Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Parkour czy Free run?
Uprawiam tylko Parkour 10 9.01%
Uprawiam tylko Free run 2 1.80%
Uprawiam Parkour i Free run 9 8.11%
Nie uprawiam ani pierwszego ani drugiego 76 68.47%
Kiedys trenowalem ale przestałem 14 12.61%
Głosujących: 111. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2007, 01:17   #41
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 34

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Rotherdamie w jakimś poście napisałeś że jesteś "dorosły", a ja widze badne 12 latków na filmiku. Każdy sport jest dobry i jakoś nie wiem czemu nie ma tematów: Koszykówka czy Siatkówka? Za rok wam przejdzie, pójdziesz (jeśli sie postarasz) do Liceum i już nie bedziesz miał czasu na takie zabawy.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2007, 01:30   #42
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rethfing on Aldora Pokaż post
Rotherdamie w jakimś poście napisałeś że jesteś "dorosły", a ja widze badne 12 latków na filmiku. Każdy sport jest dobry i jakoś nie wiem czemu nie ma tematów: Koszykówka czy Siatkówka? Za rok wam przejdzie, pójdziesz (jeśli sie postarasz) do Liceum i już nie bedziesz miał czasu na takie zabawy.
To tylko tak wyglada najmlodszy czlonek ma 13 lat a ja sam troche maly jestem . Nie wiem jak bedzie w liceum ale nauczycielka od angola mi mówiła ze BEDE SIE MUSIAL UCZYC PO NOCACH!!! Co tematów koszykówka czy siatkówka ja tez nie wiem dlaczego ich nie ma ale nie chcialem czekac az ktos napisze tylko sam zalozylem temat o parkour i Freerun. Może i nie jestem jeszcze dorosły ale na tyle poważny ,ze nie interesuja mnie transformers czy dragonball.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 07-10-2007 o 01:33.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 11:22   #43
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Może i nie jestem jeszcze dorosły ale na tyle poważny ,ze nie interesuja mnie transformers czy dragonball.
Jeżeli to był skrót myślowy do anime - obrażasz tym stwierdzeniem niejednego dorosłego, Panie Niedziecko.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Zrobiłem specjalnie dla niedowiarków ,którzy myśla ze nie potrafie salta zrobić ,a w moim city (malym city) wielu niedowierza w to.
Szczerze? Nie potrafisz zrobić front flipa. Technika leży, wszystko robisz źle, cud, że się przy lądowaniu nie zabiłeś (było blisko ).
Cytuj:
Nie wiem do masz do Linkin Park mozesz go nie lubic tak jak ja disco polo nie lubie (ale boys wymiata!) bo to wolny kraj i tego zakazac nie mozna.
Nie dowiesz się, może jak ci się gust wykształci to sam zrozumiesz. Sam nic nie mam do osób lubujących się w tych super zespołach ("ubierzemy się w stylu Tool, nazwę płyty ściągniemy z piosenki Iron Maidem i wybekamy do mikrofonu teksty napisane przez menedżerów!!11"). Zwyczajnie dziwię się, że co oglądam filmik PK/Free Run to muszę ściszać głośniki.
Btw. Myślę, że:
http://youtube.com/watch?v=JYNRhzX6gw8
Cytuj:
Jesli uwazasz ze to byl glupi filmik to jezeli masz znajomych (albo lepiej samemu) powiedz im niech zrobia lepszy.
Chcesz się teraz targować, kto jest bardziej zayebisty i kto ma więcej ziooomów Traucerów? Zawsze mi się wydawało, że filmiki moich znajomych to zwykła amatorszczyzna, ale porównując je z twoimi...
Cytuj:
Jak na 2 miechy treningu to jest niezle sam zrob 360 na scianie czy king konga skaczac przez stół.
A może być back wall 543 z underbarem przez krawężnik?
Mówiłem już, że tego nie trenuję.
Cytuj:
Podaj tez pare osob ,które nie moga zyc bez twoich postów
Łasuch? On sharuje konto z mamą i bratem, więc to chyba wystarczy za "pare osob"?
Cytuj:
bo ja np wole wspomoc program polskie sztuczne serce (serce jak wiemy jest do zycia niezbedne) ,a nie uzalezniac sie od twoich postów jak te osoby ,których moze wkrótce poznam.
Ależ to czysta symbioza! Ja jestem uzależnionych od ich postów, a oni od moich, same zyski!
Przy okazji: ojej, ale ty szlachetny...
mogem cię dotknońć?///
Cytuj:
Bardzo ci dziekuje za to ze pomogles uzytkownikom i byc moze jak do tej pory jedyny nie nazwales parkour ,,zabawa w skakanie przez plotki".
Hej, a ja nazwałem?
Cytuj:
Doprawdy? Ja czesto widze w dziale poradniki lub filmy po 60,75,a nawet powyzej 80 osob
Ale tak właściwie to, o co ci teraz chodzi?
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 12:27   #44
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

