Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2009, 20:34   #561
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Chodzi o to, że będąc gejem wiesz, że lubisz mężczyzn, a nie kobiety, ale czy o tym samym myślisz zabawiając się z drzewem?
Przypuszczam, ze w sytuacji, w ktorej bylbym dendrofilem, stwierdzilbym "Jestem dendrofilem i wiem, ze lubie drzewka, a nie kobiety, ale czy o tym samym pomyslalby zoofil zabawiajac sie z koza?".

Pupa (podobnie jak dziupla w drzewie) nie jest stworzona do tego, aby byc przedmiotem kontaktu seksualnego.

A najzabawniejsze jest to, ze obroncy tolerancji mowia o "dyskryminowaniu" homoseksualistow? Gdzie? Czy jestes ktos w stanie podac przyklad dyksryminacji homoseksualisty ze wzgledu na jego "orientacje" seksualna?
Tylko prosze, nie podawajcie przykladu zwiazanego z adopcja dzieci, bo to jest zarezerwowane tylko dla malzenstw - tak samo jak malpa nigdy nie bedzie czlowiekiem, pomimo wielu podobienstw.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo
Europa nie upada, Europa (ta zjednoczona) rośnie w siłę. Upadły to by pojedyncze państwa gdyby się nie zjednoczyły.
Haha, no faktycznie, w tym roku gospodarka Niemiec urosnie o -6%, a Lotwy o -18% PKB To juz chyba Bialorus lepiej sie trzyma.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx
Genialny argument. Tak samo jak usta nie są stworzone do seksu oralnego, a pary lesbijek nie są do oglądania w akcji przez napaleńców.
Masz 100% racji - usta nie sa stworzone do odbywania jakiegokolwiek stosunku seksualnego. Ba, nawet religie takich stosunkow zakazuja! Ale czy to uprawnia np. mnie do tego, zebym calemu swiatu oglaszal, ze akceptuje seks oralny, albo wylazil na ulice z transparentem "ROWNOSC I TOLERANCJA DLA SEKSU ORALNEGO!"? Nie. Jesli chce - robie to w domu, jesli nie chce - nie robie.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 26-06-2009 o 20:40.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2009, 20:37   #562
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Pupa (podobnie jak dziupla w drzewie) nie jest stworzona do tego, aby byc przedmiotem kontaktu seksualnego.
Genialny argument. Tak samo jak usta nie są stworzone do seksu oralnego, a pary lesbijek nie są do oglądania w akcji przez napaleńców.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:45   #563
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
A najzabawniejsze jest to, ze obroncy tolerancji mowia o "dyskryminowaniu" homoseksualistow? Gdzie? Czy jestes ktos w stanie podac przyklad dyksryminacji homoseksualisty ze wzgledu na jego "orientacje" seksualna?
Tylko prosze, nie podawajcie przykladu zwiazanego z adopcja dzieci, bo to jest zarezerwowane tylko dla malzenstw - tak samo jak malpa nigdy nie bedzie czlowiekiem, pomimo wielu podobienstw.
A i owszem.

http://tvn24.lajt.pl/1606584,1,4,wiadomosc.html
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:47   #564
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Przypuszczam, ze w sytuacji, w ktorej bylbym dendrofilem, stwierdzilbym "Jestem dendrofilem i wiem, ze lubie drzewka, a nie kobiety, ale czy o tym samym pomyslalby zoofil zabawiajac sie z koza?".
Chyba drzewka a nie LUDZI, chyba, że mężczyzna = drzewo ...

Cytuj:
Pupa (podobnie jak dziupla w drzewie) nie jest stworzona do tego, aby byc przedmiotem kontaktu seksualnego.
Nie żeby tylko geje uprawiali seks analny...
Powyżej sphinx123 dobrze powiedział o ustach. Hmm, jakby tak spojrzeć, to połowa ludzkości jest upośledzona, chora, i "inna". A co w sytuacji, gdy ktoś jest gejem, ale NIE uprawia seksu? I jeszcze inne pytanie - a co gdyby jeden z mężczyzn dokonał operacji zmiany narządu płciowego?

