Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-10-2005, 19:42   #41
Taliboy
Użytkownik Forum
 
Taliboy's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004

Posty: 166
Domyślny

oh oxyś to jest tylko 4fun... pełna reżyserka... myśałem żę was to bedzie bawić bo nas bawi naszych rodziców i nauczycieli !! (nauczyciel z techniki np. zrobił taki kewl uśmiech i powiedzial ze chce jeszcze zobaczyc)
Taliboy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2005, 21:33   #42
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
oh oxyś to jest tylko 4fun... pełna reżyserka... myśałem żę was to bedzie bawić bo nas bawi naszych rodziców i nauczycieli !! (nauczyciel z techniki np. zrobił taki kewl uśmiech i powiedzial ze chce jeszcze zobaczyc)
Dokładnie... wszyscy rozumieją, że to jest na pokaz, że nie jesteśmy tacy na codzien... a wielcy Panowie pedagodzy forum tibia.pl próbują nas sprostować, nas huliganów, nas margines... ludzie podchodzcie do życia z dystansem... Patologia... eh n/c... jak się komuś nie podoba to nie musi nas wyzywać od debili jak to paru panów tu uczyniło... to, że chcemy sie ponaśmiewać właśnie z takiego zachowania to nie znaczy, że tacy jesteśmy na codzien i to popieramy... wszyscy ludzie NA POZIOMIE zrozumieli wydźwięk tego filmiku...
Kto odbiera to inaczej... niech sobie sam odpowie czy to właśnie on nie ma problemów z interpretacją...

Jak was bawi politycznie poprawna szkoła to proszę bardzo... następny film to będzie 45 minut lekcji geografi... temat lekcji brzmi następująco: "porównanie wybrzeża klifowego na 156 km a 187 km lini brzegowej RP pod względem ukształtowania i topografi terenu."
Have fun!

Ostatnio edytowany przez Mashter - 01-10-2005 o 21:37.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:36   #43
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Ah rozumiem, czyli jeśli mi się film nie podoba - bo jest chvjowy - a autorów uważam za dzieci - bo jak dzieci się zachowywali - to znaczy, że nie jestem na poziomie?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:40   #44
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Ah rozumiem, czyli jeśli mi się film nie podoba - bo jest chvjowy - a autorów uważam za dzieci - bo jak dzieci się zachowywali - to znaczy, że nie jestem na poziomie?
Możesz mieć własne zdanie... ale prosze nie wypowiadaj się na temat mojego poziomu inteligencji na podstawie błędnej interpretacji jednego filmu... którego celu stworzenia najwyraźniej nie zrozumiałeś... no cóż... przykro mi...

PS Ile masz lat, że potrafisz ocenić czy zachowanie innych jest dziecinne?Poza tym...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taliboy
[cut] bo nas bawi naszych rodziców i nauczycieli !! (nauczyciel z techniki np. zrobił taki kewl uśmiech i powiedzial ze chce jeszcze zobaczyc)
czujesz się bardziej dorosły od rodziców i nauczycieli? Skoro uważasz naczycieli za autorytet to czemu nawet autorytety uważają to za zabawne? "Świat się kończy..."

Ostatnio edytowany przez Mashter - 01-10-2005 o 21:45.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:43   #45
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
ale prosze nie wypowiadaj się na temat mojego poziomu inteligencji na podstawie błędnej interpretacji jednego filmu...
Dwie rzeczy. Gdzie pisałem o twojej inteligencji, i gdzie o mojej interpretacji tego filmu? Ja pisałem o waszym zachowaniu i o jakości. Czyżbyś nie zauważył, zaślepiony tym, że 'jacy to my wszyscy źli i niedobrzy'?
Cytuj:
PS Ile masz lat, że potrafisz oceniać zachowanie innych jako dziecinne?
Mógłbym mieć i 3,5. What's the fuckin' point?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:48   #46
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
[cut]Mógłbym mieć i 3,5. What's the fuckin' point?
Raczej ma to znaczenie, ponieważ np. dziecko nie potrafi obiektywnie ocenić kogoś czy jest dziecinny czy nie tak jak kłamca nie jest wiarygodny w swoich zeznaniach..., złodziej nie będzie dobrym pożyczkobiorcą itd. itp. tak samo dziecko nie będzie w tym przypadku wiarygodne... prawda?
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:50   #47
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Nie prawda. Bo dziecko może być bardziej doświadczone życiowo od dorosłego. Złodziej może być honorowy, kłamca może czuć respekt. I tak dalej.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:52   #48
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Nie prawda. Bo dziecko może być bardziej doświadczone życiowo od dorosłego. Złodziej może być honorowy, kłamca może czuć respekt. I tak dalej.
Jedno pytanie... powierzyłbyś Lepperowi oszczędności swojego życia?
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:58   #49
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
Jedno pytanie... powierzyłbyś Lepperowi oszczędności swojego życia?
A co to do !#@@# nedzy ma wspólnego z tym, że filmik jest do dupy?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 21:59   #50
Mastersasek
Użytkownik Forum
 