@Thero
No widzisz jak chcesz to pogadac z toba mozna. Jezeli ci sie nie podoba salto to obejrzyj 2 pozostale filmiki ,bo tam wyszlo lepiej. W tym filmiku (s3 le parkour) nie wyszlo lądowanie ,bo przy high speed tak jest. Zreszta to nie bylo na popis ,a tyko przyklad na szybko zeby innni mogli zobaczyc poniewaz film mial ukazywac czysty parkour. 360 tez lepiej tam wychodzi. Najciekwaszy z 2 pozostaleych jest moim zdaniem sampler i wlasnie jego polecal bym wam ogladac. Obejrzyj moj sampler gdyz tam jako miej doswiadczony nie znajac roznicy miedzy pk a 3run robilem rozne akrobacje nie wiedzac ze czesc z nich to 3run. Ale nie szkodzi.Jezeli ci sie temat nie podoba to bardzo bym cie prosil WYJDZ I NIE WRACAJ -tak bedzie najlepiej ,zachowaj swoje opinie dla siebie oszczedzajac spamu.
Daj sie wypowiedziec innym uzytkownikom . Jak dotad swoimi wypowiedziami obrazasz tylko traucerów profesjonalnych trakich jak ten zelek:
http://www.youtube.com/watch?v=UAmAX...kiego%20Placyk
Moim zdaniem to byl mistrz w tym co robi, moj idol niestety uszkodzil kregoslup przy niefortunnym lądowaniu w piaskownicy
I Zmarl
Parkour cwiczyl 3 lata
Nalezy mu sie szacunek
A rodzinie kondolencje.
A i zanim cos ocenisz - za twoja łaska sprawdz jak trudne bylo tego wykonanie
Nakrec cos w czym jestes dobry z checia bym zobaczyl twoj filmik z twojej specjalizacji (o ile jakas masz)

Cytuj:
Może był mistrzem, nie chcę gościa obrażać, ale zapewne po złamaniu kręgosłupa i na łożu śmierci parkouru mu się trochę odechciało.
Pewnie masz racje ale w parkour jak i w innych sportach ekstremalnych cos moze skonczyc sie tragicznie (widzimy ze czesto pokazywano jak zelek robil salta itp.). Szkoda ,ze dla niego skonczylo sie tak tragicznie... Mlody byl i zal mi go.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 07-10-2007 o 13:01.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 12:34   #45
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Moim zdaniem to byl mistrz w tym co robi, moj idol niestety uszkodzil kregoslup przy niefortunnym skoku w piaskownice
I Zmarl
Parkour cwiczyl 3 lata
Nalezy mu sie szacunek
A rodzinie kondolencje.
Może był mistrzem, nie chcę gościa obrażać, ale zapewne po złamaniu kręgosłupa i na łożu śmierci parkouru mu się trochę odechciało.

Tak na marginesie, oni to mistrze świata.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 07-10-2007 o 12:37.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 12:38   #46
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Cytuj:
A może być back wall 543 z underbarem przez krawężnik?
Mówiłem już, że tego nie trenuję.
i w tym momencie leze xD

Cytuj:
Gratki dla Ciebie, ale Parkour to nie jest sport :s Więc proszę : jeśli się na czymś nie znasz, to się nie wypowiadaj
"to nie jest sport" to czemu :

Cytuj:
Wy pewnie byscie chcieli zeby w tibii byly plotki i porecze do skakania co? Rozumiem w pilke pograc czy w kosza ale w ogole bez sportu zyc to na zdrowie nie wychodzi...
Czyli ty tez sportu nie uprawiasz , I czemu jak to nie sport to wszystkie filmiki sa w kategori sport na tubie?
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.

