Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-07-2008, 17:27   #41
malyjanek
Użytkownik Forum
 
malyjanek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005

Posty: 575
Profesja: Royal Paladin
Gildia: exclusive
Świat: Magera
Poziom: 129
Skille: 95/72
Poziom mag.: 21
Domyślny

1.Skill ciecia skorek bardzo fajny pomysl

2.Obnizenie expa za potworki o 50% (np gs daje 900 expa to dawal by 450) dlaczego? no sorki ale jak powstawaly nowe swiaty to tydzien i byly juz 40-50 lvl ;/ za duzo wysoko lvl postaci ale nie wiem jak to rozwiazac

3.) wyspy profesji ( a wiec 4 wyspy na ktore moze sie dostac tylko dana profesja np na wyspe druidow tylko druid) bylaby to wysepka na ktorej bylo by kilka expowisk i po jakims quescie dla danej profesji

4.) swiat non pvp dla graczy PACC (non pvp przeludnione przydalby sie taki server) i niech nikt sie nie sugeruje premia ze tam malo luda

5.)Wzmocnienie znaczenia SD i UH.TO byly kiedys priorytety druida i sorcerera ,teraz ludzie wola kupowac nic robic a Uhy sa juz prawie bezuzyteczne

6.)czestsze najazdy (raz na 2 tygodnie) na WSZYSTKIE miasta o tej samej porze

7.)Dodatkowe expowiska dla FACC (jestem pacc wiec mi to wisi) gdyz nie mozna sie kisic ciagle w tym samym (kazdy z nas byl kiedys faccem)

8.) obnizenie limitu ludzi na serwerze z 950 do 800-850 (pelny server = zajete expowiska = wieksze lagi)

9.) Wieksza liczba gmow w tym conajmniej 1 gm na kazdy swiat aby bylo mniej oszustow,botterow
malyjanek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-07-2008, 17:30   #42
Ninja'Brave
Użytkownik Forum
 
Ninja'Brave's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 50+
Skille: 75/60+
Poziom mag.: 14
Domyślny

Niech wprowadza deszcz i parasolki bedzie zajebiscie bo i tak teraz to gowno a idzie coraz gorzej [; Takie jest moje zdanie
__________________
~~Attenzione~~

Zapraszam do mojego tematu _/
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=178392
Ninja'Brave jest offline  
stary 01-07-2008, 17:51   #43
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ninja'Brave Pokaż post
Niech wprowadza deszcz i parasolki bedzie zajebiscie bo i tak teraz to gowno a idzie coraz gorzej [; Takie jest moje zdanie
Deszcz i śnieg to dobry pomysł, ale po co te parasolki?
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline  
stary 01-07-2008, 18:01   #44
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Postawienie 10 serverow nab-pvp
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 01-07-2008, 18:23   #45
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Arena na non-pvp! Spadłem z krzesła. Non-pvp = non player versus player = nie ma walk gracz kontra gracz. A jak nie ma, to nie ma. I tyle.
Może zróbmy nowy tryb rozgrywki, można lac ludzi, ale jak się ich zabije to nie tracą nic! Wtedy jak ktos bedzie na redzie kolo demona biec, to możnaby go dobic, przynajmniej by nic nie stracił :d
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 01-07-2008, 19:16   #46
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brandle Pokaż post
Z jakiej racji non-pvp ma dostać arenę ??? Jeśli chcecie sobie powalczyć to idźcie na servy pvp.


