Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2007, 19:23   #581
Zlotyelvas89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Chorzow

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elvas Arel
Profesja: Elite Knight
Świat: Hellium
Domyślny

no i juz mama trola Lynx serdecznie pozdrawiam
Zlotyelvas89 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-11-2007, 20:49   #582
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 34

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zlotyelvas89 Pokaż post
no i juz mama trola Lynx serdecznie pozdrawiam
Dziekuje!! Wygrałem coś?!?!?!
Lynx jest offline  
stary 16-11-2007, 23:43   #583
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Jak na razie jedynym Trollem, którego tu widzę jest Pan Zlotyelvas89... Nie wiem jak długo grasz na nebuli i nie chce wiedzieć, to ze jesteś nadziany na rl i masz 2 bp cc'kow czy ile tam, na pewno nie zrobi z ciebie legendy... Może i dupy lizać nie musisz bo jesteś z chorzowa? VU dupy nigdy nie lizałem i lizać nie będę chociaż nie mam nic wspólnego z LH, a zanim zaczniesz sie wypowiadać na temat wojny VU vs. OF i mówić, że Sunze jest lepszym liderem od Masa~ popytaj najpierw o tą wojnę kogoś kto w niej uczestniczył. Podpowiem ci krótko to nie jestem ja. Spytaj pana Castora, sądzę że nie odmówi ci udzielenia kilku informacji na temat starych czasów, nieprawdasz?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 16-11-2007, 23:57   #584
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
zabilismy wiele osob na expie i stracili 200-400k podczas takiej akcji.
zapomniales dodac ze 99% ludzi ktorych padlo za pare dni mialo nastepny level do przodu. tak sie zasluzyliscie ze na poczatku majac 106 mam teraz 132 wiec nie bardzo jest tu sens gadania o naszych stratach... ;p
Sck jest offline  
stary 17-11-2007, 00:28   #585
Zlotyelvas89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Chorzow

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elvas Arel
Profesja: Elite Knight
Świat: Hellium
Domyślny

<beka>
zzzzZzZzzZzzZz
Zlotyelvas89 jest offline  
stary 17-11-2007, 00:32   #586
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

@Dregar
Jesli rozmowy bedzie wygladala, tak jak ostatnio na tym forum, czyli kulturanie to czemu nie mozemy gadac o starych i terazniejszych czasach.

@Jacek
Swiete slowa, Ordo zawsze posadzalo nas ze siedzimy po 18h przed kompem i czekamy zeby sie zalogowac. Byly sytuacje ze siedzielismy po 4 chyba max. Poprostu umielismy sie zebrac na telefon i tak nam zostalo kto jest na chacie to wbija na kompa i jest sklad.

Ale co do tej starej wojny to sie niezgodze z Toba drogi Jacku, fakt moze niebylismy pierwszymi bojownikami, masterami pvp etc, ale zwyklymi pionkami tez nie badz co badz swoje wytrenowalismy na ostach, no i najwazniejsze mielismy swietnego przywodce (pozdrawiam Vure ;] ), a Ordo? na masie gralo tyle osob ze na 6 dedow chyba 5 razy padal kto inny... i tylko 2 razy chyba Bartek (czyli wlasciciel masy) w tym miejscu pozdro dla webiego, loczka, smoka i chuj wie kogo jeszcze ;] niewiadomo do konca kto gral namasie.

Moral z tego taki, ze wszystko mozna wytrenowac, trzeba chciec i miec przywodce... a Wy niemacie. Przynajmniej wg mnie Sunze nie jest w tym dobry, ale to tylko moje zdanie bo niesiedze u was na vencie.
August jest offline  
stary 17-11-2007, 00:53   #587
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
@Dregar
Jesli rozmowy bedzie wygladala, tak jak ostatnio na tym forum, czyli kulturanie to czemu nie mozemy gadac o starych i terazniejszych czasach.

@Jacek
Swiete slowa, Ordo zawsze posadzalo nas ze siedzimy po 18h przed kompem i czekamy zeby sie zalogowac. Byly sytuacje ze siedzielismy po 4 chyba max. Poprostu umielismy sie zebrac na telefon i tak nam zostalo kto jest na chacie to wbija na kompa i jest sklad.

Ale co do tej starej wojny to sie niezgodze z Toba drogi Jacku, fakt moze niebylismy pierwszymi bojownikami, masterami pvp etc, ale zwyklymi pionkami tez nie badz co badz swoje wytrenowalismy na ostach, no i najwazniejsze mielismy swietnego przywodce (pozdrawiam Vure ;] ), a Ordo? na masie gralo tyle osob ze na 6 dedow chyba 5 razy padal kto inny... i tylko 2 razy chyba Bartek (czyli wlasciciel masy) w tym miejscu pozdro dla webiego, loczka, smoka i chuj wie kogo jeszcze ;] niewiadomo do konca kto gral namasie.

