Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-03-2009, 20:32   #41
verssus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007

Posty: 106
Profesja: Elder Druid
Gildia: Gentlemans
Domyślny

czy ja dobrze rozumiem? jak bede mial rsa i wszystkie blessy to nic mi nie poleci?
verssus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-03-2009, 20:36   #42
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez verssus Pokaż post
czy ja dobrze rozumiem? jak bede mial rsa i wszystkie blessy to nic mi nie poleci?
Niestety, źle zrozumiałeś. Z RSem będzie jak było - padniesz to stracisz wszystko. Dodatkowym minusem jest to, że jak masz RSa to nie płacisz 50k za blessy, tylko 100k
__________________
Voniek jest offline  
stary 11-03-2009, 20:38   #43
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

Eeee, to dziwne. Bo taki Lord pałka kupi sobie BP aoli za 50k x 20 a tak to po patchu by musiał wydać na te blessy dużo więcej. A działanie to samo.
Dobrze rozumuje?
Zalgadis jest offline  
stary 11-03-2009, 20:46   #44
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Widze, że jednak aol zostanie. Czy blessy będą dalej zapewniały 0% szansy na drop?
Vyohman jest offline  
stary 11-03-2009, 20:48   #45
Lolke
Użytkownik Forum
 
Lolke's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 70+
Skille: 80+/60+
Poziom mag.: 16
Domyślny

Tak wszystko fajnie, a na update powinni pomyslec nad rozleglymi area dla magow/palow bo nie ciekawe wyglada czolowka w top exp.... Elite Knight....... Elite Knight.... Elite Knight.... Elite Knight
__________________
Lolke jest offline  
stary 11-03-2009, 20:48   #46
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vyohman Pokaż post
Widze, że jednak aol zostanie. Czy blessy będą dalej zapewniały 0% szansy na drop?
To będzie działało na takiej zasadzie: jak będziesz miał wszystkie 5 blessów, to AoL nie będzie Ci potrzebny, aczkolwiek będziesz mógł nosić. Jak będziesz miał 0-4 blessy to AoL raczej założysz dla 100% pewności, że nic nie zgubisz podczas śmierci.
Podsumowując, facc teraz będzie musiał płacić więcej, bo około 80k za bless + 50k za AoL (przyjmując, że mamy 120 poziom). Coś za coś ;p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lolke Pokaż post
Tak wszystko fajnie, a na update powinni pomyslec nad rozleglymi area dla magow/palow bo nie ciekawe wyglada czolowka w top exp.... Elite Knight....... Elite Knight.... Elite Knight.... Elite Knight
Kiciuś, przeczytaj pierwszy akapit Jest wyraźnie napisane: 'wprowadzanie nowych terenów i funkcji będzie miało miejsce TYLKO w zimowych i letnich aktualizacjach, a wiosenne i jesienne łatki będą wprowadzały nieznaczne zmiany.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 11-03-2009 o 20:50.
Voniek jest offline  
stary 11-03-2009, 20:51   #47
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

@up
Chodziło mi głównie o to czy cipsoft dał aol specjalnie dla facc czy może zmniejszyli siłe blessów w stosunku do dropa. Dzięki za odpowiedź.
Vyohman jest offline  
stary 11-03-2009, 20:56   #48
djbuhos
Użytkownik Forum
 
djbuhos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2008
Lokacja: Lublin (okolice)

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Djbuh
Profesja: Paladin
Gildia: Luminosity
Świat: Libera
Poziom: 112
Skille: 90+
Poziom mag.: 22
djbuhos ma numer GG 9716423 Send a message via Skype™ to djbuhos
Domyślny

Ja pierdole ale oni kręcą mogło by zostac tak jak jest to jak pisze w nowym newsie ze aol zostaje to i tak blessy bedzie sie kupowalo za 100k gz dla nich kórwa i tak w huj 50k to jeszcze powiekszajo.....
JEBAC CIPSOFT
djbuhos jest offline  
stary 11-03-2009, 20:56   #49
Lolke
Użytkownik Forum
 
