Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2007, 18:39   #501
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

A zmniejszyli hity knightom ? Z tego co widze na ssie Patalinio to oni robia z Tibii otsa... No a jesli by nie zmniejszyli to najci znowu beda udupieni. Tak, wiem, ze to tylko testy i sprawdzaja rozne te, ale jak byl TS pol roku temu to tak samo mowili ;>
Fpitolony w sprawe jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-11-2007, 18:41   #502
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

Zobaczylem liste czarow

KNIGHT:
- Wound Cleansing (exana mort)

PALADIN:
- Divine Missile (exori san)

- Divine Caldera (exevo mas san)

SORCERER:
- Thunderstorm (adori mas vis):

- Stalagmite (adori tera)

- Ice Strike (exori frigo)

- Terra Strike (exori tera)

- Rage of the Skies (exevo gran mas vis)
DRUID:
- Stone Shower (adori mas tera)

- Avalanche (adori mas frigo)

- Icicle (adori frigo)

- Ice Strike (exori frigo)

- Terra Strike (exori tera)

- Ice Wave (exevo frigo hur)

- Terra Wave (exevo tera hur)

- Eternal Winter (exevo gran mas frigo)


Oczywiscie wszystkie czary bedą dla pacca ;d może jeszcze wpadną na pomysł dodania f atacku czy exp x5 dla paccow??
albo train monki czy tp na expowiska. -.-
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php
Ujo jest offline  
stary 16-11-2007, 18:41   #503
drut'neptera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 3
Domyślny druid na psy

Ci kolesie z clipsoftu zamiast ulepszyc druta to go jesce pogorszyli. Niedość ze teraz uhy nie bedol sie dobze spsedawac to juz nawet hmm, firebomb i gfb nie bedzie mogl robic.
Teraz to juz nikt nie bedzie na nim grac.Tak go pogorszyli że równie dobrze mogli by go wykasowac z list profesi.
drut'neptera jest offline  
stary 16-11-2007, 19:15   #504
Zarandiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 110
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Dzięki temu update Tibia zbliży się choć trochę do większości znanych MMO. Mimo iż nigdy nie zdobędzie takiej popularności jak WoW czy GW, to przynajmniej ten update wprowadzić coś co pozostali mają od początku, czyli żywioły, eliksiry... Nie rozumiem tych idiotów, którzy mówią, że teraz Tibia będzie do dupy. Wy chyba w nic innego niż Tibia nie graliście, to jest naprawdę prymitywna gra i nie ma co się nawet równać z 90% gier na rynku, a liczba graczy jest śmieszna. 58 tys? Śmiech na sali... w GW przykładowo gra 3 mln. Jest różnica? I tak tego nie nadrobią, ale przynajmniej gracze WoW'a czy GW przestaną wyśmiewać Tibię dlatego, że tam nawet żywiołów nie ma...
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchy-19911 Pokaż post
No fajnie ale niezla mialem beczke ja sie wbijam a tu nie hu** mojej kasi
w piz** 1kk nie liczas eq wartego 2 tyle i co teraz zrobic na dodatek zaliczyl na haku 2 gleby niewiem czy skakac z okna czy isc sie utopic albo moze powieci jak to szybko odrobic 65 pallek ze skilami 83/61 jak nie pomozecie to ide skakac przyjemnieszy zgon
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gormitas Pokaż post
a co to Crominal Record rekord w banie?
Zarandiel jest offline  
stary 16-11-2007, 19:23   #505
bajerfull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: suwauki
Wiek: 34

Posty: 203
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: aldora
Domyślny

