Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-06-2007, 12:33   #581
Vrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 114
Imię: Muel Lan
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inferno
Świat: Xerena
Poziom: 96
Skille: 88/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

@Xzonixek
ja mowie o 100 ek~ ze skilami 80~ i bronia 2 reczna -.-

sry ze ten plebs i przeklenstwa , no "troszke" ponioslo mnie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian-Wielki-Owner Pokaż post
Czytając Wasze wszystkie wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że to axe są lepsze. Na pierwszych stronach pisze, że to swordy góruja. Nie mogłem spać dziś w nocy, bo mam knighta na axe ze skilami 59/59 i miałem zacząć skilować sworda.
Pozdro dla fanów knighta.

Ostatnio edytowany przez Vrith - 03-06-2007 o 12:35.
Vrith jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-06-2007, 13:00   #582
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

To ja 42 ED mam level w 1,5h z gfb i to bez waste..
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 13:23   #583
ader
Użytkownik Forum
 
ader's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2003
Lokacja: Wrocek

Posty: 133
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiater Pokaż post
Przepraszam ale oni mieli lvl 20 + a jak a mi nie wierzysz to już twoja sprawa.
Lol ucieczka przed 20 levelami, nie ma co, nie lada osiągnięcie po prostu...
Ja na Titanii mam teraz wojnę przy której muszę często uciekać przed 3-4 osobami z 150+ levelem. Ostatnio bił mnie 120 ms, 182 ms, i 2 ek po 100+
Na ucieczkę z wejścia na PoI do PoH temple zużyłem 30 uhów. To i tak jest mało. Mogli mnie skosić na jedno dobre combo i nawet bym nie miał się jak uhnąć. W każdym razie do czego zmierzam - granie 20 levelkami to zupełnie inna gra niż granie 50+, a podejrzewam że 100+ to jest już zupełnie inna bajka. To jest tak, że do 20-30 levela wszystkie klasy są w miarę zbalansowane. Potem sorcek jest już w stanie solować dragony, pallek idzie na guardy, a knight? Knight może iść sobie na żółwie, o ile zrobił skille 70+ i ma dobre (albo bardzo dobre) eq.. inaczej to mu zostają może tomby ze szkieletami. I to nie jest śmieszne. Ta profesja zwyczajnie nie ma gdzie expić, a jak już wbije level to i tak jest w stanie go stracić w walce z dwukrotnie gorszym przeciwnikiem innej profesji.

Mam 62 EK i jedno powiem - zabicie choćby drugiego knighta na 40 levelu jeśli nie zrobił pz i nie jest w trapie jest zwyczajnie niemożliwe. Wiem co mówię.
Pomimo skilli 81/79 przegrywam duele z ludźmi którzy mają skille 60/60, 20 leveli mniej odemnie i 2 klasy gorsze eq. Dlaczego? Zwyczajnie skille nic nie dają. A skoro ani skille, ani level nic nie daje knightowi, to po co w ogóle taka profesja? Knight musi zostać polepszony w tym updacie, wkurza mnie tylko że nie ma absolutnie żadnych wiadomości co zamierzają zmienić.

Pozdrawiam wszystkich, Callastus z Titanii
__________________
Dobry EiV to martwy EiV
ader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 13:27   #584
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ader Pokaż post
Lol ucieczka przed 20 levelami, nie ma co, nie lada osiągnięcie po prostu...
Ja na Titanii mam teraz wojnę przy której muszę często uciekać przed 3-4 osobami z 150+ levelem. Ostatnio bił mnie 120 ms, 182 ms, i 2 ek po 100+
Na ucieczkę z wejścia na PoI do PoH temple zużyłem 30 uhów. To i tak jest mało. Mogli mnie skosić na jedno dobre combo i nawet bym nie miał się jak uhnąć. W każdym razie do czego zmierzam - granie 20 levelkami to zupełnie inna gra niż granie 50+, a podejrzewam że 100+ to jest już zupełnie inna bajka. To jest tak, że do 20-30 levela wszystkie klasy są w miarę zbalansowane. Potem sorcek jest już w stanie solować dragony, pallek idzie na guardy, a knight? Knight może iść sobie na żółwie, o ile zrobił skille 70+ i ma dobre (albo bardzo dobre) eq.. inaczej to mu zostają może tomby ze szkieletami. I to nie jest śmieszne. Ta profesja zwyczajnie nie ma gdzie expić, a jak już wbije level to i tak jest w stanie go stracić w walce z dwukrotnie gorszym przeciwnikiem innej profesji.

