Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-07-2005, 15:21   #41
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Koles kupił postac myslał ze jest boss bo wszyscy si go boja spotkał tam jakiegos sorca i sobie pomyslał "oo..jakis noob, popamieta mnie,ubije go, podejde do niego i mu powiem ze hunted i zaczne go lać" Podszedl pewein siebie zaczol go lac a tu nagle wielkie zdziwienie...Sorc zadaje mu hity za 120~130DMG co wysnosi około 1/4 jego HP, on mu z boltow bije marne po 30-40 i palek musi sie co chwile UH bija sie bija Palek patrzy a tu zaczyna mu brakowac UH sobie myesli o choleere co teraz, biegnie szybko do schodow i zaczyna biegac UP/DWON niestety pada, koledzy sie go pózniej pytaja co sie stało ze padnoł i znając życie powie ze miał laga i dosstacl kicka mial malo hp i go ten sorc dobił- to sie srpawdza w 50% przypadkach.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2005, 12:52   #42
Wojtini21
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Heh to słaby musialbyc ten palladyn a tak kozaczyl osobiscie zadaje ludziom hity po 60-70 i jeszcze z sdmoze poradzilbym sobie z tym sorciem


-----------------------------
Elysia-Palladyn-45lvl-skille 80/62-16mlev
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 15:12   #43
Szalek25
Użytkownik forum
 
Szalek25's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 13
Domyślny

Ja mam sorca , który rośnie w siłę i jestem dumny z tego , że sorcowie pokonują palów o nawet 2 razy lepszym levelu (o skilach nie wspomnę).
Szalek25 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 16:36   #44
Bykuzplastiku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
@ up : z bolta to sobie moze

na pewno nie w ms 120+, prawdopodobnie z eq na poziomie mpa

generalnie bolty w pvp suxx



BUAHAHAHHAHAHHAH
Gram na Dolerze ( e-pvp jak ktos nie wie ) i wiem jaka profesja tam wymiata. Zapewniam Cie, że nie ma lepszej profesji do pekowania niż palek. Jeżeli ktoś pekuje z " high leveli " to jest tylko i wyłącznie palkiem- no... czasami sorek sie trafi ale to sporadycznie i zapewniam Cie że sorki padaja tam jak kafki... wiem, wiem beda teraz teksty typu: Ja jestem madrzejszy noobie! - ale ja na to sr** i swoje wiem PALEK ROX
Bykuzplastiku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 17:54   #45
Mati Crusher
Użytkownik Forum
 
Mati Crusher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Daleeko...
Wiek: 33

Posty: 178
Mati Crusher ma numer GG 4702679
Domyślny aj aj aj

re up : chlopcze na e-pvp nie ma co porównywac gdyz pall szybcjej lvl zdobywa a na mlvl nie chce sie nikomu stac pod dp i obczajac czy ktos nie idzie bo najlepiej mlvl robi sie na afk wiec nie mów mi ze ta i ta profesja jest lepsza bo na low lvl sorc jest najsłabsza profesja a na wyrzszych lvl jest najmocniejsza tyle ze ciezko jest ubic wysoki lvl poniewarz sorc wolno expi. Dziękuje i pozdrawiam Ps. szukam blockera na Shivierze i gram palem
__________________
Znów jestem sam i smutno mi....
Mati Crusher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 22:11   #46
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bykuzplastiku
[/u]
Zapewniam Cie, że nie ma lepszej profesji do pekowania niż palek
zrob sobie postac na normal-pvp, dobij z 70 dista i popros uprzejmie jakiegos rycka 30+ o test hita, nastepnie wez kartke i policz sobie ile hitow musisz w niego wladowac zanim on sie uhnie i czy masz szanse go zabic z boltow