58 tys - to jest liczba zalogowanych. a liczba kont jest znacznie wieksza
bajerfull jest offline  
stary 16-11-2007, 19:26   #506
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zarandiel Pokaż post
Dzięki temu update Tibia zbliży się choć trochę do większości znanych MMO. Mimo iż nigdy nie zdobędzie takiej popularności jak WoW czy GW, to przynajmniej ten update wprowadzić coś co pozostali mają od początku, czyli żywioły, eliksiry... Nie rozumiem tych idiotów, którzy mówią, że teraz Tibia będzie do dupy. Wy chyba w nic innego niż Tibia nie graliście, to jest naprawdę prymitywna gra i nie ma co się nawet równać z 90% gier na rynku, a liczba graczy jest śmieszna. 58 tys? Śmiech na sali... w GW przykładowo gra 3 mln. Jest różnica? I tak tego nie nadrobią, ale przynajmniej gracze WoW'a czy GW przestaną wyśmiewać Tibię dlatego, że tam nawet żywiołów nie ma...
W Tibii zawsze bylo zajebiste to, ze byla prosta. Poza tym wlasnie dlatego staje sie h*jowa bo staraja sie ja upodobnic do WoWa czy GW, tam tylko exp sie liczy... No powiedz mi co tam mozna robic jeszcze z czego mozna miec radoche ?
Fpitolony w sprawe jest offline  
stary 16-11-2007, 19:29   #507
Zathurus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Czero
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 51
Poziom mag.: 56
Zathurus ma numer GG 3920641
Strzałka -

Witajcie!
Moim zdaniem to spoko zmiany będą. Tylko troche nie zaczaiłem i mam pytanie Jaką profesją grać po update? xD
Zathurus jest offline  
stary 16-11-2007, 19:42   #508
Scartex
Użytkownik Forum
 
Scartex's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2007
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 665
Stan: Początkujący
Imię: Scartex
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doomsday
Świat: Nerana
Poziom: 133
Skille: 87/85
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Zathurus
To jest twoj wybor czym Ci sie lepiej gra




A tak btw

Pisalo ze mozna bedzie sellac DSM i inne items u npc
Czy ktos by mogl podac ceny tych items?;P
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fajnyludek Pokaż post
@Maka ZAINSTALUJ MOZILLE FIREFOX TAM BLEDY PODKRESLA
jeszcze skopiuj jak piszesz FAIL Czy cos co nie wyszlo ;] (wasz cel sprubowac cos zrobic? jakos wam nie wychodzi ^.-) Goratel i tak jestes ciota nie pisze sie klucie tylko kłóćcie pacanie/ podstawowka power !
Scartex jest offline  
stary 16-11-2007, 20:04   #509
Bykunn
Użytkownik Forum
 
Bykunn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 259
Stan: Na Emeryturze
Bykunn ma numer GG 6050652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zarandiel Pokaż post
Dzięki temu update Tibia zbliży się choć trochę do większości znanych MMO. Mimo iż nigdy nie zdobędzie takiej popularności jak WoW czy GW, to przynajmniej ten update wprowadzić coś co pozostali mają od początku, czyli żywioły, eliksiry... Nie rozumiem tych idiotów, którzy mówią, że teraz Tibia będzie do dupy. Wy chyba w nic innego niż Tibia nie graliście, to jest naprawdę prymitywna gra i nie ma co się nawet równać z 90% gier na rynku, a liczba graczy jest śmieszna. 58 tys? Śmiech na sali... w GW przykładowo gra 3 mln. Jest różnica? I tak tego nie nadrobią, ale przynajmniej gracze WoW'a czy GW przestaną wyśmiewać Tibię dlatego, że tam nawet żywiołów nie ma...
Masz rację... Tibia w porównaniu do WoW-a czy GW ma tragiczną grafikę, nie posiada dźwięku, nie ma tylu żywiołów ... ale wiesz co ? Właśnie dlatego w Tibię grało większość graczy. Dlatego, że nie był to WoW ani GW... Dlatego, że nie było takich skomplikowanych mechanizmów... Dlatego, że nie było czerpania z Diablo (Hail kamyczki wkładane do broni)... Wreszcie dlatego, że nie pochłaniała tyle czasu co WoW, bo można było grać nie dla cyferek, a dla przyjemności... A teraz co ? Tibia staje się słabym klonem WoW-a czy GW ... Nie o to chodzi. Moim zdaniem, Cipsoft bardzo pobłądził idąc w tym kierunku zmieniania Tibii... A co do liczby graczy, to w samej Polsce gra blisko 200tys osób, a co mowa o świecie.

