Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-01-2007, 23:23   #41
Gerollo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: SzUkAm
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 57/55
Poziom mag.: 2
Gerollo ma numer GG 2565097
Król ????

potzebny jest pacc zeby sie dostac na fibule
Gerollo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-01-2007, 23:37   #42
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gerollo Pokaż post
potzebny jest pacc zeby sie dostac na fibule

N I E
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 17:15   #43
bazyl94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2007

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 13
Skille: 15/17
Poziom mag.: 7
bazyl94 ma numer GG 2364094
Pytanie klucz

skad wziasc klucz powiecie mi a pozatym na fibule trza z thais isc tak?? Skorzystanie z naszej oferty pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Natomiast klientów z poza granic Polski chcących skorzystać z usług naszej firmy zapraszamy do skorzystania z oferty EuroSerwisu, która również pozwoli Państwu bez wychodzenia z domu lub firmy oddać sprzęt do naprawy za pośrednictwem firmy kurierskiej w systemie door-to-door, aby po kilku dniach ponownie cieszyć się jego poprawnym działaniem. Ponadto jako jedyny serwis w Polsce posiadamy profesjonalny endoskop do diagnozy w postaci endoskopowej inspekcji połączeń lutowanych ukrytych pod obudowami komponentów BGA. Dzięki temu urządzeniu proces związany z lutowaniem lub reballingiem BGA przeprowadzany jest tylko gdy zachodzi taka potrzeba a klient nie płaci za pomyłkę serwisanta związana z postawieniem błędnej diagnozy. Komponenty BGA połączenia lutowane mają ukryte pod obudowami są więc one nie widoczne dla serwisanta gołym okiem. Inspekcja rentgenowska nie pokaże nam sytuacji związanej z nieodpowiednim zwilżeniem stopu, nie do wychwycenia będzie również brak połączenia w przypadku nieprawidłowo odparowanego topnika. Jedynie endoskopowa inspekcja połączeń BGA w przypadku tego typu napraw ma praktyczne zastosowanie. Wszystkie wymienione uszkodzenia laptopów/netbooków, notebooków Acer usuwamy z największą starannością i dbałością o powierzony nam sprzęt przez klienta. Naszą Firmę tworzą przede wszystkim ludzie z pasją dla których wykonywana praca to przede wszystkim przyjemność. Dodatkowym atutem są umiejętności zdobyte w takich międzynarodowych koncernach jak ASUS, GIGABITE oraz MSI. Nasi Serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty IPC dzięki czemu mają Państwo pewność ,że dysponujemy wiedzą w nowatorskiej dziedzinie lutowania SMD, BGA, uBGA, CSP, FLIP CHIP i nie uczymy się na sprzęcie powierzonym przez klienta, a usługi wykonywane w naszej firmie są na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie naprawy wykonujemy w naszej firmie i jako nieliczni na rynku nie podzlecamy usług innym firmom. Dzięki temu między klientem końcowym a serwisem nie ma pośredników, co ma znaczący wpływa na cenę usługi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiarygodności w zakładce na stronie głównej. W obecnych czasach gdzie producenci prześcigają się w wprowadzaniu na rynek nowości sprzętowych, sprawa testów czy też tkz. ”Badań” przed wprowadzeniem towaru na rynek zeszły na dalszy plan. Dlatego właśnie mamy do czynienia z coraz większą awaryjnością sprzętu oraz krótką żywotnością. Wydaje się patrząc na dzisiejszy sprzęt że czasy gdzie telewizory czy też radia z lat 80 działały bez problemu przez 15 20 lat na zawsze już odeszły do historii, mimo że technologia i myśl techniczna nabrała niewspółmiernego przyspieszenia. Obecnie oczywiście nieoficjalnie producenci oceniają , że produkt po opuszczeniu fabryki ma działać bezawaryjnie przez okres 2-3 lat. Przede wszystkim o skróceniu żywotności sprzętu zadecydowało wprowadzenie technologii bezołowiowej która przez mniejszą wytrzymałość stopów lutowniczych charakteryzuje się znacznie krótszą żywotnością w porównaniu ze stopami ołowiowymi. Nie zapominajmy że branże takie jak między innymi wojsko oraz medycyna nie zgodziły się na wprowadzenie technologii bezołowiowej co tylko potwierdza słabą jakość tych połączeń. Pomysł stworzenia w FIRMIE SERWIS LABORATORIUM przy współpracy z Politechniką Wrocławską ma na celu wykonywanie napraw z uwzględnieniem usunięcia Wad Fabrycznych oraz poszukiwanie odpowiednich stopów lutowniczych w nowatorskiej technologii bezołowiowej. STWORZENIE LABOLATORIUM JUŻ PRZYNIOSŁO PIERWSZE WYMIERNE KORZYŚCI , DZIĘKI NIEMU JAKO PIERWSI W POLSCE WPROWADZILIŚMY 6 MIESIĘCZNY OKRES GWARANCJI NA WYKONYWANE NAPRAWY!!! Początkowo pod terminami „lutowanie bezołowiowe", „technologia bezołowio¬wa" czy „montaż bezołowiowy" rozumiano tylko zamianę stopu cynowo-ołowiowego, stosowanego w procesie lutowania, na stop bezołowiowy. Badania nad bezołowiowymi substytutami lutów cynowo-ołowiowych wykazały, że ze wzglę¬dów technicznych w technologii bezołowiowej należy stosować nie tylko luty bezołowiowe w agregatach lutowniczych czy pasty ze stopami bezołowiowymi do lutowania w piecach rozpływowych, ale trzeba również używać płytek druko¬wanych z bezołowiowymi powłokami na polach lutowniczych i w otworach oraz podzespołów z bezołowiowymi powłokami na końcówkach i wyprowadzeniach. Dopiero takie podejście do lutowania bezołowiowego może gwarantować, że goto¬wy wyrób nie będzie zawierał ołowiu na poziomie wyższym niż 0,1% w substancji jednorodnej. Ustawienia nowego procesu lutowania, a do takiego należy zaliczyć lutowanie bezołowiowe, dokonuje się empirycznie.