Ostatnio edytowany przez Arka_Sath_Wielki - 07-10-2007 o 12:44.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 13:00   #47
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
@Thero
No widzisz jak chcesz to pogadac z toba mozna. Jezeli ci sie nie podoba salto to obejrzyj 2 pozostale filmiki ,bo tam wyszlo lepiej.
Żaden mi się nie podoba. Zero techniki, pozabijacie się bezsensownie.
Cytuj:
W tym filmiku (s3 le parkour) nie wyszlo lądowanie ,bo przy high speed tak jest.
A gówno prawda. Przy odpowiednim naskoku lądowanie zawsze wyjdzie.
Cytuj:
Zreszta to nie bylo na popis ,a tyko przyklad na szybko zeby innni mogli zobaczyc poniewaz film mial ukazywac czysty parkour.
Życzę ci żebyś sobie karku nie skręcił robiąc trudne akrobacje "na szybko"
Cytuj:
Ale nie szkodzi.
Co nie szkodzi?
Cytuj:
Jezeli ci sie temat nie podoba to bardzo bym cie prosil WYJDZ I NIE WRACAJ -tak bedzie najlepiej ,zachowaj swoje opinie dla siebie oszczedzajac spamu.
Od kiedy wyrażanie swojej opinii w odpowiednim temacie to spam? I od kiedy masz prawo decydować, kto może, a kto nie może wypowiadać się w twoim topicu?
Cytuj:
Daj sie wypowiedziec innym uzytkownikom .
Oficjalnie pozwalam. Każdy może się wypowiedzieć!
Lepiej?^^

Cytuj:
Jak dotad swoimi wypowiedziami obrazasz tylko traucerów profesjonalnych trakich jak ten zelek:
Poproszę cytaty. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć żebym w jakikolwiek sposób obrażał myślących Traucerów za to, że trenują Parkour. Oczywiście ty nie rzucasz słów na wiatr i zaraz zobaczę cytaty, prawda?
Cytuj:
Moim zdaniem to byl mistrz w tym co robi, moj idol niestety uszkodzil kregoslup przy niefortunnym lądowaniu w piaskownicy
I Zmarl
Mnie to obchodzi tyle co...? Skąd mam wiedzieć, czy to był nieszczęśliwy wypadek, czy może jego wina? I co mnie to obchodzi?!

Cytuj:
Nalezy mu sie szacunek
Tak bardzo go kochasz? To przestań używać jego pośmiertnego wizerunku w dyskusji.

Cytuj:
A i zanim cos ocenisz - za twoja łaska sprawdz jak trudne bylo tego wykonanie
Chodzi ci o triki, które robiłeś na filmikach? W twoim wykonaniu wyglądają żałośnie - zero bezpieczeństwa, tylko bezsensowne narażanie się na urazy.

Cytuj:
Nakrec cos w czym jestes dobry z checia bym zobaczyl twoj filmik z twojej specjalizacji (o ile jakas masz)
Nie mam takiej woli. Zresztą tutaj rozmawiamy o twoich filmikach, które sam tu zamieściłeś - musisz liczyć się z krytyką.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 13:10   #48
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Zero techniki, pozabijacie się bezsensownie.
To jest naprzyklad twoja obraza dla traucerów. Skoro bezsensownie to czemu jest tyle filmow ,które kazdy pozytywnie ocenia?
Parkour ma sens tylko ty nie umiesz go dostrzec bo go nie trenujesz.Uciekales kiedys przed policja,ochrona stosujac parkour? Nie ? To nie mów ze to jest bezsensowne.
Cytuj:
Tak bardzo go kochasz? To przestań używać jego pośmiertnego wizerunku w dyskusji.
Tutaj to naprwade mnie wkurzyles. Krzyczysz ze zero techniki mamy ,to ja przytaczam filmik profesjonalnego traucera ,a ty z takim tekstem wyjezdzasz. Gdybys byl tak dobry w tym co robisz jak on w parkour tez twoi koledzy by cie zalowali. Mam przytoczyc filmik jak MDW hunci na demcach krzyczac ze to mistrz? Albo pokazywac jak Zidane uderzyl tego wlocha (kurcze zapomnialem jak sie nazywa) z glowy? Ja wole pokazac efektowny wystep profesjonalnego traucera ,który był mistrzem.
Cytuj:
Chodzi ci o triki, które robiłeś na filmikach? W twoim wykonaniu wyglądają żałośnie - zero bezpieczeństwa, tylko bezsensowne narażanie się na urazy.
Ci w dlugich spodniach mieli ochraniacze tylko tego nie widac . Ja wole trenowac bez ochraniaczy bo to sprawia mi najwieksza przyjemnosc. Kazdy doswiadczony traucer cwiczy bez ochraniaczy.
Cytuj:
Życzę ci żebyś sobie karku nie skręcił robiąc trudne akrobacje "na szybko"
Dziekuje.
Cytuj:
Nie mam takiej woli. Zresztą tutaj rozmawiamy o twoich filmikach, które sam tu zamieściłeś - musisz liczyć się z krytyką.
Wiesz na youtube tez jest pewna krytyka moich filmów ale ta twoja cos za bardzo mnie wkurzyla. Jezeli ci sie filmy nie podobaly to coz...trudno?
Cytuj:
'Doświadczony' is teh word of teh week. Może najpierw się doświadcz?