Mam 62 EK i jedno powiem - zabicie choćby drugiego knighta na 40 levelu jeśli nie zrobił pz i nie jest w trapie jest zwyczajnie niemożliwe. Wiem co mówię.
Pomimo skilli 81/79 przegrywam duele z ludźmi którzy mają skille 60/60, 20 leveli mniej odemnie i 2 klasy gorsze eq. Dlaczego? Zwyczajnie skille nic nie dają. A skoro ani skille, ani level nic nie daje knightowi, to po co w ogóle taka profesja? Knight musi zostać polepszony w tym updacie, wkurza mnie tylko że nie ma absolutnie żadnych wiadomości co zamierzają zmienić.

Pozdrawiam wszystkich, Callastus z Titanii
te duele to ci chyba lekko przeadzone wyszly. ja mam 85/83 i spokojnie w duelu 50 knighta rozjezdzam.
Najbardziej to mi przezkadza to ze jak wejdzie juz mi blood hit to za pare pkt doslownie a czasem za 200+ zbyt rozrzucone to jest np. na skillach 85 moj minimalny hit w potwora danej klasy powinien wynosic np 90 a nie czasem 0 - 30
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 19:13   #585
Niedozwolony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 117
Problem

Ludzie!!Za 2-3 lata czyli jakies 6 updatow tibia bedzie za prosta!!Czemu??Teraz ulepszą kina(pewnie za mocno)i palka(pewnie za mocno) potem sorce bedą "upośledzeni"jak to ktoś powiedział i bedą ulepszać ciagle profy i bedzie za łatwo bo najtem bedziemy trafiac w demka +600 na 50 lvlu i skilach 70 palkiem tak samo jeszcze zrobia ze bedzie niekończące sie bolty a magowie bedą roz*******ac kazdym czarem po tyle samo i bedzie tylko inna formułka i rodzaj obrażeń


OTS??;p
Niedozwolony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 21:37   #586
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

juz jest za prosta, 12 letni dzieciak z kasa na pacca i IQ gasnicy spokojnie moze wbic dowolny level.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 22:49   #587
Vision'Master
Zbanowany
 
Vision'Master's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 38

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 110
Poziom mag.: 66
Domyślny

lol zal gggggggg
Vision'Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 23:03   #588
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
juz jest za prosta, 12 letni dzieciak z kasa na pacca i IQ gasnicy spokojnie moze wbic dowolny level.
Trafiłeś w 100% az sie usmialem ale niestety prawda boli
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 13:22   #589
Candi
Użytkownik Forum
 
Candi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Tekst z hunted.pl :


Tajemnice Teasera są bardzo dobrze strzeżone, jednak udało nam się uchylić rąbka tajemnicy. W tym updacie, zostaną wprowadzone zupełnie nowe bronie, ma ich być ponad 50. Co najważniejsze, zmiany w grze mają zbalansować trudność grania profesjami. Jak dotąd magowie i druidzi, mieli od poprzedniego updatu najlepiej. Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu.

Najważniejsze będą jednak zmiany dla knightów i palladynów. Ci drudzy dostaną nowe czary, natomiast rycerze będą zadawali obrażenia w zależności od levelu broni i umiejętności władania nią. Level broni, to po prostu minimalny poziom od jakiego będzie można w pełni wykorzystać jej możliwości.


I teraz powinniście przestać narzekać
Candi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 14:43   #590
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Candi Pokaż post
Tekst z hunted.pl :


Tajemnice Teasera są bardzo dobrze strzeżone, jednak udało nam się uchylić rąbka tajemnicy. W tym updacie, zostaną wprowadzone zupełnie nowe bronie, ma ich być ponad 50. Co najważniejsze, zmiany w grze mają zbalansować trudność grania profesjami. Jak dotąd magowie i druidzi, mieli od poprzedniego updatu najlepiej. Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu.

Najważniejsze będą jednak zmiany dla knightów i palladynów. Ci drudzy dostaną nowe czary, natomiast rycerze będą zadawali obrażenia w zależności od levelu broni i umiejętności władania nią. Level broni, to po prostu minimalny poziom od jakiego będzie można w pełni wykorzystać jej możliwości.