Cytuj:
A najzabawniejsze jest to, ze obroncy tolerancji mowia o "dyskryminowaniu" homoseksualistow? Gdzie? Czy jestes ktos w stanie podac przyklad dyksryminacji homoseksualisty ze wzgledu na jego "orientacje" seksualna?
Coś by się znalazło, ale nie chcę się męczyć, bo i tak zjedziecie albo porównacie do blondynki.

Cytuj:
Tylko prosze, nie podawajcie przykladu zwiazanego z adopcja dzieci, bo to jest zarezerwowane tylko dla malzenstw
Naprawdę? Że niby pojedyncza osoba nie może dokonać adopcji?

Ale czy to uprawnia np. mnie do tego, zebym calemu swiatu oglaszal, ze akceptuje seks oralny, albo wylazil na ulice z transparentem "ROWNOSC I TOLERANCJA DLA SEKSU ORALNEGO!"? Nie. Jesli chce - robie to w domu, jesli nie chce - nie robie.[/quote]

Sprawa parad został już chyba omówiona? Jeśli nie, możemy do tego wrócić.

EDIT: Hah. Na tej stronie (link wyżej) znalazłem inny artykuł, a tam taki cytat:
Cytuj:
Sąd oddalił pozew uzasadniając, że nie ma dowodów na to, że homoseksualizm nie jest chorobą;
Ciekawe myślenie. Nie ma także dowodu, że sąd jest nieomylny, nie ma dowodu, że nie istnieją greccy bogowie, nie ma też dowodu, że to co widzimy, widzimy naprawdę. Naprawdę świetny tok myślenia - "Nie ma dowodu, że coś nie istnieje, więc istnieje".

EDIT2: downx2: Mhm. Tak teraz sobie pomyślałem, jaki problem jest np. w zaadoptowaniu dziecka przez 1 geja, i wychowywania go z innym. Przecież do tego nie trzeba się nawet przyznawać. I po co gejom dzieci... Tego nie rozumiem.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 26-06-2009 o 20:56.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:49   #565
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Dobrze, że nikt nie podaje argumentu "Chomoseksaualizm jest zły bo tak piszom w Biblii". To byłoby zbyt proste do obalenia
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:49   #566
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martka Pokaż post
Zwracam honor - akurat w tym wypadku w ubezpieczeniu byl zwrot o "zwiazku partnerskim", pod co jak najbardziej mozna podpiac zwiazek homoseksualny. W takim przypadku geje sa akurat faktycznie nieslusznie pokrzywdzeni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cytrynowy
Naprawdę? Że niby pojedyncza osoba nie może dokonać adopcji?
Mialem na mysli zwiazki malzenskie, a nie adopcje przez pojedyncze osoby.
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 26-06-2009 o 20:50.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:51   #567
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Pupa (podobnie jak dziupla w drzewie) nie jest stworzona do tego, aby byc przedmiotem kontaktu seksualnego.
I ręka nie jest stworzona do podniecania narządów płciowych, usta do zbierania nasienia oraz piersi do obmacywania ich. Różnie to jednak bywa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Tylko prosze, nie podawajcie przykladu zwiazanego z adopcja dzieci, bo to jest zarezerwowane tylko dla malzenstw.
Nie. Adopcja jest przeznaczona dla mężczyzny i kobiety. Bo w takiej opcji możliwe jest wydanie potomstwa. Gdy nie można wydać potomstwa z powodu choroby: proszę bardzo, można adoptować. Gdy nie możesz naturalnie wydać potomstwa bo nie jesteś do tego przystosowany fizycznie - trudno.

Edit: Jednocześnie nie mówię, że para homoseksualna źle wychowa dziecko. Po prostu naturalnie (teoretycznie) nie może go począć.

Ostatnio edytowany przez Voon - 26-06-2009 o 20:53.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:57   #568
*Cudi*
Użytkownik forum
 
*Cudi*'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2009

Posty: 8
Imię: Ice Cudi
Profesja: Druid
Poziom: 9
Poziom mag.: 1
Król

Ja nie mam nic do tych HoMOseksualistów. A z resztą nie Ładnie tak mówić
Można powiedzieć "Miłośnik Meśkich Odbytów"? Odrazu jakoś lepiej brzmi
*Cudi* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 20:59   #569
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Cudi* Pokaż post
Ja nie mam nic do tych HoMOseksualistów. A z resztą nie Ładnie tak mówić
Można powiedzieć "Miłośnik Meśkich Odbytów"? Odrazu jakoś lepiej brzmi
o.O?