z sorcem generalnie jest podobnie tylko hity wchodza troche mocniej ale nadal bolce sa za slabe do zabicia sredniego sorca 1v1 _bez_ uzywania run ofensywnych ( chyba ze masz palka 85+ dista i siejesz znacznie slabszego )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bykuzplastiku
Jeżeli ktoś pekuje z " high leveli " to jest tylko i wyłącznie palkiem
pan pod toba rozwial twoje watpliwosci- od siebie dodam tylko tyle, ze twardych do zgryzienia knightow na enf-pvp jest malusio, logiczne ze palek wtedy ma znacznie wieksze szanse w pvp
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2005, 23:11   #47
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Sam kiedys balem sie sorka potencjalnie slabszego odemnie, jak zrobil mi najazd z ue i sd to ledwo do dp zwialem, wole sie nie narzucac sorkom, nawet male lvle moga zabic wysokie, np kombo 35 lvla z uE i SD (z dobrym m lvlem)na 50 lvl palku
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 01:59   #48
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny heheh... ta potega

tak to prawda. wiekszosc ludzi budzi respekt do sorcow. czasem dla tego ze pallem gra sie latwiej. niby tesh uzywa runek ale sd whodzi pozno, a sorcem trzeba miec cierpliwosc do nabicia wysokiego lvl (do 27 lvl larvy/roty z lapy), dobrego cela (jesli o runki chodzi). wiec jesli widzimy sorca h lvl to wiemy ze niejest 1wszym z brzegu "mlotkiem", bo wszyskie "sorce-mlotki" odpadaja na pocztakq, a pall h lvl niemusi koniecznie (hoc oczywiscie moze) byc ostrym intelektualista. moze przecierz calutki ten swoj 60 lvl nabic wylacznie na guardach... i z tego wzgledu wiadomo ze sorc zaatakowany przez palla przez zaskoczenie moze dobrze myslec, wymyslec szybka taktyke na ciebie, ma w zanadrzu uhy i sd (przewaznie). a pall niekoniecznie. moze np trenic, niepotrzebuje duzo runek do ochrony bo mysli ze do dp dobiegnie z duza iloscia hp, wiec nawet jesli jest w ruchu sorc z dobrym zaopatrzeniem zdejmie go szybko (ue+mort hurx2).
jesli chodzi o duele tu jest juz dla sorca ciezej. pall uniesie wiecej bp uh niz sorc bp sd. wiec sorc znowu musi liczyc na swoj intelekt i zamotac palla (np udawac ze skonczyly ci sie sd i walic z hmm przez chwile, i udajesz ze niemasz many ani manasow nieuzywajac zadnych czarow spont. ani niemanasujac sie) wtedy kiedy pall mysli ze ma wygrana w kieszeni, uha sie wolniej, i kiedy ma yellow hp dostaje combo ue+mort hur/sd i koniec duela .

Oczywiscie to tylko moje sugestie wiec wiem ze kazdy moze myslec inaczej, ale moim zdaniem sorc jest najpotezniejsza profesja w tibii.

I wlasnie dlatego gram Sorcem .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 02:37   #49
Celmir
Użytkownik Forum
 
Celmir's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 147
Celmir ma numer GG 5651885
Domyślny

nie podniecajcie sie tymi kombami sorca.Jak sorc sie bije z jakims pallem 80lv i jest nowy owner ktory jest ciota i nie wie co to uh to zapewne pall przegra,lecz ja jestem doswiadczony i jakos nie bije sei sorca UE bo dostanie z 2sd i 2 bolty po 60 i po sorcu Takie pieprzenie ze sorc lepszy.Kazda profesja jest dobra i git
Celmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 09:18   #50
Mati Crusher
Użytkownik Forum
 
Mati Crusher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Daleeko...
Wiek: 33

Posty: 178
Mati Crusher ma numer GG 4702679
Domyślny

zależy w czym, knight szybko lvluje w pvp praktycznie sie nie liczy pall jest uniwersalny dosyć szybko lvluje i dobry w pvp a sorc wolno lvluje lecz jest dobry w pvp.

A co do pana wyrzej to nie myslales ze tego 60lvl sorc ma nowego ownera?
__________________
Znów jestem sam i smutno mi....

