Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-10-2007, 13:54   #521
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Mam bardzo dziwny problem. Kiedy gram w jakieś FPS myszka mi się zaczyna ścinać. Po jakimś czasie zobaczyłem że pod miejscem gdzie ruszam myszką są jakieś czarne plamy (jest do drewniane biurko). Wyczyściłem to szybko i zacząłem grać dalej, ale po kilku dniach znowu zaczęła mi się zacinać. Patrzę pod myszkę... i znowu te plamy, były tylko pod myszką. Te "plamy" są lekko wypukłe, jakby cienka warstwa plasteliny.
Czy to może być spowodowane myszka optyczną?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-10-2007, 14:06   #522
Nytalith
Użytkownik Forum
 
Nytalith's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 338
Imię: Sama Edso
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 60
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lololol Pokaż post
Wszystkie testy wypadly okej poza Orthosem. Wlaczylem z tymi ustawieniami: http://i21.tinypic.com/14alu8n.jpg i po okolo 5 minutach slysze charakterystyczne pstrykniecie i komp wisi.
hmmm... Albo niestabilny procesor/ram albo zasilacz pada w stresie. Sprawdz ram memtestem, procesor to sprobuj orthosem na ustawieniu stress cpu.
Jesli masz taka mozliwosc to sprawdz tez kompa na innym zasilaczu, byle tylko solidnym (jakiejs dobrej firmy, a nie codegen czy megabajt)


@up: Moze po prostu zakup podkladke pod mysz?
__________________

14.35kb w sumie, nie czepiac sie
Nytalith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 14:42   #523
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nytalith Pokaż post
@up: Moze po prostu zakup podkladke pod mysz?
Myszki optyczne wariują na podkładkach.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 15:41   #524
Wiedźmin
Użytkownik Forum
 
Wiedźmin's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2005

Posty: 122
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sammen
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 21
Poziom mag.: 25
Wiedźmin ma numer GG 9966402
Domyślny

Miałem to samo. Każda myszka ma takie coś z tworzywa sztucznego, co niby pracę nią ułatwia (takie cztery płaskie, okrągłe podkładki na rogach nie wiem jak to nazwać).Gdy to odpadnie, to do pozostałości kleju przylepia się wszelki brud. Zeskrobuj to, w końcu samo przestanie się zbierać (trochę to potrawa). A jako podkładki używaj kartek A4 (ja tak robię zawsze można sobie coś dopisać w każdej chwili, a nie szukać kartek tylko jak się za mocno ręka poci to się fałduje).
__________________
"Szybkie decyzje, to złe decyzje."
Wiedźmin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 17:25   #525
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Myszki optyczne wariują na podkładkach.
Kto ci takich bzdur naopowiadał? Ja osobiście nie wyobrażam sobie użytkowania komputera bez podkładki, a moja mysz także należy do optycznych. Kup dobrą podkładkę, byle nie z gąbką zastosowaną jako środek antypoślizgowy, ja preferuję gumę. Powierzchnia, po której poruszasz myszką najlepiej sprawuje się, kiedy jest szyta z materiału.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-10-2007, 22:05   #526
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nytalith Pokaż post
hmmm... Albo niestabilny procesor/ram albo zasilacz pada w stresie. Sprawdz ram memtestem, procesor to sprobuj orthosem na ustawieniu stress cpu.
Jesli masz taka mozliwosc to sprawdz tez kompa na innym zasilaczu, byle tylko solidnym (jakiejs dobrej firmy, a nie codegen czy megabajt)


@up: Moze po prostu zakup podkladke pod mysz?

Rozkrecilem kompa, wyczyscilem RAM, docisnalem mocniej i dziala bez problemow :O. Anyway dzieki za pomoc

A co do myszki to podkladka czasem moze spowalniac. Zalezy z czego jest i jaki ma kolor.
lololol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2007, 11:47   #527
ectoplasma
Użytkownik Forum
 
ectoplasma's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2007

Posty: 31
Domyślny

Problemy z klawiatura C.D.