Tak btw. parę gejów niekoniecznie trzeba kojarzyć z seksem. Oczywiście, w większości przypadków ten stosunek i tak występuje, ale to jeszcze nie powód, by nazywać geja "Miłośnikiem Męskich Odbytów" -.- Więc może hetero mężczyzn nazywajmy od dziś "Miłośnikami Damskich Łechtaczek"
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:08   #570
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
o.O?

Tak btw. parę gejów niekoniecznie trzeba kojarzyć z seksem. Oczywiście, w większości przypadków ten stosunek i tak występuje, ale to jeszcze nie powód, by nazywać geja "Miłośnikiem Męskich Odbytów" -.- Więc może hetero mężczyzn nazywajmy od dziś "Miłośnikami Damskich Łechtaczek"
A gej nie lubiący analu też jest Miłośnikiem Męskich Odbytów? ^^

@down

Bez kitu, przecież seks pomiędzy mężczyznami jest ohydnym wynaturzeniem ^o^
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 26-06-2009 o 21:14.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:10   #571
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
A gej nie lubiący analu też jest Miłośnikiem Męskich Odbytów? ^^
Chodzi ci o "ofiarę"? To może "Miłośnik Męskich..."... Aww lepiej przemilczmy, bo jeszcze zaleje nas fala rzygowin.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:26   #572
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mi to zwisa jak / co o mnie mówisz. Zauważ tylko różnicę między wielkością liter, a zupełnie innym wyrazem. Że niby nie ma różnicy między Jan Kowalski, a Jan Kurwalski?


Słucham? Czy się nie przesłyszałem? Ta definicja jest [z wiki]

Gubisz się w tym, co mówisz :>
Serio obojętne jak przekręcasz. Przekręciłeś - przepraszasz i następnym razem piszesz poprawnie.

12. Obserwacja systematyczna to forma metody obserwacyjnej, w której obserwatorem jest wyszkolony badacz społeczny, który przystępuje do odpowiedzi na pytania odnoszące się do określonego zjawiska społecznego, obserwując i kodując je zgodnie z wcześniej przygotowanym zbiorem kryteriów.
13. Obserwacja uczestnicząca to forma obserwacji systematycznej, w której obserwator wchodzi w interakcję z obserwowanymi ludźmi, ale stara się w żaden sposób nie wpływać na sytuację.

Specjalnie dla Ciebie z http://www.psychologia-teksty.yoyo.pl/?cat=6
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:28   #573
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Co do adoptowania
Tak to jest nienormalne, poniewaz o adopcje powinny sie starac tylko porzadzne, heteroseksualne malzenstwa. Nie wiem, jak to jest z adopcja przez osobę samotną, ale wedlug mnie takie cos nie powinno miec miejsca, gdyz taka osoba nie jest w stanie stworzyc NORMALNEJ rodziny, tak jak i para homoseksualistow. IMO to nie podlega dyskusji i mam nadzieje, ze temat nawet nie bedzie podejomowany.

@Cytrynowy & Sphinx
Moze sie zgrajcie na rl, zamiast tu pisac herezje. Zreszta Sphinx ty jako jedyna osoba w tym temacie, masz jakies misie pedofile w avatarze, dla takich laikow i 'homofobow' jak ja, to kolejny argument zeby uwazac homoseksualizm za zboczenie powiazane z pedofilia. Fakt, pewnie to dla "lachu", ale nie kazdy tak to rozumie, a na pewno to nie pomaga twojej sprawie.

@down
Ten caly mis to tylko szczegol, tak o napisalem, zebys wiedzial jak to moze byc odbierane.

Ostatnio edytowany przez Exodus - 26-06-2009 o 21:43.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:34   #574
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Exodus błagam Cię, brakuje Ci argumentów i musisz pić do mojego Pedobeara? xd
Nie martw się, jeżeli ktoś nie zna 4chanowych meme to i tak nie zczai, że to Pedobear. A jeżeli ktoś zna, to dobrze wie, że to tylko meme.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 26-06-2009 o 21:41.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:48   #575
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
@Cytrynowy & Sphinx
Moze sie zgrajcie na rl, zamiast tu pisac herezje.
Nie wiedziałem, ze wyrażanie swojej opinii, choćby była uznawana przez inne osoby jako błędna, to od razu herezja...