Ostatnio edytowany przez Mati Crusher - 23-07-2005 o 09:19.
Mati Crusher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 11:42   #51
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Pergamin

@Celmir
tee My tu nie mówimy o noobach którzy musza kupowac chary bo sami naweto 20 nie wbija.Mowa jest o doswiadczonych graczach
@Lyssy
Sorcem nie idzie sie na Dulele ; p szkoda marnowac Mane i Runs.
@Mati Crusher
Sorc wolno lvl'uje na poczatku.Ma cienki skills i troche zajmuje udupic takiego rota pozatym...bylam ostatnio na necro <SS na forum> stracilam 2-3 bp HMM zarobilam 60k i dostalam 50% lvl'a.Nie dosc ze trace malo HMM jeszcze mi sie zwracaja i dostaje 400+expa za nacro.Jak sie madobreg neta lvluje sie szybko jak pall,nawet szybciej ; p.
Asieks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 17:24   #52
Lord Of Knight's
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2005

Posty: 140
Domyślny Eh.... = )

Ludzie... powiem wam jak najprowdopodobniej było ..Po pierwsze..Sorc mógl używać czitu który polega na tym ze kazdą runa jest tak nacelowana ze zawsze trafia więc tak siekali się..siekali...i wkońcu pall zółte hp i dostal freeza kiedy sorc juz wiedział co zrobic 2 Wersja mojim zdaniem to było tak że Oni się lali Pall z sd i boltów sorc z sd lecz miał tajną broń poprostu zjechał palla do zółtego bądź czerwonego podszedł i walną mu combo E wawe+Sd a Pall wtedy nie miał nic do gadania....I nie mówcie ze Pall mógłby przezyc bo z e wawe taki sorc wali około 160-170 jezlei z sd wali 120-130 (przynajmniej mi się tak wydaje)

Pozdro =D
Lord Of Knight's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2005, 22:49   #53
Lyssy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Asieks
@Lyssy
Sorcem nie idzie sie na Dulele ; p szkoda marnowac Mane i Runs.
.
LOL niby czemu? hyba niewidziales duela Will hunting'a z Zimn'em (amera). ogladajac ten filmik podeszlo mi 8% respektu dla sorca a sorc na wojnach to NAJLEPSZA bron.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2005, 14:52   #54
Mati Crusher
Użytkownik Forum
 
Mati Crusher's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Daleeko...
Wiek: 33

Posty: 178
Mati Crusher ma numer GG 4702679
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Of Knight's
Ludzie... powiem wam jak najprowdopodobniej było ..Po pierwsze..Sorc mógl używać czitu który polega na tym ze kazdą runa jest tak nacelowana ze zawsze trafia więc tak siekali się..siekali...i wkońcu pall zółte hp i dostal freeza kiedy sorc juz wiedział co zrobic 2 Wersja mojim zdaniem to było tak że Oni się lali Pall z sd i boltów sorc z sd lecz miał tajną broń poprostu zjechał palla do zółtego bądź czerwonego podszedł i walną mu combo E wawe+Sd a Pall wtedy nie miał nic do gadania....I nie mówcie ze Pall mógłby przezyc bo z e wawe taki sorc wali około 160-170 jezlei z sd wali 120-130 (przynajmniej mi się tak wydaje)

Pozdro =D
czytaj ze zrozumieniem pal ratowal sie lataniem góra/dół czyli mu sie uh skonczyly a na otwartej przestrzeni sorc by go trafil i tyle, a z e-wave wątpie czy by szczelił bo mała szansa że trafi jest a starcił by tylko manne
__________________
Znów jestem sam i smutno mi....
Mati Crusher jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2005, 15:02   #55
Lord Of Knight's
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 07 2005

Posty: 140
Domyślny Yyy....lol?

@Mati: Walnięcie z e wawe to nie taka wielka sztuka poprostu kiedy schodzi naciskasz enter i dostaje Co do czytania to fakt nie przeczytałem powoli tylko na biegu....... .Po 2 to ja sie nie dziwie ze pall nosi tyle uhów ze mu zabrakło w walce z Sorcem..pozatym to ile Sorc Miał tych Sd ze niby tyle Uhów Pallowi zeszło
Lord Of Knight's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2005, 16:38   #56
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

normalnie knightem z 30 levem uzywajacym uhy i musi miec protection amulet
sorc ma bardzo slaba strone moze nie miec many i runek i malo hp ma
wtedy ryczez spokojnie rozwali go

20 sorca do nich sie nawet nie zblizam ciogle mysle o jego sdekach czy on mie trafi czy nie kazda profesja jest silna trzeba wiedziec jak sie ja gra
a moze mc ten sorc uzywal dlatego ?? tak czesto trafial

Ostatnio edytowany przez janek@ - 24-07-2005 o 16:47.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2005, 00:07   #57
Malpa@
Użytkownik forum
 
Malpa@'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2005
Lokacja: Malpowice

Posty: 28
Wyślij wiadomość przez ICQ do Malpa@ Malpa@ ma numer GG 4220923
Evul x( br?

