Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-11-2004, 16:50   #41
Ojczul
Użytkownik Forum
 
Ojczul's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004

Posty: 203
Smutny

a ja dzisiaj ide kumplowi pomuc w odzyskaniu ciala zginal na dragu a tu nagle 2 pk mi wylatuja wiec s*******am do dp mam cale mane to sie ucham jestem w bramie to wychodzi jakis na 8 i mnie blokuje i zaraz potem napis you are dead stracilem z 18run hmm 5gfb i exp spadl mi magic lev i lev
mam teraz 16lvc 19magic lev
odrabiam i nagle jakis na 64 mnie naparza zostawia czerwone hp ja sie uzdrawiam i muwie ze mam mu placic ja mu zaplacilem
ps to sie stalo 10 min temu pk to

Ostatnio edytowany przez Ojczul - 01-11-2004 o 16:52.
Ojczul jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-11-2004, 16:32   #42
Mc macio
Użytkownik Forum
 
Mc macio's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: N 51°24' E 22°16'
Wiek: 35

Posty: 141
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Mc macio ma numer GG 5146998
Problem

a ja wlasnie przed chwilą zaliczylem deada bo mnie jakis pker zablokowal w jaskini troli. Ja bylem na 8 lvl a on chyba na 11. Zemsta bedzie słodka (tylko musze troche potrenic) debil z niego... i jeszcz sie nie moge zalogowac... ku**a.. on sie chyba nazywal somerian
jak by sie ktos chcial wyzyc na jakims cienkim nooobie to bylbym wdzieczny gdybyscie od niego zaczeli...
Mc macio jest offline  
stary 06-11-2004, 19:20   #43
Chinuk
Użytkownik forum
 
Chinuk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004

Posty: 3
Domyślny

Ja mialem postac na 26lvl i pewnego razu wchodze na tibie zeby sobie pograc a tu nie mam sprzetu i jestem 2 lvl nizej Po chwili do mnie dotarlo ze zostalem zhakowany Beylem tak zly ze stworzylem nowa postac i znowu gram.Tibia jest najlepsza gra i chyba uzaleznia
Chinuk jest offline  
stary 09-11-2004, 11:13   #44
Vukotich
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Polacy to NAJWIEKSZE POJ***BY W GRZE ...

Sytuacja ktora doprowadzila mnie do szalu i spowodowala pozegnanie z Tibia:

Chodze sobie po ghostlandzie. Taszcze lootbaga , zblizam sie do paczek zeby wyjsc. Podbiega druid 12 lvl i zaczyna uciekac z moim bagiem. Dostaje czape (niechcacy, bo mialem zamiar tylko zbic go do czerwonego). Mysle sobie - nie chcialem go zabic , ale w sumie sobie zasluzyl - moj sorc byl na 21 lvlu , poza tym takich rzeczy sie nie robi. Sprawdzam kolesia - Polak ofkors. Za jakis czas zglasza sie do mnie facio (nick do wiadomosci redakcji ) i mowi mi ze jestem hunted bo zabilem jego kuzyna i on mi nie odpusci , ze mnie zrookuje i takie tam). Gromadzi ekipe gierojow (w sumie 5 sztuk) i dopadaja mnie. Faktycznie trzeba mu bylo obstawy az 4 gostkow bo on mial "tylko" 44 lvl kontra moj 21. Uciekalem spod kopalni az pod depo w AB az w koncu ostatecznie mnie wycieli.



Moral taki - polska koncepcja tej gry polega na tym :

Podchodzi do ciebie 8 lvl i mowi : dawaj wszystko bo cie zaj***bie ... i lepiej dac , bo nasi kochani rodacy zdecydowanie i usilnie pracuja na opinie "zlodziei, hakerow, chlajusow i debili". Zyc nie umierac po prostu



Pozdrawiam moich "nieustraszonych" pogromcow



Vukotich , retired


PS. I tak wam nic ze mnie nie wypadlo i tak :tongue:
 
stary 09-11-2004, 18:33   #45
lukaszgo3
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 111
Cool