Mastersasek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Powiem jedno za***iste plx more
Mastersasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:01   #51
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
A co to do !#@@# nedzy ma wspólnego z tym, że filmik jest do dupy?
To ma tyle wspólnego z filmem, że nikt z ludzi rozumnych by mu nie powierzył swojego majątku..., ponieważ jest nieuczciwy (wg mnie... jest to tylko i wyłącznie moja opinia... możesz mieć inną, ale to już kwestia twojego sumienia) i ma to tyle wspólnego, że osobie nieuczciwiej nie można powierzyć pieniędzy tak samo jak dziecko nie może się wypowiadać na temat dziecinność! Film może ci się nie podobać, możesz stwierdzić, że WG CIEBIE Z-A-C-H-O-W-A-N-I-E przedstawione na filmie jest dziecinne, ale NIGDY nie możesz powiedzieć, że autorzy są dziecinni dopóki ich nie poznasz...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:02   #52
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

A ty nie możesz powiedzieć, że ci, którym się ten film nie podoba i negują go na tym forum nie są na poziomie. A to zrobiłeś, kilka postów temu. I tu się sypie twoja filozofia. Przeczysz sam sobie.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:07   #53
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
A ty nie możesz powiedzieć, że ci, którym się ten film nie podoba i negują go na tym forum nie są na poziomie. A to zrobiłeś, kilka postów temu. I tu się sypie twoja filozofia. Przeczysz sam sobie.
ZASTRZEGAM każdy ma prawo mieć swoje zdanie... ale nie ma prawa mnie obrażać, ani wysnówać opini na mój temat, gdy mnie nie poznał...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:10   #54
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mashter
ZASTRZEGAM każdy ma prawo mieć swoje zdanie... ale nie ma prawa mnie obrażać, ani wysnówać opini na mój temat, gdy mnie nie poznał...
A mówienie, że ktoś nie jest na poziomie, nie jest obrażaniem? Czy to kwestia tego ZASTRZEGANIA sobie? A może tego, że co wolno wojewodzie...?
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:12   #55
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
A mówienie, że ktoś nie jest na poziomie, nie jest obrażaniem? Czy to kwestia tego ZASTRZEGANIA sobie? A może tego, że co wolno wojewodzie...?
Sprawa wygląda prosto...
-Kto zaczął obrażać?
Wiadomo, jak ktoś skoczy z dachu to nie znaczy, że ja musze... ale może zacznij pouczać tego pierwszego? zacznij od początku a nie od końca...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:15   #56
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Cytuj:
wszyscy ludzie NA POZIOMIE zrozumieli wydźwięk tego filmiku...
Tu nie ma nic o obrażaniu. Tylko o rozumieniu wydźwięku tego filmiku. Co równa się temu, że jeśli ci się nie podoba, toś buc pod poziomowy.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:20   #57
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
Tu nie ma nic o obrażaniu. Tylko o rozumieniu wydźwięku tego filmiku. Co równa się temu, że jeśli ci się nie podoba, toś buc pod poziomowy.
Nie wytykam konkretnie kto zrozumiał, a kto nie, ani nie mówie jakie jest "poprawne rozumienie" tego wydźwięku... więc... nikogo nie obrażam... nie twierdze, że tak jest dobrze/tak jest źle... więc o co chodzi? Każdy ma swoje zdanie i może uważać, że zrozumiał wydźwięk tego filmiku, bo nigdzie nie jest jasno (konkretnie, bezpośrednio) określone jaki jest na prawde... więc jak uważasz się po tej wypowiedzi za człowieka nie na poziomie to znaczy, że z góry zakładasz, że źle zrozumiałeś ten film? No to już twoja sprawa...
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:22   #58
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

@up
Tak twierdzisz? No to jeszcze kilka cytatów z twojego posta...
Cytuj:
(...)a wielcy Panowie pedagodzy forum tibia.pl próbują nas sprostować, nas huliganów, nas margines... ludzie podchodzcie do życia z dystansem... (...) to, że chcemy sie ponaśmiewać właśnie z takiego zachowania to nie znaczy, że tacy jesteśmy na codzien i to popieramy... wszyscy ludzie NA POZIOMIE zrozumieli wydźwięk tego filmiku...
Kto odbiera to inaczej... niech sobie sam odpowie czy to właśnie on nie ma problemów z interpretacją...
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:24   #59
Mashter
Użytkownik Forum
 
Mashter's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baron Kaldrick
@up
Tak twierdzisz? No to jeszcze kilka cytatów z twojego posta...
Nigdzie w przytoczonym fragmencie kogoś konkretnie nie obraziłem... ani nie posadziłem o bycie nie na poziomie...

PS to było moje zdanie... masz inne? ok... ale mnie nie obrażaj, bo ja ciebie nie obrażam...

Ostatnio edytowany przez Mashter - 01-10-2005 o 22:26.
Mashter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 22:26   #60
Baron Kaldrick
Użytkownik Forum
 
Baron Kaldrick's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: from Dwarves Lands...

Posty: 1,289
Domyślny

Wielcy panowie pedagodzy było formą cholernie ironiczną. Co mogło wielu urazić. I, jak wynika z tego postu, ludzie, którzy nie podchodzą do tego filmiku z dystansem - tudzież uważają, że zachowywaliście się jak huligani - nie są na poziomie.
Poza tym, pokaż mi jedno miejsce, w którym cię obraziłem.
__________________
Smoki powinny być okrutne, chytre, nieczułe i straszne. Ale coś ci powiem, czlowieku....
Smoki nigdy nie paliły na stosie, nie torturowały, nie rozpruwały na kawałki i nie nazywały tego moralnością.

Terry Pratchett, "Straż! Straż!"
Baron Kaldrick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin 3