A jeśli większe ryzykowanie sprawia Ci przyjemność, to jak się w końcu zabijesz - mi nie będzie Ciebie żal, w końcu zginiesz na własne życzenie.
Jesli tobie mnie zal nie bedzie to zaczne trenowac z ochraniaczami. Naprawde.
Cytuj:
Widzisz... sprawa wygląda tak, że jak nie jesteś kretynem i nie wchodzisz w konflikt z prawem, to nie musisz uciekać przed policją ;<
Nie tylko przed policja. Dzieki temu szybciej wszedzie moge dotrzec. Wiesz nie znam osoby ,która nie miala jeszcze problemów z policją (o starszych mowie).Nie musze uciekac tylko przed policja podalem ja jako przyklad.Moge scigac sie z kumplami lub predzej kogos zlapac bo nie bede tracil 6 sek na przeskok jakos technika (nie Tigerem) przez barierke tylko 2 sekundy.

IDE POTRENOWAC BYE BYE za 2 godziny wróce.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 07-10-2007 o 13:50.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 13:36   #49
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Parkour ma sens tylko ty nie umiesz go dostrzec bo go nie trenujesz.Uciekales kiedys przed policja,ochrona stosujac parkour? Nie ? To nie mów ze to jest bezsensowne.
Widzisz... sprawa wygląda tak, że jak nie jesteś kretynem i nie wchodzisz w konflikt z prawem, to nie musisz uciekać przed policją ;<

Tak na marginesie, za dużo Yamakasi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Kazdy doswiadczony traucer cwiczy bez ochraniaczy.
'Doświadczony' is teh word of teh week. Może najpierw się doświadcz?

A jeśli większe ryzykowanie sprawia Ci przyjemność, to jak się w końcu zabijesz - mi nie będzie Ciebie żal, w końcu zginiesz na własne życzenie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 07-10-2007 o 13:47.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 13:44   #50
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
To jest naprzyklad twoja obraza dla traucerów.
Obraza dla debili mających gdzieś bezpieczeństwo podczas treningów. Ja mówiłem o myślących Traucerach.
Cytuj:
Skoro bezsensownie to czemu jest tyle filmow ,które kazdy pozytywnie ocenia?
Wiesz na czym polega problem tej dyskusji? Ja nie jestem żadnym Parkour haterem. Ja piszę o bezpieczeństwie! Ty tego nie rozumiesz, myślisz, że obrażam wszystkich Traucerów.
Cytuj:
Parkour ma sens tylko ty nie umiesz go dostrzec bo go nie trenujesz.
Każdy sport ma sens. Nigdzie nie dyskredytowałem Parkouru. Ale ty przecież tego nie rozumiesz...
Cytuj:
Uciekales kiedys przed policja,ochrona stosujac parkour? Nie ? To nie mów ze to jest bezsensowne.
Chyba nie będziesz sprowadzał teraz "filozofii" Parkouru do uciekania przed policja?
Cytuj:
Tutaj to naprwade mnie wkurzyles. Krzyczysz ze zero techniki mamy ,toja przytaczam filmik profesjonalnego traucera ,a ty z takim tekstemwyjezdzasz.
A... to o to chodziło! Ja mówię, że nie potrafisz wykonać front flipa, a ty w odpowiedzi dajesz mi link do filmiku, na którym ktoś to potrafi? K#rwa, no co za siła argumentów! Uderzasz w zły ton, nie rozumiesz moich postów. Powtórzę: nigdzie nie obraziłem Parkouru.
Cytuj:
Gdybys byl tak dobry w tym co robisz jak on w parkour tez twoi koledzy by cie zalowali.
Po co mi to piszesz? To nie ma żadnego związku z naszą dyskusją...
Cytuj:
Mam przytoczyc filmik jak MDW hunci na demcach krzyczac ze to mistrz?Albo pokazywac jak Zidane uderzyl tego wlocha (kurcze zapomnialem jaksie nazywa) z glowy? Ja wole pokazac efektowny wystep profesjonalnegotraucera ,który był mistrzem.
Po co?! W odpowiedzi na mój zarzut, że niebezpiecznie wykonujesz triki?! (Ojej, zbulwersowałem się )
Cytuj:
Ci w dlugich spodniach mieli ochraniacze tylko tego nie widac . Ja woletrenowac bez ochraniaczy bo to sprawia mi najwieksza przyjemnosc.
So what?
Cytuj:
Kazdy doswiadczony traucer cwiczy bez ochraniaczy.
A to już bzdura.
Cytuj:
Wiesz na youtube tez jest pewna krytyka moich filmów ale ta twoja cos za bardzo mnie wkurzyla.
Spoko, wyluzuj pośladki.
Cytuj:
Jezeli ci sie filmy nie podobaly to coz...trudno?
I tak się odbiera krytykę, kiedy nie ma się nic ciekawego do powiedzenia (cały czas sie zastanawiam skąd pomysł umieszczania tutaj filmiku Żelka, czy jak on tam miał).
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 17:06   #51
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Ja napisalem:
Cytuj:
Kazdy doswiadczony traucer cwiczy bez ochraniaczy.
A ty zas na to:
Cytuj:
A to już bzdura.
Zelek nie cwiczyl w ochraniaczach ,David Bella tez chyba nie cwiczy ,a na forum www.leparkour.pl jest cala masa filmów na których doswiadczeni traucerzy skacza bez ochraniaczy
Cytuj:
Każdy sport ma sens. Nigdzie nie dyskredytowałem Parkouru. Ale ty przecież tego nie rozumiesz...
a wczesniej napisales:
Cytuj:
Zero techniki, pozabijacie się bezsensownie.
Nie rozumiem kazdy ma mnie za dobrego traucera nawet uzytkownicy forum leparkour.pl
Cytuj:
Chyba nie będziesz sprowadzał teraz "filozofii" Parkouru do uciekania przed policja?
Nie ,bo po co? Przeciez to jest tylko jeden z wielu przykladów zastosowania parkour w praktyce.
Cytuj:
Spoko, wyluzuj pośladki.