Pare dni temu, ktos juz pomogl mi rozwiazac moj problem, lecz nadal powraca. Chodzi o e, c, o pisane z ALT'em. Otwiera mi sie kolejno Excel, kalkulator, kalendarz. Wczesniej cos pokombinowalem, przy jezyku i klawiaturze na pasku zadan i dzialalo wszystko normalnie ale musialem to robic za kazdym razem kiedy wlaczalem komputer. Teraz wykonuje te same czynnosci co poprzednio i te 3 polskie znaki nie chca mi dzialac. Poszukalem na googlach problemy zwiazane z moim i albo nikt nie wiedzial jak pomoc, a jesli wiedzial - bylo to tak opisane, ze nic nie zrozumialem. Niestety jestem kompletnym laikiem jesli chodzi software, wiec znow prosze Was o pomoc.

Chcialem dodac, iz przeszukalem naprawde duzo for na necie, zanim znow napisalem posta tutaj. Ktos wspomnial, ze to moga byc stery od grafy, no to zainstalowalem nowe. Dalej nie dziala. Moze to cos pomoze.

edit:

Co do myszek optycznych, rzeczywiscie wariuja na podkladkach ale zalezy jakich. Probowaliscie taka myszka jezdzic na lustrze? Albo czyms dobrze odbijajacym swiatlo? Niektore podkladki sa zrobione z plastikopodobnych tworzyw odbijajacych swiatlo, przez co takie myszki wlasnie potrafia wariowac. Sam mialem taki problem. Najlepiej zainwestowac w podkladke pochlaniajaca swiatlo, koloru czarnego z jakiegos porzadnego materialu.

Ostatnio edytowany przez ectoplasma - 21-10-2007 o 11:50.
ectoplasma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2007, 12:12   #528
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Mam dwa dyski, 250 i 80gb.
250 - master - zainstalowany Windows XP Pro + kilka partycji na muzykę, filmy i inne badziewia
80gb - slave - pusty, chcę zainstalować na nim Ubuntu 7.10
Mój problem jest następujący, kiedy zaczynam instalować Lina, Alternate CD wywala się na "Select and Install Software", gdzieś w necie znalazłem, że jest to wina zbyt małej partycji, ale chyba mnie to nie dotyczy, jeżeli przydzieliłem dla / 75gb (4gb swap, reszta odłogiem).

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2007, 22:04   #529
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ectoplasma Pokaż post
Problemy z klawiatura C.D.

Pare dni temu, ktos juz pomogl mi rozwiazac moj problem, lecz nadal powraca. Chodzi o e, c, o pisane z ALT'em. Otwiera mi sie kolejno Excel, kalkulator, kalendarz. Wczesniej cos pokombinowalem, przy jezyku i klawiaturze na pasku zadan i dzialalo wszystko normalnie ale musialem to robic za kazdym razem kiedy wlaczalem komputer. Teraz wykonuje te same czynnosci co poprzednio i te 3 polskie znaki nie chca mi dzialac. Poszukalem na googlach problemy zwiazane z moim i albo nikt nie wiedzial jak pomoc, a jesli wiedzial - bylo to tak opisane, ze nic nie zrozumialem. Niestety jestem kompletnym laikiem jesli chodzi software, wiec znow prosze Was o pomoc.

