Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2006, 11:31   #41
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny wow

wow cieszysz sie ze uciekles omg ;p zapomnialem radia na kompie wylaczyc bo zawsze przez to lagi mam i nie dogonilem cie puzniej ;p heh
taki kozak jestes to czemu twoja jebana gildia nie wyjdzie z pz ze mna sie na*******ac ? przeciesz taka ciota jestem no to kurw awyjdzcie tylko kurwa w mordzie hardzi jestescie nic wiecej zrobili kurwa wojne i w pz siedza przeciesz to jest kurwa smieszne na maxa lol zrobili wara zeby w pz posiedziec hahahah
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2006, 12:00   #42
Lovah
Użytkownik Forum
 
Lovah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Nie wiem

Posty: 421
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Premia
Poziom: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
wow cieszysz sie ze uciekles omg ;p zapomnialem radia na kompie wylaczyc bo zawsze przez to lagi mam i nie dogonilem cie puzniej ;p heh
taki kozak jestes to czemu twoja uwielbiam jeść bananyana gildia nie wyjdzie z pz ze mna sie na*******ac ? przeciesz taka ciota jestem no to kobieta lekkich obyczajów awyjdzcie tylko kobieta lekkich obyczajówa w mordzie hardzi jestescie nic wiecej zrobili kobieta lekkich obyczajówa wojne i w pz siedza przeciesz to jest kobieta lekkich obyczajówa smieszne na maxa lol zrobili wara zeby w pz posiedziec hahahah
Cry me a river, blz? :|
Lovah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:08   #43
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
wow cieszysz sie ze uciekles omg ;p zapomnialem radia na kompie wylaczyc bo zawsze przez to lagi mam i nie dogonilem cie puzniej ;p heh
taki kozak jestes to czemu twoja uwielbiam jeść bananyana gildia nie wyjdzie z pz ze mna sie na*******ac ? przeciesz taka ciota jestem no to kobieta lekkich obyczajów awyjdzcie tylko kobieta lekkich obyczajówa w mordzie hardzi jestescie nic wiecej zrobili kobieta lekkich obyczajówa wojne i w pz siedza przeciesz to jest kobieta lekkich obyczajówa smieszne na maxa lol zrobili wara zeby w pz posiedziec hahahah
a prosciej .. chodzi o to zebyscie po prostu wyszli z pz i zaczeli walczyc..
P.S. czy w kazdym poscie polacy musza po sobie jechac.. ehh nie mozna tego napisiac nie uzywajac wulgaryzmow i wyzwisk? : (
pozdrawiam
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:23   #44
Valais
Użytkownik Forum
 
Valais's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Braniewo

Posty: 142
Domyślny herh

ta ale mnie to w*****a jakiego on kozaka zgrywa co to nie on ale tylko tak pierdolic umie w pz . niech poza pz pokaze jaki z niego kozak mowic kazdy moze
__________________
103 Master Sorc Arcania
Hail Era Zero !
Valais jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 12:39   #45
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Jednym z elementow wojny jest wojna psychologiczna. Za duzo Ci to pewnie nie mowi, gdyz ty nalezysz do ludzi pokroju 'uderz, pobij, zabij'. I nie mysl, ze nic nie robimy tylko w pz siedzimy. Sabotaz i narady wkoncu przyniosa skutki.

Kapix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 13:23   #46
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
wow cieszysz sie ze uciekles omg ;p zapomnialem radia na kompie wylaczyc bo zawsze przez to lagi mam i nie dogonilem cie puzniej ;p heh
taki kozak jestes to czemu twoja uwielbiam jeść bananyana gildia nie wyjdzie z pz ze mna sie na*******ac ? przeciesz taka ciota jestem no to kobieta lekkich obyczajów awyjdzcie tylko kobieta lekkich obyczajówa w mordzie hardzi jestescie nic wiecej zrobili kobieta lekkich obyczajówa wojne i w pz siedza przeciesz to jest kobieta lekkich obyczajówa smieszne na maxa lol zrobili wara zeby w pz posiedziec hahahah
naucz się polskiego zanim napiszesz coś jeszcze na forum...