Moral z tego taki, ze wszystko mozna wytrenowac, trzeba chciec i miec przywodce... a Wy niemacie. Przynajmniej wg mnie Sunze nie jest w tym dobry, ale to tylko moje zdanie bo niesiedze u was na vencie.
Z kolei z tego co ja wiem masz racje sunze sobie nie poradzi. Jacka akcja byla na vdl jak sie ich posypalo 13, Xaemusa w thais jak padl nodois... To co sie u nich dzieje na ventrilo to parodia nie ma tak ze lider mowi reszta mordy zamkniete, tam jak kogos leją to od razu kazdy pizde drze i sie boi Do takich rzeczy jak robienie akcji i manewry obronne to trzeba miec wyobraznie i inteligencje
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!

Ostatnio edytowany przez Ola_Petrov - 17-11-2007 o 00:54.
Ola_Petrov jest offline  
stary 17-11-2007, 04:17   #588
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

ok.
ad1. jedyny kto drze sie u nas na vt jest Sunze
ad2. Sunze nie byl i nie jest liderem - chytba, ze mowimy o gildi, ktorzej rzeczywiscie jest (pamietajac rownoczesnie ze lider gildi nei koniecznie jest battle comanderem).Odrazu odpowiem na pytanie dla ciekawskich - czemu Sunze w takim razie jest liderem Last Hope? - jest nim, poniewaz jak wiadomo lubi zakladac nowe gildie i co za tym idzie listy fragow xD! a tak na zupelnie powaznie jest nim, bo cos mu sie nalezy za aktywnosc i checi, a to ze krzyczy - trudno, taki jest, mute i po sprawie
ad3. Xaemus byl swietnym czlowiekiem, ktory potrafil wymyslec bezkitu zajebiste akcje, ale jezlei przychodzilo co do czego to battle commanderem nie mogl byc, bo nie byl pewny, zamiast mowic co robimy pytal sie nas. No ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo i wkoncu 'odnalezlismy' zajebistych liderow, jest nim stary owner Redeo - Kuba + od niedawna Gauwartt i Wizz Lowe, oczywiscie pomaga im kilka osob typu Tert,Ja,Sunze,Hidek czy wiele wiele innych o ktorych wypadaloby wspomniec ale nie dzis ;D Mysle, ze oni sa odpowiedni do tej roli i z nimi moze cos zdzialamy, wkrotce...
Poki co spadam postarac sie zasnac.
Elo
Safe jest offline  
stary 17-11-2007, 05:00   #589
Waw
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 52
Stan: Usunięty
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Skille: DURZE
Poziom mag.: Xd
Waw ma numer GG WAWIERNIA HERE
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
ok.
ad1. jedyny kto drze sie u nas na vt jest Sunze
ad2. Sunze nie byl i nie jest liderem - chytba, ze mowimy o gildi, ktorzej rzeczywiscie jest (pamietajac rownoczesnie ze lider gildi nei koniecznie jest battle comanderem).Odrazu odpowiem na pytanie dla ciekawskich - czemu Sunze w takim razie jest liderem Last Hope? - jest nim, poniewaz jak wiadomo lubi zakladac nowe gildie i co za tym idzie listy fragow xD! a tak na zupelnie powaznie jest nim, bo cos mu sie nalezy za aktywnosc i checi, a to ze krzyczy - trudno, taki jest, mute i po sprawie
ad3. Xaemus byl swietnym czlowiekiem, ktory potrafil wymyslec bezkitu zajebiste akcje, ale jezlei przychodzilo co do czego to battle commanderem nie mogl byc, bo nie byl pewny, zamiast mowic co robimy pytal sie nas. No ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo i wkoncu 'odnalezlismy' zajebistych liderow, jest nim stary owner Redeo - Kuba + od niedawna Gauwartt i Wizz Lowe, oczywiscie pomaga im kilka osob typu Tert,Ja,Sunze,Hidek czy wiele wiele innych o ktorych wypadaloby wspomniec ale nie dzis ;D Mysle, ze oni sa odpowiedni do tej roli i z nimi moze cos zdzialamy, wkrotce...
Poki co spadam postarac sie zasnac.
Elo


Ja też pomagam :|
I NIE KłAM ZE SPANIEM
Waw jest offline  
stary 17-11-2007, 06:01   #590
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
ok.
ad1. jedyny kto drze sie u nas na vt jest Sunze
ad2. Sunze nie byl i nie jest liderem - chytba, ze mowimy o gildi, ktorzej rzeczywiscie jest (pamietajac rownoczesnie ze lider gildi nei koniecznie jest battle comanderem).Odrazu odpowiem na pytanie dla ciekawskich - czemu Sunze w takim razie jest liderem Last Hope? - jest nim, poniewaz jak wiadomo lubi zakladac nowe gildie i co za tym idzie listy fragow xD! a tak na zupelnie powaznie jest nim, bo cos mu sie nalezy za aktywnosc i checi, a to ze krzyczy - trudno, taki jest, mute i po sprawie
ad3. Xaemus byl swietnym czlowiekiem, ktory potrafil wymyslec bezkitu zajebiste akcje, ale jezlei przychodzilo co do czego to battle commanderem nie mogl byc, bo nie byl pewny, zamiast mowic co robimy pytal sie nas. No ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo i wkoncu 'odnalezlismy' zajebistych liderow, jest nim stary owner Redeo - Kuba + od niedawna Gauwartt i Wizz Lowe, oczywiscie pomaga im kilka osob typu Tert,Ja,Sunze,Hidek czy wiele wiele innych o ktorych wypadaloby wspomniec ale nie dzis ;D Mysle, ze oni sa odpowiedni do tej roli i z nimi moze cos zdzialamy, wkrotce...
Poki co spadam postarac sie zasnac.
Elo
Szczerze to mam nadzieje,ale jak vu proponuje za darmo wstyrzmac wojne dac wam poexpic itp to mysle ze by sie szanse wyrownaly i wtedy by bylo wiadomo kto jest ze tak to nazwe lepszym strategiem
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 17-11-2007, 11:19   #591
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@August

