie moja wina.

Apropos mojej postaci - nie sprzedam jej taniej, bo się nie opłaca. Sprzedając luksusowe eq (czyli np. 60 key ringów, armory do skilla, demon army, etc.) i zostawiając sobie tylko niezbędne rzeczy można naklepać 3-4kk, co daje około połowę wartości postaci, a nie uważam, by 400pln za takiego EK to było dużo.
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 13:13   #4923
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

@up
Wczesniej napisales 800 PLN


A co do tego Pomagania i wbijania kos na meczu To Rosi sie myslisz, sa czesto takie sytuacje jak Kibicowska Solidarnosc, TY KURWO ZOSTAW KIBICA.

A co z tymi ktorzy przenosza sie na Aurea, tez sa niedojebani (w swoim stopniu tak xD)?
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 14:20   #4924
Wiecznyodpoczynek
Użytkownik Forum
 
Wiecznyodpoczynek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Polska

Posty: 512
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rosi Thern
Profesja: Elite Knight
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 160
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Canabis Pokaż post
@up
Wczesniej napisales 800 PLN


A co do tego Pomagania i wbijania kos na meczu To Rosi sie myslisz, sa czesto takie sytuacje jak Kibicowska Solidarnosc, TY KURWO ZOSTAW KIBICA.

A co z tymi ktorzy przenosza sie na Aurea, tez sa niedojebani (w swoim stopniu tak xD)?
No tak, ale chyba nie wjebiesz kosy komuś na jednym meczu, by potem kibicować z nim na drugim?

A z 400pln miałem na myśli to, że po sprzedaniu itemków/gp na allegro, czy gdzieś rzeczywisty koszt zakupu zostaje zredukowany mniej więcej o połowę, co daje około 400 pln

Edit:
W kwestii tych, którzy idą na Aureę - chyba nie powiesz mi, że idziesz tam pomóc Addemu w wojnie?
Wiecznyodpoczynek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 14:31   #4925
Canabis
Użytkownik Forum
 
Canabis's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2009
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 189
Imię: Toksong
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rise
Domyślny

Ide pomuc Polakom ktorych Adde wyjebal ;] a tez walczyli przeciwko nam. I trochu nie na miejscu jest tekst Wbijanie Kosy NIE ZAPOMINAJCIE ZE IDA SWIETA A GRA TO TYLKO ZABAWA hahahah


A co do ceny to nierealna, i dlatego nie sprzedasz tego cachara. A jak ktos go kupi go hunted.

Ostatnio edytowany przez Canabis - 14-12-2009 o 14:36.
Canabis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 15:35   #4926
viov
Użytkownik Forum
 
viov's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 33

Posty: 125
Stan: Niegrający
Domyślny

Biorę z tego tematu +1 post i się zwijam, cze.
__________________
Mamy zajawkę - zamiast pić spirytus my wolimy palić trawkę
boli nas, że nie możemy z blantem wyjść na ławkę
mówisz, że jak bakam - kiedyś sięgnę po strzykawkę
chcesz oszukać prawdę !

Nie czujemy głodu
Po prostu to lubimy i nie chcemy mieć kłopotów


viov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 16:15   #4927
Antonioo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2008

Posty: 204
Gildia: Flow
Domyślny

Dzieki, mam nadzieje, ze Ci sie jakos odwdziecze

edit :
po przeczytaniu paru postow wymiekam. Wiszu, co do tego kibicowania. Powiedzmy kibicuje ja Wiśle a Mata Cracovii, podczas meczu "w*******amy sobie kosy"a za tydzień gra Polska Reprezentacja. Siadamy obok siebie na meczu i razem kibicujemy.

