Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Kyra

Notki

Kyra Wydarzenia ze świata Kyra

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-06-2006, 22:53   #41
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

[quote=SicMaggot]No ja nie mowilem ze uwazasz ze to nie jest czyms malo waznym ale to pokazuje ze nie wiesz nic o zyciu chlopczyku

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Pekin=
Nie znam steriego ( dobrze ze nie poznałem ) i nie bede plakac przez jego smierc poniewaz na swiecie umiera codzinnie nie jedna osoba i gdybym miał opłakiwac każdą to by mi życia zabrakło ..
Dla mnie Steri byl totalnym idiotom który nie dosc ze zostal źle wychowany to jeszcze tibia pewnie do tego go doprowadzila. Popelnil on bardzo duzy grzech odbierając sobie życie ... (...) [/QUOTE==Pekin=]

Powiedz mi gdzie napisalem ze masz oplakiwac kazda osobe ktora umarla. A jezeli twierdzisz ze popelnil on durzy grzech to kim jestes rzeby to wiedziec ??
Lol ja cos z tych słow kierowalem do Ciebie ? -.- cytowalem Cie ? -.- moze cos o tobie wspomnialem, powiedzialem do kurwy tylko moje zdanie.
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2006, 22:54   #42
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Powiedz mi gdzie napisalem ze masz oplakiwac kazda osobe ktora umarla. A jezeli twierdzisz ze popelnil on durzy grzech to kim jestes rzeby to wiedziec ??[/quote]

Lol ja cos z tych słow kierowalem do Ciebie ? -.- cytowalem Cie ? -.- moze cos o tobie wspomnialem, powiedzialem do kurwy tylko moje zdanie.


kurde pogubilem sie z tym edytowaniem xDDD co to znaczy "QUOTE" -.-
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha

Ostatnio edytowany przez =Pekin= - 15-06-2006 o 22:59.
=Pekin= jest offline  
stary 15-06-2006, 23:11   #43
SicMaggot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =Pekin=
Lol ja cos z tych słow kierowalem do Ciebie ? -.- cytowalem Cie ? -.- moze cos o tobie wspomnialem, powiedzialem do kobieta lekkich obyczajówy tylko moje zdanie
No czyli zle odczytalem twoj post sorki za pomylke ale nadal mam pytanie kim jestes zeby wiedziec ze popelnil on duzy grzech ??
SicMaggot jest offline  
stary 15-06-2006, 23:15   #44
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SicMaggot
No czyli zle odczytalem twoj post sorki za pomylke ale nadal mam pytanie kim jestes zeby wiedziec ze popelnil on duzy grzech ??

Boze -.- ty chcesz ze mną porzmawiac czy co ? jak chcesz pogadac pisz na gg 7778722, bo nie chce mi sie odpowiadac na durnowate posty.

Uwazałes na lekcji religii chociaz raz ? moze nie jestes chrzescijaninem to rozumiem te totalną głupote. Ale dobra do rzeczy.
Przykazanie "NIe zabijaj" - zabicie kogos chyba kazdy sie zgodzi sie oderbanie komus zycia to wielki grzech, a samobójstwo to tez jest odebranie życia tylko sobie. Wiec do cholery mowie ze to jest duży grzech.

NIe zabijaj ...
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline  
stary 15-06-2006, 23:53   #45
Piotr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 16
Domyślny

Karrith
jednak twoja inteligencja nie przekracza żłobka z tego co piszesz twoj jezyk i tok myślenia zaokrąglaja się wokół butelki z mlekiem ponieważ widze z tego co piszesz nie znasz się na życiu. Nie życze ci tego ale kiedys taki sam los cie czeka prędzej czy poźniej i wtedy wspomnisz słowa. Cytuje... a tak wogole to goscia nie zaluje poniewaz popelnil samobojstwo wiec niech sie wali.... ciekawe jakie ty masz sytuacje w rl. Cytuje dalej inny post.... nigdy nie uwazalaem i niebede uwazal ze smierc jest cyzms malo waznym. jest to straszliwa tragedia. ale nigdy, przenigdy nie bede sznowal ani zalowal osob ktore popelnily samobojstwo (no chyba ze byli chorzy psychicznie i nie odpowiadali za swoje czyny), poniewaz jest to jedna z najgorszych rzeczy jakie czlowiek moze zrobic(wg mnie)... to jest tok myślenia 12 latka o ile 12 latek myśli o tym jeszcze doświadczysz śmierci na własnej skurze.