Czy ja gdzieś wspomniałem, że nie możemy(możecie) gadać o starych czasach? Powiedziałem tylko, że ty będziesz dobrym źródłem do takich rozmów. Mimo że za tobą nie przepadam to ciebie szanuje.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 17-11-2007, 20:45   #592
TheDwarf
Użytkownik Forum
 
TheDwarf's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2006

Posty: 305
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 142
Domyślny

4:1 dla nas. Castor, Mengirt, Boytano, Sck - Tana.

Nice battle _/
TheDwarf jest offline  
stary 17-11-2007, 21:11   #593
Ja_Prezydent
Użytkownik Forum
 
Ja_Prezydent's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Krakow

Posty: 15
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 55
Poziom mag.: 55
Domyślny

Jest ten no hmm wy ludzie mowicie na to "Filmik"
Ja_Prezydent jest offline  
stary 17-11-2007, 21:15   #594
miciun
Użytkownik Forum
 
miciun's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Exiva

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Nebula
Domyślny

movie plax?
Gdzie była battle?
miciun jest offline  
stary 17-11-2007, 21:42   #595
Safe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: VO
Świat: Nebula
Poziom: 140
Skille: oO/Oo
Poziom mag.: 70
Domyślny

Hi
Noob
Yes
Bye.

xD!
Safe jest offline  
stary 17-11-2007, 23:10   #596
D@nger
Użytkownik Forum
 
D@nger's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2007

Posty: 140
Stan: Początkujący
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safe Pokaż post
Hi
Noob
Yes
Bye.

xD!
Haha xD

Przynajmniej przyznajesz sie do błędów ;pp
D@nger jest offline  
stary 17-11-2007, 23:12   #597
Sunze
Użytkownik Forum
 
Sunze's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 97
Stan: Zbanowany
Imię: Sunze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Victum Omnis
Świat: Nebula
Poziom: 171
Poziom mag.: 70
Domyślny

Tana jaki Wabiracha : p
__________________
:-)
Sunze jest offline  
stary 18-11-2007, 02:55   #598
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Gratuluje, ale tylko polowicznie.

Bo znow zuk jebany padl na moim charze, a nie ja
August jest offline  
stary 18-11-2007, 05:26   #599
Ola_Petrov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Bialystok

Posty: 129
Stan: Początkujący
Imię: _
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

haha


Refferon
Nov 18 2007, 03:04:51 CET Killed at Level 107 by Vaxterr


Nov 18 2007, 03:01:40 CET Killed at Level 97 by Wizz Lowe
and by Gauwartt'Pulse

WYstarczy 2 ludzi...
Niestety cos czuje, ale tych 2 szwedow doprowadzi do wielkich problemow dla Vu
__________________
Power in My magic produce your nightmare


Agressiv!
Ola_Petrov jest offline  
stary 18-11-2007, 05:27   #600
Kapitan Chrupek
Użytkownik Forum
 
Kapitan Chrupek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 198
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula ofc.
Poziom: 666
Skille: 666/69
Poziom mag.: 69
Kapitan Chrupek ma numer GG 2266236
Domyślny

Refferon
Nov 18 2007, 03:04:51 CET Killed at Level 107 by Vaxterr

Gold Shooter
Killed at Level 97 by Wizz Lowe and by Gauwartt'Pulse

i na zagryche
Xoxo Spix z 93 NA....

Name: Xoxo Spix
Sex: male
Profession: Elite Knight
Level: 55


Olka Cipko!!! posta napisales Dzisiaj, 05:26 a ja minute pozniej :<

noc pełna wrazen
__________________
"Jeszcze raz powtarzam macie moje slowo ze nie bedzie tepienia przegranej strony, oczywiscie My jako VU mamy troche wieksze prawa i tak jest Hidek na kazdym servie, ale jak ktos sie wyplaci to jest normalnym graczem. Wiec jak ktos chce to zapraszam z powrotem na nebule starych ludzi ktorzy kiedys zalapali hunta"

Ostatnio edytowany przez Kapitan Chrupek - 18-11-2007 o 05:28.
Kapitan Chrupek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:24.


Powered by vBulletin 3