Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-10-2007, 20:00   #41
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Ci z CIPsoftu tak pięknie opisują tą swoją gre że "ino se przysiadnąć i se włunczyć i se pogroć" .Ciekawe czy zwykłe i pospolite gówno równie dobrze by opisali.
__________________
http://datingsidorsingel.com/
Mazur199 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-10-2007, 20:06   #42
dartra111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2007
Lokacja: w domu xD

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Rozwaliło mnie to xd.

Takie g*wno tak chwalic hah rzal.br ja bym na ich miejscu porzucił tibię i zrobiłbym nowego mmorpg od 0...
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Plemotnik Pokaż post
Hmm poradzilbym skasowac stara tibie i sciongnonc nowa najlepiej klienta torga z tibia.org.pl - powinnno pomuc
dartra111 jest offline  
stary 05-10-2007, 21:03   #43
Olo_Radocza
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Mleko

Wiem że to nie na temat ale chciałbym prosić o pomoc. Mianowicie mam 9 lvl i za niedługo będę wychodził do Venore. Prośba jest następująca: Czy ktoś obecnie przebywający w Carlin nie przesłał by mi parcelem mleka, bardzo pragnę upiec tort i przystroić go na wygląd Party Cake, a wtajemniczeni wiedza iż do mąki trzeba dodać mleka by otrzymać ciasto na tort. Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
Olo Radocza
 
stary 05-10-2007, 21:59   #44
Onori
Użytkownik Forum
 
Onori's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 188
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Najniewdzięczniejszy twór na świecie: człowiek. - C. K. Norwid

Być może się myle, ale chyba czytaliśmy dwa inne teksty - badź ktoś z nas posiada słabe umiejętności czytania ze zrozumieniem. Chciał bym się was drodzy ludzie zapytać, gdzie bowiem CipSoft, zachęca do zakupienia płatnego konta? Być może jestem ślepy, ale ja sam nie widze, nawet bardzo tego chcąc. Dobrze, przyjme nawet waszą teorie, iż jest to tylko i wyłącznie zachęta do kupienie "PACC", nawet nie bardzo pragne tłumaczyć, że to nie wy stworzyliście tą gre - przejde więc do sedna sprawy: wy pragnąc wszystkiego za darmo, nie jesteście jak owi "oni", pragnący wyciągnąc od nich kase? (co prawda nie pójdzie ona w waszą kieszeń, a na strary firmy).
Dobrze, dobrze - coż widocznie wywodzicie się ze starej zasady "dasz im palec a wezmą całą ręke". Zostawie was już w spokoju i ciągłej chęci posiadania - a przejde do kolejnych paru osób, których pozwole sobie zacytować:

Cytuj:
Ci z CIPsoftu tak pięknie opisują tą swoją gre że "ino se przysiadnąć i se włunczyć i se pogroć" .Ciekawe czy zwykłe i pospolite gówno równie dobrze by opisali.
Z Twojego profilu wynika, iż jesteś graczem akrywnym - więc czy aby nie jesteś hipokrytą?

Cytuj:
Rozwaliło mnie to xd.

Takie g*wno tak chwalic hah rzal.br ja bym na ich miejscu porzucił tibię i zrobiłbym nowego mmorpg od 0...
U Ciebie zaś strasznie widoczna jest - ksenofobia, ale zostawie to - załóż własną gre, wtedy pogadamy, dobrze? Kolejny hipokryto.

@down
Co faktu nie zmienia, iż cały czas się logujesz.
__________________
Mors malum non est, sola ius aequum generis humani

Ostatnio edytowany przez Onori - 05-10-2007 o 22:26.
Onori jest offline  
stary 05-10-2007, 22:01   #45
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
Z Twojego profilu wynika, iż jesteś graczem akrywnym - więc czy aby nie jesteś hipokrytą?
od 2 miesiecy nie gram przez lagi/kicki i inne gowna ktore cipsoft nie umie dopracowac od poczatku swojego istnienia

@up

kumpli nie zostawie ot tak
__________________
http://datingsidorsingel.com/

Ostatnio edytowany przez Mazur199 - 06-10-2007 o 01:19.
Mazur199 jest offline  
stary 05-10-2007, 22:24   #46
Sir Dark Archeon
Użytkownik Forum
 