Cytuj:
I tak się odbiera krytykę, kiedy nie ma się nic ciekawego do powiedzenia (cały czas sie zastanawiam skąd pomysł umieszczania tutaj filmiku Żelka, czy jak on tam miał).
Zelka przedstawilem abys porównał mój filmik ze zle wykonywanymi technikami do filmu prawdziwego traucera mistrza. Do nie jednego traucera powiedzialbys ,ze sie bezsensownie zabije ,a on bedzie cie mial w dupie. On widzi w tym sens ,inni tez cwicza mimo swiadomego zagrozenia utraty zycia lub narazania sie na ciezkie kalectwo ,na które nie zwracaja uwagi.
Niestety nie poprze tego przykladami z tego forum bo nie ma ich zbyt wiele.Poszukaj filmików o parkour. Swoja droga był bym zadowolnony gdyby ktos napisal ,ze trenuje parkoura i dlaczego to robi.
Prosił bym równiez o ocene moich filmików z s3 (najlepiej przed ocena obejrzyjcie wszystkie i po kolei je ocencie). Z góry Thanks.
Możecie tez przeciez zamieszczac wasze filmiki o parkour z czego bardzo bym sie cieszył. Mam nadzieje ze jeszcze sie jakies pojawia ,bo parkour to nie dziecieca moda ,która wkrótce przeminie ,a piekna sztuka ,która zdarzyła sie juz rozwinąc i zdobyc rzesze fanów.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 07-10-2007 o 17:35.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 17:35   #52
Dego
Użytkownik Forum
 
Dego's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006
Lokacja: w domu

Posty: 285
Dego ma numer GG 6088579
Domyślny

ja skacze obecnie s krawenrznika na aswalt lóp na trafe i nieźle parkuróje co ni?


