Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-11-2007, 02:03   #521
Mietek919
Użytkownik Forum
 
Mietek919's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2007
Lokacja: Zgorzelec
Wpisy bloga: 1

Posty: 155
Imię: -------
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boytano Pokaż post
Smiejecie się jak to Scki i Vixzy popadały...
Mam przypomnieć akcje na frostach jak większość dała loga na widok GM'a piszącego aby nie bloczyć kładki bo ban? I bynajmniej nie mówie że powinniście bloczyć ją dalej i dostać bany, ale skampić się w jakieś miejsce i walczyć, a nie zostawiać 2 kolegów by padli -.-



No ale spoko rozumiem wasze myślenie, woleliście zostawić Krum Adriego z 15'stką i Hidka, bo jak wiemy lepiej żeby padło 2ch niż 20 ;]]]]]]]]]
Own3d

Vu woli stracic jednostki niż grupę.
Mietek919 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2007, 14:55   #522
nebulanoob
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007

Posty: 42
Domyślny

Przykro mi ale nie sadze aby ta wojna przeszla do Historii nebuli poniewaz Gildii vanum/last hope / czy jaki inny ch** sie nazywac nie zadala nigdy zadnych powazniejszych strat Gildii Viribus. "Wojna" ta od strony LH jest tylko zalosna próba PK.
nebulanoob jest offline  
stary 12-11-2007, 15:32   #523
Ja_Prezydent
Użytkownik Forum
 
Ja_Prezydent's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Krakow

Posty: 15
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 55
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nebulanoob Pokaż post
Przykro mi ale nie sadze aby ta wojna przeszla do Historii nebuli poniewaz Gildii vanum/last hope / czy jaki inny ch** sie nazywac nie zadala nigdy zadnych powazniejszych strat Gildii Viribus. "Wojna" ta od strony LH jest tylko zalosna próba PK.

Nawet archery sa i roszczki swiecidelka tez wystepuja
Ja_Prezydent jest offline  
stary 12-11-2007, 18:01   #524
Boytano
Użytkownik Forum
 
Boytano's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 34
Wpisy bloga: 9

Posty: 74
Domyślny

Spójrzmy np. na takiego Lisa Zapinatora, który na ostatnią akcję poszedł swoim jakże przepotężnym 17 czarodziejem - Oguriechancusem No ale w sumie widział go ktoś kiedyś na akcji mainem?
Boytano jest offline  
stary 13-11-2007, 09:30   #525
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Lis niewalczy na mainie, bo tak jak powiedzial sunze czy tana.. komp mu niewtrzytymuje... -.- btw. Lis jest pewnego rodzaju ewenementem zobaczcie na stronke pskonejot czy jakos tak niepamietam jak sie pisze, jest tam czas spedzony on line. Pan Lis gdy "wojna" juz trwala spedzal w pzcie on line 105 godzin w miesiacu. To jest normalne? :|

A co do "wojny", to przez czlonkow vu juz od bardzo dawna nie jest ona traktowana powaznie. Podejrzewam ze przez czlonkow last hope tez. Ja jestem za odpuszczeniem wojny idzcie expic pozbierajcie kase podbijcie lvle pobijemy sie pozniej xD
August jest offline  
stary 14-11-2007, 00:04   #526
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Lis niewalczy na mainie, bo tak jak powiedzial sunze czy tana.. komp mu niewtrzytymuje... -.- btw. Lis jest pewnego rodzaju ewenementem zobaczcie na stronke pskonejot czy jakos tak niepamietam jak sie pisze, jest tam czas spedzony on line. Pan Lis gdy "wojna" juz trwala spedzal w pzcie on line 105 godzin w miesiacu. To jest normalne? :|