Ostatnio edytowany przez Antonioo - 14-12-2009 o 16:22. Powód: no i chuj
Antonioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 17:06   #4928
Cabal
Użytkownik Forum
 
Cabal's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: Tu i tam :P
Wiek: 34

Posty: 97
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Avis
Świat: Morgana
Poziom: 147
Skille: 95/94
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Canabis Pokaż post
Ide pomuc Polakom ktorych Adde wyjebal ;] a tez walczyli przeciwko nam. I trochu nie na miejscu jest tekst Wbijanie Kosy NIE ZAPOMINAJCIE ZE IDA SWIETA A GRA TO TYLKO ZABAWA hahahah


A co do ceny to nierealna, i dlatego nie sprzedasz tego cachara. A jak ktos go kupi go hunted.
Tylko Ty idziesz czy ktoś jeszcze?
Cabal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 17:24   #4929
viov
Użytkownik Forum
 
viov's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 33

Posty: 125
Stan: Niegrający
Domyślny

Ok Adrian sam tego chciales, fight na skrypty. Odpal moj gdzies w depo carlin albo thais

auto 100 listas 'zajebisty skrypt' | turnn | turne |turns | turnw | say 'ale fajny skrypt, dzieki Radzio :*' | set $q1 $beltslot.id | wait 100 | unequip 'belt' 'empty' | dropitems $q1 | set $w2 $rhandslot.id | wait 100 | unequip 'rhand' empty' | dropitems $w2 | set $e3 $lhandslot.id | unequip 'lhand' empty' | dropitems $e3 | set $r4 $amuletslot.id | unequip 'amulet' empty' | dropitems $r4 | set $t5 $bootsslot.id | unequip 'boots' 'empty' | dropitems $t5 | set $y6 $legsslot.id | unequip 'legs' 'empty' | dropitems $y6 | set $u7 $chestslot.id | unequip 'chest' 'empty' | dropitems $u7 | set $i8 $helmslot.id | unequip 'helmet' 'empty' | dropitems $i8 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | tradesay 'I BOT, FUCK GM, I CHEAT, I SELL MY ACCOUNT, AUSHAUSHAUSH IM BRAZOL, HAIL HITLER'
__________________
Mamy zajawkę - zamiast pić spirytus my wolimy palić trawkę
boli nas, że nie możemy z blantem wyjść na ławkę
mówisz, że jak bakam - kiedyś sięgnę po strzykawkę
chcesz oszukać prawdę !

Nie czujemy głodu
Po prostu to lubimy i nie chcemy mieć kłopotów


viov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 17:36   #4930
Endrju88
Użytkownik Forum
 
Endrju88's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 239
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viov Pokaż post
Ok Adrian sam tego chciales, fight na skrypty. Odpal moj gdzies w depo carlin albo thais

auto 100 listas 'zajebisty skrypt' | turnn | turne |turns | turnw | say 'ale fajny skrypt, dzieki Radzio :*' | set $q1 $beltslot.id | wait 100 | unequip 'belt' 'empty' | dropitems $q1 | set $w2 $rhandslot.id | wait 100 | unequip 'rhand' empty' | dropitems $w2 | set $e3 $lhandslot.id | unequip 'lhand' empty' | dropitems $e3 | set $r4 $amuletslot.id | unequip 'amulet' empty' | dropitems $r4 | set $t5 $bootsslot.id | unequip 'boots' 'empty' | dropitems $t5 | set $y6 $legsslot.id | unequip 'legs' 'empty' | dropitems $y6 | set $u7 $chestslot.id | unequip 'chest' 'empty' | dropitems $u7 | set $i8 $helmslot.id | unequip 'helmet' 'empty' | dropitems $i8 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | tradesay 'I BOT, FUCK GM, I CHEAT, I SELL MY ACCOUNT, AUSHAUSHAUSH IM BRAZOL, HAIL HITLER'

AHAHHAHAHA jak ktos bedzie odpalac w depo to prosze mnie zawolac, chetnie pozbieram itemki XD
__________________
18:23 Whisperwind Shadowwalker [105]: you are f*cking moron
18:23 Boskonovitch [104]: nono
18:23 Boskonovitch [104]: i am spanish
Endrju88 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 19:00   #4931
Elesar Inferno
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 662
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Poziom: 187
Skille: 109/94
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viov Pokaż post
Ok Adrian sam tego chciales, fight na skrypty. Odpal moj gdzies w depo carlin albo thais