Chcialem dodac, iz przeszukalem naprawde duzo for na necie, zanim znow napisalem posta tutaj. Ktos wspomnial, ze to moga byc stery od grafy, no to zainstalowalem nowe. Dalej nie dziala. Moze to cos pomoze.

edit:

Co do myszek optycznych, rzeczywiscie wariuja na podkladkach ale zalezy jakich. Probowaliscie taka myszka jezdzic na lustrze? Albo czyms dobrze odbijajacym swiatlo? Niektore podkladki sa zrobione z plastikopodobnych tworzyw odbijajacych swiatlo, przez co takie myszki wlasnie potrafia wariowac. Sam mialem taki problem. Najlepiej zainwestowac w podkladke pochlaniajaca swiatlo, koloru czarnego z jakiegos porzadnego materialu.
Hm, w zasadzie ostatnia deska ratunku. Jeden z użytkowników po zastosowaniu się do mojego poradnika odnośnie optymalizacji XP powiedział, że naprawiło mu to wyświetlanie jednego ze znaków diakrytycznych (czyli ś, ć, ź itd.). Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, ale spróbuj - może i tobie pomoże. Link znajduje się w podpisie.

Co do myszek optycznych, to chyba oczywiste jest, że im dziwniejsza podkładka, tym dziwniejsze zachowania myszy. Najlepiej, aby mysz poruszała się na płaskim blacie, bez rys, nacięć czy też wyraźnych brudów. Po prostu utrudnia to odczyt przemieszczenia i stąd te wariacje.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
Mam dwa dyski, 250 i 80gb.
250 - master - zainstalowany Windows XP Pro + kilka partycji na muzykę, filmy i inne badziewia
80gb - slave - pusty, chcę zainstalować na nim Ubuntu 7.10
Mój problem jest następujący, kiedy zaczynam instalować Lina, Alternate CD wywala się na "Select and Install Software", gdzieś w necie znalazłem, że jest to wina zbyt małej partycji, ale chyba mnie to nie dotyczy, jeżeli przydzieliłem dla / 75gb (4gb swap, reszta odłogiem).

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
A drugi dysk jest widoczny z poziomu Windy? Może spróbuj podpiąć pod osobną taśmę. Na twoim miejscu po szczegółową pomoc popytałbym na forach linuksowych, myślę, że tam będą w stanie udzielić ci znacznie więcej informacji.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 20:46   #530
Proler
Użytkownik Forum
 
Proler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Slask

Posty: 197
Imię: Genoris
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 135
Skille: 95/65
Poziom mag.: 22
Domyślny

Dobra, to teraz ja potrzebuje chlopaki pomocy
Niedawno mialem neo 256- naprawde bylem w szoku, wczesniej mialem 3 innych dostawcow neta i nikt nie byl tak dobry jak neo. Wkoncu nadszedl koniec umowy, ale ja zadowolony popedzilem podpisac kolejna, tym razem 512. Po powrocie do domu, kick, lacze sie patrze, szybkosc 512, no super w godzine juz mam nowa predkosc, fajno. Ide po kanapke wracam, kolejny kick ;o i przez tydzien kick, za kickiem, doslownie nic sie nie dalo zrobic. Teraz sie ustabilizowalo, zero kickow gdyby nie.... TELEFON, gdy ktos podniesie sluchawke telefonu w moim domu automatycznie "neostrada zostala rozlaczona", dogadalem sie z starymi zeby podnosili sluchawke z 5 sekundowym opoznienem zebym wyszedl z expu xD ale to raczej nie jest rozwiazanie. Wydaje mi sie, ze takie kicki sa spowodowane zła konfiguracja czegos, tylko czego?
z gory dziekuje za pomoc.
Proler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 20:56   #531
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Proler Pokaż post
Dobra, to teraz ja potrzebuje chlopaki pomocy
Niedawno mialem neo 256- naprawde bylem w szoku, wczesniej mialem 3 innych dostawcow neta i nikt nie byl tak dobry jak neo. Wkoncu nadszedl koniec umowy, ale ja zadowolony popedzilem podpisac kolejna, tym razem 512. Po powrocie do domu, kick, lacze sie patrze, szybkosc 512, no super w godzine juz mam nowa predkosc, fajno. Ide po kanapke wracam, kolejny kick ;o i przez tydzien kick, za kickiem, doslownie nic sie nie dalo zrobic. Teraz sie ustabilizowalo, zero kickow gdyby nie.... TELEFON, gdy ktos podniesie sluchawke telefonu w moim domu automatycznie "neostrada zostala rozlaczona", dogadalem sie z starymi zeby podnosili sluchawke z 5 sekundowym opoznienem zebym wyszedl z expu xD ale to raczej nie jest rozwiazanie. Wydaje mi sie, ze takie kicki sa spowodowane zła konfiguracja czegos, tylko czego?
z gory dziekuje za pomoc.
Nie pamiętam na jakich warunkach to działa, ale w niektórych przypadkach jest tak, że jak masz telefon i net z jednego dostawcy i nie dopłacisz na coś tam, to net nie może chodzić, gdy ktoś rozmawia przez telefon. Nie pamiętam na jakich to było warunkach, na jakich zasadach działało, bo to występowało 2-3 lata temu
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 22:59   #532
Proler
Użytkownik Forum
 