Lolke's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007

Posty: 61
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 70+
Skille: 80+/60+
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Kiciuś, przeczytaj pierwszy akapit Jest wyraźnie napisane: 'wprowadzanie nowych terenów i funkcji będzie miało miejsce TYLKO w zimowych i letnich aktualizacjach, a wiosenne i jesienne łatki będą wprowadzały nieznaczne zmiany.
Sorry, ale wole dziewczyny.
To, że nowe tereny sa w letnim i ziomowym update to ja baaardzo dobrze wiem, a chodzi mi o to ze te 'tereny' powinny byc teraz dla mage/pal. Cos z czym najci maja wieksze klopoty, wzgledem expowisk dla drugich.
__________________
Lolke jest offline  
stary 11-03-2009, 21:39   #50
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

W sumie dobrze, bo będzie można używać innych amuletów. Jeśli mając pacca kupiło się 5 blessów to potem po skończeniu się pacca na faccu chyba dalej mamy aktywne te 5 blessów? hę?
Gucias jest offline  
stary 11-03-2009, 21:39   #51
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lolke Pokaż post
Sorry, ale wole dziewczyny.
To, że nowe tereny sa w letnim i ziomowym update to ja baaardzo dobrze wiem, a chodzi mi o to ze te 'tereny' powinny byc teraz dla mage/pal. Cos z czym najci maja wieksze klopoty, wzgledem expowisk dla drugich.
To żeś dojebał teraz z tym że najt ma najlepsze expowiska... Jeśli już to palek

Pomysł głupi jeśli chcemy patrzeć na 120+ z rs w stanie wojny - 100k za bless, lol
Xerden jest offline  
stary 11-03-2009, 21:56   #52
emesto
Użytkownik Forum
 
emesto's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2007
Lokacja: Bytom
Wiek: 33

Posty: 487
Stan: Początkujący
Imię: Emesto
Profesja: Elite Knight
Gildia: ______
Świat: Askara
Poziom: 180
Skille: 93/88
Poziom mag.: 8
emesto ma numer GG ,,l,, trzeba zasluzy
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lolke Pokaż post
Sorry, ale wole dziewczyny.
To, że nowe tereny sa w letnim i ziomowym update to ja baaardzo dobrze wiem, a chodzi mi o to ze te 'tereny' powinny byc teraz dla mage/pal. Cos z czym najci maja wieksze klopoty, wzgledem expowisk dla drugich.

ja mam 147 lev ek ide na bog ridery exp wcale nie jest super wiekszosc cudownych dragow ktore daja 700 expa jest zajete przez postacie magiczne, wiec skoncz kurwa pierdolic ze knight lepiej sobie radzi bo znasz sie na tym tak samo jak gowno na poezji

a po za tym ten temat dotyczy jedynie Aol i bless wiec nie pierdol o takich glupotach...


przepraszam za jezyk ale normalnie sie nie dalo
emesto jest offline  
stary 11-03-2009, 21:59   #53
Spider
Użytkownik Forum
 
Spider's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Wiek: 37

Posty: 301
Imię: Guhav
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hades
Świat: Secura
Poziom: 181
Poziom mag.: 77
Domyślny

Yupi! [Wreszcie] Jest news na tibia.pl .

Pozwole sobie skopiować mój ostatni post z tematu o dokładnie tej samej tematyce, ponieważ nie zauważyłem na poprzednich stronach żeby ktoś streścił/ przetłumaczył odpowiedzi CM na niektóre pytania graczy.

1. Po negatywnej reakcji graczy twórcy gry postanowili pozostawić AoL zastrzegając sobie jednocześnie prawo do usunięcia go (AoLa) z gry tak szybko jak tylko zdołają wymyślić coś innego na jego miejsce. Zasada jest prosta- nie chcesz blessów kup AoLa, chcesz blessy i AoLa- kup blessy a AoL będzie w nich zawarty.

2. Zakupione blessy przed wejściem patcha zostaną automatycznie zamienione na nowe.

3. Gracz z red skullem będzie musiał zapłacić pełna sumę za blessy, podczas śmierci blessy nie będą go chroniły przed utrata przedmiotów. CM przypomina, iż wraz z wejściem patcha ogólne straty w wyniku śmierci zostaną zmniejszone również dla osób z czerwoną czaszką.

4. Zmiany dotyczące strat w expie i skillach obejmą również serwery E- PvP, jednak po patchu ilość doświadczenia za zabicie gracza na tychże światach zostanie obniżona.

5. Jeśli chodzi o PvP to prace nad tym trwaja, tym razem czas nie pozwolił na wprowadzenie większej ilości zmian.

6. Procentowa strata podczas śmierci w expie jak i skillach zostanie obniżona w równym stopniu (100lv straci 4,5% expa i taka samą stratę poniesie jeśli chodzi o umiejętności) poprzez kupienie blessów można będzie ta stratę zmniejszyć.

