Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-03-2009, 16:51   #41
Kaelthas666
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul Pokaż post
Jak do wakacji wyp****ą jeszcze z 2-3 razy po 5kk osób to wracam do gry ;p
Bravo Cipsoft! oby tak dalej ;]
to w tibie gra 5 milionów osób WoW



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
Cipsoft samymi PACC'ami nie żyje, więc zwracam się do większości aby nie pieprzyli głupot, że wytną w pień 90% populacji tibijskiej (a tak na marginesie, czy to w ogóle jest poparte jakimiś badaniami)? Bo nie sądzę... Gdyby tak im zależało na kasie "s pakuff" to nie podejmowali by tak ryzykownej decyzji, o masowych banach... Więc pomyślcie zanim coś napiszecie... ; [
no a niby z czego?? reklam na stronie nie ma więc niby skąd pytam się ja bystrzaku - większośc h-lvli boci i nie powiesz że tak nie jestbo nawet jeśli nie cave bot to skiluje, zbiera gp i sortuje loota - boty są wygodne a jak dostaną bana na rlu to pójdą na otsy - tam nadal nie ma programowego wykrywania botów


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchy89 Pokaż post
Zreszta gdyby Cipsoft wiedzial ze niby straci na botterach to by ich nie kasowal wiec pewnie jest na odwrot.
wiesz cipy (spójrz co za nazwa) - poza tym to niemcy, nacja która wywołała II WŚ - też myśleli że wygrają

Ostatnio edytowany przez Kaelthas666 - 05-03-2009 o 17:07.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-03-2009, 17:09   #42
CesarzRoxy
Użytkownik Forum
 
CesarzRoxy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2008
Lokacja: Szczytno
Wiek: 30

Posty: 68
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 115
Skille: 85/80
Poziom mag.: 7
CesarzRoxy ma numer GG 5812671
Domyślny

Są tu 2 teorie

pierwsza:
Jeśli cipsoft bedzie banował botów. Prawie wszyscy się sprzeciwią przestaną grac i cipsoft bedzie miał mniejsze dochody.

druga:
Jeśli zabnuja wszystkich botów to zaczną oni grać bez botów, a dużo ludzi powróci do gry.



Jeszce kiedyś 100 lvl to trzeba było bić conajmiej pół roku, a teraz 100 lvl można wbić w 1 miesiac. Nie raz widziałem ludzi co na jednym (90) paccu potrafią wbić 160 lvl.
__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=cdNVmOEeLlo
No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu. Kulturalnie, ale pchać.


Owijasz węża wokół patyka i zastanawiasz się, czemu nie pluje trucizną.
CesarzRoxy jest offline  
stary 05-03-2009, 17:15   #43
Gawaran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gawaran
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 101
Domyślny .

No i dobrze, niech banują, ich sprawa jeżeli mają jakiś w tym cel.
Bo każdy jeden się powtarza, że Cipsoftowi nie opłaca się banowanie tych kont. Wreszcie szansa dla uczciwych graczy.

@up
100lvl w pół roku bez bota? To chyba dla uzależnionych nieuków.
Gawaran jest offline  
stary 05-03-2009, 17:29   #44
kenobi8
Użytkownik forum
 
kenobi8's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2008
Lokacja: Polska

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Imię: Avanqqalf
Profesja: Elite Knight
Gildia: Lubie placki
Świat: Secura
Poziom: 75
Skille: 76/75
Poziom mag.: 6
Adres Jabbera do kenobi8
Domyślny

Brawo! Jeszcze więcej powinni zbanować...
kenobi8 jest offline  
stary 05-03-2009, 17:33   #45
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CesarzRoxy Pokaż post
Są tu 2 teorie

pierwsza:
Jeśli cipsoft bedzie banował botów. Prawie wszyscy się sprzeciwią przestaną grac i cipsoft bedzie miał mniejsze dochody.

druga:
Jeśli zabnuja wszystkich botów to zaczną oni grać bez botów, a dużo ludzi powróci do gry.



Jeszce kiedyś 100 lvl to trzeba było bić conajmiej pół roku, a teraz 100 lvl można wbić w 1 miesiac. Nie raz widziałem ludzi co na jednym (90) paccu potrafią wbić 160 lvl.

bo kiedys bylo trudniej nie bylo tylu expowiks vis na jedna krate knight walil po 20 no a pal byl niezly
Trol'Trol jest offline  
stary 05-03-2009, 17:54   #46
Mudbloods
Użytkownik Forum
 
Mudbloods's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2006
Lokacja: Luboń
Wiek: 33

Posty: 229
Imię: Chevalier
Świat: Secura/Arcania
Send a message via Skype™ to Mudbloods
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inferno3031 Pokaż post
To najgłupsza teoria jaką kiedykolwiek widziałem. Brawa dla tej fanki piłki nożnej!