I teraz powinniście przestać narzekać
Tak tak znajac cipsoft wprowadzi jeszcze sprzedawanie golden armor u dzinow .... Czyli sorc profka ktora expi na warlokach (250k~/h lol) nie dosc ze teraz ma kase na plusik z wrl to jak g arm dajmy u dzinka za 30k bedzie to juz bedzie masakra z innymi profkami ..
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 15:15   #591
szmytek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Terror
Świat: askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 37
Domyślny

ten update zjebie cala tibie... i tyle wam powiem n/c
szmytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 18:18   #592
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

nie sądzę ze zjebie tibie. jedyne co zjebali to bot i czary od lvla w sumie jeszcze troszkę by sie znalazło ale świat idzie do przodu. A tak na serio chcecie powrotu starej tibi czy co...? Niektóre osoby chyba zapomniały ze kiedyś nie wszystko było doskonale, fakt farmy uhmarkerow były świetne <100k dziennie ;d>

A tak na serio gram knightem i nie moge się doczekać update
Natorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:17   #593
Drakonir
Użytkownik Forum
 
Drakonir's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2006

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
LoL kolejny temat na temat najta a może mi powiesz kto np zabił taifun devilry?Zwidek Elite Knight kto ci blokuje dragi na każdym huncie?Knight,kto blocka orsha i innych bossów KNIGHT Knight z dobrymi skillami eq i lvlem staje się potężną postacią ja sam nie przepadam za graniem najtem ale niewiem czy wy ludzie potraficie go tylko upośledzać?
Od kiedy zwidek to EK?
__________________
Kod:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666  Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie

Kod:
Ten koleś miał chyba 4 cc czyli około 400k a zresztą można przesłać innym charem kase do banku sam mam 21 lvl na roku i taki film moge nagrać bo już nim nie gram nic nadzwyczajnego.
Drakonir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:48   #594
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szmytek Pokaż post
ten update zjebie cala tibie... i tyle wam powiem n/c
Może nie całkiem ale jest w tym troche racji.Najlepsza była tibia z czasów 7.6
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:05   #595
Boczq
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Knighty ROX! Teraz po update Knight/Plaek najlepsi! Choć niezabardzo mi sie podoba te update:/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:17   #596
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szmytek Pokaż post
ten update zjebie cala tibie... i tyle wam powiem n/c
dzieciuszek zrobił sorca bo łatwo a teraz kiedy u zabierają to płacze ( płaczmy razem z nim
Tomciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:40   #597
szmytek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Terror
Świat: askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomciu Pokaż post
dzieciuszek zrobił sorca bo łatwo a teraz kiedy u zabierają to płacze ( płaczmy razem z nim
tak zrobilem sorca.. nie jestem dzieciakiem.. i wg mnie pogarsza tym jeszcze bardziej tibie ale zobaczymy w praktyce.. moze nie bedzie tak zle;p to byla pierwsza reakcja po przeczytaniu newsa.. poczekamy do uptadu zobaczymy
szmytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 23:22   #598
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

Te Visy to nie bedzie taka maxymalna zmiana jak przypuszczam... wiec nie panikujcie ja sie zastanawiam nad zrobieniem ED na new serwie i was tez goroco zachecam ze tera ulepsza knighta/palla to sie wcale nie zmieni ze ms/ed beda najlepsi...
Salarigoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 21:48   #599
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
juz jest za prosta, 12 letni dzieciak z kasa na pacca i IQ gasnicy spokojnie moze wbic dowolny level.
Omg czy ty nie przesadzasz za bardzo? w czym sie tibia 7.9 tak bardzo rozni pod wzgeldem wymagan intelektualnych od tibii 7.5 ? (na tej zaczynalem grac)
A inne gry to co? moze bardziej wymagajace? w WoWie tylko zaznaczasz atakt i puszczasz spelle jak ci sie skonczy Cd, a jakos nikt nie narzeka
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 22:37   #600
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Omg czy ty nie przesadzasz za bardzo? w czym sie tibia 7.9 tak bardzo rozni pod wzgeldem wymagan intelektualnych od tibii 7.5 ? (na tej zaczynalem grac)
Ano w tym, że za czasów 7.5 (i wcześniej) trzeba było myśleć, jak expić sorcem i gdzie, żeby się nie wypłukać z kasy. W przeciwnym wypadku klepało się roty do 3498320942834 lvla. Jak ktoś był głupi, to sobie odpuszczał sorca (bo "ciągle tylko roooooty") i było good A teraz sorc sobie idzie gdziekolwiek bo wszystko mu się zwraca, expi szybko i bez wysiłku, nawet z run nie trzeba umieć strzelać bo na wszystko są hotkeye... ehh


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
A inne gry to co? moze bardziej wymagajace? w WoWie tylko zaznaczasz atakt i puszczasz spelle jak ci sie skonczy Cd, a jakos nikt nie narzeka
W WoWie bez logicznego myślenia i znajomości chociaż podstaw angielskiego nie zrobisz prawie żadnego questa. Jasne, że można grindować, ale prędzej cię szlag trafi niż zrobisz na expieniu 60 czy tam 70 lvl.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~

Ostatnio edytowany przez Cadonis - 13-06-2007 o 22:42.
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.


Powered by vBulletin 3