A co do "wojny", to przez czlonkow vu juz od bardzo dawna nie jest ona traktowana powaznie. Podejrzewam ze przez czlonkow last hope tez. Ja jestem za odpuszczeniem wojny idzcie expic pozbierajcie kase podbijcie lvle pobijemy sie pozniej xD
fajnie, ze jest odpszczona, siedzac w pzcie zawsze mozna sobie expic na mc / skillowac, nieprawdaz? prawda jest taka, ze wiekszosc z vu mowi, ze sa zajebisci, ze to nie jest wojna, a prawda jest taka, ze obecne vu to nooby z wysokimi lvlami (Czesc jestem Kobrolski a Celandia to spoko ziomek) ktore nigdy nic nie zrobily ani na Nebuli ani na zadnym innym swiecie i jest to ich pierwsza wojna, a ze Ci co troszke wiecej wiedza o wojnach (na Nebuli chyba jednak tylko) mowia, ze to nie jest wojna, bo oni sa fajni i potrafia zabijac i ze to nie jest wojna bo przeciwnicy robia tylko snake atack to i oni tak powtarzaja podkreslajac wyrazistosc brazowego jezora) w VU potrafi walczyc jedynie Hespios i Arthas, ten bez zegarka i Kaziu ktory moze i glupi ale grac umie no i oczywiscie nasz opalek Castor ktory ma + za odwage. Ah, zgrzeszylbym nie wymieniajac zuka ktory odgrywal te sama role co Castor Tylko, jezeli to nie jest wojna to zobaczcie sobie na Danubie, Xentere, Eternie czy nawet Furore, kazda gildia ktora tam miala przewage expila i robila co chciala, a przeciwnicy robili snake atacki, wiec jezeli to nie sa wojny to co? Ah no i jakby nie patrzec rok temu na Nebuli co sie dzialo? ahh VU nie pamieta, poniewaz wiekszosc graczy z VU juz nie gra i ja sie im wcale nie dziwie...
Safe jest offline  
stary 14-11-2007, 08:30   #527
Ter
Użytkownik Forum
 
Ter's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Olecko
Wiek: 34

Posty: 489
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teraram
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 198
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
fajnie, ze jest odpszczona, siedzac w pzcie zawsze mozna sobie expic na mc / skillowac, nieprawdaz? prawda jest taka, ze wiekszosc z vu mowi, ze sa zajebisci, ze to nie jest wojna, a prawda jest taka, ze obecne vu to nooby z wysokimi lvlami (Czesc jestem Kobrolski a Celandia to spoko ziomek) ktore nigdy nic nie zrobily ani na Nebuli ani na zadnym innym swiecie i jest to ich pierwsza wojna, a ze Ci co troszke wiecej wiedza o wojnach (na Nebuli chyba jednak tylko) mowia, ze to nie jest wojna, bo oni sa fajni i potrafia zabijac i ze to nie jest wojna bo przeciwnicy robia tylko snake atack to i oni tak powtarzaja podkreslajac wyrazistosc brazowego jezora) w VU potrafi walczyc jedynie Hespios i Arthas, ten bez zegarka i Kaziu ktory moze i glupi ale grac umie no i oczywiscie nasz opalek Castor ktory ma + za odwage. Ah, zgrzeszylbym nie wymieniajac zuka ktory odgrywal te sama role co Castor Tylko, jezeli to nie jest wojna to zobaczcie sobie na Danubie, Xentere, Eternie czy nawet Furore, kazda gildia ktora tam miala przewage expila i robila co chciala, a przeciwnicy robili snake atacki, wiec jezeli to nie sa wojny to co? Ah no i jakby nie patrzec rok temu na Nebuli co sie dzialo? ahh VU nie pamieta, poniewaz wiekszosc graczy z VU juz nie gra i ja sie im wcale nie dziwie...


A ty wiesz co to jest interpunkcja?
Albo przynajmniej powiedz, że nauczyli Cię w szkole poprawnie składać zdania.
__________________

TakeCare
Ter jest offline  
stary 14-11-2007, 10:40   #528
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

@Safe

Wszystko ok, jakbyscie robili (albo oni robili, niewiem kim jestes) snejka i by nikt od was niepadal i byscie dawali loga, ale jesli wy robicie atak zabijacie jednego, a od was pada 20 to ciezko mowic o stratach u nas.

A co do tej wojny prowadzonej rok temu, domyslam ze mowisz o OF vs VU to my jak robilismy snejki to bolesne i od nas nikt niepadal, pamietasz? Moze dlatego duzo ludzi mowi ze to niewojna, tylko pk.

To tylko moje zdanie, oczywiscie mozesz miec inne.

P.S. Jak arthas umie walczyc? HAUAHAHAHAAHA arthas ma waste wszedzie -.-'
August jest offline  
stary 14-11-2007, 12:46   #529
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

@Teraram
Idz na Danubie i zmien spodnie, bo krok masz do ziemi. Wiem co to interpunkcja, a polskiego nei musisz mnie uczyc, gdyz na profilu humanistycznym mam 4, a wiec chyba nie jest zle, a pisanie na forum jest dla mnie czyms, co trwa max 5min wiec odbij.