Sir Dark Archeon's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 45

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Grimera
Poziom: 133
Skille: 23/28
Poziom mag.: 74
Sir Dark Archeon ma numer GG 8764136
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Tak! Hotkeye narzędziem szatana! Ciągle tak na nie psioczycie, ale pooglądajcie sobie na forum zdjęcia, filmiki, przysłuchajcie się prywatnym rozmowom - choć i tak jest to w większości skrzętnie ukrywane, to można sobie wyrobić jako taki pogląd na to, ilu graczy używa botów. I to właśnie oni niszczą klimat Tibii. Hotkeye są jedynie tego następstwem, mającym wyrównać szanse uczciwych graczy. Że niby walki w pvp wygrywał ten kto miał lepsze umiejętności? Może, z rzadka tak się działo. Najczęściej jednak wygrywał po prostu ten, kto dysponował aimbotem.
Swiete slowa... .

A co do samego tekstu. Ciekawie napisany, aczkolwiek dla 90% tibijczykow niezrozumialy... . Teraz liczy sie tylko kasa i slepe klepanie lvl. Coz kazdy lubi cos innego i gra tak jak mu sie podoba. Nie mniej czasem sie trafiaja ludzie dla ktorych badanie tajemnic tibi jest sensem gry. Mysle jednak ze tekst troche zbyt mocno idealizuje dzielo Cipsow i naciaga fakty.
Mimo to niektore kawalki sa intrygujace, chocby jak ten o dragu szukajacym skarbow imperatora kazoo....
Moim zdaniem cipsy mogliby poswiecic wiecej uwagi w dawaniu wskazowek do tych ukrytych skarbow i tajemnic a mniej nad wymyslaniem bezsensownych broni z ktorymi nic sie nie da zrobic lub rownie bezsensownych expowisk. Bo to wlasnie zabija klimat gry - robienie dziecinnie prostej gry z miejscami do "przemyslowego" bezmyslnego wbijania xx kk expa.

Pozdro
__________________
!!!Hail Eternal Friendship!!!
Sir Dark Archeon jest offline  
stary 05-10-2007, 23:36   #47
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Lanie wody.
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline  
stary 05-10-2007, 23:51   #48
Wendaren
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 95
Stan: Początkujący
Domyślny

Ten 350 level pokazali tak jakby, tibijczycy mieli zrozumieć, że teraz to normalka i będą ludzie takie levele zdobywać.

P.S. Pitik to nasza maskotka
Wendaren jest offline  
stary 06-10-2007, 00:24   #49
dartra111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2007
Lokacja: w domu xD

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onori Pokaż post
[b][i]
U Ciebie zaś strasznie widoczna jest - ksenofobia, ale zostawie to - załóż własną gre, wtedy pogadamy, dobrze? Kolejny hipokryto.
O tak, mam niechęc do tibii, powiedziec łatwo ale jak sie czegoś nie umie to sie tego nie robi nie? Tibia to dawny hit, dawno sie przejadła,
o klimacie nic nie mówię bo dawnego nie znałem ale wiem jedno, już silkroad ma lepszy o 100 razy.

A nie było by miło gdyby zrobili nowego mmorpg 3d ale z niektórymi aspektami tibii?
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Plemotnik Pokaż post
Hmm poradzilbym skasowac stara tibie i sciongnonc nowa najlepiej klienta torga z tibia.org.pl - powinnno pomuc

Ostatnio edytowany przez dartra111 - 06-10-2007 o 00:26.
dartra111 jest offline  
stary 06-10-2007, 01:31   #50
r4mz3s
Użytkownik Forum
 
r4mz3s's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
r4mz3s ma numer GG 5949543
Domyślny

Musze Wam powiedzieć , że straciłem chęć grania w tibie Od czasu wprowadzenia rodow/wandow wiedziałem ,ze coś zaczęło się psuć . Teraz ... bynajmniej ja nie widzę żadnego sensu grania . Teraz tibie zajmują 11-13 latki . Widocznie nasz czas minął
r4mz3s jest offline  
stary 06-10-2007, 04:39   #51
Martinn
Użytkownik Forum
 