Ostatnio edytowany przez bazyl94 - 17-10-2016 o 11:23.
bazyl94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 18:31   #44
Sanches
Użytkownik Forum
 
Sanches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Wąbrzeźno

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 20
Skille: 57/43
Poziom mag.: 8
Sanches ma numer GG 1538401
Domyślny

na fibule idzie sie z carlin. a klucz jest po to zeby otworzyc dzwi do pokoju bodajze z mino magiem
Sanches jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 20:19   #45
Fetor
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

@up: LOL czytać nie umiesz? W ogóle przeczytałeś ten poradnik? Człowieku weź sie zastanów zanim coś napiszesz!

2@up: Klucz sie kupuje u żebraka za 800 gp mniej wiecej tak hi>yes>yes>yes>bye.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2007, 20:45   #46
Quakmir
Użytkownik forum
 
Quakmir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alterian
Profesja: Royal Paladin
Świat: Solera
Poziom: 25
Skille: 55/45
Poziom mag.: 9
Quakmir ma numer GG 4373080
Domyślny Propozycja

Ej, update'cie trochę wygląd i resp się zmienił na Fibuli. Teraz jest o wiele więcej Carrior Wormsów i Rotwormów, a także jest tam trochę bardziej urozmaicony teren.
Quakmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2007, 12:24   #47
Sanches
Użytkownik Forum
 
Sanches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Wąbrzeźno

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 20
Skille: 57/43
Poziom mag.: 8
Sanches ma numer GG 1538401
Domyślny

kurde myslalem o lodowych wyspac wiec napisalem z carlin tak jak mowiles na fibule idzie sie z carlin
Sanches jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2007, 17:27   #48
Daxxy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia\Kyra
Poziom: 45+
Skille: tajne
Poziom mag.: xx
Domyślny

Ciekawy poradnik Nareszcie będe mógł tam iść bo wcześniej nie wiedzialem jak tam dojśc
Daxxy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2007, 17:46   #49
Cerene
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2007

Posty: 3
Cerene ma numer GG 4356076 Cerene ma login Tlenu cerene@tlen.pl Send a message via Skype™ to Cerene
Domyślny A przejście??