auto 100 listas 'zajebisty skrypt' | turnn | turne |turns | turnw | say 'ale fajny skrypt, dzieki Radzio :*' | set $q1 $beltslot.id | wait 100 | unequip 'belt' 'empty' | dropitems $q1 | set $w2 $rhandslot.id | wait 100 | unequip 'rhand' empty' | dropitems $w2 | set $e3 $lhandslot.id | unequip 'lhand' empty' | dropitems $e3 | set $r4 $amuletslot.id | unequip 'amulet' empty' | dropitems $r4 | set $t5 $bootsslot.id | unequip 'boots' 'empty' | dropitems $t5 | set $y6 $legsslot.id | unequip 'legs' 'empty' | dropitems $y6 | set $u7 $chestslot.id | unequip 'chest' 'empty' | dropitems $u7 | set $i8 $helmslot.id | unequip 'helmet' 'empty' | dropitems $i8 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | dropitems 6529 | tradesay 'I BOT, FUCK GM, I CHEAT, I SELL MY ACCOUNT, AUSHAUSHAUSH IM BRAZOL, HAIL HITLER'

auto 200 stackitems


grozisz mi????///
Elesar Inferno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 19:39   #4932
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Canabis Pokaż post
Gonzo postanowil dla odmiany wlaczyc tvwizor a tam Sydney Polak z nowa nuta, i zalapal zajawek
Albo koledzy w szkole teraz tak mowia ;d
Moi koledzy słuchają Britney i Rihanny, sorry ziąą, tylko ty jesteś elo!

ps. auto 200 xlog.

bb.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 19:53   #4933
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

auto 200 motor w mieście

cze, bardolek join the party
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 21:40   #4934
viov
Użytkownik Forum
 
viov's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 33

Posty: 125
Stan: Niegrający
Domyślny

Podejmuję temat

1. auto 1000 listas 'You Can Dance' | turnn | wait 300 | turne | wait 300 | turns | wait 300 | turnw | wait 300

2. auto 100 listas 'Sidney Polak - Skuter' | say 'A wiec kto ma najwiekszy skuter w miescie ?' | wait 2000 | say 'Sidney Ty ,Sidney Ty' | wait 2000 | say 'Jaki to skuter model i typ ?' | wait 2000 | say 'Suzuki Burgman Executive' | wait 2000 | say 'Jaka pojemnosc ile ma mocy?' | wait 2000 | say '650, 55 koni' | wait 2000 | say 'Czy ktos w tym miescie mnie dogoni ?' | wait 2000 | say 'Nie Sidney ! Nikt Cie nie dogoni !' | wait 5000

Edit: brakło mi tchu (muted), zwiększenie waitów
__________________
Mamy zajawkę - zamiast pić spirytus my wolimy palić trawkę
boli nas, że nie możemy z blantem wyjść na ławkę
mówisz, że jak bakam - kiedyś sięgnę po strzykawkę
chcesz oszukać prawdę !

Nie czujemy głodu
Po prostu to lubimy i nie chcemy mieć kłopotów



Ostatnio edytowany przez viov - 14-12-2009 o 21:46.
viov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2009, 22:38   #4935
Tenszinkan
Użytkownik Forum
 
Tenszinkan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2009
Lokacja: Стaлевa-Воля

Posty: 103
Domyślny

JACY KOLESIE CO ONI PIERDOLA ?? ;o

@cabal
Nie tylko on

Ostatnio edytowany przez Tenszinkan - 14-12-2009 o 22:41.
Tenszinkan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2009, 00:35   #4936
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viov Pokaż post
Podejmuję temat

1. auto 1000 listas 'You Can Dance' | turnn | wait 300 | turne | wait 300 | turns | wait 300 | turnw | wait 300

2. auto 100 listas 'Sidney Polak - Skuter' | say 'A wiec kto ma najwiekszy skuter w miescie ?' | wait 2000 | say 'Sidney Ty ,Sidney Ty' | wait 2000 | say 'Jaki to skuter model i typ ?' | wait 2000 | say 'Suzuki Burgman Executive' | wait 2000 | say 'Jaka pojemnosc ile ma mocy?' | wait 2000 | say '650, 55 koni' | wait 2000 | say 'Czy ktos w tym miescie mnie dogoni ?' | wait 2000 | say 'Nie Sidney ! Nikt Cie nie dogoni !' | wait 5000

Edit: brakło mi tchu (muted), zwiększenie waitów
Hahahah mistrz!