@Castor
Tana here xd VU nie padalo wtedy tylko i wylacznie dlatego, ze Ordo zbieralo full squad 1h+ albo wogole nie zbierali Tutaj jest troszke inaczej, bo VU wychodzi z warrocka (czy jak to sie pisze xd), a reszta jest na kompie w 5 min. co tylko dobrze o was swiadczy, ale w tibi nei chodzi o siedzenie 24/7 tylko o to, by wygazac sie skillem pvp. Jak wiadomo teraz (po tibi 7.6) pvp nie ma, a nawet jezeli jakies jest to napewno niema go ani vu ani last hope, tak wiec kto ma wiecej czasu - wygrywa.Ale sa tez inne sztuczki, ktorych postaramy sie uzyc i wygrac ta wojne
Safe jest offline  
stary 14-11-2007, 12:58   #530
Sonik'ex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 84
Profesja: Elite Knight
Domyślny hsuehuehue

Safe chyba jednak niemasz 4 z humanistycznego....HAHAHA


Cytuje''by wygazac sie ''

Ostatnio edytowany przez Sonik'ex - 14-11-2007 o 12:58. Powód: .
Sonik'ex jest offline  
stary 14-11-2007, 13:52   #531
figofago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

"Wygazać" może to jakiś synonim wypierdzieć ??
figofago jest offline  
stary 14-11-2007, 14:39   #532
Sonik'ex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 84
Profesja: Elite Knight
Domyślny

up^
ahahhahahahahah no moze ...dobre xD
Sonik'ex jest offline  
stary 14-11-2007, 14:51   #533
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

@Tana

Pvp to takze rzucanie m wali, wypychanie ludzi, niesranie w gacie jak leca w twojego ludzika sd, a u was wlasnie duzo ludzi jak tylko dostanie sdka to sie chowa na sam koniec albo daje loga. Co do zbierania ludzi to jest u nas tez tak, ze niewazne ilu was my wyskakujemy i tak czasami niektorzy nawet w 3-5, a czasami calym skladem i ilu by nas niebylo to po zabiciu tej 1 osoby niechcecie podejmowac walki. Potem mowicie ze niemacie kasy na walke, a robicie outfity? To jak to jest? Moze poprostu niechcecie wydawac kasy na bp dla kolegi lub jakies runy czy blesy, wolicie zrobic outfit i jak lis stac po 5h dziennie w dp i patrzec na niego, a co do czasu to tez nie jest tak ze kto ma wiecej wygrywa, poprsotu nieumiecie sie zebrac i to wasz blad. Zobacz ilu was w gildi jest... a ilu walczy.

GL & HF
August jest offline  
stary 14-11-2007, 21:04   #534
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Zgadzam sie z Augustem... I ty Tana ktory uwazal sie (nie wiem jak jest teraz) za kolesia ktory ma zajebistego skila PvP a umarles od bodajże Refferona i Jakuba druida kilka SQM od pz... A co do "wojny" to u was kazdy boi sie o swojego ludzika ("omg daje loga bo padne") a u nas sadze ze nie jeden by zostal na polu walki chodzby byla iskierka szansy ze jego kolega przezyje. I to nie kwestia tylko czasu tylko bardziej kwestia tego czy chcesz walczyc czy wolisz patrzec na swoj nowy outfit w pz.

@tana
Jesli umawiasz sie z kims to dotrzymuj slowa... Tak na przyszlosc
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 14-11-2007, 21:43   #535
Gagarin666
Użytkownik forum
 
Gagarin666's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2007
Lokacja: Poland

Posty: 12
Imię: Czesław
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Domyślny

Co wy gadacie?!
Tana jest kims!
A kto jest pieskiem Xaema? No Kto?
Oczywiscie Tana Max, ktory lata jak pies za kielbasa po cole i fajki.

Robi to, poniewaz najbardziej mu to wychodzi a z reszta chlopak uczy sie do zawodu.

Ostatnio edytowany przez Gagarin666 - 14-11-2007 o 21:50.
Gagarin666 jest offline  
stary 14-11-2007, 21:50   #536
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Wygazac = Wykazac, gz 'ynteligencji' skoro nie potrafisz sie domyslec

@Castor
Racja - wiekszosc od nas boi sie i ja sie nie dziwie, bo w pierwszej wojnie tez sie balem, a co do ilosci, to raczej jakos sie liczy ;d

@Finix
ok, sobota 22?
za Boga pvp sie nigdy nie uwazalem, ale mysle ze najgorszy chyba nie jestem co wnioskuje po ludziach ktorzy ze mna rozmawiali na ten temat i mieli o mnie pojecie, a jezeli twierdzisz ze padam od jakuba druida i refferona kilka sqm od pz, to naprawde niewiesz chyba jak to bylo. Oczywiscie ze znoobilem ale pod tym wzgledem, ze dalem map clicka i poszedlem cos odniesc, a o ile dobrze pamietam byl to atlas w kazdym badz razie na pewno stalo tam 15+ osob z vu i ja widzac ludzi katem oka spamujacy f11 ;]

bez odbioru
Safe jest offline  
stary 14-11-2007, 21:56   #537
Gagarin666
Użytkownik forum
 
Gagarin666's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2007
Lokacja: Poland