7. Po patchu każdy bless bedzie obniżać procentową szanse straty eq jak i pojemników (bp, key ringów itp.).

8. Facc będą mogli kupić 4 blessy.

9. Data wprowadzenia łatki zostanie podana w następnej zapowiedzi.

Tyle wyczytałem, jeśli cos źle zrozumiałem przepraszam .
__________________
kthxbye.



>>>KLIK!<<<

Ostatnio edytowany przez Spider - 11-03-2009 o 22:01.
Spider jest offline  
stary 11-03-2009, 22:55   #54
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Nikt mnie nie kocha :/
*Temat
W poście Mirade można wyczytać, że AoL są na JAKIŚ CZAS. Dopóki nie rozwiążą problemu pk przy dp/temple/miejscach kupowania blessa AoL będzie w grze. Jak tylko coś wymyślą - aol ma zniknąć.
__________________
Voniek jest offline  
stary 12-03-2009, 00:53   #55
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Mimo wszystko gracze z RS są poszkodowani w pewnym stopniu.
Biedni RS mają lipe, bogatsi wyjdą na tym lepiej bo zamiast tracic 2 % expa to stracą 1,35 czyli niemal polowe mniej
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline  
stary 12-03-2009, 07:31   #56
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cipsoft systematycznie niszczy w Tibii to co trzymało tutaj starszych graczy. Wyjdzie na to, ze zostana tylko dzieci ;]
thoro jest offline  
stary 12-03-2009, 07:46   #57
michalll
Użytkownik Forum
 
michalll's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 33

Posty: 320
Imię: Sold.
Profesja: Elite Knight
Gildia: allegro
Świat: Candia
Poziom: 137
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Mogliby zrobić że aola się "używa"... klikasz use i go "masz", tak jak blessy(oczywiście trzebaby zmienić nazwę, bo to już wtedy by nie był amulet). I facce byli by zadowoleni, i możnaby używać innych amuletów.
__________________
22:14 GM Faerwynn on Candia [2]: you'll end up in a prison, picking up soap for some bald guy
michalll jest offline  
stary 12-03-2009, 08:34   #58
Skorupa1994
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 24
Domyślny

Tak gadacie, że cipsoft zniszczył tibię, a nadal w to gracie więc co jest? Uzależnienie? Od 3 miesięcy grałem 28 sorcem żeby pk, paść, odrobić, pk, paść, odrobić. Teraz nawet pk nie opłaca się, bo każdy 70 lvl facc będzie miał 4 blessy, i nie wiadomo czy nawet bp spadnie... Cipsoft nie dość, że doprowadził do stanu, że 100 lvl jest możliwy w 15 dni, to jeszcze zmniejsza straty przez śmierć żeby tylko dzieci miały łatwiej i nie zniechęcały się do gry po śmierci. Ogólnie gz dla cipu, po tej łatce nie gram nawet sorcem, bo pk nie opłacalne będzie.
Skorupa1994 jest offline  
stary 12-03-2009, 09:24   #59
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Cipsoft systematycznie niszczy w Tibii to co trzymało tutaj starszych graczy. Wyjdzie na to, ze zostana tylko dzieci ;]

AHahahah dowaliles czlowieku w jakiej grze mmorpg po dedzie tracilo sie po 3 lvle? w dol i to na tak niskim poziomie jakim jest 70+ w tibi? wlasnie ta smierc odstraszala starszych graczy polowe ludzi przestawalo grac przez dedy a teraz sie to zmieni.. HAIL CIPSOFT tym razem naprawde swietny pomysl bede mogl kazdy innym amulet nosic zamast aola! O cholera chyba powroce do tibi jak to wprowadza.
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates

Ostatnio edytowany przez Brtek00 - 12-03-2009 o 09:25.
Brtek00 jest offline  
stary 12-03-2009, 10:20   #60
Drypcik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 51
Evul kupa

Panowie to jest kolejny niewypal ze strony cipsoftu blessy za 100k lol Najpipierw wszystko na hotkeyah potem potiony az blessy co jeszcze mozna zjebac? to niech zrobia ze od godziny 10-20 jest powiekszony loot by zbierac na blessy lol Bad Pomysl
Drypcik jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin 3