Moja pierwsza postac to był palek po wielu naglych smierciach dobilem do 17lv ale po dedzie spadlem na 16 lv i sie zalamalem :/ postanowilem ze zaloze drugom postac. I tak powstał mój Sorcek i znowu po wielu dedach dobilem do 18lv na ktorym wpadlem w trapa i znowu zalamka. I wrucilem do palka po czy gralem nim z 2 dni po czym dead a z powodu ze na sorca bylem zly to zrobiłem se knighta o jak fajnie mi sie nim gralo do czasu deda na 22lv przez 5 hunteruw :/. To przepeosilem sie z sorcem i dobilem nim 22lv bp czy dead i przypomnial mi sie palek . Gdy sie zalogowalem na palka przyszla mi chec na knighta a gdy zobaczylem moje cienkie eq to pisze do kolegi by mi bolty podzucił i kusze i tak se ni troche pekowalem az do zabicia 5 ludzi po czy postac skasowalem wrucilem do knighta którym gram do dzis )a raczej na razie trenuje) 65/64
__________________
A bore deprives you of solitude without providing you with company
nudziarz pozbawia cię samotności,
nie zapewniając towarzystwa.
lukaszgo3 jest offline  
stary 09-11-2004, 20:22   #46
Pawus
Użytkownik forum
 
Pawus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Wiek: 33

Posty: 11
Pawus ma numer GG 1524838
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Isarek
Od tibi odechciewa się grać gdy:
- Giniesz
- Zostajesz okradziony
- Masz hacka
- Ciągle wszyscy się Ciebie czepiają.

Moja najgorsza akcja to jak mnie pewien thef okradł z: k-armor, k-legs, w-helmet, dragon shield.

A noobów kochać się nie da. To są takie odmience których zadaniem jest wkurzać ludzi. Muwie o noobach, a nie moich ukochanych newbie

Święta racja! Takich ludzi nie lubimy...
ps. PK dla wszystkich hackerów
Pawus jest offline  
stary 14-11-2004, 16:16   #47
Fringilla
Użytkownik forum
 
Fringilla's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 12
Domyślny

Moja postac miala ostatnio cholernego pecha,bo w ciagu bodajze poltora-tygodnia 3x zginelam nie z wlasnej winy ( GS, PK, 2xPK ) ..wygladalo to tak:
-20 lev juuupi
-dead
-20 lev jupi
-dead
-20 lev i co z tego k... jak i tak zgine
-dead

Przedwczoraj expiłam do 21 lev, brakowalo mi 15 rotow do takowego no i oczywiscie wparowalo dwoch PK... jestem zla na siebie ze nie wyrzucilam zarobionej kasy do bagna -_- bo za***iscie ktos na mnie zarobil :/
Najgorzej ze niezle spadl distance,shielding,magic level,fishing ;p
Teraz stwierdzam ze nie ruszam sie z depo bez obstawy,mam dosyc umierania :|
Fringilla jest offline  
stary 15-11-2004, 19:22   #48
ikus from bieniewice
Użytkownik forum
 
ikus from bieniewice's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2004

Posty: 16
Domyślny

mi sie odechcialo grac jak na desert quescie koles nas na zerki na prowadzil i ja zaliczylem zgon.Niby nic ale stracilem level po 2 z dista i shieldingu
ikus from bieniewice jest offline  
stary 29-11-2004, 16:02   #49
Doro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2004

Posty: 15
Problem

No to ja też się użalę. W ciągu 1h 10 min załapałem 3 deady.

1. Przez PK. Kolo Thais, na rotach, można wejść do tunelu gdzie jest resp 2 skeletonów. Tam koleś zastawił dziórkę taboretami. Na miejscu ropa byłem ja i jeszcze jeden. Gdy się trochę przesunąłem (jakimś cudem odało mi się przesunąć przedmioty ) ten koleś co zemną był zablokowany zabił mnie. Krzyczałem "I PAY !!!" "STOP!!!", ale nie skutkowało. Ok, Dead. WYpadło mi: BP, 2 runes, 1 hmm, rope, leather boots.

2. Przez nieuwagę. Poszedłem na orci i one mnie blocknęły i dead Starty: plate legs, BP, 4 runes, rope.

3. Przez n00ba !!! I to mnie najbardziej wkórzyło Kolo blocknął mnie, krzyczałem, żeby tego nie robił, ale i tak mnie orci zabiły. Straty: BP, 4 runes, Plate armor, steel helmet.

Oczywiście obaj kolesie ją HUNTED przez mojego qumpla z RL - Sir'Oscarex.

Zapomniałem dodać, że to deady mojej postaci na Hibernie - nick: Dorek.

Jeśli ktoś mi współczuje i ma może na sprzedaż:
Plate armor
Steel helmet
Plate legs
Leather boots (to raczej do oddania jak ktos ma )

to z wielką chęcią kupię. Jakby co to dogadamy się w Tibii, lub przez GG: 4605319 .