I przyznaje racje SicMaggot i Kapix oraz dwum powyżej wcześniej jak nei grasz to się nie wpie..... i pozostaw gre dla innych.

P.S. Pokaż swoją inteligencję hum a może jej nie masz Karrith, czyli jesteś chodzące bezmózgie yeti wykonywujące polecenia. Ciekawy jaki dasz post.

Pozdro all
Piotr jest offline  
stary 16-06-2006, 00:04   #46
Piotr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 16
Domyślny

[quote=Piotr]Karrith


I przyznaje racje SicMaggot i Kapix oraz dwum powyżej wcześniej jak nei grasz to się nie wpie..... i pozostaw gre dla innych.

Sorka chłopaki źle to wyszło: I przyznaje racje SicMaggot i Kapix oraz dwum powyżej wcześniej i tu teraz to Karrith nie grasz to się nie wpie..... i pozostaw gre dla innych.
Piotr jest offline  
stary 16-06-2006, 01:28   #47
Creator of Nightmare
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 66+
Poziom mag.: 56
Domyślny

SKONCZCIE TEMAT STERIEGO!

Niezyje? wiec R.I.P

Reszte zostawmy Bogu, niech on to oceni.



Poza tym na Kyrze szaleje Warlock! Zabil najwyzszego lvla (tetra), Xolorian-a oraz vizzo share na'maxa i wiele innych. DS ukrylo sie w cieniu i teraz nastaly czasy panowania WARLOCKA ktory zabija wszystkich co popanie. Jesli ma ktos jakies informacje na ten temat PISAC! Ponoc jest to postać ktora ma evul pvp, w kazdym razie lepiej byc ostroznym! Ja w kazdym razie na czas jego panowania przerzucam sie na bierki.


Pozdro

Watch out! Teh Warlock is watching you.... (dla tetra - spier-dalaj do depo)

Ostatnio edytowany przez Creator of Nightmare - 16-06-2006 o 01:31.
Creator of Nightmare jest offline  
stary 16-06-2006, 10:45   #48
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny @azeris

zle mnie zrozumiales ;] gadalem ze sterim niedlugo przed jego smiercia i rozmawialismy o wojnie pisal do mnie zeby to wygrac bo chce zaczac expic i wogule. i chce to wygrac szybciej dla niego ;] a powod jego smierci byl problemy z rodzicami ;///
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline  
stary 16-06-2006, 10:51   #49
NiQu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 12
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: Gram
Świat: Juz
Poziom: W
Skille: Tibie
Poziom mag.: :)
Domyślny

Wy to jednak macie ładnie najebane w głowach ... Jak można rozmawiać o czyjejś śmierci na forum tibii :x .


A tak btw. Ile lat mnial steri ?? przeciez on sie zachowywal jak jakich rozpuszczony dzieciak
NiQu jest offline  
stary 16-06-2006, 11:31   #50
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NiQu
Wy to jednak macie ładnie nauwielbiam jeść bananyane w głowach ... Jak można rozmawiać o czyjejś śmierci na forum tibii :x .


A tak btw. Ile lat mnial steri ?? przeciez on sie zachowywal jak jakich rozpuszczony dzieciak

urodzil sie w 1991roku wiec byl jeszcze dzieciakiem... Proponuje juz zakonczyc rozmowe na jego temat bo to bez sensu
Exodus jest offline  
stary 16-06-2006, 12:21   #51
Piotr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 16
Domyślny

Z tym się zgodze lepiej zakończyć temat o STERIM był jest i będzie pamięci przyjaciół R.I.P, trzeba żyć chwilka a wiadomo co może się stac wyjdziesz na misto i wypadek możesz mieć nic nie wiadomo. Jaki warlock poluje na Kyrze i ma tak super pvp że zabił tetra ? I sam zobaczyłem że ds juz nie pk-ją widocznie dobili 100 fragów.
Piotr jest offline  
stary 16-06-2006, 12:47   #52
Piotr
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004

Posty: 16
Domyślny

Z tym się zgodze lepiej zakończyć temat o STERIM był jest i będzie pamięci przyjaciół R.I.P, trzeba żyć chwilka a wiadomo co może się stac wyjdziesz na misto i wypadek możesz mieć nic nie wiadomo. Jaki warlock poluje na Kyrze i ma tak super pvp że zabił tetra ? I sam zobaczyłem że ds juz nie pk-ją widocznie dobili 100 fragów.
Piotr jest offline  
stary 16-06-2006, 13:17   #53
Creator of Nightmare
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 66+
Poziom mag.: 56
Domyślny

Nie pkuja z innych powodow. 100 fragow juz dawno przekroczyli

Jaki Warlock?
Bardzo grozny !

