Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-03-2006, 07:20   #41
Roolq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

zalezy jaki swiat na refugi sa bardzo przyjemni ludzi nawet brsy
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-03-2006, 13:21   #42
Fightmen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Niema
Świat: Danubia
Poziom: 25+
Skille: ;p
Poziom mag.: 30
Domyślny

e tam jak masz uhy i umiesz uzywac zawsze sie da pk uciec chyba ze trapna,nie wyobrazam sobie grania na no pvp ,brak emocji w czasie walki z innymi,brak wojen gildi ,brak zemsty na tych co skrzywdzili ciebie badz kolegow,a do tego Ciaglego strachu to da sie przyzwyczajic,duzym minusem jest nato miast to ze nie morzesz afkowac(szczegolnie magicznymi-latwy cel duzy loot),wiele razy padlem sorcem przez to teraz mam palka i jest ok
Fightmen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2006, 19:33   #43
Kazurov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006

Posty: 11
Domyślny

To już chyba wiesz dlaczego nie gram na lumierze! ;p

Nie polecam takich światów.
Kazurov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 10:24   #44
D0m1.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Non pvp jest rox, szczególnie Luminera. Ja nie gram na servach pvp, ponieważ mialem kiedys palka na 11 lvl zrobilem mu 70 dist i...... , a co do skillowanie jest sposób na noobów wystarczy bloknąć taką lame i trzymać minimum z godzine, zrobi sie spokojny, pokorny i nigdy już nie bedzie przeszkadzał ;d
peace
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2006, 11:31   #45
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fightmen
e tam jak masz uhy i umiesz uzywac zawsze sie da pk uciec chyba ze trapna,nie wyobrazam sobie grania na no pvp ,brak emocji w czasie walki z innymi,brak wojen gildi ,brak zemsty na tych co skrzywdzili ciebie badz kolegow,a do tego Ciaglego strachu to da sie przyzwyczajic,duzym minusem jest nato miast to ze nie morzesz afkowac(szczegolnie magicznymi-latwy cel duzy loot),wiele razy padlem sorcem przez to teraz mam palka i jest ok
Ten pan bardzo madrze powiedzial... po za tym na nonpvp tylko expisz a na pvp jak sobie wyexpisz ten lvl to masz zabawe i sobie po zabijasz... w koncu kazdemu nudzi sie kiedys expienie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-05-2006, 22:45   #46
Dart_Ridaow
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 28
Domyślny NooB

Boshe ja z takich ludzi niemoge -.- marudza ze niemoga zabijac to po hu... wybrales taki server zal.pl
Dart_Ridaow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 14:03   #47
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keel
a na pvp jak sobie wyexpisz ten lvl to masz zabawe i sobie po zabijasz... w koncu kazdemu nudzi sie kiedys expienie
Rotfl, a co wtedy, jak ciebie zabiją, kiedy wbijesz załóżmy ten 60lvl i zlecisz na 58, a exp biłeś 4 dni? Miło by na pewno nie było.
Właśnie zacząłem sobie grać na Refugii, zrobiłem 25lvl i 25mlvl w ciągu tygodnia, zainwestowałem w eq, a na noobów i newbie/niepotrzebne skreślić znalazłem parę sposobów, które zazwyczaj skutkują :>
- jeżeli noob/newbie przychodzi do cave, a ty tam expisz, a jak on zobaczy, że potworków nie ma, po paru chwilach sobie pójdzie, albo da loga
(częściej :>)
- nie reagujcie na światach non-pvp na gadki z innej strony typu: ,,noob",
,,twoja stara", tylko dajcie ignore i pomyślcie: ,,to tylko jakiś idiota, zaraz sobie pójdzie"
- rozumiem, że jeżeli sobie skillujemy i ktoś wybije nasze potworki, można się wnerwić ( mi dzisiaj parcelki ktoś zabrał ). Ja zacząłem chodzić za nim i zabijać jego potworki i zabierać loota z nich. Doszło do tego, że mnie przeprosił i jeszcze dopłacił 100gp
- prawdą jest, że banda 10-25lvl sorców wbijająca się na expa nie jest miła, warto pocieszyć się faktem, że oni maksymalnie dojadą do 30lvl i dadzą se spokój
- zachęcam też do kupienia pacca Na pacc area nie ma noobów i ludzi kradnących expa, bo jaskinie na Dara~, Ank~ z rotami itp. są tak obszerne, że takie sytuacje w ogóle nie wchodzą w drogę. Jak tylko zrobię 40lvl i 50mlvl, kupuję pacc przez tibia.pl

@EDit
Zapomniałem wspomnieć o kradzieży lootbagów !
Wystarczy kupić sobie kiedyś pacca,zrobić postman quest i nie ma z tym problemu, gdyż skrzynek pocztowych na expowiskach najczęściej obleganych nie brakuje. Nawet jak zrobisz postmana, w czasie, gdy będziesz miał pacc na koncie, a kiedy pacc sie skończy, postman zostaje :>