Pozdrawiam

/Yours Bykunn
Bykunn jest offline  
stary 16-11-2007, 20:41   #510
Smilemanek
Użytkownik Forum
 
Smilemanek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2006
Lokacja: Slask

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 25
Skille: 56/55
Poziom mag.: 4
Smilemanek ma numer GG 7600877
Domyślny -.-

JAK KURDE JESZCZE RAZ USLYSZE ZE TIBIA ROBI SIE OTSEM TO KOGOS TU ZABIJE .
Ja osobiscie gram knightem i mam KURDE FACCA i tez mnie idea dodania jakichs gownianych fluidow nie zadawala ale ci co pisza ze tibia sie robi otsem mowia glupoty bo nie ulatwiaja nam gry tylko utrudniaja jakbyscie nie zauwazyli to koszty leczenia u knightow podrozaly a nie potanialy taki bp glupich fluidow kosztuje 8700 gp
Smilemanek jest offline  
stary 16-11-2007, 20:41   #511
Brojek
Użytkownik Forum
 
Brojek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2006
Lokacja: London

Posty: 233
Domyślny

s k u r w i o n y update niszczy caly klimat, p i e r d o l e niegram, caly moj wysilek na marne omfg zal
Brojek jest offline  
stary 16-11-2007, 21:12   #512
Szymislaw2020
Użytkownik Forum
 
Szymislaw2020's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2007

Posty: 541
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 6x
Skille: 80/65
Domyślny

EHH Czyli że druidkowi zabierają czary na robienie run ih albo uh i dadzą jakieś inne czary dla PACC?
Szymislaw2020 jest offline  
stary 16-11-2007, 22:04   #513
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykunn Pokaż post
Wreszcie dlatego, że nie pochłaniała tyle czasu co WoW, bo można było grać nie dla cyferek
dziwne, ze to w Tibii, nie w WoWie zaczelo sie huntowanie wysokolevelowych grzaczy za to, ze zajmuja expowiska, za szybko expia czy wogole expia. To w Tibii ludzie zaczeli osiagac levele tak wysokie, ze przy istniejacym systemie magii zaczeli zabijac jedne z najsilniejszych seryjnych potworow w kilka sekund. Dziwne, ze akurat w Tibii ludzie sa w stanie grac na 1 serwerze przez 4 lata, praktycznie caly czas nie robiac nic innego niz nabijanie leveli. Dziwne, ze akurat tutaj poklask zyskuja ludzie wbijajacy 123144 level w 12366 minut, czyli dokladnie o 49 minut szybciej niz ostatni ktory podjal sie bicia rekordu.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-11-2007, 22:36   #514
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Taka Tibie wlasnie gracze uczynili. Kiedys bylo zupelnie inaczej, ale znalezli sie tacy, ktorzy zczeli grac tylko dla lvla i nagle wszyscy zapomnieli o przyjemnosci, a zaczal sie liczyc tylko lvl. W innych grach tego nie ma chyba dlatego, ze nie mozna lvlu se sprawdzic na stronie... I nie ma co sie dziwic, jakby nie bylo tego pokazywanego to moze i nigdy o Tibii bym nie uslyszal ;o.