__________________________________________________ _
ALL TIBIA PLAYERS LOVE PKs AND N00Bs !!!
__________________________________________________ _
Doro jest offline  
stary 02-12-2004, 14:14   #50
Wexerh
Zbanowany
 
Data dołączenia: 25 09 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 152
Wexerh ma numer GG 2856511
Domyślny a

....mi sie odechcialo grac jak jakis noobek zabral mi Crown Arrmora (25K) i na dodatek jak go gonilem podszedl do qmpla 70+lvl i mnie zaviupal wypadl bright sword szacowane straty 60 K -,- nadal grtam
Wexerh jest offline  
stary 02-12-2004, 15:38   #51
Telupeje
Użytkownik Forum
 
Telupeje's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 261
Domyślny ;(

Ojej...Zły PK was zabił na 15 lvlu?...Smutne((
Jak macie tak płakać po wszystkich dedach to się lepiej na bierki przerzućcie. xDDDD
Telupeje jest offline  
stary 02-12-2004, 16:11   #52
mysti randwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 11 2004

Posty: 6
Problem

Ja niesamowicie się wkurzyłem gdy jakiś NOOB powiedział mi że da mi żarcia i zapędził mnie tak że nie mogłem wyjść i zginąłem. Zabrano mi battle hammer a dla mnie to dużo bo miałem 9 lvl. (24 atak i 14 obrona)
mysti randwin jest offline  
stary 03-12-2004, 15:39   #53
Ulver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2004
Lokacja: Będzin

Posty: 140
Stan: Aktywny gracz
Imię: Chin Drea
Profesja: Elite Knight
Gildia: Big Team
Świat: Guardia
Poziom: 26+
Skille: 68/68+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Mi się odechciewa grać jak w GL sa wszytskie miejsca do expienia zajete przez wysokie lvl nie wiem gdzie moge jescze expic i wtedy nie mam po co grac w tibie

jesli ktos zna jeszcez jakies podobne miejsca do nabijania exp-a nich tu napisze plix


wiem jestem N00bem


pall--->aldora-----> 18 lvl--->skills 53/39 ( nie trzepiać się )----> AB
Ulver jest offline  
stary 05-12-2004, 00:36   #54
cAnz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 12
Problem

ludzie wy jacys debile zpeda**ni jestescie czy ktos wam do wanny wchodzi?

kogo do cholery obchodzi ze giniecie 3 razy dziennie na lvlu mniejszym niz 20?

kogo obchodzi jak giniecie od 6 rotow?

kogo obchodzi ze macie lagi? kupcie sobie neo+ durnie to nie bedziecie ich miec...

narzekacie na nooby... giniecie w sposob w ktory gina wlasnie oni... dekle... idzcie sobie palnac sd w czolko...

z 5 osob napisalo sensowne posty... i bynajmniej nikt z nich nie wspominal o swojej smierci...

dlaczego nikt nie napisal jak zginol na hero czy na dl hunt? czemu nikt nie deadnol robiac paradox tower? huh? wiecie czemu? bop jestescie zbyt n00bish zeby do tego etapu gry dojsc... watpie zeby wiecej niz 40% z was doszlo do 20 lvlu nie rzucajac wczesniej tibii...

ktos napisal ze polacy to scierwiarze bo pkuja i sa chamami... polacy nie byliby takimi scierwiarzami gdyby umieli grac... i nie gineli 3 razy dziennie...

Entaro Adun,
Absinthor the great.
cAnz jest offline  
stary 07-12-2004, 01:35   #55
zbakany jak zawsze
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wycieczka na smoki - ja, dobry znajomy i pewna n00bowata kolezanka. ja klepie smoka i robie za blokera, kolega klepie + hmm'y a kolezanka uh'a. niestety - nie dosc ze "zaspala" to jeszcze ruszala sie tak wspaniale ze ani ja ani kolega do wyjscia sie nie moglismy dopchac. kiedy deadnelismy nie wrzucila nawet laskawie naszych cial do dziury - tylko sama zwiala. stracila - 20hp. ja - bp uh'ow + knight legsy. po odrodzeniu sie w swiatyni - jak najszybciej dobieglem na miejsce - kolega juz tam byl - wchodzimy - ona miala tylko uhac.. dziewczyna po prostu z talentem i fantazja. zablokowala wejscie i znow deady.. dark helmet + knight armor + skull staff poszly w 'smoka' :\


peace wszystkim dziewczynom grajacym w tibie. jedno jest pewne - na smoki z wami nie ide ;]
 
stary 07-12-2004, 15:50   #56
Destrukter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 5
Destrukter ma numer GG 5142361
Domyślny