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Mithgar XX - 24-05-2006 o 14:06.
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-05-2006, 14:43   #48
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Rotfl, a co wtedy, jak ciebie zabiją, kiedy wbijesz załóżmy ten 60lvl i zlecisz na 58, a exp biłeś 4 dni? Miło by na pewno nie było.
Właśnie zacząłem sobie grać na Refugii, zrobiłem 25lvl i 25mlvl w ciągu tygodnia, zainwestowałem w eq, a na noobów i newbie/niepotrzebne skreślić znalazłem parę sposobów, które zazwyczaj skutkują :>
- jeżeli noob/newbie przychodzi do cave, a ty tam expisz, a jak on zobaczy, że potworków nie ma, po paru chwilach sobie pójdzie, albo da loga
(częściej :>)
- nie reagujcie na światach non-pvp na gadki z innej strony typu: ,,noob",
,,twoja stara", tylko dajcie ignore i pomyślcie: ,,to tylko jakiś idiota, zaraz sobie pójdzie"
- rozumiem, że jeżeli sobie skillujemy i ktoś wybije nasze potworki, można się wnerwić ( mi dzisiaj parcelki ktoś zabrał ). Ja zacząłem chodzić za nim i zabijać jego potworki i zabierać loota z nich. Doszło do tego, że mnie przeprosił i jeszcze dopłacił 100gp
- prawdą jest, że banda 10-25lvl sorców wbijająca się na expa nie jest miła, warto pocieszyć się faktem, że oni maksymalnie dojadą do 30lvl i dadzą se spokój
- zachęcam też do kupienia pacca Na pacc area nie ma noobów i ludzi kradnących expa, bo jaskinie na Dara~, Ank~ z rotami itp. są tak obszerne, że takie sytuacje w ogóle nie wchodzą w drogę. Jak tylko zrobię 40lvl i 50mlvl, kupuję pacc przez tibia.pl

@EDit
Zapomniałem wspomnieć o kradzieży lootbagów !
Wystarczy kupić sobie kiedyś pacca,zrobić postman quest i nie ma z tym problemu, gdyż skrzynek pocztowych na expowiskach najczęściej obleganych nie brakuje. Nawet jak zrobisz postmana, w czasie, gdy będziesz miał pacc na koncie, a kiedy pacc sie skończy, postman zostaje :>

Pozdrawiam!
To samo na nonpvp... zlapiesz kicka na guardach i padniesz... LMAO
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2006, 21:30   #49
Tarantallegra
Użytkownik forum
 
Tarantallegra's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2006
Lokacja: Świebodzice

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 63
Skille: 15/23
Poziom mag.: 55
Domyślny

Wczoraj wlasnie mialem szczyt takie qr***y, siedzialem se na gsach na darashi i co chwile nooby od 25-40 lv podchodzily i mi parcele wywalaly... dlatego chyba zmieniam swiat na pvp, tam przynajmniej kolesiowi cos moge zrobic w zamian...
Tarantallegra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2006, 22:46   #50
Keel
Użytkownik Forum
 
Keel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 532
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tarantallegra
Wczoraj wlasnie mialem szczyt takie qr***y, siedzialem se na gsach na darashi i co chwile nooby od 25-40 lv podchodzily i mi parcele wywalaly... dlatego chyba zmieniam swiat na pvp, tam przynajmniej kolesiowi cos moge zrobic w zamian...
No lepiej zmien... strach az taki nie jest jesli umiesz grac... bo co Ci zrobi jakis noobek jesli bedziesz mial dobre pvp(ucieczka);>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przybitek Pokaż post
heh nie popisałeś się powód jest inny na demony nie działa exeta res..
Keel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2006, 23:12   #51
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Sam zacząłem grać niedawno na serwerze non-pvp, ponieważ nie mam za bardzo czasu teraz na grę to pomyślałem, że non-pvp jakoś skróci mi czas gry blechhh.
@Hehehehe sam doświadczyłem niedawno takiej sytuacji, że koleś mnie blokną żeby mnie zabił cyc, przed którym uciekałem strzelając do niego z roda. Niestety nasz bloker miał niski lvl i cycek z jego strony który nagle się zrespił niewiadomo gdzie też zaczął go atakować xD ten w pośpiechu zaczął uciekać xD i puścił mnie wolno. Huehuehueh to chyba jest minus tych serwerów co? Przynajmniej będę wiedział, żeby sobie załatwić jakieś m-walle woa! Może padnie jakiś nuupek : p
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2006, 13:51   #52
Howi Fast
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 10
Domyślny :p

Ja gram na swiatach pvp oraz NON pvp. Gram na Harmonii i jetsem z tego zadowolony mam donrego knighta na prawie 60 levelu... Tez mialem Przypadki ze lootm kradli lub mnie blokowali.. Ale aby wyjsc z takiej Oblesniej sytuacjii trzeba mieśc nieco doświadczenia w tej grze.. jesli cie blokuja Nie panikuj bo wtedy gwarantowny "FAST DEAD" czyli szybka smierc..powili przesuywaj tych co sie blokuja..a jesli juz sie nieda to bij potwroki jesli to tez nie pomoze to juz nic innego oprcz deada..Dlatego tez Kupilem Pacc.. bo jak expie na ternach dla pacc: Edron,Ankrahmun itd.. to wlasnie tam nie ma Noobow przynajmnij ja nigdy nie spodkalem . mozesz spokojnie targać lootbaga