Widze, że jest tu masa fanów stwierdzenia "Cip leci na kase"... A macie może dowód takiego zachowania z ich strony? Starają się jak mogą usuwając oszustów a niektórzy jeszcze próbują przedstawiać ich w złym świetle ;] To jest dopiero debilizm...
Ludzie wchodzą na ten temat, żeby wypowiedzieć swoje zdanie. Inni mają takie, inni takie. Nie musisz od razu wszystkich krytykować. Wchodzisz tu zeby wszystkich pocisnać? Tu masz swoj debilizm...
__________________
.."Chcę poziom mieć wysoki jak Mount Everestu stoki"..

One Club, One Passion, One Love ... MANCHESTER UNITED!

Mudbloods jest offline  
stary 05-03-2009, 18:03   #47
Monsword
Użytkownik Forum
 
Monsword's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Ziemia/Polska/Bydgoszcz

Posty: 335
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Domyślny

cip soft to w koncu nie banda dzieci, wiedza raczej ze moga im sie dochody zmienjszyc, ale napewno nie natyle by niewystarczały. I wrazie gdyby cos niewypaliło napewno maja inne sposoby na utrzymanie firmy nie?
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!

100% tego forum to ludzie. Jeżeli nie należysz do tych 0 % nie wklejaj tego podpisu.

Powybijam ci wszystkie oczy kijem, a jak zabraknie ci oczu dokleje ci nowe kropelką. A mój kij przewędruje twoją źrenice w akompaniamencie krzyku "This is Sparta"!!!!!!!!!!
Monsword jest offline  
stary 05-03-2009, 18:21   #48
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Skoro Cipsoft nie toleruje boterów to widocznie mają w tym jakiś cel podyktowany ekonomią.
Moim zdaniem Cipsoft wychodzi z takiego założenia:

Na bocie szybciej wbijasz level niż na manualu a co za tym idzie:

1 - Kupiujesz 1 PACC na 90 dni - włączasz bota ( i idziesz do szkoły, na piwo, na boisko itp), i przez te 90 dni wbija ci bot na przykład 160 lev. Potem dajesz sobie spokój bo masz już spory level i możesz PKować na pvp, huncić na molts, poh, POI i w paru innych miejscach, ewentualnie może kupisz kolejnego PACCa ale to jeszcze nie jest pewne. Cipsoft zarabia wtedy tylko na jednym PACC.

2 - Kupujesz 1 PACC na 90 dni - expisz, skilujesz manualnie a to zajmuje więcej czasu, bo musisz przy tym być a co za tym idzie nie zawsze masz czas na skill i expa, więc kupujesz kolejnego PACCa. Cipsoft zarabia na 2 PACCach, więc ma lepszy zysk.

Proste.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline  
stary 05-03-2009, 18:22   #49
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaelthas666 Pokaż post
no a niby z czego?? reklam na stronie nie ma więc niby skąd pytam się ja bystrzaku - większośc h-lvli boci i nie powiesz że tak nie jestbo nawet jeśli nie cave bot to skiluje, zbiera gp i sortuje loota - boty są wygodne a jak dostaną bana na rlu to pójdą na otsy - tam nadal nie ma programowego wykrywania botów
Tak szefuniu. Jakbyś nie mógł zauważyć, to oni są firmą. Więc pomyśl teraz racjonalnie... Gdybyś jakimś cudem założył firmę rywalizującą chociażby z Cipsoftem (5 liga podwórkowa na tle MMO) to czy abyś nie wolał mieć jak najwięcej pieniążków dla siebie? : < Każdy zdrowo myślący człowiek postąpiłby w ten właśnie sposób. I co oni by z tego całego banowania mieli? Same staty? PACC'e są tylko zalążkiem tego, co kryje Cipsoft. Ale nie jest to ich jedyny dochód!
Aaaaa... I jeszcze jedno: porównywanie OTS'ów do rl to już totalny kretynizm. Następnym razem pomyśl główką zanim coś napiszesz, a jak to nie pomoże, walnij ze trzy razy nią o biurko.
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!