Hail Warlock Teh Masta \o/
Creator of Nightmare jest offline  
stary 16-06-2006, 19:23   #54
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Nie moge wiekszosc z was to przebrzydle ciecie...

Po pierwsze tetro troche przywaliles z grobej rury z tym samobujsywem ziomka, jezeli to byl twoj prawdziwy przyjaciel jak to okresliles to wspulczuje. Ale naprawde takimi przezyciami nie dzieli sie na forum o grze... troche nie wypada.

Do wszystkich co sie nasmiewaja z wypowiedzi tetra, no coz moze to wszystko co moze dla niego po smierci zrobic, moze nie jest to duzo, a jak dla mnie jest to raczej nic, ale skoro on powiedzial ze teraz na pewno bedzie chcial wygrac ta wojne to niech tak sobie mowi.

Do tych co mowia ze "wala" Steriego... a ja mam cie kurwo w dupie, i cala twoja rodzine wykastruje, pourywam nogi i nabije na pal, przyjade z ziomkami spale ci chate i kaze siostrze ruchac sie z moim amstafem...

Rozumiesz kurwa aluzje... rodzice cie nie wychowali, na*******ac cie trzeba zeby troche iteligencji wpadlo, nie wazne ze ten czlowiek popelnil samobujstwo, przeciez cos go musialo przyprzec do mury zeby to zrobil idioto, i to nie problem w grze tylko w otoczeniu ze nie zauwarzylo jego problemow... Bez kitu jakbym spotkal kogos z tych ktorzy mowia o zmarlym w ten sposob to bym was kurwa nauczyl szacunku skurwysyny, zajebalbym zardzewialymi grabiami.

Tak na marginesie do wielkiego pana kontreformatysty, bo jak naprawde jest katolikiem to chyba wie o co chodzi, ja katolikiem nie jestem bo nie potrzebuje kosciola zeby mi mowil co jest dobre a co zle, kazdy czlowiek swoja inteligencja to wyczuwa. Skoro jestes takim katolikiem to powiedz mi czy modlisz sie rano i wieczorem, przed kazdym posilkiem, przed jazda samochodem, czy chodzisz na kazde siweta do kosciola, i tam mowisz wszystkie modlitwy, za kazdym razem przyjmujesz komunie, czy spowiadasz sie ze swoich grzesznych mysli, np. jak ogos nazwiesz "smieciem" czy pokutujesz za kazda chwile swojego gniewu? Czy bedziesz czysty az do dnia malzanstwa, czy zawsze sluchasz sie swoich rodzicow? Jezeli chociaz na jedno pytanie odpowiedziales nie to nie jestes wierzacym czlowiekiem, ty tylko udajesz, i nie tlumacz mi tutaj co mowi kosciul bo wydaje mi sie ze wiem wiecej, poniewaz odejscie od wiary bylo moja swiadoma decyzja, a pochodze z katolickiego domu, w pelni tego slowa znaczeniu, i tak kosciol mowi ze samobojstwo to najgorszy grzech, ale nie kaze potepiac samobujcow, grzesznicy bladza, i nalezy im tylko wspulczuc, a juz napewno nie kaze obrazac czlowieka po jego smierci, wiec lepiej idz i sie z tego wyspowiadaj panie "pseudo katoliku"

Na koniec przylanczam sie do apeli poprzednich osob: skonczmy z tym tematem, i zajmijmy sie czyms innym, jak macie nadal ochote o tym mowic to piszcie do siebie na PW, ja z chencia odpisze na kazda wiadomosc.