Ostatnio edytowany przez Fpitolony w sprawe - 16-11-2007 o 22:43.
Fpitolony w sprawe jest offline  
stary 16-11-2007, 22:39   #515
Lipton'ek
Użytkownik Forum
 
Lipton'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: W domu

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: AL-Kaida
Świat: Arcadia
Poziom: 666
Skille: 666/666
Poziom mag.: 6~
Domyślny

ja tylko dodam ze posty typu ,,nie gram w tibie" raczej innych nie obchodzą a posty typu ,,kiedys jak byla tibia 7.5 to bylo zaje..cie"
nic nie wnosza do tematu...


btw. jak chcecie zlookac screeny z testa to www.tibia.xx.pl
(jezeli juz ktos to pisal^^ to sry)
__________________
www.zal.pl <-- look noob's
Lipton'ek jest offline  
stary 16-11-2007, 22:49   #516
rezydent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rezydent
Profesja: Druid
Gildia: <rotfl>?
Świat: Arcania
Poziom: 1
Domyślny

lol, jak te wszystkie nowe czary dla druida mają być dla facc to nie mam po co grać xDDDD

właściwie dla druida facc nic nie dodali, a właściwie zabrali dużo
-uhy będą bezużyteczne (czyt. do dupy i nikt nie kupi)
-nie będzie można robić run typu gfb

tak właściwie jedyne co nam dodali to... lodowa różdżka (chyba zamiast quagmire rod - naprawde się ciesze, że moge sobie z lodu postrzelać, nie no - japie*****...)

tak właściwie mojego druida nawet nikt na alegro nie kupi xDDDD (a przynajmniej cena spadnie)

bb tibia forever - kiss my ass xDDDD (nawet się ciesze, bo i tak nie chciałem wracać do tej żenującej gry gdzie pacc mają wszystko a facc 1 czar [??])
__________________
Data wydania paszportu: 6.06.2006 (sam się zdziwiłem)

DAWAJ NOTKE!!!! ZUO
rezydent jest offline  
stary 16-11-2007, 23:11   #517
gosc_tibia_pl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 9
Król Ehhh.....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
To w Tibii ludzie zaczeli osiagac levele tak wysokie, ze przy istniejacym systemie magii zaczeli zabijac jedne z najsilniejszych seryjnych potworow w kilka sekund. (...)Dziwne, ze akurat tutaj poklask zyskuja ludzie wbijajacy 123144 level w 12366 minut, czyli dokladnie o 49 minut szybciej niz ostatni ktory podjal sie bicia rekordu.
Ta a słyszałem o potworze w WoW'ie Onyxia czy jakos tak to go 60 osobowa ekipa przez 3h bije i to jest normalne ?
Tibia ma swój klimat, nie zachwyca grafiką ale np takich domqów w wowie nie masz, duzo czasu zajmuje bieganie pomiędzy różnymi miejscami. Grałem w WoW'a krótko ale stwierdziłem że pogram w tibie bo WoW chłonie strasznie dużo czasu.

Pozatym jak nie płacisz to możesz jednorazowo grać przez 10 dni.
A w tibi grasz ile chcesz i to ty decydujesz czy chcesz se pograć na poziomie wyższych sfer czy jest Ci to nie potrzebne, a kase przeznaczasz na coś innego.

Co do tematu:
+ żwywioły
+ trzy różne miksturki leczenia i trzy many
+ najlepsza miksturka hp leczy około ~600 dzięki czemu łatwiej sie wyleczyć wrazie silnego naporu atakującego
+ możliwość sprzedania przedmiotów, których aktualnie sprzedać nie można u npc (np. dsm)

- bezużyteczne uhy których ludzie mają teraz bez liku i nie ma co z tym zrobić
- troche za duże zmiany w magii
- cena miksturek leczenia i many
- cap jaki zajmą miksturki
- ograniczenia mikstur dla określonych profesji

To są chyba najważniejsze cechy, które wpływają na wasze oceny. Przed poprzednim update'm również było dużo zażaleń typu "nie gram", "co te cipy robią", "ots".... i tak bez liku, jednak frekfencja sie powiększyła. Tibia jest grą, a nie waszym życiem. Grajcie aby ta gra sprawiała wam przyjemność, w przeciwnym razie może stać sie hazardem (dosłownie kumpel wydał 3000zł kupując postacie i aktualnie wszystkie mają hunted, lvle kilkakrotnie mniejsze, bany itd itp its). Oczywiście praktycznie pieniądze sie wydaje na spędzenie czasu w sposób zadowalający człowieka, można na to wydać pieniądze jeśli tak właśnie chcemy jeden kupi chara w tibi, wiedźmina a inny piłke bo wszystko jest dla ludzi ale należy zachować umiar i wiedzieć kiedy należy przestać.