Ostatnio edytowany przez qq2 - 06-03-2009 o 07:03.
qq2 jest offline  
stary 05-03-2009, 18:37   #50
Gadzixor
Użytkownik Forum
 
Gadzixor's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2009
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 107
Stan: Niegrający
Gadzixor ma numer GG 9616724
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
biórko.
Pozdro600

No prosze prosze... A mnie nie zbanowali A juz sie przestraszyłem, ze jak sie logne to bedzie ten napis "....banished...". Ale cos mi sie wydaje, że mnie wykryją, mimo iż bota uzywam tylko zeby mi mówił automatycznie "exura" podczas expa i zeby mi światło dawał i grupował przedmioty w bp.

Ostatnio edytowany przez Gadzixor - 05-03-2009 o 18:41.
Gadzixor jest offline  
stary 05-03-2009, 19:01   #51
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rozenix Pokaż post
Skoro Cipsoft nie toleruje boterów to widocznie mają w tym jakiś cel podyktowany ekonomią.
Moim zdaniem Cipsoft wychodzi z takiego założenia:

Na bocie szybciej wbijasz level niż na manualu a co za tym idzie:

1 - Kupiujesz 1 PACC na 90 dni - włączasz bota ( i idziesz do szkoły, na piwo, na boisko itp), i przez te 90 dni wbija ci bot na przykład 160 lev. Potem dajesz sobie spokój bo masz już spory level i możesz PKować na pvp, huncić na molts, poh, POI i w paru innych miejscach, ewentualnie może kupisz kolejnego PACCa ale to jeszcze nie jest pewne. Cipsoft zarabia wtedy tylko na jednym PACC.

2 - Kupujesz 1 PACC na 90 dni - expisz, skilujesz manualnie a to zajmuje więcej czasu, bo musisz przy tym być a co za tym idzie nie zawsze masz czas na skill i expa, więc kupujesz kolejnego PACCa. Cipsoft zarabia na 2 PACCach, więc ma lepszy zysk.

Proste.
ale wy jestescie smieszni myslicie ze na bocie da sie wbic 160 lvl tak na full afk zal mi was no chyba ze na non pvp na pvp na pewno cie ktos zabije i non pvp jest dla nobow
Trol'Trol jest offline  
stary 05-03-2009, 20:26   #52
anasazi
Użytkownik Forum
 
anasazi's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2004

Posty: 80
Domyślny

widać, że większość z Was gra na non pvp, bo na pvp (eternia) ja takich problemów nie mam, chyba raz w życiu spotkałem bota na larvach ... aczkolwiek to było w 2006 roku
__________________
www.freegry.glt.pl wlazic !!
anasazi jest offline  
stary 05-03-2009, 20:48   #53
Crystal
Użytkownik Forum
 
Crystal's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006

Posty: 194
Crystal ma numer GG 5319497
Domyślny

Wszystkim analitykom rynku przypomne, ze jakos pare lat temu nie było takiej fali botowania a jakis programikow to sie uzywało do robienia runek/łowienia ryb albo do leczenia na anni, a jakoś tibia zaistniała, rozwinęła się. Czyli jednak ktoś grał i jakies obroty firma miała. Nawet jeśli teraz znikną boty to i tak tibia w opinii wiekszosci (nie w mojej) jest atrakcyjniejsza niż kiedyś i gra wiecej dzieci, koleżka koleżce w szkole powie i sie rozchodzi. Oprócz tego (do osób, które mowią ze cip zarabia tylko dzieki botom) przecież boty nie znikną całkowicie z dnia na dzień, banują stopniowo seriami po kilka tysiecy ludzi, potem nastepne kilka itp ale nie wszystkich na raz i ostatecznie, botowy świat sie kreci dalej tylko ze jakaś czesc kont zostaje w końcu usunietych albo ludzie niektórzy rezygnują. Tak czy siak graczy cały czas przybywa a innych ubywa, wychodzi na 0, troche botów odpadnie, troche przybedzie, przybedzie moze tez troche uczciwych. To jest działalnosc na szeroką skale, ogólnoswiatową i ona tak łatwo nie upadnie przez to ze pare tysiecy kont zostanie zbanowanych na miesiąc a kilkaset usunietych po 3 banie.... takze relax boys
__________________
Time of our lives...
Jacek robi wiele rzeczy jednocześnie odkąd ma neostradę TP - chatuje, mailuje, ściąga, wysyła, surfuje, pada, odrabia, pada, odrabia...
Crystal jest offline  
stary 05-03-2009, 21:32   #54
Kliyeamsis
Użytkownik Forum
 
Kliyeamsis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2008
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 31

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tyongo
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 36
Skille: 66/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endderx Druid Pokaż post
To tylko 1% boterów ...
zbanowali tylko 10% wszystkich graczy online przy godzinach 20~ (50000 osób online)
34677
Players Online

Yah, sweet.. Godzina 21;14.. ;o
Kiedyś może i tyle wbijało..