A chociażby z takiej że na pvp jak nie masz dobrych pleców to nawet deserta nie zrobisz. Natomiast arena do walk służyłaby dla zabawy a nie po to by ubijać kogo się tylko chce. Moim zdaniem gracze na non-pvp też powinni mieć jakąś szansę zmiezyć się ze sobą a nie tylko maniakalne wbijanie expa i patrzenie jak cie sie boterzy zwalają na spawna.
Przy wybieraniu świata doskonale wiedziałeś co cię na nim czeka.
"On Non-PvP game worlds you are safe from attacks or damage by other
players."
I to się nigdy nie zmieni, a w ogóle zauważyłeś, że mapa Tibii jest identyczna na wszystkich światach? Wyobrażasz sobie, że na Securze czy Guardii jest jakaś arena, a na normalnym pvp co by tam było, pustka? Nie będą robić na serwerach różnic w spawnach potworów, zabudowie mapy, tylko dla tego, że przy tworzeniu postaci wybrałeś taki, a nie inny świat. Jakoś ja robiłem deserta kilka razy i nie potrzebowałem żadnych pleców, ale jeśli po wykonaniu ów questa pisze się do innych "pay 10k noobs" to sie nie dziw.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
2.Obnizenie expa za potworki o 50% (np gs daje 900 expa to dawal by 450) dlaczego? no sorki ale jak powstawaly nowe swiaty to tydzien i byly juz 40-50 lvl ;/ za duzo wysoko lvl postaci ale nie wiem jak to rozwiazac
Tak, już teraz strasznie musi się expić na lvl 200+, a co dopiero gdyby było tylko 1/2 expa za potworki? Wszystkie high lvle retired = brak przypływu gotówki z pacców.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
4.) swiat non pvp dla graczy PACC (non pvp przeludnione przydalby sie taki server) i niech nikt sie nie sugeruje premia ze tam malo luda
To mi się podoba.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
5.)Wzmocnienie znaczenia SD i UH.TO byly kiedys priorytety druida i sorcerera ,teraz ludzie wola kupowac nic robic a Uhy sa juz prawie bezuzyteczne
Też tak uważam, ale jest to nie realne, gdyż Cipy nie robią czegoś, aby po dwóch upach to zmieniać na stary sposób.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
8.) obnizenie limitu ludzi na serwerze z 950 do 800-850 (pelny server = zajete expowiska = wieksze lagi)
Zły pomysł, mało ludu = gorszy spawn potworków. Mieszkasz w Polsce, trzeba było brać niemiecki serwer i byś nie miał lagów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pilarq Pokaż post
japierdole dlaczego teraz ostratnia rózga dla druida i sorca i obydwie walą ze śmierci, nożesz kurwa japierdole, sorc to jest takie kurwa gówno!! a cipki jeszcze dają druidowi rózge ze śmierci, pallkowi nowe kusze i srusze, kurwaaa no czemu ja gram kurwskim sorcem ???
Nie zauważyłeś, że dwie ostatnie różdżki dla sorca i druida zadają obrażenia od brakujących żywiołów? Tzn. jeśli Woi zadawało obrażenia od ognia, to nowe różdżki dla sorca (2 ostatnie) będą zadawały obrażenia od energii i obrażenia śmierci. To samo jest u druida, tylko inne żywioły. Średnia obrażeń 2 ostatnich różdżek u druida i sorca wynoszą 65, czyli tyle samo co z Woi i Hailstorm Roda. Po za tym po twoim nicku w grze widać, że nie jesteś zbyt inteligentny, a i raported za przekleństwa.

Ostatnio edytowany przez Macko121 - 01-07-2008 o 19:36.
Macko121 jest offline  
stary 01-07-2008, 23:57   #47
Maks14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007

Posty: 132
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 60
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dobra dajcie juz spokoj z ta arena to bylo tylko ot tak napisane bo normalnie z tymi noobami cos sie robi.
Dla przykladu:
Slime slayer 40~~ sorc
Siedzi przez caly czas co sie tylko lognie na slimach kolo ef i nie wazne jaki by gosc mial lvl czy cokolwiek podejdzie zabije i powie cos w stylu "no train here becouse I said that" i to juz gdzies tak z tydzien codziennie. Dodam jeszcze ze ma brata na mniej wiecej tym samym lvlu i sie wymieniaja wzajemnie -.-

PS Rozwalaja mnie te reklamy google...
"tibia gold tibia cheats i cos tam z tibia a na koncu "ruchy plodu, czas ciazy "" xD
Maks14 jest offline  
stary 02-07-2008, 00:43   #48
pilarq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Biedronka
Świat: Luminera ;/
Poziom: 63
Skille: 16/25
Poziom mag.: 55
pilarq ma numer GG cze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
1.Skill ciecia skorek bardzo fajny pomysl
Hehe no oczywiście mój pomysł, to by było zajebiste, czym większy skill tym częściej skórki lecą

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Macko121 Pokaż post
Nie zauważyłeś, że dwie ostatnie różdżki dla sorca i druida zadają obrażenia od brakujących żywiołów? Tzn. jeśli Woi zadawało obrażenia od ognia, to nowe różdżki dla sorca (2 ostatnie) będą zadawały obrażenia od energii i obrażenia śmierci. To samo jest u druida, tylko inne żywioły. Średnia obrażeń 2 ostatnich różdżek u druida i sorca wynoszą 65, czyli tyle samo co z Woi i Hailstorm Roda. Po za tym po twoim nicku w grze widać, że nie jesteś zbyt inteligentny, a i raported za przekleństwa.
Zauważyłem, a ty nie zauważyłeś że śmierć jest żywiołem sorca, więc dlaczego druid ma mieć rózge od śmierci skoro sorc nie ma od lodu??? a po za tym reportuj se, jak chcesz to się nawet zesraj i tak mi możesz naskoczyć PS: Lol nicku się uczepił, ty masz pewnie maćko zaijaka auhsuhs LoL ;P