Proler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Slask

Posty: 197
Imię: Genoris
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 135
Skille: 95/65
Poziom mag.: 22
Domyślny

yyy? wszystkie rachunki normalnie place. nikt mi nic nie powiedzial o zadnym doplacaniu
Proler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 23:39   #533
Dark Lord Markus
Użytkownik Forum
 
Dark Lord Markus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Gryfice

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Witam
Ja mam taki problem, ze kiedy uzywam programow i gier z windowsa (internet explorer, windows media player itp.) to po pewnym czasie komputer mi sie resetuje. Wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje? Jak gram w tibie, slucham muzyki w winampie czy przegladam stronki Opera to wszystko jest ok tylko kiedy sa wlaczone te shity z windowsa cos sie rypie... Prosze o pomoc
Dark Lord Markus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 00:39   #534
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Microsoftu jak już.
Pewnie masz zrypane coś z rejestrem, mogłeś usunąć jakiś ważny plik etc.
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 01:10   #535
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Witam!

Podłączyłem dwa komputery w sieć, stacjonarny PC (serwer) i do niego laptopa. Udostępnilem internet i działa on bez problemu na lapku. Problem pojawia sie gdy chce pograc w jakąś sieciową gierke na laptopie w internecie (WoW, Tibia, ET, Americas Army). Mianowicie, na przykładzie WoW'a wpisuje login, haslo i wszystko gut, hasło przyjmuje (authenticating itp pisze) i pojawia sie to okienko "Sucess!". Z tym okienkiem juz moge sobie czekać do śmierci bo dalej juz nie trybi, nie wchodzi do menu gdzie postacie wybieramy. Podobnie jest z Tibia. Na liste postaci wchodzi, ale do gry juz nie, cały czas tylko connecting to game world. W ET podobnie serwery widzi ale juz połączyc sie nie może (Awating Connection.....1+x).
Teraz moje pytanie.
Czy na PC stacjonarnym musze jakies opcje udostępnić, żeby mi zaczęło to działać? Na PC Stac. sie ładnie loguje i grać można, niestety na lapku juz nie. Tak jakby nie chcialo na serwer gry wejsc, bo cos blokuje. U qmpla do radiówki jak podłączyłem to działało wszystko wporząsiu, tylko u mnie taki zonk. <lol>.
Komp PC - win xp
Laptop - win vista
Internet radiówka.
Jak coś wiecej bedzie potrzeba wiedzieć to zaraz napisze.
Pozdrawiam
Grue
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 16:40   #536
OpTyK
Użytkownik Forum
 
OpTyK's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2004
Lokacja: Z kątowni koło blachowni.

Posty: 72
Imię: Froys
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 28
Skille: 64/63
Poziom mag.: 4
OpTyK ma numer GG 7440117 Adres Jabbera do OpTyK
Domyślny

Witam.
Przeinstalowywalem dzisiaj Windowsa XP. Dokladniej, to uzylem przerobionej plytki instalacyjnej za pomoca programu nLite. Jedna z opcji bylo wylaczenie ikon plikow exe co rzekomo mialo spowodowac minimalnie wieksza wydajnosc. Pomyslalem - ok, wkoncu to chyba nic takiego.. ale teraz na zainstalowanym juz systemie widze, jak tragicznie to wyglada. Domyslam sie, ze chodzi o wpis w rejestrze, ale nie mam pojecia ktory to dokladnie ma byc wpis..