Bez obrazy palkowie ale.....
Dużo jest palków fakt....
Wielu (aż za) to pk albo mass pk....
Wielu palków to nooby!
Leave or Die!!! Zabijają bez większych powodów....
A że mam sd nie czuje sie bezpieczniejszy bo jak dostaniesz hita za 60 to odrazu sracie w gacie i w nogi...
A i BR? Jesuz Christus jak ja tej rasy ludzi nie lubie a może mam dodadać br?
Albo jak odpowiadam (dość często low lev[jeżeli mnie tym męczy]) I hate BR and now i kill u for this i gość ucieka.A h-lev jak dres przyczaja sie jak gepard by upolować biednom malpe...I nie wiem za co podziwiać takom lame...
I jeszcze coś myśle że jakby drut + Sorc vs najt+palek to najt by zginol a palek jak zwykle uciekł...Najpierw by uciekł palek a potem biedny knajt zdechl po zabiciu (albo i nie) jednego z magicznej drużyny
Takie moje zdanie ale moge sie mylić....
a dla tego pana na górze :a domnie sie zbliżysz mam 24 lev Soc

Ostatnio edytowany przez Malpa@ - 29-07-2005 o 00:09.
Malpa@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2005, 00:03   #58
Yokoshu Royal Paladin
Użytkownik forum
 
Yokoshu Royal Paladin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 5
Yokoshu Royal Paladin ma numer GG 4139028
Domyślny

Co do pana u góry to mam teorię:
Myśle jednak że jeżeli ten knight był sprawnie grającym graczem to walka była by po stronie Palla&Knighta.
Teraz co do tego duela to moim zdaniem ten pall to jakiś alien boże on chyba pomylił gry niech se pogra
np. nie wiem w Barbie Projektantke Mody innaczej się nie da tego określić ...
-----------------------------------------------------------------------------
UHy służą do leczenia to nie żaden rare!!

Ostatnio edytowany przez Yokoshu Royal Paladin - 30-07-2005 o 00:08.
Yokoshu Royal Paladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2005, 00:51   #59
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

wszystko zalezy od umiejetnosci gracza, ilosci run oraz zdarzen losowych [kicki, freezy]

od kiedy to jeden sorc moze walnac combo ?
przeciez jest exhousted

sorc to potezna bron na wojnach, gdyz paru takich 100+ msow, potrafi sciagnac prawie kazdego w pare sekund

jak chcecie znac odpowiedz, to zagadajcie to jakichs 100+ leveli i popytajcie, bo tutaj mozecie tylko gdybac
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2005, 16:06   #60
dawid mag
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 01 2005

Posty: 103
Domyślny

no dobra jestem sorcem ale ci powiem najlepijej kusze mieci duzo bolt lub power bolt i bp of uh i bp of sd i bp of fire lub energi field i jeszcze do ego hmm lub explo i jak sorc cie wali z hmm lub sdto bijegaj w boki a jak dociebie podbijegnie to wezi utamo vita i stani i jak bolt poleci i zabieze mu 20 hp powedzmy to walisz odrazu
sd i bedzie 2 hity szybkie po duzo hp czyli sd walisz ciagle z utamo vita a bolty same leca no i jak walisz to wal najlepijej energi field fire field hmm explo i sd i wal potem sd a jak ma yellow hp walisz z sd jjak najszybciej jaak ma red hp wal z gfb zeby jak ucieka i chce czar wypowiedzieci exura vita to niedasz mu uciec a i pamitaj jak wie ze jestesi mocnjiejszy i ucieka a masz sd to o 1 krtake kieruj strzal przedniego
i w tedy sd go trafia
dawid mag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:00.


Powered by vBulletin 3