Posty: 12
Imię: Czesław
Profesja: Rookstayer
Świat: Nebula
Domyślny

@Tana
Moze z tego wszystkiego trole z ludzmi ci sie pomylily ze naliczyles 15+.
Gagarin666 jest offline  
stary 14-11-2007, 23:48   #538
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

HAHAHAHAHAHHAHA Jezeli tana znoobil na goromie (nie wiem nie bylo mnie tam), to co powiecie na to:
1) Sir'Bandar (129 RP) dostaje massloga na frostach i zamiast podbiec do NPC napisac "please bring me to svargrond", to zaczyna sobie biegac po wyspie, nie wiem czy chcial rekreacyjnie pobiegac dookola wyspy czy spowodowac zebysmy wszyscy lezeli pod biurkiem ze smiechu i nas spokojnie zabic, ale cokolwiek chcial - z pewnoscia mu to nie wyszlo. W koncu dostal trapa i padł od UWAGA (!) 4 palków~ i 4 knajtów~. Przypominam ze to 129 RP'ek, ktory ma 1.3k~ hp i uha sie do fulla.

2) Gee Rick Tidez (130 EK), PoH d-lair chlopak, pojawil sie na naszych tylach. Byl tak zajety uzywaniem 'exori hur' ze padl chyba od 2 knajtów, bo zapomnial sie uhnac.

3) Wachu of Nebula (102-109 EK), padł 3x i tylko raz nie udalo mu sie wymyslic dobrej wymowki - raz padł bo "był najebany" a raz miał "kicka" i zabił go solo 55 MS.

4) Lapka of Fear (143 EK), chlopak ktory padl w tej wojnie 3x, z czego 2x to byl smiech na sali. Pierwsze - biegal sobie up/down po sklepach i po ok. 3 minutach dostał trapa. Śmieszne, biorac pod uwage ze Pyrokar biegal sobie tam kilka razy po 30 minut, a Karbid (Thegi) biegał sobie tam i stracił 15. Drugi raz był na desercie, keidy to szkoda mu było 1 unjusta żeby wyjść z trapa, ale cóż wolał paść.

5) Meksyk i przyjaciele (różne levele), urzadzili sobie pewnej nocy pk-party w ank w 10 osób, wybieglismy z tana i zelarzem na nich, i po załapaniu kilka razy ostrych redów postanowili sie ewakuowac. Dodam tylko, ze nikt od nas nie mial nawet deep yellow. A potem jeszcze płacili.

6) Jerphyn (101 MS), wpadł w trapa od naszych noobcharow, ktore nawet nie mialy na niego combo, moglo go uhac kilka osob, a on wbił na nas... bana.

No i takich przypadków jest wiecej, przedstawilem wam tylko te co pamietam.

Cytuj:
A co do tej wojny prowadzonej rok temu, domyslam ze mowisz o OF vs VU to my jak robilismy snejki to bolesne i od nas nikt niepadal, pamietasz? Moze dlatego duzo ludzi mowi ze to niewojna, tylko pk.
Boleśnie padł Cabolts 2x, z całą pewnością dużą stratą dla nich był także DED Asinly'ego

Cytuj:
A co do "wojny" to u was kazdy boi sie o swojego ludzika ("omg daje loga bo padne") a u nas sadze ze nie jeden by zostal na polu walki chodzby byla iskierka szansy ze jego kolega przezyje.
Tak, tak TY z pewnoscia najlepiej o tym wiesz.

Podsumowując, boskie chlopaki z Olecka i okolic sa teraz kozakami bo pokonaly gildie w ktorej bylo 6 aktywnych osob (Ordo) wbiły 150 lvle i wożą się i kozaczą i smieja z ludzi, ktorzy nie boja sie z nimi walczyc. Nie dotyczy to oczywiscie wszystkich, sa u was jednostki ktore potrafia walczyc i jednoczesnie nie kozaczyc na forum, ale czesc po prostu robi z siebie wielkie legendy.

Aha, nikogo nie chcialem obrazic moim postem, wiec jak ktos sie tak poczul to przykro mi ;-(
TheDwarf jest offline  
stary 15-11-2007, 00:53   #539
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

NO to panowie z vu nie badzcie jeszcze tacy oppewni wygranej bo z nowym upem szanse rywali wzrastają
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 15-11-2007, 01:02   #540
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ola_Petrov Pokaż post
NO to panowie z vu nie badzcie jeszcze tacy oppewni wygranej bo z nowym upem szanse rywali wzrastają
Olus kochanie patrz bo zaczne kibicowac dla sunze <rotfl> ;d

btw... Całe Vu powinno kupic czar oczyszczenie wiadomo wieś smród, brud
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"
Kapitan Chrupek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.


Powered by vBulletin 3