Martinn's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W Dupie

Posty: 107
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Woooot ??
Poziom: 246
Skille: 120
Poziom mag.: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do Martinn Martinn ma numer GG 1234567 Martinn ma login Tlenu 1234567@tlen.pl Adres Jabbera do Martinn Send a message via Skype™ to Martinn
Domyślny

Coś się zaczyna dziać. w końcu ;p!!
__________________
[WIKI]FUCK YOU[/WIKI]
Martinn jest offline  
stary 06-10-2007, 09:16   #52
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Rzeczywiście reklama w artykule . Najlepszy klimat był w Tibii 7.4. Tego się nie zapomni.
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
stary 06-10-2007, 09:21   #53
Haru_Dron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2007
Lokacja: Thais

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Haru Dron
Profesja: Druid
Świat: Shanera
Poziom: 18
Skille: ?/20
Poziom mag.: 14
Domyślny

Dobry artykuł... Teraz naprawde oddkryłem dlaczego lubię tibie...
Haru_Dron jest offline  
stary 06-10-2007, 11:57   #54
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Ja nie moge... Co wy sie tak czepiacie? Wszyscy krzycza ze naciagane... Mimo ze tak mówicie wiekszosc z was i tak w to nazwane przez was naciagane gówno gra. Jak sie niepodoba to sie konczy z gra .Według mnie rozdzki nawet poprawily klimat w tibii. Knight teraz po update jest lepszy niz poprzednio do rozdzek nie ma sie co czepiac gdyz po pewnym czasie i tak bedziecie miec lepsze hity. I to wlasnie potem jest ta rywalizacja miedzy knight\pall i mag/druid. Masowo kupowane runy ofensywne i bicie wysokich skilli albo mlv na hunty w walce o najwiekszy lvl na serwie smialo nazwac mozna rywalizacja. Według mnie tibia ma klimat ale dla pewnych ludzi. Dla wiekszosci niestety nie. A to dlatego ,ze czlowiek jest chciwy i wszedzie chce zarobic np:,,nie mam czasu musze expic" a potem na allegro wystawia hara z dosc wysokim lvlem i mowi ze nie chce mu sie grac bo neostrada mu nie da... ciagle kicki i lagi. Mam pytanie skoro ta neostrada pozwala mu wbic lvl 120 to czemu nagle dostal kicków i lagów? Nie czytal poradników ? albo pewno uslyszal o zlej slawie neostrady i dalej nie czytal uznajac to za wysmienity powod do sprzedania postaci... Albo te uzywanie bota przez caly czas i patrzenie jak ten boot gra to nic innego jak oszustwo i patrzenie jakby gral za ciebie inny gracz .a z tego przyjemnosci z gry miec nie mozna... Ale mozna sprzedzac hara na allegro co nie? Nastepnie tacy ludzie pisza o tibii ze zla choc nawet nie zaznali przyjemnosci jaka ta gra oferuje na poczatku... Ehh szkoda gadac ...
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !
Rotherdamie jest offline  
stary 06-10-2007, 12:38   #55
lordvatt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 50
Domyślny

Nie czytałem całego tematu ale myśle ze mówiąc "naciągane gówno"
ktoś chciał krótko i zwięźle skomentować artykuł cipsoftu.
Podpisuje się pod tym komentarzem.

Cipsoft robi wszystko dla kasy i nie obchodzi ich ze garstka noobów paccem lub pare tysiecy noobow niekupujacych pacca przestanie grac. I tak zamiast nich pojawią się nowe tysiące graczy które żeby w pełni cieszyć się grą kupią pacc. Napisanie przez nich takiego artykułu świadczy o tym że chcą wypromować swoją gre żeby jeszcze wiecej ludzi dało im swoje pieniądze.
W zamian ci ludzie otrzymują pacc i nadzieje że ich postacie zostaną w nastepnym upie zostawione w spokoju bądz wzmocnione.


Czyli cipsoft ma was w dupie ale pieniążki z chęcią od was weźmie.

Mówiąc noob mam na myśli podejście cipsoftu do gracza/klienta.

Bleee rzygać mi się chce od pisania tych wypocin skoro wiem że i tak połowa z was tego nie zrozumie/nie przeczyta. Żegnam.