Kiedy zabije cie jakis nOOb albo ganiaja ciebie 3 gildie ( mnie ganialo 6 )
Destrukter jest offline  
stary 08-12-2004, 08:39   #57
cAnz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zbakany jak zawsze
wycieczka na smoki - ja, dobry znajomy i pewna n00bowata kolezanka. ja klepie smoka i robie za blokera, kolega klepie + hmm'y a kolezanka uh'a. niestety - nie dosc ze "zaspala" to jeszcze ruszala sie tak wspaniale ze ani ja ani kolega do wyjscia sie nie moglismy dopchac. kiedy deadnelismy nie wrzucila nawet laskawie naszych cial do dziury - tylko sama zwiala. stracila - 20hp. ja - bp uh'ow + knight legsy. po odrodzeniu sie w swiatyni - jak najszybciej dobieglem na miejsce - kolega juz tam byl - wchodzimy - ona miala tylko uhac.. dziewczyna po prostu z talentem i fantazja. zablokowala wejscie i znow deady.. dark helmet + knight armor + skull staff poszly w 'smoka' :\


peace wszystkim dziewczynom grajacym w tibie. jedno jest pewne - na smoki z wami nie ide ;]
bo z kobietami w tibii jest tak samo jak z jazda samochodem...
cAnz jest offline  
stary 08-12-2004, 16:56   #58
MichalRzaska
Użytkownik forum
 
MichalRzaska's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Carlin/City Cracov
Wiek: 31

Posty: 18
MichalRzaska ma numer GG 6894945
Oczko

Możecie mówić że to była akcja łatwa do wygrania ale na 11 lvl to dużo.

Zaatakowały mnie 2 cyclopy gdy przechodziłem z Thais do Carlin.

A pozatym co chwile mnie nooby chcą zabijać i nikt mi nie pomaga.

Nie nawidze tego że polacy zabijają się nawzajem.

Polacy trzymajmy się RAZEM
MichalRzaska jest offline  
stary 08-12-2004, 22:19   #59
maripo
Użytkownik Forum
 
maripo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Nowy Sącz
Wiek: 33

Posty: 191
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 66
maripo ma numer GG 1138995
Domyślny :(

Hmm....
Ja stracilem jakies 45k po takim dziwnym hacku.
Mianowicie. Lazilem sobie po Elven Bane i nagle mnie kicklo na Minku Guardzie <mialem 17lvl> I jak sie lognelem <mialem pacca> to uprzejmie zobaczylem ze jakis czlowiek wlasnie sie bawi moimi zeczami bo wszystko bylo w parcelu, ale ten hacker wbił się jeszcze raz i zdążył wysłać parcela..

A ten 2 raz to na Infernie
Mialem 15 lvl Druid. To byly początki moje w Tibi. I ja sobie pomału expiłem i mlvl robilem, mialem wielu kolegów. Ale to były też początki panowania Siergyiaja<niewiem jak sie pisze>, była wojna pomiędzy Headsmasherami i Gimo vs LaH. Ja byłem w Headach runemakerem... I wtedy Siergiej zaczął swoje działania na żecz mass pk. Wytrenował sobie kolege blokując każdego swoją postacia a tamten zabijał.. i mnie to spotkało 3 razy. Od tego czasu niegrałem już na Infernie, sprzedałem postać i mam wszystko w @*$@(!$( co się tam dzieje. Teraz gram sobie na Eterni i jest ROX
maripo jest offline  
stary 12-12-2004, 19:16   #60
Ulver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2004
Lokacja: Będzin

Posty: 140
Stan: Aktywny gracz
Imię: Chin Drea
Profesja: Elite Knight
Gildia: Big Team
Świat: Guardia
Poziom: 26+
Skille: 68/68+
Poziom mag.: 4
Domyślny

mi się odechcialo dzisja grać.......
robie sobie moim drutem ( 10 lvl ) gdy nagle mnie jakis koles zaczol nawalac a ze nie mialem eq szybko dedlem :/
no nic nie przejolem sie za bardzo tym......loglem sie na palka i ide skopac goscia jeden atak na niego i 2 sd we mnie polecialy :/ naszczescie pomiedy a sie uhlem potem stanolem sobie obok debo po mnie skonczyli nawalac a ten gosciu co mi druta zabil zaczol na mnie bluzkac z 45 i 34 lvl :/
to ja nie wytrzymalem i atak na niego ....niestety dlugo nie wytrzymalem :/
po tym oddalemcale eq koledze i szukam nowego swiata
gralem an aldorze nie mam pacc wiec nowsze swiaty odpadaja moze mi ktos polecic jakis swiat >?????<
Ulver jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin 3