puzniej,przeciesz itd muhahaha
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 16:49   #47
Telikss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Polska

Posty: 41
Domyślny :)

Widzisz Valais,jakis miesiac temu moze wiecej ogladalem film jak Thaldus 160ms ubija bez najmniejszego problemu Decoya Kalluce 95 rp.Pomiedzy nimi byla mniejsza roznica lvl niz toba a Slaminerem.Wiec ma prawo wyrazic zadowolenie lub radosc ze 151 ms go nie utlukl walac jedno ue za 3/4 hp.
Telikss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 17:01   #48
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Tetro masz ochote na malego duelka na otsie? chce zobaczyc twoje pro evul pvp! ;D
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 17:04   #49
Scandal
Użytkownik Forum
 
Scandal's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Imię: Anvisado
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 70
Poziom mag.: 56
Wyślij wiadomość przez ICQ do Scandal Scandal ma numer GG 4724056 Scandal ma login Tlenu Orzesz@o2.pl Adres Jabbera do Scandal Send a message via Skype™ to Scandal
Domyślny newbz

wezcie nuby zamknijcie wszyscy te kurwesk*ie ryje macie 30 lvle i nigdy nei walczyliscie na prawdziwej wojnie ots to nie jest to samo co normalna tibia wogole to N/c wiem jakie tetro ma pvp i nie sadze czy ktoreys z was by go rozjebal i nie sadze czy ktos go doscignie z lvlkiem wiec jak macie pisac glupoty to lepiej nie piszcie nic ;> a SLaminerowi tylko szczescie pomoglo w ucieczce przed tetrem w tak malej odleglosci od pz ;> pozatym wszystko widzialem bo siedzialem obok tetra
__________________
Hail Next-Generation
Scandal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 21:08   #50
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Skoro tetro ma takie mega super pvp niech wyjdzie na duel na ots.. -.^
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 21:09   #51
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Skoro tetro ma takie mega super pvp niech wyjdzie na duel na ots.. -.^ a dobrze przygotowany OTS daje takie same warunki walki pvp jak normalna tibia
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 23:17   #52
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

@Valais/Tetro
hmm... ty sie nie gdy nie zmienisz -.- , byles i bedziesz forumowym zjebem , robisz z siebie takiego kozaka ze szkoda gadac , pvp to nie tylko to ze trafiszasz za kazdym razem kogos z sd albo sciagniesz kogos na ue , trzeba miec jescze troche rozumu ktorego jak widac brakuje ci.

Jedynym twoim plusem jest to ze potafisz rosmieszac ludzi swoimi debilnymi postai i usprawiedliwieniami typu padlem do pilnowal mnie moj 10letni brat , albo teraz ze nie zabiles kolesia bo radia nie wylaczyles -.- , nastepnym razem pomysl zanim cos napiszesz -.- chyba ze ci to sprawia ogromny bol.

hm.. a czego ci zycze , hm.. tege zeby cie wyjebali z tego serwera.
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 23:19   #53
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valais
ta ale mnie to w*****a jakiego on kozaka zgrywa co to nie on ale tylko tak rzodkiewka jest superic umie w pz . niech poza pz pokaze jaki z niego kozak mowic kazdy moze
rozumiem w pelni Twoje rozczarowanie..i nerwy.. jednak i tak uwazam ze to wszystko nie potrzebne.. przyopomnij sobei guildie forsaken kiedy ramie w ramei walczliscie przeciwko szwedom.. to byly piekne czasy.. nie podoba m isie zupelnie to co sie tera dzieje na kyrze.. przeciez masz wlasze.. zrob cos z tym..
pozdrawiam
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 23:37   #54
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou
Skoro tetro ma takie mega super pvp niech wyjdzie na duel na ots.. -.^ a dobrze przygotowany OTS daje takie same warunki walki pvp jak normalna tibia