#topic
Yah, sweet.. jeszcze 3 takie fale i będzie po botach. Przestraszą się
Kliyeamsis jest offline  
stary 05-03-2009, 21:57   #55
mc200
Użytkownik Forum
 
mc200's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006

Posty: 475
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Gaalaaanaa ;d
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kliyeamsis Pokaż post
34677

Yah, sweet.. jeszcze 3 takie fale i będzie po botach. Przestraszą się

Phii, że co ;D? Ja już szóstego cashmakera botuje Jak mi jakiegoś zbanują poczekam na apdejta Blackd i zrobie nowego ;D
mc200 jest offline  
stary 05-03-2009, 22:13   #56
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Powinni dodać jakiś wykrywacz do Tibii który ciągle sprawdza czy nic nie modyfikuje procesu Tibia,exe, a także sprawdza czy ten plik nie został w jakiś sposób zmodyfikowany (crack itp) aby ominąć to zabezpieczenie. W WoW'ie takie coś jest i na orgu nikt, kompletnie nikt nie oszukuje, a jeśli już by próbował to po 5 min dostaje auto perm-bana. Ja sam nie gram w Tibię dlatego że rywalizacja nie jest uczciwa, może jak by takie coś wprowadzili to czasem bym pograł, a tak to nie ma sensu.
__________________

Ostatnio edytowany przez i00n - 05-03-2009 o 22:18.
i00n jest offline  
stary 05-03-2009, 22:16   #57
Dirk Pitt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez anasazi Pokaż post
widać, że większość z Was gra na non pvp, bo na pvp (eternia) ja takich problemów nie mam, chyba raz w życiu spotkałem bota na larvach ... aczkolwiek to było w 2006 roku
Widac masz mizerne pojecie o tej grze, a mage bomb itp?, jak chcesz wygrac wojne na pvp bez bota, mysl racjonalnie, oszukiwannie zabija gre, CIPSOFT to wie, wiekszosc z was niestety NIE.
__________________
Być obywatelem swojego państwa, nawet jeśli jest się tylko zamiataczem ulic, musi być uważane za większy honor niż bycie królem w obcym kraju.
Dirk Pitt jest offline  
stary 05-03-2009, 22:26   #58
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trol'Trol Pokaż post
ale wy jestescie smieszni myslicie ze na bocie da sie wbic 160 lvl tak na full afk zal mi was no chyba ze na non pvp na pvp na pewno cie ktos zabije i non pvp jest dla nobow
Trolu - napisałem wyraźnie "na przykład" i wcale nie twierdzę, że można tak wybocić, jedynie podałem przykład. Idź do okulisty Trolu.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline  
stary 05-03-2009, 23:07   #59
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endderx Druid Pokaż post
Kiedyś 40-50 lv sorc/druid mógł tylko expić na rotach, bez zbędnego waste.
no tak ja rozumiem że by iśc na jakiś duży spawn rotów i tam sobie dobic lvl lub przyexpic ale że by iśc na taki spawn jak na dc jeszcze do tego kilka osób tam lata 40+ to już chyba przesada jak mi tam na 17 lvl już zarombiście wolno wpadał exp a co dopiero na tym lvl

Topic
Cipsoft może straci trochę kasy za to banowanie botów ale zapewni sobie lepszą przyszłośc no bo taki nowy gracz jak zacznie grac i pójdzie na jakieś expowisko dla początkujących a tam lata dużo botów z wysokimi levelami co będą mu zabijac potworki to mu się szybko taka gra znudzi
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 05-03-2009, 23:29   #60
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rozenix Pokaż post
Trolu - napisałem wyraźnie "na przykład" i wcale nie twierdzę, że można tak wybocić, jedynie podałem przykład. Idź do okulisty Trolu.
wlasnie ze to jest twierdzenie i wogle malo kto boci tak ze zosatwia bota i idzie do szkoly czy na pwio no chyba ze jakies 20 lvl na rotach watpie rzeby ktos zosatwil 150 ek na 24h na afk no chyba ze na towim non pvp i wogle co wam przeszkadzaja boty ??? same noby sie tu wypowiadaja a bot mi bije potwora co bot ci bije twojego acienta,dla,demona ???
Trol'Trol jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin 3