Pozdrawiam, Gość_tibia_pl

Ostatnio edytowany przez gosc_tibia_pl - 16-11-2007 o 23:35.
gosc_tibia_pl jest offline  
stary 16-11-2007, 23:39   #518
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gosc_tibia_pl Pokaż post
Ta a słyszałem o potworze w WoW'ie Onyxia czy jakos tak to go 60 osobowa ekipa przez 3h bije i to jest normalne ?
dla mnie normalne jest, ze do zabicia bossa potrzeba druzyny a nie jednego highlevelowego knighta uhajacego sie za 1200, zaladowanego stoneskinami, wyposazonego dodatkowo w 1-2 magow o sile SD w granicach 800 ( przed update ), co w teorii zupelnie wystarcza do zabicia orshabaala w mniej niz 2 minuty. Dla mnie jest naturalne, ze bossowie oprocz mozliwosci atakowania maja zdolnosci specjalne ( a np masowy poploch rzucony na 40 osob, trwajacy 6 sek calkiem odmienia sposob podejscia do walki ) a niektorych nie da sie zabic w standardowy ( zadac X damage zanim druzyna padnie ) sposob tylko trzeba kombinowac.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-11-2007, 23:48   #519
MydlanaBanka
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2007

Posty: 256
Stan: Niegrający
Imię: Rembik
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 105
Domyślny

Jest może wiadomo kiedy będzie ten Update? Niektórzy mówią że w poniedziałek,czy to prawda?
MydlanaBanka jest offline  
stary 16-11-2007, 23:51   #520
gosc_tibia_pl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
dla mnie normalne jest, ze do zabicia bossa potrzeba druzyny a nie jednego highlevelowego knighta uhajacego sie za 1200, zaladowanego stoneskinami, wyposazonego dodatkowo w 1-2 magow o sile SD w granicach 800 ( przed update ), co w teorii zupelnie wystarcza do zabicia orshabaala w mniej niz 2 minuty. Dla mnie jest naturalne, ze bossowie oprocz mozliwosci atakowania maja zdolnosci specjalne ( a np masowy poploch rzucony na 40 osob, trwajacy 6 sek calkiem odmienia sposob podejscia do walki ) a niektorych nie da sie zabic w standardowy ( zadac X damage zanim druzyna padnie ) sposob tylko trzeba kombinowac.
Racja co było przed update to było przed update dlatego nadchodzi nowy zmieniający postac tej rzeczy, jednak nie zmienia to faktu że bijąc wspomnianego przezemnie prędzej bossa z WoW'a trzeba bić nieustannie nawet nie można skorzystać z wc
a życie wokól Ciebie biegnie dalej a ty robisz to samo, jednego potwora, (popre tu wowa) kilkoma czarami, bijąc potwora, który sie na ekranie nie mieści. Dlatego taka zmiana w Tibi jest potrzebna z tego względu iż boss powinien być czymś specjalnym ale bez przesady, w Tibi byś już miał troche lepszy staty\skile, natomiast w WoW'ie - pokonałeś 1 potwora co przeważnie nie satysfakcjonuje i chce się ubić ich kilka. Dookoła są jeszcze obowiązki poza przyjemnością i należy to uznać za priorytet.

Pozdrawiam, Gość_tibia_pl

Ostatnio edytowany przez gosc_tibia_pl - 16-11-2007 o 23:54.
gosc_tibia_pl jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:12.


Powered by vBulletin 3