SKORO TAKI HIPER MEGA GOOD I WOGULE BOG Z CIEBIE TO ZROB TAKA POSTAC JAKA MA TETRO a nie siedzisz z 8 lvl na guardi czy jakims non pvp celujesz z lmm to rootów i myslisz ze do ludzi mozna tez w battel cioto wyjdz wogule kurwa z forum!!! btw ots jest nielagalny!!
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 00:44   #55
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
SKORO TAKI HIPER MEGA GOOD I WOGULE BOG Z CIEBIE TO ZROB TAKA POSTAC JAKA MA TETRO a nie siedzisz z 8 lvl na guardi czy jakims non pvp celujesz z lmm to rootów i myslisz ze do ludzi mozna tez w battel cioto wyjdz wogule kobieta lekkich obyczajówa z forum!!! btw ots jest nielagalny!!
Hmmm

Nie mam zamiaru spędzać życia przed kompem jak to robił niejaki Tomasz z Braniewa a mialem kilka charów okolo 40 i to mi wystarczy i każdy z nich był na świecie PvP I doskonale znam warunki jakie panują na światach PvP i jeszcze zdecydowanie lepiej niż Tetro znam POLSKĄ ortografie, że o języku obcym nie wspomne (ahh te posty na tibia.com)

Z tego co wiem to OTSy są nielegalne a rozmawianie o nich nie jest...
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:00   #56
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zasady forum.tibia.pl

Open Tibia Server (OTS)

1. Na forum Tibia.pl jest absolutny zakaz wszelakich wypowiedzi na temat OTS.
2. Nie pisz postów o OTSie, nie podawaj linków do stron, adresów serwerów, plików, screenów, filmów i żadnych innych informacji.
3. Pamiętaj, że zasady te dotyczą także sygnatuy

link: http://www.tibia.pl/show_desc.php?t=53789&p=572550

@Topic

Mam nadzieje ze wkoncu rozpocznie sie jakies lanie :> jestem b ciekawy jak to sie wszystko skonczy, wedlug mnie valorites i myramidans planuja jakis atak na trio ;> ciezko bedzie wygrac tym trzem panom w walce z calkiem spora grupka z mniejszymi lvlami ale wydaje mi dobze zorganizowanynu graczami

A teraz troche z innej beczki, Moothonost padl dzisiejszego poranka 2x i stracil w sumie 4 levele

May 03 2006, 07:30:05 CET Killed at Level 133 by Avenisn and by Xiry
May 03 2006, 07:18:03 CET Killed at Level 134 by Fociu and by Vastin Avarian

ci co go zabili to grupa PK z gildi Dancing Shadows Moot~ spadl po tych dwoch dedach z 134 na 130 lev

@edit

Niema juz gildi Immortal Trio, a Tetro, Juffs oraz Eon sa spowrotem w NG. WTF?

Ostatnio edytowany przez Łolek - 03-05-2006 o 12:21.
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:25   #57
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Wiec. Widze, ze wszyscy sie niecierpliwia pierwszych fragów. Otoz taktyka jest zaplanowana i co moge dodac po pierwszym ataku ambicje IT spadna. Sprawe ulatwiaja nam panowie z Dancing Shadows, ktorzy organizuja kamikadze-partyzanckie ataki. Jak widac po dzisiejszym Moothonost bez blessow poszedl sie odegrac i stracil 3 lvle za drugim deadem. Nie moge wiecej zdradzic, bo tym samym uswiadomilbym Tetra o taktyce.

aVe Kapix~~
Kapix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:58   #58
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

Ale niema immortal trio! koniec wojny?! WTF?! czy moze bedzie ng vs myramidans & valorites??

Ostatnio edytowany przez Łolek - 03-05-2006 o 13:02.
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:59   #59
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 35

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Między Valorites a Immortal Trio wojny już nie ma. Obie strony zawarły pokój bez paymentów (wiadomość od kumpla z Valorites).
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 13:33   #60
Łolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 355
Domyślny

A myramidans?
Łolek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:42.


Powered by vBulletin 3