Nie uprawiam tego, ani tego.
__________________
podpisu niet
Dego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 19:32   #53
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Zelek nie cwiczyl w ochraniaczach ,David Bella tez chyba nie cwiczy ,a na forum www.leparkour.pl jest cala masa filmów na których doswiadczeni traucerzy skacza bez ochraniaczy
Widzisz? Miałem rację...
Cytuj:
Kazdy doswiadczony traucer cwiczy bez ochraniaczy.
Nie jest to prawdą (sam znam przynajmniej jednego doświadczonego Traucera ćwiczącego w ochraniaczach). To zabrzmiało jakbyś chciał usprawiedliwiać się, że skoro najlepsi ich nie używają to ty też nie musisz. Błąd! No chyba, że jesteś masochistą.
Cytuj:
Nie rozumiem kazdy ma mnie za dobrego traucera nawet uzytkownicy forum leparkour.pl
To, czy jesteś dobry to subiektywna ocena. Ja jestem perfekcjonistą. Może nie jestem w stanie wypisać ci wszystkich błędów, ale zaznaczę te, które rzucają się w oczy:
1. Przy wykonywaniu ewolucji masz ekstremalnie za nisko nogi.
2. Z reguły, tuż przed naskokiem tracisz dynamikę. Przy front flipie z pierwszego filmiku to wygląda jakbyś zaraz miał się zabić.
3. Nie dbasz o bezpieczeństwo, takie odniosłem wrażenie.
Cytuj:
Nie ,bo po co? Przeciez to jest tylko jeden z wielu przykladów zastosowania parkour w praktyce.
Chyba jeden z najgłupszych.
Cytuj:
Zelka przedstawilem abys porównał mój filmik ze zle wykonywanymi technikami do filmu prawdziwego traucera mistrza.
Trzeba to było od razu napisać, a nie się czaić przez pół dnia. Poza tym, nie musisz mi dawać takich linków, ja też mam Internet i niejeden filmik PK/3Run widziałem – mam, z czym porównywać.
Cytuj:
Do nie jednego traucera powiedzialbys ,ze sie bezsensownie zabije ,a on bedzie cie mial w dupie.
Wydałeś mi się inny. Inaczej pisanie na forum takich rzeczy nie ma sensu. Rozmowa w RL to już zupełnie inna sprawa.
Cytuj:
On widzi w tym sens ,inni tez cwicza mimo swiadomego zagrozenia utraty zycia lub narazania sie na ciezkie kalectwo ,na które nie zwracaja uwagi.
Jeżeli chodzi o Żelka - zgoda. Natomiast, jeśli chodzi o dzieci niedbające o względy bezpieczeństwa - to są debile i naśladowanie ich nie ma sensu. Chyba, że jesteś masochistą. Oczywiście możesz po 2 miesiącach wykonywać zdecydowaną większość trików i szpanować przed kolegami (już pomijam jak wykonywać, ale z rozsądkiem to ma niewiele wspólnego). Tylko, po co skoro od urazu dzieli cię jeden krok? Nie lepiej krok po kroku, ale z głową?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
parkour to nie dziecieca moda ,która wkrótce przeminie ,a piekna sztuka ,która zdarzyła sie juz rozwinąc i zdobyc rzesze fanów.
Mówisz tak, bo nie znasz innych sztuk.
A prawda pewnie leży gdzieś po środku - sport jak sport i tyle. Chodź względem innych trochę upośledzony (po trzech, czterech latach treningu nie masz już przed sobą więcej wyzwań).

Ostatnio edytowany przez Thero - 07-10-2007 o 19:35.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:35   #54
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Trzeba to było od razu napisać, a nie się czaić przez pół dnia. Poza tym, nie musisz mi dawać takich linków, ja też mam Internet i niejeden filmik PK/3Run widziałem – mam, z czym porównywać.
No tak ale zeby lepiej podystuktowac jako czlonek fora www.leparkour.pl i serwisu youtube.com postanowilem cie wyreczyc chyba tego mi za zle nie masz?
Cytuj:
Jeżeli chodzi o Żelka - zgoda. Natomiast, jeśli chodzi o dzieci niedbające o względy bezpieczeństwa - to są debile i naśladowanie ich nie ma sensu. Chyba, że jesteś masochistą. Oczywiście możesz po 2 miesiącach wykonywać zdecydowaną większość trików i szpanować przed kolegami (już pomijam jak wykonywać, ale z rozsądkiem to ma niewiele wspólnego). Tylko, po co skoro od urazu dzieli cię jeden krok? Nie lepiej krok po kroku, ale z głową?
Tak ale wykonanie Tic -Taca, czy monkeya lub king konga w ochraniaczach nie jest tak samo podziwniane i fajne jak wykonanie go bez. Jezeli twój kolega traucer cwiczy w ochraniaczach to znaczy ze dba o zdrowie i za zle mu tego miec nie mozna. Ja sam cwicze czasami w ochraniaczach ale w filmach i na pokaz skacze bez zeby wywolalo to wieksze emocje u ogladacza (chyba ze skok jest szczególnie trudny)
Cytuj:
1. Przy wykonywaniu ewolucji masz ekstremalnie za nisko nogi.
2. Z reguły, tuż przed naskokiem tracisz dynamikę. Przy front flipie z pierwszego filmiku to wygląda jakbyś zaraz miał się zabić.
3. Nie dbasz o bezpieczeństwo, takie odniosłem wrażenie.
Dziekuje za te uwagi postaram sie poprawic moja technike - nie wiedzialem ze jestem o krok od smierci! Skaczac chodzi mi o szybkosc wykonania i nie mam czasu sprawdzic co robie zle. A teraz wiem. Choc kazdy mój skok wykonuje bez przeszkód i watpliwosci gdyz podczas trudnych ewolucji nie mozna sobie na nie pozwolic - no chyba ze chce sie skrecic kark, zlamac kregoslup itp. to twoje celne uwagi pozwolily mi zobaczyc co podczas filmu zle wykonuje - ja sam jestem troche niski ale postaram sie poprawic mojego slangowo nazywanego jumpa.
Cytuj:
Wydałeś mi się inny. Inaczej pisanie na forum takich rzeczy nie ma sensu. Rozmowa w RL to już zupełnie inna sprawa.
Oczywiscie . Rozmowa w rl zawsze bedzie dokladniejsza i bardziej zrozumiala niz rozmowa przez kazdy inny srodek komunikowania.Jezeli wiec zobaczysz ze ktos sobie nie radzi z parkour to powiedz niech zacznie od podstaw ale z glowa albo niech przestanie cwiczyc - oczywiscie jezeli umiesz przemówic do rozsadku tak upartemu i dziecinnemu wiekowi jak 13 lat.
Cytuj:
Mówisz tak, bo nie znasz innych sztuk.
A prawda pewnie leży gdzieś po środku - sport jak sport i tyle. Chodź względem innych trochę upośledzony (po trzech, czterech latach treningu nie masz już przed sobą więcej wyzwań).
Stanowczo sie z toba nie zgadzam. Po 3,4 latach treningu jest sie na tyle dobrym traucerem ,ze mozna wymyslac wlasne techniki. Pozatym przez te 3,4 lata niewatpliwie powstana nowe techniki, bardziej skomplikowane i stanowiace nie male wyzwanie nawet dla doswiadczonych traucerów co oznacza ,ze technik nigdy nie zabraknie i parkour zawsze pozostanie parkourem. To sztuka ,która ma na uczyc jak szybko pokonywac trudne przeszkody pieszo. Zostala wymyslona przez wietnamskich(?) zolnierzy w celu szybkiego pokonywania przeszkody ,która jest bardzo trudna do przejscia. Dlatego parkour przydaje sie w zyciu codziennym i kazdy czlowiek powinien znac i umiec wykonac przynajmiej 1 technike (sa latwe dla poczatkujacych) bo nigdy nie wiadomo kiedy bedzie trzeba wykazac sie szybkoscia i umiejetnoscia logicznego myslenia.
Cytuj:
Trenuję PK i free running od listopada 2005 roku.
O kurcze!!!!1111oneoneoneone.Wreszcie ktos trenuje.Czy Free run jest fajniejszy twoim zdaniem czy czesciej trenujesz parkour? Bardzo bym prosil , jezeli masz jakies zdjecia,filmy (najlepiej swoje) zamiesc je w tym temacie. Oczywiscie jesli chcesz.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 08-10-2007 o 00:07.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2007, 22:40   #55
Fejkowiec
Użytkownik Forum
 
Fejkowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: OldSchool.
Wiek: 33

Posty: 458
Domyślny

Trenuję PK i free running od listopada 2005 roku.
__________________
Old school~
Fejkowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 00:54   #56
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
No tak ale zeby lepiej podystuktowac jako czlonek fora www.leparkour.pl
Członkiem forum (tak, tak, w liczbie pojedynczej wyrazów takich jak forum, gimnazjum, liceum and so on nie odmieniamy, fora to liczba mnoga) może zostać każdy...

edit:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rotherdamie Pokaż post
Zostala wymyslona przez wietnamskich(?) zolnierzy w celu szybkiego pokonywania przeszkody ,która jest bardzo trudna do przejscia.
Le Parkour (IPA: [paʁ.'kuʁ], często skracane do PK) bądź l'art du déplacement (z fr. sztuka przemieszczania się) jest pochodzącą z Francji formą aktywności fizycznej (dla niektórych stylem życia i filozofią) spopularyzowaną dzięki filmowi Yamakasi - współcześni samurajowie.

(...)

Za twórcę Parkour uznaje się Davida Belle'a [David Belle (ur. 29 kwietnia 1973 w Fécamp we Francji) – traceur, twórca Parkour.]

Wszystko za Wikipedią. W tym momencie zacząłem się zastanawiać, czemu piszecie traucer, a nie traceur.

Jeśli mi się będzie chciało, to na ewentualne odpowiedzi odpiszę w piątek, bo wybywam w góry.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 08-10-2007 o 00:59.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 01:11   #57
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Członkiem forum (tak, tak, w liczbie pojedynczej wyrazów takich jak forum, gimnazjum, liceum and so on nie odmieniamy, fora to liczba mnoga) może zostać każdy...

edit:



Le Parkour (IPA: [paʁ.'kuʁ], często skracane do PK) bądź l'art du déplacement (z fr. sztuka przemieszczania się) jest pochodzącą z Francji formą aktywności fizycznej (dla niektórych stylem życia i filozofią) spopularyzowaną dzięki filmowi Yamakasi - współcześni samurajowie.

(...)

Za twórcę Parkour uznaje się Davida Belle'a [David Belle (ur. 29 kwietnia 1973 w Fécamp we Francji) – traceur, twórca Parkour.]

Wszystko za Wikipedią. W tym momencie zacząłem się zastanawiać, czemu piszecie traucer, a nie traceur.