Ostatnio edytowany przez lordvatt - 06-10-2007 o 12:39.
lordvatt jest offline  
stary 06-10-2007, 12:39   #56
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 34

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
silkroad ma lepszy o 100 razy
Bo Ty w niego grasz?
Ja słyszałem, że 50+% populacji Silkroad to prawie NPCe (gracze tygodniami na botach). To dopiero klimat.

Cytuj:
Teraz tibie zajmują 11-13 latki
Smutna prawda. Najgorsze, że są to dzieci typu "Tata kup mi PACC, bo będę krzyczał" i za tydzień góra PACC jest.
Jednak zawsze można spotkać normalnych ludzi. Spotyka się nawet ludzi 30+ lat, a takich nie widzę w roli poddepowego nooba/blokera/thiefa/PK'a/oszusta-naciągacza.

Cytuj:
Tibia to dawny hit, dawno sie przejadła
Dla starych graczy. Nie dla nowych.

Cytuj:
o klimacie nic nie mówię bo dawnego nie znałem
Ja klimat rozumiem inaczej. Bardziej AvP'kowo tzn. nigdy nie wiem, czy jakiś PK nie zacznie mnie bić, czy nie zostanę tego dnia strapowany, a gdy walczę, trzeba szybko podejmować decyzję gdzie iść, czy zwodzić przeciwnika, rzucać M-Walle itp.
Ps. Zaraz ktoś powie, że PvP to hotkeye. A masz na hotkeyu strzelanie z MW w ciasne przejścia? A może pod F12 masz plan ucieczki?

Cytuj:
kumpli nie zostawie ot tak
A może to gówniani kumple, skoro grają w gównianą gierkę?
DRoN jest offline  
stary 06-10-2007, 13:36   #57
VENAEN
Użytkownik Forum
 
VENAEN's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005

Posty: 38
Imię: VENAEN
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Domyślny

Zapamiętajcie ,że klimat tworzą ludzię , wiec żadne rody i hot-key'e nie zepsuły klimatu tylko sami gracze! A dlaczego klimat coraz bardziej zanika po kolejnych update's ponieważ gdy była tibia 7.4 mało kto o niej wiedział a szczególnie te bandy małolatów, teraz poprostu jest to zbyt spopularyzowane wśród 11-13 latków przez co nie ma szans na powrót kulturanej ,klimatycznej gry :/
__________________
FUCK THE SYSTEM !
VENAEN jest offline  
stary 06-10-2007, 13:37   #58
Shatii
Użytkownik Forum
 
Shatii's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Posty: 541

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Shatii ma numer GG 931900
Domyślny

Artykul naciagany, tak jak mowi wiekszosc
Seymur mowi cos o koncu swiat Byc moze resetna wszystki chary i gramy od nowa? (marzenia)
Ja zaczalem grac w Tibie w 2005 roku, klimat wtedy jeszcze byl Niestety hack i koniec gry. Ponownie zaczalem grac jak wprowadzili rozdzki, ale pozniej odchcialo mi sie grac i juz w ogole nie gram.
Shatii jest offline  
stary 06-10-2007, 18:13   #59
Martinn
Użytkownik Forum
 
Martinn's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W Dupie

Posty: 107
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Woooot ??
Poziom: 246
Skille: 120
Poziom mag.: 22
Wyślij wiadomość przez ICQ do Martinn Martinn ma numer GG 1234567 Martinn ma login Tlenu 1234567@tlen.pl Adres Jabbera do Martinn Send a message via Skype™ to Martinn
Domyślny

Gracz: Jak się masz?
Seymour: Cóż, król nie przysyła już wcale wojska, akademia ma przerażająco mało pieniędzy, a koniec świata jest bardzo blisko. Poza tym, czuję się dość dobrze, tak sądzę.
to mnie troche niepokoi ale może za kilka dni będzie nowy artykuł dotyczący tego ;D
__________________
[WIKI]FUCK YOU[/WIKI]
Martinn jest offline  
stary 06-10-2007, 20:21   #60
orromiss
Użytkownik Forum
 
orromiss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 97
Imię: Orromiss
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Domyślny

Może kolejne uptade bedzie dotyczyć rooka
orromiss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:41.


Powered by vBulletin 3