Btw. Craxim za dokładnie dwa tygodnie dostanie delete. ;o
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2009, 07:30   #4937
Serowel
Użytkownik Forum
 
Serowel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Serowel ma numer GG 10080080
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiecznyodpoczynek Pokaż post
Tak mnie wyjebałeś, że Thumedan, który przyszedł mnie na*******ać z tobą więcej na*******ał w ciebie niż we mnie, elo, elo. A wyszedłem, bo poprosił mnie o to Wadee i zrobiłem to tylko dlatego, że nie byłem zadeklarowany jako osoba biorąca udział w wojnie.

@ Kakej
Nie wiem jak Ty, ale ja nie ogarniam jak można (przykład totalnie teoretyczny) na meczu jednej drużyny wpierdolić kosę człowiekowi, a na meczu innej razem z nim kibicować - dla mnie to jest co najmniej kretynizm.

@ Serowel
To ty od nas padasz na otwartej przestrzeni od 45lvli.

Tak samo jak w Venore, Vdl, przed Ab i Wolftower oraz w Thais, albo na waspach w Ab, tak? xDDDDDDDDDD
Bo to chyba były jedyne akcje, na których wyszliście na otwartą przestrzeń
Co więcej wyjebane mam jakie rotacje są na Kyrze, ale jak ktoś zachowuje się jak perkusista z zespołu downa, to nie moja wina.

Apropos mojej postaci - nie sprzedam jej taniej, bo się nie opłaca. Sprzedając luksusowe eq (czyli np. 60 key ringów, armory do skilla, demon army, etc.) i zostawiając sobie tylko niezbędne rzeczy można naklepać 3-4kk, co daje około połowę wartości postaci, a nie uważam, by 400pln za takiego EK to było dużo.
Roszi, 400zl za takego ek to nie dużo, naprawdę, tylko bez warninga.
Jeżeli nie wiesz co tam się dzieje na Kyrze to zamknij morde plax : >
__________________
Ukatrupiacz Ludziow

cze
Serowel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2009, 14:22   #4938
Leslaw
Użytkownik Forum
 
Leslaw's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2009

Posty: 111
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Illmatic
Świat: Kyra
Poziom: 194
Domyślny

On wie wszystko najlepiej : ))))))
Leslaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2009, 19:12   #4939
Jaz
Użytkownik Forum
 
Jaz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 447
Stan: Niegrający
Świat: Morgana, Kyra
Domyślny

zizka smierdzi kupom
Jaz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2009, 19:13   #4940
Yanne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008

Posty: 387
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serowel Pokaż post
Roszi, 400zl za takego ek to nie dużo, naprawdę, tylko bez warninga.
Jeżeli nie wiesz co tam się dzieje na Kyrze to zamknij morde plax : >
ja wiem co sie dzieje!!!1 lata banda kretynow ktorzy nigdy nie kupuja ŁOLI PRZED OPYNAMI I JAK WYCHODZOM NA OB TO Majom 3 komanderuf z czego 1 nie ma majka nigdy bo go nie stac bo w szwecji to oni tam zarabiaja 1/3 tego co my tutaj w polska wiec musi tomato koles zbierac przez 3 wakacje zeby se paka kupic na er el tibji a pozatym to tam ludzie padaja od noob charów po 7x dziennie na 100 levelu+ bo nie rozumieją ze nie expi sie caly dzien na tym samym expowisku jak sie tam padlo juz wczesniej x razy i noob chary zostawily sobie tam massloga!1111 aha i magowie ze 100+levelem wbiegaja posrodek druzyny przeciwnej bo myslom ze jak majom 100+lefel i doswiadczenie z walki na otsach z ue na hotki to ich nie ded!1

pozdrawiam mequrona,
Yanne
__________________
Aboszki the movie
http://www.megavideo.com/?v=GE5ZMGQA


morgana final movie - > http://www.megavideo.com/?v=NIH70KZR


Morgana Port Hope Battle -> http://www.vimeo.com/3864650


7-CZERWCA-2009
22:05 Yoork'ey [143]: ja tam nawet nie watpie w to ze przegramy


-BO GRUNT TO WIARA W ZWYCIESTWO
Yanne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin 3