Ostatnio edytowany przez pilarq - 02-07-2008 o 00:47.
pilarq jest offline  
stary 02-07-2008, 00:51   #49
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

Cytuj:
Zauważyłem, a ty nie zauważyłeś że śmierć jest żywiołem sorca, więc dlaczego druid ma mieć rózge od śmierci skoro sorc nie ma od lodu??? a po za tym reportuj se, jak chcesz to się nawet zesraj i tak mi możesz naskoczyć PS: Lol nicku się uczepił, ty masz pewnie maćko zaijaka auhsuhs LoL ;P p
Wiesz, ze zywioly sorca to ogien i energia? Smierc to taki dodatek, tak jak dla druida teraz leczenie. Druid ma miec leczaca rozdzke? Dlaczego sorc nie moze zaklac broni knighta smiercia? Bo druid nie moze zaklac broni knighta leczeniem...
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 02-07-2008, 00:54   #50
pilarq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Biedronka
Świat: Luminera ;/
Poziom: 63
Skille: 16/25
Poziom mag.: 55
pilarq ma numer GG cze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hunter Of Mystery Pokaż post
Wiesz, ze zywioly sorca to ogien i energia? Smierc to taki dodatek, tak jak dla druida teraz leczenie. Druid ma miec leczaca rozdzke? Dlaczego sorc nie moze zaklac broni knighta smiercia? Bo druid nie moze zaklac broni knighta leczeniem...
dobra dobra, zawsze by się jakieś rozwiązanie znalazło... Śmierć to tylko dodatek, ale dla sorca nie druida!!
pilarq jest offline  
stary 02-07-2008, 01:20   #51
Egon_Abus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2007

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Przecież druid teraz ma Necrotic Rod (żywioł - śmierć).
Sorc ma Wand of Decay (żywioł - śmierć).
Nie rozumiem skąd pomysł, że śmierć to żywioł sorca... Bo co, SDki robi? Druid może robić HMMy, a energia wcale nie jest jego żywiołem... :roll:
__________________
[MONSTER]Pirate Marauder[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Cutthroat[/MONSTER],
[MONSTER]Pirate Buccaneer[/MONSTER], [MONSTER]Pirate Corsair[/MONSTER]
are my friends...
Egon_Abus jest offline  
stary 02-07-2008, 09:44   #52
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
@Up no wlasnie jakies areny do bijatyki ale bez strat, sama zabawa by sie przydaly... no i cos zeby wreszcie pokonac boty, ale wydaje mi sie ze jakby chcieli toby juz dawno cos z botami zrobili ale wtedy przepadla by kaska za pacce :<
dlatego narazie nie gram w tibie i mam od niej odpoczynek, kto wie moze kolejny up albo kolejny cos zmieni....
tak jak na ronotsie tylko e tam na ronotsie po za arena runy sie traca a na arenie nie traca bo nie powinny bo to tylko zabawa i eby m summonowywal jakies potworki (te lepsze) i zeby nie zostawialy loota

Ostatnio edytowany przez druidek123 - 02-07-2008 o 09:50.
druidek123 jest offline  
stary 02-07-2008, 15:03   #53
Galo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja uważam że podstawą powinna być zmiana cen u NPC. To jest żenada że DSM kosztuje (na moim serwerze) 45 k a następne demon armor i MPA kosztują już kilka razy tyle. Poza tym takie MPA czy DSM może kupić na allegro nawet 8 lvl. Wszystkie itemy powinny wymagać jakiegoś lvla

Pozdrawiam Galo

Ostatnio edytowany przez Galo - 02-07-2008 o 15:16.
 
stary 04-07-2008, 15:30   #54
Xana36
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 32
Imię: Michaeldz
Profesja: Druid
Świat: Azura
Poziom: 20
Poziom mag.: 50
LOL

Ja bym chciał trochę urealnić Tibię...

Np.: Ze każdy kto ma domek, ma dla niego klucz, jak nie zamknie... to jego sprawa...

Zwierzaki mogą być.

Żeby każdy mógł sie uczyć wszystkiego. Np.: Mamy Druta, szukamy.... jakiegoś NPC, który jest drutem, ale nauczył się magii sorców. Idziemy do neigo, i za 2 razy większą kasę uczymy się czarów sorca. I tak ze wszystkim, żeby wszystko dało się zrobić, a profesja tylko cenę dawała.