Hail Harmonia\Obsidia ^^
Howi Fast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2007, 15:05   #53
Elderth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2007
Lokacja: Cieszyn

Posty: 12
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 61
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Oj zdziwil bys sie nawet na pacc sa NOOBY ! ale takie wyjatki a co do trapa masz racje niepanikowac to podstawa i przy odrobinie szczescia jeszcze ci sie uda trapnac innego xD... czego nie lubie to jak sie wpychaja na resp ale to tez sie da zalatwic tylko trza czasu... ogolnie swiaty non-pvp sa spoko mozna sie fajnie rozerwac i pobawic bo na pvp jest troszke mi sie zdaje wiecej noobow "bez obrazy dla graaczy ze swaitow pvp" ale tam h-lvl zabijaja malo lvl postacie a dlaczego bo sie boja rownych siebie taka jest prawda. A kazdy swiat ma swoje zasady... nawet non-pvp

Pozdro4All
Elderth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2007, 19:03   #54
Grebol
Użytkownik Forum
 
Grebol's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Francja>Paryz

Posty: 579
Imię: Neon Corn
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

ja pierdole-.-'

npvp - lamao style

pvp - normalna gra

koniec tematu
__________________
Dzisiaj, 17:19 #425
xBardolekx
ok panowie to ja zapominam o carlin.pl..
Grebol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 00:11   #55
Hafir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Coz powiedziec

Kiedys gralem na Danerze server pvp (pozdro dla kumpli) troche wkurzaly mnie deady wiec zmienilem na non pvp (aktualny) tez mnie to denerwuje ,kiedys 8 lvl zablokowal mnie na rotach gdy soule wbijalem i musialem 2h siedziec i czekac az ktos przyjdzie i mi pomoze. Ale wybralismy taki server wiec musisz sie z tym pogodzic i przyzwyczaic. Staraj sie niedawac zbloczyc w takich miejscach i badz ostrozniejszy. Na wyzwiska innych noobow najlepiej dawaj ignore i sie niczym nieprzejmuj.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 12:23   #56
Blood Romeragura
Użytkownik Forum
 
Blood Romeragura's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006

Posty: 131
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 82
Skille: 88/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

prawda jest taka że h-lvl które grają na non-pvp są to najczęściej ludzi którzy dostali kopa na pvp i już mają dosyć pvp żeby znowu nie dostać...
__________________
Nie bedzie mial nigdy prawdziwych przyjaciol ten, kto nie leka sie robic sobie wrogow..."William Hazlitt"

---------------------------------------------------
Ryba bez roweru to jak Czlowiek bez Religi
Blood Romeragura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 16:11   #57
Gollada
Użytkownik forum
 
Gollada's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 18
Domyślny ...

Na każdym świecie znajdzie się grupka ludzi którzy będą blokować i tego nie zmienisz. Mnie dzisiaj przyblokowała panna z 50lvl. Ale Trochę doświadczenia w takich sytuacjach da się uniknąć deda.. Ale powinny istnieć "areny" nie do zabijania.. ale do trenowania z innymi graczami..
Gollada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 16:14   #58
Fejkowiec
Użytkownik Forum
 
Fejkowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: OldSchool.
Wiek: 33

Posty: 458
Domyślny

Jesli chcecie jakies urozmaicenia na non pvp typu Pvp Areny, to biegnijcie na servy pvp -.-'' To ze tam nie umiecie grac jak 90% polakow, to nikogo nie obchodzi..
__________________
Old school~
Fejkowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 19:37   #59
Smieszek26
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Twój wybór grasz na no-pvp nie spodziewaj sie ze nie bedzie tam nobków an a na pvp pewnie po drodze do tego 24 lvla padl bys ze 2 razy przez jakiegoś pk. graj jak chcesz ja gram na no-pvp i jak ide gdzies expic to mam przy sobie uhy manasy(knightem jestem) i jakos jeszcze ani razu nie padlem xD

pzdr
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2007, 17:56   #60
Soulmann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Wiek: 34

Posty: 200
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Soulmann
Domyślny

Cóż, coś kosztem czegoś.

Na NoN-PvP ludzie mogą Cię bezkarnie blokować (przynajmniej teoretycznie bezkarnie) i doprowadzić Cię w ten sposób do deada, na PvP natomiast te noob-charki zamiast blokować zaczęłyby Cię nawalać - efekt byłby taki sam. To jest Tibia i tutaj nie można być zbyt przywiązanym do życia.

Ja osobiście nie żałuję wyboru (NoN-PvP Candia), przynajmniej mogę w miarę spokojnie AFK'ować. Fakt, nieraz mnie co niektórzy bardziej cwani low-lvl denerwują (choćby wczoraj dwie osoby mnie zablokowały na sternum i nie chciały puścić dalej bez płacenia, ale report i szybka interwencja GM zapobiegła mojemu osiwieniu wskutek nerwów), ale cóż - to wciąż jest tylko gra.
Soulmann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:19.


Powered by vBulletin 3