Aby zobrazowac moj problem nieco dokladniej, zamieszczam screen:



Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos, kto bedzie mi w stanie pomoc.
__________________
OpTyK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-10-2007, 20:47   #537
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Używam programu Thunderbird. Odbieranie maili mam bez problemu, lecz z wysyłaniem takowy mam. Po prostu nie mogę wysyłać maili, gdy próbuję wysłać wyskakuję mi błąd abym skonfigurował pocztę wychodzącą. Czytałem już manuala (pocztę mam na Onecie) i zrobiłem wszystko co tam jest napisane. Może mi ktoś pomóc, bo nie chce mi się wchodzić na stronkę i z niej wysyłać maila gdy mogę to zrobić z programu.
P.S. Proszę nie pisać, abym zmienił Thunderbirda na co innego.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 23-10-2007 o 20:48.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2007, 19:53   #538
Kileros fire'son
Użytkownik Forum
 
Kileros fire'son's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski.

Posty: 413
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Proler Pokaż post
Dobra, to teraz ja potrzebuje chlopaki pomocy
Niedawno mialem neo 256- naprawde bylem w szoku, wczesniej mialem 3 innych dostawcow neta i nikt nie byl tak dobry jak neo. Wkoncu nadszedl koniec umowy, ale ja zadowolony popedzilem podpisac kolejna, tym razem 512. Po powrocie do domu, kick, lacze sie patrze, szybkosc 512, no super w godzine juz mam nowa predkosc, fajno. Ide po kanapke wracam, kolejny kick ;o i przez tydzien kick, za kickiem, doslownie nic sie nie dalo zrobic. Teraz sie ustabilizowalo, zero kickow gdyby nie.... TELEFON, gdy ktos podniesie sluchawke telefonu w moim domu automatycznie "neostrada zostala rozlaczona", dogadalem sie z starymi zeby podnosili sluchawke z 5 sekundowym opoznienem zebym wyszedl z expu xD ale to raczej nie jest rozwiazanie. Wydaje mi sie, ze takie kicki sa spowodowane zła konfiguracja czegos, tylko czego?
z gory dziekuje za pomoc.
Też tak miałem przez ponad 2 miechy! Próbowałem dosłownie wszystkiego.... Mi pomogła zmiana modemu, nie wiem jak Tobie, ale spróbuj
Kileros fire'son jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2007, 21:47   #539
lordi_
Użytkownik Forum
 
lordi_'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Kościan

Posty: 48
Stan: Na Emeryturze
lordi_ ma numer GG 5797204
Domyślny

mój problem jest taki:
3 dni temu pojawił się jakiś komunikat że błąd z ip czy coś takiego
chce wejść na enemy territory, czeka, zaraz pojawia się komunikat z tym oknem że nie można uruchomic aplikacji i tam wysyłaj, nie wysyłaj raportu o błędach, to samo jest z tibią, chce sie połączyć na jakiś świat i znowu to wyskakuje, mam liveboxa tp jak coś
__________________

lordi_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2007, 23:44   #540
Proler
Użytkownik Forum
 
Proler's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2007
Lokacja: Slask

Posty: 197
Imię: Genoris
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 135
Skille: 95/65
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kileros fire'son Pokaż post
Też tak miałem przez ponad 2 miechy! Próbowałem dosłownie wszystkiego.... Mi pomogła zmiana modemu, nie wiem jak Tobie, ale spróbuj
np. cos takiego?
http://www.allegro.pl/14792_adsl.htm...&change_view=1
strasznie drogie te mody ;o po 100zl ;x
Proler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:57.


Powered by vBulletin 3