Co do anty - key:

Podczas tworzenia konta w Tibii mamy wymyślić hasło 3, powiedzmy... 10 cyfrowe.

Podczas logowania, po wpisaniu acc number i pass, dostaniemy tabelkę na pass 3, wtym problem dla hackera, że komputer losowo każe podać cyfry, np.: podaj 1, 3 i 9 cyfrę pass 3.
__________________
http://michaeldz.on.toribash.com/ <--- kliknij proszę conajmniej raz dziennie
Xana36 jest offline  
stary 04-07-2008, 16:36   #55
Jurij1234
Użytkownik Forum
 
Jurij1234's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Na prawo od procesora

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 45
Skille: :)
Poziom mag.: 4
Jurij1234 ma numer GG 10265318
Domyślny

jako system anty-hakerski proponował bym blokadę ip, a wyglądało by to tak:
przy personalizacji otrzymywalibyśmy reckey i pin, a w opcjach konta moglibyśmy włączyć możliwość logowania się tylko z 1 ip. jesli chcielibyśmy zalogować się np. u kumpla musielibyśmy podać przy logowaniu pin. tak samo aby zalogować się na tibia.com z innego ip trzeba by podać pin. więc wszystkie owntibie i inne gowna bylyby na nic, bo żeby haker mógł się zalogować musiałby podać pin.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gargoin_rtn Pokaż post
Kamyki i grzyb to ewidenta aluzja do Żwirka i Muchomorka!
Jurij1234 jest offline  
stary 04-07-2008, 16:48   #56
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xana36 Pokaż post
Co do anty - key:

Podczas tworzenia konta w Tibii mamy wymyślić hasło 3, powiedzmy... 10 cyfrowe.

Podczas logowania, po wpisaniu acc number i pass, dostaniemy tabelkę na pass 3, wtym problem dla hackera, że komputer losowo każe podać cyfry, np.: podaj 1, 3 i 9 cyfrę pass 3.
ale po co te losowe cyfry? za kazdym razem bylby inne przeciez, wiec hakier nie musialby ich znac, dostalby swoje przy logowaniu na kogos konto... bezsens

Cytuj:
więc wszystkie owntibie i inne gowna bylyby na nic, bo żeby haker mógł się zalogować musiałby podać pin.
keylog mogłby wyłapać i PIN

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 04-07-2008 o 16:52.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 04-07-2008, 16:49   #57
Maks14
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 02 2007

Posty: 132
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 60
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

@up
A co z ludzi ktorzy maja zmienne IP ??
Maks14 jest offline  
stary 04-07-2008, 20:01   #58
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maks14 Pokaż post
@up
A co z ludzi ktorzy maja zmienne IP ??
Wyłączają tą opcję.
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline  
stary 04-07-2008, 20:13   #59
Limaq
Użytkownik Forum
 
Limaq's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xana36 Pokaż post
Ja bym chciał trochę urealnić Tibię...

Np.: Ze każdy kto ma domek, ma dla niego klucz, jak nie zamknie... to jego sprawa...

Zwierzaki mogą być.

Żeby każdy mógł sie uczyć wszystkiego. Np.: Mamy Druta, szukamy.... jakiegoś NPC, który jest drutem, ale nauczył się magii sorców. Idziemy do neigo, i za 2 razy większą kasę uczymy się czarów sorca. I tak ze wszystkim, żeby wszystko dało się zrobić, a profesja tylko cenę dawała.
Klucz - bezsens.. Wejdziesz odrazu na chate i masa noobow ci sie odrazu wwali..

NPC- Ta.. widze juz.. idzie Sorc z Exori.. Knight z Exura gran.. Pal z Exori flam.. Kolejny Bezsens..

Zwierzaki.. Tibia ma byc inna od wszystkich RPG.. to po co jej dawac zwierzeta.. Sobie pomysl jakby to wygladalo.. wszedzie zwierzeta za toba biegaja.. Kolejny Bezsens
Limaq jest offline  
stary 04-07-2008, 20:29   #60
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Limaq Pokaż post
Klucz - bezsens.. Wejdziesz odrazu na chate i masa noobow ci sie odrazu wwali..

NPC- Ta.. widze juz.. idzie Sorc z Exori.. Knight z Exura gran.. Pal z Exori flam.. Kolejny Bezsens..

Zwierzaki.. Tibia ma byc inna od wszystkich RPG.. to po co jej dawac zwierzeta.. Sobie pomysl jakby to wygladalo.. wszedzie zwierzeta za toba biegaja.. Kolejny Bezsens
Ale pamiętaj, że teraz się mlvl liczy
__________________
Juzefek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin 3