Eeee... supcio poradnik. Ale mam pytanko. Czy jak będę przechodzić tunelem z thais na fibule( dokładniej chodzi mi o to miejsce z lawą) to nie wyskoczy mi coś ładnego, np.DS??? A tak to poradnik 9.5/10:

Ostatnio edytowany przez Cerene - 21-01-2007 o 17:52. Powód: Zapomnialam powodu
Cerene jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2007, 19:01   #50
smikki
Użytkownik Forum
 
smikki's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: nje

Posty: 507
Stan: Aktywny Gracz
Imię: tipja
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ssie
Świat: paue
Poziom: :<
smikki ma numer GG 6035982
Cool

Odpowiedz nie a poradnik przejrzysty i wogle fajny
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Aniazonka [153]: Kniryc, thats not funny, player with name 'Mam Chuja' does not exist
Cytuj:
Disters [20]: za pare chwil bede kurewskim paladynem
Disters [20]: srry krolewskim
Cytuj:
Ave'Sharaven [67]: i huj dzieciaki z hallowen do mnie przyszly
Ave'Sharaven [67]: wzielem kija jak typek zaczol spiepszac to mu maska spadla
smikki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2007, 13:03   #51
Ramstain
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Poradnik bardzo fajny 9.5 / 10.Tylko jednego nie rozumiem.Jak dojść do tych dragów??
Z góry thx.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2007, 09:24   #52
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny Fajny Poradnik

Poradnik mi się podoba bo nigdy nie byłem na fibuli a właśnie szukałem gdzie expić wiec znalazłem ten poradnik i wiem gdzie expić 9\10
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2007, 22:27   #53
orromiss
Użytkownik Forum
 
orromiss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2007

Posty: 97
Imię: Orromiss
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Domyślny

FAJNY 9/10 ZAWSZE MOŻE BYC LEPIEJ


ODWIEDŹ MÓJ PORADNIK W DZILE PROFESJE PORADNIK DLA BARDZO CIERPLIWEGO DRUIDA
orromiss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 00:36   #54
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Co tu dużo pisać... 10/10
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2007, 16:06   #55
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny Pytanie

Mam pytanie,czy wie moze ktos czy jest na fibuli orc leader? bo slyszalem ze jest czy to prawda
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 18:06   #56
PalladynHunter
Użytkownik forum
 
PalladynHunter's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2007
Lokacja: Ab'Dendriel

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Teka Tlis
Profesja: Knight
Gildia: no have
Świat: secura
Poziom: 18
Skille: 67/69
Poziom mag.: 4
Król Wspaniala robota!

Jak Dla mnie to to jest super poradnik daje 9/10 ;D rub swoje a daleko zajdziesz
Nie ma co kasowac tematu dlaczego 9/10?? bo tam gdzie sa dsy to chyba roty ale i tak jestes spox!! pzdro
PalladynHunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-04-2007, 22:28   #57
Maks14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007

Posty: 132
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 60
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Przyłączam się do pytania jak dość do tych dragów. Bo obawiam się czy jak wejdę do jakiejś dziury to czy nie spotkam smoczka . Mam 27lvl więc mogłoby to oznaczać ded'a. Mam jeszcze pytanko czy na tej wyspie są w końcu Dsy czy nie? bo tez nie bardzo mam chęć go prać.
Maks14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 12:05   #58
Sorter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dawno temu grałem postacią w Thais, ale wydaje mi się że w tej jaskini z masą Rotwormów i Carrionów spotkałem na samej górze 2 Demon Skeletony Być może ktoś je Zsummonował ponieważ rzeczywiście ktoś tam się kręcił. Poradnik - 10/10 - wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i opisane (oprawa graficzna się dla mnie w ogóle nie liczy). Pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 00:48   #59
Domgrom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 15
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Poziom: 36
Poziom mag.: 45
Domyślny

10/10 wpadne Najtem ale niewiem czy niebedzie sporo pk ponieważ gram na
nebuli .
Domgrom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2007, 17:56   #60
jelon1993
Użytkownik forum
 
jelon1993's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Lokacja: Chorzów

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mort Dupin
Profesja: Knight
Świat: Refugia
jelon1993 ma numer GG 6709550 Send a message via Skype™ to jelon1993
Domyślny spoko

ide tam pierwszy raz wiec dzieki za poradnik 9.9/10
jelon1993 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3