Fin
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline  
stary 16-06-2006, 21:11   #55
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sifu M.S.
Skoro jestes takim katolikiem to powiedz mi czy modlisz sie rano i wieczorem, przed kazdym posilkiem, przed jazda samochodem, czy chodzisz na kazde siweta do kosciola, i tam mowisz wszystkie modlitwy, za kazdym razem przyjmujesz komunie, czy spowiadasz sie ze swoich grzesznych mysli, np. jak ogos nazwiesz "smieciem" czy pokutujesz za kazda chwile swojego gniewu? Czy bedziesz czysty az do dnia malzanstwa, czy zawsze sluchasz sie swoich rodzicow? Jezeli chociaz na jedno pytanie odpowiedziales nie to nie jestes wierzacym czlowiekiem, ty tylko udajesz, i nie tlumacz mi tutaj co mowi kosciul bo wydaje mi sie ze wiem wiecej, poniewaz odejscie od wiary bylo moja swiadoma decyzja, a pochodze z katolickiego domu, w pelni tego slowa znaczeniu, i tak kosciol mowi ze samobojstwo to najgorszy grzech, ale nie kaze potepiac samobujcow, grzesznicy bladza, i nalezy im tylko wspulczuc, a juz napewno nie kaze obrazac czlowieka po jego smierci, wiec lepiej idz i sie z tego wyspowiadaj panie "pseudo katoliku"
Fin
Chyba ci sie troche poje.balo .To ze ktos jest katolikiem to nie znaczy ze musi na te wszystkie pytania odpowiedziec "TAK".Kazdy czlowiek nawet taki niemal swiety grzeszy i to nie znaczy ze nie jest katolikiem.

@Co do pogrubionego
Co ma do tego SAMA wiara?
Wierzacym czlowiekiem moze byc rownie dobrze na wszystko odpowiadajac "NIE" jesli jest Protestantem : P
Exodus jest offline  
stary 17-06-2006, 03:49   #56
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

A ty wlasnie pokazales swoja niewiedze na temat katolicyzmu, wiec ci wytlumacze w najprostszy sposob jak to sie przedstawia: albo wszystko alb nic! albo wypelnisz wszystkie zasady, i jestes katolikiem albo pomijasz chociaz jedna i katolikiem nie jestes bo one sa tak miedzy soba powiazane ze zadnej wykluczyc nie mozna, zapytaj sie ksiedza to ci powie, bo wbrew pozorom sa to bardzo bystre typki.

Pozdr z melanzu od chlopakow i dziewczyn z wolomina Troche sie skotlowalem ale jeszcze ogarniam sytuacje i swieta prwde pisze
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline  
stary 17-06-2006, 11:11   #57
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Po twoich postach widac ze naprawde nie jestes katolikiem(bo po co ci Bóg) ty jestes najmadrzejszy,najpiekniejszy,nie grzeszysz wiec uwazasz ze inni(katolicy) nie moga grzeszyc tylko musza caly dzien sie modlic i siedziec w kosciele .
Ty chyba nie wiesz coi to jest Grzech , nie chce mi sie Ci tego tlumaczyc bo "starego psa ciezko nowych sztuczek nauczyc"

@a o tym melanzu to po co piszesz?

Ostatnio edytowany przez Exodus - 17-06-2006 o 11:13.
Exodus jest offline  
stary 17-06-2006, 11:51   #58
Azeris
Użytkownik Forum
 
Azeris's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Azeris
Profesja: Elite Knight
Gildia: Family Guys
Świat: Kyra
Poziom: 131
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Domyślny

Po chuj się kłucicie? Takimi postami tylko zaśmiecacie forum. Co chcecie przez to osiągnąć? Pokazać że jeden jest fajniejszy i mądrzejszy od drugiego?
Azeris jest offline  
stary 17-06-2006, 12:23   #59
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azeris
Po cmęski narząd płciowy się kłucicie? Takimi postami tylko zaśmiecacie forum. Co chcecie przez to osiągnąć? Pokazać że jeden jest fajniejszy i mądrzejszy od drugiego?
Fakt
To moze wiecie czy dzieje sie cos ciekawego na kyrze , bo po zakonczeniu pk przez DS cos chyba nudy sa.
Exodus jest offline  
stary 18-06-2006, 00:42   #60
Sawczyk20
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Uważajcie na noob chary z famili(pekuja szczegulnie w veno),... a jak kogoś z nich zabijesz...masz hunta
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:39.


Powered by vBulletin 3