Jeśli mi się będzie chciało, to na ewentualne odpowiedzi odpiszę w piątek, bo wybywam w góry.
Gdybys poszukal lub poczytal dalej to bys wiedzial to co ja napisalem wyzej.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 14:59   #58
Nioob
Użytkownik Forum
 
Nioob's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2007
Lokacja: N(I)oob Land

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Empera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Jako, że nie da się tego uprawiać przy komp, a ja nie wychodzę z domu, musiałem zaznaczyć, że nie uprawiam ani tego ani tego ;/
eheh to tak jak ja
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bercik-knight Pokaż post
dobry mam sorcerer 109lvl m lvl 73(jestem facc) moje pytanie jest takie:
Chciałbym isc poexpic na dragu pod thais ale sie boje poniewaz czesto jest lurniety fire devil a niechcialbym pasc co mam zrobic
aha i jeszcze co mam wziac zeby zabic fire devila bo kolega mi powiedzial ze jest bardzo silny czy 2 bp sd starczy???
a wlasnie dopiero kupilem ta postac
You see Donald Tusk Shield (Def.27) It's Defend yourself from attack's of PIS Members.
Nioob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2007, 15:46   #59
rafv
Użytkownik Forum
 
rafv's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2006

Posty: 85
rafv ma numer GG 1975719
Domyślny

Cytuj:
Za twórcę Parkour uznaje się Davida Belle'a [David Belle (ur. 29 kwietnia 1973 w Fécamp we Francji) – traceur, twórca Parkour.
Tak, ale dalej wyraznie pisze:

Zrozumcie, że ta sztuka została zapoczątkowana przez kilku żołnierzy w Wietnamie, by jak najskuteczniej uciekać lub móc się gdzieś przedostać i chciałbym, żeby Parkour został utrzymany w takim znaczeniu.

Po czesci mial racje.
rafv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2007, 07:22   #60
Ville
Użytkownik Forum
 
Ville's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2005
Lokacja: In da hell
Wiek: 35

Posty: 626
Ville ma numer GG 4610514
Domyślny

Nareszcie! po 6 stronach przewalania sie po bezsensownym flejmie dam rade cos napisac :O

@admin
widzialem ze ktos kasowal posty za offtop - tutaj 60% to ewidentny offtop. Temat nadaje sie do zamkniecia bo autor nie dorosl do normalnej dyskusji (przenioslem to naprzod bo pewnie nikt nie przeczyta calej mojej wypowiedzi )

@Rotherdamie
Chlopczyku zazywales ostatnio swoje tabletki uspokajajace?
Bo wydaje mi sie ze gdybys jednak je zazyl to bylbys w stanie przeczytac ze zrozumieniem kazdy post jaki jest do ciebie skierowany...
Sprobuje to skrocic (chociaz to ciezkie bo ostatnio pisze eseje a nie posty):

Tak, parkour to swietna sprawa zeby wzmocnic kondycje, spedzac czas z kumplami, niektorzy maniacy uznaja to ze sakralne chwile... Ale:
1) Cwiczysz 2 miesiace i nakrecasz filmik ktory ssie bo jestes niedoswiadczony

2) Rzucasz sie na kazdego kto powie ze parkour to "dla gowniarzy" "bezsensu" "mozna sie zabic" itp. zrozum ze cokolwiek robisz zawsze bedziesz krytykowany. Kwestia jest jak przyjmiesz owa krytyke

3)Rzucasz haslami na lewo i prawo nie znajac ich znaczenia, nawet przekreciles nazwisko tworcy - napisales David Bella ... Bella to chyba podpaski

4)Robisz tricki na szybko? To lepiej ich nie rob wcale.
Gdybym uwazal cie za dorosla osobe na tym bym skonczyl ale oczywiscie zaraz zaczniesz karmic trolla na potege to musze wytlumaczyc - robiac tricki na szybko na 99.(9)% ZROBISZ JE ZLE!!! Jak cos robisz - zrob to dobrze bo za 10 lat bedziesz doswiadczonym tracerem i bedziesz mial mierna technike i dzieciaki beda cie osmieszac...


Aha, pamietam ze sie strasznie bulwersowales ze kto nie cwiczy parkoura (ja cwiczylem przez 3 tyg - jak przy robieniu tic taca bylem o kilka milimetrow od otwartego zlamania nogi to zrezygnowalem) to jest grubasem bez zainteresowan. Nie, staram sie dostac do szkolnej druzyny pilki noznej, ucze sie grac na perkusji, poznaje amerykanska kulture od srodka.
__________________
do zobaczenia w prawdziwym zyciu
Ville jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin 3