A jeśli już jeździmy z wikipedią itd:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wiki
Herezja jest pojęciem zaczerpniętym z religii chrześcijańskiej i sensu stricto, odnosi się tylko do wydarzeń w obrębie chrześcijaństwa.
Więc to chyba nie są herezje. Oczywiście homoseksualizm jakiś tam związek z religią ma (choćby taki, że religia mówi mężczyzna + kobieta [ale... czy na pewno?]), ale takim tokiem myślenia wszystko co jest błędne można nazwać herezją.

Nie zrozumiałem "zgrajcie się w rl". Może rozwiń wypowiedź.

@down: Mógł napisać że w przenośni W tym świecie naprawdę nie wiadomo, co brać żartem, a co serio.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 26-06-2009 o 22:30.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2009, 21:51   #576
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@Sorbet:

Cytuj:
2. przenośnie: śmiały, sprzeczny z powszechnie głoszonym, pogląd lub postępowanie
Za sjp.pl.

A w swoim cytacie zauważ 'sensu stricte'.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 01:03   #577
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Porownaj sobie tempo rozwoju azjatyckich tygrysow i panstw europejskich.
Razem kraje europejskie mają większe szanse.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Haha, no faktycznie, w tym roku gospodarka Niemiec urosnie o -6%, a Lotwy o -18% PKB To juz chyba Bialorus lepiej sie trzyma.
Haha hihi hehe śmieszny jesteś jaki fajny dowcip. A pomyślałeś, że CAŁY ŚWIAT przeżywa kryzys przez amerykańskie kredyty, i to właśnie dlatego tak jest z PKB?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 02:26   #578
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Razem kraje europejskie mają większe szanse.
Slogany, slogany, slogany. Jedyna szansa dla Europy bylo by rozbicie na setki panstewek, a nie jeden wielki Eurosajuz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Haha hihi hehe śmieszny jesteś jaki fajny dowcip. A pomyślałeś, że CAŁY ŚWIAT przeżywa kryzys przez amerykańskie kredyty, i to właśnie dlatego tak jest z PKB?
Nawet przed kryzysem 'stara Europa' rozwijala sie w slimaczym tempie rzedu 1-2% rocznie.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 27-06-2009 o 02:28.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 02:44   #579
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Jedyna szansa dla Europy bylo by rozbicie na setki panstewek
LOL! Dlaczego tak uważasz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nawet przed kryzysem 'stara Europa' rozwijala sie w slimaczym tempie rzedu 1-2% rocznie.
Skąd masz takie informacje?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 09:29   #580
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Gdyby Eurpa zlikwidowała te zasiłki dla arabów itp. to by była naprawdę bogata.

np. Belgia (mieszkałem tam 2 lata)

każdy arab dostawał chyba 500/600 euro (czy nawet więcej) na 1 arabskie dziecko , a ze każdy miał ich z 6/7 , oni nie chodza do pracy , poprostu zyja za darmo a Belgowie maja juz dosc tej sytuacji , nawet specialna partie zrobili Vlaamse Block (czy jakos tak) i powiem wam ze 99 % Belgow to rasisci. (nauczyciele w szkole , sprzedawce w sklepach itp.) tylko ze glosno o tym nie mowia ale ja pare razy takie cos uslyszalem.

Sa niewolnikami we wlasnym kraju...

wystarczy policzyc ile arabow moze zyc w samej Belgi , Francji i Holandi i jak oddac by te pieniadze dla pozadnych bialych europejczykow to nawet taka Bulgaria , Bialorus czy inne panstwa za kilka/kilkanascie lat mialy by standardy zycia wieksze niz w obecnej Angli czy Szwecji.

i jestem pewny w 99,9999 % ze narazie Polska mlodzierz jest tolerancyjna itp. ale jak za x lat u nas bedzie plaga arabow wtedy zobaczymy kto bedzie tolerancyjny , kto bedzie otwarcie walczyl a kto bedzie rasista po cichu tak jak byli nauczyciele ktrzy mnie uczyli.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:40.


Powered by vBulletin 3